Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7301) Játékos válasza P3TR!CK (#7300) üzenetére


Játékos
addikt

Pont ezt akartam kérdezni, metr engem is megszivatott. :K Kb. tizedszer sikerült... :W

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#7302) pingwin92 válasza P3TR!CK (#7300) üzenetére


pingwin92
aktív tag

43 + zlib1.dll

[ Szerkesztve ]

(#7303) P3TR!CK válasza pingwin92 (#7302) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

TinyUmbrella-ból a legfrissebbet használod ? "tinyumbrella-5.00.08" ?

Szerk.: Valamint a "Start TSS Server"-t megnyomtad ?

Szerk. 2: iREB RC4 esetleg ?

[ Szerkesztve ]

(#7304) P3TR!CK válasza P3TR!CK (#7303) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

iREB RC4, innen szedd le.

(#7305) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Elkezdett idegesíteni nehány dolog a béta 4-ben visszaraknám a 4.3.5-öt. Hol és mit nyomják iCloud-ban hogy megmaradjon az iOS 5 backupja?

(#7306) keIdor válasza Misi1979 (#7291) üzenetére


keIdor
titán

De szép, honnan van? Linket légyszi, rögtön rendelek! :R
Szerk.: Nem olvastam végig, látom van link.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7307) pingwin92 válasza P3TR!CK (#7303) üzenetére


pingwin92
aktív tag

Igen, a legfrissebbet..
..viszont ezt senki nem mondta, hogy meg kell nyomni ezt a "Start TSS Server"-t. Akkor ezek szerint downgrade-nél meg kell??
Az iREB-et akkor megnézem..

[ Szerkesztve ]

(#7308) P3TR!CK válasza keIdor (#7306) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

Fentebb már linkelte a kolléga. :K

Én így csináltam (igaz i4-gyel):

1. TinyUmbrella elindít, majd egyből exit (így az SHSH-kat nem az Apple szervereiről nézi)
2. Telefon DFU-ba,
3. iTunes bejön, kinyomod.
4. TinyUmbrella-ba Start TSS,
5. iTunes elindít, kiírja, hogy "iTunes has detected an iPhone in recovery, blabla"
6. Shift+klikk a restore-ra, betallózod a 4.3.3-as ISPW-t
7. Elkezdi rakni, majd ha minden igaz 1013-as hibával a vége felé elszáll
8. Kikapcsolod a készüléket, iTunes-t úgy hagyod, a hibát NEM ok-zod le!
9. Telót lehúzod, kikapcsolod, feldugod, DFU-ba rakod
10. Most fixrecovery43, mert a TinyUmbrella nem üti ki rendesen, mindig vissza lép recovery-be.

[ Szerkesztve ]

(#7309) Játékos válasza P3TR!CK (#7308) üzenetére


Játékos
addikt

Ezzel a hátlapcserével ugrana a garim? :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#7310) P3TR!CK válasza Játékos (#7309) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

Nem hinném, néztem egy videót, ott mondja a csávó, hogy melyik résznél kell figyelni a garival, a hátlap még sima ügy, nyugodtan cserélheted. Max. ha gáz van, visszarakod az eredetit.

(#7311) Misi1979 válasza Játékos (#7309) üzenetére


Misi1979
őstag

Nem ugrik, két csavar és kész. Sőt, igazából nincs is mire ügyelned, kicsavarod, lehúzod egy picikét és lejön. Másikat meg felrakod, régi hátlapot megőrzöd, csavarokra vigyázol és kész.

Más téma: azért vacilláltam a rendeléssel, mert "sokan" panaszkodtak, fórumokon, hogy térerőben változást tapasztaltak. Nos, én semmit. Sőt, talán jobb is a térerőm és ez nem vicc. Persze lehet csak a placebo-hatás, de maxon van ott, ahol eddig max-1 pálcika volt:)

Egyébként a linkelt oldalon az összes kiegészítő hasonlóan olcsó.. dokkolók, stb, csak arra kell ügyelni, hogy egy termékből van több "verzió" is, mármint árban különböző. Tehát adott esetben lehet i4 dockból van fent 3 ugyanolyan modell, de különböző árban.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#7312) pingwin92 válasza P3TR!CK (#7308) üzenetére


pingwin92
aktív tag

A 8-as pontban hogy kapcsolod ki? Ki lehet? Nem indul mindig újra?
Bár mindegy nem, hisz a következő pont meg az hogy lehúzod és úgy kapcsolod ki..
Úgy már talán..

amúgy 1-es hibát dobott ki éppen most..

[ Szerkesztve ]

(#7313) pingwin92 válasza pingwin92 (#7312) üzenetére


pingwin92
aktív tag

Nah, végigcsináltam amit mondtál és sikerült :)
Most megint iTunes logó csak most ott a slide for emergency. Akkor most gondolom iTunes és ezzel már elboldogul..?

Szerk: Mármint a tinyumbrellás TSS szervert nem kell leállítani, vagy mikor kell?

[ Szerkesztve ]

(#7314) pingwin92 válasza P3TR!CK (#7308) üzenetére


pingwin92
aktív tag

VÁÁÁÁ :))
:R Még1x köszönöm szépen a segítséget!!! :R
Minden f*sza :DD :DD

(#7315) Bling95


Bling95
őstag

hello

kezd néha a home gombom nem reagálni. Ezzel csinálnak valamit garanciában? vagy igy hogy nemis teljesen halt meg hanem néha nem érzékel igy kezdenek vele bármitis? vagy megkell várnom amíg teljesen meghal? novemberig van garim

(#7316) fullextra válasza Bling95 (#7315) üzenetére


fullextra
tag

vidd be, ha jogos akkor cserélik.
egy próbát mindenképp megér!

(#7317) (jan)


(jan)
őstag

Sziasztok!

adott egy 4.3.4 -es iphone 4. kérdésem az lenne hogy van e lehetőség hogy jb-zni lehessen ?

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#7318) fullextra válasza (jan) (#7317) üzenetére


fullextra
tag

Sajnos ez itt nem megengedett...
amúgy igen, de csak tethered!

(#7319) pingwin92 válasza (jan) (#7317) üzenetére


pingwin92
aktív tag

Van de csak tethered, így ha van SHSH-d a 4.3.3-hoz akkor azt tedd fel.

fullextra: Már hogy ne lenne megengedett?? Az unlock a tiltott téma.

[ Szerkesztve ]

(#7320) P3TR!CK válasza pingwin92 (#7314) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

Nagyon szívesen, örülök, hogy sikerült! Használd egészséggel. :)

(#7321) (jan) válasza pingwin92 (#7319) üzenetére


(jan)
őstag

Semmilyen mentés nincs előző verzióról :(

a tethered mód mit jelent ?

Nem az enyém a telefon, egyik ismerősöm kért meg hogy valahogy varázsoljam rá a mérges madarakat, de sajnos appstore felhesználónevet nem tudunk csinálni mert használtan vette és valami olyasmit mondott hogy egy telohoz csak egyszer lehet regisztrálni.

én nagyon láma vagyok az iphone-hoz a zöld robotos körben mozgok :)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#7322) Gubro válasza (jan) (#7321) üzenetére


Gubro
senior tag

Na a warez viszont nem megengedett. Tessek szepen megvenni azt az appot.
Termeszetesen csinalhattok masik felhasznalonevet, nem telefonhoz tartozik az.

(#7323) (jan) válasza Gubro (#7322) üzenetére


(jan)
őstag

Sorry :)

ezzel kapcsolatban tudnál szolgáltatni egy kis helpet ? valahogy sehogy se jött össze :(

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#7324) ferrari1


ferrari1
őstag

Tegnap tagja lettem én is a klubbotoknak :)

Lenne egy kérdésem ( biztos lesz több is ). Nem tudom rendesen csatlakoztatni a MW600 BT fülesem a telóhoz. Csatlakozik és utána pár hívás után azt csinálja, hogy hívok, kiválasztom a BT-t és tök csend van benne. Utána ujból le kell válasszam kikapcsolni a fülest és előről az egészet. Erre van valami megoldás? SW :4.3.5 ez van rajta, JB nincs. Köszönöm!

(#7325) Gubro válasza (jan) (#7323) üzenetére


Gubro
senior tag

Hasznald a keresot.
Peldaul

(#7326) (jan) válasza Gubro (#7325) üzenetére


(jan)
őstag

:C Köszönöm!

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#7327) sirarcheer válasza ferrari1 (#7324) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Nekem is ilyen BT fülesem van és nekem is ezt csinálja.
A telón folyamatosan megy a BT de valamikor ki/be kapcsolom hogy lássa rendesen a fülest.

PSN: sirarcheer

(#7328) ferrari1 válasza sirarcheer (#7327) üzenetére


ferrari1
őstag

Ráadásul teljesen random módon csinálja :((( Tudok élni nélküle, de: 1.: nincs így rádióm ami nekem fontos 2.: eddig minden telefonnal hiba nélkül működött! Első csalódás megvan, remélem nem ér több kellemetlen élmény.

(#7329) keIdor válasza Misi1979 (#7291) üzenetére


keIdor
titán

Na megrendeltem. Neked mennyi idő alatt jött meg kb.? Air Mail-t választottam, ugye az ingyenes.
Látom adnak csavarhúzót is, hát remélem, mert nem tudom hogy varázsolnám le a két csavart onnan.:D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7330) keIdor


keIdor
titán

iPhone 4 vs .50 Cal Sniper Rifle :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7331) arpiszucs


arpiszucs
csendes tag

Sziasztok!!
Van egy iPhone 3G amit vettem és rádugtam a gépre és 3.2 szoftvert akarta Frissíteni 4.1 -re de a vége fele megált ! iTunes restorenál kiirja 1015ös hibát. És most meg nem tudom használni amíg nem telepíti fel a szoftvert :S
Valaki plz.

(#7332) manchester85 válasza arpiszucs (#7331) üzenetére


manchester85
addikt

Írd be a jobb felső sarokba, hogy 1015.

i6 Silver

(#7333) Misi1979 válasza keIdor (#7329) üzenetére


Misi1979
őstag

20 nap volt kb.. Annyi, hogy nincs hozza tracking info. A csavarokhoz meg barmilyen kisfeju normal v csillagcsavarhuzo jo..

Egyebkent link :W

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#7334) keIdor válasza Misi1979 (#7333) üzenetére


keIdor
titán

Az igen... van ára.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7335) CoDWaW07 válasza Misi1979 (#7333) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Jó, vaterán mindent el lehet adni :D

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#7336) Enjoy


Enjoy
addikt

Több hét használat után levettem az iP4-ről a Vapor Pro bumper tokot, hogy letakarítsam a "kicsikét", s most fura kézbe fogni a telefont, kellemesen vékony :DDD
Azt hiszem vissza se rakom, s meghirdetem az aprók között.

(Akit érdekel esetleg az PÜ-ben megtalál)
Képek a tokról: 1 , 2

► més que un club ◄

(#7337) vadászcsiga válasza Enjoy (#7336) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Pont így voltam én is csak kemény tokkal. Levettem, aztan már nem raktam vissza, sokkal kúlabb így, érezni a telefon karcsúságát meg a hátlap anyagát. Már csak becsusztathatós fokot használok és egyáltalán nem karcolódik.

(#7338) ent válasza Enjoy (#7336) üzenetére


ent
őstag

Na ezért vettem a Fitcase Ultra Slim termékét. Szerintem a legjobb hátoldal-oldal védő tok.

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#7339) pingwin92


pingwin92
aktív tag

Üdv szifonosok! :)

Tudnátok ajánlani nekem iPhone 4-hez bumpert és kijelző védő fóliát?
Bumperből valami egyszerűbb lenne a jó; annyit tudjon, hogy a bekapcsgombnál és a hangrőgomboknál ne legyen kivágva, hanem "legyen rajta ott is bumper".*
Fóliából pedig az lenne a lényeg, hogy a színeken minél kevésbé torzítson.

*(nem kell fém, jó a szilikon is; nem árt, ha olcsó :B )

(#7340) runner 125 válasza Enjoy (#7336) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jéjjzus', Te ilyet raktál rá? :D
Íj, ez elég otromba, már bocs. Elhiszem, h frankón véd, stb, de szerintem abszolút nem illik az iPhone stílusához. :(

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7341) Solar_Wind válasza vadászcsiga (#7337) üzenetére


Solar_Wind
senior tag

Na végre, kezd átállni a "társadalom" az undorító bumper-ekről az elegáns bőrtokra, amely láttatni engedi a telefont.

(#7342) vadászcsiga válasza Enjoy (#7336) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mondjuk ja én is most nézem a képeket hát ezután vékonynak érezni nem nehéz :D viszont véd az biztos.

(#7343) DanielK válasza pingwin92 (#7339) üzenetére


DanielK
addikt

Ez és ez.

(#7344) Tomekk. válasza Solar_Wind (#7341) üzenetére


Tomekk.
aktív tag

De amúgy ez a bőrtok mire jó? Zsebben úgysem karcolódik a telefon, csak szívatja az ember magát, hogy ki kell vennie még egy bőrtokból is. A bumper meg a case legalább megvédi a telefont a darabokra töréstől ha véletlenül leesik.

(#7345) Enjoy válasza Tomekk. (#7344) üzenetére


Enjoy
addikt

Korábban mindössze crystal clear + iCarbons hát ill. oldal fólia kombó volt a telón.
Aztán egyik jóra sikerült estéből hazajövet, kocsiból kiszállva kicsúszott a zsebemből (asszem :DDD) a teló, s majdnem a patkára.. mákom volt, s a kb. 10cm-es fűre landolt, amit aznap kellett volna lenyírnom, de helyette kb. a fórumot olvastam :D
Akkor fogadtam meg, hogy veszek vmi bumpert ilyen esetek elkerülése végett.
Most visszatérek a fólia kombókra, pl innen egy fekete bőrhatású fóliára :B

► més que un club ◄

(#7346) Tomekk. válasza Enjoy (#7345) üzenetére


Tomekk.
aktív tag

Én azért vettem rá a tokot, mert pár perc után nekem nagyon kényelmetlen a telefon fogása, vágja a kezemet meg tisztára izzad rajta, így rögtön ki is csúszik a kezemből. :DDD Meg az antenna dolog miatt is. Én egy ilyet vettem rá, szerintem így is nagyon jól néz ki, persze tok nélkül azért sokkal jobban.
Fóliát meg sose raknék rá, ha veszek valamit az az első hogy az összeset letépem róla. :D

(#7347) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Az SGP iPhone 4 Steinheil Ultra Oleophobic , Ultra Fine Anti-Fingerprint, és az Ultra Crytal között mi és mennyi különbség van?
Azt énis értem hogy az Ultra Crytal az a fényes, az Anti Fingerprint meg az újjlenyomat mentes,de mennyi különbség van a 3 fóliafajta között?
Nekem olyan kéne legfőképpen amilyen olyan fényes hogy észre se lehet venni az iPhone 4-en és ne rontsa egyáltalán a kijelző képét.

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#7348) runner 125


runner 125
nagyúr

..én is tokban hordom, itt vettem PH-n, abszolút király, szerintem elegáns és illik a készülékhez. Noh meg 1600-ot megért, egyelőre úgy néz ki jól bírja a strapát. Anyaghasználatban az E71-hez gyári tokjához tudnám hasonlítani, viszont ennek szürke 'bársony' szerű anyag van a belsejében, így nem karistol.

02
03

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7349) pingwin92 válasza CoDWaW07 (#7347) üzenetére


pingwin92
aktív tag

Itt nézd meg a 2. videót. Tök jól elmondja mindegyiknek az előnyeit, hátrányait.

(#7350) pingwin92 válasza DanielK (#7343) üzenetére


pingwin92
aktív tag

Hmm, nem rossz.. :)
Az a fólia tényleg jóóféle, bár még jobb lenne, ha hátulra is lenne.. :(

És a bumperről tud valaki mondani saját tapasztalatot? Tehát, hogy nem jön e könnyen le, vagy ilyesmi..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.