Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6201) D@niel válasza D@niel (#6199) üzenetére


D@niel
addikt

Fogtam ezt a kommentet, és bemásoltam a blogomba, majd ha jön valaki csak beillesztjük a linket. Akinek van még tanácsa írja meg oda, így az érdeklődő látni fogja, nem kell visszakeresni, meg leírni újra-és újra. Vagy írjátok meg mivel egészítsem még ki.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#6202) vadászcsiga válasza D@niel (#6199) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Korrekt leírás, köszi.

(#6203) máyköl válasza jilian (#6196) üzenetére


máyköl
veterán

Hehh, nekem volt 174 apróm, és van 8 pozitívam. ;]

(#6204) runner 125 válasza jilian (#6194) üzenetére


runner 125
nagyúr

Semmi nem fog történni, amíg a fennmaradó tartozást nem egyenlíti ki valaki. Hiába lobogtatsz egy adás-vételit, h ezért Te márpedig 100k-t kifizettél az eladónak és már a saját tulajdonod.

Magyarán minden funkcióját fogod tudni használni, csak legalapvetőbbet - a telefont nem.
Hivatalosan, az előfizetésre vásárolt készülékek szerződéskötésében benne foglaltatik, h amíg a törlesztőrészlet nem telik le, elvileg el sem adhatod.

...

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#6205) neckband666


neckband666
csendes tag

Nekem tud esetleg most segíteni vki?:)

feljebb van h miben kellene!

:R

(#6206) jilian válasza runner 125 (#6204) üzenetére


jilian
addikt

:R

(#6207) zack válasza vadászcsiga (#6181) üzenetére


zack
nagyúr

Nem egészen. :)
A rendet felügyelem. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#6208) samgar


samgar
őstag

Valaki szinkronizált a napokban csengőhangokat? Beta 4 alatt kb 20 perce képtelen vagyok. Az itunesban egy darab csengőhang sincs, mégis minden a telefonon marad. Hiába teszek fel újakat, csak a régiek maradnak bent. Összevissza csinál mindent. Újból behúztam a mappából az itusba a hangokat, leszinkronizálom, de megint csak a régi hangok vannak fent. Kábellal csinálom, felhő nélkül.

Oppo Find X5 PRO

(#6209) irgum


irgum
addikt

Durván merül a teló az új beta-val. Lezárt állapotban is folyamatosan rajta lóg a wifi-n. Másnak is így van?

(#6210) zH. válasza máyköl (#6177) üzenetére


zH.
senior tag

Elég gyanús, hogy egyezik a két kép. Az első 99% kamu, azt sem írta, hogy magyar. Sok okosgyerek kihasználja, hogy a voda nem tilt, megveszi méregdrága előfizuval, lebeszéli a pénzt és eladja a telefont. Konkrétan nekem is így akartak eladni egyet. iPhonet szvsz csak vaterán, olyantól, akinek normális minősítései vannak. 120k alatt új állapotú, magyar függő, biztos nem kamu, tartozékos i4-et nem nagyon kapsz.
Nekem nagy szerencsém volt, ~115k-ért sikerült találnom egy T-s, fehér, bontatlan, dobozos telefont.

[ Szerkesztve ]

just be

(#6211) snooze válasza zH. (#6210) üzenetére


snooze
veterán

az csak illusztrált kép..amugy az elsö tényleg az.. :) gyanus.. :)

GO Gunners!!!

(#6212) zH. válasza snooze (#6211) üzenetére


zH.
senior tag

Tudom, csak érdekes, hogy mind ketten pont ugyanazt rakták be.

just be

(#6213) Kommy válasza samgar (#6208) üzenetére


Kommy
veterán

nekem kábelen berakja a hangokat (1-et próbáltam)

(#6214) samgar válasza Kommy (#6213) üzenetére


samgar
őstag

Köszönöm, hogy megpróbáltad. Restore megoldotta :U

Oppo Find X5 PRO

(#6215) megema válasza zH. (#6210) üzenetére


megema
őstag

Nem kell Vatera... Nézz csak utánam. :D 72. vagyok a megbízhatósági listán.

Akinek 10 darab felett van pirosa, és nincs feketéje, abban én részemről megbízom. Én pl. egy 30 piros körüli tagtól vettem a 3GS-emet. Igaz, korábban, amikor tellett rá, én is szolgáltatótól vettem, csak kiraboltak. Újat venni egészen más érzés.

[ Szerkesztve ]

(#6216) rolcsibácsi


rolcsibácsi
őstag

szoktam olvasni a topikot, csak írni nem nagyon van mit, de nehogy hiányozzak:) :
itt angliában minden második embernek i4e van, fekete fehér... persze itt nem is száímt semmit az hogy valakinek az van.. mikor minden második autó porsche, ferrari, maserati, lamborgini.. audi, merci, bmw:) bárcsak már énis ott tartanék.. de az i4eket itt olyan előfizuhoz mint otthon a médiamánia l csomag mondjuk-ingyen adják a telót.

(#6217) JamesHun válasza rolcsibácsi (#6216) üzenetére


JamesHun
addikt

kollegáék kint vettek fehér i4-et appstoreba 130 ért átszámítva
én 100 ért vettem 2 év hűséggel és havi fix 8000-es havidíjjal
kicsit se felháborító a különbség :D

SeriesX: JamesSHun

(#6218) DanielK


DanielK
addikt

Ha innen megrendelem az iphone 4-et, akkor annak lehetnek valamilyen hátulütői? Mindent tudok használni majd rajta?

(#6219) Joe bácsi válasza JamesHun (#6217) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Te jártál rosszabbul akkor is. Számolj utána! ;]

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#6220) JamesHun válasza Joe bácsi (#6219) üzenetére


JamesHun
addikt

szerinted miért írtam, hogy kicsit se felháborító a különbség? :D
jah és fehér volt ennyi, amit itthon szeretnek jóval drágábban adni

SeriesX: JamesSHun

(#6221) D@niel válasza DanielK (#6218) üzenetére


D@niel
addikt

It's a kind of.... Ferrari szalonból Ferrarit, kérdés: fog-e gurulni?

Ilyet, meg hasonlót ne kérdezz többet.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#6222) fazr válasza DanielK (#6218) üzenetére


fazr
senior tag

Csak országon belül szállítanak - jelen esetben US, de ha tudnál is rendelni Európában nem lenne érvényes rá a garancia.

[ Szerkesztve ]

(#6223) rolcsibácsi válasza Joe bácsi (#6219) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

ecsém te aztán lol vagy még mindig:)

(#6224) samgar válasza DanielK (#6218) üzenetére


samgar
őstag

Inkább a további költségeknek nézz utána, ha Amerikából rendelsz, ami nem öt forint.

Oppo Find X5 PRO

(#6225) DanielK válasza samgar (#6224) üzenetére


DanielK
addikt

Igen, közben rájöttem. Az, hogy US only, megoldottam volna, csak már a haza úttal lenne annyi, mintha bemennék a vodához és aláírnék 2 éves hűséget ~ 160E Ft. :(
Pedig jól hangzott az a 124E Ft. :F

(#6226) vadászcsiga válasza DanielK (#6225) üzenetére


vadászcsiga
félisten

iPhonehoz olcsón függőség nélkül földi halandók csak akkor juthatnak ha eladják a lelküket az ördögnek, jelen esetben valamelyik szolgáltatónak, vagy ha a világ naposabbik felén élsz :)

Nincs nálatok béta 4-en olyan hogy beillesztetek egy szmájlit vagy valami szövegformázó kódot alulról és nem jeleníti meg? Leokézás után ott van de írás közben nem látszik.

[ Szerkesztve ]

(#6227) JamesHun válasza vadászcsiga (#6226) üzenetére


JamesHun
addikt

safariban?

[ Szerkesztve ]

SeriesX: JamesSHun

(#6228) máyköl


máyköl
veterán

Tud valaki S.O.S gyorsan mondani nekem egy net nélküli magyar-angol szótárat?

(#6229) JamesHun


JamesHun
addikt

:(( :(( :) Teszt

SeriesX: JamesSHun

(#6230) CragON


CragON
aktív tag

Ha telenoros vagyok, hogyan lehet eredeti, garis Iphone-hoz hozzájutni? Külföld, Vatera kilőve. Telenor meg ugyebár nem árul. :U

(#6231) D@niel válasza CragON (#6230) üzenetére


D@niel
addikt

így :) vagy T-mobile, és kérsz egy függetlenítést.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#6232) CragON válasza D@niel (#6231) üzenetére


CragON
aktív tag

Ha T-mobilban veszem és függetlenítem akkor ugrik a gari nem?

(#6233) D@niel válasza CragON (#6232) üzenetére


D@niel
addikt

Nem, hisz ők függetlenítik. +20ropiért. Vagy otthon megcsinálod te, bár nem tudom hogy áll most a függetlenítés téma...

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#6234) manchester85 válasza CragON (#6232) üzenetére


manchester85
addikt

Ha a T mobile függetleníti (+20k) akkor nem.

i6 Silver

(#6235) CragON


CragON
aktív tag

20 pénz? :Y Az igen....

(#6236) JamesHun


JamesHun
addikt

vagy számhordozás t-hez és nem kell függetleníteni :D

SeriesX: JamesSHun

(#6237) CragON válasza JamesHun (#6236) üzenetére


CragON
aktív tag

Nem jó, céges telefont használok és az nem az én nevemen van és nem tudok trükközni így.
Úgy látom GSMLine és megválok az E72-től. :)

(#6238) vadászcsiga válasza JamesHun (#6227) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ja, igen Safari.

(#6239) DanielK


DanielK
addikt

Na, megvan a megoldás. Ha párom beleegyezik és tarifacsomagot vált és hűséget aláír, akkor az ő nevére megveszem a vodánál 107E Ft-ért, ráadásul részletre. Egy összegben most nem esne jól. :) Már csak neki kell beleegyezni! :DD

Az itunest feltettem, de nem találom az opciót, ahol névjegyeket tudok felvenni. Hol találom? A gmailben lévő címtárat szeretném az itunesba áthúzni, ha meglesz az iphone, akkor tudjam másolni rá a címjegyzéket. A gmailt, google calendart, gtalkot mivel tudom használni iphone-n? Van natív alkalmazás hozzá a telefonon, vagy vmit le kell pluszban töltenem hozzá?
Köszönöm előre is! :R

Már nagyon bezsongtam az iphone-ra. Nézelődtem az itunes-ban, hogy mik vannak rá. Hát majdnem besz*artam, hogy mennyi és milyen programok vannak rá! :C :DD

(#6240) D@niel válasza DanielK (#6239) üzenetére


D@niel
addikt

iPhone-on a mail részlegnél berakod exchange-ként így, majd megadod, hogy rakja rá a mobilra a kontaktokat, naptárt is itt tudod hozzáadni, semmit nem kell letöltened. Vagy sima gmail opciót választod, ha nem kell push szolgáltatás.

Más: nekem az a terv, hogy mivel novemberben jár le a 2 év hűségem, és ugye 18.hó után van lehetőség új mobilt venni az előfizuval, majd ha lesz i5, akkor azt fogom megvenni, vásárlásnál megyek tovább az ikon csomaggal, és törlesztőre veszem meg az új iPhone-t. Kérdésem az, hogy mi kell ahhoz, hogy törlesztőre meg tudjam venni? Ikon200al akarom, azzal lehet törlesztőre venni? kérni fognak néhány tízezret előlegnek?

Mert most látom, hogy ha vennék i4-et, ikon200ban van törlesztő, 0%thm-el. Tehát tök ingyen viszem el, és majd az 1. hó után kezdek törleszteni + előfizetés?

köszi.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#6241) máyköl


máyköl
veterán

Hogyan tudok értesítőt kérni, ha egy App ingyenes lett egy bizonyos időre?

(#6242) vadászcsiga válasza máyköl (#6241) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Appshopper a store-ból. Kikeresed a progit, rányomsz a want it-re utána szól ha valami történt vele.

[ Szerkesztve ]

(#6243) manchester85 válasza D@niel (#6240) üzenetére


manchester85
addikt

18 hónap után csak akkor tudsz venni, ha nincs tarifahűséged. Pontosabban így is tudsz, csak ebben az esetben időarányosan van egy tarifakötbér is. Tehát ha simán 2 év hűséget aláírsz, akkor 18 hónap után újból aláírhatsz, ha pedig a hűséged tarifacsomagra is vonatkozik, akkor mindenképp számolnod kell extra költségekkel, ha 24 hónap lejárta előtt írnál alá...

i6 Silver

(#6244) máyköl válasza vadászcsiga (#6242) üzenetére


máyköl
veterán

Köszi! :R

(#6245) D@niel válasza manchester85 (#6243) üzenetére


D@niel
addikt

De nem értem, miért van akkor a törlesztő, ha alapból ott kell hagynom kötbért... augusztusban lesz 18 hónapja hogy előfizus vagyok, fizettem normálisan, nem tiltottak le soha, akkor miért kell ott hagynom kötbért..

én pedig ikon200al akarok menni tovább, azzal venni az i5-öt, törlesztőre. Anno 10e-t kértek a 3GS-nél kötbérnél, most sacc/kb mennyit fognak?

Ja, és még annyi, hogy van egy másik opcióm is, a családban többen vannak flottában, ennek havi 2500 az előfizuja, teljesen ingyen hívják egymást, meg van ismerős a T-nél, olyan kellene, hogy 18. vagy max. 24. hónap után az ikon-t lemondom, veszek egy flotta előfizut, meg hozzá rakok mobilnetet, hogy meglegyen a havi5ezer fix előfizum, kérdés, lehet-e ilyet, és akkor ugyan azzal a törlesztővel veszem meg az i5-öt, amit most látok a táblázatban. (pl. i4-nél 12X7170 + a kezdő az 28.950).

Ja, amúgy jut eszembe számlára is meg tudjuk venni, anno a 3GS-nél pl. így nem kértek volna kötbért.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#6246) DanielK válasza D@niel (#6240) üzenetére


DanielK
addikt

Köszönöm! :R Elmentettem a kedvencek közé! :)

(#6247) verser233


verser233
senior tag

Sziasztok!

A héten külföldre kell mennem és nem szeretném, ha ezen idő alatt folyamatosan csengene a telefonom. Viszont van 1-2 ember akinél fontos hogy bármikor el tudjon érni!

Ezért keresek olyan programot amivel meg tudom azt oldalni, hogy az 1-2 emberen kívül mindenki másnak mondjuk foglaltat vagy kikapcsoltat jelezzen a készülék. Megoldható ez valamilyen programmal?

Cydias progik kilőve mert nincs JB a telón!

Köszi előre is!

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#6248) Karma válasza verser233 (#6247) üzenetére


Karma
félisten

"Cydias progik kilőve mert nincs JB a telón!"

Hát legyen.
Aztán meg iBlacklist.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#6249) DanielK


DanielK
addikt

Szerintetek kell a telefonra valamilyen tok, kijelzővédő fólia? Ha igen, akkor mit ajánlotok rá? Köszi! :))
Általában zsebben hordom a telefont, munkahelyemen meg az asztalon van.

(#6250) máyköl válasza DanielK (#6249) üzenetére


máyköl
veterán

Kijelző fóliából a legjobb az Invisible Shield, legalábbis ezt ajánlják a legtöbben. Nekem most nincs rajta semmilyen fólia, nem rég szedtem le, nem karcolódik. Tokból bumpert használnak a legtöbben, de elég sokféle tok van rá...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.