Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6701) DanielK válasza szilrobi (#6698) üzenetére


DanielK
addikt

Ezt csekkold.
A tiéd ősrégi, mert azok voltak ilyen óriásiak. Ha nem akarsz kiadni 4k a microsimért, akkor javaslom ingyen cseréltess egy normálra és azt próbáld meg körbevágni.

(#6702) Otisz válasza DanielK (#6690) üzenetére


Otisz
őstag

Nekem soha egyik iPhone-on sem volt fólia.
...de! egyik 3GS-em üveglapján anno lett egy karc, illetve most a párom 4-esén is van elöl egy pici karc...

(OO[IIII][IIII]OO)

(#6703) szilrobi válasza DanielK (#6701) üzenetére


szilrobi
aktív tag

Pont azt az oldalt találtam, és az alapján vágtam körbe hajszál pontosan :DD Nem lett jó. Szerencsére céges kártya, kicseréltettem az ügyintézővel. Nem tudom, hogy pénzbe került-e :)

(#6704) Játékos válasza szilrobi (#6698) üzenetére


Játékos
addikt

Ezt is lehet vágni! :K Az én simem volt vagy 5 éves. Ilyen bazi érintkező volt rajta, rátettem a sablont, körbevágtam, és tökéletesen ment! :K

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#6705) szilrobi válasza Játékos (#6704) üzenetére


szilrobi
aktív tag

A sablonos megoldás nálam is jó lett volna, a körbemérős-levágós nem vált be. A sablon szerint az érintkező aljából is vágni kell. De ha kezedben a vadiúj iPhone, akkor türelmetlen vagy és kapkodsz :P

[ Szerkesztve ]

(#6706) Játékos válasza szilrobi (#6705) üzenetére


Játékos
addikt

Nemnem! :N Te kapkodsz! :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#6707) R2D20208 válasza DanielK (#6700) üzenetére


R2D20208
addikt

Mesélj nekem külön ahogy megigérted .Én csütörtökön kapom. Tetszik? SGS hez képest? :) Majd tartjuk a kapcsit ok? :C

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#6708) R2D20208 válasza R2D20208 (#6707) üzenetére


R2D20208
addikt

Ha segitene nekem valaki, nagyon megköszönném. Csütörtökön kapom meg a telomat, i 4 et. Addig le szeretnék tölteni mindent hozzá. Milyen Rom ajánlott és kernel? Vagy itt nincsenek ilyenek? Mivel tudnék előkészülni? Nagyon szép témákat látok youtubon. Hol vannak a letölthető appok? Vagy hol kezdjem az iphone tanulmányozását? Elő szeretnék készülni. Illetve milyen tokot ajánlotok nekem? Ne legyen zárt...Köszi, ha valaki addig is segit nekem!

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#6709) GALARDO válasza R2D20208 (#6708) üzenetére


GALARDO
addikt

Milyen Rom ajánlott és kernel?

Szerencsére ezek nem szükségesek. ;) Vágnám is ki a kukába ha még bütykölgetni is kéne hetente. :DDD

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#6710) bbrain


bbrain
tag

Hi,

Outlook syncben járatos valaki? Sehogyan sem akar összejönni, a com.apple.outlok.client.exe mindig megfagy sync közben. W7pro + latest iTunes + Outlook 2007 SP2

Köszi.

Everything you read on the internet is true - Albert Einstein

(#6711) Gubro válasza R2D20208 (#6708) üzenetére


Gubro
senior tag

Huhhu, tokban sokfele iranyzat hiveit megtalalod itt.
Reszemrol gyari bumbert hasznalok, folia nelkul.

ROM-fozes nem divat iOS-nel, max a kulonbozo verziok fel, vagy fel nem rakasaval lehet egyenieskedni.

Programok teren huzd le az iTunes-t, es reggelj a store-ba, van ott nehany app, amibol valogathatsz. :D

Ami eldontendo, hogy akarsz-e Jailbreakelni, ha igen, akkor nagyon nem mindegy, melyik verzio van a telefonon, 4.3.3-ig nincs baj, az ennel frissebbek mar kicsit macerasabbak. Heteken belul jon az otos, mar betaban van, paran azt hasznaljuk.

(#6712) R2D20208 válasza Gubro (#6711) üzenetére


R2D20208
addikt

Jailbreaknek veszem hasznát? Mint androidnál a rootolás? Bizonyos dolgok korlátozva vannak, ha nem JB- s a teló? Valaki tud majd ajánlani Romot ami frankó? És ez a témadolog hogy van? Megmondom, az alap, az nem tetszik. De sok jo dolgot láttam youtubeon. Launcher csak egy van? Jajj de sok kérdés, de szeretnék tanulni. Esetleg egy link tanuláshoz?

U i : Nagyon meguntam az androidos odinos romolás, kernelcserék stb - ket...

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#6713) icecave válasza R2D20208 (#6712) üzenetére


icecave
nagyúr

Itt egy link a tanuláshoz: [link] ;]

Témát JB után telepithetsz cydia-ból. Szóval nem úszod meg a JB-t,ha témázgatni akarsz. A legtöbb elég bugos, elég hamar androidnak fogod érezni a telefont, ha összetákolt témákat rakosgatsz fel. Azért vannak kivételek persze.

Mindenképp olvasd el: [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#6714) Gubro válasza R2D20208 (#6712) üzenetére


Gubro
senior tag

Nem ROM, hanem FW egyebkent. Altalanossagban minel ujabb, annal jobb, bar az utolso ket hivatalos (4.3.4 es 4.3.5) igazabol csak a JB bezarasara keszult (persze hivatalosan sulyos hibakat javit).

3G es 3GS eseteben persze a fentiek nem igazak, a 3GS emlekeim szerint a 4.2.1-el volt a legjobb, a 3G-re nem emlekszem, de ez Teged nem erint.

Icecave linkjei segitenek megerteni a JB lenyeget.

(#6715) R2D20208 válasza icecave (#6713) üzenetére


R2D20208
addikt

Semmi bugot nem szeretnék. JB nek nem vagyok ellen, ha azt irjátok nem csinálok hülyeséget. Elfogadom a tanácsokat. Ha valaki segit, és megmondja hátrányos, akkor megszokom. Ha van nem bugos JB, akkor rakom csak fel. Stabil rendszert szeretnék..Más ikonokkal ha lehet. Ha bugos, akkor inkább megszokom igy. Nagyon szivesen elfogadom a tanácsokat. Köszönöm előre is !

Egy idézet a linkelt oldalról "Az iphone-t érdemes kinyitni vagy is jailbreakelni. A kinyitással olyan dolgokat érhetünk el amit az Apple normál esetben nem engedélyezett nekünk, vagy pedig nem készítette el, de mi használnánk pl: Magyar nyelv."

Én gyária független telot veszek, magyar nyelvvel. Akkor gyárilag JB elt? Hu, lehet butámak néztek , de nagyon hamar belejövök ám. És látom vannak rendes emberek itt, és segitőkészek. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#6716) Gubro válasza R2D20208 (#6715) üzenetére


Gubro
senior tag

Ha atomstabil rendszert szeretnel, akkor no JB, de akkor szukulnek a lehetosegek az ikonokra vonatkozoan.

(#6717) R2D20208 válasza Gubro (#6716) üzenetére


R2D20208
addikt

Személyes kérdés : Te mit használsz? JB mindenképp bugolja már a telót? (itt nincsenek kiirva a Romok, vagyis hogy ki mit használ a teloján. Vagy itt nincs is főzött rom? (nem baj, csak tudni szeretném) Ja, valaki irta itt rom sincs :B JB, kihat az akksiidőre? Van kamera hack meg okosságok iohonere is? Vagy felejtsem el androidot és egy teljesen uj világ ez? Sorry csak ma vagyok buta, nagyon sokat fogok olvasni...

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#6718) Totheground válasza R2D20208 (#6715) üzenetére


Totheground
addikt

Elég régi lehet az a link, magyar nyelv pl már van. :D

A romolást iOS-en felejts el. Itt ilyen nincs. Mindig jönnek ki az új fw-k a rendszerből, de csak az az egy van (azaz nincsen több "párhuzamos verzió"). Illetve ha nincs mentve SHSH-d, csak a legújabbat tudod feltenni, mert azt signózza az Apple.

A JB nem bugolja csak úgy a telót(bár láttunk már karón varjút...), de amit felteszel rá, az már okozhat gondot. Lassulhat, fagyhat, akadhat. Persze az is lehet, hogy ilyennel nem is találkoznál.

De igen, a lényeg: feletsd el az andriodot, ez egy más világ. :D

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#6719) Gubro válasza R2D20208 (#6717) üzenetére


Gubro
senior tag

Mint irtam, en iOS 5-ot hasznalok. Ez meg fejlesztoi beta, szoval alapbol csak akkor tudod elerni, ha regisztraltatod a telefonod UDID-jat.

Fozott ROM, mint olyan nincs, nem is kell.

A JB elvileg nem bugosit, bar errol Zack tudna meselni, a JB appok viszont siman, hiszen sok app nincsen jol megirva, es a JB-nel nincsen ellenorzes, azaz olyan, mint az Androidos appok, konnyu belefutni valami csunyasagba.

Nem tudom, a kamera hack micsoda, appok vannak.

Okossagok is hegyekben, kerdes, mi az igenyed.

(#6720) R2D20208 válasza Totheground (#6718) üzenetére


R2D20208
addikt

Köszi nektek! Tanulok és ha meglesz a telo, zaklatok még picit :) Még egy buta kérdés. Itt is vannak launcherek, widgetek? Skype facebook , twitter , google + időjárás widget. Ilyen dolgok ugye működnek? :B

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#6721) Gubro válasza R2D20208 (#6720) üzenetére


Gubro
senior tag

Hat ez mas filozofia, itt nincsenek widgetek, nincsen alapkepernyo, helybol menu van. Ott meg ugy rendezkedsz, ahogy tetszik.

Van egy olyan, hogy SBSettings, ezzel kapcsolgathatsz ki/be mindenfelet, de ez JB-s.

A felsorolt appok mind vannak.

(#6722) Totheground válasza Gubro (#6721) üzenetére


Totheground
addikt

Mondjuk az 5-ben lévő noti centeres weather sáv már majdnem widget. :D

Jut eszembe, más is észrevettem, hogy változott a noti center "lehúzása", ha fullscreen appban vagy? Először csak egy fül jelenik meg, azzal lehet lehúzni rendesen. Fruit ninja-ban sokat dobott rajta. :D

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#6723) Gubro válasza Totheground (#6722) üzenetére


Gubro
senior tag

Na ja, legyen widget :D

Igen, jobb ez igy.

(#6724) R2D20208 válasza Gubro (#6721) üzenetére


R2D20208
addikt

Köszönöm nektek! Jóéjt! Olvasgatok holnap tanulgatok. Fura hogy főképernyőm sincs pl csak egy órával. Főképernyőn egyből az ikonok vannak? De gondolom főképernyő lehet üres, ikonok következő screenre átrakva. Na megnézek pár tesztet, mert butáskodok csak itt :) Sziasztok :)

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#6725) zack válasza R2D20208 (#6717) üzenetére


zack
nagyúr

Keress rá a keresőben a hozzászólásaimra. Nekem sincs (már) jailbreak, pedig jó ideig próbálkoztam vele. Nem lenne rossz dolog, de nincs tesztelve melyik jb progi melyikkel nem müxik együtt. Sztem a jailbreak 4.2.1 volt a legstabilabb és legkompatibilisebb. 4.3-tól pedig több volt az összeakadás és anomália.
Legutóbb egy kocsiból a kabátzsebem mélyéről úgy vettem elő hogy össze volt omolva a rendszer (safe mód), valószínűleg a sok nem fogadott hívástól, sms-től, mert jött vagy 20-20 mindenből elég rövid idő alatt. Persze ez csak tipp, bár a lényegen nem változtat.
Mivel restore kellett, és minden törlődött, azt mondtam ez nekem így nem éri meg, mert elbukom a sok plusz dologért pont azt amiben a legnagyobb az iPhone... A stabilitást.
Nem beszéllek le róla, de kezdetben ne használd, először is ismerd ki a rendszert, és ne a JB kezdj. :U Majd ha megszoktad és kiismerted utána foglalkozz a témával. Persze ez csak egy jótanács.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#6726) Kommy válasza R2D20208 (#6724) üzenetére


Kommy
veterán

zack-e teljes mértékben egyet értek, először használd jailbreak nélkül a telefont ismerd meg. Azután ha úgy gondolod, hogy valami hiányzik akkor jailbreakeld, viszon először amikor próbálgatni fogod a programokat akkor lesznek gondok, mire megtalálod a neked megfelelő programokat.

Lehet emiatt lesz is pár újratelepítés

(#6727) CragON


CragON
aktív tag

Autómban mágneses tartót használok már legalább 6 éve a telefonok rögzítésére. Az iphonnal is merjem ezt megtenni? Használja így valaki?

(#6728) DanielK


DanielK
addikt

Hát gyrekek én majdnem összef**tam magam. Reggel gondoltam (miután már nem tudtam aludni, vajon miért?! :DD ) aktiválom a készüléket és frissítem is. Frissítés közben 1603 error és nem fejezi be, csak a harapott alma jelet látom. :W F*sz* már féltéglásítom is?! :O :W :W Aztán olvasom egy fórumon, hogy a Home+Power gomb egy recoveryt hoz elő. És igen, azt!!! :R Ezután alaplapi usb-re csatlakozva ment a frissítés! Huhh...

Nagyjából fél órája nyomkodom és már nagyon érzem, hogy megfertőzött az Apple érzés"! :DD :D Ez telefon! És működik és villámgyors és VAN felhasználói élménye! Besz*rás!
Bocs, mindenkitől, de lenyűgöz a telefon. JB biztos nem teszem fel, mert nekem ilyen állapotban kell. Most 4.3.5 van rajta. És még alig próbáltam ki valamit rajta. Ja és ez alapján simán lehozta gmailből a kontaktokat és naptárat és persze a maileket! :C

Tok van rajta (Maclove Sunrise grey - ez volt vodáéknál), már csak a fólián gondolkodom. Szerintetek kell rá???? Köszi előre is! :R

R2D20208: Hát, elsőre ne JB-z. Mert lehet, hogy nem is kell majd. :DD Olyan, hú nem tudom. :DD Imádni fogod! :))

[ Szerkesztve ]

(#6729) vadászcsiga válasza Kommy (#6726) üzenetére


vadászcsiga
félisten

+1

(#6730) DanielK válasza DanielK (#6728) üzenetére


DanielK
addikt

Még jó hogy mára meg holnapra szabit vettem ki!! :C :DD :D :))

[ Szerkesztve ]

(#6731) Mappa válasza DanielK (#6728) üzenetére


Mappa
addikt

Fóliát érdemes :K

Nekem hátul egy SGP bőr matrica van rajta

Előlapra meg most matt fóliát rendeltem ebay-ről ...egy évig volt rajta brando fólia de hajszálkarcok miatt cseréltem, és most matt a tuti nem gyűjti az ujjlenyomatot ;) egy picit viszont homályosít a kijelzőn (valamit valamiért)

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#6732) CragON válasza Mappa (#6731) üzenetére


CragON
aktív tag

Hol szereztél rá ilyen matricát? Gond nélkül le lehet venni?

(#6733) R2D20208


R2D20208
addikt

Jóreggelt! Természetesen elfogadom tanácsotokat! De ha bekapcsolom a telót, a kezdőképernyő fullra teli van ikonokkal? Ez zlyen Launcher, vagy csinálható letisztult kezdőképernyő saját háttérrel és pl egy órawidgettel? Vagy applenek nincs ilyen? Lesz pár alap buta kérdésem, csak hogy tudjam magam felkésziteni. köszke :)

DanielK : Ha működik rendesen, és személyre szabható igy is, akkor természetesen nem JB - zem. Örülök hogy SGS után tetszik neked. Majd irj nekem tapasztalatokat. Akksi stb stb. Köszi! :)

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#6734) Otisz válasza R2D20208 (#6733) üzenetére


Otisz
őstag

Amint bekapcsolod, a főképernyő fogad, ami tele van ikonokkal, mappákkal. A mappákban újabb ikonokkal. Ez a kezdő képernyő. Nem olyan, mint Androidnál, hogy van x képernyőd, amit telepakolhatsz widgetekkel, vagy akár semmit sem teszel rá. Vagy csak egy órát.
Itt teljesen másképp van megoldva.
Hidd el, könnyű megszokni.

[ Szerkesztve ]

(OO[IIII][IIII]OO)

(#6735) DanielK válasza R2D20208 (#6733) üzenetére


DanielK
addikt

Itt nincs olyan, hogy widget. De természetesen pakolászhatod az ikonokat több képernyőre is. Bár pl a naptár ikonja, egyben a mai dátumot mutatja! :C

(#6736) R2D20208 válasza Otisz (#6734) üzenetére


R2D20208
addikt

Csak fura, hogy nem lehet egy hátterem:) Egy kezdőoldalam. Egyből az alkalmazásokban vagyok:) Mindegy, ettől még nem ment el a kedvem :)

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#6737) Nocsesz1 válasza R2D20208 (#6733) üzenetére


Nocsesz1
senior tag

Ha mindenképpen Widgets akarsz akkor kell JB Dreamboard

HAJRÁ VIDI !!

(#6738) R2D20208 válasza DanielK (#6735) üzenetére


R2D20208
addikt

És mi ez a mikrosimkártyás dolog? Szét kell vágnom a SIM kártyámat, hogy tudjam hasznélni a telot? (pl ha nem jön be, és van ugye 3 kártyám , 2 olasz , egy magyar, és szézótvágom őket, utánna halottak a számaim?) Legalábbis tesztek itt negativumként ezt irják, és itt láttam ezen az oldalon is vágott kártyákról képeket. Ha nem jol csinálom?

Amugy én ilyenek nézegettem youtubeon, mielőtt megrendeltem a telot, és tök örültem hogy témázható : [link]

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#6739) GALARDO válasza DanielK (#6735) üzenetére


GALARDO
addikt

Jb után az óra ikont is életre tudod kelteni. ;)

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#6740) Solar_Wind válasza R2D20208 (#6736) üzenetére


Solar_Wind
senior tag

Hátteret lehet feltenni.

(#6741) CragON válasza R2D20208 (#6738) üzenetére


CragON
aktív tag

hu ez engem is nagyon érdekelne, van valami szaki erre?

(#6742) Nocsesz1 válasza CragON (#6741) üzenetére


Nocsesz1
senior tag

#6737

HAJRÁ VIDI !!

(#6743) icecave válasza R2D20208 (#6738) üzenetére


icecave
nagyúr

Egyszerűbb, ha itt az aprók között keresel valakit, aki micro sim vágóval megcsinálja őket. Pontos, és adaptert is ad, szóval másik telefonokban is használhatók majd.

(#6744) R2D20208


R2D20208
addikt

Rengeteg szép téma van ezek mind hazavághatják a telót? Nem használ senki egyet sem? Mert akkor le kell nyugodnom, és igy használnom. Ha valaki tud segiteni, és használ vmi stabil és szép témát várom szivesen a segitséget, ha véleményetek, hagyjam igy a telot, akkor igy hagyom. Elfogadom tapasztalt emberek véleményét.

(#6740) Solar_Wind De nem látszik a rengeteg főasztalon lévő ikontol :))

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#6745) icecave válasza R2D20208 (#6744) üzenetére


icecave
nagyúr

Mindenkinek más jön be. Én csak a lockscreent használom igy: [link]

Nekem ez bejön, más meg falra mászik tőle. Mindent ki kell tapasztalnod, lesz néhány halál, ha olyan témát akarsz amit mutogatsz, és nem csak ilyenekkel pöcsölsz, mint én a linkben. Évek alatt én is kitapasztaltam, mennyit "enged" a telefon, amitől stabil, mégsem gyári dolog rajta minden.

(#6746) R2D20208


R2D20208
addikt

Ez a lockscreen szép. De ha megnyitod a telot, a telipakolt ikonok fogadnak egyből? Tehát magadnak egy kezdőoldalt, egy saját descopot nem is tudsz csinálni, mint bármely telonál? Csak az ikondümping fogad egyből, nyitás után? (én szeretek gyönyörködni a hátteremben, a kezdőoldalamban) :De lehet ezekről le lehet mondani persze, csak fura..

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#6747) Zsom! válasza R2D20208 (#6746) üzenetére


Zsom!
tag

Igen, csak az ikonok.
De nemrég írtak megoldást:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#6748) icecave válasza R2D20208 (#6746) üzenetére


icecave
nagyúr

JB-vel mindent meg lehet oldani, felesleges tovább ezen lovagolnod, azt viszont, hogy melyik gányolt témától hogyan és mikor okádja szét magát a telefon, azt már majd neked kell kitapasztalnod. A végén úgyis megtalálod a kompromisszumt, ami jó is és a telefont sem lassitja. Viszont mivel ezek nem hivatalos dolgok, ne várj atom stabil működést, ezért kell egyénileg kitapasztalni.

(#6749) R2D20208 válasza Zsom! (#6747) üzenetére


R2D20208
addikt

Értem. De ez már JB. És ez már hazavágja telót? Vagy ezt használják sokan? Tud nekem segiteni valaki a simvágásban? Megkapom a telomat, egy napig vagyok otthon, majd startolnom kell vissza olaszba. Vagy bármelyik telósboltba megcsinálják?

Icecave : értem. Tehát gondolom sokíam próbálgatják, és ami beválik, megtartják. Oksa. Témázást lezártam :-D Köszike !

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#6750) sirarcheer


sirarcheer
senior tag

Ma frissítettem a Camera+-t progit.
Utolsó mondat:
'¤compatiblity with that upcoming OS That Must Not Be Named'

IOS5-ről van már pontos kiadási dátum?

PSN: sirarcheer

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.