Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6451) rolcsibácsi


rolcsibácsi
őstag

nem tudja valaki a settings/ telefon resznel mi az a TTY? egy fura ikont rak ki a statusbarra.
es nem tudok hivast atiranyitani, az miert lehet? ahogy beirom a masik szamot amire akarom kapni a hivasokat, visszalep es atvalt offra magatol..

(#6452) Karma válasza rolcsibácsi (#6451) üzenetére


Karma
félisten

TTY.

Az átirányítást passzolom, esetleg nem kell külön előfizetni a szolgáltatónál?

“All nothings are not equal.”

(#6453) Nocsesz1 válasza kispéé (#6449) üzenetére


Nocsesz1
senior tag

Köszi a válaszokat :D

[ Szerkesztve ]

HAJRÁ VIDI !!

(#6454) Gubro válasza rolcsibácsi (#6451) üzenetére


Gubro
senior tag

Vagy legalabbis megfelelo osszegnek - ez kvazi olyan, mintha arrol a szamrol hivnad fel az uj szamodat.

(#6455) DanielK


DanielK
addikt

Még mindig vacillálok egy iphone 4-en (az 5 miatt). Igazából elég nekem egy iphone 4 (hardveresen, meg láttam, hogy az új ios fejlesztések jó irányba viszik a telefont - pl + gomb kamera exponáló lesz). Ha megveszem augusztusban az iphone 4-et, akkor az új ios 5 is olyan "smooth" :DD lesz, mint a 4? (hallottam, hogy a GS3-nál voltak problémák az ios4 kijövetelekor)
Köszönöm a válaszokat előre is! :R

(#6456) CragON


CragON
aktív tag

A I4-es pozitívuma hogy keskenyebb lett mint az I3, vagy rosszabb? Az hogy vékonyabb lett természetesen az jobb. A képernyő nem változott de az ikonok kisebbek lettek?

(#6457) Karma válasza CragON (#6456) üzenetére


Karma
félisten

Miért lennének kisebbek az ikonok? :F A képátló ugyanaz, a felbontás bár négyszereződött, az alkalmazásoké is (vagy megrajzolták nagyban a grafikákat a fejlesztők és minden éles és szép, vagy ennek hiányában a rendszer felnagyítja az appot és úgy néz ki, mint régen).

“All nothings are not equal.”

(#6458) Misi1979 válasza CragON (#6456) üzenetére


Misi1979
őstag

Érzetre nem tűnik fel a vékonyság az i4 javára, a 3g/s lekerekített szélei pont ezért előnyösek. Továbbá, bár ez szubjektív, a 3g/s-t stabilabban tudtam tartani, zsebből kivenni (tok nélkül), a formája miatt szinte "belesimul" a kézbe.

A kijelző mérete ua. a felbontása változott = az ikonok mérete ugyanaz, de részletgazdagabbak, szebbek.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#6459) TheMarci válasza CragON (#6456) üzenetére


TheMarci
addikt

Ikonok mérete maradt, sőt, minden ugyanakkora maradt, csak a felbontás lett nagyobb. A keskeny/ vastagság kérdés emberfüggő, én sokkal jobban szerettem a 3gs hátlapját..

Do You Dream?

(#6460) JamesHun


JamesHun
addikt

IOS 5 béta 4 alatt valaki tapasztalt már olyat, hogy hívott valakit pl a kedvencekből hozzáadott telefonszámra és az illetőnél nem csöngött ki, de én úgy hallottam, hogy kb 20 mp ig csörgettem
nálam lehet a gond, vagy inkább nála?

SeriesX: JamesSHun

(#6461) CragON


CragON
aktív tag

Értem, vacillálok, hogy 3GS vegyek vagy 4-est. Az ok, hogy a 4 gyorsabb és szebb csak nem tudom ez mennyire előny nálam. Lehet ha mindkettőt a kezembe tartanám jobban tudnék választani.

(#6462) Misi1979 válasza CragON (#6461) üzenetére


Misi1979
őstag

4-est vegyél.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#6463) D@niel válasza CragON (#6461) üzenetére


D@niel
addikt

Én már egy ideje gondolkoztam az i4-en, de még sosem fogtam meg. Na, egyszer gondoltam most akkor megnézem. 10percig nyomkodtam, eredmény: "áhhh, nem..."

A 3G/3GS design valahogy sokkal fejlettebb, úgy kellett volna, hogy 2G után jön az i4 design, aztán a 3G/3GS vonal. Szerintem az i5 is inkább ezekhez lesz közelebb külsőre.

i4-nél ha megszokod a kijelzőt többet rá se tudsz nézni majd egy 3GS-re. Én most a helyedben azért még is i4-et vennék. Megszokod 3 nap után, hogy kicsit vág a széle.

Ezt nézd meg!

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#6464) CragON válasza D@niel (#6463) üzenetére


CragON
aktív tag

Valahol én is erre hajlok, hogy a gyorsabb és a szebb megér-e nekem annyival többet. Formára a 3 széria kicsit jobban tetszik.

(#6465) D@niel válasza CragON (#6464) üzenetére


D@niel
addikt

Akkor már el is döntötted...

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#6466) zack válasza JamesHun (#6460) üzenetére


zack
nagyúr

Sztem ez inkább SIM kártya gond, mint a beta hibája. :U
Nálad van a hiba, de 90% hogy csak a SIM kártyád rakoncátlankodik.
Csinálj egy network reset-et, vagy szólj be az ügyfélszolgálatnak, hogy nézzenek rá a kártyádra, és nyomjanak rá egy reset-et.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#6467) Misi1979 válasza CragON (#6464) üzenetére


Misi1979
őstag

Ha 3GS a keret, elgondolkodnék egy Galaxy S-en, kb egy árban van a két készülék, tudásban a Galaxy jobb, használat és felhasználói élményben meg a 3GS.

Ha futja i4-re, ne habozz! Nem csak a kijelző miatt. Több ram=megváltás! + Kamera, facetime, N-wifi, Hotspot, nem mellesleg gyorsabb és az akkuidő is jobb kicsit. Aztán meg ki tudja, hogy az iOS5 mennyire lesz korlátozva 3GS-en.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#6468) keIdor válasza Misi1979 (#6467) üzenetére


keIdor
titán

Én inkább akkor egy HTC-t vennék Galaxy S helyett. Mondjuk Desire vagy Desire HD.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6469) D@niel válasza Misi1979 (#6467) üzenetére


D@niel
addikt

Jaj, hát azért azt a samsungot nagy ívben felejtse el.... vagy minimum 2.3-al.

Aksi azért érezhetően jobb i4-en.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#6470) vadászcsiga válasza Játékos (#6446) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Inkább készpénzt kérnék :D

(#6471) CragON válasza Misi1979 (#6467) üzenetére


CragON
aktív tag

Felhasználói élmény alatt mit értesz?

(#6472) DanielK


DanielK
addikt

Bocsi, hogy közbe szólok, de az én hsz-emre is tudtok válaszolni?
Köszönöm! :R :))

(#6473) Misi1979 válasza CragON (#6471) üzenetére


Misi1979
őstag

WC-n jobb olvasni.

Pont azt, amit nem lehet megfogalmazni, vagy mindenkinek más.
Nálam pl. kényelmi szempontok és esztétikum, továbbá nálam az android azért bukta, mert kinőttem már abból, hogy hekkelgetni kelljen, romokat főzni, programokat próbálgatni, hogy hátha ez működik, hátha még jól is működik.. Pár éve ezt szerettem pl. a HP IPAQ pda-imban, sőt, még warezoltam is akkor! :Y De ez már nem hiányzik. Nekem. Bár lehet legóznék, ha lenne még legóm, de azt sem naponta tenném. Sőt, nem is hetente.

Danielk: igen.

[ Szerkesztve ]

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#6474) CragON válasza D@niel (#6463) üzenetére


CragON
aktív tag

Kössz a videót na most aztán teljesen nem tudom :D

(#6475) D@niel válasza DanielK (#6455) üzenetére


D@niel
addikt

Hát most már várd meg az i5-öt, egyrészt nem tudod mennyire fog tetszeni, másrészt van esély rá, hogy olcsóbb lesz az négyes iPhone.

Szerintem az ilyen vacilálásnál mindig a jobbat kell választani. Nem rég bátyámnak néztünk mobilt, volt egy androidos lg, aztán láttam ,hogy nem sokkal több a samsung omnia7. Azt választotta. Mondtam neki, hogy utólag van esély rá, hogy "á, mért nem a jobbat választottam..." ,de olyan nincs, hogy "mért nem a gyengébbet, és akkor lenne még +10ezrem". Ha felfele vált az ember azt sosem bánja meg utólag, lefele viszont van rá esély eléggé.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#6476) CragON válasza Misi1979 (#6473) üzenetére


CragON
aktív tag

Tulajdonképpen azt is szemelőt kellene tartanom, hogy rengeteget fogok telefonálni mert céges és magán mobilt fog megtestesíteni egyben. Legyen kényelmes használni, viszont strapabíró legyen.

(#6477) #35104512 válasza D@niel (#6475) üzenetére


#35104512
törölt tag

Ha már nagyon iphone -t szeretne az ember fia, akkor nem egyszerű várni még fél évet amíg ide keveredik az i5 :D

(#6478) Misi1979 válasza CragON (#6476) üzenetére


Misi1979
őstag

Erre a célra az iphone, sőt, az okostelefonok egyike sem a legjobb megoldás.
Normál használattal is 1 nap a készenléti idő. Ha mobilnetezel, mailezel rajta, plusz sok hívást fogadsz, állandó töltőn lesz a készülék. Saját, kitalált példám: privát szám iphone-ban (kevesebb hívás+mobilnet, mailek), céges telefonnak egy nokia, állandóan feltöltött akkuval+pótakkuval. És még így is naponta töltöm az iphone-t.

3GS vagy i4? i4, a fenti célra is - nagyobb akkuidő, gyorsabb. Stapabírás? A 3g/s a műanyag hátlapjával strapabíróbb, ugyan reped, stb, de még így is kevésbé sérülékeny. A karcokkal most nem is foglalkoztam..

[ Szerkesztve ]

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#6479) D@niel válasza CragON (#6476) üzenetére


D@niel
addikt

Amúgy egy bumberrel vagy micsodával egész kényelmes. Ha meg sokat telózol egyértelműen az i4, nem kell annyit töltened.

Misi1979: normál használattal 1 nap? mivaaan? 3GS-ről beszélünk, vagy galaxy s...

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#6480) JamesHun


JamesHun
addikt

tudtok valami jó kis progit amivel iphone 4 re és ipadra tudnék filmeket konvertálni, és kezeli a több audio-t (mint a handbrake, de az valamiért nekem most kifagy induláskor :S )

SeriesX: JamesSHun

(#6481) máyköl válasza D@niel (#6463) üzenetére


máyköl
veterán

Ne haragudj, de ez szerintem marhaság.
Sokáig úgy gondolkodtam mint te, de most már baromira tetszik az I4 design -a, és a 3G/3GS -é nagyon nem. Szappantartó, műanyag, fujj.

Az I5 tutira nem megy vissza a 3G/3GS design -hoz, legalábbis ahhoz a hátlaphoz tuti nem. Egy I4 hátlappal, de lekerekített sarkokkal jövő I5, hmm, nem is tudom. Furcsán nézne ki. Nekem most nagyon tetszik ez a szögletes alak, sokkal jobban bele ül a kezedbe, mint a 3G/3GS.

Tényleg borzalmas a 3GS kijelzője az I4 után. Hányinger kerülgeti az embert... :DDD

Én egyébként már nem vennék 3GS -t, főleg ha a I4 -et is megengedne a pénztárcám. Abszolút jobb az I4, ha valakinek még nem tetszik a külseje, idővel megszereti. :K

(#6482) CragON válasza Misi1979 (#6478) üzenetére


CragON
aktív tag

Ilyen gyenge az aksi? Most Nokia E72-m van, az intenzív használat mellett elmegy 2-3 napot is.

(#6483) Misi1979 válasza CragON (#6482) üzenetére


Misi1979
őstag

Huh, akkor rosszul értettem, nálam a normál használat az napi nettó 2-3 óra mobilnet, fél óra játék, állandó mail-lekérés, 2 óra telefonálás, plusz otthon wifin is némi net.. Ha éjjelre 30% alatt van az akku, megkínálom táppal.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#6484) CragON válasza Misi1979 (#6483) üzenetére


CragON
aktív tag

Mi van ha intenzíven használod, ha Neked ez az alap? :D

[ Szerkesztve ]

(#6485) keIdor válasza máyköl (#6481) üzenetére


keIdor
titán

Nem lenne baj a 3GS-el ha 30k lenne. Azért hiába iOS, akkor is sokkal jobbak a konkurensei. Rendes felbontás, fém, 3.7+ kijelzők. Én csak az ára miatt nem ajánlom senkinek a 3GS-t, túl drága a tudásához képest.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6486) D@niel válasza máyköl (#6481) üzenetére


D@niel
addikt

máyköllel már megbarátkoztunk azóta az i4 design-nal, mondjuk 3-4 hónapja már én is azt venném.

Teljesen persze, hogy nem nyúlik vissza a 3G/GS külsejéhez, szerintem úgy lesz mint az iPad-iPad2-nél: iPad meg i4 élesebb a széleken, majd iPad2 meg i5 már sokkal kényelmesebb, tompított a széleken, szerintem ez lesz.

CragON: nálam normál használattal 3GS elmegy iOS4-el 2 napot. Ez mondjuk napi 2-3 óra zene, e-mailek push alapú lekérdezése, 2 óra wifi szörfözés, facebook appot elindítom mondjuk napi 10x. Szvsz, ezt mondhatjuk normál használatnak, i4-et ha így használod még fél nappal később kéri a muníciót.

Hát ez a szitu, én nem minden nap telózok, textelek, de ha berakok még napi 20perc hívást, akkor is megvan a 2 nap.

Igazából ha kell valami iTunes-ról rádugod, közben úgy is tölt.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#6487) CragON válasza keIdor (#6485) üzenetére


CragON
aktív tag

Az I4 meg arányosan növelt ár a I3 képest. Akkor Neked az sem éri meg, nem?

(#6488) keIdor válasza CragON (#6487) üzenetére


keIdor
titán

Szép design, jó anyaghasználat, normális felbontás, normális kamera LED-el... mérföldekkel jobb, mint a 3GS, bőven jó helyen van az ára...

Nálam az első iPhone ami tetszik az a 4-es lett, nem véletlen, hogy ez az első ilyen telóm.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6489) vadászcsiga válasza CragON (#6461) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ha nem sajnalod rá a pénzt akkor én is i4-re voksolok.

(#6490) CragON válasza D@niel (#6486) üzenetére


CragON
aktív tag

Nálam a telefonálás a legtöbb meg az Email. A többi elszórva ez is az is kicsiben.

(#6491) CragON válasza vadászcsiga (#6489) üzenetére


CragON
aktív tag

Most akciós a GSLine-nál és ha belegondolok a 4 tovább fogja tartani az árát.

(#6492) D@niel válasza CragON (#6490) üzenetére


D@niel
addikt

Asszem 3GS-nek 6 óra hívás a hivatalos adat, annyit tudsz beszélni 1 töltéssel. i4-nél meg talán 7.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#6493) máyköl válasza D@niel (#6486) üzenetére


máyköl
veterán

Az én I4 -em alig megy el 1 napot...
A 3GS -em meg a 3G -m még ennyit sem bírt. Bár mondjuk elég extrán használom, napi több óra wifi, több óra játék, fél óra zenehallgatás, könyvolvasás, jegyzetelés, kamera, stb. :K

(#6494) rolcsibácsi


rolcsibácsi
őstag

ha kikapcsolom a mobilnetet es nincs semmi karika/edge/3g jel akkor is ugyanugy merul a telo, ha 3g halozaton telefonalok? itt angliaban van egy ilyen szolgaltato akinek csak 3g halozata van, az viszont 99%os lefedettseggel, de hogy ne meruljon annyira, a mobilnetet kikapcsolnam amikor nem kell..

(#6495) CragON


CragON
aktív tag

Hmm???
http://mobil-telefon.vatera.hu/apple/iphone_4_16_gb_uj_1468536647.html

(#6496) máyköl válasza CragON (#6495) üzenetére


máyköl
veterán

Ez jónak tűnik.
Ha külföldön lett vásárolva, akkor nem is kell félni a letiltástól, és mivel gyári független, nincs gond a függetlenséggel. Ennyiért elég jó! :R

Előre kell utalni a felét látom. De tele van pozitívval, nem hiszem, hogy gond lenne.

[ Szerkesztve ]

(#6497) CragON válasza máyköl (#6496) üzenetére


CragON
aktív tag

Ez az EU gari nyugtalanít, olvastam itt a fórumon, hogy nem biztos, hogy elfogadják itthon.

(#6498) D@niel válasza CragON (#6495) üzenetére


D@niel
addikt

Ezt megvenném én is. Úgy látom a fehér itt is drágább :)

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#6499) CragON válasza máyköl (#6496) üzenetére


CragON
aktív tag

Max elkérem a személyit meg a lakcímet. :)

(#6500) máyköl válasza CragON (#6497) üzenetére


máyköl
veterán

EU garival szerintem nincs gond. Vittem már vissza gariba iPadet, másnapra kaptam vadi újat. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.