Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7501) vadászcsiga válasza manchester85 (#7499) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Persze értem, én is letöltöttem már tegnap csak elő kell keresni az azonosítót meg a számlaszamot nyomtatott formában mert a copy/paste nem működik ahányszor megnyitom annyiszor indul ujra az app mindig a főoldal jön be így nem tudom beilleszteni a következő szamsort. Ennyiből jobb a webes.

(#7502) DanielK válasza vadászcsiga (#7501) üzenetére


DanielK
addikt

Ott a lehetőség, hogy elmentse. És utána csak a jelszót kell bepötyögni mindig.

(#7503) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

A telefonon spamnek jelölt levél cimzetjetol miért kapok ujra meg ujra levelet?

DanielK
Az első használatra gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#7504) ent


ent
őstag

Tiny Tower? Hattalmas játék... Lassan 3 hete csak kockulok rajta! (GC: sn3jd3r)

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#7505) P3TR!CK


P3TR!CK
senior tag

(#7506) DanielK válasza P3TR!CK (#7505) üzenetére


DanielK
addikt

Eléggé photoshop gyanús számomra. A telefonban nem látok egy pixelt sem, de a kéz nagyon pixeles. :F Inkább egy ip4 csak photoshopolva/elnyújtva, hogy keskenyebb legyen!

[ Szerkesztve ]

(#7507) P3TR!CK válasza DanielK (#7506) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

Igen, a kéz nekem is furcsa, de majd meglátjuk, hogy mi sül ki belőle. Viszont ha így fog kinézni tényleg, akkor tetszetős. :K

(#7508) tenna


tenna
tag

Hello!

Az lenne a problénán (iphone 4 gyári, még nem frissítettem a szoftvert, nem feltört)

Rengetegszer úgy érzékeli, hogy be vam dugva a füllhallgató és nem tudok hívás közben beszélni és nem is hallok, az ipodról se szól a hangszóró. Ellenben ha csörög akkor az meg hallatszik..

Frissítés lehet h segítene?

athura.atw.hu

(#7509) Kashim válasza P3TR!CK (#7505) üzenetére


Kashim
őstag

Már tegnap megerősítették hogy kamu.

(#7510) P3TR!CK válasza Kashim (#7509) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

Kár, pedig tetszik a kinézete. :(

(#7511) runner 125 válasza Kashim (#7509) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nohcsak, amit én raktam be múltkor cikket, abban is az elő és hátlap kerekítését lehetett egyértelműen kivenni.
"Nem zörög a haraszt, ha a szél nem fújja."
:)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7512) Csapi007 válasza tenna (#7508) üzenetére


Csapi007
veterán

Hy
Kezdésnek huzogasd ki-be sokszor egymás után a füllhallgatót és/vagy tisztísd meg alkoholos fültisztító pálcával a csatlakozót belülről.
Ha még mindig rossz, restore, ha azután is akkor szervíz.

"Csak úgy mondom"

(#7513) Kashim válasza runner 125 (#7511) üzenetére


Kashim
őstag

(#7514) joey04


joey04
titán

Újra van hálózat a Telenoros iPhone-okon!

Flották, cégtulajdonosok tömegével kérdezgettek minket emailben, kérdezgették a Telenort, az Apple termékeket árusító boltokat, hogy ugyan mi a helyzet.

Akkor csak nem mind kétes eredetű... :D

A Telenor hivatalos közleményt azóta se adott ki, és tudomásunk szerint például az iStyle több készüléket is kénytelen volt kicserélni, gyakorlatilag teljesen feleslegesen. Kíváncsian várjuk az Apple reakcióját.

(#7515) tenna válasza Csapi007 (#7512) üzenetére


tenna
tag

A restrora az mindent nulláz? ( telefonkonyv, zene,...stb)

athura.atw.hu

(#7516) plus44 válasza tenna (#7515) üzenetére


plus44
veterán

Igen, de backup-ból mindent vissza is rak.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7517) vadászcsiga válasza plus44 (#7516) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Backupról jut eszembe elraktam külön mappába néhány fw backupját de még egyet sem sikerült visszatenni.Úgy értem hogy mondjuk fent volt a béta de mégis visszatértem a hivataloshoz vagy még régebbihez az ugye itunes reinstallal jár bemásoltam a megfelelő mappába nyomnám a restore from backup gombot de némi gondolkodás után hibával elszáll. Van erre valakinek valami trükkje?

(#7518) plus44 válasza vadászcsiga (#7517) üzenetére


plus44
veterán

Lehet rosszul értem, de beta4 (mindegy milyen amúgy) backup-ot raknál vissza 4.3.5-re? Mert az nem fog menni.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7519) plus44


plus44
veterán

valakinek megvan a Fifa 11? Milyen a multija? Most megy 0.79-ért, és ha sokan tolják multiban és rendesen is megy, akkor megveszem, ennyit megér.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7520) Antibazsi


Antibazsi
aktív tag

Sziasztok! Tud valaki arra megoldást hogyan tudnám az sms üzeneteimet szinkronizálni androidos telefonnal? Egyáltalán létezik olyan iOS app amivel le tudom menteni az sms-eket?

Üdv, Balázs

(#7521) vadászcsiga válasza plus44 (#7518) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Természetesen minden fw-hez a hozzátartozó backupot archíválom és azt is próbálom ill. próbálnám visszatenni ha engedné.

Antibazsi
Nincs ilyen alkalmazás amivel egyik telóról a másikra tudnád átvinni az sms-eket.

[ Szerkesztve ]

(#7522) DanielK


DanielK
addikt

Akinek a telefonján csak fólia van (elöl vagy hátul), annak zsebbe tételkor nem jön le a fólia?

(#7523) plus44 válasza Antibazsi (#7520) üzenetére


plus44
veterán

link

vadászcsiga: ne haragudj, akkor félre értettem. Ez esetben nem tudom mi lehet a probléma, de vannak itt nálam sokkal okosabbak, tudni fogják, mert mintha lett volna már ilyen irányú kérdés. lehet nem amúgy.

DanielK: Ez olyan, mint egy hártya. Nem söndörödik fel ez sehogy sem, annak mi értelme lenne? A bőröd se hámlik le, ha belebújsz egy pulcsiba. Lényeg, hogy nem jön le, nyugodtan rakhatsz rá fóliát.

zack: jó, végülis már épp töltöm, mert ennyiért végülis, ha szar is jó.:D Nyilván nem, de akkor is. Olvastam a kommenteket, de ott például írták a nem túl acélos multit, ami mondjuk előny lenne nálam, de mindegy, nemsokára lejön. (na igen, wifin keresztül telón nem szerencsés:D)

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7524) zack válasza plus44 (#7519) üzenetére


zack
nagyúr

Lényegében ennyiért tök mindegy. Olvasd el a kommenteket, jókat írnak róla, de 0.79€-ért ajándék. Ha fos a multi (amit nem hiszek) akkor is. ;)
Én gondolkodás nélkül megvettem. :K
Majd 1Gb egyébként. :Y

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#7525) vadászcsiga válasza plus44 (#7523) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Na ha Antibazsi ez alapján megcsinálja, megeszem a kalapom. :)

(#7526) plus44 válasza vadászcsiga (#7525) üzenetére


plus44
veterán

Hát lefordítom neki, ha könnyebb, de az értelmezés már másra vár majd.:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7527) Enjoy válasza zack (#7524) üzenetére


Enjoy
addikt

Én karácsony előtti leárazáskor vettem meg szintén 1 dodóért.
Végigvittem egy spanyol bajnokit, meg kupát, aztán töröltem mert szűkös lett a tárhely..
Következő alkalommal már tuti 32gb-ost veszek, vagy valahogy be kéne lőnöm az iTunes-t, hogy ne minden számomat tolja fel iPhone-ra. :U

Amúgy anno én nem találkoztam multiplayer móddal, de lehet hogy csak elkerülte a figyelmemet, vagy valamelyik későbbi update-ben került bele a játékba.

[ Szerkesztve ]

► més que un club ◄

(#7528) zack válasza Enjoy (#7527) üzenetére


zack
nagyúr

A multiplayer mód csak local BT ill. WiFi módban elérhető. Netes játék nincs.
Tehát ehhez a multiplayerhez kell egy másik i4 tulaj.
A játék viszont tényleg nagyon jó, és csodaszép. :K
Kell a 32Gb. Áldom az eszemet, hogy a 32Gb változat lett (félig meddig a véletlen műve is volt).

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#7529) vadászcsiga válasza vadászcsiga (#7517) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Na megvan a megoldás az itunes backup session failed hibára. Át kell állítani az időzónát (UTC-06:00) Amerikai középidő (Egyesült Államok és Kanada)-ra, így elindul a visszatöltés igaz csak a beállítások kerülnek vissza, az appokat kézzel kell restorolni de ez is valami.

(#7530) Enjoy válasza zack (#7528) üzenetére


Enjoy
addikt

Jah, valóban volt local multi..
Azzal csak annyi bajom, hogy az iP4 tulaj ismerőseimmel nem szoktam közvetlen semmivel játszani. Ha meg előfordulna ilyen, akkor meg kb. úgysincs meg neki pont ez az app.

3GS-em is 16GB-os volt, de ott kb a felét tudtam kihasználni. Gondoltam elég lesz most is..
De az új hardvert jól kihasználó appok, ill. komolyabb játékok frankón @%&+@ sokat foglalnak. :)

Bár ha rá tudnám venni magamat, hogy szelektáljam a zenéimet iTunes-ban, akkor simán elég lenne, de ahhoz lusta vagyok :D

[ Szerkesztve ]

► més que un club ◄

(#7531) plus44 válasza Enjoy (#7530) üzenetére


plus44
veterán

"Bár ha rá tudnám venni magamat, hogy szelektáljam a zenéimet iTunes-ban, akkor simán elég lenne, de ahhoz lusta vagyok :D "

Nagyon igaz!! :DDD

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7532) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Ehhez az új OTP-s alkalmazáshoz nem elég az otp direkt jelszó, valami smartbankos reg is kell. Minek ez a macera?

(#7533) DanielK válasza zack (#7524) üzenetére


DanielK
addikt

Meg is vettem! :R :C

(#7534) Antibazsi válasza plus44 (#7523) üzenetére


Antibazsi
aktív tag

Köszi!
Elsőre ijesztő volt de nem is olyan vészes a dolog és tökéletesen működik! Köszi!
(Igaz a franc se tudja kinek töltöttem fel az összes SMS-em, de mindegy :) )

Üdv, Balázs

(#7535) keIdor


keIdor
titán

Lehet hulye kerdes lesz, de inkabb felteszem. 3G 12V-os autos toltojet lehet hasznalni i4 toltesehez? Jo hozza? Az van rairva 1000mV max nem baj?

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7536) FuckeR19 válasza keIdor (#7535) üzenetére


FuckeR19
senior tag

Lehet persze

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#7537) eszgé100 válasza DanielK (#7533) üzenetére


eszgé100
őstag

Én is, nagyon tetszik. Ha tudtok meg hasonló jó játékokat ne tartsátok magatokban

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#7538) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

(#7539) plus44 válasza Antibazsi (#7534) üzenetére


plus44
veterán

Örülök, hogy sikerült. :B

vadászcsiga: Uram, valamit nem felejtett el? :P

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7540) vadászcsiga válasza plus44 (#7539) üzenetére


vadászcsiga
félisten

De, már megvajaztam a kalapomat lassan nekiállok :((

(#7541) Solar_Wind válasza vadászcsiga (#7532) üzenetére


Solar_Wind
senior tag

A smartbank-os reg nem nagy macera, mert kb két kattintás az OTP direktben. Szerintem biztonsagi okokbol azért kell, mert az alkalmazásban nincs mobilalairas.

(#7542) ent válasza Antibazsi (#7520) üzenetére


ent
őstag

Szia!

www.phonecopy.com
Nálam működött anno nokia 6300i és iphone 3GS között.
Próba cseresznye, hátha. Ingyenes a regisztráció!

Írj ha sikerrel jártál.

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#7543) DanielK válasza Solar_Wind (#7541) üzenetére


DanielK
addikt

Én is erre gondolok.

(#7544) plus44 válasza vadászcsiga (#7540) üzenetére


plus44
veterán

Na, nincs harag igaz? :(

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7545) DanielK


DanielK
addikt

A telefonomon lévő zenéket, hogy tudom az itunesba varázsolni, úgy hogy ott legyenek, mikor a telefon nincs rádugva? Most csak a telefonra tettem fel ezek szerint a zenéket. :W A gépen is szeretném látni őket.

(#7546) DanielK válasza DanielK (#7545) üzenetére


DanielK
addikt

És a telefonba állítottam be minden id taget és borítót. Ergo ezt nem szeretném még egyszer a gépen elvégezni, ezért ilyen fontos ez. Vagy backup-nál mindent lement az itunes, még a zenéket is? És restore-nál meg vissza is teszi?

(#7547) vadászcsiga válasza plus44 (#7544) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Milyen harag, ja most nézem a végén a szomorú szmájlit, (sőt mérges szmájli lett) tényleg úgy tűnik mintha sértődött lennék. Nem csak a feleségem már tűkön űlt hogy induljunk már és mellényomtam. Mosolygós akart lenni.

...persze végül rá kellett várni :)

A kalapot megettem, gratula Antibazsinak :C

[ Szerkesztve ]

(#7548) plus44 válasza vadászcsiga (#7547) üzenetére


plus44
veterán

:R :)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7549) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Újabb petyka: Az Apple letiltja az illegális iOS 5 béta installációkat, és a hozzá tartozó Developer Accountokat?
Ha eddig engedte akkor erre a pár hétre már hagyhatná. Remélem nem igaz.

[ Szerkesztve ]

(#7550) Kashim válasza vadászcsiga (#7549) üzenetére


Kashim
őstag

Én más oldalakon meg twitteren úgy olvastam, hogy inkább a régebbi béta verziókat deaktiválja. Most ebbe valószínűleg több olyan user tartozik, aki pénzért jutott udid reghez szóval meg is volt a pletyka alapja. Szvsz csak felfújják a dolgot, de majd kiderül.

Mondjuk legalább annyi eszük lehetne, hogy a fórumozó társunkat ne reklámoznák ott az oldalon az idióták...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.