Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7351) CoDWaW07 válasza pingwin92 (#7349) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Youtube-olni nemtudok mert első pár másodpercben 4szeresre nagyítja a képet és utána megáll.Mindegyik böngészőnél ezt csinálja :O

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#7352) cserry193


cserry193
tag

Ma felhívott az egyik haverom MacBookról,és most nézem a MyT.mobile-ban hogy több lett a forgalmam. :C Most akkor a FaceTime az nem is ingyenes?

(#7353) pingwin92 válasza CoDWaW07 (#7351) üzenetére


pingwin92
aktív tag

???

Na mind1, lényegében annyi, hogy:
- az Ultra Crystal 99,9%-ig olyan mint ha ott se lenne, viszont az egy kicsit gyűjti az ujjlenyomatokat (de a mellékelt törlőkendővel simán le lehet őket szedni).
- az Ultra Fine Anti-Fingerprint meg az ujjlenyomatokat nem gyűjti kb 99,9%-ban, viszont egy kicsit ront a kijelzőn.
- az Ultra Oleophobic pedig a kettő között van; alig rontja (ez is szinte semennyire) a kijelzőt és az ujjlenyomatoktól is véd.

Szóval vagy a Crystal-t vagy az Oleophobic-ot javaslom. Én is e kettő közt vacilálok..
És ha jobban meggondolom akkor az iPhone fólia nélkül is képes begyűjteni néhány ujjlenyomatot, és olyankor a kép is romlik egy picit.

..szóval ebből Oleophobic lesz :F

cserry193: Hát amikor bekapcsolod kiír valami olyat, hogy a szolgáltató felszámolhat érte díjat.. De lehet, hogy tévedek. :D

[ Szerkesztve ]

(#7354) CoDWaW07 válasza pingwin92 (#7353) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Köszi h összefoglaltad:)
Hát lehet akkor énis az Oleophobic-ot választom

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#7355) Dasike


Dasike
csendes tag

Sziasztok!

Van egy iPhone4 -em, és nem tudok rá appokat tenni, mert nem szinkronizálja, de minden mást enged.
Tudnátok segíteni?

Előre is köszi!

(#7356) snooze


snooze
veterán

nem semmi..ennyit a propelleres szolgáltatorol..

[link]

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#7357) manchester85 válasza cserry193 (#7352) üzenetére


manchester85
addikt

Hogyne lenne ingyenes. Eleve csak wifin működik, hogy számolhatna fel azért a szolgáltató bármit is, nem is az ő hálózatát használod. :U Nyilván azért lett több a forgalmad, mert közben felkúszott mobilnetre is a telefonod. (Mármint a két my T-mobile csekkolás között.) Az pedig, hogy a díjcsomagodban van esetleg adatcsomag, az mit se számít, ugyanis a my T-mobile-ban a kedvezmények és levonások nélküli forgalmadat látod, tehát a felhasználók többsége nem annyit fizet, mint amit ott lát egyenlegként.

i6 Silver

(#7358) donyka


donyka
csendes tag

Tegnap megrendeltem a 50MB-s vodás netet a telóra, de sehogy sem megy az internet rajta.
Mit kell beállíteni rajta? Már mindent próbáltam de nem megy sajnos.
Tudtok segíteni?

(#7359) CoDWaW07 válasza snooze (#7356) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Hátnem..
donyka:Lehető legjobbkor sikerült kifognod :( , olvasd el ezt

[ Szerkesztve ]

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#7360) snooze válasza donyka (#7358) üzenetére


snooze
veterán

mi az a minden? :) :)

beállitásokba ird be az APN-hez a standardnet.vodafone.net-et..mást ne..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#7361) snooze válasza CoDWaW07 (#7359) üzenetére


snooze
veterán

de ö vodás.. :) :)

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#7362) donyka válasza snooze (#7360) üzenetére


donyka
csendes tag

igen ez megvolt de semmi nincs net
mit kell még beállítani?
3g be van / Mob adat be van

(#7363) snooze válasza donyka (#7362) üzenetére


snooze
veterán

nekem iphone 3g-n mást nem kell állitani..

ujrainditás megvolt a telon?

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#7364) donyka válasza snooze (#7363) üzenetére


donyka
csendes tag

igen

(#7365) hemaka válasza donyka (#7358) üzenetére


hemaka
nagyúr

(#7366) CoDWaW07 válasza snooze (#7361) üzenetére


CoDWaW07
őstag

juj,azt csúnyán kihagytam :U

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#7367) snooze válasza donyka (#7364) üzenetére


snooze
veterán

csinálj ha lehet a settingsbe egy network resetet,és utána irj ben mindent ujra..hátha..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#7368) pingwin92


pingwin92
aktív tag

Na és a SGP iPhone 4 Neo Hybrid EX Satin Silver-ről van valakinek saját tapasztalata?
Leginkább az érdekelne, hogy a 9,3 mm-t mennyivel vastagítja jobban egy ilyenhez képest. Vagy csak én látom vastagabbnak?? :F

(#7369) szilrobi válasza runner 125 (#7348) üzenetére


szilrobi
aktív tag

Nekem is hasonló tokban van, more classic fekete. nem olcsó, de nagyon minőségi darab. Viszont tegnap megszívtam vele, kiugrottam az autóból, a telefon meg pont fejjel lefelé volt a kezemben és szépen kirepült a tokból, kijelzővel csúszott az aszfalton :O Hát sajnos meglátszik a sarkain.

(#7370) vadászcsiga válasza szilrobi (#7369) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Részvétem, egyébként nekem is ilyen van tényleg elegáns, viszont a 3GS kiképzése miatt sokkal jobban szorúl benne a teló ami jó kicsúszás ellen, de ha ki kell kapni egy hívás miatt akkor kicsit nehézkes.

(#7371) szilrobi válasza vadászcsiga (#7370) üzenetére


szilrobi
aktív tag

Igen, a 4-es nem fekszik fel úgy a tokba, szinte csak az élei érnek hozzá. Ha egy picit meglendítem, már ugrik is ki belőle. Elkapni is alig bírom. Jobban örültem volna ha fűben vagy szőnyegen mutatja be először :(( Járhattam volna rosszabbul is, mondjuk ha eltörik az üveg. Nem is akarom tudni, hogy mennyi egy burkolatcsere :N

(#7372) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

(#7373) ficere válasza vadászcsiga (#7372) üzenetére


ficere
aktív tag

Remélem nem.

Machete nem ír sms-t

(#7374) pingwin92


pingwin92
aktív tag

Ilyen fóliát használ valaki? (Ultra Case DUO Crystal Screen Protector for iPhone 4)
Azt írják "optikailag tiszta", de vajon mennyire? :F
Valaki? :)

(#7375) S3cu válasza vadászcsiga (#7372) üzenetére


S3cu
tag

Eddig szerencsére semmi, ma is neteztem egész nap vele

No Bass. No Fun.

(#7376) Enjoy válasza pingwin92 (#7368) üzenetére


Enjoy
addikt

Link -> Nekem kb 2 hétig bírta..

[ Szerkesztve ]

► més que un club ◄

(#7377) sp@rtan


sp@rtan
senior tag

Most vettem észre, 3GS iOS5b4-ben elérhető a képszerkesztő.

(#7378) pingwin92 válasza Enjoy (#7376) üzenetére


pingwin92
aktív tag

Hmm... :(
Megkérdezhetem hogy tört el? Mer' én nagyon vigyázok a szifonomra. Meg nem szedegetném le állandóan. Felrakom, azt kész. (Vagy nem ilyen egyszerű? :D)
Olyat is olvasni, hogy 1 hónap után csak annyi volt a baj, hogy megkopott a gombok felfestése.

De ha nem ilyet, akkor milyet? Gyárit? Hol lehet olyat kapni?
Vagy hol van egy olyan bolt ahova elmegyek és van választék, amit meg is tudok nézni...??

(#7379) Enjoy válasza pingwin92 (#7378) üzenetére


Enjoy
addikt

Nem valami jó ez a két részes megoldás, mert a szilikon réteg nagyon vékony, a műanyag pedig 2-3 levétel után nem lesz feszes. De alapból sem masszív a szilikon réteg végett, főleg töltő aljzatnál katasztrofális.. Amúgy a hangerő állító gombokat is elég rossz kezelni, mert nincs nagy kidudorodása a műanyag keretből.. A hangerőállító gombbal viszont nem volt ilyen probléma.
Én nem tudom ajánlani :B

Gyári bumper lenne jó, de mindenhol csak fake-ek vannak, bár van amelyiket meg sem lehet különböztetni az eredetitől. (Max csak akkor ha kézbe veszi az ember mindkettőt)
Amúgy attól függetlenül, hogy gyári vagy sem mindegyiknek műanyag a belső része, ezért erőteljesen ajánlott fóliát rakni a fém keretre, mert különben a súrlódás következtében tele lesz karcokkal.

Esetleg a Case-Mate Hula lehet még alternatíva, de arról nem tudok se jót, se rosszat :)

[ Szerkesztve ]

► més que un club ◄

(#7380) Enjoy


Enjoy
addikt

Egy kis játék infó:
Megjelent az új NFS Shift 2 Unleashed Link - 2,39euro
Aki gondolkozott Infinity Blade megvásárlásán, annak most ajánlott azt meglépni, mert most csak 2,39euro. (Link)

► més que un club ◄

(#7381) jilian


jilian
addikt

Nemsokára lesz egy Iphone 4-em
Független lesz, csak simán betolom majd a simet, pin, internet 3G bekapcs és már használhatom is, vagy kell ilyen vodához hasonló procedúra

(#7382) Solar_Wind válasza jilian (#7381) üzenetére


Solar_Wind
senior tag

Mindenképp kell aktiválni, iTunes kell hozzá.

(#7383) jilian válasza Solar_Wind (#7382) üzenetére


jilian
addikt

És ha nincs rá módom, hogy feldugjam az iTunes-ra?
hogy tudom megállapítani, hogy a készülékkel ha hazaviszem minden stimmelni fog?

(#7384) S3cu válasza jilian (#7383) üzenetére


S3cu
tag

Mielőtt hazaviszed, mindenképp próbáld ki, máshogy nem lehetsz biztos benne, szerintem.

No Bass. No Fun.

(#7385) jilian válasza S3cu (#7384) üzenetére


jilian
addikt

"És ha nincs rá módom, hogy feldugjam az iTunes-ra?"

(#7386) DanielK


DanielK
addikt

Sokan kérdeztétek, hogy ezt, esetleg ezt vagy ezt érdemes-e megvenni.
Én az Oleophobic verziót használom. Nem ront a kijelző minőségén, olyan mintha ott sem lenne. Természetesen ezen is lesznek ujjlenyomatok és zsíros is lesz egy idő után, de később, mint az Ultra Crystal verziójúnál. És kevesebb is, illetve könnyebb azokat letörölni.
Ha valaki szinte 100% ujjlenyomat nélküli kijelzőt akar, annak az Anti-Fingerprint kijelzővédőt ajánlom. DE rontani fog a kijelző minőségén!

Én 3/4 óra alatt tettem fel a kijelzővédő fóliát, megérte. Eddig aki látta, az alig vette észre, csak mikor a kivágást mutattam a kameránál és a hangszórónál. :))
Adnak hozzá kis ragasztós papírt, amivel az iPhone 4 kijelzőjének a letörlése után a maradék port tudod eltávolítani. Így nem kell még egyszer áttörölni, amivel töltést vesz fel és odavonzza a port, hanem csak finom rányomja az ember és ráragad. Meg a kijelzővédő fólia alól is ki tudod szedni, ha mégis alámenne egy kis por.

[ Szerkesztve ]

(#7387) FuckeR19 válasza DanielK (#7386) üzenetére


FuckeR19
senior tag

"Meg a kijelzővédő fólia alól is ki tudod szedni, ha mégis alámenne egy kis por."

Azt hogyan?

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#7388) S3cu válasza jilian (#7385) üzenetére


S3cu
tag

Akkor sehogy, csak optimista lehetsz :(

No Bass. No Fun.

(#7389) DanielK válasza jilian (#7385) üzenetére


DanielK
addikt

Teljesen új bontatlannál azért nem lesz gondod. Én is úgy vittem haza Vodafone-tól, hogy másnap aktiváltam az iTunes-on. Persze, ha használt, akkor lehet zsákbamacska.

(#7387) FuckeR19: Fogsz egy celluxot vagy valamilyen ragasztószalagot, azzal a fóliát egy picit felszeded, hogy ne sérüljön és ezt amit a fóliához adtak alányomd ragasztós felével felfele a fóliát picit visszanyomod és ráragad a por.

[ Szerkesztve ]

(#7390) FuckeR19 válasza DanielK (#7389) üzenetére


FuckeR19
senior tag

Ez nem maszatolja össze a fóliát?

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#7391) DanielK válasza FuckeR19 (#7390) üzenetére


DanielK
addikt

Nem mert, nem olyan erős ragasztós része van.

(#7392) Scoobyka


Scoobyka
addikt

egy beazott 3gs-t mennyiert lehet eladni? ....független....illetve erdemes azt javítattni? 32gigas.

(#7393) CUskater válasza DanielK (#7386) üzenetére


CUskater
tag

Nem vettem észre, hogy az edzett üveg töltést venne fel miközben törölgetem. Nekem is volt rajt fólia, de levettem mert felesleges. Tokban hordom és tökéletes az állapota. Ha nem játszol vele a homokozóban nem fog karcolódni az üveg. A hátán viszont van fólia nekem is.

"Az élet szar, mondta Jézus, és bedobta a tömegbe a keresztet!"

(#7394) FuckeR19 válasza Scoobyka (#7392) üzenetére


FuckeR19
senior tag

reagál valamire vagy se kép se hang? Helyileg hol található?

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#7395) Scoobyka válasza FuckeR19 (#7394) üzenetére


Scoobyka
addikt

töltesre siman reagal....illetve meg restoretolni is tudtam es a pc is latja.....valamint halvanyan latszik a kijelző.....debrecenben.

[ Szerkesztve ]

(#7396) FuckeR19 válasza Scoobyka (#7395) üzenetére


FuckeR19
senior tag

Privátban megtalálsz és beszélhetünk javításról ha gondolod. :R

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#7397) pingwin92 válasza Enjoy (#7379) üzenetére


pingwin92
aktív tag

És mit tudtál vele csinálni? Nem lehetett visszavinni? Vagy hol vetted? Szifonstore?

(#7398) jolti


jolti
senior tag

Hi!
A 3GS akksija jo a 3G-be? Tudja valaki?

(#7399) Enjoy válasza pingwin92 (#7397) üzenetére


Enjoy
addikt

Semmit nem lehet vele kezdeni, ment a kukába..
Igen, Szifonstore-ból vettem anno.

Amúgy itt van még egész szép választék tokokból: Presystem ;)

► més que un club ◄

(#7400) pingwin92 válasza Enjoy (#7399) üzenetére


pingwin92
aktív tag

Pedig olvastam olyanokról akiknek szintén eltört és simán kicserélték. Te nem probáltad?
Mondjuk azt nem tudom hogy ők hol vették. Lehet hogy magától az SGP-től és azok meg jobbarcak

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.