Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) Pumba3 válasza Rotate (#1650) üzenetére


Pumba3
tag

Hát, kaptam smst a Trétől, hármat is... Azt írják mától aktív.

Inarus: Okés, köszi :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#1652) vlorika


vlorika
csendes tag

Sziasztok,

Nos mint aktív tulaj lenne egy elég érdekes kérdésem, (nekem az ... :) )

Elvileg a teló RAM-ja 512 MB, azonban ez nálam csak 372.4 MB akárhogy is nézem /Elixir pl/
Ez azért van mert egy részét lehasítja az android, és slussz passz, vagy kisebb memóriával kaptam mint egy htc wildfire?

Köszi előre is.

(#1653) Rotate válasza vlorika (#1652) üzenetére


Rotate
veterán

512 az összes, 370 a felhasználható, a többi a rendszernek van lefoglalva, nem kell ezen aggódni, nem lesz vele emiatt különösebb gondod :) a Wildfire mindenestől annyi amennyi...

(#1654) Zlika


Zlika
aktív tag

Na induljon a “háború“! :) Ki mit szól a sgsII/o2x benchmark összehasonlításhoz?
Én kezdeném azzal hogy ettől nem fogom a fejemet a falba verni hogy miért ezt a sz*rt vettem... :) Tény hogy erős az új samu de vajon mit fog dobni a 2x-en a gingerbread?

(#1655) Rotate válasza Zlika (#1654) üzenetére


Rotate
veterán

hát, ha ilyen szarul lesz optimalizálva mint a Froyo akkor nem sokat, de reméljük, hogy a srácok az LG-nél kitesznek majd magukért :)

amúgy jó telefon az sgs2, viszont drága, és nem jobb annyival, mint amennyivel drágább, szerintem :)

nagyon mást nem is tudok hozzáfűzni, remélem nem fognak idejárni flamelni a samsungosok :)

(#1656) Rotate


Rotate
veterán

duplázok, mert nagyon más a téma... nektek sem volt alapból task killer a telón? csak mert úgy rémlett, hogy alapból van :)

annyira nem hiányzik, csak ez még múlt héten eszembe jutott mikor próbálgattam a telefont...

(#1657) Drecky válasza Zlika (#1598) üzenetére


Drecky
csendes tag

Ez nálam is megvan és lővésem sincs miért! :W :W :W

(#1658) Zlika válasza Rotate (#1656) üzenetére


Zlika
aktív tag

Igaz flamewars nemkő csak vicceltem.Ha azt lehet task killernek hívni ami a beállítások menüpont alatt van(mutatja a taskokat ki is lehet őket killelni)akkor igen van.Csak kicsit macera belépegetni.Bár ki lehet rakni főképernyőre az ájkonnyát.

(#1659) Rotate válasza Zlika (#1658) üzenetére


Rotate
veterán

akkor csak én voltam a béna, hogy nem találtam :) bár még a gépre se tudtam rákötni, nem tudtam hogy kell belőni az USB-t mass storage drive módba :D majd holnap végre talán egy kicsit bele tudok tanulni :)

(#1660) Zlika válasza Drecky (#1657) üzenetére


Zlika
aktív tag

Upsz lehet nem kellett volna észrevegyem?Ez szerintem még jópár 2x tulajnak fog fejfájást okozni...Főleg hogy természet feletti a jelenség nincs rá magyarázat engem ez vág szét.Szóval ha valaki nálam/nálunk okosabb ez ügyben hát legyen szíves...

(#1661) Zlika


Zlika
aktív tag

Ok furcsa szellemesedés a képek jobb oldalán zoomoláskor update:szóval most kipróbáltam valamit.Csináltam ugyan arról a dologról egy képet 8 illetve 5 megapixelen.És az történt amire számítottam.Az 5m-es képen nem jelentkezik,a 8m-esen viszont igen... na?

(#1662) Rotate válasza Zlika (#1661) üzenetére


Rotate
veterán

az az érzésem, hogy egy bizonyos felbontás fölött, csak a kép egy részét tölti be teljesen... tehát szerintem a Galery app, nem kezeli a túl nagy felbontású képeket... betölteni betölti, de csak egy bizonyos méretig élesít rá, a többi pedig marad olyan "szellemes"... sztem ezt be kéne küldeni a megfelelő helyre, hogy tudják javitani valamelyik updateben :) csak a franc tudja, hogy hova kell küldeni a bug jelentéseket :)

[ Szerkesztve ]

(#1663) Zlika válasza Rotate (#1662) üzenetére


Zlika
aktív tag

Ja én is erre gondoltam be kell küldeni swservice-re. :) De az mi vicc hogy nem kezeli a saját kamerája által elérhető legnagyobb felbontású képeket?De igazad lehet vszínű ilyesmi a probléma.
“Tisztelt ellldzsí!Legyenek olyan szívesek és ba****nak valamit az ottimuszkétiksz szoftverének mert hiába a csuda hárdver ha ilyen ostoba programhibák miatt hullik ki a maradék pár ősz hajszálunk is.Maradunk tisztelettel a tulajok!“ :D

(#1664) Rotate válasza Zlika (#1663) üzenetére


Rotate
veterán

kb :D

más: kiszivárogtatott gyári G2x 2.3 videón :P akkor ezek szerint hamarosan jön, ami sztem az jelenti, hogy a miénkre sem olyan soká :)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1665) LaptopSystem

ilyet használok én is azt el tudnátok nekem mondani hogy ami rajta van folia az mért nem az egész elölapot takarja mint pl a Samsung Galaxy s-en igy olyan gagyisztikus a szélei két oldalt simán karcolodhatnak :K

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#1666) jooker82 válasza LaptopSystem (#1665) üzenetére


jooker82
nagyúr

A 2 széle,kicsit feljebb van,igy oda azért nem tettek...de edzett üveg,ugyh nem szabadna karcolódnia... a hátulján a fémcsikon is van fólia...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1667) Rotate válasza jooker82 (#1666) üzenetére


Rotate
veterán

fém nem karcolja, de ásványi anyagok simán megkarcolják... pl kövek, kavicsok, vagy akár ha homokszem van az ujjadon, nem veszed észre, és úgy csinálod a dolgodat a képernyőn és végigsimítod rajta :S

persze ha fóliát használsz az se jobb... nem karcolódik, de szar rajta húzni az ujjad, mert tapad :F azért is szedtem le :)

(#1668) jooker82 válasza Rotate (#1664) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ez megmutatta ,hogy hogyan lehet 7 perc alatt semmit csinálni... ;)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1669) Rotate válasza jooker82 (#1668) üzenetére


Rotate
veterán

nem vagyok benne biztos, hogy értelek :D

(#1670) janes74 válasza Rotate (#1659) üzenetére


janes74
senior tag

Beállítások(settings)-alkalmazások-fejlesztés-usb hibakeresés,kikapcs.

(#1671) Rotate


Rotate
veterán

na megjött az új :) bevilágítás minimális, pixel hiba nincs, szebb a display sokkal :) megérte visszaküldeni :)

imááádom :)

(#1672) BITBOYS válasza Rotate (#1671) üzenetére


BITBOYS
addikt

Gratula, megérdemelted:)
Szebb a display sokkal...ezt, hogy érted?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1673) Rotate válasza BITBOYS (#1672) üzenetére


Rotate
veterán

előzőnél elég csúnya bevilágitás volt a bal felső sarokban, most pedig szinte alig :) ez így már olyan mint az ember elvárná :)

(#1674) anzo


anzo
senior tag

Addig ameddig nem érkezik használható 2.3 -as rom készítettem egyet amelynek az alapja az MCR 13.
Eredeti topik

http://keptarhely.com/thumb.php?id=1BD9_4DC10B21

(IMG:http://keptarhely.com/thumb.php?id=D3D0_4DC10B21[/IMG) (IMG:http://keptarhely.com/thumb.php?id=BB3A_4DC10B21[/IMG) (IMG:http://keptarhely.com/thumb.php?id=5080_4DC10B21[/IMG) (IMG:http://keptarhely.com/thumb.php?id=2FCB_4DC10B21[/IMG)

[ Szerkesztve ]

(#1675) fullmanytime


fullmanytime
csendes tag

Olyan tapasztalata van/volt valakinek, hogy a telefon nem szereti a SIM kártyát? Meglehetősen sokszor nem vagyok elérhető, pedig a telefon be van kapcsolva. Ha ki akarok menni netre, akkor azt kapom, hogy a hálózat nem elérhető, illetve a névjegyeknél gyakran előfordul az, hogy szépen frissíti a kontaktokat (pedig a telefonra vannak másolva a névjegyek, és csak azt használom), majd közli, hogy a "USIM loading completed"

Cseréltettem SIM-kártyát, gondoltam, esetleg a régit nem szereti, de nem. Az újjal is ugyanez a probléma.

A jelenség teljesen rapszodikus, van, hogy minden okés, van, hogy éppen nem találja a SIM-et.

Valakinek, valami ötlet?

(#1676) Rotate válasza fullmanytime (#1675) üzenetére


Rotate
veterán

Passz, nálam minden jó, pedig már nem mai kártya... hibás lenne a sim foglalat?

(#1677) BITBOYS válasza fullmanytime (#1675) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ez se valami biztató jelenség.
Netnél párszor eljátssza, hogy nincs, pedig van...néha keresi a hálózatot, pedig meg se mozdítom a telefont. Sokat vált 3g,H,E között. Engem ezek bosszantanak kicsit.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1678) Rotate válasza BITBOYS (#1677) üzenetére


Rotate
veterán

Még jó hogy nekem nem kell a 3g, így nagy lehetősége nincs váltogatni... engem is zavarna amúgy...

(#1679) fullmanytime


fullmanytime
csendes tag

Most éppen nézegetem a telefonom hátulját: nektek mozog, ill. el tud mozdulni a SIM kártya a foglalatban? Nekem igen.

(#1680) Pumba3


Pumba3
tag

Sziasztok!

A gyári csengőhangokon kívül mást nem lehet használni?

Nálam sim gond nem volt és nem mozog (illetve csak minimálisan) a foglalatban a sim. És ahogy lejjebb írták pont egyel, nekem sincs gondom a mozgása miatt a hálózattal.

[ Szerkesztve ]

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#1681) adam101 válasza fullmanytime (#1679) üzenetére


adam101
tag

Igen, egy kicsit mozog oldalirányba, de ez nincs hatással a hálózatomra (semmi sem változik a térerő ikonon mozgatás közben).

[ Szerkesztve ]

(#1682) fullmanytime válasza adam101 (#1681) üzenetére


fullmanytime
csendes tag

Értem, köszi! Akkor valószínűleg nem itt lesz a probléma.

(#1683) spckris válasza Pumba3 (#1680) üzenetére


spckris
tag

market>ringdroid...

(#1684) Pumba3 válasza spckris (#1683) üzenetére


Pumba3
tag

Köszönöm szépen :) Keresnék még hármat, ha nem fárasztalak :D

1: Telepített alkalmazásokról listát késző cuccos. Vagy akár valamilyen beckup dolog.
2: Van olyan ami a telefon képernyőzáráshoz tud hozzá nyúlni? Hogy olyasmi legyen mint a 2.3-as rendszer vagy külön olyan esetleg mint a Galaxy S-en lévő 9 buborékos lekódolásos valami? :)
3: Van-e olyan gyorshívó alkalmazás mint amilyen a HTC-n van? Ugye ezen is ki lehet rakni a kontaktokat a főképernyőre, csak olyan kicsik a képek :)

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#1685) adam101 válasza Pumba3 (#1684) üzenetére


adam101
tag

2.) Nem tudom milyen buborékos megoldásra gondoltál, de a beállítások -> GPS és biztonság -> képernyő zárolási módjának megváltoztatása -> feloldási mintát állíts be, és akkor lesz 9 "buborék", amiket ha helyesen húzol össze felold.

Ha ötször elrontod 30 másodpercig letilt és felajánlja, hogy belépj a google accountoddal (ha elfelejtetted volna a mintát)

(#1686) Rotate válasza Pumba3 (#1684) üzenetére


Rotate
veterán

Widgetlockerrel leher elvileg lockscreent váltotztatni... ma este akarom kipróbálni... :)

(#1687) Zyrius


Zyrius
aktív tag

Sziasztok!

Ma délután már én is boldog tulaj leszek :)

Kérdés:
Tudtok ajánlani olyan navigációs programot, amihez nem kell internet kapcsolat? Céges kártyát használok majd, amivel ingyen telefonálok, viszont mobilnet nincs rajta. otthon és melóhelyen wifi lesz mindig viszont menet közbe jó lenne ha legalább a navigációs képességet ki tudnám használni net nélkül.

Ha olyan navi programot ajánlanátok, amiről tilos itt beszélni kérném priviben küldjétek, egyébként jöhet a topikba had lássa mindenki más is :).

Köszi a válaszokat!
:))

https://StellarGear.eu - amatőr csillagászat és asztrofotós bugdácsolások

(#1688) Marteen4


Marteen4
tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem tudjátok mikor lehet speedshopba venni?

a választ köszi előre is :)

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#1689) Zlika


Zlika
aktív tag

Azon gondolkoztam,hogy vajon ha egyszer kijön az új soft akkor most az 2.3.4 lesz?

(#1690) jooker82 válasza Zyrius (#1687) üzenetére


jooker82
nagyúr

Igen van rá...biztos ismered azt a fajtát.....

Marteen4:
Mért pont onnan szeretnéd??a Partneronál pl 109 e ft....

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1691) dfcwolf válasza Zyrius (#1687) üzenetére


dfcwolf
tag

Igo
:DD

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#1692) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Nos uraim ma megszületett a telefonom szervizelésének vége.

Kicserélték egy másik telefonra, ennek már természetesen nem olyan a kijelzője. Illetve a telenoros azt mondta, hogy gyári hibának tudta be az LG.

dfcwolf de jó, hogy vagy, írtam neked privit.

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1693) jooker82 válasza mycso (#1692) üzenetére


jooker82
nagyúr

Hattalmas mázlid van....Tényleg korrekt azLG már többször bebizonyosodott.....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1694) Rotate válasza mycso (#1692) üzenetére


Rotate
veterán

akkor ma már ketten vagyunk, akinek jól végződött a kijelző mizéria :)

(#1695) Skynet258 válasza mycso (#1692) üzenetére


Skynet258
veterán

Nálam még szenvednek... :(

https://geekpulse.hu

(#1696) BITBOYS válasza mycso (#1692) üzenetére


BITBOYS
addikt

Jó hír, örülünk Vincent... :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1697) Rotate válasza jooker82 (#1693) üzenetére


Rotate
veterán

neked sikerült működésre birni az aurát? pm-ben írhatnál róla :)

(#1698) jooker82 válasza Rotate (#1697) üzenetére


jooker82
nagyúr

Igen...megy de még nem teszteltem....igy elsőre bonyolultabb mint a másik...de majd próbálgatom és irok....
Minden rendben a tellel??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1699) Rotate válasza jooker82 (#1698) üzenetére


Rotate
veterán

tökéletes, imádom :P

Aura nekem kilépeget, szal valszeg szart szedtem le... de kéne mert királ benne a gyalogos mód :)

[ Szerkesztve ]

(#1700) mycso válasza Skynet258 (#1695) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Uhh, ez elég érdekes probléma, bár írhattad volna hamarabb is, nekem is telenoros a telóm, de én meg t-mobile-függő vagyok, és hát akár egy cserét is eszközölhettünk volna.... :U

“The Night is Dark and Full of Terrors”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.