Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) Skynet258 válasza mycso (#1700) üzenetére


Skynet258
veterán

Ahogy írtam is, én is ma tudtam meg, hogy ez van, amikor hívtak a szervizből. ;) Egyébként se akarjál egy ilyen érdekesen működő készüléket, hozzák csak helyre. De ilyen hibáról még én sem hallottam sehol... :U

https://geekpulse.hu

(#1702) Rotate válasza Skynet258 (#1701) üzenetére


Rotate
veterán

tőled kérdezem, mert te már sok ilyenben segiteni tudtál...

rootoltam a telót, a test-nél azt irta okés, felraktam a market enablert, de valahogy csak nem akar működni... mit csinálhatok rosszul? tegra zone-ból akarom leszedni a dungeon defenders-t, de ugyanazt irja mint alapból, hogy nem találja :F

(#1703) Skynet258 válasza Rotate (#1702) üzenetére


Skynet258
veterán

Market Enabler-nél melyik hálózatot választottad ki?

https://geekpulse.hu

(#1704) Rotate válasza Skynet258 (#1703) üzenetére


Rotate
veterán

T-Mobile US, de olyan mintha be se lőné... nem tom... mit válasszak?

(#1705) Skynet258 válasza Rotate (#1704) üzenetére


Skynet258
veterán

Pedig jó az... várjál. Úgy választod ki ugye, hogy hosszan tapicskolsz rajta (a T-Mobile US soron), és ott választod ki a feljövő részen, hogy igen, be akarod állítani? Mert ha csak egyszer megérinted, akkor valóban nem csinál semmit, sem elméletileg, sem gyakorlatilag. ;)
"Fake this provider"-t ír emlékeim szerint, azt válaszd.

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#1706) Rotate válasza Skynet258 (#1705) üzenetére


Rotate
veterán

megvolt, és azután sem találja a dungeon defenderst a tegra zone :F

(#1707) Skynet258 válasza Rotate (#1706) üzenetére


Skynet258
veterán

Root jogot kért a program? Root után restart megvolt? Működnie KELL, mert én is így szedtem le pont ezt a játékot. Meg még sok egyebet a Marketről.

https://geekpulse.hu

(#1708) Rotate válasza Skynet258 (#1707) üzenetére


Rotate
veterán

woohoo :) nem volt restart, és ezért nem kért superuser jogot, most már megy, töltődik a game :P köszi :)

(#1709) Zyrius válasza Zyrius (#1687) üzenetére


Zyrius
aktív tag

Na meg van a teló nekem is :) Ráadásul egyik barátom is pont ma vett szóval király minden :)

https://StellarGear.eu - amatőr csillagászat és asztrofotós bugdácsolások

(#1710) jooker82 válasza Zyrius (#1709) üzenetére


jooker82
nagyúr

Gratula hozzá...ezt ne ird offba .....Ez örö.ez bódottá.... :C
Honan vetted és mennyiért...első tapasztalatok?? Kijelző kezelhetőség...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1711) spckris


spckris
tag

valaki játszik már a Fast Five-val? :U

(#1712) dfcwolf


dfcwolf
tag

Van itt olyan, akinek működik rajta a Spider-Man?

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#1713) Vovi1 válasza Pumba3 (#1684) üzenetére


Vovi1
aktív tag

Ha már senki nem válaszolt egy óra óta:

1. Most találkoztam a Norton Mobile Utilities (beta) app-al. Az összes marketről letöltött prg-t install formában kirakja az sd kártyára, onnan bármikor visszatelepíthető, pl rom csere után nem kell szenvedni a markettel. A Titanium Backup csak rootolt telón fut, de bármelyik jobb backup is csak rootal megy, csak így érhetők el a rendszerfájlok.

3. Gyorshívó ikonnal: névjegyek - megnyit - bal alsó menűgomb - kezdőképernyőhöz ad - közvetlen tárcsázás. Ennél egyszerűbb ikonos hívás nincs, valóban csak egy érintés.

Mobilnet: Az APN on-off Widget nem szereti a 2.2 Androidot. Szinte mindíg leáll, amikor 2G-3G között vált, hibaüzenete: com.android.phone váratlanul megállt. Próbálja újra. Egyébként nem kell vele foglalkozni, tovább fusson, helyreáll magától. Viszont az egyik legjobb app. erre a funkcióra és kiválóan együttműködik a 3G watchdoggal.

Spider Man működött, de egy kicsit komplikált a kezelése, vagy már öregszem.

[ Szerkesztve ]

(#1714) Zlika válasza dfcwolf (#1712) üzenetére


Zlika
aktív tag

Nekem minden működik csak a great battles állandóan kifagy.Ami ciki mert a tegra zone egyik “legdrágább“ játéka...Írtam értékelést de azt meg nem rakják ki a kis huncutok. :) (mondjuk ha kiraknák az sem javítaná meg)

[ Szerkesztve ]

(#1715) jooker82 válasza Pumba3 (#1680) üzenetére


jooker82
nagyúr

Szia
Ha van egy zenéd...rányomsz hosszan és előugrik egy ablak,melyben be tudod állitani...
Ha van kedvenc zenéd v bármiből szeretnél csengőhangot ,én tudok csinálni...
akár folyamatosan emelkedőt is...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1716) dfcwolf


dfcwolf
tag

Úgy értettem, hogy a Spider-man teljes verziója fut-e valakinek? A demo nekem is fut...

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#1717) Zyrius válasza jooker82 (#1715) üzenetére


Zyrius
aktív tag

Telenornál vettük mindketten, mindkettőnknek van számlás előfizetése és arra intéztük.
Első benyomások:
Tapintás anyag minőség renben van nagyon. Nem érzem azt, hogy nyeklene tömör.. jó kézben tartani. Ez előtt optimus gt540-em volt, szóval olyan nagyon nagyon sok újdonság nincs benne, de összességében eddig pozitív a kép :).
Kicsit furcsán hallom a vonal tuloldalán beszélő hangját, majd meglátjuk, hogy ez változik e, vagy zavaró e egyelőre ezt nem tudom eldönteni.
A kijelző mizériával kapcsolatban nálam is van egy minimális bevilágítás, de őszintén szólva.... ez semmiség és egyáltalán nem zavaró semmilyen szinten. Persze megértem azokat akik azt mondják, h ennyi pénzért legyen hibátlan sajnos nekem az a tapasztalatom, hogy ha nem egyedit gyártatok valamiből akkor mindig lesz rajta valami hiba bármilyen fullos dologról is legyen szó az adott kategórián belül.

A navigáció kérdés úgy tűnik megoldva, a GPS kicsit nehezen kapcsolódik fel (eddig nem sikerült) gmail klienst összekapcsoltam a profilommal, netezés youtube-ozás már volt wifin keresztül. Most épp töltöm mert 15%-on volt.

Majd lehet, h launchert fogok cserélni, mert ez a gyári LG annyira nem jön be az 540-esét jobban kedveltem. Zenét még nem hallgattam, csak youtube-on keresztül ami ugye annyira nem a minőségről szól, viszont kipróbáltam a gyári fülest és persze nem a csúcs kategória, de elég jó minőségű és kényelmes is, szóval örülök neki, hogy adtak hozzá egy jó fülest is.

Ha van valami jó játék, amit mindenképp megérné felrakni, mert annyira hú de nagyon jó, azt megoszthatnátok, annyira sokat mondjuk nem fogok játszani, de azért megnézném, h mit tud :)

Az első benyomás pozitív!!

https://StellarGear.eu - amatőr csillagászat és asztrofotós bugdácsolások

(#1718) KonzolKartel válasza dfcwolf (#1716) üzenetére

Igen, én játszok is vele:).

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#1719) LaptopSystem

nem tudjátok hol és mennyiért lehet rá foliát venni?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#1720) LaptopSystem

nektek volt már olyan hogy lefagyott?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#1721) Marteen4 válasza jooker82 (#1690) üzenetére


Marteen4
tag

Köszönöm válaszod,

azért gondoltam a Speedshopon kívül nem nagyon vettem telefont másnál, másrészt a szervizüket szeretem :)

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#1722) jooker82 válasza Marteen4 (#1721) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ne szeresd a szervizüket.... :D az már nem jó,ha oda kell menni... :P
A partneróval sincs semmi gond...vegyed nyugodtan...
Alfa156: Egyszer se fagyott még le...lekopogom...ily berepedt a tel kijelzője... :Y

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1723) Zlika válasza LaptopSystem (#1720) üzenetére


Zlika
aktív tag

Naná...Szerintem nincs nagyon olyan akinek ne fagyott volna. :) Bár nekem pl csak az első napokban.Mostanra bejáratódott...

(#1724) Zlika válasza jooker82 (#1722) üzenetére


Zlika
aktív tag

(tisztelet a kivételeknek) :R

[ Szerkesztve ]

(#1725) jooker82 válasza Zlika (#1724) üzenetére


jooker82
nagyúr

Tényleg nem volt...Nekem vhogy minden telefon bejön elsőre és hibátlan végig...ez már kezd unalmas lenni.... :W
Pedig erre is 9999 játékot telepitettem már, 666-szor volt usb-n...netezek ,hdmi..szal minden,de meg se nyikkant....
De ahogy elnézem ,akik mostanság veszik már egyre kevesebb a gond....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1726) Pumba3 válasza adam101 (#1685) üzenetére


Pumba3
tag

Köszönöm mindenkinek! :)

Igen igen, erre gondoltam :)

(#1686) Rotate Köszönöm! :)

(#1713) Vovi1

1: Köszönöm :)

2: Ezt a megoldást tudom. Keresek képet arról a widgetről amire én gondolok és belinkelem majd :)

APN on-off nálam tökéletesen működik. Igaz csak 1 napja, de sokszor ki be kapcsoltam már.

(#1715) jooker82 Köszönöm :)

(#1720) alfa156:

Igen volt már fagyás, de nem kellett kivenni az aksit. 1-2 perc türelem és megoldódott a gond. Egyszer a galéria egyszer pedig a google maps fagyott be.

Más ami előfordult:

Este feldug tölteni ,reggel levesz töltőről. Ébresztő működött rendesen, de mondjuk a wifi bekapcsolására hibát írt. És a töltöttség jelző 54%-ot mutatott.. Mondom ez nem lehet, egész éjszaka tölötttem :D Kikapcs-bekapcs után minden helyre állt, wifi is meg a töltés jelző is.

Ez az első napon volt amikor töltöttem (tegnap előtt), de pl a tegnap esti töltéstől már nem csinált ilyet :)

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#1727) BITBOYS válasza Zlika (#1724) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ott valami probléma van :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1728) Pumba3 válasza jooker82 (#1725) üzenetére


Pumba3
tag

Én is azt veszem észre, hogy minél későbbi a modell annál kevesebb a fagyás :D

Fentebb írtam pont, hogy olyan nagy fagyásom nem volt, hogy ki keljen venni az akksit. 2 db 1 perces várakozás.

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#1729) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

A proci terheltségét milyen progival lehet megnézni????

Letöltöttem valami mini info meg android infó progit, de ott nem egyértelmű a mutatás...olyan 50% körülit ír egyébként mind2, és a telefon iszonyat lassú már az első bekapcsolás óta, illeve hiába indítom újra utána is lassú.... :( hát ha ennek is valami kínja lesz, visszaviszem, aztán valakinek beleállítom az arcába. :(((

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1730) Pumba3 válasza mycso (#1729) üzenetére


Pumba3
tag

Vovi1 által, fentebb említett Norton Mobile Utilities (beta)-t tudom javasolni :)

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#1731) Zlika válasza BITBOYS (#1727) üzenetére


Zlika
aktív tag

Valóban aki ismer az tudja hogy valami nincs rendben nálam. :)

(#1732) Pumba3


Pumba3
tag

Android Marketről illetve App Brainről le lehet szedni alkalmazásokat gépen kereszül usb-n? Vagy csak neten keresztül?

arra már rájöttem, hogy android marketen rákattolok az installra és ha van net a telón, akkor automatice tölti le és rakja fel :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#1733) Skynet258 válasza Pumba3 (#1732) üzenetére


Skynet258
veterán

Google-be beírva találhatsz .apk file-okat, de ez elég körülményes dolog. Kell a net a kényelmes android használathoz, ennyi. :K

https://geekpulse.hu

(#1734) tamcsu10


tamcsu10
tag

Sziasztok!

Ma vettem 1 2x-et. :) Mien progikat ajánlotok rá ami kicsit feldobja?:) Köszi:) (Első benyomások nagyon tetszik:))

iPhone 6s Plus / iPad Air 2 / MBA 13

(#1735) Rotate


Rotate
veterán

felraktam Launcher Pro-t, gyorsabb lett a főképernyő :) bár hiányzik az LG féle kategorizált app drawer :)

ráraktam a widgetlockert is, szép meg jó, de mintha jobban merülne mint amúgy... :F most megpróbálom megint az Aurát, rájöttem, hogy úgy másoltam a telóra, hogy még csak a 35%-a volt letöltve :D nem csoda h nem ment :D

root egyszerübben ment mint gondoltam :) viszont volt egy külső memória kártya eldobásom... csak úgy egyszer csak kiirta, hogy nem elérhető, és restart után mountolódott vissza... ezt irták is xda-n, hogy előfordult többnek...

(#1736) Rotate válasza spckris (#1711) üzenetére


Rotate
veterán

az előbb megvettem két dollárért, letöltötte, és wow... brutálisan jó a grafikája :P gyönyörű játék, megérte megvenni :)

meg ráraktam a PES 2011-et is, bár azt más forásból, igen szép az is :) jó kis gamerphone lesz ez :P

(#1737) Pumba3 válasza Skynet258 (#1733) üzenetére


Pumba3
tag

Félre értés ne essék, van hozzá net :) Lehet félre érthető volt a kérdés. De mindegy is, mert közben megoldottam a dogot :)Ű

(#1735) Rotate Én a Go Launcher Ex-et használom, naggyon fasza az is :)

Widgetlockert honnan szereztél rá? :) Marketen találtma 2 dollárért éppen, de nem engedi megvenni. Ingyenesed van?

[ Szerkesztve ]

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#1738) Balázs1986


Balázs1986
addikt

Vállalkozó kedvűeknek:
Modaco FR15 prebake ROM + OC Kernel 1.4 kombó veszett gyors.
Teljesen szaggatásmentes rendszer, "smooth" érzés, szerintem az érintésvezérlésen is finomítottak. Fagyás eddig 0. Játéktesztek holnap indulnak.
Bár nem vagyok a benchmark híve, de Quadrant teszt nálam első futtatásra 3050 pont, másodikra 3248. Azóta még lenyomtam 2-3 tesztet, 3100 alatt nem volt (nem húztam a procit).
XDA fórumon elérhető a ROM és a Kernel is :)

[ Szerkesztve ]

(#1739) tome.jr


tome.jr
addikt

Gondom adódott a telóval. Feltettem a 3G Watchdog-ot és az APNdroid-ot, időszakosan letiltottam a 3G forgalmat. Vissza akartam állítani de nem hajlandó kimenni a netre. Azt hittem valamit elállítottam ezért csináltam egy factory reset-et de így sem lett jobb. Beállításoknál a mobil hálózatnál engedélyezve van az adatforgalom és a GSM/WCDMA.

Menet közben még feltettem az áprilisi baseband-et is de azon kívül, hogy mostmár nem tud magyarul a teló semmi előrelépés nem történt.

Mi lehet a hiba?

(#1740) Balázs1986 válasza tome.jr (#1739) üzenetére


Balázs1986
addikt

Wifivel kimegy?
Mobilhálózaton belül a Hozzáférési pontokban ki van jelölve a megfelelő?
A két programot nem használtam, de azokat letörölted egy teszt erejéig?

[ Szerkesztve ]

(#1741) tome.jr válasza Balázs1986 (#1740) üzenetére


tome.jr
addikt

Köszi valóban ez volt a gond. :R

(#1742) Balázs1986 válasza tome.jr (#1741) üzenetére


Balázs1986
addikt

Melyik része? :)
Nincs mit :)

(#1743) Balázs1986 válasza Balázs1986 (#1738) üzenetére


Balázs1986
addikt

Nem bírtam ki reggelig, játékteszt megvolt. Minden játékkal kb 10 percet játszottam, majd közvetlen utána indítottam a másikat.
Samurai 2 -> Asphalt 6 -> Dungeon Defenders -> Air Attack.
Szaggatás nem volt, még Dungeon Defendersnél sem, ami meg is lepett, mert eddig időnként mindig volt egy kicsi. Mondjuk lehet, nem 10 perc játék után kellene megnézni. Az Asphalt 6 töltött be kicsit lassan, ki is adta a Várakozás / Bezárás kérdést, de előbbire tapintva egyből továbblépett a játékmenübe, nem értem akkor miért állt. Na mindegy, amúgy az is szépen futott.
Akksi merítésről egyelőre nem tudok nyilatkozni, ha lesz érdeklődő, holnapra (azaz mára) már tudok mondani valamit.
Aki gondolja, tényleg próbálja ki az eredeti hsz-ben említett ROM-ot, nekem bevált (FR12-ről frissítettem) :)

(#1744) mycso válasza Balázs1986 (#1738) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

És ez tud magyarul?

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1745) voodoo98 válasza mycso (#1744) üzenetére


voodoo98
addikt

Az FR15 prebake tud magyarul rendesen.
OC 1.4 kernel pontosan hol van az xda-n?
Ha az asztalom tele van widget-tel, akkor sem laggol kicsit sem? Mert nekem van h be-beakad sima FR15-tel.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#1746) Rotate válasza voodoo98 (#1745) üzenetére


Rotate
veterán

cseréld ki a launcher-t Launcher Pro-ra, olyan simán fog menni a főképernyő váltogatás mint a vaj :)

(#1747) Balázs1986 válasza voodoo98 (#1745) üzenetére


Balázs1986
addikt

Az előbb telepakoltam, párszor áthúztam oda-vissza a 7 képernyőt, de semmi.
Itt találod az OC kernelt. Az 1.4 kernel zip-je az Old versions részben van. Az 1.5 kernelek lassabbak, a 2.x-ek meg nagyon kezdetlegesek (a 2.2 pl kék halált csinált a Win7-nek amikor usb-re kötöttem a telót) és ugyanúgy lassabbak is.

(#1748) tome.jr válasza Balázs1986 (#1742) üzenetére


tome.jr
addikt

Hálózati pontok le voltak nullázva, újra be kellett írni őket.

Ma reggelre más problémám jelentkezett. Este rádugtam töltőre, kb 20 %-on állt. Ma reggel nézem nem töltött semmit, nem is mozgott az akksi töltés jele, térerőm zéró és használhatatlanná lassult a teló. Újraindítottam, megjött a térerő, a sebesség helyreállt és az akksit 100%-nak mutatta.

Csinált már ilyet régebben is. Akkor rádugtam töltőre, nem mutatta, az akksi jel hogy kapna áramot ennek ellenére nagyon lassan elkezdett tölteni. 16 %-nál megállt és nem töltött tovább. Volt feltelepítve 2 akksi figyelő app, ezeket leszedtem majd kb 10 perc alatt a 16 %-ról felment az akksi 100 %-ra. Ezután kicsit merítettem a telót, kb 10-15 % lement. Ez este történt. Reggelre beállítottam egy ébresztést, de nem riasztott a teló mert reggelre nullára lemerült. Olyan volt mintha a 100 % esti töltöttség kamu lett volna és a 16 % lett volna a valós.

Én arra gyanakszom hogy valamelyik app kavarhat be.

(#1749) Rotate


Rotate
veterán

ha USB adattár módot bekapcsolom, akkor behal valami LG Home folyamat... a telefonon nem történik semmi lassulás... csak kiirja, hogy összeomlott... érdekes...

(#1750) voodoo98 válasza Rotate (#1746) üzenetére


voodoo98
addikt

Köszi Mindenkinek! Launcherpro tényleg nagyon gyors. Szuper!

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.