Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) G_Gabi


G_Gabi
csendes tag

Ha vki talál vhol gyári garanciával független 2x-et ne tartsa magában:)

(#652) Rotate válasza KonzolKartel (#650) üzenetére


Rotate
veterán

hát igen nem sokkal kell többet rászánni, és így kényelmesebb lesz sokkal...

sőt itt Szlovákiában az a jó, hogy a hivatalos LG márkaszervizbe UPS-el kell elküldeni, és ők fizetik, szóval semmi dolgod, csak elküldöd, kivárod és visszaküldik :)

(#653) Skynet258 válasza spckris (#645) üzenetére


Skynet258
veterán

Asphalt 6 nálam sem megy, én is Galaxy S-re vettem meg (nem is oly rég :((( ). De ha már tegrás cuccotok van, miért nem nézitek meg az exclusive dolgokat? :U Backbreaker THD, Monster Madness, Samurai Vengeance II, Fruit Ninja THD (mondjuk ez utóbbi nem nagyon különbözik a sima verziótól...), meg ebben a hónapban is jönnek játékok... ;) Teszteket még nem írtam róluk, majd jövőhéten.
Ma csináltam egy rövid (10km-es) GPS track-et. Szilaspark az indulás, első éles gps bekapcsolás, betudom ennek a házakon való átrepülést. Utána megfelelő, nálam használható kategória végig. Igen, van egy szünet is, ebből azt tanulhatjátok meg ma kedves tévénéző gyerekek, hogy ne bízzátok az asszonyra ezt a rettentő bonyolult feladatot, mint a telefon tartása az anyósülésen. Ugyanis nem bírkóznak meg a feladattal, és nyomkodják, letakarják, a GPS jel meg elenyész a semmiben. Szerencsére gyorsan jelet talált újra. :D

https://geekpulse.hu

(#654) Rotate válasza Skynet258 (#653) üzenetére


Rotate
veterán

ejjha, megvetted az összes THD-s játékot? a Backbreaker meg a Samurai II sztem nálam is kötelező lesz :) nagyon bejönnek :)

(#655) GJ70


GJ70
tag

Helló.

Abban segítsetek már, hogy a névjegyekhez hogyan lehet csengőhangot hozzárendelni , ha azok mondjuk egy hangok nevű mappában vannak - akár az sd-n akár a belső memóriában?
Mert hogy a névjegy szerkesztésekor lehetőségként az android rendszert ajánlja fel, abban pedig csak a rendszer hangjai vannak. Érdekes a képet ki lehet választani a galéria képtárából !
Van egy külön mappa , ahová be kell másolni a saját csengőhangjaimat?
Ugyanez vonatkozik az üzenet vagy figyelmeztető hangokra ?

A másik kérdésem pedig az lenne, hogy hogy lehet manuális indításra rászorítani egy két folyamatosan futó programot, amit hiába lövök ki az advanced task killerrel : pld. a zene, a car home, a maps , f-secure stb..stb mindig fut, ha kilövöm egy pec mulva újra fut mind .
Ezeknek folyamatosan menni kell ?

Valaki vett már hozzá normális bőrtokot . fekvőt, vagy beletolóst.......?

Üdv.

(#656) Vovi1 válasza spckris (#646) üzenetére


Vovi1
aktív tag

Bocs, nem jó a válasz.

Nyugalmi helyzetben, ha nem működik a kijelző, csak elhúzással lehet felvenni. Szokásos Android. Ha kézben van és hívás jön, akkor zöld gomb.

A játékokat csak a próba kedvéért telepítettem, nem játszok velük, tehát nem tudom melyik telefonon megy, csak azt írtam, hogy ezen jó.

(#657) Skynet258 válasza GJ70 (#655) üzenetére


Skynet258
veterán

Market--->Tone Picker, és ezzel ki tudsz választani bárhonnan hangot. ;) Figyelmeztetőnek is, csengőhangnak is. Szerintem ne zavarjanak ezek a háttérprogramok, fussanak csak, ha kell valamelyik, akkor hamarabb elindul majd. Ha kell a rendszernek az a memória, amit ezek elvesznek, akkor majd kilövi őket. :) F-secure persze, hogy fut, virusírtó, meg anti-theft program. De ha uninstallálod, akkor nem fog futni.

https://geekpulse.hu

(#658) GJ70 válasza Skynet258 (#657) üzenetére


GJ70
tag

Köszönöm, ezt megnézem.
Közben azt is olvastam most valahol, hogy létre kell hozni külön ringtone , notifications, alarms mappát és akkor abból beolvasná a fájlokat ?

Ha a futó programok nem terhelik a memóriát, tőlem mehetnek, de egy korábbi androidos telefonon tanácsosabb volt task killerrel kilőni a feleslegeseket.
Ha szügség lenne rájuk elég lenne manuálisan indítani....jó az f-secure az más.

esetleg valami free backup program a névjegyzék, naptár, sms-k sd-re való mentésére ?

[ Szerkesztve ]

(#659) Vovi1 válasza GJ70 (#655) üzenetére


Vovi1
aktív tag

Ringtones nevű mappát nyitsz valahol és oda másolod a csengőhangokat. Besorolja a sajátok közé, innen bármelyik választható.

A beállítások - Alkalmazások - futó szolgáltatások - pontban manuálisan tilthatóak, de szerintem felesleges. Nem sok helyet foglal és csak akkor működik, ha szükség van rá.

(#660) GJ70 válasza Vovi1 (#659) üzenetére


GJ70
tag

Rendben, köszönöm .

Bőrtokot vett már valaki ?

Hol, mennyiért ....?

(#661) Skynet258 válasza GJ70 (#658) üzenetére


Skynet258
veterán

Cuccok mentése: Backup Master.

https://geekpulse.hu

(#662) GJ70 válasza Skynet258 (#661) üzenetére


GJ70
tag

Kösz ezt is leszedem .

(#663) KonzolKartel válasza GJ70 (#660) üzenetére

Speedshop 2500 ft "pierre cardin" bőr "belecsúsztatós" tok. Pont belemegy.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#664) janes74 válasza Skynet258 (#661) üzenetére


janes74
senior tag

Csak most olvastam a tesztet.NAGYON JÓ!Gratula :C :C .De most még inkább kell a 2x. :K

(#665) Rotate válasza janes74 (#664) üzenetére


Rotate
veterán

ezt már szeretem :) ne hagyd magad lebeszélni :) sajna túl sok a megmondó kapitány :)

(#666) jooker82 válasza KonzolKartel (#663) üzenetére


jooker82
nagyúr

Linket tudsz róla adni??gyárit keresnék...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#667) spckris válasza Vovi1 (#656) üzenetére


spckris
tag

:D? Igaz
Más: 10pontos multitouchot tud a teló

[ Szerkesztve ]

(#668) legiaap


legiaap
nagyúr

Elég sok videót meglestem a youtube-n arról, hogy milyen videót tud ez a jószág és rendre azt veszem észre, hogy akadozik. Vagy csak nincs bekapcsolva a képstabilizátor?
10 multitouch in Optimus 2x
Rotate: A 720p-s HD-nál is észre lehet venni az akadást.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#669) Rotate válasza legiaap (#668) üzenetére


Rotate
veterán

ne a youtuben lesd, hanem ahol van ott a raw file-t, azok jobban muzsikálnak nálam... persze a full hd az szar, de nekem pl a 720p az tetszik... minőségben nincs nagy különbség, és cserébe folyamatosabb, és kevesebb helyet foglalnak a videók :)

(#670) spckris


spckris
tag

na rom csere/root valaki?
én holnap belevágok!

(#671) Atigyerek89 válasza spckris (#670) üzenetére


Atigyerek89
csendes tag

kiváncsian várom az eredményt, remélhetőleg már a telefont a kezemben tartva olvashatom a tapasztalataidat /persze csak ha lesz szíves ideérni a futár :W /

- az egyetlen ami az N82 - ből hiányozni fog, az a verhetetlen fényképezőgép :P

(#672) Zlika


Zlika
aktív tag

Érdekelne mennyire bonyolult ez a rom csere és a telon lévő adatokat
veszélyezteti-e?

(#673) Sokka


Sokka
aktív tag

tjb007 és Overcome85-től kérdeznék igazából. Tudom, hogy kissé illetlenség ezen a fórumon feszegetni a témát, de arra lennék kiváncsi, nem tudja-e valaki, hogy az Osztrák T-nél lesz-e SGS2, és kb mikortól? Mégegyszer elnézést, és köszi a válaszokat előre is.

¤>Xiaomi_Redmi_Note_10_5G<¤><¤>70MAI_Pro_Plus<¤>Mibro-A1<¤

(#674) tjb007 válasza Sokka (#673) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az osztrák T-Mobile -nál egyelőre nem várható az SGS2 megjelenése, főleg úgy, hogy az SGS is még csak most fog megjelenni náluk.
A hamarosan kapható készülékek az osztrák T-Mobile -nál a következők:
Samsung Star II, Emporia Elegance Plus, LG Optimus Black, Sony Ericsson arc és neo.

(#675) Sokka válasza tjb007 (#674) üzenetére


Sokka
aktív tag

Köszi a gyors választ. Kissé letörtem. Direkt erről a készülékről olvastam sokat, és igen megnyerő volt számomra. (Most utána járhatok másikaknak, hogy mit lenne érdemes venni) Valami "ütőst" szeretnék, csak nehéz a választás.

¤>Xiaomi_Redmi_Note_10_5G<¤><¤>70MAI_Pro_Plus<¤>Mibro-A1<¤

(#676) mumk1 válasza spckris (#670) üzenetére


mumk1
addikt

Aki bele akar vágni annak már minden adott. :) Root, Custom recovery, jó ROM. :) Ma lehet hogy megbirkózom egyel én is, bár még nem az enyém. Nagyon nehezen fogom magam vissza, hogy ne cseréljem le az egy éves Desire-m egy ilyenre, ha csúszik a Pyramid akkor lehet megingok. :DDD
@Zlika:
Rom cserénél minden törlődik a telefon memóriából, sőt ezt a ClockworkMod Recovery, Wipe menüpontjával neked kell megtenni az új rom flashelése előtt.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#677) klambi


klambi
addikt

fruit ninja :DDD

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#678) spckris


spckris
tag

Akkor jelentem, én megcsináltam :)
minden rendben ment.

(#679) Rotate válasza spckris (#678) üzenetére


Rotate
veterán

és még mindig rendben megy minden? :) lagok eltüntek? érzésre jobb? gyorsabb? :) próbáld ki a browsert is aztán légyszives láss el minket tapasztalattal :)

(#680) spckris


spckris
tag

eddíg jó meg minden de 5perce csak bootol folyamatosan...
root+cwm+fr10

[ Szerkesztve ]

(#681) jooker82


jooker82
nagyúr

Te,nézzétek már ezt a összehasonlitó videót az SGS 2 vel... Itt bevan kapcsolva a hálózat,vagyis a 3g a 2x-en??
Mert nagyon úgy nézem,h nem...meg létezne,h ilyen laggos?? egy ilyen videót se láttam még eddig ahol igy gyengélkedne...
az alsó videóban már felveszi a versenyt..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#682) Rotate válasza jooker82 (#681) üzenetére


Rotate
veterán

én se értem... egyik videon fos, másikon meg tökéletes... nehéz igy kiigazodni...

de mindegy, majd remélhetőleg én lagmenteset fogok ki :)

(#683) spckris


spckris
tag

na siker, hát sztem kurvagyorsan csinálja meg mindenki,
oylan szinten dob a telón minden tekintetben h csak na...

[ Szerkesztve ]

(#684) joey04 válasza jooker82 (#681) üzenetére


joey04
titán

nem igazán értem miért kérdezed, hiszen wifin vannak. szerinted egyébként EDGE hálózaton tudna ilyen sebességet??? :F Egyébként ott lehet belekötni a böngészős videóba, hogy ha megnézed, a behívott oldalak hiába egyeznek meg, a LG-nél jobb oldalon komolyabb a flash tartalom, amivel meg kell küzdenie. Azt meg tudjuk jól, hogy szép és jó a flash támogatás, de maga a flash annyira retek, hogy még tán a 4 magos mobilprocik korában is megfoghatja néha a gépet. Laggolás meg mindenhol előfordulhat, ha szörnyülködni akarsz: parancsolj

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#685) joey04 válasza spckris (#683) üzenetére


joey04
titán

Minden tekintetben? Azt mondtad van 1-2 lag, de kb olyan szinten van gyárilag, mint a galaxy s minden trükköt bevetve. Ehhez képest is olyan nagyon sokat tudott még javulni?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#686) jooker82 válasza joey04 (#684) üzenetére


jooker82
nagyúr

Igaz ami igaz...nekem is egy kommentelő irásáratünt fel a 3g hiánya..a wifi megse fordult a fejembe.... :P
Az általad linkelt videó,meg másabb,mivel ott 640 program megy..ott azért egy újrainditás nem ártott volna.....v direkt igy megterhelve akarták összemérni....

683:
és miben javult??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#687) Karma válasza jooker82 (#686) üzenetére


Karma
félisten

Olvasd a kommenteket, újraindították és semmi lényegi változás nem történt. Különben meg nem azért hűdeszuperULTIMATEüberfasza az Android, mert multitaszkos?

“All nothings are not equal.”

(#688) joey04 válasza jooker82 (#686) üzenetére


joey04
titán

Azt csak halkan jegyzem meg, hogy azt mondják, androdira nem kell task manager, mert olyan intelligensen kezeli a progikat, osztja be a memóriát. Akkor ilyen hogy fordulhatott elő? Ha visszatekerünk a videóban, látható, hogy már 2 perc környékén amikor megnyitja a böngészőt, kezd izzadni a gép. Mit csinál ennyi ideig, miért nem lövi le a háttérben a progikat? Ezt tényleg nem értem. :N

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#689) Atigyerek89


Atigyerek89
csendes tag

valaki mondja meg hogy a gyári időjárás widgete nyelvét át lehet állítani? pécs helyet Feunfkirchent ír ki :D

- az egyetlen ami az N82 - ből hiányozni fog, az a verhetetlen fényképezőgép :P

(#690) spckris válasza joey04 (#685) üzenetére


spckris
tag

lag nincs, viszont market se :D +nemtudom kezelni az alkalmazásaimat pl amit felraktam gépről apk.-kat nemtudom telepíteni (process com.lge.pack blablabla leáll próbálja újra)
akkor mondtam hogy van 1-2lag amikor megvettem
FUUUU :W

[ Szerkesztve ]

(#691) spckris


spckris
tag

vissza a gyári rom+root+cwm, most jó
de ezt a modacot ne rakjátok fel elég béta szaga van.
egyébként ha valakit érdekel szilikon tok nekem pont most jött meg,de elis adom mert nem fogom használni.

(#692) Rotate válasza spckris (#690) üzenetére


Rotate
veterán

tudom hogy akkor volt lag, én az új rommal voltam kiváncsi, bár végülis mindegy... ha bugos akkor kell a francnak :S

(#693) spckris válasza Rotate (#692) üzenetére


spckris
tag

smoothnak smooth, csak van benne 1-2 fail :D
de most visszaraktam a gyárit és ugyanazt a hibaüzenetet kapom mikor elindítom az Alkalmazások-at.

(#694) KonzolKartel válasza spckris (#693) üzenetére

Szerintem nem wipe -olsz a rom csere elott. Nalam minden flottul megy fr10el. Sebesseg valtozasrol nem tudok nyilatkozni, mert nem sokat hasznaltam a gyari rommal.
Lagg az van igyis, ami szamomra hihetetlen. Ez a vas nem birja lagg mentesen:(,,,
szerk.: v10b a telefonod?

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#695) Skynet258 válasza KonzolKartel (#694) üzenetére


Skynet258
veterán

Az android nem bírja laggmentesen... :DDD

https://geekpulse.hu

(#696) GJ70


GJ70
tag

Helló.

Most tudtam újra bekapcsolódni a fórumba.

Mi ez a lag ??? Hol láttátok / tapasztaltátok ?

Hol kell nézni ?

Nekem gyári fw. van rajta v10b verzió.

Fel van téve vagy 25 program, több fut a háttérben, de eddig semmi akadást nem vettem észre, rohadt gyorsan teszi a dolgát.

(#697) spckris válasza KonzolKartel (#694) üzenetére


spckris
tag

wipeoltam, sőt még utána is, meg factory reset
igen v10b
várok még egy kicsit, most jó nagyjából.

(#698) KonzolKartel válasza GJ70 (#696) üzenetére

Akadás már az unlockscreen-nél is van:). Nekem is nagyon sok program van fent, widgetek 1-2, live wallpaper stb.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#699) spckris válasza KonzolKartel (#698) üzenetére


spckris
tag

még mindíg senkinél nem megy a : NOVA2, Asphalt 6?

(#700) GJ70 válasza KonzolKartel (#698) üzenetére


GJ70
tag

Unlockscreen-l semmi, programok annyi amit irtam, widgetek 3 oldalra osztva 12, live wallpaper az nincs, csak wallpaper .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.