Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) Skynet258 válasza Zlika (#897) üzenetére


Skynet258
veterán

Az egyik első játék volt, amit kipróbáltam, hát... nagyon újat nem láttam benne. Jó, a grafika szép, fröcsög a vér, az kivégzések is jók (már ha lehet jó olyan valami, hogy félbevágom a formát, meg lekapom a fejét :DDD )... de nem tudom. Ez a játék szerintem még nem mutatja meg a Tegra tigriskörmeit. De ebben a hónapban meg a következőkben lesznek olyan játékok hogy besza-behu, szóval nincs gáz. :D

https://geekpulse.hu

(#902) Zlika válasza Skynet258 (#901) üzenetére


Zlika
aktív tag

Persze én sem mondom hogy ez a plafon.Pont hogy ez csak a kezdet.Kár lenne egy ilyen hw-t “parlagon hagyni“.
Valami jó rts-ért remegek.Attól a history channel-es valamitől kicsit tartok.Azt ha jól tudom eddig mimden platformra sikerült el****ni.Ne legyen igazam!Nekem már az is király lenne ha az age of empires 2-t viszont láthatnám a mobilon.De azt meg ha eddig nem jutott eszükbe...A besza-behu játékok alatt azokat érted amik a tegra zone-on vannak ,vagy vannak egyéb infóid?

[ Szerkesztve ]

(#903) annonmi válasza Skynet258 (#888) üzenetére


annonmi
tag

Köszönöm,a segítségeket mindenképp ránézek. a blogodra, pl ezt a 2gigàs limitet se tudtam , külsö progival valaki konvertàlt màr filmet?

Diablo 3 - NMI#2665

(#904) Pumba3 válasza Rotate (#898) üzenetére


Pumba3
tag

Tudnál linkelni valahol barnát? Sehol sem találok, viszont nagyon érdekel hogyan nézhet ki =)

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#905) Skynet258 válasza Pumba3 (#904) üzenetére


Skynet258
veterán

Nekem is, meg szerintem minden Telenorosnak barna van. ;)

Zlika: a Tegra Zone-os előzetesek, interjúk alapján mondom. Persze a nagy része marketing, de ha minden igaz, akkor eddig nem látott minőségű cuccok lesznek az elkövetkező időszakban. Remélem végre sikerül elérni a komolyabb iPhone játékok szintjét, mert ez eddig nem sikerült...

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#906) spckris válasza Skynet258 (#905) üzenetére


spckris
tag

+1 :DDD

hát igen, pl egy infinity blade-t adnék ezen a telón..

[ Szerkesztve ]

(#907) bobace válasza spckris (#894) üzenetére


bobace
őstag

Akkor nem adom fel, hátha megjelenik náluk is hamarosan.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#908) Zlika válasza bobace (#907) üzenetére


Zlika
aktív tag

Leesett... ...asszem.Nem tudtam hogy barnában is van. *:)

(#909) Balázs1986 válasza spckris (#896) üzenetére


Balázs1986
addikt

Szia!

Feltettem az FR12-őt még tegnap este. Eddig szépen muzsikál. Már az első betöltés is rövidebb volt nálam, mint az FR11-nél, és kicsit talán még gyorsabb is.
Samurai 2, Asphalt 6, Igo Motonav szépen mennek rajta (Motonav helyett mondjuk szeretnék MyWay-t, de nem találok olyat ami nem egy nagy pixelhalmaz ezen a kijelzőn :F )
Dungeon Defenders-et viszont egy istennek se bírnám életre kelteni.
HD(ready) videókat nem tudtam még tesztelni, 800x600-as filmet 0 várakozással lehet tekerni.

(#910) GJ70


GJ70
tag

Magyar nyelvű a menüje az FR12-nek ?

Üdv.

(#911) Balázs1986 válasza GJ70 (#910) üzenetére


Balázs1986
addikt

Igen, magyar :)

(#912) spckris válasza Balázs1986 (#911) üzenetére


spckris
tag

no-wipe-al fellehet rakni ? hogy maradjanak az alkalmazások....

(#913) Balázs1986 válasza spckris (#912) üzenetére


Balázs1986
addikt

FR11-nél azt írták emlékeim szerint, hogy ha stock ROM van akkor wipe kötelező.
Ez gondolom FR12-re is igaz. Ha FR11-ről váltasz FR12-re..na ez már jó kérdés, hogy kell-e. Ebben már új a kernel, úgyhogy én nyomtam rá egyet, biztos ami biztos :)
Ez érdekes :F
Ha már hívás...nálatok is vacak a hívás minődége? Remélem, hogy csak szoftveres, nem a hangszóró ilyen vacak (5800XM után legalábbis durva...)

[ Szerkesztve ]

(#914) GJ70 válasza Balázs1986 (#911) üzenetére


GJ70
tag

Akkor ezt én is kipróbálom - legalábbis addig míg a 2.3 ki nem jön.

Tényleg az alkalmazások megmaradnak, vagy kell egy rendszer mentést csinálni valami backup programmal ?

(#915) spckris válasza Balázs1986 (#913) üzenetére


spckris
tag

fr11-van rajta igen, csak azért gondoltam mert pl galaxy s nél is ha volt egy darky 9.4 akkor arra lehetett rakni egy darky 9.6-at(nemtudom már pontosan) wipe nélkül, na majd hétfőn megcsinálom, a telefon beszélgetés közben meg a hangminőség amit hallok(hangszóró) az eddíg az összes rommal "szörnyű" volt, sztem itt hardveres dolog van a háttérben :((

(#916) spckris


spckris
tag

SPB Shell 3D-t valaki kipróbálta már ezen a telón?

(#917) KonzolKartel válasza spckris (#916) üzenetére

Nem kell wipe.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#918) Raven992 válasza Rotate (#892) üzenetére


Raven992
csendes tag

Hello

NTFS.be formázd meg és akkor nagyobbat is rá tudsz rakni majd...,ha nem engedné arra is van megoldás:) Bemész a sajátgépbe kikeresed a kártya meghajtóját jobb klikk tulajdonságok->hardver itt kikel választani megint a sd kártya meghajtóhát->dupla klikk és lesz oan fülecske fent ,hogy házirend. Ott két opció közül választ az optimális teljesitményt. Le okézod vissza mész a formázáshoz és mar tudsz NTFS-be formázni :C

(#919) Rotate válasza GJ70 (#914) üzenetére


Rotate
veterán

szerencsére arra se kell már sokat várni :) Dániában május közepéről, Portugáliában május végéről irnak :)

(#920) Rotate válasza Raven992 (#918) üzenetére


Rotate
veterán

NTFS-t azt vágom, csak azt nem tudom, hogy az Android mennyire szereti :) mivel még nem volt Androidos mobilom.

(#921) Raven992 válasza Rotate (#920) üzenetére


Raven992
csendes tag

:) Szerintem nem fog válogatni. De max fogod megcsinálod és kipróbálod ha nem jó vissza állítod..de a legjobb ha két karid van és úgy teszteled:).

rem tudtam segiteni:)

(#922) spckris


spckris
tag

sd card spped boostert (ha használ valaki) vélemény?

(#923) Balázs1986 válasza spckris (#922) üzenetére


Balázs1986
addikt

Csak halvány tipp, de mivel az NTFS egy Microsoft-féle partíció, az Android pedig Linux-alapú, lehet nem tettek bele driver-t ami kezeli. Ext4-et lehetne megpróbálni, csak az meg ugye a Windows-nak nem lesz gyerebe. Azért majd google barátunkkal rákerestetek, hátha van valami NTFS driver Android-ra.

[ Szerkesztve ]

(#924) Balázs1986 válasza spckris (#922) üzenetére


Balázs1986
addikt

Bocs hogy 2 hsz, de letelt közben a szerk.idő :(
Lehet, hogy megoldható úgy, hogy ext2-be formázod a kártyát. Azt az Androidnak kezelnie kell. Windows alá pedig találtam egy ilyet: Ext2 Installable File System For Windows. "Windows NT4.0/2000/XP/2003/Vista/2008", gondolom akkor Win7 is (rendszergazda módban). Ne haragudj, most épp kipróbálni nincs időm, de ha meglesed, légyszi írj, mire jutsz :R

(#925) Rotate


Rotate
veterán

No, már volt unboxing video az LG G2X-ről a PhoneArena-n, hamarosan review is lesz, és nekem harapósabbnak tűnik a cucc a Vanillával... remélem rá lehet majd applikálni a gyári G2X romot az O2X-re :)

[ Szerkesztve ]

(#926) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hali srácok, lenne egy gyors/fontos kérdésem. Ha a telefont vízszintesen tartva a képrenyővel kb. egy síkban belenézek a teteje fele (a kijelzőnél úgy hogy világítson), akkor olyasmi, mintha el lenne válva a kijelző a háztól.

Csináltam pár képet róla, már amennyire erről lehet, azokon majd látszik mit is próbáltam leírni. Gondolom ez egy ~100-es telónál nem normál állapot.....

[link]
[link]

A baj, hogy a 3 napon már bőven túl vagyok, viszont mivel nem szoktam ilyen pozícióban nézegetni a telefont, csak most tűnt fel...

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#927) GJ70 válasza mycso (#926) üzenetére


GJ70
tag

Érdekes........mintha meg lenne repedve a védő felület ....???

Csak itt látszik és csak bekapcsolt kijelzőnél.

Esetleg nappali fényben, mondjuk tükröződéskor, ha megtörik rajta a fény..... :F .

Garanciába vissza !!!

(#928) mycso válasza GJ70 (#927) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Ja értem te mire gondolsz, de nem a kijelző felületén van ez a jelenség, hanem olyan mintha a kijelző védőrétege és a tényleges kijelző között szűrődne át a fény. Gondolom ez a védő felület valamilyen módszerrel (ragasztás/melegítés/vacuum/stb.) oda van tapasztva a kijelzőre és olyan mintha azon a 2-3cm-en elváltak volna egymástól.

De az lesz...holnap visszaviszem. :(

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#929) GJ70 válasza mycso (#928) üzenetére


GJ70
tag

Igen értem mire gondolsz.

Korábban egy kínai tablet korai példányán láttam ilyet.
Valóban ott is mintha elvált volna a két felület egymástól.......na az ragasztva volt , csak onnan fogyott el a kakaó.

Láttam mindezt miután szétszedtem - egy előzetes kijelző touchpanel törés után.... :O .

(#930) Vovi1


Vovi1
aktív tag

Azt tapasztaltam az • NvFlash ROM v10b / 1300166062 (15/03/2011) telepítése után, hogy a teló kezelése borzasztóan felgyorsult, semmi rángatás, síma ügymenet. Ma reggel egy óra WiFi internet, le és feltöltés, folyamatos képernyő világítás 20 %-ot vett ki az akkuból. Nagyon jó!

Letöltöttem a legújabb MoDaCo Rom-ot, a méret 600 Mb, kicsomagolva 800 Mb feletti! Mi lehet benne, mert a NvFlash csak kb 200 Mb és teljes értékű prg?

(#931) KonzolKartel válasza Vovi1 (#930) üzenetére

Nem tudom, hogy honnan töltötted le, mert 250 mb-nél nagyobb romot még nem láttam!:)

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#932) KonzolKartel válasza Vovi1 (#930) üzenetére

Duplaposzt.

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#933) Vovi1 válasza KonzolKartel (#932) üzenetére


Vovi1
aktív tag

Ez a SmartFlash telepítési verzió. A korábbi, az NVflash, talán egyszerűbb.

XDA Developers forum.

[ Szerkesztve ]

(#934) spckris válasza mycso (#926) üzenetére


spckris
tag

nekem azt mondták a telenornál h 3hónap cseregarancia van!

(#935) KonzolKartel

Feltettem most az FR12-t. F-secure, Carhome letörölve, de valamiért FR10-el magasabb eredményt értem el quadrant-ban.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#936) Balázs1986


Balázs1986
addikt

XDA-ra feltették a G2X ROM-ot, már elkezdték a portolást O2X-re. Kíváncsi leszek :)

(#937) spckris


spckris
tag

akit érdekel hogy lehet screen capture-t készíteni : home gomb,utána a kikapcs gomb gyorsan-röviden..

(#938) Rotate válasza Balázs1986 (#936) üzenetére


Rotate
veterán

van már youtube-n egy rövid review a G2X-ről, nekem egyértelműen gyorsabbnak tűnik azzal a rommal, szóval kiváncsian várom az eredményt :P a browser is jónak tűnt a videoban :)

[ Szerkesztve ]

(#939) dfcwolf


dfcwolf
tag

Sziasztok!

Pár napja van meg ez a készülék. előtte egy Arena volt. Meg voltam elégedve vele, de vannak érdekes dolgok. Nem tudja lejátszani az MKV fájlokat. Ha pedig valami MKV playert töltöttem hozzá, az szaggatott mint állat. Tegnap óta jelentkezik az alkalmazás kezeő indításánál a rocess com.lge.pack hiba üzenet. Csináltam már factory reset-et is, de semmi. Pannonos készülék. A verzió valami 1035.21_20110218

Olvasgatok itt ROOT-olásról, de fogalmam sincs mire jó és hogyan kell. De legfőképpen ez az alkalmazáskezelős hiba bosszant. Valaki tudna erre megoldást?

Kösz!

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#940) simi12345


simi12345
tag

hali
milyen navigációs szoftot érdemes feltenni az optimusra?
igo van hozzá?
előre is köszi a válaszokat

(#941) Rotate válasza dfcwolf (#939) üzenetére


Rotate
veterán

ezt mindenképp érdemes lenne frissíteni, mivel már áprilisi rom is van hozzá, tiéd pedig nem a legfrissebb, sok mindent kijavítottak azóta...

[link]

Némi angoltudás nem árt, bár nem ír bonyolult dolgokat... hajrá :)

(#942) dfcwolf válasza Rotate (#941) üzenetére


dfcwolf
tag

Szia!

Megcsináltam a leírás alapján. Végig is fut a dolog. Aztán eltűnik a flash ablak és a telefonon ki van írva, hogy s/w upgrade please waut while upgrading

Ekkor már kész van?

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#943) Vovi1 válasza simi12345 (#940) üzenetére


Vovi1
aktív tag

Lehet, hogy mások is válaszoltak, de IGO itt nem téma, hivatalosan nincs.

[ Szerkesztve ]

(#944) Rotate válasza dfcwolf (#942) üzenetére


Rotate
veterán

azt irja, hogy várj, gondolom ha kész majd azt külön kiirja :)

meglestem mit ir az xda-n azt irja, meg kell várni mig befejezi, és ujraindul... utána elvileg kész :)

azt hiszem ez a legfrissebb gyári ROM :)

[ Szerkesztve ]

(#945) spckris válasza dfcwolf (#939) üzenetére


spckris
tag

"alkalmazáskezelős hiba" na az engem is bosszant, megoldást tud valaki a fixálására?

(#946) dfcwolf válasza Rotate (#944) üzenetére


dfcwolf
tag

Az rendben. Hogy indul újra akksi nélkül??? Kicsit parázok, mert papírnehezéknek drága...

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#947) Rotate válasza dfcwolf (#946) üzenetére


Rotate
veterán

de hisz be van dugva nem?

amúgy ne félj nem lesz papir nehezék, ha nem sikerült előről kezded, és csinálod ahogy kell... most mit látsz? hol állsz a dologban?

Elvileg az egyetlen hibaforrás, ha ezt a lépést nem jól csinálod, vagy ha megszakad az USB kapcsolat... ez így meglett jól?

* Turn device off, remove battery, plug device in while holding volume up and down - screen will stay black but Windows will add a new 'APX' devices

[ Szerkesztve ]

(#948) dfcwolf válasza Rotate (#947) üzenetére


dfcwolf
tag

Be van dugva. Nem győztem várni és lehúztam. Újra ráküldtem és kiderült, hogy először nem volt jó. Hiszen feldobja a parancssort és mutatja mit csinál. A formating partition végig is ment és mindenhol done volt. Aztán bezárta az ablakot és kész. A telefonon az van, hogy várjak és semmi. Lehúztam de így nem kapcsolt be. Újrakezdtem a dolgot. A parancssor most továbbment. Előjött egy olyan sor, hogy sendin file fastboot.bin. Az succesfulyl volt, aztán jött a sending file ext3_system.img. Az olyan 350 megás fájl, amiből 66 mega felmet és azóta áll. Semmi nem történik. :(

Siemens SL55 | Siemens SX1 | LG Viewty | LG Arena | LG O2X | HTC ONE XL | HTC HOX | Galaxy Note II | Galaxy Note III | Honor 4X | Nexus 6 | ONEPlus 3 | ONEPlus 3T | ONEPlus 5

(#949) Rotate válasza dfcwolf (#948) üzenetére


Rotate
veterán

minden rendben az usb kábellel? mert ez igy ugy néz ki, mintha megszakadna a kapcsolat és nem bírná folytatni...

itt van egy még bővebb leírás esetleg hátha segít:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#950) KonzolKartel válasza GJ70 (#929) üzenetére

Látom, már el is adod a telelfont :F

Szerintem vissza lépés

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.