Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9001) samgar válasza icecave (#9000) üzenetére


samgar
őstag

De már régen letöltötte az egészet, és telepítette is. Újraindulás után csinálta.

Oppo Find X5 PRO

(#9002) Bencus88 válasza Kommy (#8995) üzenetére


Bencus88
nagyúr

De akkor betesz minden mást is.Gondolok én olyanra, hogy játék hangok stb.
És hogy tudok törölni az itunes-ból?Honnan férek hozzá?Köszi!!!

És hoggy tudom a mappát hozzáadni?

[ Szerkesztve ]

(#9003) icecave válasza samgar (#9001) üzenetére


icecave
nagyúr

Hát ezt nem mondtad, így most feleslegesen szóltam be, francba :DDD

(#9004) lamajoe válasza Levi's (#8986) üzenetére


lamajoe
tag

Minden alapfunkciót tud amit itt említettél, még ha 1-2 kicsit bonyolultabb is mint más telefonokon.
Pl. csengőhangot és ébresztőhangot nem lehet csakúgy beállítani, előtte át kell konvertálni iTunes-ban ringtoneba, de ez egy fél perces folyamat, vannak rá appok is.
Zenehallgatásra 40 órát írnak, ha 40et nem is, de 30 óra körül nekem szokott bírni. Persze ezt nem úgy mondom, hogy tényleg tolok 30 órát, hanem mondjuk ha végighallgatok egy 8 órát (szoktam annyit, megállás nélkül, ha keresztülutazom az országon) akkor lejön X % az akksiból, és így valamikor kiszámoltam, hogy 25-30 órát legalább bír.
Én speciel nem nyúzom sokat az iPhone-om, ha épp nem olyan a helyzet. Nem azért vettem iPhonet, hogy egész nap azon lógjak, hanem a praktikussága miatt. Ha kell tudok rajta csinálni mindent, zene net játék film stb, de ez nem azt jelenti, hogy egész nap azt csinálom. Szóval én nem töltöm minden nap, azt mondanám, hogy 3-4 naponta töltöm egy átlagos iskolaidei napon, ebben benne van mondjuk fél óra zenehallgatás, suliban játék, wifiről netezés, de egyik se túlzottan sok ideig. Ezt a 3-4 napot csak saccra mondom, hisz nem sűrűn várom ki, hogy lemenjen 10%ra. :)

De ha csak átlagos telefon felhasználásra meg zenére akarod használni akkor ez az átlag 3 nap jó mérvadó.

(#9005) samgar válasza icecave (#9003) üzenetére


samgar
őstag

Rádugtam itunsra majd nyomtam egy shiftrestoret és kijelöltem neki a beta4et. Hibát dobott ki, újraindította a telefont de már eltünt a recovery mod, újra telepíti a beta6-ot :U

Ugyanúgy szar.

[ Szerkesztve ]

Oppo Find X5 PRO

(#9006) Levi's válasza lamajoe (#9004) üzenetére


Levi's
tag

Köszi szépen a választ :D

(#9007) Totheground


Totheground
addikt

Hát, a coverflow még b6 alatt sem az igazi...

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#9008) Kommy válasza Totheground (#9007) üzenetére


Kommy
veterán

Miért mi baj van a cover flow-al , mert nálam semmi gondot nem veszek észre.

(#9009) Kommy válasza Bencus88 (#9002) üzenetére


Kommy
veterán

rágjam a szádba ezeket a dolgokat?

kijelölöd a az iTunes library-ban az összes zenét és nyomsz egy delete gombot.

Hozzáadni, pedig file menü add to library.

Csak azokat adja hozzá ami a library-ban van, de én ezt a módot utálom mivel akármit törölni akarsz annka a library-ból is törölni kell.

Én sokkal jobban szeretem a manualy managa music-ot, így az avan rajt amit én akarok és csak rá kell húzni amit rá akarok rakni (lehet mappát is)

(#9010) kisbandima


kisbandima
tag

Nem tudja valaki, hogy lesz-e a Mobilarénának iPhone-os programja?

(#9011) icecave


icecave
nagyúr

Utazni készülök.

Szükségem lenne egy zenelejátszó és egy video lejátszó programra.

Zene: Jó lenne,ha lenne benne EQ, de ami a fontos, a Wi-Fi sync, hogy iTunes náélkül tudjak zenét felrakni.

Videó: itt is a Wi-Fi sync és a feliratkezelés a fontos. Megvettem régebben az OPlayert, de most egyszerűen a feliratokat nem kezeli, nem tudom beállítani a kódolást ISOLatin2-re, ahogy kell, hogy megjelenítse, mert NINCS a listában.

iFiles nem játszik, mert ok, hogy oda Wi-Fi sync-el rá tudok tenni mindent, ha innen nyitok meg egy filmet pl. OPlayerben, úgy szaggat, hogy "öröm" nézni.
Tehát fizetnék 2 külön programért (audio vs videó), ha azok tudják, amiket leírtam.

(#9012) Gubro


Gubro
senior tag

A WSOP mukodese helyreallt b6 alatt.

(#9013) DanielK


DanielK
addikt

A push vagy fetch vesz le kevesebbet az akkuból? Egyértelmű lenne, hogy a fetch, de olyat is olvastam, hogy az többet fogyaszt, mint a push.
A Find my iPhone működik fetch alatt is?

(#9014) Totheground válasza Kommy (#9008) üzenetére


Totheground
addikt

Nálam lassú és szaggat.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#9015) HUTCHDB válasza DanielK (#9013) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

én nem a fogyasztással kapcsolatban kérdeznék, hanem az e-mail-ek push beállításával.
nálam nem működik.
a pushnak a lényege az lenne, hogy amikor a levél megérkezik (mondjuk) a gmail szerverére, azonnal továbbítódik a telefonra.
ez tökéletesen működött eddigi készülékeimen. :K
ezzel szemben itt semmi azonnalos megjelenés nincs.
ha nem állítom be a fetch alatt (aminek elvileg nem kellene működni push alatt :F :Y) meghatározott időre, mondjuk 15 percre, akkor abszolúte nem szinkronizál.
ugye ekkor "kézzel" állapotban van, ami azt jelentené, hogy csak akkor frissít, ha rányomok a mail ikonra és igen ebben az állásban csak így és ekkor szinkronizál.
akkor most ez hogy van?
vagy valamit rosszul állítok be?

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9016) Totheground válasza HUTCHDB (#9015) üzenetére


Totheground
addikt

Gmail vagy exchange szerverként állítottad be? Ha előbbi, akkor bizony rosszul.
http://www.google.com/support/mobile/bin/answer.py?answer=138740

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#9017) HUTCHDB válasza Totheground (#9016) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

na ez az amit rosszul csináltam!
nekem igen egyértelműnek tűnt, hogy ha gmail fiókom van, akkor azt a gmail alatt kell aktiválni, és használni.
de máris javítom és köszönöm a segítséget, tanácsot, leírást! :R

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9018) Ragnar95 válasza DanielK (#9013) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

A Find my iPhone-hoz kell MobileMe account is, ami elvben fizetős... :( De elvben az iOS5-tel már ingyenes lesz az iCloud miatt.... :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#9019) plus44 válasza Ragnar95 (#9018) üzenetére


plus44
veterán

Nem kell hozzá, elég egy sima Apple ID én is így használom.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#9020) Ragnar95 válasza plus44 (#9019) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

És ki is próbáltad már vmikor? :D

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#9021) Bencus88 válasza Kommy (#9009) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Végre sikerült köszönöm szépen!!

(#9022) plus44 válasza Ragnar95 (#9020) üzenetére


plus44
veterán

Hát mit próbáljak rajta? Mutatja hol a telefonom, ez a célja nem?:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#9023) Ragnar95 válasza plus44 (#9022) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

De gondoltam h tényleg jó-e másik telóról is :DD Am a Touchot már kicsit problémás lenne megtalálni, mert ha olyan helyen van, ahol nincs wifi, amire korábban már rácsatlakoztam, akk nem tudja megtalálni :(:(

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#9024) HUTCHDB válasza HUTCHDB (#9017) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

beállítottam (volna) push mail-ként a gmail fiókaimat.
ezt megint nem értem....ugyanaz a jelszavam mindegy fiókhoz, így viszont nem fogadja el .....állandóan azt jelzi, hogy rossz jelszót adtam meg :F
erre valami megoldást jelszócserén kívül tudtok?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9025) lamajoe válasza Ragnar95 (#9023) üzenetére


lamajoe
tag

Én bulizni már csak 3G on megyek :)) Még sose hagytam el, de egyszer essen ki a zsebemből amikor s*ggrészegen fetrengek, meglesz a megoldás :DD

(#9026) HUTCHDB válasza HUTCHDB (#9024) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

most cseréltem jelszót, de nem az a baj.
fogalmam sincs miért jelzi azt, hogy rossz a jelszóm....
szerk:
lehetséges, hogy nem lehet 2 ugyanolyan e-mail címem egyszerre a gmail-ben és az exchange-ben?

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9027) HUTCHDB válasza HUTCHDB (#9026) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

azzal a megoldással sem volt jó, hogy töröltem a gmail-ből, hogy csak exchange legyen.
aztán mindent töröltem, majd újra raktam mindent de a fő e-mail címemhez tartozó jelszót egyszerűen exchange-ként nem hajlandó elfogadni. (gmail-ként minden további nélkül)
szóval egyszerűen feladom a próbálkozást. :W

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9028) Totheground válasza HUTCHDB (#9027) üzenetére


Totheground
addikt

Van 2-step-verification a gmailedhez?

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#9029) cserry193


cserry193
tag

Szerintetek mi lehet az oka annak hogy megáll 70%nál a frissítés? Tudom,már kérdeztem,de most van róla képem is :D KÉP Amúgy egy 3Gsről van szó.

(#9030) plus44 válasza cserry193 (#9029) üzenetére


plus44
veterán

Isten áldjon, kereső! :R

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#9031) HUTCHDB válasza Totheground (#9028) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

most már semmilyen exchange-et nem hajlandó elfogadni...mindegyiknél rossz jelszóra hivatkozik.
ami ezelőtt félórával még működött, már arra is azt jelzi, hogy adjam meg a jelszómat.
természetesen a gmail-ként történő hozzáadás esetén minden tökéletesen működik.

nem tudok róla, hogy ezt a plusz telefonos dolgot aktiváltam volna, de eddig (a telefonig) soha semmilyen gond nem volt a g-mail-el.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9032) cserry193 válasza plus44 (#9030) üzenetére


cserry193
tag

Húú tényleg,köszi .. Eszembe se jutott hogy beírjam :B

(#9033) DanielK válasza HUTCHDB (#9031) üzenetére


DanielK
addikt

Ezek alapján csináltam meg a Gmail fiókomat. Behozta a kontaktokat, naptárat és természetesen az emaileket. Emellett ugyanazt a fiókot beállítottam még sima Gmail fiókként (nem exchange), hogy a jegyzeteket is felszinkronizálhassam. Szóval működnie kell.

Push vagy fetch eszik többet az akkuból?

(#9034) Solar_Wind válasza DanielK (#9033) üzenetére


Solar_Wind
senior tag

Push.

(#9035) megema


megema
őstag

Csak sikerült rájönnöm végre, hogy hogy tudom felszinkronizálni a kontaktjaimat a Gmail címtárba...

Szóval a kontaktok a telefonon tárolódnak alapvetően, és a Gmail címtárba újonnan bekerülőket leszedi, a készüléken készülő újakat pedig felrakja a szerverre? Vagy csak ideiglenesen tárolja a készülék? Mert a csoportokból ez nem derül ki igazán.

P3TR!CK: iTunes-szal kell. Telefont rádugod -> Devices-nél kiválasztod -> Info fül -> Sync Contacts with Google Contacts -> Szinkronizálod az iPhone-t.

[ Szerkesztve ]

(#9036) P3TR!CK válasza megema (#9035) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

És hogyan sikerült szinkronizálni ? Mert hétfőn eladom az i4-et, és jó lenne a kontaktjaimat felrakni a Google-höz. Köszi előre is! :)

(#9037) Bling95


Bling95
őstag

Nemlehet szerintetek valahogy azt megoldani , hogy a képeket jelszóval védeni? Az egész telefont nem akarom passcode lock-olni, de pl valami olyasmi hogyha rámegyek a photosra akkor felugorjon valami ahova bepötyögök 4 számot és csaj úgy belépni.

Semmi bajom azzal ha az ismerőseim nyomogatják a telefonom ( zene játék ilyesmi, de a képeket meg esetleg az üzeneteket jólenne hozzáférhetetlenné tenni)

(#9038) plus44 válasza Bling95 (#9037) üzenetére


plus44
veterán

Photo Privacy, Private Photo, Picture Safe az App Store-ból.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#9039) Aidan85 válasza Bling95 (#9037) üzenetére


Aidan85
aktív tag

Ha egyebet is akarsz védeni, akkor Cydia-ból Locktopus 2$
vagy Lockdown Pro v2.0, itt akár mappákat is levédhetsz, és akár külön jelszó is lehet alkalmazásonként

[ Szerkesztve ]

(#9040) Bling95 válasza Aidan85 (#9039) üzenetére


Bling95
őstag

a photo is elég, cydia próbálom csak a szükséges dolgokra leszűkíteni szóval ezzel most nem éllnék:D

(#9041) HUTCHDB válasza DanielK (#9033) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

nem ez a gond, hogy nem tudnám a lépéseket (ebben már kaptam segítséget) hanem az, hogy a jelszót nem fogadja el.
de nem egyedi esetről van szó.....[link]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9042) xnace


xnace
őstag

Sziasztok

Gondolkodom egy fuggetlen iPhone4 vasarlasan, de nem tudom, hogy merre lenne a legolcsobb. Szolgaltatonal nem szeretnem venni.

Es az erdekelne meg, hogy a sima SIM kartyabol lehet-e MicroSIM-et vagni?

Vannak valami nagy problemaji a telefonnak? Antennagate nem erdekel, tudok rola.

Elore is koszonet

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#9043) kenny123 válasza xnace (#9042) üzenetére


kenny123
addikt

Persze hogy lehet, azthiszem a T-ben is megcsinálják a vágást. De ha mást nem, itt aprón van egy srác, 600Ft-ért kivágja neked, célszerszámmal.

yo

(#9044) TheMarci válasza kenny123 (#9043) üzenetére


TheMarci
addikt

Én szerintem a T-ben nem vágnak. Adnak újat. Jópénzért.

Do You Dream?

(#9045) lamajoe válasza xnace (#9042) üzenetére


lamajoe
tag

Ha nem szolgáltatónál veszed az sajna még mindig baromi drága. Ha mindenképp iPhonet akarsz, és mindenképp most (ergo nem jöhet szóba a várakozás az 5-re, amit egyébként erősen javallanék, hiszen nem csak 1 féle iPhone megjelenése játszik) akkor szerintem vaterán, hardveraprón nézegessél újak / pár hetesek után.

Egyébként nem csak azért éri meg neked az 5-re várni mert akkor vehetsz olyat, hiszen hónapokig valsz horribilis áron lesz, de az iPhone 4 ára akkor is lemegy ha az 5 még mindig csak feketeimporttal szerezhető be 300 ezerért. :)

(#9046) xnace válasza lamajoe (#9045) üzenetére


xnace
őstag

Meg egy par hetig raer a dolog, de az 5 csak honapok mulva jatszhat, ha mar nem kerul egy ember 1,5 havi fizetesebe :)

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#9047) HUTCHDB válasza xnace (#9042) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

nem ismerlek én téged valahonnan? :DDD

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9048) xnace válasza HUTCHDB (#9047) üzenetére


xnace
őstag

O, hat nem is tudom :DDD Kis MIUI fan... :P

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#9049) HUTCHDB válasza xnace (#9048) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

igen.......hát most itt járok :)

eredeti kérdésedre én egyébként mást ajánlanék, mint itt a fórumtársunk.
vegyél egy picit idősebb készüléket 1-2-3 karccal, de még garanciálisat olcsón. (85-90 környékén ki lehet fogni)
akkor legalább kipróbálod használod, hozzászoksz és majd mikor csillapodott az i5 őrület, akkor kicsivel olcsóbban (mondjuk -10e bukással) eladod és váltasz egy újra.
ez az én véleményem.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#9050) xnace válasza HUTCHDB (#9049) üzenetére


xnace
őstag

Nem kell hozzaszoknom, van iPod Touchom, iPadem, meg MBP is van itthon, de hasznaltat elvbol nem veszek.

Samsung Galaxy S3 Marble White

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.