Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) rolcsibácsi válasza zack (#1999) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

hát én nem találtam:( van egy olyan hogy photomail de az sem rak ikont vagy bármit amikor írsz mailt ugyh nemtudom mi értelme.. copy paste a megoldás csak.. -azthittem ezt vágtad:)

[ Szerkesztve ]

(#2002) zack válasza Stifler93 (#2000) üzenetére


zack
nagyúr

Pfff. Tényleg. :B Köszi.
Sokszor más logikával közelítem meg a dolgokat...
Megnyitom az email appot, és nézem hogy mik a lehetőségek, és nem találok semmit. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#2003) bmwk1200s válasza zack (#2002) üzenetére


bmwk1200s
őstag

Amúgy ebben igazad van... nem értem meddig tartott volna odatenni azt a camera ikont, ami az smsnél is ott van, ha be van kapcsolva az mms küldési lehetőség...
Emailt irok, aztán eszembe jut hogy csatolni szeretnék, de ehhez ki kell lépni, majd photo album, kiválasztani amit akarok, majd vissza a mail app, beillesztés, és küldés.. ez nincs jól átgondolva...
De azért én szeretem a kis szifonom! :DDD

Semmit sem írok alá!

(#2004) zack válasza bmwk1200s (#2003) üzenetére


zack
nagyúr

Én is szeretem! :K Ez legyen a legnagyobb gondunk. ;)
Olvasgatom a 2 magos nagyágyúk tesztjeit, és multimédiás képességeit, de igazából egyik sem győzött meg, még úgy sem ha ráfizetnének az i4-re 30k-t akkor se.

Aki esetleg nem ismeri a Barrel nevű Cydia-s appot az rögvest tépje lefelé! Majd beállításokban keresse ki a "Curl and Roll Away"-t, lépjen ki és kezdjen el az oldalak között lapozgatni...Enjoy! ;)

"stairs (down right)"
"Page Squeeze"
"Icon Collection"

Ezek is nagyon látványosak a progin belül. :K :C

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#2005) megema válasza zack (#2004) üzenetére


megema
őstag

Ez nagyon komoly! :Y Szintén iPhone-os haverok könyörögni fognak, hogy mutassam meg hogy kell ezt. :DDD 3GS-en is tökéletesen megy. Pluszpont, hogy nem kell respring a cserélgetéshez. Amúgy felrakás előtt is elég volt egy kb. fél centis húzás a lapozáshoz? Lehet, csak nekem még nem tűnt fel.

(#2006) zack válasza megema (#2005) üzenetére


zack
nagyúr

Sztem jóval folyékonyabb lett a lapozás, és ahogy mondod, kissebb mozdulat is kell hozzá. :K Látványos, az biztos. Én meg se fogom mondani mi ez...Azt mondom majd Jobs elküldte nekem az iOS 5 bétáját, hogy teszteljem le. ;] :DDD

Szedjétek amíg ingyenes (App Store): Nike+ GPS

Ami sportoláshoz eddig "must have":

Joggy Coach
Nike+ GPS
GPS MotionX

Nagyon sokat kipróbáltam már, de ezek maradnak.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#2007) megema válasza zack (#2006) üzenetére


megema
őstag

Ami még jó, hogy gyakorlatilag a fel-le húzás kivételével mindenre lapoz. Tehát a beúszás irányában is lehet lapozni a Vertical Scrolling-ot kivéve persze.

Más: Vannak 'must-have' játékok december óta? Szedtem pár újabbat, de kíváncsi lennék miket mondtok.

[ Szerkesztve ]

(#2008) samgar válasza zack (#2004) üzenetére


samgar
őstag

"Aki esetleg nem ismeri a Barrel nevű Cydia-s appot az rögvest tépje lefelé! "

Kár, hogy nem lehet leszedni :)

Oppo Find X5 PRO

(#2009) Játékos válasza rolcsibácsi (#1881) üzenetére


Játékos
addikt

Azt szeretném kérdezni, hogy hogy oldod meg azt, hogy ne legyen előtte widget? Mert nekem eltakarják ezt a "hátteret". :F

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2010) icecave válasza samgar (#2008) üzenetére


icecave
nagyúr

Miért ne lehetne? Van más repo is a BigBoss-on kívül, szóval kipróbálni ki lehet, aztán ha tetszik, megveszed, ha nem, törlöd :)

(#2011) rolcsibácsi válasza Játékos (#2009) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

ne legyen előtte widget? mire gondolsz nem vágom..
ez a htc-s óra maga a widget. arra gondolsz hogy az ikonokat hogy lehet előle eltűntetni? iblank-al vagy gridlock-al
(én csak gridlockot használtam, de legalább egy ikont kéne rakni arra az oldalra ahol van ez a widget hogy ne pakolja vissza ugye az összeset arra az oldalra, mert üres oldal nem lehet elvileg, nekem viszont sikerült valahogy, gondolom bug miatt, de teló restart után is úgy maradt hogy nem volt ikon azon az oldalon mégis 1.oldalnak vette a widgetet és a 2.oldalon kezdődtek a gyári cuccok..)

a barrelt énis leszedtem, és állat:) régóta tetszett csak sose tudtam mi a neve
icecave: én leszedtem máshonnan és kipróbálom amíg élek:) (ill ios5 ig)

[ Szerkesztve ]

(#2012) Jorus válasza rolko (#1991) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nekem 2 naposan csinálta ezt az i4-em. Azóta nem fordult elő ilyesmi.

WhatsApp jóság! :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#2013) Játékos válasza rolcsibácsi (#2011) üzenetére


Játékos
addikt

Kitaláltad, mit szeretnék, köszi! :R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2014) zack válasza Jorus (#2012) üzenetére


zack
nagyúr

"WhatsApp jóság!"

Nah...Akkor már veled is kipróbáltam! ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#2015) icecave


icecave
nagyúr

Ennyit a whatsapp messengerről :D

Kiírta, hogy sajna nem tud kódot küldeni nekem, szóljak a supportnak. Lehet, a számhordozás miatt cumi a dolog, nemtudom. Vagy csak mindenki szedi, mert ingyenes, aztán nemtudnak kódot küldeni, mert szerver para van.

(#2016) fazr


fazr
senior tag

Egy kis off... már nem csak az iPhone-t másolják, hanem a MacBook-okat is :D
LG P220 MBP klón
ASUS UX21 MBA klón

(#2015) icecave: Nekem tegnap este 8 körül szinte azonnal küldte a kódot.

[ Szerkesztve ]

(#2017) samgar válasza icecave (#2010) üzenetére


samgar
őstag

Gondolom, hogy nem csak egy repoban van meg, de ne keljen 50 repot feltennem feleslegesen, esetleg adhatnál repocímet :)

Oppo Find X5 PRO

(#2018) máyköl


máyköl
veterán

Mit gondoltok, mennyire fog lemenni az ára az I4 -nek az I5 után?

(#2019) icecave válasza samgar (#2017) üzenetére


icecave
nagyúr

(#2020) zack válasza icecave (#2015) üzenetére


zack
nagyúr

Rámész az "i" betüre, azon belül a mail-re és elküldöd nekik a mail címedet, és majd arra fogják küldeni a kódot. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#2021) icecave válasza zack (#2020) üzenetére


icecave
nagyúr

Megtettem már, várom a kódot :)

szerk: kaptam e-mail-t, nem tudják, mi van :D sms-t kellett küldenem, remélem, nem 2k/sms , vagy valami :D
Tuti a számhordozás miatt van.

[ Szerkesztve ]

(#2022) Jorus válasza icecave (#2021) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nekem is megjött reggel pár mp-cel a kérés küldése után.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#2023) Játékos


Játékos
addikt

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy "csupaszon" használjátok a telefont (pontosabban az antennát), vagy valami féle bumperrel?
:R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2024) Jorus válasza Játékos (#2023) üzenetére


Jorus
nagyúr

Közvélemény-kutatás lesz? :) Én "csupaszon" használom, egyébként bőr/plüss (vagymiez, olyan, mint egy játékmaci szőre) tokban hordom.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#2025) icecave válasza Jorus (#2022) üzenetére


icecave
nagyúr

Megírtam nekik, hogy számhordoztam, remélem, ott is van ilyen lehetőség, és akkor tudni fogják, miről beszélek.

(#2026) Játékos válasza Jorus (#2024) üzenetére


Játékos
addikt

Nem. :) Nem akarok paranoiásnak tünni, de nekem tegnap 2 alkalommal is eléggé akadozott a beszélgetés, de nem vagyok róla meggyőződve egyelőre, hogy azért, mert fogtam az antennát. :F

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2027) hemaka válasza Játékos (#2023) üzenetére


hemaka
nagyúr

ala natur, nincs rajta semmi, csak kosz, meg karc :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2028) Játékos válasza hemaka (#2027) üzenetére


Játékos
addikt

Van annyira retkes, hogy elektromosan szigeteljen? :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#2029) Gubro válasza Játékos (#2028) üzenetére


Gubro
senior tag

Like! :D

Szerk: hogy erdemben valaszoljak: gyari bumperrel, amit ajandekba kaptam Steve-tol ;)

[ Szerkesztve ]

(#2030) D@niel


D@niel
addikt

Ki jön a hétfői Szifontalálkozóra?

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#2031) hemaka válasza Játékos (#2028) üzenetére


hemaka
nagyúr

Az lehetséges

(#2032) KZP


KZP
őstag

Sziasztok!

iPhone 4-en hol tárolódnak a telefonnal készített képek, videók?
a private\var\mobile\Media\\DCIM\ mappán belül csak a régebbi telefonról átmentett képek vannak... iFile-lal próbáltam rákeresni, de nem sok sikerrel... :U

Köszi

(#2033) KZP válasza Játékos (#2023) üzenetére


KZP
őstag

Én "csupaszon", semmi gond nincs vele. (Természetesen egy puha neoprén tokban van tartva a készülék.)

(#2034) hemaka válasza KZP (#2032) üzenetére


hemaka
nagyúr

pedig ott kell lenniük a 100APPLE mappában

[ Szerkesztve ]

(#2035) KZP válasza hemaka (#2034) üzenetére


KZP
őstag

Szerintem is, de mégsincsenek ott... Már van 102-es is, az a legutolsó, de hiába készítek/készítettem új képeket, sem tpot-tal, sem az iFile-lal nem látszik... Ilyenkor mi a szösz van? :F

[ Szerkesztve ]

(#2036) hemaka válasza KZP (#2035) üzenetére


hemaka
nagyúr

én winscp-vel néztem, oda egyből bekerült egy frissítés után

(#2037) KZP válasza hemaka (#2036) üzenetére


KZP
őstag

De nekem már május 20-a óta csak kellett volna, hogy frissüljön. :) Az azóta készített képpek, videók a telefonon láthatók, de a fájlrendszerben sehol, semmivel sem találom...

(#2038) Jorus válasza hemaka (#2034) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nekem 800AAAAA-ban vannak. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#2039) zack válasza Játékos (#2023) üzenetére


zack
nagyúr

Plüss tok a hétköznapokban + melóba szerváltam egy gyárihoz hasonló de plexi hátlapos Griffin bumpert.
Ha szakadozik az semmi jót nem jelent. :U Nekem még sosem szakadozott, pedig nagy részben tok nélkül volt, vagy ugye fém tokban ami még rontott is a vételi viszonyokon.
Az sem jelent túl sok jót ha nagyon retkes, mert akkor az én fél éves telefonom állapotából kiindulva (ami ugye hajszál karc mentes ;] ), valószínű nem vigyáztak rá annyira amennyire egy iPhone-ra kellene. Én mindenesetre megőrülnék ha egy nem pormentes telefonnal kellene rohangálnom...

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#2040) Jorus


Jorus
nagyúr

WhatsApp-hoz leszedtem az Emoji szmájli pakkot, amit fel is installáltam, hozzáadtam a Nemzetközi Bill-ekhez, és most mindenhol műxik (e-mail, SMS, MMS), kivéve a WhatsApp-ban. :) Mi lehet az ok?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#2041) KZP válasza KZP (#2037) üzenetére


KZP
őstag

Na, kiderült, hogy a 100-as (tehát nem a legújabb) mappába pakolja be az új képeket, videókat. Persze régi sorszámmal, gondolom, a kitöröltek helyére. Visszanézésnél oké minden a telefonon, de mondjuk a PC-n már nem lesz jó a sorrend, ha csak a meta adatok alapján nem sikerül sorba rendezni őket... :K

(#2042) Jorus válasza Jorus (#2040) üzenetére


Jorus
nagyúr

Semmi. :B

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#2043) Gubro válasza Jorus (#2042) üzenetére


Gubro
senior tag

Kikapcs-bekapcs, ugye?

(#2044) Jorus válasza Gubro (#2043) üzenetére


Jorus
nagyúr

WhatsApp-ot kellett újraindítani.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#2045) Szecsy válasza Jorus (#2044) üzenetére


Szecsy
aktív tag

Sztem a viber amugy jobb:)

(#2046) Gubro válasza Szecsy (#2045) üzenetére


Gubro
senior tag

Indokok?

Szerk: mert ugye en leirtam.

[ Szerkesztve ]

(#2047) Enjoy válasza Gubro (#2046) üzenetére


Enjoy
addikt

Én is Viber-t "használok, de csak mert van pár ismerősöm, aki szintén ezt használja.
Ellenben a Whatsapp-al. :(

Viber valóban maximum a telefonhívás végett jobb (meg talán a kinézete végett, de ugye ez szubjektív) :)
Bár meg kell mondanom a telefonhívás is van, amikor nagyon halk, s akadozik, sőt volt amikor nem engedte felvenni a bejövőt... :(((
Mindenesetre letöltöttem a WA-ot is, ha már ingyenes... ;)
-

Közben jött frissítése az iMovie-nak is.

[ Szerkesztve ]

► més que un club ◄

(#2048) zack válasza Szecsy (#2045) üzenetére


zack
nagyúr

Jah. Én is kíváncsi lennék az indokokra. :U
Már csak azért is, mert a Viber csak akkor jó ha külföldön lévő rokonodat, vagy spanodat hívod. Oszt ennyi.
Nem tudom elképzelni hogy belföldön mi értelme lehet használni.
Ellenben a WhatsApp telefonszám alapú chat progi, ami diszkrétebb és belföldön is van létjogosultsága.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#2049) Jorus válasza Szecsy (#2045) üzenetére


Jorus
nagyúr

Viber-nek az a nagy hiányossága, hogy csak iPhone-on működik, ha jól tudom, Android-on (most látom, hogy már van bétája Androidra) és Symbian-on nem, márpedig az ismerőseim elenyésző részének van csak iPhone-ja.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#2050) Enjoy válasza Enjoy (#2047) üzenetére


Enjoy
addikt

Huhh, de elb@$zták az iMovie-t! Kegyetlenül akadozik, össze-vissza :W

► més que un club ◄

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.