Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) rolcsibácsi válasza Gubro (#3000) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

nem netre gondoltam hanem beszedhivasra. mindket csako ugyanakkor vette a telojat, ugyanott, ugyanolyan csomagban az orangenal romaniaban, az egyiknek mukodott a roaming, a masiknak nem. es annak mukodott akinek ki volt kapcsolva..
ugye mindenkinek alapbol ki van kapcsolva, viszont temobilnal aszontak automatikusan van roamingom ahogy atlepem a hatart. gondolom naluk is igy van es megis az a faszi kapott welcome sms-t akinek ki volt kapcsolva a telojaban a roaming.
ezert sztem vmi bug lehet, ugyh airplane modban tuti nem fogyaszt semmit a szamlara. de majd okosabb leszek ha kimegyek:)

[ Szerkesztve ]

(#3002) Gubro válasza rolcsibácsi (#3001) üzenetére


Gubro
senior tag

A data roaming kikapcsolasa eseten voice roaming meg van, ha a szolgaltato engedelyezi. Meg kellett volna kerdezzek a narancsokat, mielott utaznak.

(#3003) trobi28 válasza tothm (#2987) üzenetére


trobi28
addikt

Nem törvényszerü hogy elrontja,én évek óta azt használom és nem lett baja egyik telómnak sem.Az benne van a pakliba hogy ha az autónál nem stimmel valami (az egyik céges autónk múltkor elküldte a munkatársam Nokiáját pedig gyári tőltő volt) ,de az előfordulhat egy Belkin tőltővel is :(((

Ne a 300 ft-ost vedd meg hanem valami normálisabb minőségüt (én 1000-ért vettem) és nem lessz azzal gond.
Egy arany szabályt mindig betartok:csak járó motornál dugom rá,ezt az egyik autóvillamosságis ismerősöm mondta mert inditáskor ha valami gigszer van az autó villamos hálozatával akkor nagy feszültséget kap a cucc.

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#3004) Otisz


Otisz
őstag

Párom 3 hetes i4 hálózati töltője bemondta az unalmasat.
Ilyenkor mi a teendő?
Gondolom cserélik (1x használta, második alkalommal már nem adott életjelet. általában USB-ről tölti).

(OO[IIII][IIII]OO)

(#3005) trobi28 válasza Otisz (#3004) üzenetére


trobi28
addikt

Nem is hallottam még ilyent hogy az meghalt :F ,de előfordulhat.
Természetesen kicserélik :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#3006) itomi84


itomi84
csendes tag

Sziasztok,

Valaki megtudná mondani az apple support e-mail címét, mert egyszerűen képtelen vagyok megtalálni ? :O

Előre is köszönöm!

(#3007) Jorus válasza itomi84 (#3006) üzenetére


Jorus
nagyúr

Klatty!

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#3008) itomi84 válasza Jorus (#3007) üzenetére


itomi84
csendes tag

Köszönöm!! :)

(#3009) Agostino


Agostino
addikt

Ti nem tapasztaltatok olyasmit mostanság, hogy a gyári időjárás app nem akarja frissíteni az adatokat? Az elmúlt héten kezdte. Fut-fut körkörösen az adatforgalmazás ikon az E jelecske mellett, de semmi sem jön le. Levelezés megy továbbra is, ez nem akar valamiért.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3010) Fülee1 válasza Otisz (#3004) üzenetére


Fülee1
csendes tag

Nekem is bekrepált 1 hónapja a hálózati töltőm, a T-nél szemrebbenés nélkül cserélték.
Megkérdeztem, hogy gyakori hiba-e, azt mondták hogy nem találkoztak még eddig vele.

[ Szerkesztve ]

(#3011) vadászcsiga válasza trobi28 (#3003) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem törvényszerü hogy elrontja,én évek óta azt használom és nem lett baja egyik telómnak sem

Nem törvényszerű de ha nem gyári töltövel használod akkor könnyen mondhatják hogy nem él a gari mert stb. Én elraktam a töltő számláját hogy kivédjem ezt.

(#3012) trobi28 válasza vadászcsiga (#3011) üzenetére


trobi28
addikt

Nem akarlak elkeseriteni de azt a számlát max wc papirnak használhatod ha az autó elektromos rendszere hibájából elcseszi a telefonod,és az esetek 99%-ban nem a tőltő a hibás :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#3013) vadászcsiga válasza trobi28 (#3003) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Meg hát legyen már stílusunk mégiscsak a formatervezés egyik csúcsmodellével van dolgunk.

Trobi:
Nem baj én örülök hogy eredetit használok.
Egyébként autóvillamosságis vagy hogy ilyen pontos százalékokkal tisztában vagy?

[ Szerkesztve ]

(#3014) Szecsy


Szecsy
aktív tag

4.3.3 hoz melyik a legegyszerübb jb ... jailbreakme nem igen mukodik ahogy nezem

(#3015) Kashim válasza Fülee1 (#3010) üzenetére


Kashim
őstag

Pedig az enyém is meghalt, nekem is az a vékony újfajta volt, de sajna nem jutottam el vele T-Pontig gariztatni (messze van), szóval rendeltem vateráról valami hasonlót. Egyébként dettó én is alig használtam, fura hogy bekrepált. De ha már itt ennyi embert találni, valószínű vannak még többen akik vagy nem vitték még vissza, vagy nem is nagyon használják hanem gépről/notiról töltik a készüléküket.

[ Szerkesztve ]

(#3016) Otisz


Otisz
őstag

Mindenkinek köszönöm az infót :R
Akkor ezek szerint nem egyedi jelenség.

(OO[IIII][IIII]OO)

(#3017) Skinee


Skinee
csendes tag

srácok, haver most vett iphone-t.
leszedte az itunes-t de nemtudja feltelepíteni Win7-re, kompatibilitási problémákat ír.
Valami ötlet? :S

(#3018) rolcsibácsi válasza Skinee (#3017) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

windowshoz szedte le?... :)

(#3019) Skinee válasza rolcsibácsi (#3018) üzenetére


Skinee
csendes tag

persze, bár így látatlanban nemtudom énse mi a baj... lehet 64bitest kéne leszednie...
mindegy próbálkozik aztán csak sikerül neki :DD
viszont az még érdekelne, hogy iphone-ról hogy indítok face time hívást iPtouch-ra??

(#3020) spckris válasza máyköl (#2991) üzenetére


spckris
tag

ez nekemis pont aktuális téma most, itt aprón hírdet egy srác hogy ingyen vág.
ha tudsz vmi használható infót írj pü.be ;)

(#3021) Jorus válasza Skinee (#3019) üzenetére


Jorus
nagyúr

Az eljárás ismertetése.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#3022) Skinee


Skinee
csendes tag

tehát az apple id-s email címét kell beírnom a kontaktokhoz és úgy meg is jelenik a facetime gomb?

nemvágom hogy milyen e-mail címet is kellene beírnom hogy a touch-ot tudjam hívni... :S

[ Szerkesztve ]

(#3023) vadászcsiga válasza Szecsy (#3014) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A redsn0w 0.9.6rc16-al lehet törni.

(#3024) Totheground válasza Skinee (#3022) üzenetére


Totheground
addikt

Ezek alapján gondolom az apple ID-s mailcíme kell.
[link]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#3025) Jorus válasza Totheground (#3024) üzenetére


Jorus
nagyúr

Mindegy, milyen email címet regel be, a lényeg, hogy utána ez alapján kerül azonosításra.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#3026) Játékos


Játékos
addikt

Sziasztok!

Mit gondoltok, normális az, hogy i4+4.3.3-al zenét hallgatok fülesen, és 6-7 óra alatt majdnem teljesen lemerül? :F Jóval többet vártam tőle...

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#3027) hemaka válasza Játékos (#3026) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ha csak zsebben van és úgy merül le 6-7 óra alatt, akkor ott valami bibi van. Nekem is lemerül 6óra alatt, de akkor szól a zene, fényerő elég magasan, 3G-vel netezek szinte folyamatosan.

(#3028) D@niel


D@niel
addikt

Na kérem, ITT elkezdték gyűjteni az iOS feature-ket, ugye 200at mondtak a keynote-on, most 169-170et már össze is szedtek, de folyamatosan növekszik.

Klassz, mondjuk a kameránál nem csak az van, hogy a felső hangerőre csinálja a képet, hanem videót is elkezdi azzal rögzíteni, újra megnyomva le is állítja. Semmiség, de hasznos, eléggé. Aztán privát böngészés safariban, ez kékről feketére variálja át a nézetet, lehet nyugodtan netezni ismeretlen wifiken is, ez a kettő nekem must have.

Nekem meg már egyre kevesebb kedvem használni 1-2 hónapig más gyártó mobilját :D

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#3029) hemaka válasza D@niel (#3028) üzenetére


hemaka
nagyúr

Egyébként ez annyira nevetséges. Itt-ott csiszoltak a rendszeren, mert muszáj volt már nekik. És bedobják, hogy 200 új fícsör, essetek hanyat userek. Érdemleges frissítés(ami újdonság és nem 1-2 soros frissítés a source-ban) meg szinte nem is történt, azoknak a száma talán ha eléri a 10-et akkor sokat is mondtam.

Az emoji meg hasonló baromságokat belepakolták, de a billentyűzetet, ami évek óta változatlan, azt meg valahogy elrontják. Mert néha az E betűre tapizok és R betűt ír, meg hasonlók. Arról már nem is beszélve, hogy a játékokban a noti bar meg lenyílik állandóan, ha esetleg arra téved az ujjam. :D

[ Szerkesztve ]

(#3030) GALARDO válasza JamesHun (#2999) üzenetére


GALARDO
addikt

Nálam ezzel nincs gond. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#3031) D@niel válasza hemaka (#3029) üzenetére


D@niel
addikt

Én is gondolkoztam ezen sokat, de mit is kellene csinálniuk? Átvariálni a slide-ot? Vagy mikor bejött iPhone4-re a cydiás cucc, a lock screenes téma, egy darabig szó volt arról, hogy gyárilag is benne lehetne. Szerintem ne legyen benne gyárilag, tökre nem apple stílusú, az emberek ezt a rendszert szeretik.

Amit hiányolok, hogy az ikonok lehetnének más stílusúak, pl. mac os design, tehát ne ez a "négyszög" téma, hanem pl. safarinak is a kör alakú ikon ami windowson is.

Szerintem tök sok dolog van ami hasznos, mármint nekem feltétlen. Az értesítő a képernyőzáron pl. tökre apple, másképp nem is lehetett volna megcsinálni.

Billentyűre meg annyit mondok, hogy nálam is az n néha space, de ne felejtsük már el, hogy ez tökre még béta verzió. Anno az iOS4 beta nekem fél nap alatt lemerült...

Fruit ninja-ban néha nálam is lecsúszik a n.c., hát ez van, nem lepődnék meg, ha a véglegesben erre is raknának majd valami megoldást.

Amúgy ha ez lenne a végleges iOS5, miért vennék meg az emberek az új iPhone-t? Szerintem ez még nem igazán végleges, pl. az új iPhone jöhetne iOS 5.1-el, vagy hasonlók.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#3032) snooze


snooze
veterán

hali!
T-pottal vagy ai i-Funboxal hol találom meg a filmtekercs és a fotokönyvtár képeit?köszi!

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#3033) megema


megema
őstag

Szokott valaki filmet nézni GS-en? Legfrissebb OPlayer-t használom, és rendszeresen van enyhe szaggatás. A film nézhetőségét nem rontja nagyon, de észreveszem és zavar. Ez is a 4.3.3-nak tudható be, vagy az OPlayer-nek? 4.1 környékén nem volt ilyen emlékeim szerint.

(#3034) kispéé válasza megema (#3033) üzenetére


kispéé
aktív tag

Épp ezért nem frissítettem az Oplayert, tedd vissza a régebbi verziót, valami bug lehet a progiban.

(#3035) benecz


benecz
tag

Üdv!
Lenne egy olyan gondom a 3 Gs készülékemmel,hogy a fekete hátlapon van egy törés.A töltőnél a vékony fekete szál.Tehát a töltő és a krómkeret között fut egy 2 mm-es fekete csík,ami végülis a hátlap.
T-s,garanciális.
Szerintetek mit csináljak?Ha beviszem a T-be nem szeretném ha h.lyének néznének,hogy egy ilyenért bevigyszem,de nem esett soha,tokban van(műanyag)ill fólia is van a telefonon.
Esetleg valaki tudna segíteni,hogy járt-e már így van ilyenkor mit csinálnak?
Köszönöm!

(#3036) Játékos válasza hemaka (#3027) üzenetére


Játékos
addikt

Konkrétan 7 óra zenehallgatás, 3 mail olvasása, és válasz rájuk. Ezekkel merült majdnem teljesen töltött állapotról 14%-ra. :F

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#3037) Gergőke88


Gergőke88
addikt

Sziasztok!
Tudnátok nekem ajánlani Iphone4-hez autós töltőt+tartó?
Magyarországi vásárlású érdekelne, fontos lenne, hogy a töltő az ipadet is töltse.
Előre is köszi a segítséget!
Max. 10 000Ft-ot szánok rá.

[ Szerkesztve ]

(#3038) megema válasza kispéé (#3034) üzenetére


megema
őstag

1.26-ost elég visszatenni, vagy még korábbit? Már megijedtem, hogy kevés lett a GS hardvere...

benecz: Nyugodtan vidd vissza! Cserélniük kell.

[ Szerkesztve ]

(#3039) Solar_Wind válasza Gergőke88 (#3037) üzenetére


Solar_Wind
senior tag

Én Navigon Car Kit-et használok, bár ha jól emlékszem, olyan 15 körül volt itthon.

(#3040) Gergőke88 válasza Solar_Wind (#3039) üzenetére


Gergőke88
addikt

Szia!
Köszi ez szimpatikus. Normálisan tölti a készüléket? Melyik navigácios progit használod hozzá? Ipadot is tölti? Köszi!

(#3041) Solar_Wind válasza Gergőke88 (#3040) üzenetére


Solar_Wind
senior tag

Nem volt még gondom a töltésével. iPad-em nincs, szóval nem tudom, hogy tölti-e, de feltételezem, hogy igen. iGo Primo-t használok a telón.

(#3042) Karma válasza Solar_Wind (#3041) üzenetére


Karma
félisten

Rosszul feltételezed. Bekapcsolt képernyő mellett az iPadet csak legalább 1 amperrel lehet tölteni. Koránt sem biztos, hogy ennyit kiadna magából...

“All nothings are not equal.”

(#3043) Gergőke88 válasza Karma (#3042) üzenetére


Gergőke88
addikt

És ami töltő jó az Ipadhez az jó az iPhonhoz is? VAgyis nem baj ha több amperrel tölti?

(#3044) JamesHun


JamesHun
addikt

sziasztok

ipad hangkimenetelét hogy tudom kettéosztani
nyaralásos buszúton szeretnénk filmet nézni, de amit vettem a media marktba 3,5-ös elosztó azt külön külön jól szól, de ha 2 kis fülest rádugok akkor a 2. nál már jóval rosszabb a hang
2 blutuci fülest meg persze nem kezel el, mert minek, csak az egyik szól egyszerre :S:S:S

SeriesX: JamesSHun

(#3045) Karma válasza Gergőke88 (#3043) üzenetére


Karma
félisten

Ugy ahogy mondod, nem baj.

“All nothings are not equal.”

(#3046) Fülee1


Fülee1
csendes tag

Sziasztok,
A T-s ingyenes Navigon az utóbbi pár héten nem hajlandó elindulni, és a következőt írja: "A Navigon select ezen verziója csak Magyar Telekom mobiltelefonos előfizetéssel működik. Nem használható a telefonban jelenleg található SIM kártyával."
Ezek után át akar irányítani az App Store-ba, hogy vegyek tőlük Navigont... :)
Természetesen T-s kártya van benne, és letiltva sincsen.
Találkozott már valaki ilyen hülyeséggel?

(#3047) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Azt tudtátok hogy iO5-ben headsettel is lehet fotózni?

Szokták itt néha kérdezni "ha úgyis Amerikába megyek vennék ott egy iPhone-t mennyibe kerül?" Erre Manchester85 mindig kioktatja hogy ha meg is tudja venni azt itthon nem tudja majd használni. Hát most megoldható a művelet mivel az Apple weblapján megjelent egy független iPhone 4 egész baráti áron.

[ Szerkesztve ]

(#3048) D@niel válasza vadászcsiga (#3047) üzenetére


D@niel
addikt

183as árfolyammal számolva ez így 118.767, plusz még adó. Itthon egy üzletben 134.750ért van, magyarán sehol sem olcsó.

Sőt tovább megyek: 20%-os a helyi adó, tehát egy amerikainak legalább 130e Ft-ban van.

De mindjárt jön manchester, és elmagyarázza.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#3049) megema válasza vadászcsiga (#3047) üzenetére


megema
őstag

Ez tényleg jó árban lenne, de még az adót/vámot is nézni kell.

Más: Ahogy már feljebb említettem, OPlayer 1.27-tel szaggatnak enyhén a filmek. 1.26 tökéletes!

[ Szerkesztve ]

(#3050) vadászcsiga válasza D@niel (#3048) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az argep.hu szerint 150 ezerért van legolcsóbban.

megema
Ha ott helyben veszem meg és hazahozom a zsebembe azért is kell vámot fizetni? Nem tudom nem jártam még arrafelé.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.