Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5001) manchester85 válasza plus44 (#4998) üzenetére


manchester85
addikt

Remélem sehova, nagyon apró módosításokra van csak szükség. Pl. a telefon ne is nagyon vékonyodjon, rontana a felhasználói élményen. (Fogjon csak valaki kézben egy iTouch-ot). Szerintem max. anyaghasználat terén lehetnek változások, erősebb üveg, stb. Meg persze nőhet a kijelző is, bár nem tudom, hogy nem lesz-e zavaró, ha a készülék pereme is reagál majd az érintésre. (Vétlen érintésekre gondolok, amik könnyebben bekövetkezhetnek, ha az előlap nagyobb felülete lesz érintőkijelző.)

i6 Silver

(#5002) tomy25 válasza fazr (#5000) üzenetére


tomy25
tag

én is ennek a méretnek örülök...

más: http://iphonehungary.hu/2011/07/10/ios434frissites/

[ Szerkesztve ]

(#5003) Zsom! válasza hemaka (#4999) üzenetére


Zsom!
tag

Tényleg, ez még elképzelhető. Bár vékonyítani szerintem nem fogják, inkább az üzemidőt javítják.

(#5004) Gorbesz


Gorbesz
tag

en annak orultem volna, ha lett volna a 4-en egy offscreen felulet (fekete, invisible) ahol a virtualis kontrol helyezkedik el. ezzel is megkonnyitve a gaminget. a kezemmel kitakarom a kepernyo fontos reszeit az iranyitasnal :/

PS5/iOS

(#5005) samgar válasza #35104512 (#4987) üzenetére


samgar
őstag

Photo sort

Oppo Find X5 PRO

(#5006) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Másnak is eltűnik néha a Top paid meg Top free fül iOS 5 alatt?

(#5007) vadászcsiga válasza vadászcsiga (#5006) üzenetére


vadászcsiga
félisten

AppStore-ban természetesen.

(#5008) Kashim válasza vadászcsiga (#5007) üzenetére


Kashim
őstag

Én még nem tapasztaltam, ellentétben a "Featured" oldal néha bebugzik és akkor hiába bökök bármire, nem lép az adott app adatlapjára, mintha szar lenne a link.

(#5009) keIdor válasza D@niel (#4992) üzenetére


keIdor
titán

Elég ronda így ilyen kijelzővel szerintem. A 4 egy gyöngyszem, de ez valahol csúnya...
Nekem ez a koncepció tetszik.

Amúgy nehogy vékonyabb legyen, mint az i4! A Galaxy S II már annyira vékony, hogy kényelmetlen szerintem... átestek a ló túloldalára. Plusz nagyon melegszik is, amiatt adtam el 2 hétig bírtam vele, pedig maga a készülék gyors, meg jó...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5010) Zsom! válasza keIdor (#5009) üzenetére


Zsom!
tag

Hát ez tényleg jobb, de a hátulja az nem tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#5011) JamesHun válasza vadászcsiga (#5006) üzenetére


JamesHun
addikt

1x-2x volt max ilyen

néha kapcsold ki a telefont, mert nálam pár nap után kezdi kidobálni pl az AB season-t

SeriesX: JamesSHun

(#5012) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Tudtok olyan programot ajánlani amivel naponta lehet felvezetni a súlyunkat, és akár táblázatot készít? :) Nem létezik magyar nyelvű diétás program?

Üdv: Csabee.

(#5013) icecave válasza Csabee. (#5012) üzenetére


icecave
nagyúr

Én erre az iFitness-t használom, de amióta megvan a Polar órám, áttértem a webes felületű personaltrainer-re (bár ennek az utóbbinak semmi köze az iPhone-hoz).

[ Szerkesztve ]

(#5014) N-vidi-A


N-vidi-A
őstag

Üdv.
3.1.2 volt egy iPhone 3g 16gb-n, azt irta, hogy nincs wifi, frissítettem iTunes-al a legfrisebb-re, de itt is azt írja a wifi helyén, hogy nincs wifi...
Ez szoftveres gond, vagy hardveres?
:R
üdv

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#5015) Karma válasza N-vidi-A (#5014) üzenetére


Karma
félisten

Hardveres.

“All nothings are not equal.”

(#5016) icecave válasza N-vidi-A (#5014) üzenetére


icecave
nagyúr

Sajnos, a 3G-knél előjön ez, főleg az idősebbeknél. Szervizbe kell vinni, mert egyszerűen bekakkant a Wifi. Ebben a témában azt hiszem manchester85 a guru, legalábbis ő tud a legjobban vitatkozni a 3g-k wifiproblémáját illetően :D

(#5017) Csabee. válasza icecave (#5013) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Kösz a tanácsot megnézem.

Üdv: Csabee.

(#5018) manchester85 válasza icecave (#5016) üzenetére


manchester85
addikt

:DDD Az hagyján, de én még csak hírből se ismerem az elszürkülő no wifi szindrómát, (enyhe paradoxon) pedig már két éves is elmúlt a telóm. Kérdés, hogy az "1-2 év után tönkremegy" az nem azt jelenti-e, hogy "bőven volt idő elégszer földhözb*szni a telefont, hogy elszálljon benne a chip". :U

Egyébként ugyebár valami forrasztásbeli hibát írnak, ami túlhevülés után idővel leválik az alaplapról, ha folyton megy a wifi. Én speciel csak ha használom, akkor kapcsolom be, alapból kikapcsolt állapotban van nálam legtöbbször a wifi.

(Amúgy rohadtul kezdem már unni a 3G-t, egyre kezd elhatalmasodni rajtam a birtoklási vágy, hogy végre upgrade-eljek, de minden észérv ellene szól. )

- már a bevezetéskor is sokalltam érte ezt az összeget, (ikon 200) amennyiért a T adta, majd hülye leszek egy 1 éves telefonért ugyanazt az összeget kifizetni. (Most tekintsünk el az iPhone-ok amúgy páratlan értékállóságától, de ami műszaki cucc, illetve az ipar az csak előre tud fejlődni, értékében egy készülék pedig csak esni.

-mikor megvettem az omniát, új előfizut is kötöttem, mert szükségem volt a like díjcsomagra. Ezt azóta se bántam meg, a létező legjobb publikus csomag, amire szükségem lehet, ezek után eszem ágában nincs se ikonra se médiamániára váltani. (Pont 2-3 emberrel dumálok a legtöbbet, és mindannyian T-sek, így őket 100 óráig ingyen hívhatom havonta.)

-fater márciusban szépen aláír megint a vodánál, és vagy megkapom az i4-ét potom pénzért, és 10k-ért függetleníttetem, vagy megveszem az ő csomagjában (szerintem 80k lesz, smart 400-zal, ennyit még hajlandó vagyok áldozni) az i5-öt. (Ez az alternatíva azóta lépett be, mióta megtudtam, hogy a voda hűségidő alatt is függetlenít, és vertem utána a fejem, hisz így kezdetek óta enyém lehetett volna az i4, amit apám most már eladni se akar nekem, közben meg eredetileg nekem adta volna, csak mondtam, hogy úgyse tudom használni, tartsa csak meg. :DDD )

Na mind1, szal már nagyon unom ezt az ócskavasat, gyakran elragad a vágy, hogy besétálok a T-hez, és veszek egy i4-et ikon 200-zal, de aztán megrázom és meggyőzöm magam, hogy valahogy kihúzom még márciusig. :D

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#5019) atees


atees
őstag

Sziasztok!
Ifunboxba keresem a navigonban a térképeket, hol találom meg, hogy kitudjam törölni azt ami nem kell?

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#5020) #35104512 válasza manchester85 (#5018) üzenetére


#35104512
törölt tag

"a voda hűségidő alatt is függetlenít" - ez mennyire biztos infó?

[ Szerkesztve ]

(#5021) vadászcsiga válasza manchester85 (#5018) üzenetére


vadászcsiga
félisten

gyakran elragad a vágy, hogy besétálok a T-hez, és veszek egy i4-et ikon 200-zal, de aztán megrázom és meggyőzöm magam, hogy valahogy kihúzom még márciusig

Egy hős vagy de komolyan :) Én ilyen helyzetekeben általában meginogok.

(#5022) manchester85 válasza #35104512 (#5020) üzenetére


manchester85
addikt

Írták itt a fórumon is, illetve mikor felhívtam a voda ügyfélszolgálatát (azon belül iPhone-os "szakértőt") akkor a csaj azt mondta, hogy a készülék minden további nélkül függetleníttethető 9000 x forintért, ha igénylem. Külön kiemeltem, hogy így, az én esetemben, hűségidővel, mindennel együtt? Azt mondta, igen.

i6 Silver

(#5023) Lalee válasza manchester85 (#5022) üzenetére


Lalee
aktív tag

Ez pontosan így van. Két év hűséggel és részletre vettem és alig egy hetes volt mikor függetlenítették. Pontosan 9375 Ft. Az első havitörlesztést még be sem fizettem. :)

(#5024) manchester85 válasza vadászcsiga (#5021) üzenetére


manchester85
addikt

vadászcsiga: rohadtul sajnálok egy telefonra ennyit költeni. A 3G-t is úgy vettem, hogy kaptam ajándékba egy iTouch-ot, amit eladtam 40-ért, 63-ért meg megvettem a 3G-t. Gondoltam, 20 ezret megér, a Touchot úgyse használom, csak a polcon állt. :U Előtte volt egy N95-öm, azt úgy vettem 40-ért, hogy állítólag elqrták a központban az árlistát a vodánál, (ezt egy bennfentes is megerősítette, akkor még vodás voltam) és a legolcsóbb előfizuval volt 40, miközben 100k volt vitamaxszal. :DDD 1 hétvégéig lehetett kapni, már másnap megvettem. Gyakorlatilag azt is az árában adtam el. :) Na mind1, a lényeg, hogy eddig minden telóból jól szálltam ki, és jól is szálltam be. Ha faterom marad vip tag a vodánál, (évente vehet új készüléket 2 évre, és minden aláíráskor újraindul a két év, tehát nem halmozódik) és tényleg hűségidőn belül is lehet függetleníttetni, akkor eszem ágában se lesz csillagászati összegeket kifizetni egy iPhone-ért. Talán még úgy is megéri, ha 1 év után megkapom az övét, ha már a premierkor megveszi mondjuk.

Tény, hogy besétálhatnék, megvehetném (lenne rá pénzem, bár még tanulok, és nem is dolgozom), de sóherebb vagyok én annál, mint hogy ennyi pénzt költsek telefonra, akármekkora iPhone b*zi is vagyok. :)

Lalee, na ne is idegesíts, jó? :DDD Apám épp dolgozott, munkából hívott, hogy "na meghozta a futár az i4-et, vigyem haza, csináljam vele, amit kell". 8000ft volt, díjcsomag nélküli hűségidővel egy különleges akció keretében, a régi, és durva számlákkal rendelkező ügyfelek számára. Úgy volt, hogy márciusban hozom el fatert a vodától, de erre nem lehetett nemet mondani. Azt se tudta mi az az iPhone, mondta, hogy nekem adja mittomén 30 ezerért, neki jó az 5800. Eladni nem volt pofám, arról meg fogalmam nem volt, hogy függetleníthető. Sőt, asszem kérdeztem is ezzel kapcsolatban az üf-et, hogy 1 év múlva függetleníthető-e, és mondták, hogy ha aláírunk, ez függetleníthetővé válik. Szóval irtóra megszopatta magam, ezek után eszem ágában nincs venni a T-nél, majd fateron keresztül, csak legyen már március. ;]

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#5025) vadászcsiga válasza manchester85 (#5024) üzenetére


vadászcsiga
félisten

lenne rá pénzem, bár még tanulok, és nem is dolgozom

Hogy a lóf@szba csinálod én dolgozom és nem tanulok de még sincs pénzem :DDD

(#5026) manchester85 válasza vadászcsiga (#5025) üzenetére


manchester85
addikt

:DDD Látod, ezért mondják, hogy a tanulás megtérül. :DDD Itthon lakom még, és feleségem sincs. :D Költözz haza, és válj el, hidd el, mindenre lesz pénzed. :DDD Meg fogalmazzunk úgy, hogy ezzel-azzal ügyeskedek is azért. (Pl. volt, hogy albi helyett barátnőnél laktam, de erről pszt. :) ) Nem verem el a pénzt kocsmára, cigire stb, ennyi. Ezzel bőven meg lehet spórolni egy iPhone árát pár hónap alatt is, meg még ott vannak a szülinapok, karácsony, stb. Mondjuk más pénzéből, de ez most mind1. :)

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#5027) vadászcsiga válasza manchester85 (#5026) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Megfontolandó :D

Majd megmutatom a hsz-edet a feleségemnek :DD

(#5028) Jorus válasza Lalee (#5023) üzenetére


Jorus
nagyúr

Mondjuk nem a témába vág, de ez miért jó a Vodának? Gondolom a részleteket fizetni kell, csak a tarifacsomagot kukázzák, te meg használhatod másik kártyával. Ha a részleteket sem kell fizetni, és más szolgáltatónál használod a telt, akkor végképp nem értem, miért jó nekik töredék áron eladni egy telót előfizetéssel, majd pár ezresért függetleníteni...

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#5029) manchester85 válasza Jorus (#5028) üzenetére


manchester85
addikt

Bár nem engem címeztél, de leírnám a véleményem. Azért letiltani a készüléket, vagy perre vinni az ügyet ugyanúgy tudják, ha nem fizeted amit aláírtál. Bár azt is hallottam, hogy a voda nem tilt. :U (Nem tudom, mennyire igaz.)

Egyszerűen arról van szó, hogy ezekszerint a voda úgy gondolja, hogy a készülék a tied, azt csinálsz vele, amit akarsz. Ettől ők még ugyanúgy megkapják a pénzüket, nem a sim lock fog valakit meggátolni abban, hogy ne fizesse a havidíjat/törlesztőrészletet. Vagy fogalmazhatunk úgy is, hogy a voda ettől függetlenül ugyanúgy hozzájut a szerződésben foglalt összeghez. (Szerintem a voda úgy van vele, hogy oly' mind1, melyik telefonban használod a csomagot, amire aláírtál, ez őket semmiben nem károsítja meg, és valljuk be, van is ebben némi ráció.)

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#5030) rolcsibácsi


rolcsibácsi
őstag

ha angliában skype-on hívom majd a többiek mobilját akkor azis 50forint nekik percenként ha felveszik, vagy ha skyperól hívok akkor máshogy van? gondolom ők attól még roamingoznak, de hátha..

(#5031) plus44 válasza manchester85 (#5001) üzenetére


plus44
veterán

Ha ezt vékonyítják, az egyenlő lenne a halállal. Sajnos meglátod, hogy fogják, egyszerűen valamit mutatni kell külsőre is. Nekem az I4 megfelel teljesen, a kijelző méretét növelhetnék, és az sem vészes ha ezzel párhuzamosan ugye nő a telefon is maga. Ettől függetlenül jelenleg semmit sem hiányolok róla.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#5032) manchester85 válasza rolcsibácsi (#5030) üzenetére


manchester85
addikt

Ha skype-ról hívsz valakit, a fogadott fél nem fizet.

i6 Silver

(#5033) Kommy


Kommy
veterán

Elérhető az iOS 5 Beta 3

(#5034) rolcsibácsi válasza manchester85 (#5032) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

akkor sem ha külföldön van a magyar témobilos kártyával? és elvileg roamingol..?
tutira akarok menni.. de elhiszem. ha nem így van majd hozzád küldöm őket panaszkodni:)

(#5035) vadászcsiga válasza Kommy (#5033) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Link?

(#5036) plus44 válasza Kommy (#5033) üzenetére


plus44
veterán

Fejlesztői még mindig? Csak mert a környezetemben már nagyon telepítenék, csak nincs regelt udid-jük.:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#5037) Kommy válasza vadászcsiga (#5035) üzenetére


Kommy
veterán

Linket nem tudok adni.

(#5036) plus44 : Természetesen fejlesztői mivel beta.

[ Szerkesztve ]

(#5038) plus44 válasza Kommy (#5037) üzenetére


plus44
veterán

Valaki korábban írta, hogy a következő akár már "nyílt" udid reg nélküli is lehet. Talán pont te? Nem tudom, nem akarok hülyeséget mondani, fejből nem emlékszem.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#5039) manchester85 válasza rolcsibácsi (#5034) üzenetére


manchester85
addikt

Hát de te roamingolsz, nem ők. Amúgy ha külföldről hívsz magyar számot, akkor nem csak a hívó fizet? Ha egy magyarországi hív külföldit, akkor fizet mindkettő szerintem (a hívó a hazai díjazás szerint, aki kint van, az meg a külföldit). De a skype ettől független. Az, hogy milyen kártyával mit csinálsz, annak "csak" adatforgalmi vonzata lesz, a skype-hoz a T-nek az égvilágon semmi köze.

i6 Silver

(#5040) Kommy válasza plus44 (#5038) üzenetére


Kommy
veterán

Általában a GM verzió feltehető UDID reg nélkül (ez igazábóla kiadás elötti verzió, de ez még nem az) a GM elméletileg 25-én jelenik meg (két hét múlva).

Én ilyet biztosan nem írtam, az valaki más volt.

[ Szerkesztve ]

(#5041) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

A GS-em előlapja mozog. Konkrétan a a fém keret fölé ér és ha benyomom, akkor visszamegy a helyére. Állítólag leejtették és az előlapcsere után most a nagy melegben előjött ez a gond. Lehet ezen javítani? Ha nem csinálok vele semmit akkor a nyár folyamán romolhat még tovább a helyzet?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#5042) plus44 válasza Kommy (#5040) üzenetére


plus44
veterán

Akkor más volt de biztos ő sem azt írta hogy a mostani, valószínűleg összekavarodtam. Köszi:)

szerk: beta 3-ról egy kis szösszenet

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#5043) vadászcsiga válasza plus44 (#5042) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Itt changelog is van. Safariban úgy tűnik nem javították a copy/paste bugot.

[ Szerkesztve ]

(#5044) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

Lenne egy kis gondom. Ha Mo. régiót választom ki az Apple áruházban, akkor nem ajánlja fel a "None"-t a hitelkártya típusnál. :F Ha pl. Romániát választom, akkor elképzelhető, h. magyar és pl. német vagy angol szótárt nem ajánl fel az App store? :F

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#5045) Kommy válasza Joe bácsi (#5044) üzenetére


Kommy
veterán

ugye úgy csinálod, hogy a store-ban kiválszatasz egy ingyenes programot, majd amikor kéri, hogy jelenkezz be ott rámésza regisztrációra, és ekkor van none opció.

előfordulhat hogy nem lesz szótár

vadászcsiga: működik a copy/paste

ios5 beta 3: hangnail akármelyik ala hangout ki lehet választani akármelyik eseményhez, van buyMore Tones gomb.
Sent Tweet hang beállítás lehetőség
iTunes Sycn --> iTunes Wi-fi sync
Data roaming --> Voice Roaming
eddig ezeket találtam

[ Szerkesztve ]

(#5046) vadászcsiga válasza Kommy (#5045) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem mindenhol pl. próbálj meg nekem ide válaszolva bemásolni valahonnan valamit.

(#5047) Kommy válasza vadászcsiga (#5046) üzenetére


Kommy
veterán

With many reports indicating an upgraded and improved iPad soon to be on the horizon, Digitimes claims that Apple is poised to bolster its production potential by adding a second contractor to Foxconn Electronics.

Notification center beállításait is kicsit átvariálták, alulra került a lockscreen-en való megjelnítés engedélyezése

[ Szerkesztve ]

(#5048) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

A béta 3 itunes már jön lefelé, az fw még feltöltés alatt sztem.
http://imzdl.com/

(#5049) csokimikulas válasza rolcsibácsi (#5034) üzenetére


csokimikulas
tag

A hívott fél csak akkor fizet, ha ő maga is külföldön tartózkodik. Ha te külföldön vagy és úgy hívnak téged, hogy ő Magyarországon van, akkor is fizeted a roamingot, de ő rendes magyar percdíjat fizet. De lehet, hogy most én nem értem a problémát... :) A lényeg, hogy aki itthon van, semmivel nem fizet többet, mintha te is itthon lennél és úgy beszélnétek.:)

(#5050) rolcsibácsi válasza csokimikulas (#5049) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

ja, nyilván arra gondoltam hogy ők is kint vannak velem, de én nem roamingról hívom őket hanem skype-ról, de nekik a hívásfogadásért úgyanúgy roaming díjat kell fizetniük, mindegy honnan telefonálok nem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.