Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7451) vadászcsiga válasza zack (#7448) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ha ez tényleg így van akkor ez nagyon nagy szivacs.
Engem nem érint de én sem adnám az enyémet 140k alatt :DD

(#7452) Enjoy válasza zack (#7448) üzenetére


Enjoy
addikt

Nekem van ismerősöm, aki kb fél éve vett viszonylag olcsón vadiúj 4-est, s próbálta vele húzni az agyamat. De én csak jókat vigyorogtam, s mondtam neki, csak ne hogy pofára essen, s legyen egy iPhone Touch 4-e :D és mit ad Isten, 2hete hívott valami oldschool Nokiáról, hogy mi tévő lehet ;]

Most remélhetőleg jó példa volt ez másoknak, hogy csak biztos forrásból vegyenek készüléket.

► més que un club ◄

(#7453) joey04 válasza zack (#7448) üzenetére


joey04
titán

azért ha újonnan veszi valaki garival, gsm boltból akkor ne kelljen már ilyennel számolnia... :U Ez azért (szvsz) nagyon nem így járt kategória. A gari nélküli, kéz alól vett cucc az persze igen.
majd meglátjuk egyébként is, hogy egyáltalán igaz-e.

szerk: 7449 alapján látom, nem véletlen kételkedtem a telenor szavában.

#7447: [link] 40. oldalon a válasz. Alapesetben 9375 ft a függetlenítés.

microsim passz.

[ Szerkesztve ]

(#7454) Kashim válasza zack (#7448) üzenetére


Kashim
őstag

Remélem ezt te sem gondolod komolyan...
Egy nemzetközi tiltólista nem úgy működik, hogy egy szaros kis Magyarországon lévő szolgáltató, akinél még iPhone-t sem kapni, kitalálja, hogy letilt egy halom készüléket miközben minden más hálózaton gond nélkül működik. Ráadásul például iStyle-ban gariban cserélik a nem működő telefonokat. Gondolod ezt megtennék egy tiltott készülékkel? Ne röhögtess. Ráadásul össze-vissza hadoválnak a dologról annak aki személyen rákérdez és bizonyítékot követel. Eddig is utáltam a Pannont/Telenort mert egy begyöpösödött szar cég. Sajnálom, hogy nálunk anno velük szerződtek le a flottás csomaggal, de ettől függetlenül is inkább telefonálok drágábban, mint hogy abból a kb. 3 darab droidos készülékből kelljen választanom ami elérhető a kínálatukból. Az is drágábban mint bárhol máshol...

Amúgy ez a fellengző kárörvendő szöveg enyhén bicskanyitogató részedről.
Nekem hivatalos T-s telefonom van, szóval nem érint a dolog, de akkor sem írok ilyeneket hogy nekem milyen jó, meg visszanyal a fagyi stb... Kicsit tapló kárörvendeni mások problémáján amikor te sem tudod a pontos hátterét.

[ Szerkesztve ]

(#7455) P3TR!CK válasza manchester85 (#7450) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

Köszönöm szépen!

(#7453) joey20: Neked is köszi!

(#7456) zack válasza Everman (#7449) üzenetére


zack
nagyúr

Nem értem akkor. :U
Nem adhatnak ki egy hivatalos közleményt, ha fingjuk sincs róla mi a gond, főleg ha amit közölnek nem is fedi a valóságot. :(
Mert ha neked lesz igazad, rengeteg per fog indulni a Telenor ellen. Viszont ők sem hülyék, ott is vannak profi jogászok, így nem mondhatnak azt, amit akarnak, tisztában vannak a hivatalos közlemények jogi következményeivel. :U

Kashim:

Te sem tudod mi van. Maradjunk ennyiben.
Nem vagyok kárörvendő, de aki olcsó iPhone-t vesz, annak ez benne van a pakliban. Pont a napokban volt róla vita májköl-el, hogy elég e egy adás-vételi meg egy lakcím kártya... :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#7457) Miamiquake


Miamiquake
aktív tag

Valaki??? :R :R :R

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#7458) Kashim válasza Miamiquake (#7457) üzenetére


Kashim
őstag

Szerintem ilyet original körülmények közt nem tudsz állítani.
JB-vel tuti, de már egy ideje nem élek vele, így abban nem tudok segíteni. (talán Activatorral lehet állítani)

zack
Így van, ezért nem is kombinálok és főként nem kárörvendek másokon.
De mégis mi alapján feltételezed bármelyik pórul járt ügyfélről hogy olcsóbban vette, mint mondjuk te? Mint ahogy Everman is írta, csomó olyan készülék sem használható, amit hivatalosan hűség lejárta után függetlenítettek.

[ Szerkesztve ]

(#7459) vadászcsiga válasza Miamiquake (#7457) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Sehol, vegyél hozzá tokot úgy nem fog benyomódni.

(#7460) Everman válasza zack (#7456) üzenetére


Everman
addikt

"Nem értem akkor."

Haverom sem érti, mert a két szolgáltató egymásra mutogat és egyik sem tesz semmi használhatót (a T nem is tud, hisz náluk nincs probléma).
Mondjuk a srác könnyen van, mert nincs hűsége és hétfőn, ha addig nem változik a helyzet, akkor kukázza a Telenort és átmegy a T-Mobile-hoz (és viszi a családot is :D ).
Nem kicsit dühös, mert szerinte, ha műszaki probléma, akkor ismerjék el és megértően vár, amíg kijavítják, van tartalék készülék amin átvészeli az időszakot, de az, hogy össze-vissza hazudoznak, az vérlázító.

(#7461) Kommy válasza vadászcsiga (#7401) üzenetére


Kommy
veterán

Semmi infó, ha kéthetes ciklusban jön akkor holnap az esedékes, de mostanában nem nagyon tartják be ezeket a két hetes ciklusokat. Tehát kb még 2 hét és itt van a végelges ha minden jól megy

De ez persze csak találgatás

(#7462) vadászcsiga válasza Kommy (#7461) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor kíváncsi vagyok kidobnak e valamit holnap. Egyébként már van olyan app ami b4-en fut, hivatalos 4.3.5-ön meg. A Syncplicity nevű approl van szó.

(#7463) vadászcsiga válasza vadászcsiga (#7462) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Tehát helyesen:
Egyébként már van olyan app ami b4-en fut, hivatalos 4.3.5-ön meg nem.

(#7464)



őstag

Az új induktív tölő szabadalma az Appletől. Az ötlet jó, de messze nem elegáns. Remélem nem valósul meg ebben a formában.

Kommy

A múltkor azért nem indult el a ipc, mert valami mást töltöttem le. :D A tieteké rendesen műkszik.

[ Szerkesztve ]

(#7465) válasza joey04 (#7445) üzenetére



őstag

Ez elég necces, mert ha emlékszünk az első időkben a Face Time is problémás volt náluk. Ezek után, vajon ki fog hűséget kötni náluk iPhone-ra?

[ Szerkesztve ]

(#7466) Scoobyka


Scoobyka
addikt

volt mar valakinek a háttérvilágítás hiba (alaplapi) miatt javítva a készüléke? Mennyire sikerült helyrehozni?

(#7467) válasza Scoobyka (#7466) üzenetére



őstag

Általában mindenre azt mondják, hogy alaplap. Jól hangzik.

1. A közelségérzékelő v. működik, v. nem. Nem javítható.
2. Alaplap sem tudtommal, max csere.
3. Ha ugrál a világítás, az softveres hiba. Újra teszik az OS-t.

Gondolom nem garis, így annyit kérnek amennyit nem szégyelnek.

(#7468) themebuilder


themebuilder
senior tag

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#7469) babli válasza themebuilder (#7468) üzenetére


babli
tag

...ezzel tud repülni is a szifon?! :)

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

(#7470) GALARDO válasza themebuilder (#7468) üzenetére


GALARDO
addikt

Az ilyen mehetne ide is.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#7471) zack válasza Kashim (#7458) üzenetére


zack
nagyúr

Lehet valaki nagyot hibázott, vagy meghibásodott a rendszerük. Passz. Mindenesetre azt írja ki, amit akkor szokott csak és kizárólag amikor tiltják.
Tehát lehet hogy tiltották ténylegesen, de valószínűsíthetően nem jogosan. Az sem biztos hogy visszafordítható a folyamat. Nem látok bele ennyire mélyen a szolgáltatós dolgokba.
Mindenesetre hatalmas pleff, hogy ilyen előfordulhatott. Gondolom azért mondanak össze-vissza mindent, mert nem merik megmondani az igazságot, valójában mi is történt. :U
Hatalmas kártérítéseket kell majd így is fizetnük, ha jogtalanul tiltottak. A kiesett napok, az ebből bizonyíthatóan nem létrejövő ill. elbukott üzletek, stb, stb...
Ezek csak találgatások, de feletébb kíváncsi vagyok a fejleményekre.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#7472) Szecsy


Szecsy
aktív tag

segitsetek nekem kérlek miszerint szeretnem a freemailes fiokomat is a mail ben nezni meg tudjatok mondani mi a bejövö meg kimenö szerver neve ha ez lehetséges köszönöm!!!

(#7473) ent válasza zack (#7448) üzenetére


ent
őstag

Ez így szerintem nem igaz.
Én helyből oda adom bárkinek 100k ért i4-et 1 hónap múlva. Egy jogilag kielégítő!, 2 tanú által is alírt adásvételi szerződés valamint a tulajdonomat igazoló T-mobile szerződés fénymásolata mellett egyik leendő vásárlónak sem kell aggódnia a letiltás miatt. (termékmegjelenés látható!) Ez így kielégítő szerintem.

Egyébként lehet lemaradtam vmiről. Kis felvilágosítást adhatnál most így hírtelen: hűségidő lejárata előtt én eladhatóm a szolgáltatói telefonomat? Soha nem olvastam el a szerződéseket amit a T-nél aláírok:).
edit: Ha nem, akkor merőben változik a véleményem!!!

[ Szerkesztve ]

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#7474) DanielK válasza Szecsy (#7472) üzenetére


DanielK
addikt

freemail.hu

Most örülök, hogy a Vodafone-nál vettem meg. :C

(#7475) kaszassz válasza Szecsy (#7472) üzenetére


kaszassz
csendes tag

A bejövő: pop3.freemail.hu, a kimenő: smtp.mobimail.hu, de így csak olvasni tudod a leveleidet, küldeni nem. Azt nem tudom, van-e olyan megoldás, amivel küldeni is lehet.

(#7476) D@niel


D@niel
addikt

Na, én közben megkaptam az iPad1-et a 3GS-emért cserébe, még itt van nálam az iPhone, mondta csoporttársam, hogy segítsek neki eladni, mert nem akarja megtartani az iPhone-t.

3GS 16gb fehér, 2hónapos, hibátlan, akit érdekel, privát :)

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#7477) Kashim


Kashim
őstag

[Hozzászólások]

"“Tüntetés” lehetőségét lekezelte a telenor azzal, hogy visszakapcsolta a készülékeket és -elvileg- egy újabb és részletes viszgálat után csak azokat tiltja, akiket kell. Azok pedig ne hőbörögjönek… Szvsz vasárnapra valaki elb..ta a IMEI tiltólista telenor rendszerbe importálását és mostanra jöttek rá… "

Ennyit a nemzetközi tiltólistájukról... szánalmas, persze hivatalos közlemény még mindig nincs. Legalábbis egy Facebook hozzászólást nem neveznék annak, amit azóta egyik üzletben sem mernek felvállalni.

[ Szerkesztve ]

(#7478) FuckeR19 válasza kaszassz (#7475) üzenetére


FuckeR19
senior tag

Kimenő szerver netszolgáltató függő. GTSnél pl smtp.datanet.hu

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#7479) kaszassz válasza FuckeR19 (#7478) üzenetére


kaszassz
csendes tag

Igen, de az smtp.freemail.hu nem működik, az smtp.mobimail.hu pedig igen.

(#7480) zack válasza ent (#7473) üzenetére


zack
nagyúr

Nem tudom pontosan, de szerintem független egymástól a kedvezményes telefon, és az előfizu. A telefont eladhatod, mert a 2 éves hűséged az előfizura szól elméletileg és nem a telefonra. Ezért, mert te ezt megtetted, és "rabosítottad" magad 2 évre, a szolgáltató részéről egy gesztus a kedvezményes teló, ami a tied (kivéve ha részlet fizus).
Ebben az esetben csak akkor tiltják a telefont, ha büncselekmény/lopás áldozata lett a tulajdonosa, ill. ha nem fizeti az előfizut, aminél akár több hónap is lehet a türelmi idő.
A részletfizu elmulaszása is ebbe a körbe tartozik.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#7481) FіkuszKukіsz válasza zack (#7480) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Ha csak hűségidőre vetted, akkor a nemfizetés esetén csak a simet tilthatja. Ha részletre akkor imei-it is.szerintem.

Romanes eunt domus

(#7482) manchester85 válasza zack (#7480) üzenetére


manchester85
addikt

"2 éves hűséged az előfizura szól elméletileg és nem a telefonra"

Ez nem teljesen igaz. Pont azért nem függetlenítik a hűség lejártáig, vagy a teljes összeg kifizetéséig a telefont, mert arra is vonatkozik a hűség. Ettől még eladhatod, persze, csak nem lesz függetleníthető a telefon a hűség lejártáig.

i6 Silver

(#7483) FuckeR19 válasza kaszassz (#7479) üzenetére


FuckeR19
senior tag

smtp.freemail.hu miért működne???? Azt akkor használod ha felmész a freemail oldalára és onnan küldöd. PC-n nem használsz levelezőprogramot? Ott sem az smtp.freemail.hu-t állítod be.....

"smtp.mobimail.hu, de így csak olvasni tudod a leveleidet, küldeni nem"
Ez előbb ezt írtad, akkor most mi is van? Ha kimenő smtp nincs jól beállítva attól még letölteni/olvasni tudod a leveleket csak küldeni nem. Ezek alapján smtp.mobimail.hu sem jó neked.

[ Szerkesztve ]

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#7484) kaszassz válasza FuckeR19 (#7483) üzenetére


kaszassz
csendes tag

Sehol nem találtam leírást, hogy hogyan lehet freemail fiókot beállítani úgy, hogy menjen rendesen. Valamit mindenképp be kell írni a kimenő szerverhez, ezt beírva működik a levelek letöltése, de küldeni nem lehet vele.Ha esetleg Te tudod, hogy mit kell beírni kimenőnek, akkor azt megköszönöm. Ezt nem én találtam ki, egy leírásban olvastam.

(#7485) FіkuszKukіsz válasza kaszassz (#7484) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

A kimenő a netszolgáltató smtp-je

[link]

Romanes eunt domus

(#7486) FuckeR19 válasza kaszassz (#7484) üzenetére


FuckeR19
senior tag

Mint már írtam is 1X az az internet szolgáltatódtól függ! Értelemszerűen ha több helyen csatlakozol netre(különböző szolgáltatók) akkor több kimentő smtp szervert kell megadnod. Én is freemail-es fiókot használok iphonon és ipaden is.
Milyen netet használsz teló?

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#7487) kaszassz válasza FuckeR19 (#7486) üzenetére


kaszassz
csendes tag

bwooster: Köszi!

FuckeR19: Ezt eddig nem tudtam, köszi. T-Mobile-t.

[ Szerkesztve ]

(#7488) FuckeR19 válasza kaszassz (#7487) üzenetére


FuckeR19
senior tag

mail.t-email.hu lesz a befutó ha minden igaz. próbáld hozzáadni ezt a mostanihoz

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#7489) vadászcsiga válasza kaszassz (#7484) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nagyon egyszerű a megoldás nyitni kell egy gmailes fiókot a freemailt meg átirányítani oda. Ennyi.

(#7490) D@niel válasza vadászcsiga (#7489) üzenetére


D@niel
addikt

+2

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#7491) kaszassz válasza FuckeR19 (#7488) üzenetére


kaszassz
csendes tag

Működik, köszi! :)

(#7492) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Üdv
Ezt olvastátok?
[link]

(#7493) manchester85 válasza gyuri2008 (#7492) üzenetére


manchester85
addikt

Persze, két napja erről szól a topik, látom, write only. :U

szerk: jól tetted, üdv a topikban. ;)

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#7494) gyuri2008 válasza manchester85 (#7493) üzenetére


gyuri2008
veterán

Bocsi
Most kapcsolódtam be :DD

(#7495) gyuri2008 válasza manchester85 (#7493) üzenetére


gyuri2008
veterán

Neki állok átolvasom az egészet.
Lehet,hogy lesz egy ilyen telefonom. :K

(#7496) DanielK


DanielK
addikt

OTP-seknek kötelező ez a darab. Tegnap óta fent van a telefonomon. Teljesen jól használható, egy kisebb hátránya azért még van, ez a cikkből is kiderül. Jelenleg csak a már felvitt űrlapokon keresztül lehet utalni. De fejlesztik már az újat, amiben bárkinek lehet utalni! :C

(#7497) Solar_Wind válasza DanielK (#7496) üzenetére


Solar_Wind
senior tag

Végre :) Hiánypótló!

(#7498) vadászcsiga válasza DanielK (#7496) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én ezt használom innen bárminek tudok utalni: https://www.otpbank.hu/portal/mobil_OTPdirekt_belepes.jsp

(#7499) manchester85 válasza vadászcsiga (#7498) üzenetére


manchester85
addikt

Nyilván nem is az volt a kérdés, hogy böngészőből ne lehetne teljes értékűen megoldani mindent, hanem, hogy az iPhone-ra kiadott OTP alkalmazás funkcionalitását tekintve végre használható lett. Jópár ezer alkalmazás van még az appstore-ban, ami semmi másról nem szól, mint a webes felület felhasználóbarátabb megvalósításáról iPhone-ra.

i6 Silver

(#7500) plus44 válasza DanielK (#7496) üzenetére


plus44
veterán

Az előzőt hamar letöröltem, mert elég gyenge volt, szinte semmire sem lehetett használni, de ez már jó(jobb).

“This is where the road crashed into the ocean...”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.