Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) jooker82


jooker82
nagyúr

Itt már csak 119 az ára....Bár lehet,h csak a kijelzőt adják... :P de megkell érdeklődni..
Vodáról van már infója valakinek??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#802) spckris válasza zool1 (#797) üzenetére


spckris
tag

jójó...csak eddíg angry birds-ön kívűl semmi hd játékot nemtudtam felrakni rá
nova-n kívűl abból csak az 1. (gondolok itt az Asphalt 6 , NOVA2, Star Battalion...stb újabb THD játékokra) valakinél megy már valamelyik? :R

(#803) spckris válasza jooker82 (#801) üzenetére


spckris
tag

elég ijesztő hogy 2hét alatt jó 20ezret esett a kártyafüggetlen ára :S
remélem nem megy leljebb...

(#804) jooker82 válasza spckris (#803) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ilyen hülyeségeket ne beszélj,amikor én is vásárlás előtt állok.... :N De ez még nem a hivatalos ár...az biztos lesz v 140...

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#805) zool1 válasza spckris (#802) üzenetére


zool1
őstag

Szia!

Nekem még nincsen lg 2x, csak tervbe van véve. De van egypár játék, amit letöltöttem galaxy s-re és nem volt hajlandó elindulni. Utána olvasom el hogy a játék a csak a tegra 2-es processzorokkal szeret telefonokon fut.

[ Szerkesztve ]

(#806) spckris válasza zool1 (#805) üzenetére


spckris
tag

nekem meg ami ment a galaxy s-emen az nem megy ezen (hd játékok)

pedíg ennyi az ára, ez teljesen hivatalos én mobilboltban vagyok eladó, listaáron tudok hozatni 2órán belül 119ezerért...
mikor még vásárlás előtt álltam (még 2hete se) 134volt.

[ Szerkesztve ]

(#807) mycso válasza spckris (#802) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Azt írják pár fórumon, hogy mindenféle net kapcsolatot le kell tiltani és akkor az asphalt6 elindul...nálam pl. ez sem segít. Egyébként már lassan egy hete megvan a teló nekem eddig még nem fagyott meg egyszer sem.

jooker82 más mobilos boltban is 199.9k-ért láttam.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#808) zool1 válasza spckris (#806) üzenetére


zool1
őstag

A galaxy s-el összehasonlítva, szerinted milyen a kamerája a 2x-nek?

(#809) jooker82 válasza spckris (#806) üzenetére


jooker82
nagyúr

De nem LG garanciát kapunk hanem a boltit..és ezért nem hivatalos....
Te akkor gondolom olcsóbban jutottál hozzá... ;)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#810) spckris válasza zool1 (#808) üzenetére


spckris
tag

termésetesen jobb , de sztem ez csak a nagyobb felbontás miatt
a fókusz jobb volt a galaxy sben, de makrókat úgyse sűrün csinálok nekem nem lényeg igazából...

(#811) spckris válasza jooker82 (#809) üzenetére


spckris
tag

lg garanciával kapod ígyis úgyis...
legalábbis multkor rendeltek tőlünk egy galaxy s t és ahhoz gyártói garancia volt hozzá (nagykerből hozták)

nem, én a telenornál vettem a hivatalos launch napján sztem elsőként :D nyitásra odamentem a mammutba első vásárlóként...73ezer párszázat fizettem új előfizetéssel mobil kvartett 1000 csomagban + kértek 35ezer előleget (mert januárba vettem egy galaxy s-t is), szóval 73ezer párszázat fizettem és 4hónapig minden ingyen(mivel befizettem 35000előleget) utána meg havi 9990.-.

[ Szerkesztve ]

(#812) spckris


spckris
tag

meg úgy rémlik h a telenornál aztmondták hogy ha valami baj van vele 3hónapig van cseregarancia, addíg remélem kijön egy pixel :D ;]

(#813) Paul119


Paul119
addikt

hát valahogxy elkezdett bennem dolgozni a kis ördög hogy cseréljem le egy ilyenre a 3gsemet :DD ;]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#814) jooker82 válasza spckris (#811) üzenetére


jooker82
nagyúr

Persze,mert a galaxy s már régóta kapható gyári garival,de a 2x még nem...és úgy majd drágább lesz...
De milyen mobilos boltba dolgozol,ha ezeket nem tudod?? :N

813:
Simán megéri... :K

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#815) No.01 válasza sprite007 (#794) üzenetére


No.01
őstag

Ezt a 16 orat felejtsuk mar el! Este rateszed reggel leveszed. Kesz. Ha csipod toltod, nem kell tulmisztifikalni ;)

(#816) spckris válasza jooker82 (#814) üzenetére


spckris
tag

hát ezt megkaptam

(#817) jooker82 válasza spckris (#816) üzenetére


jooker82
nagyúr

Én nem rosszindulatúlag kérdeztem,csak gondoltam egy mobilos eladónak ezt tudnia kellene.....de attól függ milyen üzletbe dolgozol,azért kérdeztem....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#818) spckris válasza jooker82 (#817) üzenetére


spckris
tag

lényeg hogy mostmár tudom... :)

(#819) Pumba3 válasza jooker82 (#814) üzenetére


Pumba3
tag

Ez hogy érted? Most gsmline-on is 125. Később ez feljebb mehet? VAgy hogy értendő amit mondtál?

(#803) spckris: Én csak örülök, hogy megy lefele az ára =)

(#793) Rotate: Itt a Mobilaránán volt egy cikk róla, pont idéztem is, hogy meg fogja a 2x kapni a 2.3-at. Remélem így van.

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#820) spckris válasza Pumba3 (#819) üzenetére


spckris
tag

amíg nemveszed meg addíg csak örülsz neki, de utána más szemmel nézed majd :U

(#821) Pumba3 válasza spckris (#820) üzenetére


Pumba3
tag

Hát nem tudom... én eddig is vettem telefont, és soha nem volt belőle problémám, hogy utána lejeb ment az ára. Nem értem miért mondod ezt?! Ha megkapja a 2.3-at, akkor már bőven elég is lesz nekem.. szóval tényleg nem értem, mi hátrányom lesz belőle, hogy lejebb megy az ára?

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#822) jooker82 válasza Pumba3 (#819) üzenetére


jooker82
nagyúr

A bolti garanciás az marad 125...de ha lesz gyári garis az lesz a drágább...
Az a különbség a bolti gari és a gyári között,hogy a boltit,csak ott szervizelik ahonnan vetted,a gyárt pedig az lg bármelyik szervizében,a hivatalos szerelők...általába minden megyeszékhelyen van ilyen szerviz..
És ez szünt most meg a Motorolának....

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#823) Pumba3 válasza jooker82 (#822) üzenetére


Pumba3
tag

Kicsit off:

És bolti gariról mi a vélemény? Eddig Nokia buzi voltam, és csak hivatalos Nokia márkaszervizből vásároltam a telefonom. A mostanit is. Amikor odalett a kijelzője, gond nélkül ment a kicserélése garival. Boltival minden rendben szokott menni?

Mondjuk ha xxlgsm-től vagy gsmline-tól vagy ilyen fajta online shoppoktól rendelek... Velük a garancia normálisan szokott lemenni?

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#824) KonzolKartel

Nálam komolyan olyan a telefon, mintha kezdene "bejáratódni". Minél többet használom, annál gördülékenyebb, gyorsabb az egész :U :F

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#825) fuzitomi


fuzitomi
csendes tag

Sziasztok!

Valaki írja már meg egyértelműen mit tud az aksi,

Mint pl gondolok:
- Folyamatos filmezés hány órát bír?
- Folyamatos zenehallgatás ? (normál hangerő)
- netezés (wifi)
- játék
- sima késszenlét, egy egy telefonálással

a fényerő kb átlagos, de lehet magas és alacsony esetben is tesztelni.

nagyon kíváncsi lennék, mert mindekitől mást látok, persze egyértelmű hogy kevés az 1500mAh ezekhez a készülékekhez.

Szóóóval, van valakinek ehhez hasonló eredménye? tud hasznos infót mondani?

(nekem elsősorban egész napos wifi-re kellene, illetve 1 repülőúton max.~ 6 óra filmezés)

Köszi az infókat!

(#826) Rotate válasza Pumba3 (#823) üzenetére


Rotate
veterán

én a partnero gsm-et ajánlom, ott elvileg nem sok ezer ráfizetéssel gyári garit kapsz :) és ott annyiba kerül mint a neten van kiirva :)

KonzolKartel:
és ez baj? :D mert nem úgy tűnsz mint aki örül neki :D

(#827) rankesz


rankesz
veterán

Nem tudom mit vagytok oda ettől az akksi és üzemidő dologtól... eBayen 10 euróért kapsz 2(!) pótakksit, fali töltővel, +usb kábellel, kijelzővédő fóliával (nyúlláb kulcstartóval) mindennel, ingyen postával... :D

(#828) jooker82 válasza Pumba3 (#823) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nem feltétlen van velük gond,de pl többet ülhetnek rajta,plusz ha 200 km-.re laksz akkor postázgatni...meg a márkaszerviz hamarabb cseréli,ha van vmi....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#829) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Üdv. Kezd tetszeni az XXL ajánlata, mit gondolnak róla azok, akiknek már több ideje megvan a gép? Tudom, hogy a gyári UI nem az igazi, de más launcherrel sem smooth?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#830) Bdanyy válasza rankesz (#827) üzenetére


Bdanyy
addikt

Amik egy hónapon belül teljesen tönkremennek, eddigi utángártott akksis tapasztalataim alapján. Ráadásul anno az asztali töltő tönkre is tette a kábelem csatlakozóját :(((

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#831) Vovi1


Vovi1
aktív tag

Sikerült telepítenem a március 15.--i 10b-s programot, talán a legújabb, gyári kiadású.
(á la Modaco).

Változások: kimaradt a képernyőket egy lapra összevonó beállítás, (talán a Sense ilyen), itt valóban rángatott az animáció - válasz: kihagyás

Jelentős javulás van a kamera minőségében. Egészen kiváló a makró, holnap a többit is kipróbálom. (két napig másik telefont használtam, mert fényképeznem kellett, a régi LG annyira rossz volt, hogy nem akartam vele szégyenkezni)

Fényerő állítás és a WiFi csak akkor működik, ha SIM kártya is van benne. Hogy mi köze hozzá?

Első benyomás, hogy a Qudrant változatlansága (2510) mellett jelentősen felgyorsult, simábbak az animációk, a képváltás sokkal gyorsabb. Szinte pattog a képváltás.

(#832) rankesz válasza Bdanyy (#830) üzenetére


rankesz
veterán

Pár hete elég aktívan használom őket, semmi bajuk.
Meg még egy páran az SGS topikban... honapok óta. Nem a legdzsunkábbat kell megvenni annyi a titok.

(#833) Pumba3 válasza jooker82 (#828) üzenetére


Pumba3
tag

Köszönöm, a lényeg, hogy ők is rendesen megcsinálják :)

(#826) Rotate: Ismersz valakit aki onnan rendelt? Korrekt boltból szeretném megvenni, hogy ne legyen gondom a csomaggal meg a (ne adj Isten) esetleges garanciával. A 119 tetszik =) + gondolom pár ezer gyári gari miatt meg a postaköltség... Akkor 125-130-ból megvan. Igazad van, akár csak máshonnan, bolti garival)

Azt nem tudja valaki, hogy a márkaszervizben mennyivel drágábbak, mint a webshoppokban?

iPhone 4 8GB Black 5.0.1

(#834) tremdall


tremdall
csendes tag

Sziasztok! A telefon HDMI kimenete működik nem a hozzá kapott mini HDMI - HDMI kábellel? Próbálta már valaki? Fontos lenne :) Az enyém németből van, és nem kaptam hozzá... :F Ez van. Egyébként VODÁS, de független is egyben...

(#835) Rotate válasza Pumba3 (#833) üzenetére


Rotate
veterán

Motorola Defy topicban ajánlotta egy figura, irtam is nekik mail-t egyből válaszoltak is...

Az a baj, hogy a legtöbb ilyen gsm boltban vagy nem annyiért adják amennyiért meghirdetik neten, vagy sosincs készleten annyiért, csak drágábban... a partneronál pedig állítólag annyi amennyi a neten, ezt Defy forumban irták többen is, meg rá is kérdeztem a partneronál, és ők is megerősítettek benne, bár igaz, azt mondanak amit akarnak :) de korrektnek tűnnek :)

szerintem kérdezz rá, hogy gyári garival mennyire jönnél ki :) válaszolnak a mailekre :)

tremdall:

a mini nem fog belemenni, micro hdmi csati van rajta :) de ettől függetlenül ha nem gyári micro hdmi-t dugsz bele annak menni kéne, mivel szerintem ez szabványos dolog, nem lg specifikus :)

[ Szerkesztve ]

(#836) Skynet258


Skynet258
veterán

Jól van, nagyon nem kell parázni emiatt a mai nVidia rémhír miatt, itt az egyik céges írása:

"A lot has been read into a very short post about a Tegra development kit. I'd like to clear up a few points.

First, nothing changes in what we’re delivering to the open source community or customers. NVIDIA will continue to post the Tegra kernel to kernel.org and publish our Android code to our public git servers. Additionally, we will continue to make our BSP (codecs, GPU driver etc) available to all our hardware partners. We will continue to do this and nothing about these processes has changed.

For our partners' Android devices, NVIDIA provides support until the hardware partner chooses to no longer support the device. So, for instance, NVIDIA will support the Xoom on all versions of Android Motorola requests until Motorola ceases to support the Xoom. The same goes for ViewSonic with the G-Tablet, Notion Ink with the Adam, Acer with the Iconia, LG with the Optimus 2X and so on.

In relation to my original reply, that was a response to a specific question about a Tegra 250 Development Kit. Given the confusion, we will work with owners of Tegra 250 Development Kits individually to determine their needs. The term "Harmony" is an internal codename for the Tegra 250 Development Kit. It is not a tablet reference design. Each shipping tablet is a custom design with varying hardware components and requires a custom OS image from the OEM who made the tablet.

Finally, while we cannot support or give out third party peripheral drivers or provide the Android 3.0 source before Google does, we do want to explore whether we can assist the open source ROM makers. We will be reaching out to them today.

Andrew Edelsten
Tegra Developer Relations
NVIDIA Corporation
"

Fordítgatni most nincs időm, de gondoltam megosztom.

https://geekpulse.hu

(#837) Rotate válasza Skynet258 (#836) üzenetére


Rotate
veterán

köszönjük, megnyugodtam :)

(#838) Vovi1 válasza tremdall (#834) üzenetére


Vovi1
aktív tag

Működik minden HDMI mikro kábellel, ugyanolyan szabványos, mint a mikro USB. CSak be kell a tv-t állítani egy adott HDMI portra, egy kis idő után a telefon képe megjelenik a tv-n. Filmjátszáskor lekapcsol a kijelző. Nagyon korrekt a lejátszás, teljes képernyős, akár egy DVD lejátszónál a konvertálás nélküli filmeknél.

Van kábel 1,8 m-es, meg fordító adapter is. Újdonság, még nem nagyon forgalmazzák, én is a Vaterán vettem kábelt.

(#839) Rotate válasza Vovi1 (#838) üzenetére


Rotate
veterán

én pedig ebay-ről rendeltem 1,8 méterest 6-7 dollárért :)
a lehetőségek tárháza határtalan :)

[ Szerkesztve ]

(#840) Zlika


Zlika
aktív tag

Heh fura de nekem is.Ez maga a skynet.Át ne vegye egyszer a hatalmat. :) De viccen kívül mint ha jobb lenne mint az elején.(vagy megszokta a szemünk ezt a “laggolós sz**t“ hahaha)Én szretem minden esetre, nincs vele gond most.Ajánlom is hogy így maradjon.

(#841) tremdall


tremdall
csendes tag

Köszi a válaszokat a kábellel kapcsolatban. Megnyugodtam. Zsír.

(#842) Skynet258 válasza Vovi1 (#838) üzenetére


Skynet258
veterán

Viszont nálam kicsit olyan, mintha belenagyítana a képbe, a fenti sáv sarkai nincsenek benne teljesen, így pl. az óra sem látszik teljesen... Láttam anno külföldi tesztképeket, ott is ez volt. Nálatok milyen? Mert lehet csak valami beállítást kéne buzergálnom...

https://geekpulse.hu

(#843) spckris válasza Pumba3 (#821) üzenetére


spckris
tag

én mindíg megveszem a "legjobbat" hogy ez most jólesz egy darabig (pl.: galaxy s-t megvettem januárban , mondom úú ez nagyon jólesz , egy ideig nemkell lecserélni...)aztán tessék... 85ért adtam el full extrásan (fehér hátlappal,bőrtokkal,8gb msdhc karival,fóliákkal stb) mostmeg már 70ért lehet találni. eszmei értéken kívűl van piaci értéke is a telefonnak.

(#844) spckris válasza Skynet258 (#842) üzenetére


spckris
tag

én a beállításoknál a hdmi beállításokba rányomtam az 1080ra aztán landscape mód és minden ment rendesen, mondjuk angry birds-öt nemlehet élvezhetően játszani mert nem a tv-t hanem a telefon kijelzőjét kell nézni , vagy félrenyomsz.giroszkópos játékot meg nem próbáltam, majd remélem sikerül megoldanom az asphalt 6-ot....

(#845) Rotate válasza spckris (#844) üzenetére


Rotate
veterán

az asphalt 6-ot vetted, vagy letöltötted? mert lehet direkt 2x-ra való kéne, hogy működjön...
[link]

(#846) spckris válasza Rotate (#845) üzenetére


spckris
tag

vettem is (azt még galaxy s-re) meg leis töltöttem vagy 5félét, de egyik se ment
sztem akkor megveszem inkább megint...remélem jólesz

(#847) Rotate válasza spckris (#846) üzenetére


Rotate
veterán

szerintem is meg kéne próbálni, hogy direkt erre valót veszel, aztán ha így sem jó, max reklamálhatsz a gameloftnak, hogy bazzeg, erre valót vettem és nem megy...

(#848) Skynet258 válasza spckris (#846) üzenetére


Skynet258
veterán

Várjál pár percet, most vettem meg (az indiai 1 dolcsis trükkel :D ), települ. Szólok, ha megy, de elvileg nem kéne, hogy gond legyen...

https://geekpulse.hu

(#849) spckris válasza Skynet258 (#848) üzenetére


spckris
tag

:R
reméljük a legjobbakat!

(#850) Skynet258 válasza spckris (#849) üzenetére


Skynet258
veterán

Egyelőre nincs jó hírem, a Gameloft szerverek nincsenek a helyzet magaslatán... egyszer eljutott feléig a letöltés, de általában már az eleján error-t dob. :((( Próbálkozom később.

https://geekpulse.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.