Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7001) CragON


CragON
aktív tag

Használjátok autóban a telefont? Ki hogy oldja meg a telefon rögzítését? Sok variációt láttam, tapasztalat?

(#7002) R2D20208 válasza máyköl (#6998) üzenetére


R2D20208
addikt

Én nem androidot szeretnék, és nem widgetekről beszélek, és nem hátrálok meg, csak érdeklődés szint vlt, hogy mennyire zárt dolog ez. de látom nagyon. Mégcsak ikoncsere lehetőség sincs. Nem baj, meg kell szokni, hogy nincs főhomescreenem szép háttérrel., esetleg egy szép digitális órával. Elfogadom, ez van.

Cragon Vaterán láttam komplett készletet autóstartó , töltő meg még vmi, 3- 4 ezer pénzért együtt...Szinte semmi áron..

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#7003) máyköl válasza R2D20208 (#7002) üzenetére


máyköl
veterán

Ennyi. Megszokod hamar. Mikor lesz meg az I4?

(#7004) fazr válasza R2D20208 (#7002) üzenetére


fazr
senior tag

Bekapcsolod kijelzőt, ott a Lockscreen szép háttérrel és digitális órával, minek még egy oldal, ahol ugyan ezt látod feloldás után? :)

(#7005) R2D20208 válasza máyköl (#7003) üzenetére


R2D20208
addikt

Csütörtök ha jol megy mniden. Segitséget szivesen elfogadok a kezdetekhez. Ha kedved van, vagy időd :B Vagy valakinek. Ajánlott beállitások, alapdolgok...

FAZR : De nem látom a hátteremet, az ikonhegyektől :DDD

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#7006) cserry193 válasza R2D20208 (#7005) üzenetére


cserry193
tag

De feloldás előtt látod :) Csak amikor feloldottad a 'bill.zárat' aztuán nem

(#7007) Otisz válasza R2D20208 (#7002) üzenetére


Otisz
őstag

Mint ahogy máyköl is írta, ez nem Android rendszer, stb...
Annak is van egy sajátossága, ennek az iOS-nek is. Nem szabad őket öszehasonlítani.
JB-el testreszabható, de azzal meg sokszor gondjaid lesznek.
Nekem nincs JB, és semmi gondom. És a csilivili ikonok sem hoznak lázba, meg a hátterek sem. Nekem pl. úgy jó és egyértelmű a rendszer, ahogy van.

Én úgy érzem, az iOS nem a Te rendszered :(

(OO[IIII][IIII]OO)

(#7008) hemaka


hemaka
nagyúr

Ma reggel a béta 4 úgy bebugosodott, hogy nem tudtam semmit csinálni a telefonnal jó 5percig, hiába nyomogattam a power+home kombót, semmi.

Aztán magától újraindult, de hogy emlékezzek rá, többet ne szórakozzak vele, az ikonokat szanaszét dobálta. :D

Az ominózus eset valahogy így nézett ki: gyorsfotózás, majd a fotózott képet nagyítani akartam, nem sikerült, csak minimálisan, aztán nyomtam egy törlést, a kuka teteje felnyílt(animáció),de úgy maradt és halál.

[ Szerkesztve ]

(#7009) máyköl válasza hemaka (#7008) üzenetére


máyköl
veterán

Nekem meg ma már másodszorra játszotta el, hogy nem jön fel a billentyűzet, mikor írni szeretnék...

(#7010) Otisz válasza hemaka (#7008) üzenetére


Otisz
őstag

Reméljük élesben ezek már nem fognak jelentkezni :)

(OO[IIII][IIII]OO)

(#7011) R2D20208 válasza Otisz (#7007) üzenetére


R2D20208
addikt

Megpróbáljuk :) Mindent meg lehet szokni, ha végzi tökéletesen a dolgát...:)

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#7012) hemaka válasza Otisz (#7010) üzenetére


hemaka
nagyúr

Addigra biztos kikalapálják. Bár ezt a fotózás közbeni lapozást a képek közé szerintem kár volt beletenni. Idétlen is, meg laggol is, mint a fene. :U
Én azt várom, mikor lesz már olyan, hogy ne csak portré módot lehessel lock-olni, hanem landscape-t is...

(#7013) plus44 válasza R2D20208 (#6991) üzenetére


plus44
veterán

Amúgy nem igazán értelek. El lett mondva, (bár egy Androidról átkeresztelkedő nehéz eset) hogy ez egy zárt, intakt egységet alkotó masina, ahol a hardver és szoftver szimbiózisban él. te magad mondtad, hogy neked kell a stabilitás, a megbízhatóság. Ez teljesen rendben van, akkor jó helyen jársz, de könyörgöm, ez nem bazári majom, hogy szétberheled, leválts rajta mindent, témázgass, meg ikonokat cserélj. Nyilván megteheted, meg is teszed, de akkor ne sírj már itt fél oldalon keresztül, hogy jajj így a stabilitás, úgy a megbízhatóság. Nem kell hozzányúlni, vagy olyan mértékig, ami még pont elég, majd kitapasztalod, de még egyszer mondom, ha neked igényed a szétberhelés, témázgatás és cserélgetés, akkor az Android a barátod.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7014) sly54 válasza cserry193 (#6936) üzenetére


sly54
tag

A telefon akkor lesz letiltva ha a tel.részleteit nem fizeted,ha az előfizetésed nem fizeted akkor a sim lesz letiltva.

(#7015) manchester85 válasza plus44 (#7013) üzenetére


manchester85
addikt

Ha az android nem is a barátja, de a google mindenképp lehetne. Nagyon felhigult tartalmilag az utóbbi néhány oldal. :U

i6 Silver

(#7016) R2D20208 válasza plus44 (#7013) üzenetére


R2D20208
addikt

Sztem nem fogok belezni, és legyen stabil, működőképes a telóm. Igazatok van. Adok neki esélyt, semmi veszitenivalom nincs. Köszi segitségeteket, és nem vonulok vissza, élek a készülék lehetőségeivel.

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#7017) cserry193 válasza sly54 (#7014) üzenetére


cserry193
tag

De ha megveszed a telefont 1,2 éves tarifahűségre,pl 70k-ért, és nemfizeted az előfizetést,akkor tiltják az iPhone-t is.
Szerk.: ikon csomagokra gondolok itt

[ Szerkesztve ]

(#7018) plus44 válasza R2D20208 (#7016) üzenetére


plus44
veterán

Nem is kell, csupán mindent a helyén kell kezelni. Ez nem az a rendszer, amit szétbabrálsz és meghack-elsz. bekapcsolod, kb. testeszabod alap beállításokkal 15-20 alatt. Aztán használod, míg el nem porlad, vagy el nem adod egy másikért. Ennyi a történet. Nyilván lehet JB-elni, meg témázgatni, egyrészt saját felelősségre, plusz ahogy icecave kolega is mondta, mindenki kitapasztalja mivel lesz még mindig stabil a rendszer, és azokat használja, hisz hibáiból tanul az ember.

manchester85: nem is írok már oldalakon keresztül, vagy nem sűrűn. Nincs ezzel baj, csak az elmúlt 2-3-4 oldalnak 99%-a lazán mehetne az Off topikba. Azért lett, hogy ne ezt a szakmai topikot szemeteljük tele a telefonvásárlási gondokkal, meg megéri váltani és ha igen miért, ha nem miért felvetésekkel. Lassan visszarázódhatna a topik, mert sokszor nem erőm kiszűrni 200 hsz közül az az 1-2-t ami tényleg érdekel, mert szakmai dolgokat tartalmaz, így már el sem olvasom mindet. Ez így nem jó...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7019) R2D20208 válasza plus44 (#7018) üzenetére


R2D20208
addikt

Először sztem csak használom jóideid, mindig a legajánlottabb fw vel. És később, ha ugy gondolom JB. Vagy nem, mert megszokom. Ennyi :)

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#7020) plus44 válasza R2D20208 (#7019) üzenetére


plus44
veterán

Így van. Azért ajánlom hogy olvasgass fórumokat, itt is, máshol is, oldalakat, amik a telefonnal, sw-vel foglalkoznak, hogy bővítsd az ismereteidet. Nyilván nem kell programozóvá állnod, de pl. én sem vagyok az, de az évek során összegyűjtöttem annyi tapasztalatot és tudást ilyen téren, hogy nagy mértékben már magamra is számíthatok, ha mélyebben bele kell(ene) nyúlni a gépbe. Egyébként pedig kérdezni nem bűn, csak ésszel.:)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7021) csokimikulas válasza máyköl (#6987) üzenetére


csokimikulas
tag

Nekem 4.3.3. JB nélkül, és nekem is csinálta már Facebook üzenetíráskor, hogy nem tűnt el a billentyűzet, csak ha kilőttem az alkalmazást és visszaléptem.

(#7022) máyköl válasza csokimikulas (#7021) üzenetére


máyköl
veterán

Aha, akkor az 4.3.3 bug. :((
Kicsit bugos lett tényleg ez a 4.3.3, a múltkor említett home gomb problémák is majdnem mindenkinél vannak. 2x érzékeli, és a multitask jön elő, közben csak 1x nyomtam meg. Napi többször csinálja.

(#7023) csokimikulas válasza máyköl (#7022) üzenetére


csokimikulas
tag

Nekem dettó.:S Naponta többször, időnként sokszor kell megnyomnom, hogy felfogja és a csúszka sem az igazi. Néha nem tudom felvenni, mert befagy, néha visszaugrál elhúzáskor. Reméljük az 5-ös masszívabb lesz.:)

(#7024) máyköl válasza csokimikulas (#7023) üzenetére


máyköl
veterán

Nekem is múltkor mikor hívott valaki, és húztam el a csúszkát, a felénél kb. befagyott, én meg lesokkoltam hirtelen. :DDD
4.2.1 -ben talán mintha kevesebb bug lett volna.

(#7025) Joe bácsi válasza csokimikulas (#7023) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Nekem a 4.3.5-ös sw-el semmi bug, se fagyás.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#7026) runner 125 válasza máyköl (#7009) üzenetére


runner 125
nagyúr

Eh, ez is előfordult nálam a múlt héten, konkrétan az Installous keresőjére kattintva egyszerűen alig bírt felugrani. Kb. 3-4. kattintásra jött elő.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7027) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Szép napot mindenkinek
iPhone 4 vásárlása előtt vagyok.Szerintetek kell rá vennem védőfóliát,vagy nem szükséges?
Minden telefonomra nagyon vigyázok, ha nem rakom egy zsebbe semmivel akkor szerintetek karcos lessz?

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#7028) Otisz válasza CoDWaW07 (#7027) üzenetére


Otisz
őstag

Akkor nem lesz karcos.

(OO[IIII][IIII]OO)

(#7029) plus44 válasza CoDWaW07 (#7027) üzenetére


plus44
veterán

Olvass vissza, vagy üsd be a keresőbe a címszavakat. Segítek, felhasználótól függ, de abban mindenki egyet ért, hogy előre semmiképp se rakj, mert akármit is veszel rá, a színek nagyban invertálódnak majd, bár állítólag az SGP fóliái ilyen téren nem olyan rosszak, de a képernyőn az ujj siklását az is megnehezíti valamennyire. Hátra rakhatsz ha nagyon muszáj, de nélküle sem lesz karcos, ha nem ezzel akarsz csiszolni.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7030) CoDWaW07 válasza plus44 (#7029) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Otisz és plus44
köszönöm a segítséget:)
Sokan mondtak mindenféle véleményt,hogy kell meg hogy nagyonkönnyen karcos lesz, ezért gondoltam megkérdezem itt.
Azért gondoltam úgy hogy nem szeretnék rá fóliát venni mert eléggé elrontják a kijelző minőségét,meg az egész telefon olyan mattos lett tőlük.

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#7031) plus44 válasza CoDWaW07 (#7030) üzenetére


plus44
veterán

Előre nem kell semmi sem, hátra meg ízlés kérdése. Van 200 féle, fényes, matt, acélos, gumis, bőr vagy szénszálas hatású, de mondom, ha nem akarsz és nem dobálod, akkor nem lesz karcos. Egy ideje megvan már az enyém, bőr tokban hordom, semmi baja sincs.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7032) Játékos válasza plus44 (#7029) üzenetére


Játékos
addikt

A képernyőre szerintem csak a 300 Ft-os ótvarakat, meg Invisible Shieldet nem ajánlanak. (Én legalábbi ezt olvastam.) IS-t láttam is a 3g-men, megriadtam, le is téptem róla rögtön. Azóta Brando Ultra Cleart használok minden telefonomon, és gyakorlatilag észre sem veszik az emberek, hogy fólia van rajta. :N Nem olcsó kategória, de én nem sajnálom róla.

CoDWaW07
egy minőségi fólia nem ront rajta látható módon. Biztos lehet mérni műszerekkel, de a szemed nem lát különbséget.

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#7033) pingwin92


pingwin92
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Valami hozzáértő meg tudná mondani, hogy azzal h jailbreakeled a telót a cydián kívül mik (milyen mappák) kerülnek be a var/stash/Applications mappába?

(#7034) plus44 válasza Játékos (#7032) üzenetére


plus44
veterán

Mondtam, hogy esetleg az SGP (ezek szerint más) fólia annyira nem rontja, de hogy a kezed nem ugyanúgy csúszik rajta, az biztos.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7035) Játékos válasza plus44 (#7034) üzenetére


Játékos
addikt

Szerintem könnyebben. :K Amin meg nagyon jól csúszik, és nem is maszatolódok, az a matt Brando. Viszont ez már kifejezetten rontja a kép minőségét. :K

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#7036) plus44 válasza Játékos (#7035) üzenetére


plus44
veterán

Tökéletes megoldásnak akkor a fólia nélküli puci kijelző marad. :D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7037) Játékos válasza plus44 (#7036) üzenetére


Játékos
addikt

NEKEM az Ultra Clear tökéletes. Senkit se fogok rábeszélni, de nekem tökéletes. :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#7038) P3TR!CK


P3TR!CK
senior tag

Hát emberek, én így egy nap használat után kijelenthetem, hogy ez a telefon maga a tökéletesség. Nagyon nem bántam meg, és ha egyszer le is cserélem, csak iPhone-ra. Örülök, hogy köztetek lehetek. :R

(#7039) CoDWaW07 válasza Játékos (#7032) üzenetére


CoDWaW07
őstag

plus44, Játékos
Rendben:)lehet veszek vmilyen fólit rá, aztán ha nemjó akkor max leveszem:D

P3TR!CK: használd egészséggel:)

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#7040) plus44 válasza Játékos (#7037) üzenetére


plus44
veterán

Nyilván a személyes preferencia a lényeg, én kicsit idegenkedek, aztán ki tudja?:)

P3TR!CK: gratulálok, nem fogod megbánni, üdv itt.:)

CoDWaW07: pontosan, csak te tudod eldönteni, hogy mi jó neked.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7041) hemaka válasza plus44 (#7036) üzenetére


hemaka
nagyúr

Én nem használok semmit(se elöl, se hátul), annyira nem tűnik karcosnak, bár elég retkes, lehet amiatt nem látszik.
Mi (bnő+én) mondjuk nem tartozunk a nagy telefon kímélők közé. :N

[ Szerkesztve ]

(#7042) plus44 válasza hemaka (#7041) üzenetére


plus44
veterán

én sem kifejezetten, bár nekem is maszatos, de ha már nagyon, akkor annyit csinálok, szemüvegtisztító kendővel áttörlöm.:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7043) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Amúgy a 4-esnek az üvege kb mennyivel könnyebben karcolódik mint a 3g(s)-nek?

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#7044) Otisz válasza CoDWaW07 (#7043) üzenetére


Otisz
őstag

Véleményem szerint ugyanúgy.
Nekem a 3GS-en lett anno egy apró karc, a páromnak pedig az i4-esén.

(OO[IIII][IIII]OO)

(#7045) plus44 válasza CoDWaW07 (#7043) üzenetére


plus44
veterán

papíron jobb az i4, de ez elmélet. Mindkettő karcolódik, ha kulcsok közé rakod, vagy ha rámész késsel. Normál használat mellett a 3G(S) sem karcolódott (bár a kijelzőn kívül minden más igen...).

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7046) CoDWaW07 válasza plus44 (#7045) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Értem, egyik ismerősöm aztmondta h az iPhone 4-e nagyon könnyen karcolódik és amikor szárazvolt a keze akkoris megkarcolta, bár én nem hiszem hogy így elrontották volna, mert én a 3G-m plexijén 1 karcot sem sikerült összehozni

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#7047) Otisz válasza CoDWaW07 (#7046) üzenetére


Otisz
őstag

Ennyire azért nem vészes.

(OO[IIII][IIII]OO)

(#7048) plus44 válasza CoDWaW07 (#7046) üzenetére


plus44
veterán

? mikor száraz volt a keze, akkor is megkarcolta? A bőrével az edzett üveget? Laza...

CragON: megy

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7049) CragON


CragON
aktív tag

I4-nél gps használat közben lehet telefonálni? A kettő megy egyszerre?

(#7050) CoDWaW07 válasza plus44 (#7048) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Úgytűnik h akkor ő nagyban tolja:D
Ha most veszek egy iPhone 4-et akkor a 3G-s(4.1) backupomat rá tudom tölteni?

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.