Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6001) plus44 válasza Kommy (#6000) üzenetére


plus44
veterán

Szuper:)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#6002) -axxon-


-axxon-
tag

iTunes 10,5 Beta 4 Winre van?

mert én még a iOS 5 Beta 2-nél tartok....

Mindegy, milyen nehéz volt a tegnap, ma mindent újrakezdhetsz.

(#6003) Kommy válasza verser233 (#5999) üzenetére


Kommy
veterán

módosítom az előzőt, wi-fi sync en keresztül nem megy, de kábelen igen. Manuali manage music-et használok, és mac-et

(#6002) -axxon-: jelenleg nem elérhető

(#6004) hemaka: szinkronizálás is megy?

[ Szerkesztve ]

(#6004) hemaka válasza -axxon- (#6002) üzenetére


hemaka
nagyúr

Én nem találtam, de iTunes beta 3 van és azzal is felmegy a ios5 beta 4

(#6005) -axxon- válasza hemaka (#6004) üzenetére


-axxon-
tag

az akkor jó.
köszi.

Mindegy, milyen nehéz volt a tegnap, ma mindent újrakezdhetsz.

(#6006) verser233


verser233
senior tag

Na jó, segítene nekem valaki?

amióta felkerült a BETA 3 (most már Béta 4) azóta azt csinálja, hogy itunes elindít telefont felismeri,rámegyek a telefonnál a musicra és ott minden számot mutat de csak szürkén és ilyen sync jel van mindegyik előtt. mikor behúznám a többi zenéz nem történik semmi és az iphone sem lát semmilyen zenét a playeren belül

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#6007) fricz19


fricz19
őstag

sziasztok
végre sikerült pwned dfu ba rakni a 3gs-t, fel is ment a custom rom.
de most recovery képet add, bill zárt ellehet húzni de akkor csak vészhívást enged semmi mást.
mit rontottam el?

itunes meg ezt irja:
the sim card inserted in this iphone is PIN locked,
Please enter the pin code of your SIM card and connect your iphone to iTunes again.

a simet feltudom oldani és még hálo is van

[ Szerkesztve ]

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#6008) Kommy válasza verser233 (#6006) üzenetére


Kommy
veterán

nekem is ugyan ezt csinálta amikor wi-fi sync-el próbáltam, de kébelen egyből feldobta a zenéket, de ezt már az előbb leírtam.

(#6007) fricz19: Miután beírtad a pin kódot csatlakoztasd iTunes-hoz, és kész.

[ Szerkesztve ]

(#6009) verser233 válasza Kommy (#6008) üzenetére


verser233
senior tag

És szerinted most mit csináljak? Mert ezt a wifi synces dolgot én még nem is néztem, csak iTunes-on próbálkoztam de ott az a hibajelenség amit feljebb is írtam.

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#6010) fricz19 válasza Kommy (#6008) üzenetére


fricz19
őstag

akkor meg ezt irja:
the sim card inserted in this iphone does not appear to be supported

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#6011) Kommy válasza verser233 (#6009) üzenetére


Kommy
veterán

Törölj ki mindent onnan , ha lehet, és próbáld meg újból, próbáld meg más módon felrakni a számokat. Manualy manage, vagy az összes zenét egyszerre, vagy csak a kiválasztottak

(#6012) keIdor válasza Kommy (#5994) üzenetére


keIdor
titán

Safari eddig is mentett jelszót, legalábbis i4-en. Fényképekből is tudtam hátteret beállítani.
Azt szomorúan hallom, hogy nincs WiFi Hotspot, de ezt leszámítva szerinted érdemes feltenni 4.3.4 helyére? Ha úgy érzed sebességben jobb, akkor lehet fel kellene tennem, hajt a kíváncsiság.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6013) Kommy válasza keIdor (#6012) üzenetére


Kommy
veterán

Én nem rendes firmware-ről bezséltem mint változás hanem az előző beta-ról a 3-as ról ott ezek nem működtek.

természetesen nem érdemes felrakni mivel fejlesztői regisztráció kell hozzá (pontosabban a telefonnak be kell lennie regisztrálva egy fejlesztőnél)

És mint látható ez egy beta verzió, nem mindennapi használatra van kitalálva

(#6014) Gubro


Gubro
senior tag

Vajon miert 133 mega a negyes beta OTA-n?

(#6015) Kommy válasza Gubro (#6014) üzenetére


Kommy
veterán

Mert csak a változásokat tartalmazza nem teljes rendszert cserél.

(#6016) Gubro válasza Kommy (#6015) üzenetére


Gubro
senior tag

Jaja, latom kozben, delta update. Mindegy, csinalom OTA-n.

(#6017) plus44 válasza Gubro (#6014) üzenetére


plus44
veterán

Nem akarok hülyeséget mondani de mintha azt olvastam volna hogy mivel nem pc töltöd le hanem telefonon igy osszezsugoritjak a méretet, könnyebb letölteni. (de nem biztos csak mintha)

Szerk: akkor nem:D

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#6018) irgum válasza keIdor (#6012) üzenetére


irgum
addikt

Épp most tettem föl, nekem megmaradt benne a Wifi hotspot. Amúgy egyelőre nekem is gyorsabbnak tűnik, mint a beta 3. Sőt úgy tűnik ez már tökéletes beta, remélem nem kiabáltam el.

(#6019) keIdor válasza irgum (#6018) üzenetére


keIdor
titán

Igen ezért gondolkodtam el, hogy hátha érdemes lenne feltenni, mert ha még stabil is, akkor használható a hétköznapokban. De mivel nincs dev-hez beregelve a telefon így várnom kell a hivatalosra...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6020) verser233


verser233
senior tag

én nekem meg most recoverybe került a telefonom és a 4.3.4-et akarja rátenni de a végén hibát ír ki :-(

Mit tegyek szerintetek?

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#6021) JamesHun


JamesHun
addikt

ti teljes telepítést nyomtatok, vagy menüből update béta 4 re

csak mert ahonnan eddig leszedtem (udid-es oldal) az megszűnt és nincs kedvem vadászni linkeket, ha nem muszáj
vagy érdemesebb inkább leszedni a teljes verziót és restore al rányomni?

SeriesX: JamesSHun

(#6022) Kommy válasza JamesHun (#6021) üzenetére


Kommy
veterán

udpate a telefonon, de ezt ha visszaolvasod láthatod is, azért van, hogy kipróbáljuk.
csak nehogy úgy járj, hogy azért lett törölve az oldal, mert az Apple töröltette és a fejlesztői fiókkal együtt.

(#6018) irgum: ez van írva a fejlsztőknem megjegyzésként a personal hotspot-hoz: In this beta iPhone 4 device cannot join personal hotspot even if it is on due to a non functional WiFi tethering on these devices.

[ Szerkesztve ]

(#6023) JamesHun válasza Kommy (#6022) üzenetére


JamesHun
addikt

remélem nem törölték. még béta 2 nél regisztráltam, így bízok benne, hogy nem szúrnak ki velem :)

SeriesX: JamesSHun

(#6024) Kashim


Kashim
őstag

Nektek sem enged iOS 5 beta 4-ben egyszerre több dolgot letölteni App Store-ból, updatelni, vagy mikor cloudból állíttatok vissza valami appot? Eddig beütemezte sorban egy "waiting..." felirattal. Most meg egyszerűen eldobja és az újat kezdi el tölteni. Csak kérdem, hogy ez vajon known bug, vagy egyedi hiba nálam?

(#6025) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Na gyerekek hogy megéreztem ezt a béta 4-et tegnap :) Nem tudom miért gondoltam egyáltalán az iOS5-re hiszen én már egy hete 4.3.4-en vagyok, csak megérzés volt.

Tehát akkor a wines béta3-assal is fel lehet rakni? Hemaka ezt írta.

[ Szerkesztve ]

(#6026) vadászcsiga válasza vadászcsiga (#6025) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Vagy rakjam fel a béta 3-mat és frissítsem le telefonon?

(#6027) Kashim válasza vadászcsiga (#6026) üzenetére


Kashim
őstag

Másképp nem tudod.

(#6028) Kommy válasza Kashim (#6024) üzenetére


Kommy
veterán

Nekem megy a két program egyszerre letölteni, ráadásul egyszerre tölti őket.

(#6027) Kashim : de ha közvetlenül a beta 4-et rakja fel.

[ Szerkesztve ]

(#6029) D@niel


D@niel
addikt

Kijött a hivatalos facebook app-hoz egy update. Viszont: már az előző bétánál is az volt, hogy nem a legfrissebb bejegyzéseket, híreket mutatta, hanem pl. tegnapi bejegyzéseket. Update sem segít rajta.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#6030) vadászcsiga válasza D@niel (#6029) üzenetére


vadászcsiga
félisten

FB app felejtős, már a G+ a trendi :DDD

(#6031) irgum válasza Kommy (#6022) üzenetére


irgum
addikt

A beállitásokban megjelenik, de hogy működik e, az valóban nem biztos. Most nem tudom mivel kipróbálni.

(#6032) Kommy válasza D@niel (#6029) üzenetére


Kommy
veterán

most recenter van állítva jobb felül?

vadaszcsiga:
google+ nem rossz kezdeményezés de iOS 5 beta 3-on semmit nem lehetett a huddle-n kívül használni benne.

az a durva hogy mennyi idő alatt érte el a 10 milliós tagszámot: 16 nap , míg a facebooknak ehhez 8xx nap kellett

(#6031) irgum: biztos hogy nem működik

[ Szerkesztve ]

(#6033) csokimikulas válasza D@niel (#6029) üzenetére


csokimikulas
tag

Nem a béta verzióval van a baj, hanem átállítódik a Facebook app. Nekem is ezt csinálta, pedig nekem 4.3.3. van fent. Mikor belépsz a Facebook appba, és rámész a News feed-re, figyeld, hogy jobb oldalon felül a Legfrissebb van-e beállítva, mert nekem folyton magától átállítódik Top News-ra, emiatt volt, hogy 2 napig nem frissültek az infók. Azt hittem beszart a net, aztán hogy a Facebook app, később jöttem rá, hogy önálló életet él.:))

(#6034) JamesHun


JamesHun
addikt

no fent is van a béta 4 :)
bár a 120 megát kb 1-2 perc alatt kellett volna leszednie, de gondolom túl van terhelve a szerver

SeriesX: JamesSHun

(#6035) D@niel válasza Kommy (#6032) üzenetére


D@niel
addikt

Storno, működik rendesen, talán már az előző verzióban is úgy volt, hogy jobb felül van most recent - top news - status updates - photos - links, nekem top news-on volt ilyenkor csak a lényeges dolgokat mutatja, át kell rakni most recent-re, és minden fog mutatni, a legkisebb rezzenéseket is. csokimikulas: igen, köszi, már megvagyok : ))

Egy magyar nyelvű kiadás azért klassz lenne.

(B)Csiga(/B): be kell még indulnia a motornak a google+ alatt, én onnantól fogom használni mikor már rendesen ki lesz építve a fő fegyvere, nevezetesen a személyre szabott hirdetések. Sokkal direktebb lesz, mint facebookon, számomra csak ez az egyetlen ok, amiért megéri majd használni a facebook helyett.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#6036) vadászcsiga válasza Kommy (#6032) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Csak vicceltem engem mindkettő hidegen hagy, a Gplust még nem ismerem de az fb-től kiráz a hideg. Miért kell nekem látnom hogy egy amúgy is egy háztartásban élő pár egymásnak csak ennyit ír "Szeretlek", "Én is kedvesem". Mondják meg otthon. Ha jól tudom a google féle ez ellen is tesz a körökkel, bár az ilyen párok véletlenül a publicba fogják majd írni :)

D@niel
Te mazohista vagy reklámokat akarsz lesni? Van valami app a storban amiben csak azok futnak semmi más.

[ Szerkesztve ]

(#6037) csokimikulas válasza D@niel (#6035) üzenetére


csokimikulas
tag

Látom rájöttél egyedül is. :)

(#6038) D@niel válasza vadászcsiga (#6036) üzenetére


D@niel
addikt

Hát ha csak ennyi okod van rá hogy ne használd, az elég sovány...

Ha már facebook, én erősen információ centrikus vagyok, ebben nagyon sokat segít a facebook: csatlakoztam néhány lap oldalához, így ha belépek facebook, egyből látom a friss híreket, pl. nem kell mindig megnyitnom a mobilarena-t, hanem az üzenőmön kidobálja a híreket, meg minden mást. Az a lényeg, hogy miután bejött a böngésző elég csak a facebookot behoznom, és ott van az összes hír nem kell egyessével megnyitnom az oldalaimat, tudok e-mailezni, instant csevegni, meg most már video calling is van.Kb. csak a facebookot kell elindítani, semmi mást. Ott van pl. a T-mobile ajánlatok, akciók, játékok, ha nem használsz facebookot esetleg még twitterről tudod ezeket megnézni.

#6036 Huú, látom nem nagyon nézted meg mire lesz jó a google+, tényleg ne használd akkor ezeket. Szinte mindenhol le van már írva mit akar a google, mire lesz jó nekünk a +. Nagyon nagyon félre érted a helyzetet, tényleg nézz utána mik azok a direkt hirdetések...

picit érdekes a világ, ha azért vannak fent egy hálón 600millával, ahol csak a mások üzeneteit tudjuk megnézni.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#6039) verser233


verser233
senior tag

Sziasztok!

Csak sikerült életet lehelnem a telefonba:-) most nem OTA-n keresztül tettem fel a béta 4-et hanem iTunes-on keresztül. most szinkronizál éppen, viszont iCloudból nem sikerült visszaállítanom semmit mert kiírta, hogy sérült a fájl vagy mi, nem tudom hogyan lehet ez.

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#6040) D@niel válasza verser233 (#6039) üzenetére


D@niel
addikt

Nem értem mitől lehet, nekem az előző bétával olyan szépen vissza tolta a kontaktokat, app-okat, híváslistát, sms, képeket, hogy csak néztem.

Apropó melyik a legújabb iTunes? 10.5?

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#6041) Kommy válasza D@niel (#6040) üzenetére


Kommy
veterán

10.5 beta 4
és 10.4 a hivatalos legújabb

(#6042) #35104512 válasza vadászcsiga (#6036) üzenetére


#35104512
törölt tag

Én abszolút közösségi oldal ellenes vagyok, nem vagyok sem facebook -on, sem iwiw -en, se egyik hasonlón sem :) sőt a G+ sem hoz lázba. Csak azért írtam le, hogy létezik ilyen is :D

(#6043) istvankeresz


istvankeresz
aktív tag

Valaki tapasztalta már i4-el, hogy külföldi wifihez nem tud kapcsolódni. Én most Horvátországban próbáltam és se a free-hez, sem a védetthez, aminek tudtam a jelszavát, nem tudott kapcsolódni. Rányomtam a kiválasztott wifire és a részleteinél látszódott hogy nem kapok ip-t, hanem csak az i4 generált egyet magának egy idő után. Próbáltam több wifi-vel is, mac cím szűrés kizárva. Ötlet? :)

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#6044) D@niel válasza Kommy (#6041) üzenetére


D@niel
addikt

Danke. Amúgy szerintem ez a beta4 főleg arról szólt, hogy megnézték mennyire működik az OTA frissítés, nem akartak a végén, gold master-nél kockázni. Bugokat abban is ugyan úgy ki tudták volna javítani.

Jut eszembe új iTunes: "Az Apple mindenesetre felhívta a figyelmet, hogy az over-the-air frissítés után a fotók nem maradnak meg a gépen, ezért szinkronizálás szükséges a művelet után."

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#6045) vadászcsiga válasza D@niel (#6038) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hú látom beletapostam kicsit a lelkivilágodba bocs.
Egyébként nem szégyellem hogy nem vágom ezt az egész világra eröltetett haszontalan szemetet.

insomniac +1

[ Szerkesztve ]

(#6046) Kommy válasza D@niel (#6044) üzenetére


Kommy
veterán

Biztos, hogy az OTA frissítés volt a legfontosabb, de ugye csak majd az 5.x-re tudsz majd OTA frissíteni olyan készüléken amin most iOS 4.x rendszer van (itt nincs ota), hacsak nem akrnak egy iOS 4.4-et amibe belekerül az ota Frissítés és akkor az iOS 5 jöhet OTA-ként. így ha úgy vesszük ráértek volna :D

De ezen kívül minden hibát kijavítottak (ahogy észreveszem).
csak zenét nem lehet wi-fi-n keresztül szinkronizálni.

Zene szinkronizálási, hiba, wi-fi-sync-el egyáltaláln nem kerül a telefonra, de iTUnes-al is csak úgy hogy az előadónál és az albumbnál látszik de a song-nál nem.
ez manual manage music-al.

[ Szerkesztve ]

(#6047) D@niel válasza vadászcsiga (#6045) üzenetére


D@niel
addikt

Semmi gond, én látom mennyivel egyszerűbb így információhoz jutni, ha te nem tudod használni magadra vess. Hogy is lehetne használni valamit anélkül, hogy azt se tudjuk mire való :U na lezártam.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#6048) vadászcsiga válasza D@niel (#6047) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ezek szerint antiszociális vagyok :D

istvankeresz
Múltkor én is érdeklődtem itt hogy miért lehet ez, én ausztriában nem tudok sok ingyeneshez csatlakozni és arra jutottunk hogy valszeg a MAC szűrés miatt van.

Közben béta3 itunessel felraktam a béta 4-es ios-t.

[ Szerkesztve ]

(#6049) D@niel válasza vadászcsiga (#6048) üzenetére


D@niel
addikt

Ezt te tudod, én meg azt, hogy az emberek többsége megáll azon a szinten, hogy a facebook a haverok farmville rekorjainak lecheckolására, meg chatelésre való.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#6050) Kommy válasza D@niel (#6047) üzenetére


Kommy
veterán

Én is infromáció gyűjtésre használom, szerintem ez benne a legjobb.
meg szerencse olyan barátaim vannak akik nem szemetelik tele az üzenőfalat magánjellegű információkkal.

(#6051) csokimikulas:olyat is lehet, hogyan?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.