Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41001) Jorus válasza vadászcsiga (#41000) üzenetére


Jorus
nagyúr

+1

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#41002) kenny123


kenny123
addikt

Valakinek valami ötlete hogy egy régebbi Facebook messengert hogy tudnék telepíteni? Csak mert a mostaninál akármit csinálok, nem pushol..
Esetleg valaki valami programot, amivel ki tudom váltani, és pushol?

Mas:

Lattam mostanában valami to-do appot, ami ertesiteseket kivágta lockscreenre, és ott ha elhuztunk egyet, akkor lejött a listáról. Annak a nevet tudna valaki? Köszi

yo

(#41003) Kommy válasza kenny123 (#41002) üzenetére


Kommy
veterán

Ha lementetted a régi verziót akkor azt vissza tudod rakni, különben hivatalosan nem.

(#41004) kenny123 válasza Kommy (#41003) üzenetére


kenny123
addikt

Sajna az nincs meg. :(
És hivatlanul hogy? Csak mert a warez appstoreban resource Not founddal kivag. :/

yo

(#41005) lazlo16


lazlo16
aktív tag

iphon 4 és ipod touch4g JB-hez is jó az absinthe vagy használjak redsn0w-t hozzá ?

[ Szerkesztve ]

(#41006) Kommy válasza lazlo16 (#41005) üzenetére


Kommy
veterán

redsn0w, absinth csak iPad 2 és iPhone 4S-re van

(#41007) lazlo16 válasza Kommy (#41006) üzenetére


lazlo16
aktív tag

akkor redsn0w legújabbját fogom. Ugyolvastam az jó 5.0.1-hez :))

tudom hogy a warez tilos. cydia source-t ajánlás megengedett ?:D Szal kéne vmi source ahonan lehet leszedni .

[ Szerkesztve ]

(#41008) ittakary válasza lazlo16 (#41007) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ne legyél ennyire tőgy. Google!

(#41009) belovary


belovary
senior tag

Üdv!

Olyan gondom adódott egy vadiúj iPhone-al, ami eddig még nem volt, ezért is fordultam ide segítségért. Úgy egy éve vásároltam iPhone 4-et, és a home gomb miatt cseréltettem még a garancia utolsó napjaiban. Meg is jött az új, minden okés... De aztán felmerült bennem a gyanú, hogy valami mintha nem stimmelne a kamerájával. Lehet képeket készíteni, videót is felvesz szépen, de mégis úgy láttam hogy nem olyan mint amilyen
az előző iPhone-al. Elkezdtem képeket készíteni, próbáltam összehasonlítgatni az előző készülék képeivel, és azt vettem észre, hogy hát van némi mínőségbeli különbség. Az előző készülékkel nem voltak olyan gondjaim, hogy még levegőt sem lehet venni közben, mert csoda ha nem homályos a kép. Egyszóval elég nehéz olyan képet készíteni,
ami nem mosódna el. Persze nem nagyon, de azért észrevehető, hogy nem éles.
Az előző iPhone-al elég sok képet, videót készítettem, és mondhatni tökéletesek akár kinti és benti viszonylatokról beszélünk. Az új is csinálja az automata fókuszt ha kell ha nem, és éles élő képet is mutat, mégis a képek zavarosak.

Bementem az üzletbe, hogy mi a gond, és persze nemrég jártam ott a készülélcsere miatt, ezért elég furán néztek rám.
Elmondtam a szitut, erre persze egyből megnézték, és vizsgálgatták egy rövid ideig, de természetesen mivel működik,
nem tekinthető rossznak. Mondtam én, hogy de nem igazán éles, és szinte küzdeni kell vele, hogy jó képet készítsen, de
nem jutottam vele előrébb. Az egyik barátomnak volt gondja a kamerával, de neki totál nem adott még éles képet sem, folyamatosan állította az élességet, és hát totál homályosak voltak a képek. Természetesen azt cserélték rögtön.

Azért is írok, hogy esetleg nincs valami módja annak, hogy kideríthessem, hogy milyen mínőség is lehet ami jó, és hogy akkor most jó vagy nem a kamerája az iPhone-nak? Bármilyen teszt, összehasonlító kép, vagy akármi...

Előre is köszi!

(#41010) neooen


neooen
aktív tag

Megfordult a fejemben, hogy beruházok egy iPhone 4S-re. Nokia E65-öm van és nem volt még okostelefonom. A WP7-ben eléggé elmélyedtem mostanában (Lumia 800-at szeretnék??), de az iOS-ról semmit sem tudok.

Szeretnék kérni egy linket ahol leírják tömören, hogy mi tud, illetve mit nem, tehát alapfokon bevezet a rendszerbe. Olvastam az első hozzászólást, de nem ilyen 100 oldalas használati útmutatóra gondolok. Előre is köszönöm a segítséget.

Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

(#41011) Jim74 válasza Jorus (#40980) üzenetére


Jim74
nagyúr

Csak tájékozódom, hogy mit kell csinálnom, ha hozzájutok egy ilyen készülékhez. SIM be, WiFi-re felcsatlakozni és hogyan tovább?

(#41012) vadászcsiga válasza neooen (#41010) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Tömören? Mindent tud nem fogod megbánni. :DD

Jim74
Felhívod anyukád és beszélgettek :)

[ Szerkesztve ]

(#41013) Jorus válasza Jim74 (#41011) üzenetére


Jorus
nagyúr

Adnak hozzá gyors üzembehelyezési útmutatót, a többit pedig elolvasod innen mondjuk.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#41014) Jim74 válasza vadászcsiga (#41012) üzenetére


Jim74
nagyúr

Te milyen baromi vicces vagy....

(#41013) Jorus: köszönöm. Akkor ezek szerint minden egyértelmű lesz.

[ Szerkesztve ]

(#41015) szabopali


szabopali
aktív tag

Olyan appot keresek ami jegyzetek stb. titkosítására használtok! és már bevált, ingyenes előnyben :)
Persze látom, hogy van kínálat bőven, de pont az erdőtől nem találom (látom) a fát!
Gondoltam megkérdem nálam tapasztaltabb felhasználókat :)
Köszönöm előre is!

szabopali

(#41016) belovary válasza Jim74 (#41011) üzenetére


belovary
senior tag

Hali!

Attól függetlenül amit írtam most a kamerájáról, szerintem semmilyen más okostelefon vagy mi nem hasonlítható össze az iPhone-al...
Egyszerűen teljesen mindegy ki mit ír a többi készülékről, hogy az mennyivel jobb vagy szebb, vagy akármi... Akinek volt más készüléke, és úgy döntött, hogy iPhone, szerintem onnantól nem akart mást...

Persze ismerek olyan emberkét, aki 4 nap után kiakadt, hogy mekkora idióta volt, és alig várta hogy megszabaduljon tőle... meg is szabadult tőle, és fikázta rendesen, és vett egy Ő szerinte iPhone-t reggeliző készüléket. Na persze jót vett, de amikor elkezdtük nézegetni, hát ez is szar... :D Mivel nem igazán végta a kezelését, ezért már az úgynevezett okostelefonok számára szarok voltak. :D

A lényeg, hogyha ráérzel az ízére, akkor tuti hogy többé el sem tudsz képzelni mást, csak iPhone-t... ;)

(#41017) neooen válasza vadászcsiga (#41012) üzenetére


neooen
aktív tag

Ennél kicsit részletesebben valaki :)?

Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

(#41018) Ombi5


Ombi5
őstag

IFunBox-al tudok telora masolni vhogyan zeneket,h ne kelljen mindig iTunes-al szarakodni?! :R

(#41019) Jorus válasza Jim74 (#41014) üzenetére


Jorus
nagyúr

Én Symbian-os Nokia-ról váltottam anno, és uszkve fél óra alatt tisztába kerültem az alapokkal (telefon, SMS, címjegyzék, email, web, stb.), a többit meg idővel kitapasztalod, nem vészes, főleg, hogy az iOS az egyik legfelhasználóbarátabb rendszer. Mondjuk kell hozzá egy bizonyos típusú gondolkodás, ahogy minden Alma termékhez. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#41020) zsolti093


zsolti093
tag

Üdv!
Frissíteni akartam cydia-ból a Sara-t, és kiírta a size mismatch hibát. Utána kerestem hogy hogyan lehetne fixálni a hibát, de nem jöttem rá. Mobile Terminal-al is próbáltam, de nem igazán jöttem rá, hogy hogyan is kéne. Valaki tudna segíteni fixálni a hibát? Légyszi segítsetek!

Apple iFan

(#41021) Jim74 válasza belovary (#41016) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm. Kicsit fázom tőle, mert teljesen ismeretlen számomra az iOS. De valószínűleg csak ismeretlentől való "félelem", ami miatt ódzkodom. Anno az androiddal ugyanígy voltam. :DDD
Egyébként a kamera szinte az egyetlen, ami hidegen hagy egy telefonban... :B

(#41019) Jorus: Köszi. Szerintem fogok jó pár dolgot kérdezni :B

[ Szerkesztve ]

(#41022) Kommy válasza zsolti093 (#41020) üzenetére


Kommy
veterán

Nem a te oldaladon van a size mismatch hiba hanem a repo oldaláról így ha ők javítják akkor menni fog a frissítés. Te annak érdekében, hogy menjen annyit tudsz csinálni, hogy írsz nekik.

(#41018) Ombi5: nem tudom mit értesz szenvedés alatt amikor a zenéket anniy felrakni iTunes-al, hoyg fogod a zenéket az itunesban kijelölöd és ráhúzod a telefonra és máris felkerülnek (ha jól emlékszem kívülről is rá lehet húzni minden gond nélkül, tehát még az iTunes-ban sem kell lennie a zenének)

[ Szerkesztve ]

(#41023) kenny123 válasza kenny123 (#41002) üzenetére


kenny123
addikt

Valaki ezekre? :)

yo

(#41024) zsolti093 válasza Kommy (#41022) üzenetére


zsolti093
tag

Tegnap is volt frissítés, akkor frissítettem, és egész jól ment, de ma még egy frissítése van és ezzel ki szeretném próbálni, mivel gondolom javítva vannak a hibák. Remélem működni fog hamarosan!

Apple iFan

(#41025) ittakary válasza neooen (#41017) üzenetére


ittakary
nagyúr

Őszintén mit is vársz tőlünk?

YouTube videókat nézegess, onnan elég sokminden kiderül.

(#41026) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

A Clear-t megvásárlók közül bárki használja azt mert én abszolút nem. Mióta megvettem hozzá sem nyúltam nekem nem esik kézre pedig az elején tetszett az egyszerűsége.

[ Szerkesztve ]

(#41027) Gulyopapa válasza vadászcsiga (#41012) üzenetére


Gulyopapa
addikt

Ez sem tud mindent és sokan pártolnak is el tőle ... nincs tökéletes telefon ... sznobizmus az viszont van dögivel ...

(#41028) vans? válasza vadászcsiga (#41026) üzenetére


vans?
őstag

En hasznalom, nekem bevalt. De lehet aztan, hogy megunom majd, mert ugye egyszeru, mint a faek.

hábm bábm

(#41029) Ombi5 válasza Kommy (#41022) üzenetére


Ombi5
őstag

Sajnos nem arrol a geprol tolom fel,amirol a progik es egesz telo van szinkronizalva. Csupan ezert kerderztem...

(#41030) eszgé100 válasza vadászcsiga (#41000) üzenetére


eszgé100
őstag

Többet kéne mobiilnetezni ;]

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#41031) ittakary válasza vadászcsiga (#41026) üzenetére


ittakary
nagyúr

Én használom. Nyilván nem percenként, de azért ott lapul a főoldalamon :K

(#41032) vadászcsiga válasza Gulyopapa (#41027) üzenetére


vadászcsiga
félisten

sokan pártolnak is el tőle
Én örülök ennek, mostanában minden hülyegyereknek ilyen van a kezében.

vans?, ittakary: akkor jó csak kiváncsi voltam a program utóéletére.

eszgé100
Napi 9-10 órát be van kapcsolva és használom is főképp netezésre. :P

[ Szerkesztve ]

(#41033) asuspc96


asuspc96
senior tag

Szerbusztok!

Nagy a baj...a múltkori frissítés és visszaállítás után nem egy egy-két alap alkalmazásom! :Y
Pl. safari, mail, stb...
Most meg issza akartam tölteni és 23-as hibakódot dob meg van amikor nem is érzékeli az iTunes... :W

Egyszerűen nem értem...

Valaki tud segíteni a nyomorúságos fejemen ? :DDD :R

asuspc96

(#41034) neooen válasza ittakary (#41025) üzenetére


neooen
aktív tag

:C

Gondolom te nem az ilyen telefonok értékesítésével foglalkozol, bocs.
Ha valaki megkérdezi tőlem, hogy mondjak egy pár szót a WP7-ről, akkor linkelem neki pl ezt: [link]
Ezek a negatívumok, röviden.
Itt nincs ilyesmi? Mindent tud a rendszer/telefon a fentebb linkeltek közül?

Érezzem magam kellemetlenül, mert kérem, hogy mutassatok valami összefoglalót a rendszerről vagy linkeljetek valamit, ahonnan a nulláról elindulhat valaki :B ? Rossz helyen járnék?

[ Szerkesztve ]

Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

(#41035) Zolom89 válasza asuspc96 (#41033) üzenetére


Zolom89
senior tag

iTunes Error 23: Ez a hiba hardveres problémára mutat. Próbáljuk meg Restore-olni készülékünket, próbáljuk meg beállítani a vírusirtónkat, esetleg kapcsoljuk ki.

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#41036) asuspc96 válasza Zolom89 (#41035) üzenetére


asuspc96
senior tag

Bocsánat...benéztem... :R
egy kép:

Azt mondja az Apple:
"Error 20, 21, 34, 37: These errors typically occur when security software interferes with the restore and update process. If you are using a PC, follow this article to resolve this issue."

Egyszerűen ilyen még nem volt :Y

Nagyon kellene a segítség, mert holnap erős használatba lenne fogva :R

asuspc96

[ Szerkesztve ]

(#41037) Blaise válasza asuspc96 (#41033) üzenetére


Blaise
veterán

"Nagy a baj...a múltkori frissítés és visszaállítás után nem egy egy-két alap alkalmazásom! :Y"

Ezt most magyarul is írd le.

(#41038) Kommy válasza asuspc96 (#41036) üzenetére


Kommy
veterán

Vírusírtót tűzfalat (windos is) kikapcsolni és újból megpróbálni, gépet újraindítani, csak hátsó alaplapi usb-t használni.

(#41039) vadászcsiga válasza Blaise (#41037) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Magyarul van ez csak egy "m" betű hiányzik: ...nem megy egy-két...

[ Szerkesztve ]

(#41040) asuspc96 válasza Blaise (#41037) üzenetére


asuspc96
senior tag

""Nagy a baj...a múltkori frissítés és visszaállítás után nem egy egy-két alap alkalmazásom! "
Ezt most magyarul is írd le."

Nagy a baj...a múltkori frissítés és visszaállítás után nem megy egy-két alap alkalmazásom! (vadászcsiga: :R )
Ezt így a szó szoros értelmében kap jogosultságot !
(linkelni nem fogok mert még nem olyan régi a dolog...talán a lap tetején még olvasható :B )

asuspc96

[ Szerkesztve ]

(#41041) asuspc96 válasza asuspc96 (#41040) üzenetére


asuspc96
senior tag

ez megoldotta a problémám.... illetve vegyítettem ezzel.... ([link])

Szóval most hagyom így ahogy van....még cydia-m is lett ;] :P

köszönöm a segítséget, asuspc96 :R

[ Szerkesztve ]

(#41042) Kommy


Kommy
veterán

Nálatok nem szarakodik az iMessage, elöször kiírja, delivered, majd átvált not delivered-re. De elmegy az üzenet.

(#41043) TBMC válasza Kommy (#41042) üzenetére


TBMC
addikt

Dede, nekem egesz nap ezt csinalja...
van mikor else kuldi az adott uzenetet.

:R

markbellus.hu 

(#41044) Blizz


Blizz
őstag

Baseband váltást lehet említeni ebbe a topicba? (mondjuk unlock miatt csináltam,de a kérdése nem unlockról lenne)

No mistakes, just happy little accidents

(#41045) Totheground


Totheground
addikt

http://www.adweek.com/adfreak/apples-iphone-tv-ads-complete-campaign-138229

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#41046) vadászcsiga válasza Totheground (#41045) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Link helyesen: [link]

Azt hittem találtál valami hot news-t.

[ Szerkesztve ]

(#41047) máyköl válasza Blizz (#41044) üzenetére


máyköl
veterán

Elvileg igen.

(#41048) Totheground válasza vadászcsiga (#41046) üzenetére


Totheground
addikt

Hm, nem tudom, mi történt. :D

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#41049) bandigno válasza asuspc96 (#41041) üzenetére


bandigno
senior tag

már azt hittem a "szomszéd wifije" etetett be vmi vírussal! ;]

(#41050) asuspc96 válasza bandigno (#41049) üzenetére


asuspc96
senior tag

;] :P :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.