Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21001) norbesz74 válasza vadászcsiga (#20997) üzenetére


norbesz74
aktív tag

Nekem mar 8 lapnAl se lassul be , mert Az nagyon eszi a memóriát. Vegyél olyan Progit, mely tudja a memóriát fel szabadítja.

(#21002) manchester85 válasza plus44 (#20999) üzenetére


manchester85
addikt

Ammá jó, és bár az a kettő is ugyanolyan közel van egymáshoz, azért ki tudom szűrni, mi az elgépelés, és mi nem. :P

i6 Silver

(#21003) adamssss


adamssss
veterán

iPhone 4S-emet szeretném rákötni a tv-nkre, úgy hogy ugyanazt lássam mint amit a telefon képernyőjén.
Erre milyen megoldások léteznek? Nekem 720p kellene.

Köszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#21004) Tom Sawyer válasza adamssss (#21003) üzenetére


Tom Sawyer
csendes tag

http://store.apple.com/hu/browse/home/shop_ipod/family/apple_tv

(#21005) Karma válasza adamssss (#21003) üzenetére


Karma
félisten

Digital AV adapter (HDMI) vagy a VGA adapter az Apple-től.

(Hogy az Apple TV hogy jön ide, fogalmam sincs.)

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#21006) JNashville válasza Karma (#21005) üzenetére


JNashville
senior tag

Hát az Airplay kapcsán, nem? Bár konkrét összekötésről volt szó, az tényleg jóval olcsóbban és egyszerűbben megoldható kábellel.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#21008) adamssss válasza Karma (#21005) üzenetére


adamssss
veterán

Ez mindjárt barátibb... :D köszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#21009) vadászcsiga válasza norbesz74 (#21001) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Még 8 lapnál sem. Nem ezt akartad írni?
Milyen telód van bocs de nem tudom.
Van ilyen "eppem" de cseszhetem utána már. Vagy úgy gondoltad minden fél órában nyomjak egy cleant?

4S tulajok nyilatkozzanak a gépelés sebességéről. Ki akarom deríteni ki a hunyó az iOS 5 vagy a hardver.

[ Szerkesztve ]

(#21010) DiVaD válasza Karma (#21005) üzenetére


DiVaD
senior tag

Gondolom az AirPlay miatt. Vagyis AirMirror miatt, amit pl. reklámoznak a Modern Combat 3-nál (ha iPad 2-d vagy iPhone 4S-ed van, akkor wireless tudod a képét ki küldeni a TVre egy Apple TV-vel). Igazából ez az egy dolog miatt kellene nekem Apple TV. De annyira nem fontos így megvárom, hogy mit hoz a 3. Generációja. :U

Szerk: látom közben megválaszolták...

[ Szerkesztve ]

(#21012) norbesz74 válasza vadászcsiga (#21009) üzenetére


norbesz74
aktív tag

ajphone 4 eSem van valxeg. Hehe.
Éppen sose nyomok ékezetet így valószínű, hogy a 4S hibázott, mert nem ismerte fel mit akkkarok írni.:)
Akku merülési próblémám miatt sose hagyok sok programot nyitva, hogy kideritsem miokozza a jelenséget. Ma rege 18 percig volt 100%-ig teljes haszálat mellet. Jutube 3g wifi vel jaték alatta net rádió csicserget. Kikapcsolom utána kapcsólodik be valami ami eszi az aksit. Vettem rá 600ft appot system micsodát és ott se tudok rájönni milehet. Face time kikapcsoltam ifon fidmy is. Helyhatározót is teljes egészében kikapcsoltam. notifice-t is.

(#21013) fazr válasza papp_no1 (#21007) üzenetére


fazr
senior tag

Én tahó? Fogd kicsit vissza magad és nézz magadba. Mondjuk én vagyok a hülye, hogy egy ilyen emberrel foglalkozok mint te.

[ Szerkesztve ]

(#21014) manchester85 válasza papp_no1 (#21011) üzenetére


manchester85
addikt

"Látom megváltál te is az SGS 2-től"

:DDD Sose volt olyanom, de még SGS1 se. Omnia 7-em volt, WP7-tel. Androidom sohase volt.

i6 Silver

(#21015) jilian


jilian
addikt

Hát, becsúszott egy i4 S.. :K
Szerdán jött egy email, hogy vették a lapot, hogy kell nekem egy telefon.
Csütörtökön reggel 9:10 -kor hív a futár:
-hoztam vmit a t-mobiltól...mondom FASZA! :o
-kösz, hogy figyelmeztetett a mocskos t-mobil, hogy hülye gyerek! holnap megkapod ha már megrendelted!
aprót voltam ideges, a megrendelésben az állt, 1-2 hét! ...még szerencse, hogy mutterom itthon kuksolt, és tudtam neki szólni hol a cash....
megrendeléskor kérdeztem a t-mobiltól mi van ha nem én veszem át?
- óóllyan nííncs, nem lehet, neked kell aláírni a szerződést!!! hűűű otthon kell maradnod, majd szólunk, hogy viszik!! :o
erre kérdezem a telefonban a futárt:
- ilyenkor mi van? nem tudok hazamenni 100 km -re vagyok... :(((
- röhögött, majd aláírja édesanyád!
- aprót örültem neki!

Úgyhogy ennyit a TRÉJMOBILRÓL!
Nem hiszem el, hogy ilyen világban élünk, náluk vagy már X éve prémium tag, és egy kur*a hívást nem tudnak megejteni, persze új embereknél szintén.

Egyébként a telefon egy 16 Gb White lett, (előfizetés megújítással) mert azt mondták 32 Gb tavaszig vszínü nem is lesz....
Nagyon meg vagyok vele elégedve, nálam semmi hiba nem jelentkezett eddig, minden ment elsőre, az aksi is 1 napos már 62 %-ával.
..majd még úgyis támadok a kérdéseimmel... :DDD

(#21016) kenny123


kenny123
addikt

Voltam egyik kanizsai t-be, azt sem tudták szerintem hogy miről beszélek, amikor mondtam hogy micro sim átalakító.. Van valakinek nagykanizsán egy átalakító egy jobb sörért? :)
Fontos lenne.

yo

(#21017) BossBoss válasza jilian (#21015) üzenetére


BossBoss
őstag

Mit is vártál.... :((( Üdv a clubban!

(#21018) pirintgabor

Hey! Jó estét urak! Kérnék 1 kis segítséget! a mi nap hozzájutottam éééletem 1. "ájfonnyához" :D 3G 16GB! pc re dugom és digitális fényképezőként ismeri fel a gép.... háttértárként hol lehet beállítani a készüléket?

Választ Köszöntem! :R

Üdv.: Gábor

(#21019) jilian válasza BossBoss (#21017) üzenetére


jilian
addikt

Már meg is rendeltem egy dokkolót, meg egy bőr tokot.
Nem tudom, hogy tegyek-e rá fóliát... :F

(#21020) snooze válasza pirintgabor (#21018) üzenetére


snooze
veterán

igen annak látja.. :) jb kell hozzá,majd tc-be t-pot vagy ifunbox progi..

GO Gunners!!!

(#21021) manchester85 válasza pirintgabor (#21018) üzenetére


manchester85
addikt

Sehol, jailbreak kell hozzá. Használj pendrive-ot. :U

szerk:

pirintgabor!

Nem volt egyértelmű? :)

21024!

Hát ahogy a pendrive-okat használni szokás. Az iPhone nem arra való.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#21022) pirintgabor válasza snooze (#21020) üzenetére

mindenképp kell rá?

Üdv.: Gábor

(#21023) snooze válasza pirintgabor (#21022) üzenetére


snooze
veterán

igen..

GO Gunners!!!

(#21024) pirintgabor válasza manchester85 (#21021) üzenetére

Használjak pendrive-ot? azt hogy?

Üdv.: Gábor

(#21025) pirintgabor válasza manchester85 (#21021) üzenetére

zenét szeretnék rátenni :)

Üdv.: Gábor

(#21026) kisÁdi válasza kenny123 (#21016) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

Ilyet keresel?[link]

(#21027) tomy25


tomy25
tag

T-mobile-os i4-et lehet garanciába javíttatni akkor ha nincs se garancia jegy, se számla, csak a készülék és a serial! (Apple oldalon serial alapján március-ig garos, tehát nem lenne jo ha az elveszne.) Remélem van valami megoldás!
Köszönöm a segítséget!

(#21028) snooze válasza pirintgabor (#21025) üzenetére


snooze
veterán

azt az i-tunes-al kell. :) :)

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#21029) pirintgabor válasza snooze (#21028) üzenetére

:) azt felraktam de nem igazodok ki rajta :)

Üdv.: Gábor

(#21030) manchester85 válasza pirintgabor (#21025) üzenetére


manchester85
addikt

Szerintem akkor láss neki az iOS rendszer megismerésének. Pl. kezdd el az iTunes letöltésével, és a google-lel, mert úgy érzem, fejest ugrottál a mélyvízbe. :DDD

i6 Silver

(#21031) pirintgabor válasza manchester85 (#21030) üzenetére

Lazán fejest :) de már ugylátom h felismerte az iTunes is :) ugyhogy sztem megoldottam! De azért köszönöm mindenkinek a segítségét! :R :R :R :R

Üdv.: Gábor

(#21032) kisÁdi válasza pirintgabor (#21031) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

Egyébként a zenéket berakod az iTunes-ba aztán szinkronizálod.

(#21033) BossBoss válasza jilian (#21019) üzenetére


BossBoss
őstag

Hát azt te tudod, én szeretek a csupasz telóval érintkezni. :DDD Kimondottan utálom a fóliákat és barátait. De persze ártani nem árt, ha van rajta :U

[U]kisÁdi: Na látod, megy ez neked.... ;)

[ Szerkesztve ]

(#21034) norbesz74 válasza kisÁdi (#21032) üzenetére


norbesz74
aktív tag

Kisádi többet segített, mint a nagy guruk. :Y

(#21035) kisÁdi válasza BossBoss (#21033) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

Köszönöm szépen

(#21036) kenny123 válasza kisÁdi (#21026) üzenetére


kenny123
addikt

Ilyenhez tartozó adaptert, amit t-be 100 ft-ért vesztegetnek állítólag, de nálunk nincs. :(((

yo

(#21037) kisÁdi válasza norbesz74 (#21034) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

Jólvan azért nem kell minden hozzászólásomnál csodálkozni okés?:DFőleg egy ilyen válasznál

[ Szerkesztve ]

(#21038) kisÁdi válasza kenny123 (#21036) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

(#21039) norbesz74 válasza kisÁdi (#21037) üzenetére


norbesz74
aktív tag

:R

[ Szerkesztve ]

(#21040) BossBoss válasza manchester85 (#21030) üzenetére


BossBoss
őstag

Akartam kérdezni: Miért a 8 GB mellett döntöttél?

[ Szerkesztve ]

(#21041) kisÁdi válasza norbesz74 (#21039) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

Taníts mester.

(#21042) máyköl


máyköl
veterán

Na, épp itt ülök a mekiben, és megy vissza az új I4 -emre a backupom. :)
Egy karc sincs rajta, tényleg gyönyörű.

A vodafone -ban volt egy kis baj. A srác azt mondta, nem indul újra az 1 év garancia. Mondom én nem így tudom, nézzen már utána, hátha nekem van igazam. Azt mondja jó, elment kérdezősködni, és nocsak, tényleg nekem lett igazam. Pedig már ráírta, hogy a garancia 8 napig meghosszabbítva. Mázlim volt...

(#21043) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Tegnap este felraktam az 5.0.1 bétát de semmi változást nem érzek lehet hogy GS-re már nem csiszolgatnak semmit?

máyköl
Hogy csináljátok ezt az iCloud-ból való backup visszatöltést nekem még sosem sikerült. Tegnap is elindult az üdvözlőképernyő, beírtam az Apple id-met de nem ajánlotta fel hogy visszatenne bármit is pedig van mentett backupom kénytelen vagyok mindig itunesen keresztül vissza tölteni a mentést.

[ Szerkesztve ]

(#21044) máyköl válasza vadászcsiga (#21043) üzenetére


máyköl
veterán

iTunes -on keresztül csinálom, restore from backup -al.

Először az appokat rakja vissza? Mert már azt rakja egy ideje...

(#21045) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

az mitől van hogy leszedtem iPhone 4-re IOS 5 Appsync-et és utána az időjárás ikonja fehér lett?

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#21046) _ak_


_ak_
addikt

Haver panaszkodik mostanában az i4-re, h ledobálja otthon a wifiről. Volt azóta egy iOS5-re frissítés, igaz visszakerült a backup, előtte meg network reset, de még mindig ugyan ezt csinálja. Volt ilyesmire esetleg panasz másnál is, elképzelhető, h ez vmi hardveres gubanc?

Let's begin, de gozaimasu!

(#21047) icecave válasza vadászcsiga (#21043) üzenetére


icecave
nagyúr

ITunesban amikor a telefon rá van dugva, be van állítva, hogy iCloudba backupoljon? Ha igen, akkor restore után lesz lehetőség onnan viszatölteni mindent! Lassú, de nem kell kábel :)

Codwaw07: a tethered jb miatt csinál ilyen néha. Reboot redsnow-val és jólesz!

[ Szerkesztve ]

(#21048) kisÁdi


kisÁdi
aktív tag

Ismeritek a Cube Runner nevezetű játékot?

(#21049) Lmh


Lmh
őstag

No, ha bízhatok Coolnessben akkor elvileg hamarosan megérkezik postán a 3GS-em és már csak el kell adnom a 3G-met :)
Tudom, hogy itt 4 meg 4S-en pörög mindenki, de nekem tökéletesen elég az, nem is tetszik a 4G szögletes formája. Nade nem ezért írok persze :)
Az elöttem szólóhoz hasonló témában szeretném tisztázni a dolgokat.
Ha megkapom a tiszta 3GS-t és rákötöm a gépre akkor be fog jönni az itunes gondolom.
Az lenne, a cél, hogy nehogy nekem a tök üres telót szinkronizálja a géppel és elvesszem minden ami itunes-on van a korábbi 3G-m által.
Ez ugye nem fog autómatikusan megtörténni?:P
Ha nem akkor rámegyek a telóra ott baloldalt, jobbklikk és restore from backup? És akkor a itunes-ról átpakolja a dolgokat az új 3GS-re? Jó lenne ha nem vesznének el a letöltött programok, mert van köztük jónéhány fizetett illetve számomra fontos információt tartalmazó.
Előre is köszi :)

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#21050) máyköl


máyköl
veterán

Áááh, segítsetek. Befejezte a restore from backupot, de csak az appokat tette vissza, minden maradt a gyári állapotán.
Most mi van? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.