Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7801) zack válasza keIdor (#7799) üzenetére


zack
nagyúr

Egyetértek.
Én kb. 3 hete fizettem ki egyben a fennmaradó motor hitelemet 220ft CHF szinten, és milyen jól tettem. :U Az utsó utáni pillanatban. Nagy mákom volt.
Most már esélyem se lenne, mert sok 100k-val kellene többet visszafizetnem mint 3 hete.
Tegnap volt a hírekben hogy egy 7 gurigás hitelt fizetett vissza egyben a työtyö, és amig beérkezett a bankhoz, és feldolgozták (2 nap) ez alatt +500k jött még rá. Félelmetes! :(

manchester85

Én meg a te általad saccolt ár +30k minimum. 80k helyett 110k, S csomaggal meg lesz vagy 130-140k. Meglátjuk kinek lesz igaza. ;)

[ Módosította: Gubro ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#7802) CragON


CragON
aktív tag

Én 3,5 milliós hitelemet törlesztettem le egyben kb 5-6 hete. Mivel akkor kezdett el ugrándozni felfelé a CHF így +150.000 Ft-ba került. Akkor bántam nagyon hogy milyen rosszul jártam, de mostanra már nem annyira, mivel most szerintem a plusz összeg háromszorosát kellene még kifizetnem.

[ Módosította: Gubro ]

(#7803) Ragnar95 válasza makaveli666 (#7695) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Sokkal egyszerűbb,ha az iTunes Library-det átrakod a pc-dről a Mac-edre, mivel így nemkell újra hozzádadni semmit és csak a gépet kell engedélyezni majd az iPhone-hoz, így semmi sem veszik el automata szinkronizációnál se ;)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#7804) zack válasza CragON (#7802) üzenetére


zack
nagyúr

Nem +3x lenne az...5-6 hete 220ft alatt volt a CHF. Most meg +40ft magasabban. Ez törlesztőbe horrorisztikus emelkedést von maga után. Sztem közel lennél az 1 gurigához pluszban. :U

[ Módosította: Gubro ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#7805) CragON válasza zack (#7804) üzenetére


CragON
aktív tag

Ha ez így van akkor jelenlegi helyzetet tekintve jó hogy túl vagyok rajta!

[ Módosította: Gubro ]

(#7806) Enjoy válasza zack (#7801) üzenetére


Enjoy
addikt

Az itthoni árazásban a HUF/EUR fog számítani, dollár hiába gyengül, mert Kaliforniában általában úgy gondolják, hogy 1dodó 1euróval egyenértékű..

► més que un club ◄

(#7807) manchester85 válasza Enjoy (#7806) üzenetére


manchester85
addikt

Nem. Azért "kerül" majdnem 1 euróba 1 dollár, mert az USA-ban adó nélkül tüntetik fel az árakat...

i6 Silver

(#7808) Luser2000 válasza Kommy (#7796) üzenetére


Luser2000
addikt

Köszönöm szépen, munka után meg fogom próbálni.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#7809) CragON válasza keIdor (#7799) üzenetére


CragON
aktív tag

Ahogy írtad! A CHF hitelesek kb 90%-nak felejtős lesz egy i5 ha ez így folytatódik....

[ Módosította: Gubro ]

(#7810) keIdor válasza CragON (#7809) üzenetére


keIdor
titán

Egyrészt. Másrészt előttem egy 2008-asnál sokkal hatalmasabb gazdasági válság kezd körvonalazódni...

[ Módosította: Gubro ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7811) CragON válasza keIdor (#7810) üzenetére


CragON
aktív tag

Lehet, de az Iphone örök. :)

(#7812) icecave válasza CragON (#7811) üzenetére


icecave
nagyúr

Mondjuk aki nem apuci meg anyuci nyakán fog lógni akkor (tehát akkor is most is saját erejéből megkeresett pénzből kell léteznie), mikor jön a következő válság, akkor b*szhatja, hogy az iPhone örök, ha a gyerekeinek, meg saját magának még kajára sem fogja futni...
Bár akik meg eddig a szülőktől megkaptak mindent, az előbb leirtak miatt hamar észre fogják venni, hogy hiába lesz a sirás, az új iPhone-al nem fognak rohangálni, mert nem kapják meg.

[ Szerkesztve ]

(#7813) DieHard válasza icecave (#7812) üzenetére


DieHard
senior tag

Üdv!

Holnap jön a fehér 4esem. Gyári független. Gondolom a softot frissiteni fogom legujabbra, de ahogy olvasom még JB nincs rá. A közeljövőben várható, gyorsan dolgoznak a srácok?

(#7814) icecave válasza DieHard (#7813) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem, inkább iOS5-re lesz. Persze, az is ittvan mindjárt, szóval nem probléma, nem kell sokat várni majd. Miért akarnál frissiteni?

(#7815) CragON válasza icecave (#7812) üzenetére


CragON
aktív tag

Az örök kifejezést úgy értettem, hogy az Iphonra mindig lesz kereslet. Egyébként egyetértek.

(#7816) Ragnar95 válasza plus44 (#7790) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Azt írja a vidiben egy felugró ablakon, hogy ebből a vidiből kiderül: [link] :)

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#7817) plus44 válasza Ragnar95 (#7816) üzenetére


plus44
veterán

Szerintem hibás a link, mert Chrome nem nyitja meg.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7818) icecave válasza plus44 (#7817) üzenetére


icecave
nagyúr

(#7819) Ragnar95 válasza plus44 (#7817) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Rosszul illeszthettem be vagy nem tudom, bocsi, de szerencsére icecave kijavította a hibámat :DD

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#7820) plus44 válasza icecave (#7818) üzenetére


plus44
veterán

köszi és neked is Ragnar95.:D mennyit kerestem én ezt. :R

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7821) q13579


q13579
senior tag

Sziasztok.

Van olyan app iphone-ra, amivel a telefonforgalmam tudom valamilyen formában nyomonkövetni?

(#7822) Luser2000 válasza Kommy (#7796) üzenetére


Luser2000
addikt

No, távvezérléssel próbáltam a feleségemet eligazítani, hogy hogyan csináljon Restore-t.
Mivel az iTunes "csak úgy" nem ismerte fel a készüléket, ezért azt Restore módba tettük (Home gomb lenyom + USB bedug).
A Shitf+Restore kombináció után betallóztuk a letöltött 3.1.3 (3G) szoftvert, el is indult, majd 1015-ös hibával leállt egyszer csak.

Most nyomozom itt, hogy ezt hogyan kell kezelni. :-/

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#7823) Ragnar95 válasza plus44 (#7820) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én le is töltöttem, működik tökéletesen és elég jól néz ki tőle a multitasking :DD A Barrel-t is ajánlom, az nekem már régebb óta megvan és azis elég király ;) :D

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#7824) Ragnar95 válasza Luser2000 (#7822) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Itt megtalálod a megoldást: [link] , de volt már erről a hibaüzenetről elég sokszor szó a fórumban, így ha beírod a keresőbe, ott is találni fogsz jópár dolgot, ami segíthet ;)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#7825) plus44 válasza Ragnar95 (#7823) üzenetére


plus44
veterán

Barell volt, de nekem a gyári "skin" jobban bejön, meg annyira nem is kell ez a csili-vili dolog, de a multitask-ra ráfért ez a mod nagyon. :K

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7826) vadászcsiga válasza CragON (#7809) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor nekem marad a GS mert a 14 millás CHF lakáshitelemmel egyelőre nem tudom mit kezdjek :( még tudom fizetni de hogy ennek hol a vége? Egyben kifizetni nem tudom. Remélem kipukkad hamarosan ez a lufi amihez hasonlítják az elemzők a CHF "piramisjátékot".

(#7827) CragON válasza vadászcsiga (#7826) üzenetére


CragON
aktív tag

Hú, az elég sok pénz CHF hitelre. Gondolom meg is nőtt a részlet rendesen. Fundamentába lehet át tudnád forgatni és az fix havis, habár nagyon magas a felvett összeg. Na de ebbe nem megyek bele, mert ez nem az a fórum. Érdeklődj körbe, hátha kitudod váltani.

[ Módosította: Gubro ]

(#7828) JamesHun


JamesHun
addikt

mintha lett volna egy kormány aki azt ígérte, van megoldás a CHF problémára
lehet menni reklamálni :D

SeriesX: JamesSHun

(#7829) Gubro


Gubro
senior tag

Kerem a jovoben az off hsz-eket offba tenni, nem azert vagyunk, hogy utanatok takaritsunk.

Aki pedig nem hajlando hasznalni a szerkesztes gombot, az nagyon hamar bant kap.

Koszonom.

(#7830) zack válasza JamesHun (#7828) üzenetére


zack
nagyúr

Ugyan már. Amióta beütött a mennykő, azóta nagy kuss van és Orbán is csak pislog. Max. elmegy a templomba imádkozni az égiekhez, aztán ez vagy bejön, vagy nem.
Olyan törékenyek vagyunk, hogy ennek az országnak jóval kissebb problémába is bele fog törni a "foga" mint az EU többi tagállamánál. Mi az elsők között leszünk. Ebben biztos vagyok.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#7831) vadászcsiga válasza CragON (#7827) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Szerencsére nem nőtt akkorára mert magas volt már a CHF amikor felvettük de akkor is nonszensz az egész.

Zack
A mi fogunk már beletörött, sokkal jobban be vannak szarva a ny.europai országok, idén Franciaországban voltunk nyaralni és sokat beszélgettünk a szállásadónkal aki iszonyú pesszimista volt nekik sokkal nagyobb a veszteni valojuk. Itt lakom a nyugati határszélen szoktunk néha beszélni osztrákokkal akiknek halvány lila fogalmuk sincs hogyan tudnak megélni itt az emberek. Nem egyszer kérdeztek az itteni fizetéseket és mintha nem értenék az összeget euróba átszámítva. Tragikomikus.

(#7832) DieHard válasza icecave (#7814) üzenetére


DieHard
senior tag

Frissebb jobb elvén??? Nem értek hozzá, igy gondolom. Mondjátok ha nem igy van. :U

(#7833) arkades


arkades
aktív tag

Ma hívtam egy biztosító ügyfélszolgálatát és amikor elvettem a fülemtől a telefont, hogy a megfelelő menüpontokat bebillentyűzzem, csak egy pillanatra maradt világos a kijelző, utána elsötétült. Aztán elhúztam a tenyerem az érzékelő előtt és ugyanezt eljátszotta. Mi lehet a probléma, valakinek volt hasonló gondja?

[ Szerkesztve ]

Каждый дрочит как он хочет.

(#7834) Ragnar95 válasza DieHard (#7832) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Attól függ, hogy akarsz-e JB-zni. Ha nem, akkor tökéletes a 4.3.5,de ha akarsz, akkor 4.3.3 kell, mert afölött nincs untethered JB.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#7835) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hali

Néhány repo-t nem tudok hozzáadni a cyfdiához, pl.: http://cydia.xsellize.com http://sinfuliphonerepo.com http://ihacksrepo.com

Valamit esetleg lehet tenni?

(#7836) icecave válasza FuRiONight (#7835) üzenetére


icecave
nagyúr

Néha "köhögnek" a szerverek, többször kell próbálkozni. Van, ami meg is szűnik, lehet az meg azért nem jön be. XSellize biztos van, és megy is, próbálkozni kell.

(#7837) FuRiONight válasza FuRiONight (#7835) üzenetére


FuRiONight
őstag

Lejárt a szerkeszési idő :B

A hiba ez lenne :O

icecave: szóval akkor nem egyedi próbláma :(((

[ Szerkesztve ]

(#7838) DieHard válasza Ragnar95 (#7834) üzenetére


DieHard
senior tag

De nem is lesz hozzá, mert valszeg szeretnék JB-t. Eddig hasznos volt...

(#7839) kleinguru válasza q13579 (#7821) üzenetére


kleinguru
addikt

Igen, de Jb kell hozzá, fizetős, de használható call counter3 a neve, én már lassan egy éve használom működik és hasznos, megérte megvenni:))

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#7840) Ragnar95 válasza DieHard (#7838) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Akkor 4.3.3-ra vissza kéned downgrade-elned vagy megkell várnod az 5.0-át...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#7841) icecave válasza Ragnar95 (#7840) üzenetére


icecave
nagyúr

Ha újabbal kapja, akkor cs*szheti sajnos... de nem nevezte meg a forrást, szóval még sejteni sem lehet, mivel érkezik neki.

(#7842) q13579 válasza kleinguru (#7839) üzenetére


q13579
senior tag

Értem.

És ugyanilyen hivás forgalomfigyelő JB nélkül? Most emiatt nem szeretném feltörni a telefont.

(#7843) DieHard válasza icecave (#7841) üzenetére


DieHard
senior tag

Igy van, nem tudom, mert haver hozza. Kisvárosban vagyunk. Nem tudom mivel jön. Létezik h annyira uj lenne, hogy már egyből downgrade kell? Holnap délután kiderül, már alig várom.

Őbelé megy a kicsike :)

(#7844) icecave válasza DieHard (#7843) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem fogsz tudni downgradelni, szóval imádkozz :D
Egyébként kicsi az esélye, hogy 4.3.3 feletti FW-vel jöjjön.

(#7845) JamesHun válasza DieHard (#7843) üzenetére


JamesHun
addikt

nem hinném, hogy a nemrég megjelent verzió lenne rajta ha bontatlan gyári csomagolásost veszel

szerintem nekem is egyből frissítés ment rá amikor megvettem a vodánál, bár erre nem vennék mérget

SeriesX: JamesSHun

(#7846) CragON válasza DieHard (#7843) üzenetére


CragON
aktív tag

Ha telefonálsz kiveszed a tokból vagy csak lógatod a tok fedlapját? Mintha dupla méretű Iphone lenne :)

(#7847) DieHard válasza CragON (#7846) üzenetére


DieHard
senior tag

Olyan munkát végzek, hogy nem árt ha van a képernyőn védő :S

(#7848) kleinguru válasza q13579 (#7842) üzenetére


kleinguru
addikt

Úgy beszélsz róla, mint egy tojásról.

Maga a folyamat nagyon egyszerű, de sajna én csak Jb-s megoldást tudok.

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#7849) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Van olyan app (akár cydiás akkár app store-os) amivel meg lehet nézni mik vannak feltelepítve? (cydia fontosabb volna)

(#7850) megema válasza FuRiONight (#7849) üzenetére


megema
őstag

AppStore - Update - Purchased
Cydia - Manage - Packages

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.