Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Továbbra is fagyogat a kis tetű :)
Most viszont megúsztam egy újraindítással. Szerviz lesz a vége....

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1302) Rotate válasza BITBOYS (#1301) üzenetére


Rotate
veterán

ja erről jut eszembe... bár a barna jobban tetszett, de hirtelen felindulásból feketét rendeltem, mivel abból nálunk már a második szállitmányt árulják, abban reménykedem, hogy ezzel megúszom a fagyásos problémákat :)

hátha a második szórás már jobb :)

(#1303) BITBOYS válasza Rotate (#1302) üzenetére


BITBOYS
addikt

Remélem szerencséd lesz vele :K
Fagyásokkal együtt is imádom :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1304) legiaap


legiaap
nagyúr

Ej még egy szervizes...nem lesz ez így jó LG!
:(((

Közben olvasom Skynet258-é meggyógyult.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1305) suppe válasza Skynet258 (#1297) üzenetére


suppe
tag

azt azért tudod, h jól rám (ránk) ijesztettél....

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#1306) Inarus válasza jooker82 (#1271) üzenetére


Inarus
addikt

A frissítésre rákérdezek, de nem ígérek semmi konkrét információt. A kamera gondjait pedig te is közölheted velük, egy vásárló véleménye is sokat számít. :)

(#1307) jooker82 válasza Inarus (#1306) üzenetére


jooker82
nagyúr

Tudsz irni egy email elérhetőséget,de lehetőleg,olyan részt ahhol nem csak monotonbairkálnak.....köszi

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1308) jooker82 válasza BITBOYS (#1303) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nekem még egyszer sem fagyott...Nem tudsz benne romot cserélni?? azért csak ne vidd szervizbe...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1309) annonmi válasza Skynet258 (#1297) üzenetére


annonmi
tag

az szép, szerencsére nekem ilyen még nem volt, de legalább megoldódott!

Valaki esetleg meg tudja mondani hova menti a dolgokat a teló amit net-ről szed? Konkrétan pl játék 20 mb aztán letölt még 600 mb-ot :D mert sehol nem találom kiváncsi vagyok miket töltöget meg telepít és hova!
Astro-val néztem nem láttam.

Diablo 3 - NMI#2665

(#1310) legiaap válasza annonmi (#1309) üzenetére


legiaap
nagyúr

downloads mappa?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1311) jooker82 válasza annonmi (#1309) üzenetére


jooker82
nagyúr

A Gameloft games mappába...telepiti..

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1312) BITBOYS válasza jooker82 (#1308) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nem vagyok valami nagy rom hegesztő :)
Félek, hogy elrontom :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1313) jooker82


jooker82
nagyúr

[link]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1314) annonmi válasza legiaap (#1310) üzenetére


annonmi
tag

Üres az a mappa!

#1311: Ott sincs semmi csak a Nova-ból néhány file, igaz már töröltem azt a játékot, egyébként Dungeon Defenders-ről van szó nem találok semmit pedig amit eddig kerestem megtaláltam mindíg mindent!

Diablo 3 - NMI#2665

(#1315) jooker82


jooker82
nagyúr

A Gangstar miami nekem valamért lassú meg akadozik....Az számit,h milyen telre lett kifejlesztve??
A splinter cellt próbálta már vki??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1316) annonmi válasza jooker82 (#1315) üzenetére


annonmi
tag

én még nem ha lesz időm mindenképpen rápróbálok valaki írta, más oldalon ha jól emlékszem h szépen futott, nem volt vele probléma,

Közben megvan h telepítget ha esetleg valakinek törlés után hagyna hátra file-okat

sdcard\Android\data\com.trendy.ddapp\files\

Diablo 3 - NMI#2665

(#1317) KonzolKartel

Nekem is volt, hogy sokat fagyott. Új romot kapott, és azóta semmi.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#1318) jooker82 válasza KonzolKartel (#1317) üzenetére


jooker82
nagyúr

És azzal mennek a HD-s játékok?? meg az 1080P??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1319) Skynet258


Skynet258
veterán

Mégsem jó ez a szar, megy vissza garanciába. Tele van már vele a hócipőm, 6-án vettem, nem egész 20 napot használtam. Nagyszerű. :(((

https://geekpulse.hu

(#1320) Tesztelo.hu válasza Rotate (#1296) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Elég macerásnak tűnik a felrakása. Egyelőre feltettem a Wifi fixet, és most nem jelentkezett a probléma.

(#1321) Rotate válasza Tesztelo.hu (#1320) üzenetére


Rotate
veterán

már csak azért is megéri tökölni vele, mert sokat javít a fotó és videó készités minőségén :P

(#1322) Skynet258 válasza Skynet258 (#1319) üzenetére


Skynet258
veterán

Telenorhoz bementem, szerviz: 30+20 nap az átfutási idő. Anyjukat. Felhívtam az LG-t, beviszem közvetlen a szervizükbe, meglátjuk ez így mennyi idő lesz...

https://geekpulse.hu

(#1323) kariad válasza Rotate (#1275) üzenetére


kariad
senior tag

vagy inkább nem sokáig, mert jön egy jobb!
DE mindig azt játsszák, hogy egy kicsivel jobbat csinálnak, de azért valamit kihagynak belőle.Tökéletes ne legyen már....

(#1324) jooker82 válasza Rotate (#1321) üzenetére


jooker82
nagyúr

De neked még megsincs a telefonod..honnan tudod?? És miben javit a videón meg fotón??
Ez engem is érdekelne...
Azt honnan tudom meg,h nekem az áprilisi van e rajta,v pedig egy korábbi..??

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1325) Rotate válasza jooker82 (#1324) üzenetére


Rotate
veterán

mert a telefonra várást azzal töltöttem, hogy végigolvastam a fórumokat... egyébként nem kell messzire menni, itt ezen a forumon is volt akinek jobb lett a kamera a frissebb rommal...

kameránál a makron javit asszem, videoban meg jobb lesz a minőség picit, és folyamatosabb...

a verziószámot nem tudom pontosan hol kell, mivel nincs még a kezemben a telefon, de gondolom valahol az about phone-ban... :)

amúgy holnaptól már tapasztalatokról is tudok irni :)

(#1326) bostone


bostone
addikt

A készülék a saját video lejátszója elviekben támogatja a feliratokat, csak sajnos rosszul kezeli az ékezetes betűket. Marketről letöltött lejátszóknál a felirat nem probléma, viszont a hang erősen recseg vagy csak a háttérzaj hallható. Beállítási gond lehet vagy alapból ilyen?

(#1327) jooker82 válasza Rotate (#1296) üzenetére


jooker82
nagyúr

Megnéztem...február 18 as nekem...
Az áprilisit hogy kell feltenni?? és honnan szedjem le??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1328) Pumba3


Pumba3
tag

Szerintetek ha bemegyek a telenorhoz, hogy "szeretnék egy ilyen telefont venni tőlük előfizusan...", kibontanak nekem egyet? :)

(Nem onnan veszem, hanem Part Nerotól, csak szeretném megtapizni előtte :) )

[ Szerkesztve ]

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#1329) Rotate válasza jooker82 (#1327) üzenetére


Rotate
veterán

Itt a 200 megás áprilisi nvflashes gyári rom, leírással: [link]

itt meg vannak smartflashes gyári romok, de elég nagynak tűnnek, nem tudom hogy melyik megoldás jobb az nvflash vagy a smartflash, amelyik tetszik azt próbáld :) az euro open a legfrissebb árpilisi, és ott az első poszt alján ott a link a leiráshoz [link]

sok szerencsét, valszeg én is kipróbálgatom ezeket a dolgokat a napokban, lehet még holnap este frissítek :) előszöris hozzák meg, és működjön :)

Pumba3:

én úgy mentem be, hogy szeretném megnézni, kivette megmutogatta a nő itt Komáromban, be nem kapcsolta, bár lehet ha megkértem volna be is kapcsolja :) ja meg adott nyomtatott árakat hozzá :) nyugodtam menj be, ha más nem megnézed hogy néz ki élőben, ha mázlid van akkor be is kapcsolja ha megkéred... :)

[ Szerkesztve ]

(#1330) dfcwolf válasza Pumba3 (#1328) üzenetére


dfcwolf
tag

Bemész és megmondod, hogy szeretnéd megnézni a készüléket. Ha van nekik, akkor megnézheted és kézbe veheted. Nem szoktak nemet mondani.

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#1331) Pumba3 válasza Rotate (#1329) üzenetére


Pumba3
tag

Köszönöm =)

(#1330) dfcwolf: Köszönöm :)

Csütörtökön ki is próbálom a dolgot :) Aztán írok tapasztalatot :)

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#1332) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

sziasztok!

volt itt egy srác, akinek nem volt jól a kijelzője "beheggesztve"...

mi lett abból az ügyből?

(#1333) mycso válasza Skynet258 (#1322) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Az mi az a 30+20 nap???? Nekem amikor visszavittem 1-1.5 hetet mondtak (remélem meg is lesz már lassacskán).

CoolBoy323: most látom, közben írtál...hát még egyelőre semmi elvileg a héten már készen kellene lennie, mert lejár a 1.5 hét is...mindenképp írok majd. :R

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1334) CUskater


CUskater
tag

Olyan progit keresek amivel a telón lévő appokat lehet egy *.apk fájlba kimenteni. Minden egyes progit külön *.apk fájlba természetesen. Kösz.

"Az élet szar, mondta Jézus, és bedobta a tömegbe a keresztet!"

(#1335) jooker82 válasza Rotate (#1329) üzenetére


jooker82
nagyúr

Köszi,..Esetleg egy magyar leirást tudnál a menetéről csinálni??mert a forditóra nem biznám.....És a sima optimusnál is volt h többen is letéglázták a telójukat..ami szerviz...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1336) Rotate válasza jooker82 (#1335) üzenetére


Rotate
veterán

ez az nvflash leírása:

1. ROM-ot letölt innen:[link]
2. Driver-t letölt innen:[link]
3. Telefon kikapcs teljesen, aksit kivesz, miközben egyszerre lenyomva tartod a fel és le hangerőt, usb bedug... telefonon elvileg itt nem látsz semmi változást, de a gépen látod majd, hogy egy új APX eszközt adott hozzá
4. Az előbb letöltött driver-t telepíted hozzá
5. A letöltött ROM-ot, kitömöríted, és elinditod a flash.bat-ot
6. Végigvárod a folyamatot, ha kész a teló újraindul, és kész is :)

Ami fontos, hogy ne szakadjon meg az usb... ha bármi gond van, ne foss be, nem téglásodik be, ujrakezded a folyamatot elölről, és előbb utóbb jó lesz... fontos, hogy megbízható usb csatiról csináld, hogy ne szakadjon meg véletlenül sem.

Sok szerencsét :)

Ennyire volt most időm, majd ha ráérek lefordítom a SmartFlash-t is :) Ezzel most már elboldogulsz :)

[ Szerkesztve ]

(#1337) CUskater válasza CUskater (#1334) üzenetére


CUskater
tag

Már megtaláltam. Appsaver a neve, ha valakit érdekel.

"Az élet szar, mondta Jézus, és bedobta a tömegbe a keresztet!"

(#1338) Alexander88


Alexander88
csendes tag

Sziasztok!

Én kicsivel több, mint 1 hete vagyok lg 2x tulajdonos és sajnos nem teljesen felhőtlen a kapcsolatom az új készülékkel.

A kijelző jobb szélén a telefon felső sarkától a kijelző közepéig nálam is van fénycsík, ami mondjuk a használhatóságot nem befolyásolja és csak sötétben és olyan szögben látszódik, ahogy soha nem szoktam nézni a telefont.

Ami viszont igen jelentős problémám a mobillal, hogy néha hívások közben megszakad a kapcsolat, valamint, hogy amikor le szeretném tenni a telefont nem bontja a kapcsolatot. Próbálgattam, hogy amikor egymás után többször gyorsan tárcsázok, majd leteszem, akkor kb a 4-5. tárcsázás után a telefon elgondolkodik és kb csak 20-30 másodperc múlva kapom vissza a hívó felületet, addig a kijelző továbbra is úgy mutatja, mintha a folyamatban lenne a hívás, és ha ilyenkor még egyszer rányomok a letesz gombra, akkor csak a hívott személy képe tűnik el a kijelzőről és a híváskezelő gombok megmaradnak. Sok esetben csak úgy tudom bontani a kapcsolatot, ha repülő üzemmódba állítom a telefont.

Van itt köztetek olyan, aki hasonló hibát tapasztalt a hívások során?

A telefon nem root-olt és már mindent visszaállítottam a gyári beállításokra, de a hiba ugyanúgy fennáll..

(#1339) Rotate válasza Alexander88 (#1338) üzenetére


Rotate
veterán

neked is csak azt tudom javasolni, hogy frissitsd a készüléket, kettővel feljebb van leírás is :) elvileg segít, egy próbát mindenképp megér...

(#1340) Alexander88 válasza Rotate (#1339) üzenetére


Alexander88
csendes tag

Köszi, majd ha lesz időm lehet, hogy megpróbálom frissíteni hátha segít...

(#1341) CoolBoy323 válasza mycso (#1333) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

jó sokat tökölnek :-O

köszi, h írsz majd!! ;) :R

(#1342) Rotate válasza CoolBoy323 (#1341) üzenetére


Rotate
veterán

neked nem Defy-d van véletlenül? miért lett hirtelen ilyen fontos az LG szerviz? :)

más: hivott a futár, 3 körül ér ide hozzám a csomaggal :P

(#1343) CoolBoy323 válasza Rotate (#1342) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

de, Defyom van!
azért érdekel, mert van egy hasonló gondom, és nem tudom, h normális-e...

(#1344) BITBOYS válasza Rotate (#1342) üzenetére


BITBOYS
addikt

Reméljük be bírod majd kapcsolni ;] :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1345) Pumba3 válasza Rotate (#1342) üzenetére


Pumba3
tag

Engem is érdekelne majd, hogy mi a helyzet :)

Én Kedden megyek a sajátomért :)

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#1346) Skynet258


Skynet258
veterán

Bevittem a Teréz körúton lévő szervizbe, ott 3-4 napot mondtak - ellentétben a Telenor 30+20 napjával. Remélem mihamarabb visszakapom épen és egészségesen. :)

https://geekpulse.hu

(#1347) Vovi1 válasza Rotate (#1336) üzenetére


Vovi1
aktív tag

Ezzel a módszerrel frissítettem a telót, sima ügy, nem lehet gond. Gyorsan megvan, békén kell hagyni, dolgozik magától a prg. Persze töröl mindent!!!

[ Szerkesztve ]

(#1348) Rotate


Rotate
veterán

Na meglett a kicsike. Most is erről írok... a pötyögést még szokni kell... kicsit béna vagyok, de egy biztos, már most imádom ezt a telefont, most még ismerkedünk, este írok bővebben :)

(#1349) Tesztelo.hu válasza Vovi1 (#1347) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Mit érdemes használni, hogy backupot csináljon az ember, és a frissítés után minden visszakerüljön? Root+Titanium Backup?

(#1350) Skynet258 válasza Tesztelo.hu (#1349) üzenetére


Skynet258
veterán

Nálam az vált be leginkább. :K

https://geekpulse.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.