Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) baleee89 válasza spckris (#1500) üzenetére


baleee89
aktív tag

hallani arról is hogy lagol a telefon ez mit takar valós?

VESZEK rossz, javíthatatlan, fizikai sérült (6fele tört), alkatrész hiányos pc cuccokat http://www.eh-pc.eu/

(#1502) jooker82 válasza spckris (#1500) üzenetére


jooker82
nagyúr

De akkor te milyen romot cseréltél,ha még mindig a februári van rajta??
Találtam rá játékokat... :K ...De az asphalt 6 nál töltene le egy 509 mp os cuccot ,de közbe mindig megszakad.....már v harmadjára próbálom....
Mkv-t viszi neked??1080p

Az aksiidő nekem is jó.....Ne számits olyan jóra mint a gt540,de nem panaszkodom rá....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1503) baleee89 válasza jooker82 (#1502) üzenetére


baleee89
aktív tag

hát akkor elég karcsú az üzem idő ha gt540-nél rosszabb párom 3g nélkül le nyomja estére pusztán csak telefonálással! :W

[ Szerkesztve ]

VESZEK rossz, javíthatatlan, fizikai sérült (6fele tört), alkatrész hiányos pc cuccokat http://www.eh-pc.eu/

(#1504) jooker82 válasza baleee89 (#1501) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nem laggol,ne halgass más topicocban irtakra.....
Minimális van,benne,számomra pl jelentéktelen...nekem a fájlkezelőbe ahol vannak a programok ott lassul egy kicsit...de összességébe nagyon gyors tel.....
Nekem is gt540 van volt....és ég és föld...főleg a kijelző
Megéri megvenned hidd el...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1505) jooker82 válasza baleee89 (#1503) üzenetére


jooker82
nagyúr

A gt540 nek a legjobb az üzemideje az androidos telefonok közül.....
1 hete használom a 2x et és 5x annyit használom mint a gt540 et előtte...igy valós eredményt nem tudok irni....kb re irtam azt h valamivel gyengéb...De itt sokan irják,h az sgs még gyengébb ettől.....szóval átlagjába nem rossz...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1506) suppe válasza baleee89 (#1499) üzenetére


suppe
tag

ha jól számolom egy hónapja használom, és meg vok vele elégedve. nem romoltam, gyári van rajta, a februári. mivel nem jelentkeztek fagyások (töltésnél pl.) ezért nem éreztem szükségét a rom cserének. előző telefonom win-es volt, ezt viszont pár óra alatt megtanultam használni. mivel már nem nyúzom annyit mint az első hetekben, nekem elmegy akár három napot is (éjszaka is megy az ébresztés miatt), de hozzáteszem: egész nap gép előtt ülök, szóval csak napi 10-20 perc wifi megy rajta, pár sms és kb. napi 15 perc telefonálás. ha navira használom, alapból töltőre teszem... de ha sokat nyomkodtam és kihasználtam a tudását, akkor is kihúzta a napot. sokan emlegetik, h laggol meg hasonlók, nálam, átlag felhasználónál semmi olyat nem tapasztaltam, ami kiakasztott volna... úgy érzem, h jó vétel volt, és remélhetőleg nem is lesz vele gondom ezután se. ha ilyet választasz, érdemes megnézni bekapcsolt állapotban körbe a kijelző ragasztását, arra sokan panaszkodtak, h vannak olyan részek ahol nem lett tökéletes az illesztés. szerencsémre (bár van egy 2 mm-es ilyen rész a kijelzőm szélén), nekem fél napomba telt mire találtam olyan szöget, h észrevegyem, szóval ez sem zavar, hisz sose fogom látni.

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#1507) jooker82 válasza suppe (#1506) üzenetére


jooker82
nagyúr

Gondolom csak akkor láttad mikor kapcsolt befele és szürkés volt a kijelzője....amúgy észrevehetetlen...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1508) ERPY


ERPY
őstag

Ha már így lehet kérdezni a tulajoktól, és látom segítőkészek is vagytok, engem a kamera érdekelne, hogy azzal mennyire vagytok megelégedve?
Nemtudok dönteni hogy a 2X-et vegyem most, vagy várjak a SGS2-re. Ezzel nem vitát akarok kirobbantani, hanem csak dilemmában vagyok.
A válaszokat előre is köszönöm.

(#1509) suppe válasza jooker82 (#1507) üzenetére


suppe
tag

nem... már számos hozzászólás volt, h kinek rossz a kijelzője, elválás, ragasztási hiba stb. és akkor bef.stam, h biztos az enyém is. és láttam a belinkelt képeket, amik felkerültek ide. na az szörnyű. nekem a jobb oldalon van ez a kis hiba, de bekapcsolt állapotba tényleg hosszú-hosszú percekig keresgéltem mire "végre" nekem is lett. nem örültem neki, de mivel majdhogynem 0 fokba (vízszintesen szemmagasságba kell nézni) hozzá a kijelzőt, rájöttem, h ez aztán engem nem fog zavarni. ha nem vetődik fel a téma itt, akkor sose veszem észre, így is nehéz volt. amúgy meg nem "világít át", szóval láthatatlan.

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#1510) suppe válasza ERPY (#1508) üzenetére


suppe
tag

nekem előtte 5 megapixeles samum volt, ledes. semmi bajom nem volt a normál fényviszonyok közötti fotókkal. sötétbe vaku szinte semmit nem ért. ebben igaz, h jobb a felbontás, de a vakuzás is sokkal jobb, főleg mikor még félhomály van. teltebbek a színek, élesebbek a vonalak. persze ezt csak az i900 omniával tudtam összehasonlítani, de számomra többlépcsős minőségi ugrásnak számított a kamera. és nem az LG fényezem, ezért írtam, hogy csak az omniához viszonyítva sokkal jobban teszi a dolgát.

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#1511) jooker82 válasza ERPY (#1508) üzenetére


jooker82
nagyúr

Biztos olvastad az sgs2 tesztjét,h közepes minőségű,a fotó....itt se 100% os,de egy átlagos 8 mp es gépnek megfelel és elég jó erős a vakuja....és nem sárgásitja el a ledfény a képet,mint egyes telefonoknál....
A videó meg pöpec...a full hd meg sima hd nem sokban különbözik,de lcd tv-re kivetitve igen jó minőségű....Mintha egy átlagos avi filmet néznél....
igy youtubon nem az jön le mint a valóságban lcd-n....Beállitási lehetőség is van bőven...
Ja és mégvalami...Ha megnyomod a menüben a kameragombot...kb 1 mp és már a fókuszál is....Ilyen hamar még egy telefonom se lépett be a kamerafunkcióba....
A fényképből a videóba is azonnal átlép.....
Más telefonjaimnál több mp volt.....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1512) ERPY válasza jooker82 (#1511) üzenetére


ERPY
őstag

Igen, olvastam a tesztet, és a tesztben szereplő képek és videó minősége számomra otthoni használatra tökéletes. Sokan lármáznak hogy így-úgy szar minden, senkinek sem jó semmi, számomra az megfelelő. Nemtudom ki hogy van vele, de nekem van egy kisfiam, 5 hónap múlva jön a hugicája, és nekem a telóban levő fényképező és videó arra kellene, hogy "szinte" bármikor kéznél legyen, és ha bármit "alkotnak" letudjam kapni a pillanatot. Baxhatom a HD kamerákat, ha a 7köznapokban sosincs az embernél, és a megörökítendő jelenetek sosem akkor történnek, mikor az ember erőlteti hogy na akkor most produkáld magad, mert apád HD kamerázik. Remélem érthetően írtam le, természetesen nem egy fotóstúdióval megegyező minőséget várok el, hanem egy élvezhető minőségű lehetőséget.
A készülék többi paramétere természetesen engem érint, én használom, de ha már drágább készülékben gondolkozok, szeretném szem előtt tartani a képkészítés lehetőségét is.
Na de nem offolok, sorry mindenkitől, és köszönöm a válaszokat.

(#1513) jooker82 válasza ERPY (#1512) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ez nem off...és én örömmel válaszolok.....
Mint irtam számomra megfelelő a 2x kamerája....az sgs2 nél összességében biztos nem rosszabb.....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1514) ERPY válasza jooker82 (#1513) üzenetére


ERPY
őstag

Tényleg, ami még érdekelne. Mivel böngészőnél már van flash, és youtube oldalakon is megy a beágyazott videó, ez vonatkozik például a ValóVilág oldalán található online nézhető adásra is? Nem azért hogy nézni akarnám konkrétan ezt, hanem csak érdekelne hogy más oldalakon a youtubeon kívül is támogatva van stream ilyen szinten? És az oldalakon található flash játékok is úgyanúgy működnek mint PC-n?

(#1515) Rotate válasza ERPY (#1512) üzenetére


Rotate
veterán

ezen a szinten már mindegy melyiket viszed, mindkettőnek nagyon fogsz örülni miután megvetted, ha mindkettőre lenne pénzem én sem tudnám eldönteni, de szerintem annyivel nem jobb az SGS2 mint amennyivel drágább lesz, kb olyan 40 ezerrel, de nem tudom pontosan...

meg kell nézni, ki kell próbálni, és amelyikre elsőre azt mondod, hogy ejj, nekem ez kell, akkor azt kell megvenni :) SGS2 még tul friss, hogy előjöjjenek az ilyen-olyan hibák, a 2x van 1-2, de elvileg megoldhatóak, kis ROM-olással, a többi felmerülő gondot, meg elvileg gariban el lehet intézni...

ha számít a pénz, akkor mindenképp a 2x a jobb vétel, ha pedig van felesleges 40-50 ezred pluszban, akkor lehet, hogy jobban jársz az SGS2-vel... de ha azt választod, mindenképp várj még addig, míg majd az első tulajdonosok megosztják a tapasztalataikat :)

nekem a 2x-el az a tapasztalatom, hogy itt a forumon én voltam az egyetlen aki pixelhibásat vett :D és fél délután használat után vissza kellett küldenie, más hibája nem nagyon volt :) most várom, hogy hétfőre odaérjen, és irjanak, hogy mikor érkezik a csere 2x-em :)

szerk: pár flash játékot próbáltam, mentek, sporthiradó beágyazott videokkal sem volt gond, a valóvilág nem biztos, hogy fog menni, mert rtl-nek az rtl most sem flash alapú, hanem silverlight, azzal meg nem tudom, hogy boldogul az android :)

[ Szerkesztve ]

(#1516) simi12345 válasza ERPY (#1514) üzenetére


simi12345
tag

működik a való világnál is a videók nézése
gyári és dolphin browserrel egyaránt

[ Szerkesztve ]

(#1517) baleee89


baleee89
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm a segítőkész hozzászólásokat! lcd tv-n próbáltátok már hogy működik? esetleg kékfogon keresztül egeret lehet rá tolni?

VESZEK rossz, javíthatatlan, fizikai sérült (6fele tört), alkatrész hiányos pc cuccokat http://www.eh-pc.eu/

(#1518) Rotate válasza baleee89 (#1517) üzenetére


Rotate
veterán

Ilyen LCD-n :) [link]

Egér nem biztos, hogy jó lesz... de elvileg BT billentyűzet nem kéne, hogy gondot okozzon :)

(#1519) Alexander88


Alexander88
csendes tag

Sziasztok!

Nekem mostanában folyton nincs elég memória hibaüzenetet dobál a Polaris Office, amikor pdf fájlokat olvasok. Nem fut semmi extra program és a pdf-ek pedig 2-3 megásak és úgy 20-30 oldalasak. Ti nem tapasztaltatok ilyesmi hibát?

(#1520) Rotate


Rotate
veterán

arra jöttem rá, hogy tiszta hülyék vagyunk :D az amire eddig azt hittük, hogy a ROM dátuma, az csak a basebandé... ami a rádiós dolgokkal kapcsolatos... telefon, gps, wifi stb... ebből is van április... de sokaknak romlott vele a hivás hangminősége... és más hibákat is írnak szóval azt hiszem örülhetünk, hogy abból a februári van :)

a lényeg az, hogy attól, hogy ROM-ot frissitunk a 1035.21_20110218 nem fog megváltozni :)

más dolog: a CM7 kezd formát ölteni, itt az egyik fejlesztő screenshotja:

de ezen kívül a cyanogen twitterén is van utalás arra, hogy valami készül :) azt hiszem ha valamit, akkor azt mindeképp érdemes lesz kipróbálni, ha kikerül :P ami szerintem hamarosan várható :)

(#1521) Rotate válasza Rotate (#1520) üzenetére


Rotate
veterán

itt az a screenshot: [link]

(#1522) jooker82 válasza baleee89 (#1517) üzenetére


jooker82
nagyúr

Lcd-n is minden pöcre megy 3 mp-en belül csatlakozik és gyakorlatilag mindent tudsz rajta nézni....A videó pl azért jó ,mert csak az lcd-n megy olyankor a film a teló elsötétül igy sokkal kevésbé meriti az aksit...
A játék meg élvezet igy rajta...
Sajnos nemtudom mi az a kékfog...

Rotate: Jó,h rájöttél....én biztos nm jöttem volna rá.. :C

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1523) KonzolKartel válasza Rotate (#1521) üzenetére

Itt is van :).

CM Nightly

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#1524) KonzolKartel válasza Rotate (#1521) üzenetére

Duplaposzt.

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#1525) jooker82 válasza Rotate (#1521) üzenetére


jooker82
nagyúr

Jól látom,ez már a 2.3 lenne?? és ezt mikor lehet feltenni???és hasonló lesz mint amit az lg ad majd ki??

Közbe találtam egy HD játék packot....aki azzal a gonddal küzdött mint én,h egyes játékok nem indultak...annak tudok segiteni...irjatok rám,ha kellene..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1526) baleee89 válasza jooker82 (#1522) üzenetére


baleee89
aktív tag

kékfog=bluetooth

Igen én is láttam ezt a videot csak a netezés pont nem mutatják!

VESZEK rossz, javíthatatlan, fizikai sérült (6fele tört), alkatrész hiányos pc cuccokat http://www.eh-pc.eu/

(#1527) KonzolKartel válasza jooker82 (#1525) üzenetére

Ez már 2.3. Még nem érdemes feltenni, legalábbis mindennapi használathoz biztos nem.
A végleges kiadás garantáltan jobb lesz, mint az LG féle 2.3 :). Jelenleg még van pár bug, és a market sem érhető el. Én feltettem, baromi gyors, és marha jól néz ki.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#1528) Atigyerek89 válasza KonzolKartel (#1527) üzenetére


Atigyerek89
csendes tag

egy két screenshot - ot vagy esetleg egy menünyomkodós videót megnéznék :R bár gondolom nem csak én úgyhogy hajrá :))

- az egyetlen ami az N82 - ből hiányozni fog, az a verhetetlen fényképezőgép :P

(#1529) jooker82 válasza KonzolKartel (#1527) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az mkv-kal már jobban boldogul mint a 2.2?? És miben változik,miben gyorsabb??esetleg a video és fotó minőség javult??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1530) jooker82 válasza jooker82 (#1529) üzenetére


jooker82
nagyúr

Felraktam az aurát és ezt irja ki az inditás után..
We are sorry.Aura requires 3D hardware acceleration,which is not aavaiable in this phone...

Nem birná a 3D t a telefon?? v mi jelent ez?

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1531) KonzolKartel válasza jooker82 (#1530) üzenetére

Egyszerűen nem támogatja a GPU-t.
Screenshotot majd talán később csinálok, jelenleg FR12-vel használom megint.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#1532) jooker82 válasza KonzolKartel (#1531) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ez szomorú,akkor marad a megszokott,navi...
Pedig itt egy leirás róla,h miket is tud....

Végre ezzel a telefonnal lehet asztali verzióba netezni...valahogy nem csiptem a mobilos verziót...És szerintem a Dolphin HD a legjobb......A youtube, Facebook,origo,freemail,minden megjelenik normál verzióba...
A freemailen, ti tudtok fájlt csatolni?? nekem nem enged...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1533) Zlika


Zlika
aktív tag

Nah az is kiderült milyen strapabíró a telo.Meg volt az első komoly esés.Hát nem sok baja lett műanyag ház két sarkán kis karcolás,a gombsor alatt baloldalon gorilla glassből 1mm kipattant.Pedig mem kicsot kapott szóval bírja ez... :)

(#1534) jooker82 válasza Zlika (#1533) üzenetére


jooker82
nagyúr

Mégaztán jó boldogan tesztelted... :U ...én ha elejteném és vmi baja lenne,egy hétig nem szólnék magamhoz.. :P

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1535) mycso válasza jooker82 (#1530) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Nálam ment az aura tökéletesen.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1536) jooker82 válasza mycso (#1535) üzenetére


jooker82
nagyúr

Hogy csináltad??én 2 torrentes oldalról is leszedtem,de semmi...
Az apk fájlt át tudod nekem küldeni?? és hova másoljam??
köszi...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1537) mycso válasza jooker82 (#1536) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

pü. :R

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1538) Drecky válasza jooker82 (#1427) üzenetére


Drecky
csendes tag

Nekem olyan gondom lenne,hogy próbálom az ápr.romot felrakni mindent a leírás alapján csinálok,de amikor elindítom a " flash bat."-ot kb 1-2 másodpercre jelenik meg a folyamat a monitoromon,majd eltűnik és nem történik semmi!
Van valami ötletetek?
Többször próbáltam már de mindig lukra futok vele.

(#1539) jooker82 válasza Drecky (#1538) üzenetére


jooker82
nagyúr

a drivert frissitetted??az eszközkezelőben....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1540) Atigyerek89


Atigyerek89
csendes tag

egy jó 4 -5 óra Paradise Island simán lehúzza az akksit egy 9 től negyed 2 ig tartó játszogatás alatt, mondjuk ment közben vwifin netezés meg mondjuk egy 20 perc telefonálás is. de ha valaki addict lesz egy játékban mint én :P akkor hiphop merül a kicsike :))

- az egyetlen ami az N82 - ből hiányozni fog, az a verhetetlen fényképezőgép :P

(#1541) Drecky válasza jooker82 (#1539) üzenetére


Drecky
csendes tag

Nem igazán vágom!Van az eszközkezelőben egy rakás LGE P990-es cucc,melyiket frissítsem?

(#1542) Zlika válasza mycso (#1535) üzenetére


Zlika
aktív tag

Tudod az nap a telefonom elejtése/dobása volt a leg kissebb bajom ugyan is külföldön vagyunk és a párom akkor vesztette el minden iratát.Na ehhez képest ha a tube ment volna át a telomon azt is lesz****m volna.És sajnos még most sem az a három karcolás aggaszt a leginkább...De az legalább tényleg kiderült hogy magyon bírja a gép.

(#1543) jooker82 válasza KonzolKartel (#1531) üzenetére


jooker82
nagyúr

Már megvan,megy mint a gyorsvonat,csak másik verziót tettem fel... :K
Zlika: Gondolom nekem irtad...Akk jól összejött aznap minden.... :(

Drecky:ment pü..

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1544) Zlika válasza jooker82 (#1543) üzenetére


Zlika
aktív tag

Hát ja.De már megnyugodtunk.Minden pótolható.Na de mi az amivel hasít a műszer?

(#1545) jooker82 válasza Zlika (#1544) üzenetére


jooker82
nagyúr

A Sygnic aura navigáció...
Nemrossz de jobbra számitottam grafikailag....Meg az izével :P nincs ennyi nyűg...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1546) spckris


spckris
tag

Ajánlanék 2 játékot!!!!
Shadow Guardian
Quake3droid
most nyomom őket, nagyonjók!!!!

(#1547) dfcwolf válasza Drecky (#1541) üzenetére


dfcwolf
tag

Szerintem ez driver gond. Feltelepítetted a drivert???

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#1548) Drecky válasza dfcwolf (#1547) üzenetére


Drecky
csendes tag

Köszi segítségeteket,12.-re sikerült pedig semmit sem csináltam másképp!
Csak az nem értem hogy az alapverziónál mért nem változott a számozás,most honnan tudjam hogy tényleg sikerült-e,mert a vasat azt legyalulta.Minden app.ugrott!

(#1549) jooker82 válasza Drecky (#1548) üzenetére


jooker82
nagyúr

Pont fentebb irták,h mért nem változott....Rotate irta reggel..
Én irtam neked,h nem érdemes cserélni....semmit nem változik...

A G2x-nek a szoftját nem lehet átvarázsolni erre??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1550) Drecky válasza jooker82 (#1549) üzenetére


Drecky
csendes tag

Bakker akkor most mi van?Mégis csak jobb a februári cucc?Most tóljam vissza?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.