Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6901) samgar


samgar
őstag

Ismerősöm a samujára egy olyan hátlapvédőt vett, ami lukacsos fekete és totál illeszkedik a telefonta, nem is túl vastag, pofás. nem tudjátok hol keressek ilyet iphone 3GS-re?

Oppo Find X5 PRO

(#6902) R2D20208 válasza samgar (#6901) üzenetére


R2D20208
addikt

Olyant keresek iphone 4 re. Minőségi műanyag szerű anyagból van nem? Az volt nekem N8 on, nagyon bejött...

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#6903) runner 125 válasza samgar (#6901) üzenetére


runner 125
nagyúr

Vatera tele van olyannal, bár akármilyen hihetetlen szart sem ér.
Egy barátom is ugyanolyat használt a 3GS-én, úgy fél év után vette észre, h a minimális mozgás miatt a telefon hátlapja és króm kerete tiszta karc volt, illetve ahhoz, h tisztán tartsd gyakorlatilag heti rendszerességgel ki kell bujtani belőle (ami ismét karistokat eredményez), mivel az apró lyukakban mindenféle por, kosz, szöszmösz megül.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#6904) samgar válasza runner 125 (#6903) üzenetére


samgar
őstag

Értem. Akkor sztorno :U

Oppo Find X5 PRO

(#6905) CragON válasza R2D20208 (#6900) üzenetére


CragON
aktív tag

Csütörtök, pénteket mondott! Adaptert majd valamelyik gsm boltban. Sim kártya meg már meg van. Céges simem van , megkértem a rendszergazdát aki a telefonokkal is foglalkozik, hogy szerezzen egyet. Felhívta a Tnort és ma küldték is. :) Az összeget ha kérik levonatom a fizomból, de lehet nem kell ;]

(#6906) CragON válasza samgar (#6901) üzenetére


CragON
aktív tag

http://www.szifonstore.com/iphone-kiegeszitok/iphone-4-kiegeszitk/tokok/matricak.html

(#6907) runner 125 válasza samgar (#6904) üzenetére


runner 125
nagyúr

Rövid ideig, de amíg volt, a 3GS-em nekem Zagg fólia volt rajta - kijelző kivételével. Az előző tulaj rakta rá 0 perces korában, én 8 hónaposan úgy adtam el, h csont új volt az egész készülék.
Szerintem ezt fólia nélkül tokozni sem illik, mivel a lakkfekete akkor is hajszálkarcos lesz, mindenképpen valami zárt bumper, vagy hátlap fólia (matrica) jönne nálam újra számításba.
Az i4-emen is van hátlap és keret matrica + egy becsúsztatós tok.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#6908) CragON válasza runner 125 (#6907) üzenetére


CragON
aktív tag

Milyen az a keret matrica?

(#6909) runner 125 válasza CragON (#6908) üzenetére


runner 125
nagyúr

3GS-re szerintem külön nem kapható, csak a Zagg fólia olyan, h a hátlappal egyben, a krómkeretet is védi.
A 4 szögletessége miatt egyszerűbb megoldani, egyébként ilyen "karbon mintásnak" csúfolt matrica van az enyém oldalán és hátulján. Első sorban azért, h védje, s h ne látszódjon az alma logó.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#6910) R2D20208


R2D20208
addikt

EZT fogom EZZEL sztem

Runner van egy linked milyen az?

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#6911) CragON


CragON
aktív tag

Kicsit idegen nekem ez a teljes leburkolás, hiszen egyrészt azért veszi meg az ember, mert tetszik a forma az anyaghasználat, szín stb. Csodálni kell nap mint nap. :) Ha beburkoljuk ez mind elvész. Lehet inkább nagyon-nagyon kell rá vigyázni. Viszont ha meg sérül az gáz.

(#6912) R2D20208 válasza CragON (#6911) üzenetére


R2D20208
addikt

Én nekem spec burkolva jobban tetszik. Ez megint izléskérdése :)

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#6913) runner 125 válasza R2D20208 (#6910) üzenetére


runner 125
nagyúr

Google-ban is van egy halom találat. Javarészt csak pakkban lehet venni - azaz, úgy, h a készülék elejére is van. Noh az már szerintem is sok, nekem a hátulján és az oldalán van.

CragON

Ez is egy szempont, érthető.
Ízlések és pofonok.
Szvsz nem néz ki rosszul ez a karbon cucc, de első sorban azért raktam rá, mert így nem olyan feltűnő a készülék, mellesleg védi.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#6914) CragON válasza runner 125 (#6913) üzenetére


CragON
aktív tag

Gondolom azért nem akarod, hogy feltűnő legyen nehogy kikapják a kezedből...

(#6915) ficere


ficere
aktív tag

Sziasztok.Ki lehet valahogy deriteni,hogy az iphone 4-em,milyen külföldi szolgáltató függő?

Machete nem ír sms-t

(#6916) P3TR!CK


P3TR!CK
senior tag

Huhú, vissza bírtam térni 4.3.3-ra 4.3.5-ről! :) Úgy, hogy a srác el sem mentette az SHSH-kat akitől vettem! :C

(#6917) ficere válasza P3TR!CK (#6916) üzenetére


ficere
aktív tag

hogy csináltad?

Machete nem ír sms-t

(#6918) Solar_Wind válasza P3TR!CK (#6916) üzenetére


Solar_Wind
senior tag

Hogy? És miért nem volt jó a 4.3.5? :)

(#6919) P3TR!CK válasza Solar_Wind (#6918) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

Elindítottam a TinyUmbrella-t rányomtam, hogy Save SHSH, és leszedte nekem a 4.3.3-hoz valót. De most valami gebasz van, az iTunes 1013-as hibával nem akarja felrakni. A Hosts fájlt átírtam. Ötlet ?

(#6920) sirarcheer válasza Solar_Wind (#6918) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Miért?
Miben más a 4.3.5?

PSN: sirarcheer

(#6921) samgar válasza P3TR!CK (#6919) üzenetére


samgar
őstag

Akkor ezt nem értem :"Huhú, vissza bírtam térni 4.3.3-ra 4.3.5-ről! "

Oppo Find X5 PRO

(#6922) ficere válasza samgar (#6921) üzenetére


ficere
aktív tag

Pedig jó lenne ha valaki megoldaná ezt a problémát.

Machete nem ír sms-t

(#6923) eszgé100 válasza P3TR!CK (#6884) üzenetére


eszgé100
őstag

ez nem úgy van amúgy, hogy csak a 3G gps-ét felejthetjük el?

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#6924) Totheground


Totheground
addikt

Plants vs Zombies immár retinára optimalizálva :R

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#6925) P3TR!CK válasza P3TR!CK (#6919) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

Valakinek ötlet ?

(#6926) manchester85 válasza P3TR!CK (#6925) üzenetére


manchester85
addikt

Van, használd a keresőt. Egyébként csak ki kéne venni recovery-ből. Ennyi a teendő.

i6 Silver

(#6927) JamesHun


JamesHun
addikt

sziasztok

a ios5 béta 3 ban nem volt olyan lehetőség, hogy a hang roamingot és az adat roamingot külön külön lehetett állítani?
Béta 4 alatt nem találtam,pedig tudom, hogy láttam valahol (lehet béta 2 ben? :S )

SeriesX: JamesSHun

(#6928) Kommy válasza JamesHun (#6927) üzenetére


Kommy
veterán

nem volt ilyen lehetőség. Legalábbis én nem emlékszem rá.

(#6929) pcpartner


pcpartner
csendes tag

Sziasztok!

Van egy iphone 4em, aminek a színei, hát hogyis mondjam, egy kicsit fakóbbak, szürkésebb árnyalatúak, mint egy-két másik összehasonlított i4nek.
Hallottam olyat,hogy valaki a fehér szín sárgás árnyalatára panaszkodott. Nálam ez nincs abszolút, a fehér, az tökéletes fehér. Csupán a menübe, felül pl. Amikor megjelennek a világos kékes menüfelirat hátterek, akkor tompább kék, inkább szűrkésebb mint egy másik i4nél.
Létezik itt is, mint pl. A super amolednél, hogy nincs két egyforma kijelző, vagy szín kalibráció?
Szívesen várnék 1-2 véleményt.

Nagyon köszi előre is.

Üdv.

(#6930) P3TR!CK válasza manchester85 (#6926) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

Próbáltam kiütni TinyUmbrella-val, de mindig vissza lép indítás után. Ezért nem tudom, hogy mi van. :F

(#6931) manchester85 válasza P3TR!CK (#6930) üzenetére


manchester85
addikt

Akkor fixrecovery-vel próbáld meg.

n.m.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#6932) P3TR!CK válasza manchester85 (#6931) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

Közben meg volt, és sikerült is! Köszi! :R

(#6933) kisjimy


kisjimy
aktív tag

sziasztok!

Olyan szakmai kérdésem lenne hogy ha van egy trémobilos függö telefon 2hónapos,garis számlával garilevéllel,azt honnan lehet tudni hogy idövel nem tiltsák le?

Jha és nekem sima sim-em van azt hol tudnám letöretni hogy bele tudjam tenni?Fontos lenne a telefonszámom.

[ Szerkesztve ]

(#6934) Enjoy válasza icecave (#6832) üzenetére


Enjoy
addikt

Megjöttem nyaralásból, s gyors átpörgetve ezt a ~1000hsz-t, eddig csak ezt a jó hírt, ill. két iOS frissítést (4-es, ill. 5-ösre) láttam, ami szóra érdemes.
Lemaradtam még valami eget rengető dologról? :)

► més que un club ◄

(#6935) plus44 válasza Enjoy (#6934) üzenetére


plus44
veterán

Az ég világon semmiről sem. Hidd el!:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#6936) cserry193 válasza kisjimy (#6933) üzenetére


cserry193
tag

Akkor lesz letiltva a telefon,ha nem fizetik az előfizetést mellé.Azt előre nem lehet tudni hogy mikor lesz :)

(#6937) kisjimy válasza cserry193 (#6936) üzenetére


kisjimy
aktív tag

Értem! És ezt hogy lehetne kiküszöbölni,ha esetleg nem fizetnék a haviját,én meg megveszem a telót?Irassak valami garit?Állitóla ajándékba kapta a srác!

(#6938) Enjoy válasza plus44 (#6935) üzenetére


Enjoy
addikt

Köszi, akkor meglesem ezt az 14 alkalmazás frissítést telón, ami megérkezett AppStore-ban, ugyanis nem néztem meg őket, mert sikerült leneteznem az 1GB adatforgalmat a hét elején.

Egyébként küldött SMS-t a T-Mobi, mikor elértem a csomagban foglalt adatmennyiség 80%-át, ill. 100%-át. Elmúlt két év során először kellett lekapcsolnom a Data-t.

► més que un club ◄

(#6939) vadászcsiga válasza plus44 (#6935) üzenetére


vadászcsiga
félisten

:D

(#6940) plus44 válasza Enjoy (#6938) üzenetére


plus44
veterán

Én még megközelítésben is messze álltam az 1gb-tól, pedig sokszor nincs wifi és akkor megy a 3g rendesen.

miaz csiga?:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#6941) hemaka válasza Totheground (#6924) üzenetére


hemaka
nagyúr

Patent, csak kar, hogy mar meguntam.

(#6942) P3TR!CK


P3TR!CK
senior tag

Miért írja az i4 adat kábellel, hogy "A töltés nem támogatott ezzel a kiegészítővel" ?

(#6943) cserry193 válasza P3TR!CK (#6942) üzenetére


cserry193
tag

Valószínűleg nem eredeti a kábel :)

(#6944) P3TR!CK válasza cserry193 (#6943) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

Eredeti, ma vettem ki a dobozból.

(#6945) manchester85 válasza P3TR!CK (#6944) üzenetére


manchester85
addikt

Tedd át másik USB-be.

i6 Silver

(#6946) steveistvan


steveistvan
tag

sziasztok!

kezdő iphinis vagyok mindenki isteníti és ki akartam próbálni az alma telót :D

az volna a problémám hogy megvettem 1 iphone 3g-t és lasúnak találtam ezért ujra telepítettem de valami hibaüzenetet dobott ki telepítés közben és félbemaradt és ezt csinálja már a 3 próbálkozásnál járok :S

esetleg valami jótanács hogy mi lehet a probléme??????????? :F

előre is köszönöm! :R

(#6947) ficere


ficere
aktív tag

Adott egy iphone 4 nem tudom milyen külföldi szolgáltatós,ha felteszem a 4.3.5-öt valahogy be fogom tudni aktiválni?

Machete nem ír sms-t

(#6948) TheMarci válasza steveistvan (#6946) üzenetére


TheMarci
addikt

például, ha leírod a hibaüzenetet, úgy nem csak a gondolatolvasók tudnának segíteni. :)

Do You Dream?

(#6949) steveistvan


steveistvan
tag

The iphone "iphone" could not be restored.
Az unknown error occured (14).

ezt írja ki az itunes.

igen köszi csak későn kapcsoltam :D

[ Szerkesztve ]

(#6950) manchester85 válasza steveistvan (#6949) üzenetére


manchester85
addikt

Error 14: ezt az update elején kapod, tehát a frissítés nem lehetséges, mert például túl régi rendszerről (pl 3.1.3-ról) akarsz direktben túl új rendszerre (pl 4.2.1-re) frissíteni. Egy restore a legtöbb esetben megoldja, ami után a dolgaidat backupból vissza tudod tenni.

Inkább itt reagálok, mint privátban, hátha másnak is a segítségére lehet. :)

i6 Silver

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.