Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) bostone


bostone
addikt

A füles másnál is ennyire borzalom? Egyszerűen a használhatatlan kategória minden főbb ismérvével rendelkezik, pedig nem vagyok az a kifejezetten vájt fülű zenerajongó...

(#552) Zlika


Zlika
aktív tag

A füles tényleg cheap de nekem szerintem még a fülem is nyomi vagy felemás vagy milyen mert a balos mindig ki akar csusszanni.Lehet hogy még egy optimus ára rámegy a plasztikai sebészre? :D

(#553) zack válasza Bog (#549) üzenetére


zack
nagyúr

100 dodó ötöde, testvérek között is 20 dodó. Ebből sok mindent nem fogtok kapni. :DDD Vagy a 400 dodó ötödére gondoltál? ;]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#554) KonzolKartel

SD kártya nélkül tudok valahogy romot cserélni?
Vidéken hétvégén szinte lehetetlen lesz ezt beszerezni.
Más:
A csaj azt mondta 3x16 órát töltsem. Gondolom ez badarság... :F Vélemények?

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#555) spckris


spckris
tag

Akinek nemtetszik a gyári füles az nekem adhatja ;]
equalizerrel kell játszadozni egyet mert némelyiknél nekem is recseg

(#556) No.01 válasza KonzolKartel (#554) üzenetére


No.01
őstag

3x 16 orat felejtsd el! Mikor csipog, h meru akkor rateszed toltore mondjuk amig alszol es kesz.
hihetetlen, h ez a Ni-Mh akkus beidegzodes meg mindig nem kopott ki az ertekesitok fejebol... :((

(#557) AS


AS
félisten

Hiába van tegra2 LG nem tud optimalizálni ellenben Samsungnak sikerült azt megcsinálni Androdal amit a Apple már rég megcsinált a lagmentes böngészést..... Jah + Flash is megy közben.

Galaxy S2 gyalázza a Optimus 2x-t böngészőben video: :C
LINK

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#558) KonzolKartel válasza AS (#557) üzenetére

Akinek van egy kis esze, úgyis lecseréli a gyári romot...

"6 Apr Fr8

Reverted kernel to .9 (browser lagfix)
Fixed 'dim screen' in Camera when using auto brightness
Added an alternative Camera application with no camcorder sound
Disabled menu button unlock in stock unlock screen
Added option to not have the 'battery full' popup
Includes SQLite performance patch (with option to disable)"

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#559) AS válasza KonzolKartel (#558) üzenetére


AS
félisten

Az emberek 80% nem cserél romot és úgy könyveli el a készüléket ahogy kijött ...
Ezért is olyan sikeres az Aplle mert megjelenés napján már tökéletes minden. Ezt követi most a Samsung.

LG csak kihozta hogy nekik van az első 2 mgagos telefonjuk a világon.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#560) rankesz válasza AS (#559) üzenetére


rankesz
veterán

Reméljük a samsung tényleg ezt teszi. n titkon még azt is remélem hogy elfogadták a felajánlást és az SGS2 szoftverén már együtt dolgoznak Supercurioval.

(#561) jorgi22 válasza AS (#557) üzenetére


jorgi22
tag

Galaxy S2 gyalázza a Optimus 2x-t böngészőben video

Azért azt megemlíthetted volna a fair tájékoztatás érdekében, hogy az LG-n 2.2, míg a Samsungon 2.3 fut. A Gingerbreaddel lehet, hogy az LG is behozza a hátrányát..

(#562) Rotate válasza AS (#557) üzenetére


Rotate
veterán

de azért azt nem tudni, hogy az s2 tegra2-vel is ilyen smooth lesz-e... bár nekem mindegy, ez csak egy észrevétel...

jorgi22: +1

[ Szerkesztve ]

(#563) joey04 válasza AS (#557) üzenetére


joey04
titán

Látom, a samoled+ is küzd a fehér szín betegséggel :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#564) spckris válasza Rotate (#562) üzenetére


spckris
tag

főleg ha egyáltalán azlesz benne...

(#565) spckris


spckris
tag

nemtudom mit parádéztok azon hogy egy olyan telefon ami itthon még nincs is meg kitudja milyen gingerbread van rajta, aláz egy olyan telefont ami itthon már kapható :(
igaz tényleg kicsit lagos a gyári böngésző, ezért van a market stb. rakjatok rá egy opera minit.

(#566) spckris


spckris
tag

viszont aki már cserélt romot az írhatna pár sort hogy minden rendben ment-e, nem e mászott el az imei, nemlett e sim/network lock

(#567) Rotate válasza spckris (#565) üzenetére


Rotate
veterán

igen én sem értem ennyi hsz után most már miért kell még mindig szólni ennek a topicnak, hogy melyik telefon jobb ennél... nem ez a világ legjobb okostelója, ezt sztem mindenki tudja, viszont ott van közöttük... vannak hibája, ennek a nagyja már most javítható annak aki utánaolvas és veszi a fáradtságot, aki meg nem ért hozzá, megvárja a gingerbread frissitést, annak jobbnak kéne lenni...

most már sztem elég a hasonlitgatásból, mostmár inkább jöjjenek a saját tapasztalatok, tippek, kérdések... nem?

a romcseréhez, ahogy olvasgattam az xda-t, elég elégedettnek tűntek... nem merült fel ilyen simlock, imei és hasonló téma... bár érdemes rákérdezni ott helyben... elég jók a leírásaik is, szóval szerintem pikk pakk le tudod cserélni...

[ Szerkesztve ]

(#568) KonzolKartel válasza Rotate (#567) üzenetére

simlock, imei, product code hibákról én androidnál még nem hallottam...

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#569) rankesz válasza spckris (#565) üzenetére


rankesz
veterán

Akkor már miért nem Opera Mibele? Az legalább teljes értékű böngészést nyújt, a mini meg egy Javas vacak, a 3 gennel ezelőtti telefonok maradványa. Opera Turbo meg a teljesben is van, ha a kis adatforgalom a fontos

KonzolKartel: Hajjaj, pedig van rá példa bőven!

[ Szerkesztve ]

(#570) Rotate válasza KonzolKartel (#568) üzenetére


Rotate
veterán

biztos nekem akartál válaszolni? :) csak mert én is hasonlót írtam, én sem tudok ilyen gondról :)

(#571) spckris válasza KonzolKartel (#568) üzenetére


spckris
tag

csak nézz át a galaxy s topicba ;]

hát akkor ha lesz egy kis szabadidő nekivágok.
véleményem változatlan a telefonról, apróbb akadások vannak néha, de amúgy elég smooth minden. az akksi üzemideje meg isteni!!!

(#572) Rotate válasza spckris (#571) üzenetére


Rotate
veterán

így kis idő elteltével kb mennyire állt be az aksi idő?

ja és ha netán rászednéd magad a romcserére, várjuk a tapasztalatokat, akár videokat is az eredményről :)

[ Szerkesztve ]

(#573) No.01 válasza spckris (#571) üzenetére


No.01
őstag

Nekem meg nincs ( ;] ) de azert ezzel az "akksi üzemideje meg isteni" kijelentessel vigyazzunkk!
Mar jo par eve harduserkent tartom magam szamon (GPS, levelezes, telefonalas neha zene hallgatas (stress levezetesnek :B ) unalmas meetingeken jatek, de meg nem volt olyan telefonom amit 1 napa altt nem tudtam volna lemreiteni... pedig anno Nokia E71 nem volt russzul elengedve akksi szempontbol.
Szerintem ez erossen egyenfuggo. Ha "vigyazol" ra es tenyleg lecseng az elso par nap utani hype 3G off, No GPS ill jatek akkor szerintem kivitelezheto a 2 nap is "kenyelmesen" de ha a telefon minden tudasat kihasznalod akkor a mai telefonok 1500-as akksi ide vagy oda estere igenis kernek enni vagy masnap reggel kellemetlen meglepőetesed lehet.

Ez persze csak szemelyes velemeny, de ahogy a cikkben ill itt is irtak ez majd csak akkor valtozik, ha tortenik v.mi tenyleges fejleszetes az akksi technologiban... :U

(#574) spckris válasza No.01 (#573) üzenetére


spckris
tag

én sem ma kezdtem(volt már 2 almám,több androidos telefonom),
énis nyomkodom éjjel nappal, zene/net(3g megy éjjel nappal)/hd játékok/munkahelyen laptop helyett is használom webshopból rendelések,árlisták stb...
nekem az teljesen kielégítő hogy felkelek reggel leveszem a töltőről, és este lefekvés előtt újra rádugom a töltőre, szerintem a mai világban ekkora kijelzőknél ez elvárható,
de pl a galaxy s volt hogy 4!! (igen négy) óra alatt lemerült.nekem ezért "isteni" az akku :)

(#575) KonzolKartel válasza spckris (#574) üzenetére

En a 3GS aksijat meritettem 4ora alatt. 3G radio, bongeszes...gyorsan megadta magat ezzel a komboval. Naponta 2x toltottem.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#576) No.01


No.01
őstag

WTF??? :Y :F :Y 4 ora alatt??? Azthiszem a harduser statuszomat ezennel vissza is adom... :DDD

(#577) Bdanyy válasza No.01 (#576) üzenetére


Bdanyy
addikt

Azért 4 óra nyomkodás után nem csoda ha bármelyik lemerül :) Főleg ha netezés közben megy a netrádió :DD

[ Szerkesztve ]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#578) spckris válasza No.01 (#576) üzenetére


spckris
tag

(#579) No.01 válasza spckris (#578) üzenetére


No.01
őstag

Nekem eddig a legdurvabb az reggel 7-tol negyed 3-ig volt de az tobb, mint 7ora...

Azt lehet tudni, h kb mikorra varhato a 2.3-as frissites??

[ Szerkesztve ]

(#580) spckris válasza No.01 (#579) üzenetére


spckris
tag

április vége-május közepe legalábbis ezt hangoztatják, aztán lehet hogy június lesz belőle,
de ha lesz/van főzött rom akkor ez a kérdés felesleges :DD

(#581) jooker82 válasza spckris (#580) üzenetére


jooker82
nagyúr

itthon valószinű csúszik...de pl nekem is külföldi rom van az optimuson.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#582) Skynet258


Skynet258
veterán

Na, megszültem a saját tesztemet is, ha valakit érdekelne. ;)

https://geekpulse.hu

(#583) rankesz válasza Skynet258 (#582) üzenetére


rankesz
veterán

lőtéri kutyát se! :P

(na megyek olvasni :DDD )

(#584) spckris válasza Skynet258 (#582) üzenetére


spckris
tag

"Én viszont nem szeretek várni, ha kell valami, akkor az KELL, és kész"
"nem elsődleges, ki a gyártó. tegyen le olyat, ami tetszik, és esetleg megveszem."

ezekben a sorokban teljesen magamra ismertem, nagyonjólett a cikk!
énis gondolkoztam hogy írok róla egy tesztet, de még sosem csináltam, meghát van már jópár,de azért mindíg jó ilyeneket olvasgatni.
szóval mégegyszer grat.! :R
beindulhatna a topic , van már romcserélőnk? :)

(#585) tariattila válasza Skynet258 (#582) üzenetére


tariattila
veterán

Jó lett a cikk! Gratulálok!... a GPS amúgy milyen?...tudod mire vagyok kíváncsi ;]

(#586) mycso válasza tariattila (#585) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Nekem a gyárilag hozzáadott GPS progi, akár csak a samsung galaxy ace-nál itt sem talál műholdat (kb 4-5 percet vártam) csak keres-keres, de semmi. Egyébként net nélküli módban próbáltam, tehát csak a gps vevő segítségével.

Azzal a programmal, amit nem írhatok ide, viszont (bár szintén nem egyből: kb. 2 perc), megtalálja, és tökéletesen navigál hanggal/képpel. Egy kb. 25-30km-es útszakaszon néztem: város - főút - város.

más: ha ma hazaértem, lehet átolvasgatom xda-n a rom-os topikokat, aztán nekifutok. ;)

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#587) spckris válasza mycso (#586) üzenetére


spckris
tag

a maps, kb ahogy rányomok az ikonra rá 1mp-re belövi hogy holvagyok....

a romolós ötletet támogatjuk, énis olvasgattam csak most semmi időm megcsinálni :(

[ Szerkesztve ]

(#588) legiaap válasza Skynet258 (#582) üzenetére


legiaap
nagyúr

És mindjárt lenne is egy kérdésem. Itt az arénán a tesztben ezt írták:
Alul két darab hangszórónak tűnő egységet helyeztek el a mérnökök, ezek közül azonban (az iPhone-hoz hasonlóan) csak az egyik hangszóró, a másik mikrofon; a kettő között a szabványos microUSB csatlakozó helyezkedik el.
De te azt írtad kettő hangszóró van alul. Most akkor hogy is van?
A fülesen van távirányító rész?
Hogy szól amúgy?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#589) Skynet258 válasza spckris (#584) üzenetére


Skynet258
veterán

Én megmondom őszintén, egyelőre nem érzem szükségét a romolásnak... elcsesztem egy csomó időt ezzel a Spica meg az S esetében is, így ha nem muszáj (és itt nem az), akkor én pihentetem a dolgot (meglátjuk meddig bírom, cöcö :U ). De csak nyomjátok, figyelek és tanulok. :D

tariattila: még nem néztem a gépées dolgot, de amint lesz rá progim, kipróbálom. ;)

legiaap:, na megkövetem magam, ugyanis tévedtem. Én mindkettőt hangszórónak néztem, de most hallgattam őket, és csak a jobb oldali szól... Szóval valóban, a jobb oldali a hangszóró, a bal oldali a mikrofon... :B Javítom is, jó, hogy megkérdezted! :R
Fülesen egy gomb van, azt annyi. :(

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#590) mycso válasza spckris (#587) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Jaaa, nem helymeghatározóra gondoltam, hanem konkrét navigációra: ez a kormánykerék ikonos "Car Home" cucc. Illetve a google maphoz is net kell úgy tudom.

Navigációnak azt a programot tekintem, amit tudok navigálásra használni GPS vevővel, internetes adatforgalom nélkül.

Skynet258 a fülesen a gombok hiánya engem is zavar... :(
Illetve jó lett volna, ha valami stereo féleség hangszórót rakna a telóra. A gyári fülese meglepett, nagyon kellemesen és jól szól, bár felhangosítva is picit halknak találom (a volt telómra is tök ugyan ezek voltak igaza: lg arena) és szoftver is kell alá, amin lehet állítgatni, mert a gyári lejátszójával ne volt valami fényes a hangja, eddig nekem a poweramp a legmeggyőzőbb.
A filmekhez kapcsolódóan: rá toltam egy (720x304) brrip avi filmet, miden gondolkodás nélkül tökéletesen játssza, majd otthon még meglesem mit csinál a nagyobb felbontású filmekkel.

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#591) Skynet258 válasza mycso (#590) üzenetére


Skynet258
veterán

Találsz rajta nVidia Tegra vidit 1080p-ben, simán megy, akár a tévére is kilőheted, mint a vaj. :K

https://geekpulse.hu

(#592) KonzolKartel

Kb. 1,5 ora es kiprobalom az fr10-es romot.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#593) Zalaymate


Zalaymate
senior tag

Hali!

Én most tervezem májusban egy ilyen telefon mevételét. Viszont T-nél vagyok, tudja esetleg valaki, hogy ott mikor jelenik meg és esetleg egy saccolt árnak is örülnék! Más nem kell! :DDD :R

(= Zala =)

(#594) tjb007 válasza Zalaymate (#593) üzenetére


tjb007
nagyúr

A T-Mobile nem fogja forgalmazni.
Vagy megveszed függetlenül vagy átmész a Telenorhoz (vagy ha nem ragaszkodsz ehhez a telefonhoz megvárod míg a következő kétmagos telefon megjelenik).

[ Szerkesztve ]

(#595) Rotate válasza KonzolKartel (#592) üzenetére


Rotate
veterán

várjuk a tapasztalatokat... :)

(#596) Zalaymate válasza tjb007 (#594) üzenetére


Zalaymate
senior tag

Pedig én elég sok hírt találtam arról, hogy a T-Mobile-nál "hamarosan" megjelenik!? Cssak LG G12X néven!

(= Zala =)

(#597) spckris válasza KonzolKartel (#592) üzenetére


spckris
tag

:C várjuk

(#598) tjb007 válasza Zalaymate (#596) üzenetére


tjb007
nagyúr

A magyarországi T-Mobile -nál (és ahogy jelenleg kinéz egyik európai T-Mobile -nál sem) semmilyen formában sem fog megjelenni.
A T-Mobile USA -nál fog G2X néven forgalomba kerülni.

[ Szerkesztve ]

(#599) mycso válasza Zalaymate (#593) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Pont így voltam énis.....a telenornál lehetőségem volt jóárasítva megvenni, viszont t-mobile-os vagyok és nem is áll szándékomban átmenni a telenorhoz....egyelőre várakozó pozícióba vagyok, gondolom lesz ehhez is okosság. :))

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#600) tjb007 válasza Zalaymate (#596) üzenetére


tjb007
nagyúr

Amúgy ezt már megkérdezték egyszer magától a T-Mobile -tól, elég lett volna csak visszaolvasni, keresni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.