Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) Rotate


Rotate
veterán

fantasztikus... pixelhiba fenn a notification bar sávjában :S kiváncsi vagyok cserélik-e, és mikorra lesz meg... :( én lehetek csak ilyen peches, hogy ennyit várok, hogy végre meglegyen. és pont kifogok egy selejtet...

(#1352) jooker82 válasza Rotate (#1351) üzenetére


jooker82
nagyúr

Már visszais küldted?? 3 napon belül cserélniük kell....
Köszi a fentebbi forditást....ma még nem értem rá,de frisiteni fogom....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1353) Rotate válasza jooker82 (#1352) üzenetére


Rotate
veterán

most vettem csak észre, irtam nekik, és jött válasz, hogy velük intézzem ne a szervizzel, mivel igy még eladás előtti reklamációba be lehet nyomni, tehát elküldöm, és postafordultával jön az új :) de nem is baj... valamiért elég erős bevilágitás volt a bal felső sarokban :F

az a képernyő elválós cucc az mondjuk nem volt abszolút...

amúgy kis érdekesség... a fekete hátlap belesejébe P999 van irva, ami a G2x kódja :)

remélem a második darab már jó lesz... egyébként más gondom nem volt vele... se fagyás se restart, pedig töltöttem is... a sebesség is tetszett :) csak így most megint várnom kell jövő hétig... ez a várakozás fog megölni :D

(#1354) KonzolKartel válasza Rotate (#1351) üzenetére

Az de durva. Nekem most azt csinálja, hogy néha csíkoz, mint amikor egy PC-ben kezd behalni a VGA. Néztem 3D alatt, nem csíkoz. Tárcsázóba pötyögök és sok sok sok szám után néha előjön ez a csíkozás:(. :F

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#1355) Zlika


Zlika
aktív tag

Nah jön a sgsII...Ennyi volt.2X-ünk elavult... :))

(#1356) Pumba3 válasza Rotate (#1353) üzenetére


Pumba3
tag

Neked fekete van?

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#1357) KonzolKartel válasza Zlika (#1355) üzenetére

Már kint van, és sajnos igen :( :).

Más.: Kint van az FR13, ismét lag fix, új kernel.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#1358) Rotate válasza Pumba3 (#1356) üzenetére


Rotate
veterán

aha, hirtelen felindulásból azt rendeltem :) de tetszik amúgy, mindkét színben láttam mér, és mindkettő faszán néz ki...

(#1359) Pumba3 válasza Rotate (#1358) üzenetére


Pumba3
tag

Neked honnan van, ha megkérdezhetem? :)

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#1360) Rotate válasza Pumba3 (#1359) üzenetére


Rotate
veterán

Szlovákia, mivel itt élek :)

(#1361) jooker82 válasza Rotate (#1353) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nekem mind a 4 sarokban van bevilágitás ,akkor ez nekem is pixelhiba??
Főleg akkor látszódik,mikor bekapcsolásnál,v játék inditásnál a szürkés háttér van....
De engem ez csak annyira zavar,minthogy most egy porszem került a gépem tetejére és lefújom... :K Mert a kijelző tűéles és semmi baja....

Nemtudom mért vagytok úgy megijedve az SGS2 től.....Egyelőre én csak a 2.3 as különbséget látom ami ezen is lesz,meg azt a 40 ezres diferenciát ami majd lesz a 2 tel között.....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1362) Pumba3 válasza jooker82 (#1361) üzenetére


Pumba3
tag

Plussz hozzá tenném, hogy ennél a telónál engem továbbra is nagyon zavar a rengeteg fagyás a bevilágítás az ilyen-meg olyan hiba... 10-ből 3 embernek már gariban van itt a fórumon, a 2 hetes (vagy épp napos) készüléke.. azért ez gááz...

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#1363) dfcwolf


dfcwolf
tag

Nekem az utóbbi pár napban szaggat a Youtube. Simán elő van töltve, de a lejátszásnál szaggat... A másik pedig, ami rohadtul idegesít, hogy folyamatosan gerjeszti a hangszórókat. Ha egy fél méteres körzetben van egy hangszóró, akkor folyamatosan a gerjedelmet kell hallgatnom... :(

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#1364) jooker82 válasza Pumba3 (#1362) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nekem hálisten semmi baja...pedig még csak a februári 2.2 van rajta...
A partnerónál már csak 109 e ft...
Az a bevilágitás az LCD tv-men is van szürke állapotban..de ez mért is kellene,h zavarjon,ha működés közben tökéletes??....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1365) Rotate válasza jooker82 (#1361) üzenetére


Rotate
veterán

a pixelhiba az más dolog, egy tűhegynyi, vagy esetünkben egy pixelnyi helyen nincs semmilyen szin, csak világit egy pixelke magának... ami fekete háttérnél elég bántó...

Pumba3:
az enyém kicsit spéci helyzet a garival, mivel ez bármelyik telefonnál előfordulhat, egy hibás pixel... akár ha csak monitort veszel akkor is benne van a pakliban...

(#1366) Pumba3 válasza jooker82 (#1364) üzenetére


Pumba3
tag

Hát jó... abban bízok, hogy ugyan abból a szállítmányból kapok mint amiből Te, ugyan úgy barnát kértem :) Ma beszéltem velük.. Mondta is reggel a telefonban a srác akivel beszéltem, hogy lejjebb megy az ára. Hétfőn megyek érte. Aztán majd látjuk / látom.

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#1367) jooker82 válasza Pumba3 (#1366) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ha személyesen veszed át..én a helyedbenvagy még benn a boltban,v a boltból kilépve végrehajtanék rajta egy 5 perces tesztet.....és ha bibis már fordulok is vissza.....Már nagyából tudod,h mik lehetnek a hibái ,ugyh a dolog adott....később meg nemhiszem h gond lenne vele...
Igen,ha várok egy hetet én is 6 rugót spórolok...de ezen nem bánkódom,mert kárpótol a telefon szerethetősége... :C

Rotate: Jaaa igy alapjából nem voltam tisztába a pixelhiba fogalmával...ilyen gondom még nem volt....

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1368) Pumba3 válasza jooker82 (#1367) üzenetére


Pumba3
tag

Az igazság az, hogy személyesen fogom átvenni és még a boltban letesztelem oda-vissza abban az "5 perces tesztben" amit említettél :) Nem Budapesten lakom, de felmegyek érte.. annyit megér, hogy olyan modellt kapjak ami jó! Igaz +10... de akkor is, lehet megspórolok pár későbbi idegeskedést meg problémázást...

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#1369) Zlika válasza KonzolKartel (#1357) üzenetére


Zlika
aktív tag

Természetesen csak viccnek szántam.Persze hogy ettől nem fogom kukába dobni a telómat.SgsII később jött ezáltal kicsit erősebb a hardware meg ilyenek.Ez a dolgok rendje.Van egy szint ahol már nem nagyon számít az a 200mhz plusz.Jelenleg a 2x iszonyat gyors és nekem ez számít.Hála istennek nagyobb hibákkal sem találkoztam.Bár tény hogy néha fagyogat nagy ritkán.Lehet én is megpróbálkozok egy ilyen fw frissítéssel de ha éppen ki kell várnom a 2.3-as androt hát legyen.Szerintem akinek ilyen telefonja van (kivétel akiknek csúfosan befaragott rögtön az elején) az igen is legyen rá büszke és vigyázzon rá nagyon mert ha úgy tesz meghálálja ez a “gép“. ámen... :D

(#1370) jooker82 válasza Pumba3 (#1368) üzenetére


jooker82
nagyúr

Végülis a szállitással együtt nekem is 117 k volt,ugyh majdnem ugyanott leszünk és te kapsz érte cserébe egy (fő)városnézést is... :K ...
Élőbe láttad már??

Zlika: Neked is februári rom van rajta??

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1371) Pumba3 válasza jooker82 (#1370) üzenetére


Pumba3
tag

Nah igen.. a városnézés :D De majdnem ugyan ott leszünk, igen :)

Az az érdekes, hogy még nem láttam élőben :D Rengeteg sok kép és videó nézegetés-teszt és fórum olvasása juttatott el erre a döntésre :) Holnap megyek be telenorhoz "vásárlási szándékkal", hátha kibontanak nekem egyet meg be is kapcsolják talán :) Feljebb írtátok, hogy kibontani mindenképp kibontják. Azt csak remélni tudom, hogy be is kapcsolják :)

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#1372) jooker82 válasza Pumba3 (#1371) üzenetére


jooker82
nagyúr

Egészen más lesz élőben...én sem hittem volna.... :N Majd meséld el milyen... :K

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1373) Pumba3 válasza jooker82 (#1372) üzenetére


Pumba3
tag

Rendben :) Holnap megírom tapasztalataim a megnézésről :) Utána remélhetőleg jövőhét elején a sajátróól :)

Jó éjt! ;-)

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#1374) Rotate válasza jooker82 (#1372) üzenetére


Rotate
veterán

ma mikor bekapcsoltam, leesett az állam a kijelzőtől, gyönyörű :) jó a pixelhibát leszámitva, de azt csak este vettem észre :)

amúgy még így sem bánom, hogy megvettem, mert nagyon fürge, nagyon szép :) az előretelepített cumóból felraktam a Spiderman-t, az is nagyon tetszett :) sajna a HDMI kipróbálásig nem jutottam, de majd jövő héten :)

várom, már hogy megint legyen új telefonom... amúgy leszedtem a fóliákat, és irtam nekik, hogy az mennyire gond, azt mondták, hogy majd arról amit helyette küldenek, átragasztgatják a rosszra, hogy ne problémázzanak velük az LG-nél :D
mondjuk nekem tökmindegy, mivel ugyis első dolgom lenne leszedni :)

Pumba3-nak meg drukkoljunk, hogy neki elsőre jó lesz :P

szerk: nem tudom érdekel-e valakit, de nekem is februári volt rajta, frissitettem az áprilisira, végig is futott, de a telefon infoban ugyanugy a februári dátum volt... aztán hagytam úgy... úgy is küldöm vissza... frissitsék maguknak :)

[ Szerkesztve ]

(#1375) Zlika válasza jooker82 (#1370) üzenetére


Zlika
aktív tag

“alapverzio-103522_20110218“ ha ez azt jelenti... :)

(#1376) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Ismét fagyott a drága, pontosabban kikapcsolt éjszaka csak úgy.
Érik az update...

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1377) Rotate


Rotate
veterán

na, telefon feladva... most megint jön a várás... remélem tényleg egyből küldenek helyette másikat...

más: mikor még megvolt, próbálkoztam OTA frissitéssel, és olyasmit irt ki a keresésre, hogy valamilyen hibát jelez (authentication problem), és ahogy xda-n néztem nem vagyok az egyedüli... azért kiváncsi vagyok, hogy várjon az ember frissítést, ha nem is kommunikál a telefonja a szerverrel...

(#1378) SBMke válasza Rotate (#1377) üzenetére


SBMke
tag

Rotate: az azert van, mert Magyarországon még nem elérhetö frissítés ...
Gondolom a serveren már van másfajta is, de a magyarországi ip nem alkalmas a frissitésre, szóval authentication fail -el elszáll, nálam is ez van. Elvileg ha magyarországon lesz elérhetö frissítés, akkor az is menni fog..

Üdv

-- SBM --

(#1379) Rotate válasza SBMke (#1378) üzenetére


Rotate
veterán

én nem Magyarországból vagyok, de ha kicserélem a megfelelő szavakat Szlovákiára, akkor értem miért nem megy nálam sem... ez így akkor is gáz, mert az ember elvárná, hogy legalább kiirják, hogy nincs még nekem frissités, és nem leb*sznak a szerverről...

nincs igazam?

(#1380) Zlika válasza Rotate (#1379) üzenetére


Zlika
aktív tag

Úgy látszik ez globális.Angliában ugyan ezt csinálja...

(#1381) dfcwolf


dfcwolf
tag

Mostanában nekem is volt olyan, hogy kikapcsolt. Csak arra lettem figyelmes, hogy a kikapcsolási dallamot hallom éppen muzsikálni...

Felvetettem itt régebben a telefonkönyv és a Facebook összefésülését. Legelőször ez ment gond nélkül. Magától keresgélte ki a képeket a kontaktokhoz. Aztán jött a frissítés és nem volt hajlandó összekapcsolna a neveket. Írtam egy levelet az LG support címére. Hamar jött a válasz, hogy ez nem lehetséges. Na, gondoltam ezek aztán értenek a termékükhöz. Nyilván nem álmodtam, hogy ez egyszer már sikerült. Próbálkoztam tovább, de kitartott és nem csinálta. Felhívtam az LG supportot. Nem tudtak választ adni a kérdésemre. Valamit magyarázott a srác a gmail fiókomról, de ő sem értette. Inkább letettem... Tegnap beimportáltam pár kontaktot a Facebookról. Olyanokat akik szerepelnek a telefonkönyvemben is. A két adat összekapcsolása nem ment. Hirtelen ötlettől vezérelve a telefonkönyvemben szereplő emberke nevét szerkeszteni kezdtem. Nem csináltam semmit csak a vezetéknevet kitöröltem és újra beírtam. Elmentettem és ezután csoda történt mert össze tudta kapcsolni a két adatot. Így már a nevek mellé odateszi a képeket és email címeket, meg minden mást, amit a Facebookról összeszed.

Csak azért írom ezt le, hogy más ne fusson bele ilyen szívásba.

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#1382) BITBOYS válasza dfcwolf (#1381) üzenetére


BITBOYS
addikt

Bakker, én zúdítani tudnám lgre a problémáimat, de akkor bele se kezdek :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1383) jooker82 válasza Rotate (#1336) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ma frissitem..
A hangerőgombokat mikor kell nyomva tartani??mikor már rádugtam az usb-re??
Külföldi oldalakon milyen változásokról irnakaz áprilisi rom után?? és mikor várható újabb??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1384) Rotate válasza jooker82 (#1383) üzenetére


Rotate
veterán

nyomod, és miközben nyomva tartod beledugod az usbt, mikor feldobta a gépen az apx device cuccot, akkor elengeded a gombokat... és kb ennyi... changeloggal nem tudok szolgálni, annyit tudok, hogy jobbnak kéne lennie... ha meg nem jobb, akkor visszaraksz valami régebbit, vagy kipróbálhatod a Modaco féle rom-okat is... sok a lehetőség...

(#1385) Paul119


Paul119
addikt

holnaptól én is büszke tulajdonosa leszek egy ilyen szörnynek:B :D 3gsemet picit sajnálni fogom de hát ez van:),alkalmazásokat rá hol tudok le tölteni, és hogyan kell fel telepíteni?:B ebben kérném a segítségeteket:R

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#1386) Pumba3 válasza Rotate (#1374) üzenetére


Pumba3
tag

Oh hát köszönöm szépen a jó kívánságot :)

Szóval voltam ma a telenorban... kibontotta a hölgy és bekapcsolta és hát... wááááá :D

Gyönyörű szép, nagyon nagyon. és a gyorsasága pedig fantasztikus :) Most már biztos vagyok benne, hogy kell nekem :D A fogása nagyon jó, de tényleg. a súlyával meg vagyok elégedve. Eddig Galaxy S-t akartam, de annak a súlya sosem tetszett, túl könnyűnek találtam. Az összerakása a kidolgozása a formaterve a minden.... szóval minden nagyon ááh :D

És amit néztem annak nem voltak hibái a kijelzővel.

Megérte elmenni :)

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#1387) spckris


spckris
tag

na mostmár úgy nagyjából ezalatt a 23 nap alatt beállt a telefon üzemideje, ma a munkahelyemen nemvolt net, így kénytelen voltam a telóról dolgozni :D
lelehet azért meríteni 4óra alatt eztis, de ha "átlagosan" ahsználja az ember akkor kibírja nap végéig...végülis mi sem egyszer eszünk egy nap :D
viszont ami negatívum (azonkívül hogy 2.napján leejtettem kavicsokra és lett a műanyag "fémhatású" kereten egy apró lepattanás) nagyon az a headset, nekem speciel rossz a mikrofonja, legalábbis mindenki arra panaszkodik amikor telefonálok, így telefonálásra ahsználhatatlan...
ezzel lehet reklamálni? mármint tartozékot cserélnek vajon?
most feltöltöm fullra aztán megy rá az fr13

[ Szerkesztve ]

(#1388) Máté94


Máté94
addikt

Mától én is egy 2X gazdája lettem...
:))
Annyit megkérdeznék, hogy hol van PH!-en Android-os programokkal foglalkozó topic?
Nem szeretnék itt idióta kérdéseket feltenni... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1389) jooker82 válasza spckris (#1387) üzenetére


jooker82
nagyúr

Neked februári v áprilisi rom van rajta??ha utóbbi,akk éreztél változást vmiben??
Máté94:üdv a klubban...Van egy androidos topic itt,de onnan leszedni nem tudsz...torrentes oldalakat ajánlok..ott millió van....meg a market...
Az első nap milyen??

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1390) Máté94 válasza jooker82 (#1389) üzenetére


Máté94
addikt

Rájöttem, hogy annyi mindent nem tudok magáról az Android rendszerről, hogy az vicc. :D
Nem baj ha leszedni nem tudok, csak a program neve érdekelne. :)

(#1391) spckris válasza jooker82 (#1389) üzenetére


spckris
tag

1035.21_20110218
ez gondolom februári, teljesen jó quadrant(advanced!) 3300-3400közt adja a pontokat.
most fr12ről fr13ra lépve eléggé meggyorsult érzékeim szerint :)
most érettségi miatt nemnagyon lesz időb romolni de majd az áprilisit mindenképp felrakom!

[ Szerkesztve ]

(#1392) Atigyerek89


Atigyerek89
csendes tag

többen is írtátok hogy frissítettetek már rom-ot... olyan is van közöttetek aki telenor függő telefonon frissített? ha igen mire? eddig úgy voltam hogy nem szórakozok vele egyenlőre nehogy valami garis problémánál észre vegyék aztán belekössenek :U de azért kipróbálnám csak nem tudom hogy gáz e hogy függő. thnx

- az egyetlen ami az N82 - ből hiányozni fog, az a verhetetlen fényképezőgép :P

(#1393) Rotate válasza Atigyerek89 (#1392) üzenetére


Rotate
veterán

sztem nem lehet gond, mivel ezek gyári rom-ok... bizonyítsák be, hogy nem OTA frissítettél :)

(#1394) jooker82 válasza spckris (#1391) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nekem is az van,de most elkezdem frissiteni....remélem jó lesz...
Hogy kell felvinni fr13 ra??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1395) dfcwolf válasza Atigyerek89 (#1392) üzenetére


dfcwolf
tag

Én először függetlenítettem, aztán romoltam. Semmi baja...

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#1396) jooker82 válasza dfcwolf (#1395) üzenetére


jooker82
nagyúr

A driver az csak egy mappa ...nincs benne telepitő fájl...Ezt a mappát hova másoljam??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1397) jooker82 válasza jooker82 (#1396) üzenetére


jooker82
nagyúr

ááá help már.......
én olyan béna vagyok ehhez....a driverrel mit kell kezdeni?? be van csomagolva...ha kibontom semmi érdekes nincs benne csak 2 mappába 2 csokor virág....
Az az apx a felugrott meg a telepitésvarázsló,de a drivert,hoogy adjam hotzzá??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1398) Atigyerek89 válasza dfcwolf (#1395) üzenetére


Atigyerek89
csendes tag

Függetlenítés is simán ment? mondjuk az annyira nem fontos mert flotta miatt telenor nálam fix. Azt hiszem hogy még nem jön a 2.3 addig várok, olvasom a tapasztalataitokat aztán gyári frissités után nekiesek a tuningnak :DD

- az egyetlen ami az N82 - ből hiányozni fog, az a verhetetlen fényképezőgép :P

(#1399) jooker82 válasza Atigyerek89 (#1398) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az én tapasztalatom ne olvasd ,amig senki nem segit.... :O heelp

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1400) Balázs1986 válasza spckris (#1391) üzenetére


Balázs1986
addikt

Sajnos prebake verzióban nem dobták ki a Fr13-at, a Fear Edition verzióját meg nem akartam rátenni. Viszont valószínűleg azért nem adták ki, mert már jön is az Fr14. És nézd, mit láttam a features között:
MCK-cm-r1 (MoDaCo Custom Kernel) - now with merges from the CyanogenMod kernel for the 2X :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.