Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Vovi1


Vovi1
aktív tag

Mivel egyre többeknek van ilyen telója, kérnék értékelést a kamera minőségére. Nekem egyáltalán nem tetszik a minősége, életlen, színhűség problémák vannak, beltérben zajos, érzéketlen. Kipróbáltam mindenféle módon, de nagy csalódás, még a makró felvétel sem éles.
Remélem csak szoft hiba, ha másnak kiválóan működik. 10b.

A videó 1080-ban felejtős, 720-nál elfogadható, (3gp) de át kell konvertálni mp4-formára, akkor minden lejátsza és kisímul. Saját képernyőn kiváló az eredeti felvétel is.

(#702) jooker82 válasza spckris (#697) üzenetére


jooker82
nagyúr

Mért nem rakjátok fel a V10 a-t?? abban javitottak sokmindenen...a videófelvevőn is...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#703) KonzolKartel válasza spckris (#699) üzenetére

Nem:(.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#704) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

1-2 random kép, nekem bejön nagyon a fényképezője:

[link]
[link]
[link]
[link]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#705) spckris válasza jooker82 (#702) üzenetére


spckris
tag

neked az van a telódon?

(#706) Brutális eb válasza joey04 (#684) üzenetére


Brutális eb
addikt

"Azt meg tudjuk jól, hogy szép és jó a flash támogatás, de maga a flash annyira retek, hogy még tán a 4 magos mobilprocik korában is megfoghatja néha a gépet."
[link]

1 mag miről beszélsz?.....480p.(HTC Desire HD) Sajna csak egy wildfire volt kéznél így a minőség nem a legjobb.
Na de megfogja a készüléket?
Persze értem én a szőlő efektust.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#707) spckris válasza Vovi1 (#701) üzenetére


spckris
tag

a makróval meg a képélességgel nekem is gondom van :S

(#708) Pumba3 válasza mycso (#704) üzenetére


Pumba3
tag

Nah akkor ez után mondja valaki, hogy nem jó a kamera... :D

Szerk: Szép cica :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#709) Brutális eb válasza Pumba3 (#708) üzenetére


Brutális eb
addikt

Én mondom.
Zajos és mosottak a képek szélei.
Telefonhoz képest persze bőven megfelelő. :R

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#710) Rotate


Rotate
veterán

ha valaki akar nyerni király teló tartót, akkor ajánlom ezt, a neve iCarpus, ilyen csipesz szerű cucc, használható mindkét helyzetben, a linken vannak képek is:

[link]

Én hülye megrendeltem múlt héten szállítással 20 euroért, ma meg nyertem egyet én, egyet az asszony, egyet meg a haverom :)

Like-olni kell őket fb-n, meg odapostolni a "verseny" ideje alatt és 5 embert véletlenszerüen kiválasztanak akik ingyen kapnak a cuccból, na most április 3-tól ment a játék 10ig... ez alatt az idő alatt velem és az ismerőseimmel együtt 7-en jelentkeztek, szóval nem a legnehezebb nyerni :) persze amíg el nem terjed a dolog :)

legközelebb május 1.-jétől lesz verseny, egy hétig lehet irni, aztán mikor lezárják random sorsolnak az emberek között :) érdemes lesz figyelni, mert király cucc, főleg ingyen...youtube-n vannak róla review-k is :) hajrá :)

(#711) Skynet258 válasza Pumba3 (#708) üzenetére


Skynet258
veterán

Hát...khm. Láttunk már nem egy jobbat... ;)

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#712) zack válasza Brutális eb (#709) üzenetére


zack
nagyúr

+1
Én is mosottaknak látom, és a szinekkel sincs minden rendben. :U
A képek minősége finoman szólva sem méltó ehhez a telefonhoz.

Azt a szintet hozza, amit már januárban is látni lehetett a teszteken.
Akkor arról szólt a fáma, hogy biztos beta szoftver, és azért élettelen, mosott és fakó a képek minősége. Mostani videókat nem néztem, de a kommentekből ítélve ez se változott január óta. :(

Csak azt nem értem hogy volt pofájuk így kiadni. :F
Arra is kíváncsi leszek mikor lesz 1080p felvétel 25-30fps sebességű.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#713) Brutális eb válasza zack (#712) üzenetére


Brutális eb
addikt

Remélhetőleg érkezik valami update most akartam váltani de marad a DHD.
2 mag jelen pill. zero előny,kamera nem jobb semmivel mint a mostanim és a kijelzőt sem láttam élőben valami egetverőnek.Egyedűl a teljes HDMI támogatás csábító.
Mindamelett jólesett kézbe venni a készüléket kellemes a súlya mérete nekem.Öszzerakás/anyagminőseg sem rossz.
Ez még tényleg az első fecske várok a további versenyzőkre.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#714) Zlika


Zlika
aktív tag

Nekem kétszer már megfagyott.Egyszer éjszaka töltőn,másodjára pedig a weather widget küldte szét de úgy hogy kikapcsolni sem lehetett.Aksi kivesz,vissza rak.Azóta semmi probléma nem volt,lehet még szoknunk kell egymást. :) Nem tudja valaki mikor jön a 2.3 andro?Azért az ártani tuti nem fog.Azonkívül bepörgethetnék a tegra zone-t is mert szerintem nem hülyeség.Egy ilyen hardware-ből a lelket is ki kell hajtani!

(#715) zack válasza Brutális eb (#713) üzenetére


zack
nagyúr

DHD-t én se cserélném le erre. Jó döntés ha egyelőre kivársz. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#716) kpal


kpal
veterán

Ez az eddig megjelent LG telók közül csak ezt venném meg (furcsa hogy ilyet mondok de Nokia párti vagyok :) ). Csak két dolog ami zavar az aksi és a FULL HD videónál 24fps miért nem lehet ott is álltani 30-ra :(
Kár a Nokia n8 nem tud ekkora videót ha ettől eltekintek akkor maradok az N8-nal .

[ Szerkesztve ]

(#717) joey04 válasza Brutális eb (#706) üzenetére


joey04
titán

Nem értheted, [link] de inkább [link]
Meg nem egy nyomi 480p yt videó a mérvadó, meg nem is egy esetlegesen kipucolt, a háttérben semmit nem futtató készülék, ami elbírja pl a gsmarena reklámokat is (lol), hanem az, hogy az asztali gépemben is felpörög a proci, és dolgozik vele a gép, persze ez azért nem akad meg (néha de)
Persze felőlem azt gondolsz amit szeretnél, csak itt hagyjuk is abba... :R

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#718) zack válasza kpal (#716) üzenetére


zack
nagyúr

Erősen kétlem, ha felvétel közben tényleg tudná a 24fps-t, akkor lennének akadások...
A mikroakadásoknál simán bezuhanhat 15fps körüli értékre.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#719) jooker82 válasza spckris (#705) üzenetére


jooker82
nagyúr

Itt irtak róla....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#720) Rotate válasza joey04 (#717) üzenetére


Rotate
veterán

mondjuk nekem kétmagos intel proci van a gépben... 2 éve még a jobbik fajtából volt, mégis mikor indul egy youtube videó akkor akad egyet, de csak mikor elindul...

(#721) spckris


spckris
tag

Akkor most melyik a "legjobb" gyári rom innen?
nekem 1035.21_20110218 v10b van fennt.

(#722) spckris


spckris
tag

aki szeretne szilikontokot, nekem van egy zöld eladó, tegnap jött meg
jó minőségű...a képet én csináltam.

2500ft.

[ Szerkesztve ]

(#723) Rotate válasza spckris (#721) üzenetére


Rotate
veterán

ennél van ujabb stock rom is, xda-n fenn van:
[link]

aztán, hogy jobb-e mint a februári, azt nem tudom :)
ja meg közben látom van fr11 is, changelog:

11 Apr Fr11
Updated kernel (performance enhancements - improved overall smoothness)
Updates to reduce duration of 'app install / uninstall lag'
Updated third party apps / components

lehet megéri fr10ről frissiteni :)

[ Szerkesztve ]

(#724) spckris


spckris
tag

"thanks for the rom, this together with Pimp my cpu and custom kernel to 1,4 ghz I had a quadrant score of 3994.. Sick"
az beteg :D

(#725) spckris válasza Rotate (#723) üzenetére


spckris
tag

néztem ma már a konyhát. de még mindíg fr10 a neve

(#726) kpal válasza zack (#718) üzenetére


kpal
veterán

Az lehet :U . De a video ahhoz képest hogy tud Full HD-t elég vérszegény a képi világa még az N8 1280 videója is szebb kicsit.

(#727) Everman válasza Brutális eb (#706) üzenetére


Everman
addikt

"1 mag miről beszélsz?.....480p.(HTC Desire HD) Sajna csak egy wildfire volt kéznél így a minőség nem a legjobb.
Na de megfogja a készüléket?"

Ha már teljes képernyő, akkor nézzük meg minimum 720p-ben, ne gagyi 480p-ben.
De megnézhetjük beágyazva is, hogy miként tudsz scrollozni a futó videó mellett.

Hidd el megfogja. Indítsd el a videót úgy, hogy nem nem teszed ki teljes képernyőre és hívd fel a készüléket, majd rájössz, hogy mennyire lassan tud bármire is reagálni :)

(#728) Brutális eb válasza Everman (#727) üzenetére


Brutális eb
addikt

Tudtam heheh,hogy megjelenik egy ilyen arc aki a tökéletesen működö dolgokba is beleköt.
Simán megy a 720p is bár ekkora képernyőn sok értelme van ám egy youtube videónak 720p-ben.Egyébként mg a 480p is gyönyörű és bőven elég mobilképernyőre.
Megy a scroll simán egyébként de minek scrollozzak ha elíndítok egy videót.
Még mindig csak egy mobilról beszélünk nem asztali gépről.
De nincs értelme vitatkozni én demonstráltam,hogy megy működik nem szaggat bőven élvezhető így ezek után mindenfajta kritika a savanyú szőlő kategória. :R

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#729) Everman válasza Brutális eb (#728) üzenetére


Everman
addikt

"aki a tökéletesen működö dolgokba is beleköt."

Hát ne haragudj, de egész más elképzeléseink vannak a tökéletes működésről.

"Simán megy a 720p is bár ekkora képernyőn sok értelme van ám egy youtube videónak 720p-ben."

Ne zavarjon, hogy nem tud 480p-nél nagyobb felbontást lejátszani a flash plugin /720p-t a youtube kliens lejátssza, de nem a flash, hanem a h264-es streamből/. :D
(Xoom-on már van lehetőség rá, de ott is diavetítés [link])

Értelme meg van, mivel a 480p eléggé gyenge minőség ezen a felbontáson, inkább a nagyobbat skálázza lefele és legyen éles a kép, mint a gagyit felfele és homályos katyvasz legyen a végeredmény.

"Megy a scroll simán egyébként de minek scrollozzak ha elíndítok egy videót."

:D :D

"De nincs értelme vitatkozni én demonstráltam,hogy megy működik nem szaggat "

Itt van a kezemben egy SGS és egy DHD, mindkettőn szaggat, persze nem teljes képernyőn, és nem a lejátszás, hanem közben az egész készülék. Nem arról volt szó, hogy nem tudja lejátszani, hanem arról, hogy ez a lejátszás az egész készülék hardverét felemészti és közben nem sok mindenre képes, pl. a bejövő hívás fogadása is nehézségekbe ütközik.

[ Szerkesztve ]

(#730) AS válasza Everman (#729) üzenetére


AS
félisten

SGS2 letudja játszani akadás nélkül a 720P youtube videót.
Erről még videó is van. (Mondjuk ott ere optimalizáltak)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#731) mumk1


mumk1
addikt

Olyannal találkozott már valaki, hogy gyári V10c ROM és gyári töltő mellett, töltés közben teljesen kockára fagy a telefon? Csak aksi ki/be segít rajta és ezt meglepően gyakran csinálja. :U

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#732) Eddie73 válasza spckris (#722) üzenetére


Eddie73
csendes tag

Szia! ára?

Albacomp Smart V12, Nokia N6233, FSC T830; HTC P3650; LG P990 Optimus 2X

(#733) mycso válasza Brutális eb (#728) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Én ezeket a szőlő hasonlataidat nem teljesen értem.....ha jól vettem le, neked van egy desireHD-d és arról irkálsz ide, hogy milyen jó. Valóban az egy nagyon jó kis készülék és ennyi....Nem értem mi lenne savanyú, vagy mi a problémád????
Illetve azt sem szabad elfelejteni, hogy az általad linkelgetett HD olyan 30-40k-környékével drágább az LG-től. Most akkor mi savanyú kinek???

Nem arról van szó, összehasonlítás/teszt jelleggel jöhetnek más készülékekről infók/képek/stb. de azért nem kell itt túlzásokba esni, mind2 mellett/ellen is vannak érvek...ennyi.. :R

Eddie73: ott van a kép alatt: 2500ft

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#734) spckris válasza spckris (#725) üzenetére


spckris
tag

na fenntvan az fr11, 3072 pont a quadrantban
+ : gyors
- : megint nem megy a market.

(#735) Zlika válasza mumk1 (#731) üzenetére


Zlika
aktív tag

Lekopogom egyszer csinált ilyet rögtön első éjszak.Majd egyszer a weather widget fagyott be.Azóta nem tapasztaltam ilyesmiket.

(#736) mumk1 válasza Zlika (#735) üzenetére


mumk1
addikt

Ez, amit néztem, folyamatosan csinálja. A legbosszantóbb az, hogy a kikapcsolt képernyőnél nem is látszik hogy gebasz van és persze ilyenkor hívásokat sem fogad.

Megnézem majd egy másik töltővel, mert PC USB-ről viszont tölti rendesen és nem fagy ki. :F

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#737) Skynet258


Skynet258
veterán

Remélem a gesztusokat minden tulaj ismeri... ;)

https://geekpulse.hu

(#738) Zlika válasza mumk1 (#736) üzenetére


Zlika
aktív tag

Mondjuk nekem valószínű kicsit más fajta mert az enyém angol.De hogy ez mennyit számít?

(#739) Rotate válasza spckris (#734) üzenetére


Rotate
veterán

valahol xda-n mintha láttam volna market fixet... de lehet tévedek...

(#740) mycso válasza spckris (#707) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Makrós próbálkozások:

[link]
[link]

Tök sötétben ilyen képet csinál (természetesen kis helységben):
[link]

Makrónál valóba, hiába mutatom meg neki hova élesítsen, akkor sem nagyon akaródzik sikerülni neki...
Egyébként ezek szobában készültek, a kinti képekkel maximálisan elégedett vagyok. A telón teljesen jól néznek ki, gépen pedig megfelelőek.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#741) legiaap válasza mycso (#740) üzenetére


legiaap
nagyúr

Elég gyenge képek lettek... :(

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#742) jooker82 válasza legiaap (#741) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ne a 12 mp-es xenon vakus n8-hoz hasonlitsd.....szerintem mobilos téren nem rossz....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#743) Brutális eb válasza Everman (#729) üzenetére


Brutális eb
addikt

Tényleg nem tud lejátszani 720p-t.....
[link]

Válasssz egy vidit és katt a 720p-re amikor közli,hogy a felbontás nem a legmegfelelőbb katt a folytatásra és láss csodát.

Sebaj jöhet a többi blabla de ezentúl nem válaszolok rá mert ez itt erősen off topik.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#744) Cyberpunk válasza Everman (#729) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nálam is szépen megy a 480p DHD-val. Azt nem állítom hogy teljesen sima a futás mert az egyértelműen érezhető, hogy nem. De jól viszi. A volt Milestone-om a 360p-től is kifeküdt azon abszolút élvezhetetlen volt már az is.

Viszont ez a 10.2-es flash egy rakás szar finoman fogalmazva. Youtube-ozásra Skyfire-t használok, az tökéletes. Meg amúgy is az egyik legjobb böngésző Android alá.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#745) Bdanyy válasza jooker82 (#742) üzenetére


Bdanyy
addikt

eleg n79 innov8 n86 stbhez is hasonlitani akkor sem szebb.

bar lehet csak en varom el a par eves szintet egy olyan gepnel aminel a full hdt is eroltetik

[ Szerkesztve ]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#746) Karma válasza jooker82 (#742) üzenetére


Karma
félisten

Ez bármihez képest rettenetes.
Nem maradt valami fólia fényképező előtt vajon? :P

“All nothings are not equal.”

(#747) jooker82 válasza Bdanyy (#745) üzenetére


jooker82
nagyúr

Attól,hogy full hd-t vesz fel,abból nem következik,h a fényképezőjének is jónak kell lenni..Az tény,h elvárjuk...
Pl itt egyálalán nem mondható rossznak...Ha ettől jobb lenne akkor az már digi gép szintű....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#748) annonmi


annonmi
tag

Na én is megvettem ma, egészen jó kis teló, 1x sikerült lefagynia a beállításokat böngészve, akadás elvétve van böngészőben! Kamera telefonhoz mérten szerintem jó!

Diablo 3 - NMI#2665

(#749) Rotate válasza spckris (#734) üzenetére


Rotate
veterán

megtaláltam, a cuccot, van egy ilyen, hogy:

"If you have problems with Market licencing, check your device date!"

De hogy aztán mit kell csinálni a date-el, azt nem tudom, de most már tudod mire keress :)

(#750) Zlika válasza Rotate (#749) üzenetére


Zlika
aktív tag

A date-et be kell állítani... :) Bocs csak vicceltem ez nem volt építő jellegű.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.