Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10002) alibaba78 válasza fazr (#9985) üzenetére


alibaba78
őstag

"c:\Users\neved\Application Data\Apple Computer"

Nekem vajon miert nincs ilyen mappam?

[ Szerkesztve ]

(#10004) cserry193 válasza alibaba78 (#10002) üzenetére


cserry193
tag

Vista/WIN7-ben az csak simán AppData mappa. :)

(#10005) D1Rect


D1Rect
félisten

Van nekem egy ismerősöm, aki iphone4 tulaj.
Tök jó meg minden, de otthon kettes a térereje, aminek az antenna nem tesz túl jót.
A 8 perces beszélgetésből legalább négy-ötöt azzal töltöttünk, hogy "hahóó, hallasz?"

Elmondtam, hogy vegyen rá tokot, de azt mondja az mindig lekopik, elveszik, elkallódik, stb.

Van valami amit hozzá lehet szögelni ehhez a csodához és nem jön le róla pajszerrel se?

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#10006) vadászcsiga válasza Bilux (#9994) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Máskor egy link is megteszi telefonon ez kinszenvedes.

(#10007) Blaise válasza Mr. Teddy (#9982) üzenetére


Blaise
veterán

Jaja, de sajna a T-nek elég erősen meg van kötve a keze. A szervizes panaszkodott, hogy ők kb semmit nem csinálhatnak, bele se nyúlhatnak a telefonba, egyesével küldik ki valahova külföldre, és onnan küldi az Apple a cseretelefont is.

(#10008) Inarus


Inarus
addikt

LOL
Erős deja vu...

http://www.guardian.co.uk/technology/2011/sep/01/apple-staffer-loses-iphone

(#10009) Kashim válasza D1Rect (#10005) üzenetére


Kashim
őstag

Szerintem inkább szemléletváltás kellene nála. Nem tudom például egy bumpert hogy lehet elhagyni, ha egyszer folyamatosan rajt a telefonon. Ha bumfordi telefont akar, vehet rá csavaros alubumpereket, de akkor meg valószínű gps jele nem lesz.
Egyébként nem biztos, hogy szükség lesz rá, lehet pont két adótorony határa környékén lakik. Nekem ugyan nincs i4-em, de nálunk is például az összes telefon szar az alsó szinten, mert a pár emeletnyi fal annyira beárnyékolja a normálisnál gyengébb jelet, hogy se telenor, se t-mobile készülékeken nincs térerő, vagy ha van is nagyon haloványan. Próbáljon meg végigjárni a lakásban és nézze meg máshol is szar-e a jel. Ha van rá lehetőség vigyen körbe egy másik telefont is.
Ha azon perfekt a jel mindenhol, akkor megeshet, hogy hibás telefont kapott, vigye vissza, garanciába cserélik. Úgy tudom már egy ideje nem kéne problémát okoznia ennek a "rosszul fogod" dolognak.
Egyébként kettes térerőnél még bőven nem kéne akadoznia. Én lazán beszéltem olyan helyen úgy akadás nélkül (nem i4-gyel) ahol normál esetben jelet sem talál, de beszéd közben arra járva nem akadt meg.

[ Szerkesztve ]

(#10010) Szecsy


Szecsy
aktív tag

Olyan kerdesem lenne hogy safarira van e vmi kiegeszito h ha egy honlapot nezek beutom a cimszot es odadob pl firefox ctrl+f

(#10011) kleinguru válasza Szecsy (#10010) üzenetére


kleinguru
addikt

Igen van, beírod a Google keresőbe a címsáv mellett amit az adott oldalon akarsz keresni és alul kiírja hogy hány találat az oldalon... Elég hülyén van megcsinálva, nekem is itt segített valaki:R!

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#10012) hemaka válasza Inarus (#10008) üzenetére


hemaka
nagyúr

És miből gondolják, hogy ez nem egy i4? :F

(#10013) ittakary válasza hemaka (#10012) üzenetére


ittakary
nagyúr

A kép csak illusztráció

[ Szerkesztve ]

(#10014) Manka76


Manka76
senior tag

Hali
Aki feltette beta7-et az nézze már meg hogy hogy hova lettek a mobil hálózati beállítások.
Ott ahol eddig volt (beállítások-általános-hálózat) ott nincs.

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#10015) D1Rect válasza Kashim (#10009) üzenetére


D1Rect
félisten

Jó.
Úgy lehet elhagyni, hogy szőkenőből van.
A többi telefon se az igazi, de ez különösen szar.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#10016) hemaka válasza Manka76 (#10014) üzenetére


hemaka
nagyúr

Melyikre gondolsz? Ahol a MMS-t meg a netet lehet beállítani?
mert nekem i4-en még mindig ott van, ahol eddig. Nem látok semmi változást.

[ Szerkesztve ]

(#10017) Kashim válasza D1Rect (#10015) üzenetére


Kashim
őstag

Já, azt elején említhetted volna. :DDD

(#10018) Manka76 válasza hemaka (#10016) üzenetére


Manka76
senior tag

Igen arra.
Feltettem OTA-val utána restore-val és nincs benne.
Most megpróbálom a beta 6-ot visszarakni hátha ott megy.
Bár mostanában az itunes is ad egy hibát 1661 de nem sikerült megfejtenem hogy mi az. Valami szolgáltatóval kapcsolatos.

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#10019) Ragnar95 válasza alibaba78 (#10002) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mert rejtett mappa, amit alapból nem látsz, v engedélyezd a rejtett mappák mutatását v fölülre írd be, ahol mutatja,h épp melyik mappában vagy :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#10020) JamesHun válasza Manka76 (#10018) üzenetére


JamesHun
addikt

nekem ott van a mobil adathálózat ikon az adatroaming felett

SeriesX: JamesSHun

(#10021) mondomén válasza Szecsy (#10010) üzenetére


mondomén
őstag

(#10022) bandigno


bandigno
senior tag

nekem ez új oldal, ha még nem lett volna, ThemeItApp, sok-sok frankó témával! (kár h jb kell :( )

[ Szerkesztve ]

(#10023) Ragnar95 válasza bandigno (#10022) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Csak sajna nem ingyenesek itt a témák... :(

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#10024) máyköl válasza D1Rect (#10015) üzenetére


máyköl
veterán

Hibás példánya van, nekem semmilyen problémám nincs a térerővel, már egy ideje a javított kiadást árulják. Gariba vigye vissza, és kap egy használhatót.

(#10025) samgar


samgar
őstag

OTA frissítés beta 7 3GS-re, totál kinyírta a telefonomat. Alma logo világít, majd felvillan a képernyő fehélren, középen fekete csík, újra alma logo és ez ismétlődik a végtelenségig.
Ennek annyi :W

Oppo Find X5 PRO

(#10026) vadászcsiga válasza samgar (#10025) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Neked már a béta 6 is elkúrta ha jól emlékszem, nem? Valami más gond lehet ott senki másnak nincs ilyen gondja. Én is most frissítem remélem nálam nem lesz probléma.

(#10027) samgar válasza vadászcsiga (#10026) üzenetére


samgar
őstag

Jól emlékszel igen. Előtte viszont soha nem volt gondom.

Oppo Find X5 PRO

(#10028) vadászcsiga válasza samgar (#10027) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Bassza meg nekem is ez van :W

(#10029) samgar válasza vadászcsiga (#10028) üzenetére


samgar
őstag

Komoly? :Y Nem lehet csinálni semmit, most szedtem le a betát meg az itunes bétát és újra kell raknom az egészet. Meg neked is :W

[ Szerkesztve ]

Oppo Find X5 PRO

(#10030) vadászcsiga válasza samgar (#10029) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az lesz. Micsoda pech pedig nekem a béta 6-ot rendesen felrakta.

Ezt a szívást. Kellett nekem válaszolnom ez tisztára olyan mint a Kör című filmben :D

[ Szerkesztve ]

(#10031) huntenseN


huntenseN
tag

Sziasztok!
Valószínűlrg nem a legjobb helyre írok, de sűrgös segítség kellene.
Meghalt a gépem, így nincs más választásom, a Documents to Go-val kellene összehoznom egy word dokumentumot.. Nincs is vele baj, de sehogy sem tudok képet beilleszteni. Én vagyok béna hozzá, vagy nem is lehet?
Elnézést a "rossz" topic miatt, de nagyon fontos lenne!

(#10032) Gorbesz válasza DanielK (#9980) üzenetére


Gorbesz
tag

remelhetoleg ebben a honapban.

kie volt a 10000.post? ellopta :D

[ Szerkesztve ]

PS5/iOS

(#10033) vadászcsiga válasza samgar (#10029) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Legújabb iTunesel 4.3.5-re akarom restorolni de állandóan kidob 1015-ös hibával. Töröltem a gs.apple-el kezdődő sorokat a host file-ból, tinyumbrellával sem lehet kiugrasztani. Fixrecovery esetleg, de melyik?

(#10034) CragON


CragON
aktív tag

Sziasztok!

Az alábbi igaz, működik? (hangposta)

Íme a lépések:
1. Kattintsuk az iPhone-on a telefon gombra (Phone)
2. Válasszuk ki a billentyűzetet (Keypad)
3. Gépeljük be a *5005*86*xxx# ahol az xxx a szolgáltatónk hangposta száma (nálam -Vodafone- 170)
- ha rosszul gépeltük be a számot, simán írjuk be a *5005*86*# kombinációt, majd nyomjuk meg a hívás (Call) gombot és kezdhetjük előlről:-)
4. Kattintsunk a hívásra (Call)
5. Várjunk pár másodpercet, amíg a telefon rögzíti az új számot.
6. Kattintsunk rá a VoiceMail gombra és voilá, máris felhívtuk a hangpostánkat.

(#10035) Kashim válasza vadászcsiga (#10033) üzenetére


Kashim
őstag

Szólj ha jutottál valamire pls, mert én is itt ragadtam... -.-

(#10036) P3TR!CK válasza vadászcsiga (#10033) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

(#10037) samgar válasza vadászcsiga (#10033) üzenetére


samgar
őstag

De miért downgradeelsz? Simán felteheted a beta 7-et, nekem már fent van :K

Oppo Find X5 PRO

(#10038) ittakary válasza samgar (#10037) üzenetére


ittakary
nagyúr

ezeket a beta-kat lehet használni Apple developer acc nélkül?

(#10039) Ragnar95 válasza Kashim (#10035) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

dfu-ba kell rakni telepítés előtt a 3GS-eket
ittakary: hivatalosan nem, de pont a múltkor írta le samgar, ha jól emlékszem,h hogyan lehet őket developer acc nélkül is használni, ha gondolod belinkelem neked ;) :)

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#10040) alibaba78


alibaba78
őstag

cserry193, Ragnar95: Koszonom! Hogy ez nem jutott eszembe.... :W :R Shame on me.

(#10041) ittakary válasza Ragnar95 (#10039) üzenetére


ittakary
nagyúr

Csak érdekelt :) Nincs iPhone-om egyelőre.

(#10042) P3TR!CK válasza Ragnar95 (#10039) üzenetére


P3TR!CK
senior tag

(#10043) Kashim válasza Ragnar95 (#10039) üzenetére


Kashim
őstag

Nem megy nekem úgy sem. :(
Már próbáltam DFU-ban előző bétával és ios 4.3.5-el is, de semmi.
Azt írja not eligible for the requested build és marad DFU-ban bármit csinálok...

(#10044) Ragnar95 válasza P3TR!CK (#10042) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ugyanolyan az avatorotok, az zavart meg :DDD
Kashim: Ezeket próbáld még meg:

Fontos tudnivalók:
a készüléken található zenéket újból szinkronizálni kell;
a készülékre szinkronizált fotókat újból szinkronizálni kell;
ha iPhone 3GS-t, vagy 3. generációs iPod Touch-ot frissítenél iTunes segítségével a beta 7-re, azokat a készülékeket DFU-ba kell tenni;
az iTunes 10.5 beta 7 nem képes iOS 5 beta 6-os rendszerrel való szinkronizációra, tehát vagy OTA segítségével frissítsd a készüléked, és csak utána frissítsd az iTunes-t a 10.5 beta 7-re, vagy ha iTunes-szal frissítenéd a készüléked, akkor az új iTunes telepítése előtt készíts róla a biztonság kedvéért egy backupot;
ha korábban iOS 5 beta 3-ról frissítettél OTA segítségével közvetlenül a beta 6-ra, és így kihagytad a beta 4-et, akkor az OTA frissítés előtt mindent törölnöd kell a készülékről (Beállítások, Általános, Törlés, Összes adat és beállítás törlése);
ha bármi problémát tapasztalsz, érdemes egy teljes törlést végrehajtani.

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#10045) Kashim válasza Ragnar95 (#10044) üzenetére


Kashim
őstag

De nem tudok csinálni semmit, az a probléma. Az előző kettő iOS bétát OTA-val frissítettem, semmi probléma nem volt.
De most egyszerűen recovery-be ugrik restart után és nem tudom kiugrasztani tiny umbrellával sem. Se recovery-ben, se DFU-ban semmilyen firmware nem megy fel a legújabb mac-es iTunes-szal. Egyszerűen semmi. Már attól félek valahogy kinyírtam az egészet... :/

Lefuttattam egy 4.3-as fixrecovery-t is, a maces változatát annak amit lejjebb linkeltek, ott legalább valami kódsort láttam lefutni, de az se hozta ki és most ugyanott vagyok...

(#10046) Ragnar95 válasza Kashim (#10045) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

És dev acc-al akartad felrakni? Miről upgrade-eltél volna?

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#10047) Kashim válasza Ragnar95 (#10046) üzenetére


Kashim
őstag

Igen dev-es. 6-os bétám volt, amit szintén OTA-val frissítettem 5-ösről.
Nem volt semmi bajom. Erre most kampec... :(
Pics... el kellett volna olvasnom a release notes-ot.

(#10048) Ragnar95 válasza Kashim (#10047) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Próbálj meg iTunessal egy restore-t, de rakd vissza a 10.7 beta 6-ot, mert elvben a 7-es nem kompatibilis az előzőkkel :) Aztán ha úgy se megy, írj a supportnak ;)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#10049) Kashim válasza Ragnar95 (#10048) üzenetére


Kashim
őstag

Mivel ilyen befizetős udid regem van, nem saját dev account, nem hinném hogy foglalkoznának velem. Megpróbálom visszarakni előző iTunes bétát, de szerintem az csak halottnak a csók... :/
Köszi azért a tippeket.

[ Szerkesztve ]

(#10050) Osiris


Osiris
őstag

Sziasztok!

iPhone-ra kellene videót streamelnem pc-ről. Milyen megoldások vannak erre? VLC-vel próbáltam, elvileg tudja is, de nem nagyon sikerült eddig. Tudja valaki a megoldást?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.