Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) Rotate válasza jooker82 (#1449) üzenetére


Rotate
veterán

ha felrakod a market enablert, akkor ingyen letöltheted a tegra zone-ból a Dungeon Defenders-t :)

Asphalt 6 is jó áron megvehető... nCore-n is van sokminden, nyilván ez a legolcsóbb, de amig egy-két játék 1 dollárért is beszerezhető, szerintem simán megéri annyit rászánni... Az teljesen aprópénz, és egy teljes játékot megkapsz :)

sajna a THD játékok drágák, de a Backbreaker-t mindenképp meg akarom THD verzióban venni, mert gyönyörű :)

(#1452) Paul119


Paul119
addikt

srácok van egy kis gondom az új lg optimus 2xemmel csipogott hogy 15%on van az aksi, fel raktam tölteni és hiába nyomom a bekapcsoló gombot de nem reagál:S

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#1453) Rotate válasza Paul119 (#1452) üzenetére


Rotate
veterán

várj vele sztem, töltsed egy kicsit, és aztán jónak kéne lenni idővel :) ha nem akkor lehet az aksi tul lett meritve... de talán azzal is lehet vmit csinálni... utána kell olvasni a neten :)

(#1454) Paul119 válasza Rotate (#1453) üzenetére


Paul119
addikt

de még a töltést sem jelzi

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#1455) Rotate válasza Paul119 (#1454) üzenetére


Rotate
veterán

mondanám, hogy próbáld meg másik aksival, de gondolom az nincs... vedd ki az aksit, rakd vissza és próbáld megint tölteni, vagy bekapcsolni... lehet, hogy a töltés alatti fagyásod volt, amit páran már emlitettek, és az után csak aksi ki-berakással tudod ujra bekapcsolni... próbáld meg aztán irj, hogy mi a helyzet...

(#1456) Paul119 válasza Rotate (#1455) üzenetére


Paul119
addikt

és lőn bekapcsolt :D ,köszi a helpet:R, ez csak az elsőnél történik vagy szokása máskor is?

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#1457) Rotate válasza Paul119 (#1456) üzenetére


Rotate
veterán

van akinek elsőre volt csak van akinek egyszer se, van akinek többször is :) reménykedni kell :)

(#1458) Paul119 válasza Rotate (#1457) üzenetére


Paul119
addikt

ez kicsit szomorú egy majdnem 120 ezer forintos telefonnál:(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#1459) BITBOYS válasza Paul119 (#1458) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nyugi, én is így jártam. Lesz még pár ilyen sajnos, bár elvileg ha frissíted megszűnik a fagylalt.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1460) Paul119 válasza BITBOYS (#1459) üzenetére


Paul119
addikt

nem nagyon akarom piszkálni elég volt az i phonénál küszködni:(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#1461) suppe


suppe
tag

jézus... a SGS 2 fórumján nagyon elszabadultak az indulatok... sosem értettem, hogy egy másik gyártó fanatikusai miért szólnak be a konkurens termék alkotóinak és használóinak ahelyett, hogy örülnének neki, hogy az ő készülékük pont úgy jó ahogy azt ők szeretik... teljesen mindegy, hogy az egy telefon vagy egy sajtreszelő...

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#1462) Paul119


Paul119
addikt

még 1 kérdés.. valamiért a gépem nem akarja látni a telót:(,mi a tenni való?:R:)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#1463) tome.jr


tome.jr
addikt

Ma vettem meg a telót 2.2-vel, még csak ismerkedem vele. Egyenlőre semmit nem frissítettem rajta. Zenéket és pár videóklipet másoltam fel. Gyakorlatilag csak avi file-t tud lejátszani, mp4 és mkv esetén azt írja hogy nem támogatott file formátum. Van erre valami ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#1464) suppe válasza Paul119 (#1462) üzenetére


suppe
tag

beállítások - memóriakezelő - csak adattár
így próbáltad már?

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#1465) jooker82 válasza tome.jr (#1463) üzenetére


jooker82
nagyúr

Tegyél rá lejátszót...rockplayert...azzal menni fog..
Februári v áprilisi rom van rajta??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1466) LaptopSystem

nekem is ilyenem van megvagyok vele elégedve nagyon :R De várom már az uj szoftver verziot :K

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#1467) LaptopSystem válasza Paul119 (#1462) üzenetére

szia a teloban tudod beállitani a beállitásokban hogy USB-n komunikáljon a géppel :K

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#1468) LaptopSystem válasza Paul119 (#1429) üzenetére

látom megvan a telod meg vagy vele elégedve?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#1469) LaptopSystem

Sokkal gyorsabb mint a Galaxy S és lehet vele fotozni sötétben is ami azért nem hátrány a Galaxy S-nek voltak hátrányai böven elég hamar le lehetett zsibasztani nem egyszer fagyott meg nekem

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#1470) LaptopSystem

én felraktam rá az IGO 8-at tökéletesen müködik annyi lenne a kérdésem ha az Android marketröl szeretnék le tölteni ugy csinálnom kell egy G-mailos fiokot hozzá?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#1471) jooker82 válasza LaptopSystem (#1470) üzenetére


jooker82
nagyúr

Vmi emailt kér...de külön androidos fiókot nemigen....
Játékokat próbáltál már??milyenek mennek??és a szoftverziód milyen???

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1472) KonzolKartel válasza LaptopSystem (#1470) üzenetére

Én meg használnám a szerkesztés gombot :U

Más: F-secure, Carhome-ot ti törlitek? Én mindig leszedem, azt mondják ez a két program nagyban felelős a laggért.

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#1473) tome.jr válasza jooker82 (#1465) üzenetére


tome.jr
addikt

Februári.

Ez az első androidos telóm, igazából most ismerkedem a készülékkel meg az egész rendszerrel. Milyen programokat érdemes feltenni rá, illetve mit kellene frissítenem?

(#1474) KonzolKartel

Kár értem:

Paul:

By providing this ROM I am not implying in any way that future updates will follow. Due to limits on my time and the fact that I have a large number of devices for short periods of time, it isn't possible for me to continue providing ROM updates indefinitely. Please do not donate / sign up on the assumption that future releases will be available (I don't want you to be disappointed!).

tome.jr:

ROMot kéne frissítened, bár ha meg vagy vele elégedve, akkor nem szükséges.
Testre pedig úgy szabod, ahogy neked tetszik. Írok párat ami nekem fent van:
adv. task, astro filemanager, juice defender ultimate, minimalistic text, titanium backup, dolphin browser hd, handcent, go weather, uninstaller for root, mobo player.

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#1475) tome.jr válasza KonzolKartel (#1474) üzenetére


tome.jr
addikt

Köszönöm az infókat :R

A böngészést még nem tudtam kipróbálni rajta, majd csak ma délután. Nekem nagyon gyorsnak tűnik a készülék, egyedül a zenelejátszó elforgatásakor gondolkozik egy kicsit, de ezt leszámítva minden megy pöccre. Kicsit féltem tőle mivel láttam pár videót amin eléggé akadozva lehetett navigálni rajta, de úgy voltam vele később úgyis javítani fognak ezen az esetleges hibán. Na ilyen akadozást én egyszer sem észleltem, minden nagyon szépen fut.

Sokat filóztam amúgy milyen teló legyen, még képbe került a HTC DHD és az SGS, de mivel mindkettőnek voltak számomra hiányosságai ezért végül az LG mellett döntöttem. Nem bántam meg. A kijelzője szerintem gyönyörű. Lehet hogy nem egy SAMOLED, de nincs gondom se az élességgel se a színekkel, sem pedig a betekintési szögekkel.

Bár lehet hülyén hangzik, de egy olyan érv is az LG mellett szólt, hogy a csatlakozók és a gombok tökéletes helyen vannak rajta :)

Szerk: Tud valaki mondani boltot ahol lehet a készülékhez venni tokot? Amit mutattak hozzá Pierre Cardin-t abból kilógott egy kicsit. Más tok is szóba jöhetne.

[ Szerkesztve ]

(#1476) KonzolKartel válasza tome.jr (#1475) üzenetére

Hehe, nekem pont az a tok van, amit mondtál, gondolom a speedshopban mutatták:).

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#1477) tome.jr válasza KonzolKartel (#1476) üzenetére


tome.jr
addikt

Nem náluk vettem. Az eladó srác azt mondta, hogy jelenleg nincs hozzá méretben megfelelő tok, de gondoltam hátha itt tud már valaki valamit :) Egyébként mennyire zavaró, hogy kilóg kicsit a teló? Ha nem találok hozzá méretben tökéletes tokot, akkor ideiglenesen én is veszek egy olyat.

[ Szerkesztve ]

(#1478) KonzolKartel válasza tome.jr (#1477) üzenetére

Engem nem zavar, de ahogy nézem a telefont sem:). Ha egy kicsit odafigyelsz rá, hogy ne "fejje lefelé" rakd be pl. a táskába, akkor teljesen jó vétel ez a tok.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#1479) Máté94 válasza jooker82 (#1465) üzenetére


Máté94
addikt

Hát nem tudom, nekem Rockplayer egyetlen egy 720 HD .mkv-t nem hajlandó lejátszani...

(#1480) ERPY válasza Máté94 (#1479) üzenetére


ERPY
őstag

Próbáld ki a MoboPlayert.

(#1481) tamasgal válasza KonzolKartel (#1472) üzenetére


tamasgal
senior tag

Más: F-secure, Carhome-ot ti törlitek? Én mindig leszedem, azt mondják ez a két program nagyban felelős a laggért.

Hogyan tudod leszedni a gyári progikat?

[ Szerkesztve ]

(#1482) Paul119 válasza LaptopSystem (#1468) üzenetére


Paul119
addikt

picit fura igy ioes után,de nem olyan vészes, majd megszokom:)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#1483) gyl66 válasza suppe (#1461) üzenetére


gyl66
tag

Minden esetre a YouTube-n Gaming: Samsung Galaxy S II vs. LG Optimus 2X videó érdekes lehet mindenki számára. A Samsung 1.2 GHz + 1 GB és kissé lemarad a játékokban. Főleg az utolsó Shrek Kart-ban látványos. A 2.3 softról nem is beszélve... :DD

[ Szerkesztve ]

(#1484) spckris válasza tamasgal (#1481) üzenetére


spckris
tag

root-titanium backup, vagy nemtudom hogy a beállítások -> alkalmazások kezelésénél lehet-e

más:
valaki megvette már a fast five játékot? vagy ha van vkinek működő linkje akkor nagy köszönettel fogadnám privát üzenet formájában :R:R

(#1485) jooker82


jooker82
nagyúr

A rootolás az mire jó??
Sokmindenkinek megy egy bizonyos játék és nekem nem hajlandó.....indulás után visszalép a menübe...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1486) Máté94 válasza ERPY (#1480) üzenetére


Máté94
addikt

Köszi, megnézem! ;)

(#1487) spckris válasza jooker82 (#1485) üzenetére


spckris
tag

(#1488) jooker82 válasza spckris (#1487) üzenetére


jooker82
nagyúr

Köszi,akkor ez biztos nem befolyásolja,h megy e egy játék,vagy sem...
Mi lehet a gond,h nem indul el??
Vmi medal of honor tipusú játékot tudtok ajánlani???

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1489) Máté94 válasza Máté94 (#1486) üzenetére


Máté94
addikt

Hát, ez se viszi. :)

(#1490) jooker82


jooker82
nagyúr

Most próbálnám a Sygic aura nevű navigációt...de nemtudom,h hol van a gyökér mappa...mert oda kell másolni az aura mappát...Vki leirná...Most csak simán az sd-re raktam...de ott nem indul..
Sokan azt irják,h ez a legjobb...3D -s és az épületek is látszanak...

A játékokkal még mindig gondban vagyok....Az SGS-re kitalált játékok nem mennek ezen?? v mi a gond?? merketen meg semmi érdekeset nem találtam.....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1491) Rotate válasza jooker82 (#1490) üzenetére


Rotate
veterán

hát olyat kell venni ami direkt erre való :) ezen nem megy el akármelyik, szerintem azért is amiért minden játékból külön verzió van Galaxy S-re, OMAP-os procira, és Sanpdragon-re :) értelemszerüen szerintem nem mindegy, hogy Tegra 2-re melyiket rakod :)

(#1492) jooker82 válasza Rotate (#1491) üzenetére


jooker82
nagyúr

De sokmindenkinek elmegy az sgs-es játék is ezen...Nekem mért nem???

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1493) Skynet258 válasza jooker82 (#1492) üzenetére


Skynet258
veterán

Konkrétan mi a hibajelenség? Megveszed ezeket, vagy warez? Mert ha utóbbi, akkor nem jó helyen nézelődsz... Gondolom ez állhat fent. ;)

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#1494) jooker82 válasza Skynet258 (#1493) üzenetére


jooker82
nagyúr

torrentről szedem...de az egyik tag pl egy sgs-es asphalt 6 ot szedett le és neki ment,nekem nem...
De amúgy nem a felbontás a lényeg??h 800x480 legyen....
A marketből,hogy találok a telómra..pl splinter cellt?? mert ott nem találtam....

De pl az egyik gangstárnál meg a novánál is csak fehérség volt ...meg mozaikok....

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1495) Skynet258 válasza jooker82 (#1494) üzenetére


Skynet258
veterán

Splinter Cell a Gameloft oldalán keresztül megvehető, nem kell Market hozzá. 1 dolcsiért megveheted, a lényeg a blogomon. Wifi kell hozzá, mert leszed vagy 600MB-ot...
A felbontás egy dolog, de nem minden megy a Tegrán, ami SGS-en megy. De a játékok nagy részével nincs gond. Asphalt 6 tuti megy, mert megy nálam is (amikor épp nincs szervizben a nyomorult :((( ).

https://geekpulse.hu

(#1496) jooker82 válasza Skynet258 (#1495) üzenetére


jooker82
nagyúr

Fizetni nem akarok,mert mivan,ha nem jó a játék....
A privátban küldött oldalra meg nemtudok regelni....vagyis nem fogadja el...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#1497) KonzolKartel válasza tamasgal (#1481) üzenetére

Én az uninstaller for root nevű programmal szedtem le, de letudod szedni akár egy filemanagerrel is. Ahhoz, hogy használni tudd a programot mindenféleképpen rootolnod kell a telefont, mert amúgy nem lesz jogosultságod törölni a fenti programokat.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#1498) spckris


spckris
tag

valahonnan lelehet szedni a fast & furious 5 játékot a gameloft féle hd-sat
a mObilism-en kívűl? mert amik ott vannak nekem nem működnek, és 60ft híján nemtudom megvenni mert nincs annyi a paypalomon :O

(#1499) baleee89


baleee89
aktív tag

sziasztok! Elég régóta olvasom a ezt a fórumot tetszik a telefon már meg néztem élőbe is bár működés közbe nem tudtam! Első androidos telom lenne de teljesen nem ismeretlen számomra rendszer (párom gt540) gondolom ezért ez sokban más!
Egy tömör vélemény érdekelne a telefonról de csak olyan akinek tapasztalata is van és nem 2 napja használja! Kicsit aggaszt az üzem idő kb mire lehet számítani?

Azt meg lehet bekapcsolás nélkül állapítani hogy milyen rom van rajta? ahogy olvastam az áprilisit érdemes venni!

[ Szerkesztve ]

VESZEK rossz, javíthatatlan, fizikai sérült (6fele tört), alkatrész hiányos pc cuccokat http://www.eh-pc.eu/

(#1500) spckris válasza baleee89 (#1499) üzenetére


spckris
tag

ha használni is akarod akkor ne aggasszon az üzemidő, én az itthoni megjelenés napja óta használom, csak jót tudok róla mondani.átlagos használat mellett azért esténként felkell dobni töltőre...ha megcsinálod rajta a romcserét akkor lefog esni az állad a gyorsaságán, nekem a galaxy s volt a csúcs, és most ezzel nemtudok betelni, nagyonjó.

én pl februári rommal használom, de ígyis 3300-3400 pontot kapok a quadrantban
meg már nem fagyogat mint az első hetekben,teljesen jó.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.