Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44001) icecave válasza DanielK (#43999) üzenetére


icecave
nagyúr

Annak is vettem, csak mondom akkor egyúttal már rámutatok a saját hülyeségemre azzal, hogy ahogyan írod is, nem lehet hinni a hozzászólásoknak (nem is szoktam, de itt most tömegesen írták, hogy mi a helyzet, és sok lúd disznót győz alapon beettem a dolgot).

(#44002) kovis válasza DanielK (#43995) üzenetére


kovis
tag

Nem. Azt akarom, hogy az összes zeném legyen fenn a telón, de 3 különböző gépről. Nincs egységes itunes library-m 3 gépről dolgoznám egybe. :)

Közben megoldottam hátha másnak is segít.

Eszerint nem lehet megoldani iphone-nal:
[link]

És itt van a lényeg:
iPod shuffle and iPhone are intended for use with a single computer. You cannot load music from multiple computers or iTunes libraries onto iPod shuffle and iPhone like you can with other devices.

Magyarán 1 iphone csak egy géppel használható, különben törli a zenét ha új géppel próbálkozol.

A megoldás:
Kopizni kell a kívánt zeneszámokat "crtl-c"-vel és az iPhone Music Library-be belépve egyszerűen "crtl-v"-vel bemásolni. Gyerekjáték és a cél ugyanaz.

(#44003) DanielK válasza icecave (#44001) üzenetére


DanielK
addikt

Érdekes új to-do és egyéb program. AppShopper link. Igazából úgy néz ki, mint egy igazi határidőnapló. Sokat tud, de még nem győzött meg, hogy kipróbáljam, pláne nem ennyiért! :Y
A Due egyelőre bevált a Week Calendarral.

Nekem megy rendesen, amúgy ez a neve: Plannerd - (To Do, Notes, and More). Keress rá így a store-ban. Eddig csak a képeket nézegettem, érdekes koncepció...

[ Szerkesztve ]

(#44004) icecave válasza DanielK (#44003) üzenetére


icecave
nagyúr

Nekem sql adatbázis errorral nyílik a link.

(#44005) DanielK válasza DanielK (#44003) üzenetére


DanielK
addikt

Lemaradtam a szerkesztésről..

A fejlesztő honlapja: www.8six.com

(#44006) vadászcsiga: ez az ami igazából zavar benne! :U Mert nem lenne rossz, ha a jegyzetek, teendők, emlékeztetők, naptár, stb. egy programban lenne. De azért nehogy már ilyen külalakkal. :O Egyelőre marad a Due+WeekCalendar+Jegyzetek.

[ Szerkesztve ]

(#44006) vadászcsiga válasza DanielK (#44003) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nemá úgy néz ki mint egy játék határidőnaplo műanyagból. Ne dobj ki ennyi pénzt.

(#44007) sp@rtan válasza vadászcsiga (#43897) üzenetére


sp@rtan
senior tag

iOS-en megnyitott tabokat lehet majd látni Safariban is, gondolom majd visszafelé is fog működni. [link]

(#44008) BossBoss válasza tildy (#43932) üzenetére


BossBoss
őstag

-kepek kuldese sharingel fb-re ------> Camera+

Ha már kint élsz ne sajnáld azt a pár pít ;)

(#44009) m3tr0


m3tr0
senior tag

Sziasztok,

olyan problémám lenne,hogy mai napon észrevettem a telefonomon, mintha kisebb lenne a kijelző mérete, ami hülyeségnek hangzik de megnéztem és a háttér mellett van egy kis keret
ahova nem húzódik ki a kép..Ezt most nem vettem észre 4 hónap alatt vagy tényleg van valalmi gáz a 3gs-emmel?

Sleep módban is fény felé fordítva tökéletesen látszik a sötét kijelzőn az a rész ahol van kép és körbe egy sáv ahol nincs. :F

(#44010) DanielK válasza vadászcsiga (#43897) üzenetére


DanielK
addikt

Olyan, mint a PushInk. Mindenféle mahinálás nélkül. Igazából az olvasólista is hasonló, ezért gépen is fel van téve a safari, hogy ott is lássam, mit tettem oda.

(#44011) sp@rtan válasza DanielK (#44010) üzenetére


sp@rtan
senior tag

Olvasólista helyett esetleg kipróbálhatjátok a Radibilityt, mostanában jelent meg hozzá az app. Szép, egyszerű, népszerű böngészőkhöz elérhető a plugin amivel lehet küldeni az appba. Én a Twitter miatt használom, Tweetbotból egyszerűen el lehet rakni későbbre az olvasni valókat. :K

(#44012) L.L. válasza m3tr0 (#44009) üzenetére


L.L.
senior tag

Ez ilyen, csak napfényben jobban kitűnik, és azért látod utána folyamatosan, mert azt figyeled.

(#44013) DanielK válasza sp@rtan (#44011) üzenetére


DanielK
addikt

Igen, próbáltam, de az egy külön app. Az olvasólista meg a safari része. Nem olyan sokszor használom, ezért nem raknék fel külön appot. Illetve párom is használja az ipadet, és neki is jól jön, hogy utána oda tud ülni a gép elé és az olvasólistából kiszedi, hogy mit nézzen meg.

(#44014) m3tr0 válasza L.L. (#44012) üzenetére


m3tr0
senior tag

Basszus de kemény...ősszel vettem és eddig nem vettem észre,lehet mert nem volt ilyen fényben elővéve még eddig. Nagyon durva. :DDD Köszi azért. :R

(#44015) eszgé100 válasza tildy (#43948) üzenetére


eszgé100
őstag

Nem fogja felajánlani, de a Skypeból is el lehet érni a telefonkönyvet

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#44016) sp@rtan válasza DanielK (#44013) üzenetére


sp@rtan
senior tag

Én is inkább az olvasólistát preferálom, de az csak Safariból elérhető. Ezt külső appok (mint írtam, lényegében csak Tweetbotból használom) , más böngészők is használhatják, ez a jó benne. :K

(#44017) DanielK válasza m3tr0 (#44014) üzenetére


DanielK
addikt

iPhone 4-en is ilyen! :K

(#44018) tildy válasza Mr. Teddy (#44000) üzenetére


tildy
nagyúr

Erdekes, mert ugye hardverileg jonak gondolom az eszkozt, csodalatos a kameraja,a hangszoroja es a kepe.

MEglatom mennyire valik be a favourites lista, meg ez a normalisabb hivo app , amit itt ajanlottak. :R :R (utobbi nekem kb letszukseglet , es mig lehet masnak fel sem tunik, az ujjam miatt elegge lenyeges, hogy ha hivni akarok gyorsan valakit, akkor konnyeden tehessem, nagy gombokon ... Meghat ugye ez telefon, ne 44 bill kozul kelljen mar valasztani, ha hivok valakit...)

SKypeos kulfoldi hivaslista funkcio nelkul meg epp tudok elni , widgetek nelkul is fogjuk ra, bar a forex-es widgetem mar most hianyolom.
Valoszinuleg van egy adag , uristen uristen, semmi nem a " megszokott modon mukodik " erzes is benne.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#44019) bmwk1200s


bmwk1200s
őstag

Sziasztok!
iPhone 3Gs lassu wifi, pedig a router laptoppal remekül megy.
Van valami ötlet hogyan lehetne normalis letoltesi sebessegre birni a telefonom wifin keresztul?

Semmit sem írok alá!

(#44020) Csabee. válasza bmwk1200s (#44019) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Router fuggo ez. Nekem is ez volt a regi routeremmel, a tplink routerrel meg hasit.

Üdv: Csabee.

(#44021) Kommy válasza bmwk1200s (#44019) üzenetére


Kommy
veterán

próbáld meg, hogy a laptopról továbbosztod (lehetséges, hogy így nem működik) wi-fi-s netet akkor mit csinál?

Milyen kódolás van a wi-fi-n wep, wpa, wpa2, nincs? Próbáltad ezeket változtatni? Resetelve volt a wi-fi? Telefonon resetelve a hálózati beállítások meg volt próbálva?

(#44022) tildy válasza tildy (#44018) üzenetére


tildy
nagyúr

megneztem jobban, megsem jo teljesen ez a progi, mert telszamra keres csak nem pedig beutott szamok alapjan szotarazva nevre. Alabb linkeltem amit desiren latok, ha beutom a 748at , akkor felhozza a rit-tel kezdodo neveket, ugyhogy nezek tovabb, mert ez nem teljesen az ami nekem kell. Ez megoldas a telszamkeresesre, de nem megoldas a nevkeresesre ( ha megnezitek a keypadet, ott vannak rajta betuk, azt szotarazza a korabbi telom, tehat pl. Ha annamarit kerestem, eleg volt a 266-tal kezdeni a beirast , mikozben a telszama nem tartalmazott 266t . Attila nevueknel pl 288 ... Es sorolhatnam.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#44023) xlife11


xlife11
senior tag

Ma beállítottam iTunesban egy halk számhoz hogy 200%-os legyen a hangerő, de duplán syncelte fel, és most van a Zenelejátszóban egy halk és egy hangos verzió.Ezt miért csinálja?Komplett albumnál zavaró.

(#44024) dni válasza dni (#43997) üzenetére


dni
őstag

Erre valaki?

(#44025) bmwk1200s válasza Kommy (#44021) üzenetére


bmwk1200s
őstag

Ez a tovabbosztas erdekel, hol lehet beallítani?

WPA2-PSK kódolas van beallitva. Probaltam mar, hogy atallitom masra, de nem mukodik ugy sem a dolog normalisan.
Igen, volt resetelve a wifi is es a telefon halozati beallitasai is...

Semmit sem írok alá!

(#44026) szabopali


szabopali
aktív tag

Win7 újra installálás előtt állok. Mit kell tenni hogy az új partíción az ITunesban ugyan azok a beállítások legyenek érvényben? Persze nem a képekre, zenékre, playlistekre gondolok, inkább az applikációk szinkronja legyen azonos!

szabopali

(#44027) Kommy válasza bmwk1200s (#44025) üzenetére


Kommy
veterán

(#44028) bmwk1200s válasza Kommy (#44027) üzenetére


bmwk1200s
őstag

XP-m van a laptopon :)

Semmit sem írok alá!

(#44029) Kommy válasza dni (#43997) üzenetére


Kommy
veterán

Tessék itt a leírásom, hogyan lehet visszarakni.

(#44026) szabopali: Saját mappád zenék (music) iTunes könyvtárat mentsd le és másold majd ugyanide vissza.

bmwk1200s: [link], ez egy program: [link] (elvileg ez az egyszerűbb)

[ Szerkesztve ]

(#44030) Csabee.


Csabee.
nagyúr

iStyle ba a 16gb os
Ipad2 melle adnak
Apple tv-t?? Telefonon nem erem el oket.

Üdv: Csabee.

(#44031) Solar_Wind válasza Csabee. (#44030) üzenetére


Solar_Wind
senior tag

A régi Apple TV-t.

(#44032) Kommy válasza Csabee. (#44030) üzenetére


Kommy
veterán

Akkor itt az idő, hogy beszerezz egy Apple TV-t az iPad 2 mellé. Most minden 4. iPad 2 vásárlónak lehetősége lesz arra, hogy a 100 Apple TV egyikét megvásárolhassa 1 Ft-ért. Ehhez csak meg kell adnod a vásárlás során nevedet, telefonszámodat és email címedet, hogy fel tudjuk venni veled a kapcsolatot. Az akció 2012.03.016-ig vagy a készlet erejéig tart.

forrás

(#44033) Csabee. válasza Kommy (#44032) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Koszi! Nem talaltam Valamiert. De az apple tv aratol se talaltam semmit.

Üdv: Csabee.

(#44034) bobooo válasza Csabee. (#44033) üzenetére


bobooo
addikt

eredeti ára az apple tv-nek 29.990 Ft :DD forrás

(#44035) szabopali válasza Kommy (#44029) üzenetére


szabopali
aktív tag

:R köszönöm, meg is van : )

szabopali

(#44036) DanielK válasza tildy (#44022) üzenetére


DanielK
addikt

Mint mondtuk már, ilyen nincs iphone (iOS)-ra. Ha névre akarsz keresni, akkor ott a spotlight, ha számra ,akkor meg ott a program, amit letöltöttél. Ennyi. :U És kérlek ne gyere azzal, hogy milyen az ujjad, mert a férfiak többségének is tömzsi, vastag ujja van. Nem olyan vékony, mint egy átlagos nőnek. Mi mégis megszoktuk, vagy csak használjuk.
Ha ennyire nem tetszik, akkor nyugodtan vissza mehetsz androidra. :U
Nagyon jogosan mondta egy fórumtársunk: ne azt keresd, hogy mi nincs iphone-ra, hanem egyszerűen használd, ha meg mindenáron azt keresed, akkor térj vissza androidra.
Nem értem, hogy miért nem jó egy egyszerű spotlight keresés a nevekre... Még kattintgatni sem kell semmibe, csak balra húzni a főképernyőt.

[ Szerkesztve ]

(#44037) icecave válasza bobooo (#44034) üzenetére


icecave
nagyúr

Ja, és minden 4. vásárló kap, nem mindegyik... plusz 03.16-ig volt az akció, bár ha maradt még készlet, most is tarthat.

(#44038) bmwk1200s válasza Kommy (#44029) üzenetére


bmwk1200s
őstag

Megcsinaltam, de nem megy.
Szerintem a gond az lehet, hogy ez egy webbox, 3G-s netbol csinal wifis netet.
Mukodik, a laptoppal egesz gyors is, de az iPhone 3Gsel valami kegyetlen lassu...
Nem fut le az iCloud mentes sem...

Semmit sem írok alá!

(#44039) fufinorbi


fufinorbi
tag

nem tudjátok, hogy mikor fog kijönni Ipad 2-re 5.1-re Jailbreak??

(#44040) bobooo válasza fufinorbi (#44039) üzenetére


bobooo
addikt

már van untethred jailbreak is csak a nagy közönség számára még nem elérhető, de már 3-4 fejlesztő is jelezte h már csak pár hét (nap?) és lesz letölthető verzió amivel a user tudja jailbreakelni egyszerűen az iPadet 5.1 alatt

(#44041) fufinorbi


fufinorbi
tag

aha .......kösz...!!!!!!!!!!!

(#44042) ittakary válasza fufinorbi (#44041) üzenetére


ittakary
nagyúr

Szivesen........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#44043) Csabee. válasza bobooo (#44034) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Koszi!

Üdv: Csabee.

(#44044) leroyclub


leroyclub
senior tag

Erre valaki?

(#44045) DanielK válasza leroyclub (#44044) üzenetére


DanielK
addikt

Miután nem is fut a háttérben. :K Máshogy működik, mint az android vagy pc esetén.
Néhány cikk erről: 1, 2.
A lényeg, hogy igazából nem is futnak a háttérben, "hibernálva" vannak. És nem is merítik azt.
7 api szál van, amit egy program használhat pl. push üzenetkezelés, zene lejátszás háttérben stb.

Talán Kommy mondhat erről többet, ő ért is hozzá! :B

[ Szerkesztve ]

(#44046) leroyclub válasza DanielK (#44045) üzenetére


leroyclub
senior tag

Akkor fölösleges is kilvöldözni öket! Köszi!

(#44047) __H4X0R__ válasza leroyclub (#44046) üzenetére


__H4X0R__
senior tag

Azok csak a Ram-ot foglalják, azért érdemes általában kitörölni mindent a Multitaskingból. többször előfordult már, h sok app volt megnyitva, majd a háttérben maradtak, de egyszer csak az egyik használata közben be crashelt a telefon, és akkor törlődött magától az összes a Multitaskingból.

[ Szerkesztve ]

www.kristofnagy.com

(#44048) csabi8809


csabi8809
csendes tag

Sziasztok.

Miért nem tudok zenéket felrakni iPhone-ra?
Itunes-ba a harmadik lépés után leáll a dolog.
Már mindent kipróbáltam: újraindítottam a gépet, telót, library music-ot kitörölttem, minden lehetséges variációnál szinronizáltam, de semmi...

iPhone forever

(#44049) __H4X0R__ válasza csabi8809 (#44048) üzenetére


__H4X0R__
senior tag

3. lépés? Nincsenek is nagyon lépések. Fogod, feltöltöd a zenédet az iTunes Library-ba, majd azután ha akarod akkor még tudod szerkeszteni a Get Info fülön. azután mented öket, kijelölöd, és áthuzod a telefonod Music mappájába, bal oldalt a Devices fül alatt.

www.kristofnagy.com

(#44050) ittakary válasza leroyclub (#44046) üzenetére


ittakary
nagyúr

Azért a felesleges erős szó. Nálam pl csak a telefon, üzenetek, és mail van nyitva mindig, többieket mindig bezárom, ha nem használom.

DE amióta van JB-m és van egy KillAll gombom, azóta semmi nem szokott futni :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.