Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7051) Játékos válasza CragON (#7049) üzenetére


Játékos
addikt

iGo Primo megy a háttérben. :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#7052) plus44 válasza CoDWaW07 (#7050) üzenetére


plus44
veterán

Minden további nélkül.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7053) CoDWaW07 válasza plus44 (#7052) üzenetére


CoDWaW07
őstag

erről az SPG bőrtok-ről vélemények? valaki használ itt ilyet?

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#7054) Mr.Grincs válasza plus44 (#6986) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hihetetlen hogy egyik nap jo minden aztán a másik nap elszarodik az egész magától es csak az uj sw tudja helyrehozni ezeket a bugokat...

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#7055) plus44 válasza Mr.Grincs (#7054) üzenetére


plus44
veterán

Valamivel ösztönözni kell a frissítésre az embereket.:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7056) ficere


ficere
aktív tag

Azt meg tudom nézni valahogy,hogy milyen szolgáltós egy külföldi iphone?

Machete nem ír sms-t

(#7057) máyköl válasza ficere (#7056) üzenetére


máyköl
veterán

Még hányszor kérdezed meg? :U
Nem válaszol senki, ergo nem tudja senki.

(#7058) ficere válasza máyköl (#7057) üzenetére


ficere
aktív tag

Most kérdezem meg másodszor.

Machete nem ír sms-t

(#7059) máyköl válasza ficere (#7058) üzenetére


máyköl
veterán

Tévedsz.

(#7060) ficere válasza máyköl (#7059) üzenetére


ficere
aktív tag

Szerintem,nem tévedek.

Machete nem ír sms-t

(#7061) máyköl válasza ficere (#7060) üzenetére


máyköl
veterán

1, 2, 3.

És itt meg itt is erre utaltál.

(#7062) plus44 válasza ficere (#7060) üzenetére


plus44
veterán

örülünk, hogy megint teleoffoltok... Tessék, próbáld ezzel, máskor meg kereső... :U

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7063) ficere válasza máyköl (#7061) üzenetére


ficere
aktív tag

Bocs,ezek szerint tévedtem.Köszönöm,hogy figyeltél a hozzászólásaimra.

Machete nem ír sms-t

(#7064) ficere válasza plus44 (#7062) üzenetére


ficere
aktív tag

Köszi a segitséget,remélem ki tudom deriteni.

Machete nem ír sms-t

(#7065) cserry193


cserry193
tag

Nem lényegtelen hogy hányszor kérdezte meg? Megkérdezheti bármikor,hátha erre járkál egy olyan aki tudja. Nincs megtiltva :)

Hogy ne legyen off,hétfőn meglesz az i4em.. Remélem kibírom ezt a várakozást :D

(#7066) snooze válasza cserry193 (#7065) üzenetére


snooze
veterán

pontosan..de ez már nem meglepö..

GO Gunners!!!

(#7067) GALARDO


GALARDO
addikt

4.3.3-ról érdemes frissíteni a legújabb szoftra?

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#7068) plus44 válasza GALARDO (#7067) üzenetére


plus44
veterán

vadászcsiga kolléga mondta először, hogy stabilabb, gyorsabbnak érződik az új, plusz hibákat is javítottak benne, tehát érdemes. Viszont ha kell a JB, akkor ne frissíts, az shsh-eket meg mentsd le a biztonság kedvéért, ha esetleg nem jönne be.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7069) GALARDO válasza plus44 (#7068) üzenetére


GALARDO
addikt

Ok köszi!JB már nem nagyon kell, inkább stabilitásra megyek rá.Ha csak simán frissítek és nem kell a JB akkor is kell az shsh mentés?

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#7070) CoDWaW07 válasza GALARDO (#7069) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Sztem jobblenne, mert kitudja, lehet h találsz vmi bugot ami zavarhat vagy vmi nem indul el.Szval sztem ink mentsd le , kb 1 perc az egész és jól jöhet még:)

[ Szerkesztve ]

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#7071) plus44 válasza GALARDO (#7069) üzenetére


plus44
veterán

Abban az esetben, ha vissza akarnál menni 4.3.3-ra igen, ha nem akarsz, akkor nem kell, de szerintem csak frissíts simán, semmi baj nem lesz, stabil a 4.3.5. teljesen.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7072) runner 125


runner 125
nagyúr

Komolyan nem értem miért bugzik az itunes-om.
Hozzáadtam pár számot, amit a készülékre is fel szeretnék rakni - majd nyomtam egy sync-et és a számok nincsenek a készüléken, már többszöri próbálkozás után sem.
Mi a franctól lehet? Az is elképzelhető, h valamit én szúrok el.

Köszi.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7073) GALARDO válasza plus44 (#7071) üzenetére


GALARDO
addikt

Ok!Köszönöm mindkettőtöknek! :R Nem mentem el, mert úgy is jövőhónapba remélhetőleg frissíthetem iOS 5-re, és onnan nem akarok visszajönni. :K Még 1x köszönöm! :R

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#7074) bbrain válasza runner 125 (#7072) üzenetére


bbrain
tag

Nekem se megy a sync rendesen, outlook 2007-el sem :(
Tudtok valami gyógyírt?

Everything you read on the internet is true - Albert Einstein

(#7075) plus44 válasza runner 125 (#7072) üzenetére


plus44
veterán

Nem tudom mi lehet a baj, de azért megpróbálhatjuk: Itunes megnyit, teló rádug (lefut ugye a backup), bepipálod a manually manage songs and videos lehetőséget a summary fülön, majd átmész a musicra, bepipálod, hogy sync music (feldobja, hogy akarod-e, leokézod), aztán kiválasztod hogy melyik albumokat akarod felrakni, eléjük berakod a pipát, majd ha kész akkor a jobb alsó sarokba katt az apply-ra. lefut a sync és elvileg kész. Ha ezek után sem jó, akkor tedd újra esetleg az Itunes-t. Amúgy a legfrissebb van fent?

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7076) DanielK


DanielK
addikt

Az akku használat szerintem nagyon jó. 8 óra 45 perc készenlétből 6 óra 30 perc volt a használat! :R

Ja és használat ez volt: végig wifin az app store-ban lógtam és töltögettem a programokat és játékokat, illetve játszottam és a programokat nyomogattam. Tehát eléggé intenzív használat volt! :DD

(#7077) runner 125 válasza plus44 (#7075) üzenetére


runner 125
nagyúr

Végigcsináltam így is, de nem jó, most sem rakja rá.
10.2.1.1-es van fent. Lövésem nincs, h melyik a legújabb, ezt nem mostanság raktam fel.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7078) Kommy válasza runner 125 (#7077) üzenetére


Kommy
veterán

10.4 a legújabb

(#7079) plus44 válasza runner 125 (#7077) üzenetére


plus44
veterán

Kompatibilitási problémák esetleg felléphetnek, szóval Itunes-Help-Check For Update és ha lefutott, próbáld meg ugyanezt így is, hátha.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7080) runner 125 válasza plus44 (#7079) üzenetére


runner 125
nagyúr

Kommy, köszi, már szedem is.

_

Már mind1, letöröltem a régit, most felrakom az újabbat, s próba.

Köszi nektek.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7081) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Múltkor írtam hogy megtaláltam álmaim otthoni hangrendszerét egy Sonos ZonePlayer S5 személyében amivel pc-ről vagy telefonról lehet zenét küldeni bt-n keresztűl, de a 125 000 Ft kicsit visszatartott.
Ma tekeregtem Bécsben egy MM-ben, nézelődtem a dokkolók közt de a 150-200 eurós JBL cuccokra sajnáltam a pénz. Egyszercsak megláttam egy Hama
mobile speakert ami ugyanolyan rendszerű mint a Sonos zoneplayer és csak 20 ajró! volt, gyorsan meg is vettem.
Itthon kipróbáltam teljesen jól használható. Notebookról és telefonról is akadásmentes a streamelés. Kitettem a nappaliba noti meg a kisebb szobában és nagyon cool, nagyon elegáns megoldás.
Örölük mint majom a farkának :C

[ Szerkesztve ]

(#7082) arkades


arkades
aktív tag

3 GS-en jól fut a 4.3.5? Próbáltam erre visszakeresni, de nem találtam semmit, csak, hogy valaki visszatette inkább a 4.3.3-at. Nálam 4.3.3-nál egy kicsit röccenősen mennek a dolgok néha, és a görgetés is szokott akadozni.

Каждый дрочит как он хочет.

(#7083) Misi1979 válasza vadászcsiga (#7081) üzenetére


Misi1979
őstag

Mázlista, vehettél volna többet is:)

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#7084) máyköl válasza Misi1979 (#7083) üzenetére


máyköl
veterán

A fém hátlapod megjött már? :)

(#7085) Misi1979 válasza máyköl (#7084) üzenetére


Misi1979
őstag

Még nem, de már egyre türelmetlenebb vagyok:)

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#7086) máyköl válasza Misi1979 (#7085) üzenetére


máyköl
veterán

Akkor lehet, hogy mégis kamu volt a hely?

(#7087) vadászcsiga válasza Misi1979 (#7083) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Volt még egy doboz, meg egy kiállítási darab ha valaki arra jár.

(#7088) GALARDO


GALARDO
addikt

1403-as hibánál mi a gond?Leszedtem a szoftvert és ezután írta ki. :(((

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#7089) GALARDO válasza GALARDO (#7088) üzenetére


GALARDO
addikt

Tárgytalan, 3x-ra sikerült.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#7090) Misi1979 válasza máyköl (#7086) üzenetére


Misi1979
őstag

Biztosan nem, tobb dolgot is vettem azota toluk, csak ezt normal levelben kuldik, nincs hozza tracking stb, 12-en rendeltem meg, 20-25 nap.. De en is turelmetlen vagyok:)

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#7091) S3cu


S3cu
tag

Sziasztok, iPhone 4-et vennék mostanság, és érdeklődnék mire érdemes figyelni?

Elsősorban gyári független érdekelne, mivel Telenoros vagyok és nem szeretnék vacakolni mindenféle hókuszpók megoldásokkal. Ha használtan venném miket érdemes kipróbálni vétel előtt? Hogy működhet akkor az iTunes regisztráció?

Előre is köszi :K

No Bass. No Fun.

(#7092) vadászcsiga válasza S3cu (#7091) üzenetére


vadászcsiga
félisten

(#7093) zH.


zH.
senior tag

csak én nem látom az ismerőseim üzenőfalra feltöltött képeit? nem jelenik meg a mappák között, gépről ok.

just be

(#7094) sly54 válasza R2D20208 (#6997) üzenetére


sly54
tag

Tedd át az ikonokat a 2.3.4.stb. oldalra és az első amikor bekapcsolod üres lesz,ennyi

(#7095) sly54 válasza cserry193 (#7017) üzenetére


sly54
tag

Az első évben igazad van,mert még tart az i.törlesztője, a második évtől csak a simet tiltják

(#7096) Solar_Wind


Solar_Wind
senior tag

Tokom kivan a Facebook klienssel. Külső applikaciobol (pl. Engadget, hir24) nem osztja meg a tartalmat. Vagy ez az applikaciok hibája? Tapasztaltok hasonlót?

(#7097) plus44 válasza Solar_Wind (#7096) üzenetére


plus44
veterán

Én azt tapasztaltam, hogy először csak szépen lassan kikapcsolgattam a facebook értesítéseket, majd egyre kevesebbszer használtam, míg pár napja letöröltem a francba. nagyon nagyon remélem, hogy az IT társadalom hamar átköltözik Google+-ra...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7098) eszgé100


eszgé100
őstag

Van valami megoldás a Safariban a gyorsabb gorgetesre?
Valami olyasmire gondolok, mint pl mikor gépen a gorditosavot lehuzzuk. Elég hülye megoldásnak tartom ezt hogy pl egy 200 hsz-es topiknal kb 10szer kell vegigrantani az ujjam mire az alsó hsz-ekhez érek

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#7099) manchester85 válasza eszgé100 (#7098) üzenetére


manchester85
addikt

A "további fórumlisták" mellett van egy lefele mutató nyíl, arra rámész, és az oldal alján vagy, alul ugyanígy van egy, ami a tetejére visz. :)

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#7100) hemaka válasza Solar_Wind (#7096) üzenetére


hemaka
nagyúr

Gagyi, mint a fene, bár a google+ többször kilép béta alatt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.