Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36001) vadászcsiga válasza Kommy (#35992) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Kommy Igazad van ez tényleg jobb: "Megtaláltam a kedvenc tweekemet" :P

[ Szerkesztve ]

(#36002) eszgé100 válasza vadászcsiga (#36001) üzenetére


eszgé100
őstag

vadászcsiga, máyköl: elhiszem, hogy nektek már unalmas, hisz évek óta benne vagytok, csináljátok, de valljuk be, hogy egy magamfajta újoncnak sokkal izgalmasabb erről olvasni, mint arról, hogy vettem egy lila meg egy piros bumpert. Nem szeretnék ezen vitázni, hisz nem érdekelhet mindenkit ugyanaz, teljesen szubjektív a véleményem, szóval részemről béke :)

[ Szerkesztve ]

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#36003) :MTC:kandur


:MTC:kandur
tag

Én bár jobban szeretem a szűz, jb nélkül a telóm, minden nap 1-2x elolvasom a forumot, ha jb- ről van szo, ha tokokrol, stb..

★★★★★

(#36004) Ragnar95 válasza Rivaul (#35987) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Úgy érted, hogy ikonként ott legyenek, mintha alkalmazások lennének? Szerintem ezt nem lehet kivitelezni,de fölösleges is lenne,egyszerűbb a noticenterbe integrálni vagy csak simán a status bar-on jobbra vagy balra elhúzva az ujjadat előjön az SBSettings és ott tudod állítgatni :K

Amúgy a FavoriteContacts-ot használja valaki? Megéri az árát? Vagy van valami más noticenterbe beépülő tweak, ami ugyanezt tudja?

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#36005) samgar


samgar
őstag

Az 5.1beta3-ban már integrálva van a facebook? Vagy van már letölthető GM verzió?

Oppo Find X5 PRO

(#36006) KonzolKartel

Nem tudom átnevezni a mappákat:?. JB elött nem volt vele gond. Most szimplán nem ugrik fel a billentyüzet...:?

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#36007) Kommy válasza samgar (#36005) üzenetére


Kommy
veterán

Sem facebook integráció, sem GM verzió.

szerk: Hát nem nulla a változás, de azt nem szabad elfelejteni, hogy ez beta verzió tehát tesztelésre van nem mindennapi használatra.

[ Szerkesztve ]

(#36008) samgar válasza Kommy (#36007) üzenetére


samgar
őstag

Akkor nem teszem fel. Gondolom az 5.01-hez képest nulla a változás. :U

Oppo Find X5 PRO

(#36009) DanielK válasza samgar (#36008) üzenetére


DanielK
addikt

Üzemidőben észrevehető a változás. Ha nincs szükséged jb-re, akkor tedd fel. Sokal jobban bírja a telefonom mióta beta van rajta. Ja és nem veszik el semmid, ha Shift+update-tel teszed fel. Persze azért egy biztonsági mentés nem árt előtte.

(#36010) Ragnar95 válasza samgar (#36008) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Sokaknak javult az üzemidő, tehát lehet, hogy megéri felrakni :K Szerintem csak akkor ne rakd fel,ha JB-re van szükséged ;)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#36011) Kommy válasza DanielK (#36009) üzenetére


Kommy
veterán

csak shit + update-el rakható fel ha nincs teljesjogú fejlesztői fiókja

(#36012) samgar válasza Ragnar95 (#36010) üzenetére


samgar
őstag

Sajnos azt vettem észre, hogy jb mellett viszont látványosan csökken az üzemidő, minimális cydia tweak felrakása mellett is. No winterboard. És látványosan lassul is. Ezért aztán ahányszor felteszem, ugyanúgy le is veszem.

Oppo Find X5 PRO

(#36013) Gaberiellb


Gaberiellb
senior tag

Sziasztok! 1 kérdésem lenne: szeretnék venni 1 iphone 3gs-telefont, de angliában van az illető elég jó áron lenne, és ezért érdekelne. A kérdés a következő: Ha az ottani telefon vodafonos, vagy t-mobilos az itthon tudom használni? Illetve tudok rávarázsolni magyar nyelvet? Ha ezek a lehetőségek nem játszanak csak unlockolt telefont tudok használni? Gondolom ebből a gyárit kell megvenni, valamint erre is lehet magyar nyelvet rakni? A külföldi garanciát tudom itthon érvényesíteni? Bocs a sok lámáskodásért csak nagyon fontos, előre is köszönöm a válaszokat. Üdv :R

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#36014) Ragnar95 válasza Gaberiellb (#36013) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem, a külföldi voda vagy T függő teló csak az adott ország adott szolgáltatójának hálózatán használható,tehát itthon nem.
Magyar nyelv az iOS4.0 óta integrálva van a szoftverbe, tehát ezzel nem kell foglalkoznod.
Gyári függetlent érdemes venni, mivel a szoftveresen függetlenítettekkel több gond van, bonyolultabb a szoftverfrissítés, stb...
Ha EU-s országban vásárolt gyári független, akkor tudod érvényesíteni,de ha külföldi szolgáltatófüggő (volt), akkor nem.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#36015) vans? válasza ittakary (#30169) üzenetére


vans?
őstag

En meg azert vettem meg, mert annyit olvastam toled, hogy milyen fasza, erre fuggove tett! ;]

hábm bábm

(#36016) Gaberiellb válasza Ragnar95 (#36014) üzenetére


Gaberiellb
senior tag

Oké akkor gyári függetlent kell vennem, köszönöm a maximálisan korrekt választ. :R Üdv

Eurocom Sky X4c(P751TM1-G)

(#36017) KonzolKartel válasza samgar (#36012) üzenetére

Én nem vettem észre ilyet. Winterboard merítette. Leszedtem, azóta átlagos az üzemidőm.
szerk.: és tuti nem lett lassabb.

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#36018) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Van egy 3GS, rádugtam töltőre, a töltő elpukkant, az ihone azóta nem kapcsol be..

Mi mehetett tökre? akksi?

Üdv: Csabee.

(#36019) tomcsi válasza Kommy (#36011) üzenetére


tomcsi
senior tag

Küldtem egy privit!

(#36020) spyduck


spyduck
nagyúr

Sziasztok!

Imádom az iPhone-t de már a tököm ki van vele. Szóval! Szeretett és egyben 2 év alatt 5.-ik cserélt iPhone készülékem nem tud a WiFi-hez csatlakozni.

Ötlet?
iOS 5.0.1
iPhone 3GS

(#36021) TonTomika válasza vans? (#36015) üzenetére


TonTomika
aktív tag

Én is játszok a Real Racing 2-vel, eddig ez a legjobb autós játék iPhone-ra azok közül, amit láttam. :)

(#36022) b4zsi- válasza spyduck (#36020) üzenetére


b4zsi-
őstag

Valamikor nekem is kiír ilyet akkor kiszoktam kapcsolni a Wifit meg be vagy routert újraindítom vagy várok egy kicsit! Nem hiszem , hogy mind az 5 db Iphone rossz lett volna lehet valami beállítás nem tetszik neki:S

(#36023) spyduck válasza b4zsi- (#36022) üzenetére


spyduck
nagyúr

2db repedés, anyaghiba
1db kivágta az uatós töltő
1db rezgőaaksi hiba, lassú volt (szoftvertől függetlenül)

És most ez, wifi hibám még nem volt :W
Amiket ítál az volt az első, h próbáltam, van notebook és másik iPhone is a lakásban, csak az enyém nem akarja. Sztem csinálok egy recovery-t....

(#36024) vans?


vans?
őstag

Nektek jol mukodik az iTunes? Egy kis ideje nem akarja megjeleniti a sajat fiokom menupontot. adatot akarnek modositani, de azt irja, hogy ellenorizzem a halozati kapcsolatokat... net rendben, elotte meg vettem dolgokat, az mukodik is, csak az adataimat nem engedi elerni. :F

hábm bábm

(#36025) Kasza08 válasza vans? (#36024) üzenetére


Kasza08
őstag

Frissítettél? Nekem jó :U

(#36026) vans? válasza Kasza08 (#36025) üzenetére


vans?
őstag

Nem frissitettem. De ez nem okozhatja elvileg, nem?

hábm bábm

(#36027) Csabee. válasza vans? (#36024) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Haverombal is ez van! Nem digi interneted van?? Frissiteni akarta az iphonejat s a szerver nem elerheto uzenetet kapja.

Üdv: Csabee.

(#36028) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Jól tudom hogy az i4/S hátlap csavarjai torx4-es méretűek?
Természetesen a barkácsáruházakban T5 a legkisebb csavarhúzó.

(#36029) vans? válasza Csabee. (#36027) üzenetére


vans?
őstag

T-home. :U

hábm bábm

(#36030) máyköl válasza vadászcsiga (#36028) üzenetére


máyköl
veterán

Varerán van kifejezetten iPhone -hoz csavarhúzó.

(#36031) Ragnar95 válasza vadászcsiga (#36028) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Itt van direkt iPhone torx csavarhúzó ;)
Amúgy mihez kéne neked? Más hátlapot raksz rá?

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#36032) Kasza08 válasza vadászcsiga (#36028) üzenetére


Kasza08
őstag

Elvileg nem torx, hanem pentalobe, ami virág alakú, szemben a torx csillag alakjával. De itt azt mondják, hogy jó egy kisméretű laposfejű csavarhúzó is.

vans?: próbáld ki a frissítést, most jött néhány napja.

[ Szerkesztve ]

(#36033) Csabee. válasza vans? (#36029) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Hm.. De miert nem elerheto akkor!? Havernal digije van s t-s mobil er s ugysem megy!

Nekem otthon upcs es ott megy.

Üdv: Csabee.

(#36034) spyduck válasza spyduck (#36020) üzenetére


spyduck
nagyúr

recovery megoldotta...

(#36035) manchester85 válasza spyduck (#36023) üzenetére


manchester85
addikt

Hát már bocs, de amit írsz, az felfújt faszság + user error

-minden 3G/3GS reped

- kivágta az autóstöltő? Biztos szar volt a töltő...

-lassú volt? Ez is érdekes "hibajelenség".

Most wifi hiba? Próbáltál már restore-t, mindent? Gondolom nem.

Én inkább úgy veszem észre, hogy amint lehetőséged volt, és találtál egy okot, már cseréltetted is ki az iPhone-odat, minden létező ürüggyel, most meg felfújod, hogy mennyi baj van velük. :U (Inkább örülj neki, hogy minden garanciáztatás bejött, újraindult 4-edjére is a garid, de a leírásaid alapján semmilyen komoly rendellenességet nem találok, inkább csak belemagyarázásokat...)

szerk: sejtettem. :U

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#36036) vans? válasza Csabee. (#36033) üzenetére


vans?
őstag

Kozben helyreallt magatol. Ki erti ezt... :)

hábm bábm

(#36037) vadászcsiga válasza Kasza08 (#36032) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor a torx nem is jó hozzá. Jó tudni.

Ragnar95
Le akartam szedni a hátlapját hogy megvizsgáljam a repedés pontos helyét, de közben vettem ma egy 1500 Ft-os full body fóliát ami úgy eltakarta hogy már nem találom :)
Valszeg kitöltötte vagy mi.

Egyébként hála DanielK-nak, a celluxos ötletével sikerült tökéletesen buborékmentesen felraknom :R
Nagyon jól vissza lehet vele szedni majd alá tolva ki lehet emelni a szöszt.

(#36038) spyduck válasza manchester85 (#36035) üzenetére


spyduck
nagyúr

Tudod a friss készülék ami még JB-t se látott soha életében ne legyen már ilyen.... A franc se gondolta.

Minden 3GS reped
Tudom! Mondj már másik olyan telefont ami reped? Barátnőm MacBook-ja is reped, csodálatos. Az összes haveromé reped, áááá nem szar!

lassú volt? Ez is érdekes "hibajelenség".
Recoveryzhettem én orrba, szájba, néha még az sms írás is szaggatott. + rezgőakksi hibás volt.

kivágta az autóstöltő? Biztos szar volt a töltő..
Ez lehetséges, vagy mert túlmelegedett a navigáció. Ugye szeret beforrósodni ;)

És igen, amint van lehetőségem kicseréltetem, mert kell a munkámhoz és meghalok nélküle. Kicsit gáz tudod amikor egy előadáson vagy és mindenki téged néz, mert a telefonod olyan hangot ad ki mint ha vibrátor volna a zsebedben. És tetszik, h újraindul a gari és addig fogom cserélni amí] tudom ha reped. Amennyi pénzért vettem el is várható!
És nem veszek mást, csak iPhone-t mert szoftveresen az felel meg nekem de azért ennyi szarság már kcisit kiidegelő, főleg amikor Samsung Omnia-t, meg hasonlókat kapok cserekészüléknek amik még az ébresztés funkció beindulása előtt lefagynak én meg elkések a munkámból.

végszó: Eddig mindig cserélték így valószínűleg nem alaptalan a problémám ;)

[ Szerkesztve ]

(#36039) manchester85 válasza spyduck (#36038) üzenetére


manchester85
addikt

"ne legyen már ilyen"

Milyen? Bármilyen bug előjöhet néha, addig ne jelentsd már ki, hogy szar a wifije, amíg nem győződsz meg róla.

Reped, igen, fogadd el. Szerintem jobban örülsz neki, hogy reped, és bármikor újraindíthatod a garit, mintha nem repedné, és nem cseréltethetnéd kéthavonta. Nehogy már ezért legyél felháborodva. :U Fogadni mernék, hogy jobban idegesítene, ha nem repedne. :)

"kivágta az autóstöltő? Biztos szar volt a töltő..
Ez így van!"

Akkor meg? User error, és kapsz egy új telót. Még büszke is vagy rá? :DDD

"És igen, amint van lehetőségem kicseréltetem, mert kell a munkámhoz és meghalok nélküle."

Ja, és miután volt egy hajszálcsíknyi lepattogzott festék a lakkozáson, máris nem tudtad hasznát venni a munkádhoz. :DDD

"És tetszik, h újraindul a gari és addig fogom cserélni amí] tudom ha reped. Amennyi pénzért vettem el is várható!"

Baromira nem elvárható. Ez a magyar jogszabályok miatt van csak így.

"Eddig mindig cserélték így valószínűleg nem alaptalan a problémám"

Mivel hivatalos szerviz nincs, így gyakran azt se tudják, akik megnézik, hogy mivel állnak szemben.

A hozzászólásodból egyértelműen lejön, (amit amúgy eddig is sejtettem) hogy alig várod, hogy ürügyet találj, és cseréltesd. Jogod van hozzá, csak akkor ne legyél már felháborodva, hogy ez már az 5. telefonod, és mekkora gáz ez az egész.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#36040) vadászcsiga válasza vadászcsiga (#36037) üzenetére


vadászcsiga
félisten

vettem ma egy 1500 Ft-os full body fóliát
Olyan is :( tiszta zsír.

Melyik az a fólia ami nem zsírosodik, elérhető áron van, és hol lehet kapni? Olyan mennyiségű van a neten hogy nem igazodok ki.

(#36041) KonzolKartel válasza spyduck (#36038) üzenetére

Javallok valami egyszerűbb telefont. Mondjuk egy myphone-t, azzal nem lesz bajod ;]

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#36042) icecave válasza spyduck (#36038) üzenetére


icecave
nagyúr

Most nem azért, de mi az a rezgőakksi? Az iPhone-ban van akku, meg van rezgőmotor, de rezgőakksi egyben? :U :D

(#36043) manchester85 válasza icecave (#36042) üzenetére


manchester85
addikt

Az övében volt, ezért cserélték. :DDD

i6 Silver

(#36044) spyduck válasza manchester85 (#36039) üzenetére


spyduck
nagyúr

Igen csak amikor cserélni kell az összes kontaktom és emailem meg mindenem a számítógépen van. Nagyon idegesítő.

Baromira nem elvárható. Ez a magyar jogszabályok miatt van csak így.
A repedésre céloztam nem a cserére. Ennyi pénzért ne repedjen. Amúgy nem a fogyasztóvédelmi jogszabály miatt, hanem az Apple garanciális ügyintézése miatt vagyok hálás ugyanis ezt nem a jogszabály határozza meg.

A hozzászólásodból egyértelműen lejön, (amit amúgy eddig is sejtettem) hogy alig várod, hogy ürügyet találj, és cseréltesd.
Igen jól látod, de annak jobban örülnék ha nem csesződne el rajta mindig vmi.
És gáz ez az egész, mert csak annyit kellett volna, h olyan vázat adnak neki mint a iTouch-nak.

(#36045) spyduck válasza icecave (#36042) üzenetére


spyduck
nagyúr

Igazad van, elszólás. Rezgőmotor hibás. ;]

(#36046) spyduck


spyduck
nagyúr

Mindenki azt mondja, h a Mac-esek, meg iPhone-osok fanatikusok és csak azt istenítik a saját terméküket. Sztem látni kéne a hibákat is ;)

(#36047) icecave válasza spyduck (#36046) üzenetére


icecave
nagyúr

Szerintem mindenki látja, de ami engem illet, elmondom, hogy van ez nálam...
Volt sok más termékem is, azokat a hibái miatt utáltam, az iPhone-t viszont a hibáival együtt szeretem és ez a k*rvanagy különbség :)

(#36048) Ragnar95 válasza spyduck (#36044) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Baromira nem elvárható. Ez a magyar jogszabályok miatt van csak így.
A repedésre céloztam nem a cserére. Ennyi pénzért ne repedjen. Amúgy nem a fogyasztóvédelmi jogszabály miatt, hanem az Apple garanciális ügyintézése miatt vagyok hálás ugyanis ezt nem a jogszabály határozza meg.

Az igaz, hogy az Apple garanciális feltételei miatt cserélik,de a magyar jogszabályok miatt indul újra a gari.

Igen jól látod, de annak jobban örülnék ha nem csesződne el rajta mindig vmi.
És gáz ez az egész, mert csak annyit kellett volna, h olyan vázat adnak neki mint a iTouch-nak.

Annak se örülnél, mert az meg kb egy lepkefingtól is összekarcolódik és ez nem vicc....Bőr tokban hordva is olyan karcos lett a hátlapja az enyémnek,h minden négyzetmilliméternyi helyre legalább 5 karc jutott...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#36049) manchester85 válasza spyduck (#36044) üzenetére


manchester85
addikt

Cserélni? Mit kell cserélni? Szinkronizálásról nem hallottál még?

"Ennyi pénzért ne repedjen"

Akkor add el, ez már ilyen marad, így lett megtervezve.

"az Apple garanciális ügyintézése miatt vagyok hálás ugyanis ezt nem a jogszabály határozza meg."

Hülyeségeket beszélsz. Az Apple sehol nem ír olyat, hogy garanciális szervizelés után újraindul a jótállási idő. Mivel Magyarországon nincs javítás, és teljes fődarab csere történik, így a jogszabályok értelmében új készülék esetén újraindul a garancia. Ha az Apple-n múlna, kapnál még 3 hónap garanciát, és ha addig nem lesz a cserélt alkatrésszel probléma, akkor onnantól kezdve már a jóistennél se fogod tudni garanciáztatni.

"Igen jól látod, de annak jobban örülnék ha nem csesződne el rajta mindig vmi."

Dehogyis. Annak örülsz a legjobban, hogy találsz garanciáztatásra okot. A repedés nem elcsesződés, a készülék használatán semmit nem változtat. Tönkreteszed a telefonodat egy gagyi autóstöltővel, és még neked áll feljebb? Egy ilyen eset után én hálát adnék a sorsnak, nem cirkuszolnék. Ha elzavarnak a francba, hogy nem rendeltetésszerű használat miatt ment tönkre, egy szót nem szólhattál volna...

"h olyan vázat adnak neki mint a iTouch-nak."

Az még nem jutott eszedbe, hogy a GSM modulnak és a GPS-nek nem biztos, hogy jót tenne a fém hátlap? Arról nem is beszélve, hogy az a bóvli karácsonyfadísz fém iszonyatosan karcolódik.

i6 Silver

(#36050) spyduck válasza Ragnar95 (#36048) üzenetére


spyduck
nagyúr

de a magyar jogszabályok miatt indul újra a gari.
Ez igaz :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.