Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14001) Kashim


Kashim
őstag

iPhone for ASS... nuku új iPod Touch.
Hát ez elég gyengus lett, egyedül siri assistant meg a jobb kamera ami felhúzza kicsit a csalódottságot, de így is kb. 0-ra egyenlíti. Mindegy ha lejár a 3GS hűségem úgyse marad más, mint ez, de azért a nagyobb kijelző elfért volna. Jobs forog az ágyában.
Jut eszembe még megvárom egyáltalán itthon mire lesz beárazva. Mert ha tovább növelik az amúgy is irreális iPhone 4 árazást, akkor elmehetnek a büdös francba veszek helyette inkább valami WP7-es készüléket.

[ Szerkesztve ]

(#14002) knyitogato


knyitogato
őstag

Vajon ennél a típusnál megszűnik majd az antennaprobléma? Szerintetek?

(#14003) HTCS válasza Mr X (#13994) üzenetére


HTCS
csendes tag

Hi regnel muszály megadni a credit cardot????
mertnekem nincs. mit irjak oda?
pls HELP!

(#14004) Csabee. válasza Bilux (#14000) üzenetére


Csabee.
nagyúr

3GS-em van.

Üdv: Csabee.

(#14005) tomy25


tomy25
tag

Na nincs i5 sajna :S

Ez a handras akkora szánalom, hogy borzasztó, ki kellett kapcsolnom, mert nem bírtam amit művelt...

(#14006) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Hali.
Na mia helyzet? Most jöttem haza, október 4 ike van , lassan este 9, és semmi hír az i5 ről, amit állítólag már 2 óra hosszája bekellett volna mutatni.

Vagy csak én nem látom sehol? :U

(#14007) csokimikulas válasza tomy25 (#14005) üzenetére


csokimikulas
tag

én is kikapcsoltam, ugyanezen okból....

(#14008) Ricardo válasza DeathAdder (#14006) üzenetére


Ricardo
félisten

i4S van.

(#14009) JNashville válasza knyitogato (#14002) üzenetére


JNashville
senior tag

Elméletileg megoldták, legalábbis külön kitértek erre a keynote-on.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#14010) ittakary


ittakary
nagyúr

Ez így egy nagy nulla. Veszek egy i4et és pont. Nem kell FOUR ASS. Kicsit drága sok lenne a felár egy jobb kameráért és egy jobb prociért, amit amúgysem használnék ki.

(#14011) hemaka válasza knyitogato (#14002) üzenetére


hemaka
nagyúr

Másabb lett az antenna, gondolom megoldották a problémát. Ennyit csak sikerült 1 év alatt fejleszteniük. :U

Bár ezek után nem is csodálom, hogy Jobs inkább lépett. Azért egy ilyen gyenge keynote-ot még neki is nehezen sikerült volna feltornászni olyanra, hogy utána az ott ülők elmondhassák, jó ez a i4S, megvesszük simán.
Aki 3G/S-ről akar váltani az nyílván örül, bár lehet ő is elvárt volna egy kicsivel nagyobb kijelzőt. De i4-ről váltani a dc(nem sokat játszok vele) és a jobb kamera( van DSLR) miatt, totál felesleges.

[ Szerkesztve ]

(#14012) DeathAdder válasza Ricardo (#14008) üzenetére


DeathAdder
veterán

Értem.
Mit lehet tudni róla, és mi történt az i5el?

(#14013) Mr X válasza HTCS (#14003) üzenetére


Mr X
veterán

Keress rá neten, van lehetőség bankkártya nélkül is regisztrálni.

(#14014) papp_no1


papp_no1
senior tag

személy szerint " picit " rosszul érint,hogy nincs új design de kaptunk 1 frankó telefont..

(#14015) mondomén válasza manchester85 (#13993) üzenetére


mondomén
őstag

Látod ezt nem tudom, lehet úgy van ahogy mondod. Mondjuk engem rohadtul nem érdekelt az 'új készülék bejelentése, valószínű ezért sem érzek semmiféle csalódottságot...:) Engem igazából az új ios érdekelt, kicsit zavar is, hogy várni kell még egy hetet.:)

(#14016) plus44 válasza JNashville (#13997) üzenetére


plus44
veterán

Ez tényleg jó kérdés, ráadásul most hogy van Apple Store...szerintem ez lehet nem szolgáltatói még.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#14017) Zjunior válasza papp_no1 (#14014) üzenetére


Zjunior
veterán

AMi eddig is volt....

Aki játszani akar vegyen CONSOLE-t aki meg Kamerázni az Kamerát!

FAIL!!! :W

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#14018) HTCS válasza HTCS (#14003) üzenetére


HTCS
csendes tag

Pls help.

(#14019) vadászcsiga válasza mondomén (#14015) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Dettó, de én már egy GM-mel is barátkoznék szívesen :)

(#14020) icecave


icecave
nagyúr

Na megérkeztem én is. Hát az ideig upgrade-t olcsón megúszom, lecserélem a fóliát az előlapon, oszt kész :D
Majd kiderül, mennyiért jön a T-hez, úgyis hosszabbítanom kellene az előfizut, bár ebben nem hiszek, a T nem arról híres, hogy az új iPhone-okat hatalmas kedvezménnyel árusítsa...

(#14021) Mr X válasza HTCS (#14018) üzenetére


Mr X
veterán

(#14022) Ocarina


Ocarina
aktív tag

Elleszek még egy évig a 3Gs-sel. :) Nem kell i4S.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#14023) csokimikulas


csokimikulas
tag

egyébként ilyenkor miért kell egy hetet várni az új iOS-re? nem értem... még egy kis időhúzás?

(#14024) Kashim válasza csokimikulas (#14023) üzenetére


Kashim
őstag

Mivel még mindig béta tesztelik. GM se volt idén, érdekes módon.
Legutóbbi változatban is még mindig akadtak furcsaságok, szóval remélem a végleges kiadásra izomból belehúznak, mert ha ezt is úgy adják ki, mint a Lion-t akkor tényleg azt fogom mondani, hogy megindultak a lejtőn.

[ Szerkesztve ]

(#14025) adamssss


adamssss
veterán

Zuhannak az apple részvények... :)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#14026) zack


zack
nagyúr

Összességében azt mondom, nem ért meglepetés, bár továbbra is tartom, ezért kár volt a keynote...Lényegében a 90% a vakernak paraszvakítás volt.

Ettől függetlenül, elképzelhető hogy nyár elején kihozok egy i4S-t a T-től előfizura. Ha túl drága lesz, akkor megvárom az i5-öt. Sok mindentől függ...Ha kapok új i4-et megint 1 év garival, akkor nem hiszem, hogy cserélek. Ha marad ez, akkor nyáron szvsz. cserélni fogok. Aztán ha jön az i5, akkor majd átugrom arra. ;]

Elképzelhető, hogy ezt a 4S-t függetlenül veszem meg, és a 2 éves előfizut meg majd az i5-re fogom ellőni. Meglátjuk mi lesz a garival. Holnap viszem be.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14027) joey04 válasza adamssss (#14025) üzenetére


joey04
titán

pont mint az ipad bejelentés után. :DD

(#14028) manchester85


manchester85
addikt

Egyébként ezek után nem jöhet i5, csak i6! Sőt, a 4S-ben sincs semmi logika. A 3GS-nél ugyanis a 3 nem a készülékgenerációra utalt, hanem a hálózatra (3G) Viszont onnantól, hogy kijött az iPhone 4, a számozás a készülékgenerációra utalt. (Vagyis, hogy a 4. modell) Ezek után csak iPhone 6 jöhet, hisz ez volt az 5. modell. Esetleg 4G jöhet még, ami szintén a hálózatra utal (LTE).

i6 Silver

(#14029) hemaka válasza zack (#14026) üzenetére


hemaka
nagyúr

Majd írd meg mire jutottál, mert az enyém is szar sajnos, aztán ez csak fél éves.
Bár nálam neccesebb lesz, mert eléggé leharcolt állapotban van, egyből rá fogják majd fogni, hogy amiatt romlott el, de akkor kiröhögöm őket, az biztos. Megmondom nekik, hogy akkor csak a r0hadt gombot cseréljék ki, nem kell nekem új ájfón.
Csak ezt nem lehet, mert nincs szervíz tudtommal.

[ Szerkesztve ]

(#14030) joey04 válasza manchester85 (#14028) üzenetére


joey04
titán

A következő iphone IPhone HD lesz, vagy valami hasonló fantázianév szerintem.

(#14031) Ricardo válasza hemaka (#14029) üzenetére


Ricardo
félisten

Ez a gombhiba sokaknál előjön mostanság :U

(#14032) Scoobyka válasza Csabee. (#14004) üzenetére


Scoobyka
addikt

Én meg lehet veszek egy galasy s2-t a 3 gs mellé....vagy ipad2-t...aztán hello mi...,mert ez a 4s ez semmi...nuku nyesta....ez most hatalmas FAIL!

(#14033) plus44 válasza zack (#14026) üzenetére


plus44
veterán

Szerintem felesleges lenne váltanod, nem lesz olcsó az Iphone4S, ott vannak az amcsi árak, amik mondjuk pont nem relevánsak, de itthon megint 180-200k lesz, szóval olyan árban lesz mint amilyen az I4volt. Ráadásul rebesgetik a jövő évi Iphone5-öt is, ami most jöhet hamar. Függ az I4S eladásaitól bár attól nem félek, hogy ne menne el belőle megint több tíz millió darab, na meg, hogy egyáltalán kivárják-e az elvileg egy éves pireódust, mert akkor mostantól ide kellene esnie az új Iphone bemutatójának, amit nem fognak összemosni megint az Ipodokkal, most megtehették mert ez a része 10perc se volt, de jövőre jöhet más, vagy bármikor máskor és akkor megint sátorozhatnak az időpontokkal. Minek kellett ezt megvariálni... :(((

joey20: kizárt dolog. A számozás addig megy, amíg nem lesz már nehéz kimondani, tehát maximum 10 ("ájfón ten") de utána már Iphone 11 ("ájfón ilevön") lenne, amit kimondani nehézkes, béna, így onnan más "számozás" szerint mennek tovább. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#14034) Mr X válasza manchester85 (#14028) üzenetére


Mr X
veterán

Ezt lehet felfogni úgy is, hogy ez nem egy új modell, csak egy vérfrissítés. Akkor már helytálló a következőnek az i5. :)

(#14035) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Mondjatok már nekem valamit laikus embernek :DDD
Ugyanúgy néz ki? Méretek ugyanazok? Felbontás ugyanaz?
Csak annyi h 8mp és 1080p?

(#14036) Ragnar95 válasza manchester85 (#14028) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Elvben az LTE az nem 4G még, mivel anno vkik úgy definiálták a 4G-t,h az 1gbit/sec-ot kell hogy tudjon :DDD De ettől még a szakmában is mindenki úgy hívja, az igaz :D
Én is csalódtam kicsit, bár én szerintem ígyis váltok Touchról 4S-re, ha Angliában egyből lesz függetlenül és megkapja a 4 árát :) Nekem elég fontos a kamera, szóval annak örülök, bár egy nagyobb kijelző valóban jobb lett volna...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#14037) manchester85 válasza Mr X (#14034) üzenetére


manchester85
addikt

Nem, akkor sem. Ugyanis lineárisan haladnak a modellek. A 3GS is vérfrissítés volt, mégsem iPhone 3 jött utána. (Ezzel a logikával élve ugyanis volt az első iPhone, volt a két műanyag hátlapos és utána az üveglapos. Ez tök ugyanaz)

Egyébként a legnagyobb FAIL, hogy maradt a 3GS is. Ez tényleg botrányos szerintem, főleg, hogy 1,5 után jött az új mobil. Ennyire nincs már lépéselőnyben az Apple, hogy ilyeneket megtehessen sztem...

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#14038) máyköl válasza zack (#14026) üzenetére


máyköl
veterán

Mi miatt is viszed be? Home gomb rosszalkodik? Írj majd, hogy cserélték -e...

(#14039) hemaka válasza DeathAdder (#14035) üzenetére


hemaka
nagyúr

Meg dupla magos proci, Siri, + az iOS5, ami mondjuk nem is számít ide, hiszen az i4-re is rá lehet pakolni teljesen.

[ Szerkesztve ]

(#14040) Ragnar95


Ragnar95
nagyúr

Most frissítik valószínáleg az apple.com-ot, mivel access denied hibával nem nyílik meg :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#14041) Zjunior


Zjunior
veterán

IPHONE 4 8GB 155000FT!:) ...(NEM AZ S...) :Y

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#14042) Mr X válasza manchester85 (#14037) üzenetére


Mr X
veterán

Tudtommal a 3Gs után volt a váltás az elnevezés metodikájában. Addig a számozás nem a generációt jelölte, hiszen az első iPhone is 2G néven futott.

(#14043) máyköl válasza Ragnar95 (#14040) üzenetére


máyköl
veterán

Már a 4S kép üdvözöl az Apple.com -on... :K

(#14044) manchester85


manchester85
addikt

Jobs megint igazolta zsenialitását, a csúcson hagyta abba, most is látta a jövőt. :DDD

It fails, I'll quit! :DDD

Mr X!

Tévedés, az sima iPhone néven futott. A 2G-t csak a köznyelvben kapta, utalván a hálózati támogatottságra.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#14045) DeathAdder válasza hemaka (#14039) üzenetére


DeathAdder
veterán

Köszi :)

(#14046) Mr X válasza manchester85 (#14044) üzenetére


Mr X
veterán

Amúgy meglátásom szerint az Apple szekere sem futhat a végtelenségig. Előbb-utóbb le fognak "süllyedni" a többi gyártó közé, nem lesznek többek náluk. Nem mernék tippelni, mikorra jön ez el, de el fog jönni, hogy már nem lesz kirívó vagy mutogatnivaló egy iPhone.

Elnevezések:

Akkor meg a következő modell nem követte a sorszámot, hisz az meg 3G lett. Tudom, hogy a 3G-képessége miatt, de pont ezért nem gondolom, hogy a 4S után ne jöhetne a következő i5 néven, mivel ezek szerint kezdetektől nem a modellek sorrendje alapján kapják az elnevezéseket.

[ Szerkesztve ]

(#14047) Totheground válasza hemaka (#14039) üzenetére


Totheground
addikt

BTW a Siri csak 4S-en lesz?

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#14048) Ragnar95 válasza máyköl (#14043) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Közben valóban elkészült :K De előtte nem volt elérhető az oldal :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#14049) icecave


icecave
nagyúr

Jut eszembe, ha vált is az ember, legalább nem kell kidobálni a bumpert, meg a tokokat... micsoda érv az ugyanolyan design mellett :D

(#14050) vadászcsiga válasza Mr X (#14046) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Amíg az összes gyártó vizipisztoly műanyagból gyártja a telóit addig egy iPhone mindig státuszszimbólum lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.