Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13001) kleinguru válasza mecsek20 (#12998) üzenetére


kleinguru
addikt

Szuper és akkor lesz online stream is?!:)

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#13002) Kashim válasza máyköl (#12999) üzenetére


Kashim
őstag

Nekem bétánál se vesztek el, akkor a hivatalos váltásnál hogy történne meg?
Ja most olvastam vissza hogy nem szinkronizáltad őket. Úgy viszont tuti ugranak.

[ Szerkesztve ]

(#13003) Ragnar95


Ragnar95
nagyúr

iPod Touch 4.3.3 JB-vel mostanában elég gyakran kilépked az Asphalt 6-ból és a Shadowgun-ból.Ez a játékok hibája és majd frissítés javítja v nálam nem okés vmi?

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#13004) Csabee. válasza Ragnar95 (#13003) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nálam nem csinál ilyeneket.

Üdv: Csabee.

(#13005) Genius007


Genius007
őstag

Sziasztok!

Egyik haveromnak kellene egy kis help iPhone 3GS ügyben, remélem Ti tudtok segíteni.

" van egy 3gs-em, legujabb iOSsal 4.3.5el jailbrakeltem de nem tud bebootolni csak redsnowva "

Valakinek ötlet esetleg?
Én olvastam róla régebben, vagyis pár dolgot az iPhone-ról, de én csak annyit tudtam neki mondani, hogy nem mindig a legujabb iOS a legjobb, mert az újabbak néha lassabbak, meg pár dolog nem is megy rajtuk talán, bár lehet hülyeséget mondtam neki. :U

[ Szerkesztve ]

Hang-Fénytechnika bérlés: www.szervezdvelem.hu

(#13006) Csabee. válasza Genius007 (#13005) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Mert tethered jb-el van jb-elve.. azért ilyen.

Üdv: Csabee.

(#13007) vadászcsiga válasza Genius007 (#13005) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A haverodnak tethered jb-je van, itt bővebben is olvashat róla: mi a különbség a tethered és untethered jailbreak közt?

(#13008) máyköl válasza Ragnar95 (#13003) üzenetére


máyköl
veterán

Nekem is kiváló. No JB.

(#13009) Genius007


Genius007
őstag

Megírtam neki, elvileg értette is, majd utána olvas, köszönöm a gyors választ srácok! :R

Hang-Fénytechnika bérlés: www.szervezdvelem.hu

(#13010) Kasza08


Kasza08
őstag

Van valami oldal, ahol IMEI alapján lehet checkolni, hogy körözött-e a telefon? Vagy ha netán besétálnék vele a szolgáltatóhoz, hogy megkérdezném és az lenne jogában áll elkérni? Hogy működik ez, ha egy telefon lopott?

(#13011) sandlerf


sandlerf
tag

Sziasztok!
Van egy kis gondom a iphone sync-el....
Kaptam egy iphone 3gs-t, rádugtam a gépre és elkezdte a regisztrációt amit megszakítottam.Csináltam egy backup -ot, és a telefonba lévő kontaktokat akartam szinkronizálni, méghozzá úgy hogy szinkronizálom windows kontaktként és utána meg kiexportálom csv fileba....a következő probléma lépett fel.
Mikor kiválasztottam hogy sync windows contact akkor feldob egy ilyen kérdést hogy, merge info vagy replace info....most nem tudom melyiket kell kiválasztani...nem szeretném hogy eltűnjenek a nevek meg számok a telefonból...
a válaszokat előre is köszönöm...

üdv

Apple Iphone 15 Pro Max

(#13012) Ragnar95 válasza Kasza08 (#13010) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Itt csekkolhatod.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#13013) vadászcsiga válasza Kasza08 (#13010) üzenetére


vadászcsiga
félisten

szerk.: elkéstem

sandlerf
Akkor merge

[ Szerkesztve ]

(#13014) Mr X válasza sandlerf (#13011) üzenetére


Mr X
veterán

Merge: hozzáadja a létezőkhöz.
Replace: törli a meglévőket, csak az úja klesznek meg.

(#13015) Kasza08 válasza Ragnar95 (#13012) üzenetére


Kasza08
őstag

És ha itt nem villog a pofámba semmi ijesztő, akkor készpénznek vehetem, hogy nem körözik a telefonom, vagy legalábbis nem jelentett a lopás? :U

(#13016) sandlerf válasza Mr X (#13014) üzenetére


sandlerf
tag

akkor ha a merge-re kattintok, a telefonomban ugyanúgy megmaradnak a nevek és a telefonszámok? illetve a windows kontaktba meg bekerül?

Apple Iphone 15 Pro Max

(#13017) Misi1979


Misi1979
őstag

A numberingplants NEM online imei-tiltólista!

A mobilszolgáltatók viszont kötelesek megmondani azt, hogy adott imei-szám szerepel-e az tiltott-adatbázisukban. Tehát azt az állapotot közlik, amikor már le van tiltva. Régebben azt is közölhették, hogy elindult-e a letiltás folyamata.

Ragnar95: szerintem csak óvatosan az imei különböző oldalakon való megadásával... gondolom nem kell elmondanom, mire lehet felhasználni az adatokat.

[ Szerkesztve ]

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#13018) Ragnar95 válasza Kasza08 (#13015) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Gondolom :DDD De itt nézd meg még pár oldalon és ha sehol semmi, akk szerintem biztos lehetsz a dologban :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#13019) Mr X válasza sandlerf (#13016) üzenetére


Mr X
veterán

Nem tudom, hogy a windows kontaktokba bekerülnek-e a telefonon levő névjegyek, de a telefonon meg fognak maradni az eddigiek és bekerülnek a windows-osak is.

(#13020) Ragnar95 válasza Misi1979 (#13017) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Miért az imei-vel mit tudnak kezdeni az oldalak? :F

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#13021) Misi1979 válasza Ragnar95 (#13020) üzenetére


Misi1979
őstag

Mondok egy példát: volt (sőt, most is tuti van) olyan oldal, ahol bekérték az msn felhasználóneved, jelszavad, hogy kideríthesd, ki tiltott le téged. "Természetesen" az az oldal nem csinált semmi extrát, visszadobott pár kamu eredményt és mentette a user/pass párost.

"Éles" imei-vel meg azért elég sok dolgot lehet tenni, de ez nem az az oldal, ahol ilyenekről kellene beszélni.

(A numberingplants ebből a szempontból teljesen legitim dolog, de sajnos mégegyszer, mert még külföldi oldalakon is promotálják néha ilyen célból: nem tiltólista. Amit ki lehet deríteni a segítségével és hasznos lehet, hogy adott imei milyen ország/szolgáltató/készülék függésében létezik)

[ Szerkesztve ]

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#13022) Mr X válasza Misi1979 (#13021) üzenetére


Mr X
veterán

Mit lehet tenni az IMEI-vel? Ez engem is érdekelne.

(#13023) Ragnar95 válasza Misi1979 (#13021) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ok, akk haggyuk inkább a témát :R Csak kíváncsi voltam, mert nem hittem,h imei alapján bármit is lehet kezdeni így egy mobillal.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#13024) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Jó estét!

Hogyan tudok feltenni a telefonra filmeket? Gondolom át kell konvertálni valamilyen programmal aviról.

(#13025) Ragnar95 válasza BoneDragon (#13024) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Így van, vagy lekell töltened egy programot az iPhone-ra, ami lejátszik avi-t. AVPlayer,FlexPlayer,stb. képesek erre :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#13026) Misi1979 válasza Mr X (#13022) üzenetére


Misi1979
őstag

Mondok példát, először kisebb súlyút: valaki el akarja adni a letiltott mobilját, vevő elkéri az imeit és az eladó a tiedet kapja meg.. jé, tényleg nincs letiltva, tranzakció létrejön.
Vannak "jelek" arra, hogy "egyesek" képesek imei-t módosítani mobilokban. A mobilhálózatokra hosszabb távon meg úgy érdemes csak feljelentkezni, ha létező imei-re írják át a halott/tiltott/egyéb imei-t. De ez nagyon nem ide tartozik, ez súlyos bűncselekmény önmagában is, pláne hogy sok esetben a szervezett bűnözéssel együtt jár eme jelenség.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#13027) BoneDragon válasza Ragnar95 (#13025) üzenetére


BoneDragon
veterán

Köszi a gyors választ. :)

(#13028) Ragnar95 válasza Misi1979 (#13026) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Elég durva,h mik vannak ma már és mire kell figyelni,h mit hol adsz meg :(
BoneDragon: nincs mit :) És ha vmelyik program mellett döntesz és filmeket akarsz rárakni, akk kösd rá a telefont a gépre, menj az Apps fülre és ott görgess le alulra és ott lesz 1 ablakban az alkalmazás és ott fogod tudni hozzáadni a filmeket :)

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#13029) Blue@X válasza Ragnar95 (#13003) üzenetére


Blue@X
senior tag

Most játszottam én is a Shadowsgun-nal, elsőre nem engedett játszani, folyton kilépett a homescreenre, de egy újraindítás után már jó volt. Aztán 40 perc játék után újra fogta magát, és kidobott...

(#13030) snooze


snooze
veterán

nektek is ma el kellett fogadni az Appstoreban egy modositott felhasználási feltételeket?

GO Gunners!!!

(#13031) Misi1979 válasza snooze (#13030) üzenetére


Misi1979
őstag

Ilyen elég "sűrűn" elő szokott fordulni:) (2-3 havonta kb)

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#13032) Ragnar95 válasza Blue@X (#13029) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nekem se indult el elsőre, újraindítás után jó volt, de aztán 20 percenként crashelt :( Lehet h nem elég neki a 256 mega ram :(
snooze,Misi1979: elvben azért volt ez, mert nemsokára jön a zene+film bolt is a magyar store-ba is :) de ha nem, akk csak mégjobban bevédte magát az Apple a perek és nemfizetések ellen :) De szerintem előbbi valószínűbb :)

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#13033) snooze válasza Misi1979 (#13031) üzenetére


snooze
veterán

nekem még ma volt elöször.. :) azért nem tudtam mire vélni.. :)

de már megvan miért volt..

[link]

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#13034) BoneDragon válasza Ragnar95 (#13028) üzenetére


BoneDragon
veterán

Letöltöttem a Flexplayert, mert ingyenes volt. Alul ablak? Nem találom.

(#13035) Ragnar95 válasza BoneDragon (#13034) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Az Apps fülön belül az összes alkalmazás és a képernyőképes ablak alatt kéne hogy legyen 1 másik ablak is. Csak sajna nekem most nincs fent a flexplayer, így biztosra nem tudok nyilatkozni:(

Egyre biztosabb a magyar iTunesStore zenei és videó részlegének megnyílása

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#13036) Misi1979 válasza BoneDragon (#13034) üzenetére


Misi1979
őstag

Rámész az apps fülre, megkeresed az adott programot és asszem lesz neki egy új kicsi ablakocskája alul egy add vagy upload gombocskával. Most nincs előttem itunes sajna..

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#13037) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Köszi megvan! Restart kellett neki. :)

[ Szerkesztve ]

(#13038) kenny123


kenny123
addikt

Srácok!
iPhone 3g(4.2.1) lehetséges valahogy gamecentert varázsolni? Tesómat szívesen elverném doodlejump multiban, vagy esetleg valami másban.. :U

yo

(#13039) Blue@X válasza Ragnar95 (#13032) üzenetére


Blue@X
senior tag

Én is a 256MB RAM-ra gyanakszom, volt már egy két játék ami kifejezetten írta is hogy iPod Touch esetében lőjek ki minden futó alkalmazást. És tényleg addig nem indult el, vagy crashelt míg ki nem lőttem. Úgy látszik 2011-ben egy ilyen szintű játékhoz már kell az 512MB RAM.

(#13040) JamesHun válasza Blue@X (#13039) üzenetére


JamesHun
addikt

akkor ipad1-re meg se vegyem?

SeriesX: JamesSHun

(#13041) Ragnar95 válasza JamesHun (#13040) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Azért csak-csak javítanak vmit majd az optimalizáción, mivel ez így nem vmi jó,h gyakorlatilag csak iPhone 4-en és iPad 2-n lehet normálisan játszani vele :(

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#13042) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Üdv!

iPad2-t használ valaki füzetként? Tehát arra gondolok hogy jegyzetelni tollal (érintős toll), mennyire érzékeny? Mennyire gyorsan használható? És mennyire pontos?

Üdv: Csabee.

(#13043) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Mediamania S dijcsomagom van, ma reggel használtam a mobilnetet aztan 10 óra felé állandóan feldobalt egy ablakot hogy nincs előfizetésem és nem tudja megnyitni a weboldalt. Felhívtam az ügyfélszolgálatot azt mondja a hölgy netstartom van nem tudja miért mondom hogy lenne már az, mindegy most visszaállítja ha pedig plusz kiadásom lenne emiatt, keressek fel egy t pontot mert ez nem normális.
Furcsa, hogy van ez?

(#13044) mondomén válasza vadászcsiga (#13043) üzenetére


mondomén
őstag

Hát ez így tényleg furcsa.:) Talán a nagy Tmobile topikban gyorsabban tudnak majd segíteni.

(#13045) JNashville válasza Csabee. (#13042) üzenetére


JNashville
senior tag

Én próbáltam vele egyetemen jegyzetelni, igaz csak gépelve, de több programot is kipróbálva, és úgy érzem, nem vált ki egy füzetet-jegyzettömböt. A képernyő rendszerint akkor kapcsolt le, amikor folytattam volna volna a jegyzetelést (igaz ezt be lehet állítani, de akkor meg sokat fogyaszt a display), ha jött egy mail vagy értesítés, az elvonta a figyelmemet. Egy nagyon jó kapacitív stylus + egy jó app együtt talán működik.

Arról nem is beszélve, hogy idősebb oktatóim arcán láttam a teljes megrökönyödést, hogy most nem tudják, hogy rámszóljanak-e, hogy mivel játszom vagy hagyjanak békén, mert csak valami számukra ismeretlen eszközt használok jegyzetelésre. ;]

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#13046) MajaG


MajaG
senior tag

Újra felraktam az oplayert hosszú idő után. A régi problémám van, hogy nem játssza le a feliratot, emlékeim szerint át kellett állítani a felirat codeolást alapról valamire. Melyikre? :)

(#13047) DanielK


DanielK
addikt

VAN MUSIC A MAGYAR STORE-BAN!!! :R :C :DD :DDD ;) :D :)

bocs, hogy kiabálok de ez jó hír!!!

[ Szerkesztve ]

(#13048) JamesHun


JamesHun
addikt

most akartam én is beírni :P

SeriesX: JamesSHun

(#13049) JNashville


JNashville
senior tag

Hát ezen nem ültek sokat, ma elindult a pletyka róla, estére lett :C

(Egyébként én azt hittem, hogy forintban lesznek kiírva az árak, ha már magyar store... vagy rosszul gondolom?)

[ Szerkesztve ]

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#13050) DanielK válasza DanielK (#13047) üzenetére


DanielK
addikt

A lelkesedésem egy picit alábbhagyott...
Nagyon kevés az album, ami fent van. :F
Remélem szép lassan bővülni fog a repertoár. Pl. olyan magyar zenék, amelyek az USA Store-ban fent vannak, azok itt nincsenek! :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.