Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Stunts666 válasza joey04 (#299) üzenetére


Stunts666
őstag

Ők csak annyit látnak az egészből, hogy egy nagy kijelző... :D Az tényleg hasonlít... Ugyanolyan szögeltes az Iphone kijelzője, mint a többi... :D

Ezen a képen melyik az optimus??? :D
http://mobilarena.hu/dl/cnt/2011-04/71088/lg_optimus_2x_2_large.jpg

[ Szerkesztve ]

(#302) blunt


blunt
aktív tag

jó telefonnak tűnik, bár én a Galaxy S II-re várok inkább.

2:42-nél pedig az a csöves észrevehette volna magát. nem értem mit mászkál be a kamerába folyamatosan.

(#303) Alexios


Alexios
veterán

Amúgy én konkrétan az iphone-t is volt amikor napi 2x töltöttem, vagy a blade-t, szóval mindegyik telót le lehet meríteni igen hamar, ha valaki nem játszik rajta egész nap, stb, nem hiszem, hogy olyan vészes lenne az akku élettartama.

(#304) LA_COSTE válasza Alexios (#303) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Hát a Bladet szerintem nem érdemes egy kategóriába állítani ezzel, még akku terén se.

(#305) Alexios válasza LA_COSTE (#304) üzenetére


Alexios
veterán

Jó, a lényeg az volt, hogy a 3Gs-t is simán volt, hogy napi 2x töltöttem, mert nekiálltam rajta játszani itthon, és olyankor azért merül rendesen.

(#306) AMD Power


AMD Power
titán

Jó teszt....

De itt ez az erőgép... tök jó... de erre az aksi témára jobban rá kéne feküdnie Mindenkinek!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#307) NagyVillany válasza joey04 (#299) üzenetére


NagyVillany
tag

olyan "nagyon" talán nem keverem a dolgokat.

elismerem és sorry, hogy az előbb a Korea gyártmány kommentemnél nem említettem California design dolgot.
A Te szavaiddal élve, és azokat alátámasztva:
"ahogy a korábbi példákat hoztam, van millió érintőképernyős készülék, amik teljesen más stílusjegyeket viselnek"
Na erről van szó, az Apple California Desingn Iphone izé, is ugyanúgy csak 1 a "millió érintőképernyős készülék" közül.

És hogy még poénosabb legyen a téma, van kb 20-30 közvetlenebb haverom iphone telefonnal, és kezdetek óta mindenféle szilikon meg bőr meg mittudomén tokokban használják a telót, és ettől kezdve a nagy Apple California Design = kuka.

(#308) Vovi1 válasza Stunts666 (#301) üzenetére


Vovi1
aktív tag

Nyilván a kérdés költői. Egyáltalán nem hasonlít az iP4-re, sem a mérete, sem az általános benyomás. Más az oldalak aránya is.

A memória használatnál nekem is az a véleményem, hogy az Android elég jól kezeli magának. Az előbb említett játékprogram igen komoly memória és hardver igényű, zökkenő nélkül megy.

Próbáltam vele több videót készíteni. Saját kijelzőn lejátszva egészen jó, a kép folyamatos, az autófókusz - működik a zoom is. Viszont számítógépen borzasztóan rángat, szaggat.

Tippem a gyenge 3gp feldolgozás a GOM Playerben. Lehet ez? Megpróbálom átkonvertálni mp4-be, hátha jobb lesz.

(#309) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Na teszt és topik kiolvasva... (Francba a hülye fejemet, hogy ezt olvasgatom, mikor a közgazdaságtan zh-ra kéne tanulnom, de nagyon... :DDD ) Alapvetően nagyon tetszik, de kicsit elbizonytalanodtam. Bár olvastam már teszteket róla, de így részletesebben még nem néztem meg, inkább vártam az itteni tesztre. Az alapkoncepcióm egyike az lett volna, hogy majd nyár végén lecserélem az Optimus GT540-esem erre, viszont most nem tudom, hogy meglépjem-e majd ezt. Ami nagyon jó, az a net, az tényleg élmény lehet rajta. Itt nagyon látszik a két mag előnye. Viszont minden másban szerintem csak átlagosan jó. Félreértés ne essék, egy nagyon ütős gép, de van pár aprósága, ami nem jön be. Fel is sorolnék párat:

Kezdeném azzal, amit mostanában mindig kritizálok, a kamera. Valahogy olyan fátyolos az egész szerintem. Mintha sűrű ködben készült volna a kép, pedig láthatóan jók voltak a fényviszonyok. (Szerintem az Arc sokkal jobb képeket csinál, bár ott nagyobb a zajszűrés.)

Kijelző: nekem kicsit túlszaturált. Nekem ez nem tetszik, pl. a Samsung-féle amoled dolog meg egyenesen idegesít. Bántja a szemem, de komolyan. (Szerintem itt is köröket ver rá az Arc.)

Pár helyen kicsit laggol, de ez nyilván nem a vas hibája.

És mi ez a gyenge üzemidő? Pl a GT540-esre azt mondtátok jól bírja, nálam max 1,5 nap. Ezzel nem tudom mit kezdjek akkor. Pótakku? Pfff...

Szóval engem nem győzött annyira meg, mint vártam. Egy remek készülék, de pár ziccert kihagyott az LG (vagy nekem vannak idióta igényeim, ami könnyen lehet, mert állandóan azzal szembesülök, hogy a "méjnsztrím" vonaltól el kell térjek, ha olyat akarok, ami maximálisan kielégíti az igényeim :D ). Lehet tényleg a WP7-es Nokiákra kéne várnom és ha ott nem is lesz olyan készülék a kínálatban, ami tetszene, addig tuti befut valami jó kis cucc...

ui.: Bocs a hosszúságért.

(#310) adabra válasza kolosanyi (#309) üzenetére


adabra
senior tag

Tetszik a telefon, de én inkább az LG Optimus Black-re vagyok kíváncsi. Ugyan "csak" 1 magos 1GHz-es processzor van benne, de nagy a fényerő és (a marketing duma szerint) sokkal kisebb a fogyasztás. Valószínűleg tovább bírja szuflával.
Meg külsőre is szebb - szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#311) elithun


elithun
őstag

Ezt nem éreztem túl "ütősnek", talán majd az Optimus 3D.
Köszönöm a tesztet, élvezet volt olvasni. :R

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#312) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

A tesztet én is köszönöm sajna a gyenge akkuidő és az ár is az ellen van hogy nekem valaha legyen....Lassan tényleg kellene valamit kezdeniük az üzemidővel a gyártóknak.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#313) BloodRay


BloodRay
veterán

Tetszik a készülék, nagyon vártam már a tesztjét. :R
A böngészőbeli sebesség igencsak impozáns.
Már csak őszig, télig kell kibírnom, addigra talán az ára is lemegy. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#314) joey04 válasza NagyVillany (#307) üzenetére


joey04
titán

szerintem összefüggéstelenül beszélsz most. :F na mindegy.
---------------

Tesztelőkhöz, vagy tulajokhoz szól a kérdés: a hozzá kapott füles távirányítós, vagy csak felvevő gombos (ami maximum play/pause funkciót lát el)? Ha nem távirányítós, akkor bt headset-tel használja-e valaki, amin vannak is gombok (előre, hátra, play/pause)?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#316) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Remek készülék részletes teszt köszönöm.
Almafanok(És a többi perverz fan) itt is nyomulnak kicsit unalmas már....
Az aksi időt meg ne most hanem kb 2 hét használat után ítélje meg mindenki.
DHD-m első héten fél napig sem bírta manapság aktiv használat melett is 1.5 nap.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#317) lujó55


lujó55
őstag

Na már látom az új irányt: kétmagos SoC. Megcsinálják a többiek is hamarosan, az biztos!

(#318) Ricardo válasza Brutális eb (#316) üzenetére


Ricardo
félisten

A tulajok jobb üzemidőről írnak. Majd kiderül. A Black megjelénésev konkrétabban kiderülhetnek a dolgok az egy mag VS két mag fogyasztása terén.

(#319) Rotate válasza Brutális eb (#316) üzenetére


Rotate
veterán

nagyon bírom ezt a nagy pánik helyzetet... helyes, hogy pont a DHD-t említed, ott is ehhez hasonló viták voltak az aksi miatt, ha jól emlékszem...

pedig tényleg, tulajok szerint kibír egy napot simán, többet is...

mondjuk külföldi forumokon vannak, akiknek üresjáratban elég nagyokat veszít az aksi, de valószínűleg az szoftveres hiba, vagy esetleg hibás aksi stb lehet, mert nem mindenhol jelenik meg...

[ Szerkesztve ]

(#320) Komplikato válasza NagyVillany (#289) üzenetére


Komplikato
veterán

"Hát tán mert az iPhone is koreai gyártmány"
A design témát fentebb kibeszélték már. De. A Foxconn szerintem egy kínai cég, nem koreai. ;]

Aksifejlesztés? Az egyik HTC telóhoz volt külső fejlesztésű aksi 30 napos készenléttel. Vagy ott van a csodás gagyi kínai Lion King telefon 365 napos készenléti idővel. Olyasmit kéne ezekbe is beletervezni ;)
Bár lehet egy hétig tartana a töltés :D

[ Szerkesztve ]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#321) joey04


joey04
titán

Sony Ericsson Xperia ARC Vs LG-Dual P990 2X Optimus

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#322) Nordic válasza joey04 (#321) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Most komolyan, jól láttam hogy szaggatott a videó az lg-n? :Y Ilyenkor nehezemre esik elhinni, hogy tényleg egy 2 magos telefonról van szó... Szerintem sikerült egy jó hardverre rápakolniuk egy optimalizálatlan rendszert. Egyre többször látni ilyet, és nem csak az lg-től.

[ Szerkesztve ]

(#323) pzstm


pzstm
titán

nem úgy volt hogy mától telenor árulja? vagy csak én nem találom a honlapjukon? :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#324) Misály


Misály
addikt

A videobol hova lett a zenelejatszo? Ez van ha szponzoralt a teszt? Most miert nem mondjak egyesek, hogy minek a HDMI kimenet?

Egyebkent szep es gyors, csak az uzemido kuka.

(#325) Rotate válasza Nordic (#322) üzenetére


Rotate
veterán

szerintem meg nem kéne messzemenő következtetéseket levonni... ha igazak a hírek, egy hónapon belül jön a Gingerbread, és ha ez igaz, nagyon már nem fogják szerintem bütykölni a Froyo-t, tehát ne várjunk nagy optimalizációt...

szerény véleményem szerint átportolták rá a P500on is látott Froyo-t, hogy legyen mivel kiadni addig amíg elkészül a Gingerbread...

annyiból érthető, hogy elsőként akartak tegra 2-es telefont kiadni, viszont nem túl szimpatikus, mikor a nagy pénzeket kiadó user lesz a beta tester...

ettől függetlenül én még ilyet fogok venni, hamarosan, és hiszem, hogy 1-2 hónap és tökéletesítik a szoftvert, és gyorsabb lesz sokkal mint most, esetleg jobb lesz az aksi idő is, bár a tulajok véleménye alapján az már most is vállalható..

(#326) Bog válasza Misály (#324) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nem szponzorált a teszt, egyetlen teszt sem az. A zenelejátszó azért lett onnan kivágva, mert nem volt egyetlen zene sem a tesztkészüléken akkor, amikor a videót forgattuk, de gyártsad nyugodtan az összeesküvés elméleteket.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#327) Drbonci válasza pzstm (#323) üzenetére


Drbonci
aktív tag

Nézd meg az akciós készülékárlistát PDF formátumban , abban benne van már .

(#328) Komplikato válasza Nordic (#322) üzenetére


Komplikato
veterán

Szerintem a videolejátszás nem is a dupla procit terheli, hanem van benne külön média gyorsító. Viszont ha streaming volt a videó, akkor simán lehet száz oka a szaggatásnak. Ha meg nem, akkor még lehet szarul kódolt videó is :)

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#329) pzstm válasza Drbonci (#327) üzenetére


pzstm
titán

:R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#330) Cyberpunk válasza Rotate (#319) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát olyan nekem is volt a DHD-val kapcsolatban hogy elég durván merült 2 óra alatt konkrétan 20% körül. Üresjáratban 2G-t használva mobilnett tiltva. Szinkronizációval volt kapcsolatban, mint utólag kiderült.

LG-vel kapcsolatban meg: Jó két mag, egyedül böngészőben látom előnyét a DHD-mal szemben. Egyébként marha gyors az is. amíg meg nem optimalizálnak rá a fejlesztők addig nem sok haszna van.
Viszont keveslem azt az 512MB RAM-ot igaz kétcsatornás elméletben gyorsnak kell lennie, csak a mennyiség az ami szemet szúr. 2011-ben ez már egyáltalán nem élvonalbeli szerintem. Motorola Artix az vonzóbb lehet, leszámítva azt hogy Motorola ;]
Mini HDMI igen. A DNLA amúgy is kényelmesebb szerintem, nem nagy ügy a ha nincs. DHD 720p-t simán lejátszik így. A telefonnal készült videókhoz jó. Mozizni meg amúgy sem erről fogok :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#331) Rotate válasza Cyberpunk (#330) üzenetére


Rotate
veterán

jó ideig DHD-t akartam venni, minden tekintetben nagyon bejön, de így hogy most már van O2X is, na meg a DHD olyan 60 euróval drágább, ezért átbillent ide a mérleg :)

(#332) legiaap válasza Nordic (#322) üzenetére


legiaap
nagyúr

Az Arc meg a netezés közben akad meg, aztán akkó mivan?
Itt meg nem akad.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#333) Rotate válasza legiaap (#332) üzenetére


Rotate
veterán

Állítólag az mkv-t nem nagyon szereti, lehet valami hasonló gond van az Arc-os videóban, ami akkor engem igazolna, mert szerintem az a szoftver és nem a hardver hibája...

[ Szerkesztve ]

(#334) Nordic válasza legiaap (#332) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Jujj, le ne harapd a fejem, mert megjegyeztem valamit, meg leírtam a véleményem :U . Egyszerűen képtelenség a videókból megítélni bármit, eddig ahányat láttam, annyiféleképpen viselkedett a telefon. Pl az engadget tesztben meg bugos volt a szoft, igaz ők februárban tesztelték, valószínűleg egy béta szofttal, így azt nem tekintem mérvadónak.

(#335) Ricardo válasza legiaap (#332) üzenetére


Ricardo
félisten

Egyik itt, a másik ott. A lényeg, hogy nincs jelentős eltérés. Nem gyorsabb az LG, pedig én azt vártam volna.

(#336) joey04 válasza Nordic (#322) üzenetére


joey04
titán

Igen, az érdekes, ott valami gebasz lehetett, nem normális. A net viszont egész jó rajta, igaz az is döcögős, de sokkal folyamatosabb mint az Arc-on, főleg a zoom.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#337) Rotate


Rotate
veterán

Találtam egy ilyet is... másfél perc körül mikor scrollozgat, az Arc már nem birja játszani a flash-t... nem nagy dolog, de azért említésre méltó...

(#338) erdoke válasza legiaap (#332) üzenetére


erdoke
titán

Akadozás versenyt tartotok Android készülékek/verziók között? Muris. :DDD

A legjobb aláírás a héten

(#339) Nordic válasza Rotate (#337) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Én nem a flashre izgulok, és gondolom nem vagyok egyedül. Viszont egy kétmagostól nem várja az ember, hogy a képernyőscrollozgatás közben is megakadozgasson. Nekem nagyon sántít ez a szoft ami rajta van. A lg sajnos nagyon új a felsőkategóriában, és support terén nem tudhatjuk mire számítsunk. Eddig csak egy lg-m volt, egy Arena. Hát amit ott műveltek az nekem nem kielégítő. Nem akarom az androidot egy s-klass rendszerhez hasonlítani, de nem egy gyártó leszarta már a felsőkategóriás telefonjukat.

erdoke: örülök, hogy tetszik:DDD

[ Szerkesztve ]

(#340) Rotate válasza Nordic (#339) üzenetére


Rotate
veterán

szerintem hülyék ha nem tanulnak a SE hibájából... sok embert elriasztott az ahogy az X10et kezelték... és most sztem sokan tartanak is SE vásárlástól...
és az LG-nek nagyon kell kapaszkodni, ha nem akarnak lemaradni, ergo szerintem muszáj lesz fejleszteniük... ha meg nem így tesznek akkor kb meg is érdemlik ahova majd jutnak vele...

(#341) Nordic válasza Rotate (#340) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Az SE most okosan lépett(friss rendszer). Az Lg nem tudom mit fog tenni(de nekik nem az első szerintem, hogy szoftveresen mellényúlnak). Tény hogy jelenleg mindkettő simán odajuthat, ahol a Motorola van.

[ Szerkesztve ]

(#342) Bocha válasza zsirfecske (#211) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

De, desktopon listázza és vannak olyan mobilos kliensek is, amik tudják. :)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#343) Eddie73


Eddie73
csendes tag

A Telenor oldalán még nincs fent, de tájékoztatásuk szerint nettó 95.000 (bruttó 118.750) az ára.
Egyenlőre nem tudták megmondani, hogy hűséggel mennyibe fog kerülni; talán majd délután 17:00-18:00 körül.

[ Szerkesztve ]

Albacomp Smart V12, Nokia N6233, FSC T830; HTC P3650; LG P990 Optimus 2X

(#344) Drbonci válasza Eddie73 (#343) üzenetére


Drbonci
aktív tag

Ügyes vagy , kicsit fentebb irtam hogy hol kell keresni a készüléket pontos árakkal :W

(#345) rankesz válasza Eddie73 (#343) üzenetére


rankesz
veterán

(#346) Eddie73 válasza rankesz (#345) üzenetére


Eddie73
csendes tag

Szia!
Megmondanád, hogy itt hol találom az LG Optimus 2X árát? Lehet, hogy csak túl apró betűvel van, de én nem találom... Köszi!

Albacomp Smart V12, Nokia N6233, FSC T830; HTC P3650; LG P990 Optimus 2X

(#347) tariattila válasza rankesz (#345) üzenetére


tariattila
veterán

mobil kvartett 150-el 70e...? és ez 1év tarifahülyeséggel vagy 2 év?

Eddie! első sor... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#348) Karma válasza Eddie73 (#346) üzenetére


Karma
félisten

Harmadik oldal, lap teteje.

“All nothings are not equal.”

(#349) Skynet258 válasza tariattila (#347) üzenetére


Skynet258
veterán

Én megpróbálom még a héten meg is venni... Ugyanitt Galaxy S eladó! :D
Tarifahülyeség: két év.

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#350) rankesz válasza Skynet258 (#349) üzenetére


rankesz
veterán

Fene a cádat... :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.