Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#145496) hhgygy válasza Pitterix (#145490) üzenetére


hhgygy
senior tag

Volt egy Z1 Pro, az már 2 éves típus, gyorsan avul és csak 7.1 Androiddal. Ez a maga idejében csúcsgép volt 5.5" Amoleddel 6/64 GB memóriával, fél áron a konkurensekhez képest. Sajnos leejtettem, de addig tökéletes volt.
Most van még egy A1 Pro, ez kb. 20000 forintért kapható újonnan kínából, de épp most láttam használtan is egyet az itteni hirdetések között ugyanennyiért.
A fényképezés ezeken az alsókategóriás gépeken felejtős, illetve működik, hogy úgy mondjam, de ne várj tőle semmit, akkor elégedett leszel.
Az egyetlen probléma - akit ez érdekel, engem nem - hogy az Umidigi szinte naponta dob be újabb és újabb modelleket, viszont nulla rendszerfrissítés van hozzá.
Az A1 Pro-hoz például tavaly augusztusi 8.1-es Android van, soha nem fog frissülni, de tökéletesen működik.
A többi márkákhoz mindenféle szempontból lehet hasonlítani, biztos, hogy alulmaradna, kivéve egyet: az árat. Akinek az a szempont, annak meg jó.

[ Szerkesztve ]

Dell Latitude 5590 i7 8650u 16GB 512 GB NVMe SSD; POCO F3

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.