Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22001) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

Úgy tűnik mindenkinek szépen működik az AVPlayer, csak nekem szórakozik. Ezt nem értem. :O

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#22002) Kraptor


Kraptor
őstag

Az lehetséges, hogy App Storeban ne csak a magyar felhasználók hozzászólásait lássam egy adott termékhez hanem mindenkiét?

(#22003) icecave válasza Mela Kehes (#22001) üzenetére


icecave
nagyúr

Esetleg ha kifejtenéd a konkrét problémát, sokat segítene :K

Kraptor: ha a customer reviews-nál rámész az "all version"-ra, nekem csomó angolt is kiír, persze, lehet ezek is magyarok, csak angolul írták a review-t.

[ Szerkesztve ]

(#22004) skylinelaca válasza pr0bi (#21984) üzenetére


skylinelaca
senior tag

ez nekem is megvan 3GS-en, reggel levettem töltőről némi mobilnet, telefonálás, smsezés, és dél körül már 40%-on volt. kikapcsoltam pár dolgot netes javaslatok alapján. (időzóna állítás, iAd hirdetések-hez nem használ gps-t) + 3G ha nem kell akkor kivan kapcsolva amíg nem jön a javítás. Így ugyanolyan felhasználás mellett, tegnap délben vettem le töltőről, 77%on van jelenleg, és ebben bennevan egy kis MetalStorm multi is :D

Üdv: Laca

(#22005) xedos válasza Dzsymmy (#21997) üzenetére


xedos
addikt

B...meg!
Mennyi is az iGo??, 19dollár??? Telefonod mennyi volt????
Az iGo jó! Google maps ingyenes- de ügye 3G forgalmat generál...

(#22006) pr0bi válasza Dzsymmy (#21997) üzenetére


pr0bi
senior tag

Ha T-Mobile elöfizető vagy akkor ingyenes a Navigon (T-edition) 2 évig. Vodának is van egyébként alternatívája . Sokan szídják a programot, nekem eddig nem volt különösebb bajom vele. Mivel ingyen van ne várj csodákat, ha nem jön be meg kell venni az iGO-t.

[ Szerkesztve ]

(#22007) rolcsibácsi válasza xedos (#22005) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

megint egy okos.... lehet hogy a teló megért neki annyit amennyit, az igo meg nem.. ne te mondd már meg..

(#22008) xedos válasza rolcsibácsi (#22007) üzenetére


xedos
addikt

Szerinted?
Ha igénye van, akkor fizessen, vagy tanuljon meg letölteni...

(#22009) rolcsibácsi válasza xedos (#22008) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

azt kérdezte van e ingyenes.. gondolom ez nagy igényt jelent

[ Szerkesztve ]

(#22010) norbesz74 válasza xedos (#22005) üzenetére


norbesz74
aktív tag

Elöször kérdezdmeg milyen szólgáltatónál van és ne beszélj csúnyán, mert a tanár se csúnyán oktatott max lekevert egy párat. :C

Mert ha t mobilos navigo neki ingyyenes, ha vodás akkor igo free tetszik érteni kéremszépen...

[ Szerkesztve ]

(#22011) TheMarci


TheMarci
addikt

Amúgy meg App Store - Categories - Navigation - Free. Lehet válogatni.

Do You Dream?

(#22012) majestic


majestic
őstag

Vettem aranykártyás hűséghosszabbítással egy fekete 32gb-os t-mobilos 4s-t. Nekem bőven elegendő a jeleglegi sima 4-es. Ha eladnám szerintetek mennyit érne meg valakinek?

Van valaki akit esetleg érdekelne?

[ Szerkesztve ]

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2024), G30

(#22013) Stiegliz válasza majestic (#22012) üzenetére


Stiegliz
tag

140 ?
Annak milyen a rezgomogorja? :)
irany a t.

(#22014) dabgergo válasza Xero (#21976) üzenetére


dabgergo
őstag

Ha jól látom iFiles-ban se lehet kerseni a pdf fájlokban.Nincs olyan app amiben a doc-okban és a pdf-ekben is lehet? (Quickoffice-ban a doc ban lehet pdf-ben nem, az Air Sharingben meg fordítva...)

(#22015) rolcsibácsi válasza majestic (#22012) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

szerintem ugy nehez eladni ha nincs meg rola a szamlad hogy az egeszet kifizetted, amugy meg par tizezerrel tobb mint a 4es azt hiszem (itt londonban ugyanannyi a ket telo ara ujan is..)

(#22016) plus44 válasza majestic (#22012) üzenetére


plus44
veterán

Sima 4-re pér tízezret érne meg rádobni, többet biztos nem. Van most egy sima 4-ed is, vagy a 4s árából vennéd?

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#22017) majestic válasza Stiegliz (#22013) üzenetére


majestic
őstag

Ennek tökéletes. Na ne hülyéskedj az árral. A legolcsóbb is 200 ugyanilyen konstricióban.

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2024), G30

(#22018) majestic válasza plus44 (#22016) üzenetére


majestic
őstag

Van róla számla, a teljes összeg ki lett fizetve.

A jelenlegi 4-esem megvan és meg is tartom. Tökéletes, nincs semmi baja.

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2024), G30

(#22019) plus44 válasza majestic (#22018) üzenetére


plus44
veterán

értem, hát nézz körül ki mennyiért árulja, de szerintem egy 180k reális lenne.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#22020) sootomi1988


sootomi1988
csendes tag

probléma a következő: adott egy 1 hetes i4s, fekete 32GB!
akksi jó, telefon jó, hang rendben...egyszóval minden működik.
Tegnap rezeg a zsebembe...gondolkodom...én nem raktam néma üzemmódra. Megnézem, nincs lehalkítva de csak rezeg. Oké, bemegyek youtube-ra, videó- NINCS HANG! Nincs hangerőszabályozó csík a youtube-on, az ipod-nál sincs! és nem is szól!!!
nincsenek jelzőhangok sem! ugynakkor ha rámegyek a settingsbe a hangokra és csengőhangot akarok választani akkor működik!
ha hangerőszabályozót akarom állitani, akkor feljön az ikon, de nem tudom állitani se le se fel...nincs folyamatjelző kis pálcika sem...
Restore-oltam itunesból, ugyanez a hiba!
Ki mit tud okoskodni? mi lehet a bibi?
Köszi
Tomi

Tomi

(#22021) sarkan


sarkan
aktív tag

sziasztok!

kellene egy megbízható szerviz :O , a négynapos 4s telefonom pofára esett és eltört az előlap

(#22022) Cybertrone válasza sarkan (#22021) üzenetére


Cybertrone
veterán

40 penz... Reszvetem!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#22023) sarkan válasza Cybertrone (#22022) üzenetére


sarkan
aktív tag

és hová vigyem?

(#22024) pr0bi válasza sarkan (#22021) üzenetére


pr0bi
senior tag

Részvétem, ettől félek én is nehogy megtörténjen akaratlanul :(
Én megpróbálnám gariztatni a helyedben, legrosszabb ami történhet, hogy nemet mondanak és pénz ellenében javítanak. Vagy iDoki, személyes tapasztalatom nincs de jókat hallottam róla.

(#22025) TheMarci válasza sarkan (#22023) üzenetére


TheMarci
addikt

Ismerősöm vitte idokihoz, jókat mondott róluk, nekem szerencsére még nem kellett.

Do You Dream?

(#22026) greggggg válasza sarkan (#22021) üzenetére


greggggg
aktív tag

még tudsz rá kötni a szolgáltatónál biztosítást. ilyen károkat is tudsz fedezni "kicsi" önerővel.
sztem menj be és köss egyet várj mondjuk 1 hetet és akkor reklamáld meg a sérülést és hivatkozz a teljeskörü biztosításra. így fogsz kapni egy új készüléket.

ezt olvassd át:

http://www.t-mobile.hu/lakossagi/szolgaltatasok/biztositas/keszulek_biztositas

így jóval kevesebből megúszod.

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#22027) Fred23


Fred23
nagyúr

Egy Iphone 3GS is szóba jön nálam, mint leendő telefon, de rengeteg mindent kéne még tudnom róla. Jövök ide kérdezni szerintem még sokat, de addig is kezdeném ezekkel:

1. iOS 3-tól 4-től 5-től függően hogyan változik az üzemidő, meddig bírja az akku, főként pedig a wifi-n keresztüli böngészést, illetve mennyire gyors a teló és a böngészés az egyes oprendszerek alatt.

2. Lehet nagyobb akkut venni hozzá? :DDD

3. iTunes-t lehet telepíteni linuxra is?

4. /a A teló fényképezőjével készített képeket csatolhatom és küldhetem emailben minden korlátozás nélkül?

/b Ha pl. be vagyok lépve valamelyik postafiókomba, ahol mondjuk vannak mp3-ak is, mint csatolmányok, azokat át lehet tenni a telóra, vagy ehhez mindenképp iTunes kell? ( Esetleg: egyik iOS engedi, másik nem? )

5. Mennyire karcálló, illetve törékeny a 3GS kijelzője? Van olyan, mint a gorilla glass? Mik a típushibái a készüléknek?

(#22028) sarkan válasza greggggg (#22026) üzenetére


sarkan
aktív tag

nem lakossági, ezért nem tudok biztosítást kötni.

(#22029) pr0bi válasza greggggg (#22026) üzenetére


pr0bi
senior tag

Ennyire azért ők se hülyék szerintem. Vagy igen? Telefont nem kell bemutatni biztosítás kötésénél? :)

(#22030) kenny123 válasza greggggg (#22026) üzenetére


kenny123
addikt

És ez így szerinted működne is? Biztosításkötésnél nem nézik meg a telefont? Ezt komolyan csak így ki lehet játszani? :)

yo

(#22031) greggggg válasza Fred23 (#22027) üzenetére


greggggg
aktív tag

1. ios5-tel jó az üzemideje.
2. nem
3. igen
4.nem egyszerre egyet de ez is ios függő(jb-vel igen)
4/b nem, igen itunes kell.
5. megtudod karcolni nem gorilla glass, elreped a műanyag a jack dugónál illetve a 30oines csatinál.

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#22032) TheMarci


TheMarci
addikt

Fred23: De lehet venni akkus tokokat a telóhoz.

Biztosításkötésnél természetesen bevizsgálják a telefont, mielőtt megköthetnéd.

Do You Dream?

(#22033) greggggg válasza kenny123 (#22030) üzenetére


greggggg
aktív tag

a szerződéskötéstől számít 60napod van készülék biztosítást kötni és nem tudom h nézik a készüléket.

[ Szerkesztve ]

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#22034) TheMarci válasza greggggg (#22033) üzenetére


TheMarci
addikt

Nézik a készüléket, ráadásul nem csak ránézésre, hanem részletesebben is bevizsgálják.

Do You Dream?

(#22035) Orient84


Orient84
aktív tag

vmi jóféle autóstöltőt tudtok ajánlani?nem ez a "tekert" vezetékes,legyen hozzá vagy egy 90-100 centi:)

(#22036) puru válasza greggggg (#22033) üzenetére


puru
senior tag

Én webshopban rendeltem a telót és utána a bontatlan dobozzal mentem be egy T-be biztosítást kötni.
Ott a fóliás dobozt is kibontották és átnézték a telót kívülről, mielőtt megkötötték volna a biztosítást.
Látatlanba nemfognak szerintem sehol biztosítást kötni, ezért se lehet pl telefonon elintézni.

(#22037) greggggg válasza TheMarci (#22034) üzenetére


greggggg
aktív tag

ok. akkor már ezt is tudom.
én e71re kötöttem anno mikor ez elindult de ott nem csináltak semmit, bár nem egy iphone az tény.

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#22038) TheMarci válasza greggggg (#22037) üzenetére


TheMarci
addikt

Direkt megkérdeztem, és sajnos ezt mondták, meg tapasztalták ismerőseim, nekem is eszembe jutott, hogy milyen jó is lenne, ha nem néznék a készüléket. :)

Do You Dream?

(#22039) icecave


icecave
nagyúr

Egy érdekes dolog. Valószínűleg az SGP Crystal Clear fólia csak képernyőre, valamint az SGP Crystal full body fólia (egész telefonra) minőségileg nem egyezik meg...

Amikor régebben csak screen fóliát vettem, sosem karcolódott meg, most viszont ez a full body 2 napja van rajta, és a hátulját összekarcoltam valamivel (nem is értem mivel, a beyza tokban volt jórészt) úgy,hogy még a körmöm is megakad benne :D Persze, jó,hogy nem a telefon hátlapját szántottam fel, de akkoris, elgondolkodtató....

(#22040) asfgh


asfgh
tag

nekem van 1 független iphone 2g 16gb csak recovery módban maradt ezt meglehet csinálni valahogy és ha igen akkor ez menyibe keerülne? :F
elöre is kösz a válaszokat!

az új számom: 0620-4400-515 http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=asfgh&submit=

(#22041) Mela Kehes válasza icecave (#22003) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Itt és itt írtam róla, nem reagált rá senki, azért gondoltam hogy csak nálam van ilyen.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#22042) Kashim válasza icecave (#22039) üzenetére


Kashim
őstag

Telefon hátulján marad egy kis darab bármi, beletolod az atomszoros tokba és azzal a lendülettel felszántja az egészet egy csíkban. Vagy fordítva és a tokba kerül valami kis szilánk / törmelék bárhonnan. Csak ötlet.

(#22043) rolcsibácsi válasza greggggg (#22026) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

szerintem a temobil nem ilyen hulye, en is megkerdeztem hogy tudok e biztositast kotni (mert beazott a telom) de azt mondtak h csak uj keszulekre lehet kotni. attol meg h negy napos mar nem uj.. meg amugy is kell a keszulek hogy lassak mire kotik szerintem.. ugyh ez buko.
en meg most is azt mondom h 10k korul meg lehet csinaltatni ugy h az isten se mondja meg ha esetleg nem is eredeti az uvege...
de ha van egy ketszazezres teloja vkinek akkor az a negyven sem sok.. :p

amugy nem is ertem hogy otthon az emberek miert nem kotnek biztositast ilyen draga dolgokra.. itt havonta 9 fontot fizetek a telomra biztositasnak es akar a kukaba is dobhatom a betorik a kijelzoje.. es 25fontert kapok egy tok ujat.. az i4em kimosasa utan megtanultam a lecket:)

(#22044) Joker555


Joker555
csendes tag

hello,

nem tudom beallitani az ios-5el azt a francos magyar t9et. megol az ideg!!
elotte valo szofttal siman ment az angol menu es magyar t9.
ios5nel egy ideig ment ugy hogy magyar nyelvre kellett valtani.
most meg mar a magyar nyelvnel is angol t9 van.

sos.

koszi

(#22045) icecave válasza Kashim (#22042) üzenetére


icecave
nagyúr

Most már nem annyira szoros, szépen "bejárattam", amit mondasz az helytálló, és így örülök neki,hogy van fólia, mivel,ha nem lenne, akkor a szántás (bármi is okozza azt) kizárólag a telefonra összpontosulna.

Mela Kehes: felraktam most pár cuccot iPad-ra, AVPleyer onnan folytatja mindet, ahol abbahagytam, bárhogy lépkedek köztük. Bezártam, megnyitottam a programot, akkor is. Persze, lehet, holnapra elfelejti, ahogy olvasom, neked sem azonnal jelentkezett. Bár csak 3 film van fent, lehet, megvan a limit, amit még egymásutánban megnyitva meg tud jegyezni (legyen pl. 3, akkor ha már a 4.be kezdesz bele, lehet az elsőt a sorban elölről kezdi, mert elfelejti, és csak 3at tud tárolni). Hirtelen erre tudok gondolni, de majd még tesztelem.

(#22046) Orient84 válasza rolcsibácsi (#22043) üzenetére


Orient84
aktív tag

én is gondolkodom biztosításon,mondjuk attól függ milyen feltételekkel adják és mennyiért.
van rajta,vagy appstoreból tölthető rá normális office meg pdf olvasó,szótár,ilyenek?

(#22047) Kashim válasza Joker555 (#22044) üzenetére


Kashim
őstag

Angol menü maradhat, de a billentyűzetet magyar leosztásra kell állítani, mert az egész spell check/auto correct beállítás rész arra vonatkozik. Szóval:

Settings -> General -> Keyboard
International keyboardnál a Hungariant válaszd ki, és egyel visszalépve kapcsold be az auto-correction-t és check spellinget. (bár ez utóbbi szerintem magyarnál úgyse működik)

Én is így használom, azt viszont még nem próbáltam, hogy ha két nyelvű billentyűzetet kapcsolok be, vajon átvált-e angol auto-correctionre, mikor angolra állítom a billentyűzetet.

[ Szerkesztve ]

(#22048) rolcsibácsi válasza Orient84 (#22046) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

szótár van rá dögivel de többnyire az offlineok fizetősek, általában az ember mobilnettel veszi, akkor meg jó a google translate app is..
office-t régen i4en használtam egy párat de egyik sem volt az igazi, de azért használhatóak.. több progit össze kéne gyúrni.. de főleg google docsot használok inkább

érdekes, bármi olyat kérdezek ami az androidra fényt vethet, sosem érkezik válasz a másik topikban... majd ha meglesz az i4sem leírom az összes hibáját ennek (sgs2)

[ Szerkesztve ]

(#22049) Orient84 válasza rolcsibácsi (#22048) üzenetére


Orient84
aktív tag

nettel veszem,szal nem lényeg:)google translate az jó,most is oylat használok.
nekem egy olvasó,ami megnyitja meg egy adobe reader vmi ingyenes is megteszi,puskázáshoz jó legyen :DD

(#22050) Solar_Wind


Solar_Wind
senior tag

Offline szótár akkor marha jó, ha külföldön vagy. Márpedig ott jó, ha van :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.