Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11001) Csabee. válasza máyköl (#11000) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Rendben, és hogy oldódott meg? :)

Üdv: Csabee.

(#11002) máyköl válasza Csabee. (#11001) üzenetére


máyköl
veterán

Egyszer csak betöltötte az oldalt, fene tudja mi baja volt...

(#11003) Csabee. válasza máyköl (#11002) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Lehet a router a dhcp-vel babrált valamit , lényeg hogy megy.. :)

Üdv: Csabee.

(#11004) Bling95


Bling95
őstag

Valakinek otlet az ibooks-os kerdesre, probaltam ujratelepiteni de igyis rogton kilep

(#11005) rolcsibácsi válasza fazr (#10930) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

peldaul lathatna a windows mint kulso meghajto es ra lehetne huzigalni vagy mindent, vagy legalabb azokat a fajltipusokat amiket felismer.. de egy k. kepet is csak felszinkronizalni lehet, azt is mappastul...
stb.

(#11006) Jojo5


Jojo5
őstag

Srácok a telómon 4.1 van Jailbreakelve és én azt szeretném, hogy legyen rajta mondjuk egy 4.3.5, de úgy, hogy kéne róla minden adat értem ezalatt telószámokat ill. sms-eket ez megoldható valahogy ?

Az én elgondolásom, hogy Backup a telóról és kiszedegetni a fájlok közül, de hátha van valami egyszerübb megoldás is :F :U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#11007) fazr válasza rolcsibácsi (#11005) üzenetére


fazr
senior tag

Hát nem vagyunk egyformák, én már elképzelni sem tudom, hogy ismét úgy szenvedjek. Inkább elviselem az iTunes 1-2 hátrányát a rengeteg előnyért.

[ Szerkesztve ]

(#11008) ProZsolt válasza madarasz92 (#10961) üzenetére


ProZsolt
tag

Én szivesen vágok neked microsimet.

(#11009) Bilux


Bilux
veterán

Az mitől lehet, hogy az instalous-ból letöltött majd feletelepített programok mind invalid IPA-val elszállnak. 4.3.5 TJB. Néha igényli az újraindítást a telefon vagy mi? Lassan egy hónapja nem történt meg ez.

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#11010) Kommy válasza xxman (#10997) üzenetére


Kommy
veterán

van egy fekete hátterű vízcsepp ikon abból lehet a cydia-t telepíteni.

(#11011) Gubro válasza Bilux (#11009) üzenetére


Gubro
senior tag

Meg kell venni, attol. Remelem nem feszeged ezt tovabb.

(#11012) Bilux válasza Gubro (#11011) üzenetére


Bilux
veterán

nem

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#11013) DanielK


DanielK
addikt

Valakinek baja volt a jegyzetekkel. Kitörölte a telefonjáról és eltűnt a gmailről? Azt hiszem így volt. Nálam is eltűnnek, mikor kitörlöm. DE nem véglegesen! Ilyenkor a Notes címkét elveszi és beteszi az Összes levél közé. Ergo archiválja. Ha onnan törlöm, akkor már teljesen eltűnnek, de azt nekem kell megtenni gépen, manuálisan.

Az összes levél között kell őket keresni és meglesznek! :)

[ Szerkesztve ]

(#11014) rolcsibácsi válasza fazr (#11007) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

biztos mac-ed van, vagy te vagy az egyetlen aki erősíti a szabályt:)
lehet hogy van előnye is, nekem 3 év alatt nem sikerült rájönnöm:P

mikortól fog érvénybe lépni az a szabály hogy minden telefonban micro usb-nek kell lennie? gondolom az i5 még nem ezzel jön, pedig jó lenne

[ Szerkesztve ]

(#11015) narancsnn válasza rolcsibácsi (#11014) üzenetére


narancsnn
senior tag

Halló!

Remélem nem fog érvénybe lépni... :)

Akkor elveszne az iPhone, meg az egész Apple "életérzés". (persze nem csak ebből áll)

Én úgy gondolom, hogy épp ezek a "kötöttségek" miatt tud más lenni mint a többi márka.

2 éve iost használok, és én is így álltam hozzá mint Te, hogy minek ez a sok kötöttség, és váltottam droidra.

Na hát, 1hónapig bírtam. Nem cserélek soha többet, kötöttség ide vagy oda, sokkal jobb az egész ios, meg az iTunes mint a többi.

Üdv

(#11016) FuckeR19 válasza narancsnn (#11015) üzenetére


FuckeR19
senior tag

soha nem mond hogy soha :DDD

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#11017) narancsnn válasza FuckeR19 (#11016) üzenetére


narancsnn
senior tag

Ez igaz :))

De, egyenlőre a helyzet erős bástyákon áll. :DD

Az az érdekes egyébként, hogy ezeken a pár apróságokon kívül, Én speciel azért szeretem az iPhone-ét, mert olyan egyszerüen van minden kitalálva rajta, mintha én gondolnám ki abban a pillanatba ;)

Ezen meg csak nem fognak változtatni :DD

(#11018) rolcsibácsi válasza narancsnn (#11015) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

megkérdezhetem hogy milyen androidra váltottál? mert anyáméknak is androidja van de egy 30 ezer forintos androidot ne engedjük már egy ios mellé..
én 3 évig használtam kb iphoneokat de nemrég váltottam sgs2-re. i4 után nem érzem azt hogy hiányzik. én inkább geek vagyok mint apple fan. szeretek buzulni, állítgatni mindent, de eddig semmivel sem rosszabb mint az i4 volt, nem is azt mondom hogy jobb, mindkettő jó szerintem, ezzel talán több mindent meg lehet csinálni alapból is, nem kell jb vagy root.. teljesen jól elvagyok a gyári szoftverrel is.
egyszerűbb lenne mindenkinek az élete ha egységes töltők lennének már..

(#11019) narancsnn válasza rolcsibácsi (#11018) üzenetére


narancsnn
senior tag

Hát abban is van igazság amit Te mondasz.
3 Androidos cucc volt használat közben a kezemben: Motorola Defy, Tab, sgs2.

Kétségtelen, hogy a galaxy s2 nagyon jó.

De ahhoz, hogy az úgy pörögjön, dual core kell neki, az i4 meg egy sima 1Ghz-vel megy úgy ahogy megy...és azt nem merném rámondani, hogy érezhetően lassabb. Nekem önmagába a rendszer nem tetszik egyébként. Az meg kifejezetten zavar(ezzel biztos csak én vagyok így), hogy minden 2.telefon androidos.

A 3.: Nekem az anyaghasználat is fontos, abban szerintem egyet értünk, hogy a samu nyomába nem ér az i4-nek.
Tudásban viszont egyértelmüen többet tud.

De kinek mi. Sokszor látok olyan hírdetést, hogy optimus 2x-et cserélnének i4-re, rosszabb esetben 3Gs-re...

Az usb-t meg ha kapsz hozzá, szerintem mind1 hogy milyen.

Világbéke :C :DD

(#11020) Bilux


Bilux
veterán

A micro USB Apple-hez nem hinném hogy bejön, mert akkor az összes dokkolót drága kiegészítőt dobhatja ki a felhasználó. Ezt vagy úgy tudja áthidalni, hogy lesz rajta mind a két port vagy lesz egy átalakító, de hogy csak egy micro usb legyen a telefonon azt kétlem.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#11021) Bilux válasza narancsnn (#11019) üzenetére


Bilux
veterán

Samsungnál egyedül az omnia 7-nél lehetett jó anyaghasználatról beszélni. Az összes többi csúcskategóriás telefonja vacak műanyag. Lsd.:SGS2 hátlap...

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#11022) narancsnn válasza Bilux (#11020) üzenetére


narancsnn
senior tag

Hát, ha nagyon akarják megoljdák.
Sőt, nem is akadály, mert a régi(3G,3Gs,4)-hez úgy is gyártanak dokkolót, és más kiegészítőt.
És úgy mint a tokokat, vagy egyéb kiegészítőket,(gondolok itt +3G/3Gs, más tokok/dokkolók kellettek mint a 4-hez) a dokkolót is úgy gyártanák le, hogy már szabvány legyen!

De ettől függetlenül nem szeretném, hogy így legyen. Nekem semmi bajom nincs ezzel, sőt, masszívabnak is tűnik.

(#11023) narancsnn válasza Bilux (#11021) üzenetére


narancsnn
senior tag

Hát nem csak a hátlap...olyan mint ha nem lenne a kezedbe semmi, és félsz mindig, csak le ne essen mert, darabokra hullik szét. jójó tudom az i4 üvegből van, törékeny stb. de stabilabb sokkal.

(#11024) Mr. Teddy válasza Kommy (#10775) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Helló
Megpróbáltam másik kábellel, másik gépen is 1601 hiba :(
Illetve most újraraktam a Win7-et, szintén rossz.

Hihetetlen, hogy restoreokkal így tönkre lehet vágni a telefont, nem értem...

Valaki aki jártas szoftveres gondok orvosolásában, ez a hibajelenség tapasztalható nálam: [link]

Aki tud megoldást, kérem írja meg.
Köszönöm!

(#11025) fazr válasza rolcsibácsi (#11014) üzenetére


fazr
senior tag

Mint írtam nem vagyunk egyformák, de azt nem hiszem, hogy én lennék a kivétel aki erősíti a szabályt, hanem fordítva :)
iTunes-t általában két embertípus nem szereti: atomgeek, aki egy sima másolást is inkább terminálban old meg, vagy akinek egyáltalán semmi érzéke, hogy magától rájöjjön hogy is kell használni egy programot (hétköznapi nyelven kb mint egy szőke nő).
Ja és Win7-em van.

i5-nek már elvileg microUSB-vel kellene jönnie, de elvileg van olyan lehetősége a gyártóknak, hogy a telefonban a saját csatlakozójuk legyen és adniuk kell hozzá egy microUSB átalakítót. Igaz így már szerintem teljesen értelmetlen az egész, mert nem mind1, hogy átalakítót vagy töltőt viszem magammal?

(#11026) JamesHun válasza fazr (#11025) üzenetére


JamesHun
addikt

kihagytad azt, hogy az sem szereti az itunes-t aki egy sima mp3 felrakásért nem akar itunes ba belépni, bemásolni a megfelelő mappába az MP3-at és szinkronizálni
ha lenne 2-3 eszközöd és névtelen semmitmondó a szinkronizálás hibával leállna de kb 2-3-4 szinkron próba után hiba nélkül lefut a szinkronizálás
ugyan ez a backupnál
van amikor megy, de van amikor nekiáll folyamatosan szivatni

SeriesX: JamesSHun

(#11027) kleinguru válasza fazr (#11025) üzenetére


kleinguru
addikt

atomgeek

Ez tetszik, akkor ezt a kategóriát erősítem, csak nem terminál szinten, hanem TC-n :DD

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#11028) Bling95


Bling95
őstag

A micro usb-t sztem felejtse el mindenki mert akkor annak aki regebbi iphonetol ipodrol valt kikene dobni eleg sokmindent, majd adnak melle atalakitot. Legalabbis szerintem

Itunes-t meg elejen gyuloltem aztan rajottem hogy baromi jol lehet vele rendszerezni a dolgokat. Bar win-en megertem mert emlekszem hogy eleg lassu volt( bar a gepem sem volt valami bika)

(#11029) xxman válasza Kommy (#11010) üzenetére


xxman
senior tag

Ismerem a blackra1n-t de nem rakta fel az "appot"

I just wanna have some fun.

(#11030) xxman válasza narancsnn (#11015) üzenetére


xxman
senior tag

+1 énis pont ezeket a kötöttségeket kifogásoltam először (bluetooth stb) de rájöttem hogy ez a varázsa.
Ha 1szer veszel egy ájfont akkor függő maradsz , lehet kicsapongsz cserélsz de mindig vissza fogsz térni :)

I just wanna have some fun.

(#11031) Jojo5


Jojo5
őstag

erre valaki? :F

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#11032) fazr válasza JamesHun (#11026) üzenetére


fazr
senior tag

Ha úgy akarod mp3at simán át lehet húzni telefonra, nem muszáj a library-t szinkronizálni és mivel tart tovább iTunest megnyitni mint egy fájlkezelőt?

A hibaüzenetekkel kapcsolatban csak annyit tudok mondani, hogy a több éves iPod és fél éves iPhone használat alatt nem találkozram olyan hibaüzenettel, aminek ne lett volna valós oka (lehet én vagyok szerencsés, vagy lehet nálad van valami gond).

(#11033) rep3at


rep3at
őstag

Nagy dilemma előtt állok (na jó, talán annyira nem is, de azért jó előre tájékozódni), gondoltam kikérem a segítségeteket.

A jövő hónapban érkező fizetésem egy részéből úgy gondoltam hogy beruházok egy 3GSre a mostani 3G 8GB helyett. Kicsit kezdem kinőni a tárhely kapacitását, no meg csábít a plusz sebesség, kérdés hogy megéri-e.

A kérdéseim a következők lennének.

Az iOS5 (beta, persze) milyen gyors a gépen? Mennyi a sebességkülönbség a két telefon között? A 3GS kamerája minőségben jobb? A rendszer mennyire akadásmentes? Az akku tovább bírja? Tényleg nem gyűjti annyira az ujjlenyomatokat a képernyő/könnyebb-e letörölni róla őket? A hangszóró hangosabb?

Előre is köszönöm!

Forward thinking. كرر

(#11034) Misi1979 válasza rep3at (#11033) üzenetére


Misi1979
őstag

Kb. mindenben sokkal jobb, bár én a kijelző kevésbé zsírosodását nem vettem észre egy kiadós csülköspacal után. Hangszóró kb ugyanaz szerintem, tuti nem rosszabb. Akku jobb lesz, már csak azért is, mert újabb:)

i4?

[ Szerkesztve ]

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#11035) rep3at válasza Misi1979 (#11034) üzenetére


rep3at
őstag

Hát azért annyi pénzt nem akarok rászánni, olyan 20e körül gondoltam pluszba fizetni. A képernyővel sokszor meggyűlt a bajom, nehéz letörölni egy nyári nap után a zsírfoltokat :)

Forward thinking. كرر

(#11036) Bling95 válasza rep3at (#11035) üzenetére


Bling95
őstag

Szerintem jovo honapban ugyid jon az i5 es akkor az i4 a mostani 3gs araban lesz, szerintrm vard meg , mert azert 3gs es 4 kozott oriasi a kulonbseg.

(#11037) rep3at válasza Bling95 (#11036) üzenetére


rep3at
őstag

Nem értitek a lényeget. Én egy 3Gre szeretnék ráfizetni, nem készpénzért venni. Ha lejjebb megy az i4 ára akkor az enyémé is, nem hiszem hogy a 3G+20e=i4 képlet helyes lenne egy hónap múlva.

Forward thinking. كرر

(#11038) snooze


snooze
veterán

sziasztok!

az lenne a kérdésem,hogy a fülhallgato aljzat mellett mi célt szolgál az a kis lyuk..sajna az apple honlapján sem irnak rola..köszi!

GO Gunners!!!

(#11039) bandigno


bandigno
senior tag

Szerintem az az "i4 3GS árban", amit mindenki venni akar, majd csak jövő évben lesz kapható, úgy egy év múlva! Szerintem!

(#11040) Bling95 válasza snooze (#11038) üzenetére


Bling95
őstag

Mikrofon:)

Bandigno: szerintem meg ahogy bejon az i5 , nemhinnem hogy egy aron fog majd menni az i4 meg i5 , maximum a picit lesz dragabb dr nrm szamottevoen. Szinten csupan szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#11041) snooze válasza Bling95 (#11040) üzenetére


snooze
veterán

köszi!!a diktafoné?

GO Gunners!!!

(#11042) bandigno válasza Bling95 (#11040) üzenetére


bandigno
senior tag

és szerinted az idén lesz és 2 hónapon belül? nekem ez a fura, nem az árat furcsállom, hanem annak idejét! dehát majd kiderül minden karácsonyra :)

(#11043) Ocarina válasza snooze (#11038) üzenetére


Ocarina
aktív tag

3Gs-en a SIM tartót kell ott kiszedni. Vagyis oda kell benyomni a pöcköt, amitől kijön a SIM tartó.
(#11044) snooze: Ok. i4-en, ahogy Bling95 is írta mikrofon (zajszűrő, talán).

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#11044) snooze válasza Ocarina (#11043) üzenetére


snooze
veterán

bocsi,azt nem irtam,hogy iphone4-es..a 3G-n azt tudom,olyanom is van..köszi.

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#11045) ittakary válasza Bling95 (#11036) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ezt azért te sem gondolhatod komolyan, hogy varázsütésre 60k lesz az i4 :D

(#11046) máyköl válasza bandigno (#11042) üzenetére


máyköl
veterán

Ha minden igaz itt lesz karácsonyra.

(#11047) rep3at válasza snooze (#11038) üzenetére


rep3at
őstag

Zajszűrési célból van ott, második mikrofon. Az "elsődleges" ugyanúgy az alján található.

Forward thinking. كرر

(#11048) Bling95 válasza bandigno (#11042) üzenetére


Bling95
őstag

Hat igen az ido tenyleg nehez kerdes , kerdes hanyadik adagba fog kapni magyarorszag i5-t , amihez kezdetben tenyleg lehetlen lesz hozzajutni de talan amig mindrnki i5 el foglalkozik remelhetoleg marad par 4-es raktaron.

Bar teny , oktober vege ami TALAN realis. Viszont az i 4 szerintem tud annyival tobbet a 3-asnal hogy varjunk ra. Nem beszelni a szoftveres el latottsagrol.

Van egy olyan erzesem hogy hogy az ios 5 pl mar elegge megkurtitva fog futni 3Gs-en....

Masnak: hol 60K a 3gs?? Na mindegy enis csak talalgatok de eddigis igyvolt 3gs amikor jott lementem a 3G amikor jott a 4 annak az arara lement a gs? Siman lehet hogy ez csak ev vege fele lesz, foggalmam sincs, de hangsulyozom SZERINTEM megeri megvarni

[ Szerkesztve ]

(#11049) snooze válasza rep3at (#11047) üzenetére


snooze
veterán

alul azt tudom,hogy az egyik hangszoro,a másik meg a mikrofon.. :) elég pici kis lyukacska.. :) ezér nem kinézhetö mi is lenne az.. :)

GO Gunners!!!

(#11050) madarasz92 válasza ProZsolt (#11008) üzenetére


madarasz92
őstag

Már megoldottam köszi szépen :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.