Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Rhino666 válasza Konflikt (#143) üzenetére


Rhino666
őstag

Szerintem meg az a gáz ha valaki személyeskedéssel próbálja cáfolni mások szakmai tapasztalatát... :U

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#152) hackeeeee válasza Rhino666 (#148) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Sztem meg felesleges ezen "vitatkozni"...

Most nem azért, de aki Apple "fanatikus", annak magyarázhatod a saját véleményed, úgyis megcáfolja a saját érveivel. Ehhez Én ennyit fűznék hozzá... Mellesleg, hogy mi a kínai vacak, sztem azon meg sok mindenki meglepődne. Sokszor olyan is, amiről nem is gondolná az ember...

Véleményem szubjektív...

(#153) Alexios válasza Rhino666 (#148) üzenetére


Alexios
veterán

Eddig konkrétan nem nagyon mondtál szakmai érvet azon kívül, hogy közölted, hogy te mérnök vagy, és az iphone szarfosszar és kész.

(#154) Danny750 válasza k. (#150) üzenetére


Danny750
őstag

A Fényképek minősége meg sztem nem valami jó! Galaxy-k, új Se-k és a Defy is veri!
Ahogy én látom a fotókon elég fátyolosak és a színei is gyengék!
Ezt csak azért írom ,mert a cikk szerint az élmezőnyben van az Androidos telók között!
(sztem meg nincs) :(
A kijelző színei nagyon jók ,viszont a valósághoz képest kissé túloznak!!! (aki ezt szereti annak nagyon jó lesz, aki meg a természetes színeket szereti annak ott az IPhone féle IPS panel és a Sony új kijelzői Bravia motorral)

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#155) Alexios válasza Danny750 (#154) üzenetére


Alexios
veterán

Ebbe is ugyanúgy IPS van mint az iphone-ba :DDD

(#156) k. válasza Danny750 (#154) üzenetére


k.
őstag

Ez biztos nekem szólt?

(#157) P00By


P00By
nagyúr

Milyen jól alakult ez a topik! :C

(#158) Rhino666 válasza Malachi (#149) üzenetére


Rhino666
őstag

Szeretnéd hogy elemezzem a beljesét alkatrészről alkatrészre? Aki ért hozzá, az tudja mi van benne és tudja hogy miről beszélek, aki meg nem ért hozzá, annak meg lehet magyarázni, mint egy papagájnak a függvénydiszkussziót. Nem akarok én senki megbántani, de ha valaki nem ért valamihez, az miért nem képes elfogadni a tapasztaltabbak véleményét a témáról?? Biztos van itt még pár szakmabeli, csak már inkább nem is írnak a témához semmit mert hozzászoktak ehhez a lehurrogó hangnemhez ha ezzel kapcsolatos tapasztalatokat osztanak meg és így már tényleg trollkodásba csap át az egész... :(

Röviden: Az Apple termékek botrányosak, mert gyenge a gyártási minőségük és ennek ellenére drágák. Ezt sajnos nem lehet úgy kifejezni, hogy át is adja a valóságot és mégse kezdjen el veszettül rúgkapálni egy raklapnyi fanboy... :(

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#159) Kleroo válasza Rhino666 (#148) üzenetére


Kleroo
veterán

Márpedig most neked habzik inkább a szád ellenkező irányban.
De egyébként én is így látom.VAn jópár tizenéves ismerősöm,és nekik az iphone=a menő,cool,nonplusultra,menő cuccal. Ha van,király vagy,ha nem,akkor akármid van,az nem menő. Ez a világkép. ezt kell szeretni. Én utálom ezt a helyzetet. De már nem zavar.
Aki ilyen divat ostoba,az vegyen áájfóóónt.
Akinek az a fontos,hogy az a pár dolog tökéletesen stabilan fusson,egy szép,minőségi külső alatt,ami neki fontos,akkor vegyen iphonet.
Ha vki szereti testreszabni a telóját,jóval mélyebben,akkor android.
Ha pedig valaki naponta rak fel új romot,meg fixeket,meg plugineket,meg gőzömsincs miket,akkor neki javaslom a focit,úszást,squasht,gyúrást,túrázást,barátkozást,nőzést. Az jobb :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#160) Levin01 válasza Rhino666 (#148) üzenetére


Levin01
őstag

ÉN egyáltalán nem vagyok Apple fan. Soha nem volt Apple termékem.
Telefonban ami eddig volt már nekem: Nokia, Samsung, Sharp, SonyEricsson, LG, HTC
A HTC nekem minőségi terméket jelent. Biztosan van aki szerint vacak. Ez van. :)

(#161) Danny750 válasza Alexios (#155) üzenetére


Danny750
őstag

Igen de nem ugyanaz! :N (ezért írtam oda ,hogy IPhone féle)
És a színeket a gyártó lövi be! :D
Már néztem soka kijelzőtesztet és ennek a kíjelzőnek még a SuperAmoled-nél is durvább színei vannak! (teljesen más színeket mutat ,mint a valóságos-persze nagyon szép élénk színei vannak)
Bocs K. nem neked szólt! :DD

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#162) jolker


jolker
csendes tag

a videó 100% hogy fel van gyorsítva, nem tudom mi miatt, de hogy gyorsabb, az biztos!

(#163) Pumba3 válasza opr (#10) üzenetére


Pumba3
tag

"...bár azt nem értem, hogy miért nem 2.3-as Android fut rajta. Azzal valószínűleg még ennél is gyorsabb lenne."

Az utolsó mondat a lényeg. Szóval lehet várni rá a 2.3-at és máris happy mindenki akinek van akkor =)

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#164) Alexios válasza Danny750 (#161) üzenetére


Alexios
veterán

Lehet, élőben még nem láttam:) Viszont a felhasználók nagy részének sajnos a túlszaturált színek jönnek be, mint az amoled-nél, stb, szóval úgylátszik jelenleg ez a tendencia, ez kell a népnek

(#165) Konflikt válasza Rhino666 (#151) üzenetére


Konflikt
addikt

nincs se idom, se kedvem veled foglalkozni, lesz aki helyrerak, neaggodj.

a nagy szakmai tapasztalatodat meg megcafolni nemfogom, beideztek mar helyettem -> #149

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#166) k. válasza Kleroo (#159) üzenetére


k.
őstag

Osztálytársam ilyen. Szarok rá, x10em van, ez is elég jó használom. Érdekes, hogy ezek a fanboyok nem azért fikáznak más telókat, mert jaj az iphone, hanem mert csóró vagy és nem olyan drága. Engem azért nem fikáznak többen akik ilyenek-bár mondom apple szinten egy srácot ismerek aki ilyen- mert ugyan nem az, de drága. Ez a lényeg. Ma valaki akkor trendi ha drága kocsija/tvje/notija faszomtudja milye van. Ez, hogy bemagyarázzuk az Apple mögé, is csak azért van, mert az köztudottan drága. Nem fikáznának egy Xperia Arc-ot sem, mivel tudvalévő hogy fullos telefon és designolt(Tudom, az Iphone buzi osztálytársam 3 órája dícsérte meg, hogy elfogadná).

Szóval az apple csak annyit ért el, hogy ez a pénzbuzi közeg átszokott rá. Ha nem Apple lenne, akkor eljátszanák ezt a Sony/Samsung/LG valameikével is, ebben biztos vagyok.

(#167) forgonati válasza Rhino666 (#158) üzenetére


forgonati
őstag

Miért hiszed hogy te itt tapasztaltabb vagy bárkinél is? Nem értem... Mert mérnök vagy? És? Mert láttál már belülről ájfónt? És?
Előrebocsátom, nekem nincs ájfónom, csak azért kérdem, mert már-már nevetségesen szajkózod hogy igy fos meg úgy fos az ájfón. Te sem vagy jobb az általad emlegetett fanbolyoknál.
És hogy miért nem lehet elfogadni a hozzáértők véleményét? El lehet, de te még nem bizonyitottad a hozzáértésed. Nálam pl. az hogy "az iphone belsejében fos alkatrészek vannak" még nem utal szakmai hozzárétésre...

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#168) Kleroo válasza k. (#166) üzenetére


Kleroo
veterán

Jaja!
Ezért is ennyire dacos Rhino kolléga.
Engem már teljesen hidegen hagy ez az egyébként idegesítő Ájfóón hájpolás ,meeer az a menő dologtól.

Én tudom,hogy Az X10em számomra sokkal egyedibb,stílusosabb,és jobb mint egy 3G ugyanennyiért.

Megjegyzem a tizenéves ismerőseim nekem nem osztályból vannak. Én már túl vagyok a tízes éveken :D

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#169) Danny750 válasza Alexios (#164) üzenetére


Danny750
őstag

Azért hidd el nem mindenkinek jön be............
A GalaxyS kijelzője pl: sok felhasználónak bántja a szemét! :(

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#170) k. válasza Kleroo (#168) üzenetére


k.
őstag

Jó, hát 18 éves vagyok, szóval még 1 hónapig osztálytársaim vannak, aztán már csak a fősulit boldogítom :D

Egyébként én -bár ez hülyén fog hangzani- de a spórolás miatt veszek Xperia telefonokat. Úgyértem az X10 és az Arc is hozza számomra azt, amit szeretnék, ugyanakkor annyival olcsobb egy szifonnál, hogy számomra megérje azt venni, a maradék pénzt meg elkölteni másra.

(#171) Pumba3 válasza Rhino666 (#124) üzenetére


Pumba3
tag

És erről mi a véleményed? Érdekes volt amit írtál az iPhonról meg a HTC-ről. 2x-ről valami?

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#172) EkSYS


EkSYS
senior tag

jó lett volna kicsit több 3d faló alkalmazást látni hogy fut :((

Eki - az eredeti

(#173) s.aron1111


s.aron1111
csendes tag

Jól sikerült teszt. Nagyon bejön a teló, erre akartam lecserélni a Spicamat, de lehet inkább egy tabletet veszek az valahogy jobban megmozgat :D

(#174) Kleroo válasza Danny750 (#169) üzenetére


Kleroo
veterán

Engem pl zavar.
Az pedig pláne,hogy szinte mindenki veri rá a nyálát.
Kedvencem,hogy egy telóra mondtam,hogy ez AMOLED??
Mire a tulaj. NEEEEM NEEEEM NEEEEEEEEM!
Ez super amoled.... :D:D
szerintem no comment.

Az amoled szerintem egyetlen hatalmas előnye,hogy sokkal kevesebbet fogyaszt. De amúgy kezd inkább VAN= menő. Nincs=ciki effektet venni.

k.: Azért ez így erős hogy spórolsz az Xperiákkal :D
De egy X10 egy 4G-hez képest is megállja a helyét.

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#175) Lajkó


Lajkó
őstag

Egész pofás teló, viszont sok pénz az a 130-160... :F
Jó lesz nekem továbbra is a Spica, meg a társai! :U

(#176) .bableWes


.bableWes
őstag

mi értelme van egy ilyen telefonnak ami még a nap végéig sem birja??!! nemtudom. szerintem velem van a baj, de erre 130k-t kiadni hülyeség. Mivan akkor ha pont akkor merül le ha szükség van rá?
telefon arra valo, hogy telefonáljak rá és nem arra, hogy kétmagos processzor legyen benne. szép és jo tényleg, raj lennék vele, de mi értelme ha estére cserben hagy? márpedig biztos, hogy cserben hagyna, mert ezt nem lehet nem nyomogatni. Meg még a 130k-s vételáron felül vegyek mellé kitudja mennyi pénzért pot akkut, töltsem azt is, cserélgessem, egy idö után megunja a hátlap is gondolom.
felesleges. kamerája szerintem nem a legjobb. voltak az LG-nek jo kamerái mint pl a secretben, az csak 5megás - tudom, nem ez a lényeg - volt még is mérföldekkel szebb képeket lött mint ez.
elnézést kérek, szigoruan csak egyéni és saját vélemény!

[ Szerkesztve ]

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#177) djculture


djculture
félisten

Én meg őskori emberke vagyok egy telefonnál az afontos számomra hogy 1 hétig birja feltöltés nélkül ha pofázok órákat is naponta.Netezni meg egyébb dolgokat ugyse az ilyen fos kis kijelzőkön teszem.Volt már okostelefonom 2 hétig birtam aztán meguntam,teljesen hülyeség az egész számomra.Már akkor inkább egy nettop,ami sokszor még olcsóbb is mint az okos telefon.

[ Szerkesztve ]

(#178) r4z


r4z
nagyúr

Többet vártam ez első 2 magos telefontól. 3D teszt hol marad? Elvileg arra van kihegyezve a Tegra platform, ha már az nVidia nevéhez fűződik.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#179) k. válasza .bableWes (#176) üzenetére


k.
őstag

Hagyjuk már ezt, hogy a nap végéig nem bírja ki. Kurtasokat használom az x10et, de 1-1.5 napot MINDÍG elmegy. Ez is tuti hogy bírja addig, max értelem szerűen nem ilyen teszt körülmények között.

(#180) Probber


Probber
őstag

Bazi egyszerűen néz ki így képeken (ami általában csak jó), semleges dizájn, olyan mintha nem is egy felső kategóriás kétmagos készülék lenne. A sebessége viszont nem semmi, szépen tekeri a szoftvert a Tegra 2. Az nem semmi, hogy egy napot sem bírt ki az aksi, mondjuk az is érdekelne, hogy milyen használat mellett.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#181) GALARDO


GALARDO
addikt

Hát nem rossz cucc de azért nem estem hanyatt tőle. :N

Rhino666: Gratulálok a műsorodhoz de a végén kicsit már unalmassá vált az egész tehát még van min csiszolgatni hogy vérbeli troll legyél. ;)

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#182) gerbaudhu válasza Kleroo (#159) üzenetére


gerbaudhu
tag

Mérnök vagyok (villamos, BME) szedtem már szét néhány Apple terméket, iPhonet, Mac Minit, Billentyűzetet, de amit én láttam, az rohadtul messze van a "tákolástól" meg a hulladékoktól. Az Apple ugyanazokból az alkatrészekből építkezik, mint bármely más gyártó: Broadcom kommunikáció, Intel csipkészlet, Realtek hangkártya, Samsung RAM, ebben tehát nem rosszabb. Az iphone-ban a Flash Toshiba gyártmány többnyire. A nyák tervezése, az alkatrészek elhelyezése az ÉN VÉLEMÉNYEM SZERINT messze leköröz bármit, amivel eddig dolgom volt, innovatív megoldások (amik néha ugyan a használhatóság rovására is mennek sokaknál) de gyakran előfordul, hogy az ő megoldásaikat később viszontlátni más gyártók eszközeiben. Az apple is evilági eszközökből építkezik, csak más elvek alapján.
Tudod, a skatulyázó, előítéletes gondolkodású emberek miatt néha úgy érzem, le kéne takarnom valamivel az alma logót a dolgaimon, mert sajnos foglalkoztat mások véleménye. Nem mondom, hogy nincs igazad, nem ismerem a tizenx éves emberek szokásait, én egyszerűen használni szeretem ezeket a termékeket, de csak mert ilyenem van nem hiszem, hogy bárkinek joga van ítélkezni fölöttem.
Divatos dolog az Apple, de senki nem több attól, hogy van neki valamilyen terméke tőlük, de nem is kevesebb, ahogy az Anti-Apple hozzáállástól sem lesz senki több, vagy kevesebb.
Hajrá Android, hajrá IOS, éljenek a mérnökök!!!

(#183) k. válasza gerbaudhu (#182) üzenetére


k.
őstag

Na látod, ennyi kellett volna a fentebb említett "mérnök" kollégádnak, hogy érdekeljen a véleménye. Egy kicsike indoklás a mit miértre.....

(#184) pzstm


pzstm
titán

én még kíváncsian várom SGS2-t, illetve, hogy T-Mobilenál mi mennyiért lesz kapható.....
Pöppet nagy ugrás lesz 6300 után akármit is választok szerintem :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#185) Kleroo válasza gerbaudhu (#182) üzenetére


Kleroo
veterán

Ez gondolom nem igazán nekem jött.
A hsz amire írtál pont ez derül ki.
Akinek egy faxa egyszerűbb rendszer kell annak iphone.
aki menő raj pistike akar lenni ,annak pedig ÁJFÓÓN :D

Ez itt a probléma,hogy az emberek sokasága az utóbbi tábort erősíti
És az előbbi táborba tartozók meg hozzád hasonlóan,szinte szégyenkeznek.

Én kíváncsian várom mi lesz ennek a "háborúnak" a vége.
Én olyasmire gyanakszom,hogy minden egyes termékre meghívjuk az oprendszert,a mi felületünkkel,felhasználói fiókunkkal a netről. Laptop,notebook,teló,minden.
Ez persze leírva sztem nem igazán érthető.

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#186) Danny750 válasza Kleroo (#174) üzenetére


Danny750
őstag

Így van!! Miért spórolnál?? (jó telo az Iphone is ,de nekem nem kellene)
Sokan azért veszik ,mert feltűnési vágyuk van!
Amoled meg főleg azért jött létre ,hogy az akksit kímélje ,nem azért hogy nagyozzunk vele!
Nekem a kiváló kategória az Arc és a Neo kijelzője annak legalább olyanok a színei ,mint a valóságnak!! :DDD
Nálunk vannak családban akik megengedhetnék maguknak az Iphone-t és mégsem azt vesznek! Az olyan ,mint a márkáknál a Gucci, D&G és stb mégis sokan Diesel ,nike, Adidas ,converse stb cuvvokat vesznek ,pedig ezek sem olcsóak!!! (egyszerűen ez a megfelelő nekik és nem is akarnak nagyon kitűnni a tömegből)

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#187) janes74


janes74
senior tag

Jó kis teló,elfogadnám egy 2000-es akksival.Mégha vastagabb is lenne tőle. :K

(#188) miaoumaoi válasza Kleroo (#159) üzenetére


miaoumaoi
tag

ezzel maximálisan egyetértek, applen tényleg minden "csak mûködik", csak szerintem mármár túlságosan is egyben van. és szó szerint pl. elsõ iphonban még az akksifedõt sem lehetett levenni. azért az már szerintem túlzás. de tény, hogy mûködik és nagyon jól, de a saját koncepciókat nem vagy nagyon körülményesen lehet rajta megvalósítani, viszont az android is lehetne olyan jó, felhasználásban, ha lennének egységes hardverek, vagy supportálnák a gyártók a saját hw-jüket, vagy valakit megbíznának vele, mert így felemás a helyzet, van is rá támogatás, meg nincs is.

(#189) Alexios válasza miaoumaoi (#188) üzenetére


Alexios
veterán

Mér a többi iphone-ba lehet akkut cserélni?:) Amúgy minden rendszernek meg van a maga előnye, és hátránya, ha valaki mindenképpen bütykölni szeretné a rendszerét, teljesen személyreszabni, stb, annak nyílván az android a jobb választás, de én pl. marhára untam, hogy akármit csinálok vele akkor se tökéletes, míg iphone-on minden ment rendesen(és én vagyok olyan elvetemült, hogy még az itunes-t is szerettem, mai napig azt használom a gépemen :DDD )

(#190) Rhino666


Rhino666
őstag

Na jó, csak veszem a fáradtságot ha már ennyien vérszemmel néz rám. Felőlem minden elkönyvelhet trollnak, tudatlannak, haternek vagy akárminek, de akkor leírom a tényeket (sajnos csak emlékezetből, ezt sokkal inkább akkor kellett volna mikor épp operáltam hogy ne hagyjak ki semmit):

1. A SIM kártyát csak tűvel lehet kivenni és egy tartóban van benne, ami egyébként az egyetlen forrás az IMEI számhoz. Bárki felcserélheti tévedésből a tartókat, vagy akár elhagyhatja. Nem véletlenül a telefonok belsejére szokták tenni az ilyen fontos információkat, nem holmi 2 grammos műanyag vacakra, ami ráadásul még meg is nehezíti a telefon kezelését. A SIM kártyát egyébként működés közben is ki lehet venni ugye. Na, a telefongyártók nem viccből vagy kitolásból szokták az akksi alá/mögé/mellé/stb. rakni a kártya helyét, hanem hogy működés közben ne lehessen cserélgetni. Ugyanis ez áramköri zavart, és emiatt súlyos károsodást okozhat a készülék érintkezőjében, vagy rosszabb esetben a rádió chipben, vagy akár bármiben ami a kettőt összeköti. Tehát ez nem véletlen.

2. A kijelzőhöz van rögzítve az előlap, tehát maga a készülék csutkástól jön ki szétszerelés esetén. Egyáltalán nem szerencsés, a kijelző és a digitalizáló tábla (ami egyébként két külön alkatrész...) nagyon törékenyek, nem véletlenül vannak körbepárnázva és rengeteg ponton rögzívte a telefonokban. Ezzel szemben az iPhone-ban még a káva súlya is húzza. Simán csak bele van fektetve a hátlapba, így nagyon könnyen eltörik egy kisebb esés vagy szétszerelés közben.

3. Semmilyen hőmérsékelti tényezőt nem vettek figyelembe a tervezéskor, semmi belső hőelvezetés vagy szeparáció nincs benne, mintha csak úgy összedobálták volna az alkatrészeket, aztán "majd lesz valahogy". Az elválasztó fém lapok egymást fűtik. Az ilyet szokás megtervezni, főleg ha már ekkora teljesítményű alkatrészekről van szó...

4. Az akkumulátor ugye nem cserélhető, ami példátlan (hogy finoman fogalmazzak). A hátlapba van beleragasztva (!!) olyan módon, hogy eltávolításkor simán megsérül a cellák integritása, gy.k. tönkremegy az egész. Nem is beszélve arról, hogy csak két pólussal csatlakozik az alaplaphoz. Úgy látszik az Apple csak azokat a szabványokat képes betartani, amiket ő maga hozott létre. Nem véletlenül nem kapták meg még a CE tanúsítványt sem, amit még egy egyszer használatos borotvára is rányomnak... :U Összeszereléskor egyébként az akksi összeér az alaplapi chipekkel.

5. A nyák elég szellős elrendezésű, elég furcsán vannak elhelyezve rajta az alkatrészek, logikus szisztematikákat nélkülözve. Látszik, hogy agyonspórolták, ellenállások helyett szerintem az áramkörök silány minősége biztosítja a megfelelő értékeket. Az akksi egyébként nincs megfelelően szabályozva.

6. A vibramodul ("rezgőakksi") a hátlap belsejére van felfogatva, csak egy érintkező van rajta, a hátlap behelyezésekor a hátlap sarkán lévő kiálló csücsök (!) fekszik rá, tehát sérülékeny és szigetelés nélkül érintkezik.

7. A gombokat az alaplap tartja a helyükön, semmi felfogatás vagy keret nincs nekik, ha a bekapcsológomb kicsit becsúszik a burkolat mögé, beragad és emiatt folyamatosan ki-be kapcsolgat a cucc.

8. A kamera modult az alaplap szorítja a hátlaphoz, szintén nincs rögzítve, gyakorlatilag szabadon lötyög.

9. A fülhallgató kivezetés flex kábellel van körbevezetve a hátlapra rögzítve.

10. Az antenna gyenge és ráadásul rossz helyen van, ez főleg az iPhone 4-nél jön elő (azt hiszem ez volt az egyik ok, amiért visszahívták az egész első szériát).

Most emlékezetből ennyi jutott eszembe, mérési ereményekkel sajnos nem tudok szolgálni. :( Akinek ez nem elég meggyőző, az megérdemli hogy egy ilyen konstrukcióval rohangásszon. :))

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#191) .bableWes válasza k. (#179) üzenetére


.bableWes
őstag

nemtudom, hogy ez valojában mennyit menne, de sajnos csak egy iphone 3gs és egy htc touch hd-böl kiindulva mindig azt mondják nekem, h ne piszkáljam mert lemerül... nem vitatkozom, csak olvasva a sok tesztet ezt szüröm le

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#192) Rhino666 válasza Levin01 (#160) üzenetére


Rhino666
őstag

A minőség nem egy relatív tényező.

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#193) Levin01 válasza Rhino666 (#190) üzenetére


Levin01
őstag

Ezt fordítsd le angolra és küldd el Steve Jobs-nak. Vagy elküld melegebb éghajlatra, vagy ajánl egy állást az Apple-nél ;)

(#194) Rhino666 válasza Levin01 (#193) üzenetére


Rhino666
őstag

Tudják ezt ők is nagyon jól, az iPhone csak egy iPod Touch UMTS rádióval és SIM kártya csatlakozóval, azért ilyen ergya. Meg se tervezték, csak helyet kerestek a plusz alkatrészeknek és már köpték is ki a gyártósorról.

És inkább halok éhen, mintsem hogy ilyen gerinctelen cégnek legyek dolgozója. :((

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#195) Levin01 válasza Rhino666 (#194) üzenetére


Levin01
őstag

Hát nem tudom, szerintem van az a pénz ;)

(#196) Rhino666 válasza Levin01 (#195) üzenetére


Rhino666
őstag

Az én becsületemet még nem sikerült pénzben megmérni, nem is hiszem hogy lesz rá példa. De ez már nagyon off.

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#197) Rickazoid válasza Rhino666 (#190) üzenetére


Rickazoid
addikt

Eszembe nem jutna vitatkozni, védeni bárkit vagy beszállni bármilyen vitába, ráadásul sose láttam iPhone-t belülről, de erről az jutott eszembe, amikor első Bevezetés az informatikába előadáson azt mondták, hogy amikor majd nekünk kell tervezni valamit, legyen annyira egyszerű, hogy működjön, de akármit eltávolítva már ne működjön. Lehet az Apple mérnökei valami ilyesmit szó szerint értelmeztek és feleslegesnek gondoltak olyasmiket, mint rögzítések, hőelvezetés vagy szigetelések, mert nélkülük is működik ezek szerint.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#198) domi007


domi007
őstag

Régi ROMmal teszteltetek, a legfrisebb gyári már nem szaggat sehol, a Modaco féle főzöt pedig még annál is gyorsabb :K :K ;)

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#199) joey04


joey04
titán

Olvasom az akksi miatti siránkozást. valóban gáz, de a többi hasonló kategóriás sem bírja jobban. nagyon maximum gyenge 2 napot bírnak, de az kimagasló. szóval 2 mag nem fogyaszt olyan sokat.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#200) domi007


domi007
őstag

Nincsen már mod, sajna, de az akksi idős dolog nekem nem kerek, mondjuk én automata fényerőn használom, és így tökéletes látható minden helyzetben.
Csak 2G-vel 1 óra Angry Birds-zel, fél-1 óra WiFivel a két nap nálam tartható simán.

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.