Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6601) R2D20208 válasza CragON (#6600) üzenetére


R2D20208
addikt

Mint irtam , nekem már elküldte a címét, és kamut nem irhat...Tehát tiszta. Én már küldöm az előleget. Még 7 db van neki.

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#6602) máyköl válasza R2D20208 (#6601) üzenetére


máyköl
veterán

Írj ha megjött a telefon, mert ennyiért tényleg jó...
Mitől vagy egyébként annyira biztos, hogy nem kamu címet adott meg?

(#6603) CragON válasza R2D20208 (#6601) üzenetére


CragON
aktív tag

Én személyesen fogom odaadni az előleget és elkérem a lakcímkártyáját. Ha esetleg gond van vele jelezd Nekem és elintézem, hogy visszakapjuk a pénzünket!

(#6604) R2D20208 válasza máyköl (#6602) üzenetére


R2D20208
addikt

Nem adhat meg kamu cimet. Mert külföldről utalom neki a pénzt, ahoz kell egy iban kód (nemzetközi bamkszámlaszám)
Egy swift kód , és egy ehhez a bankszámlaszámhoz tartozó pontos cim. Ha ez nincs és nem stimmelnek az adatok, nincs átutalva a pénz, visszajön a főbankomba.

Cragon Ő nem fog nyomozosdit játszani veled. Vaterán is megirta, nincs bizalom? Mennj a boltba, van vevőm a teóimra. És ha tiszta, igaza van. Unja már a sok igazoltatást. A Vatera ilyen oldal. Van aki az egészet előre kéri. Egyébként olvasd el a beszélgetésünket EIGHT8 a nevem vaterán.

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#6605) rolcsibácsi válasza Misi1979 (#6501) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

ja vagom hogy jobban merul, de az volt a kerdes hogy ha a mobilnetet kikapcsolom az szamit e valamit? nem netezni akarok csak telefonalni 3g halozaton..

(#6606) R2D20208 válasza máyköl (#6602) üzenetére


R2D20208
addikt

Vasárnap utazok haza, csütörtök max péntekre irta tuti megjön.Jelzek milyen ok? Egyébként még 7 órás az aukció ha jól láttam.

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#6607) CragON válasza R2D20208 (#6604) üzenetére


CragON
aktív tag

Ok, de itt nem egy nyalóka áráról van szó, hanem 48.500 Ft-ról. Ilyen összegnél azért már izgat, hogy esetleg megloptak. A címet meg megmutatja azt írta. Sima ügy ha baj lesz tudom kit, hol kell keresnem.

Rájöttem ki vagy, olvastam.

[ Szerkesztve ]

(#6608) R2D20208 válasza CragON (#6603) üzenetére


R2D20208
addikt

Látom tárgyaltál már vele. Feletted vagyok tárgyalásban :O

Max összefogunk :))) (nem lesz gond. Én már beszéltem vele)

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#6609) CragON válasza R2D20208 (#6608) üzenetére


CragON
aktív tag

Hja, csak én még bizonytalan vagyok. :)
De leütök én is egyet.

(#6610) DanielK válasza R2D20208 (#6599) üzenetére


DanielK
addikt

Ez nagyon jó, de sajna nekem nem játszik, mert most egy összegben nem tudnám kiperkálni. :(
A Vodafone-nál meg részletre veszem (0% THM, csak havonta kell kifizetnem a 107E Ft, így "csak" egy 10-sel több)

(#6611) R2D20208 válasza DanielK (#6610) üzenetére


R2D20208
addikt

Ahhoz képest hogy t előtt irtuk leht, meg hogy hu. Megléptem :-D De sgs - em megmarad romolni :DDD

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#6612) CragON válasza DanielK (#6610) üzenetére


CragON
aktív tag

A részletelés a legrosszabb fizetési mód. Sokáig tart és el vagy kötelezve. Volt benne részem többször is, de hát mit csináljon az ember ha máshogy nem megy....Szerencsére ezt megveszem egy összegbe.

(#6613) Csabee. válasza CragON (#6609) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nem akarok vészmadár lenni, de az eddigi negatív értékelése a csávónak az mostanában történt...

Üdv: Csabee.

(#6614) CragON


CragON
aktív tag

A fényképen amit feltett a dobozon rajta az azonosítószám.
Lecsekkoltam:

Repairs and Service Coverage: Active
Your product is covered for eligible hardware repairs and service under Apple's Limited Warranty.
Estimated Expiration Date: June 5, 2012

(#6615) R2D20208 válasza Csabee. (#6613) üzenetére


R2D20208
addikt

De az nem telefonos, és nem ő volt az eladó.

Ez mit akar jelenteni ez a lecsekkolás ? Mit jelent ez a dobozon?

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#6616) CragON válasza Csabee. (#6613) üzenetére


CragON
aktív tag

OK, még nem ütöttem le :) , de lefogom.

Személyesen fogok vele találkozni és lakcímkártyát is fogok kérni. Ha átver nem ússza meg, max ha eltűnik Magyarországról.

(#6617) CragON válasza R2D20208 (#6615) üzenetére


CragON
aktív tag

Semmit tulajdonképpen csak annyi, hogy az a telefon ami a képen van garis-e. És az.
Beírod az azonosítószámot és láthatod, hogy garis-e vagy nem és meddig.
Természetesen azt amit kapsz azon is megnézheted.

(#6528) icecave válasza pite4 (#6524) üzenetére

[ Szerkesztve ]

(#6618) CragON válasza CragON (#6616) üzenetére


CragON
aktív tag

6562 van kép is.

(#6619) Misi1979


Misi1979
őstag

Ha nem jonne ossze a sztori, irjatok, tudok segiteni ilyen esetben.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#6620) CragON válasza Misi1979 (#6619) üzenetére


CragON
aktív tag

Köszi!

(#6621) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Hú micsoda bűnbarlang feleling van itt :D

(#6622) manchester85 válasza CragON (#6612) üzenetére


manchester85
addikt

Miért is? Ha 0% a THM, (márpedig annyi) akkor ugyanazt az összeget fizeted ki. Ha megvan a teljes összegre a pénzed, akkor beteszed a bankba, lekötöd, vagy csinálsz vele, amit akarsz, és mindig csak az esedékes összeget fizeted ki. Ennek mi köze az elkötelezettséghez? Ha amúgy is előfizuval veszed, akkor már nem mind1? Persze, nyilván abban is van logika, hogy az ember szeret valamin minél előbb túl lenni, ha tud, de semmi észérv nem szól az ellen, hogy mitől rosszabb 12 hónap alatt ugyanazt az összeget kifizetni, mint egyszerre, hogyha az összeg nem változik. Addig is nálad a pénzed...

i6 Silver

(#6623) DanielK válasza manchester85 (#6622) üzenetére


DanielK
addikt

:R Köszönöm! Én is így gondoltam. Smart 200 előfizetéssel 107.000,- Ft. Egy összegben otthagyok most 25.990,- Ft-ot és utána 12x6.899,- Ft. Az előfizetésem most is 6.000,- Ft. Tehát az nem változik, csak egyben fizetem. -> szerintem jól járok. :K

(#6624) CragON válasza manchester85 (#6622) üzenetére


CragON
aktív tag

A lényeg abban amit írtam csak annyi, hogy én szeretek egyből túl lenni, minthogy 12 hónapon át részletekben fizessem. Így a pénz nincs nálam, viszont a telefon már az enyém.
Mind ez csak nézőpont kérdése, ki így, ki úgy.

(#6625) DanielK válasza CragON (#6624) üzenetére


DanielK
addikt

Akkor én is egy összegben venném, ha független lenne. De ha így is úgy is a vodánál van hűségem, akkor nekem mindegy ilyen szempontból.

CragON: így megértem. (ősrégen én is az voltam...)

[ Szerkesztve ]

(#6626) CragON válasza icecave (#6512) üzenetére


CragON
aktív tag

Milyen az a nem eu-s töltős hanem ez a 3 "p*csű" hálózati adapterres? Amerikai szabványos hálózati töltő+ adapter eu-ra?

(#6627) CragON válasza DanielK (#6625) üzenetére


CragON
aktív tag

Telenoros vagyok nincs más választásom :), vagyis van de azzal nem élek.

(#6628) manchester85 válasza DanielK (#6623) üzenetére


manchester85
addikt

Mindenesetre és továbbra is tartom, hogy már nem vennék iPhone-t az új megjelenéséig. (Korábban kifejtettem, miért) Mivel az Apple évente ad ki telefont, így nagyon logikusan fel van építve, hogy melyikre kb. mennyi support várható, a régebbi modellek pedig szépen-lassan egyre kevesebb támogatást kapnak, újabb firmware-ekkel lassulnak, stb. Nem véletlen, hogy mindenki őrjöngve rohan az első nap megvenni. Szerintem ezek közül rengeteg tudatos vásárló is van. Minél előbb megveszed, annál többet fog érni, mikor el akarod adni, annál hamarabb vehetsz újat, annál tovább lesz support, stb. Ez a logika az összes többi gyártónál nem működik, mert ott pont inkább az a jellemző, hogy a megjelenés után kicsivel már zuhan a készülékár. Ez az Apple-nél viszont nincs így, gyakorlatilag a bevezetés napjától a következő modellig ugyanannyi marad az ár, sajnos vagy nem sajnos. Viszont az új modell is a régi árán nyit, az Apple legalább is annyiért fogja adni. Persze, ha az első iPhone-od lesz, csapj bele, csalódni semmiképp nem fogsz, de racionálisan semmiképp nem jó döntés, mert ugyanennyi lett volna a bevezetéskor is. (Bár a vodánál azt hiszem, akkor még nem volt részletfizetés) Így pedig könnyen lehet, hogy 2-3 hónap múlva már bánni fogod a dolgot. Én pl. ennyi pénzért nem szeretnék nyár végére másodmodellt.

i6 Silver

(#6629) DanielK válasza manchester85 (#6628) üzenetére


DanielK
addikt

Most megveszem párom előfizetésére a 4-et, neki odaadom az SGS-t (neki még nem volt okostelefonja, azon gyakorol egy picit). Jövőre meg megveszem az enyémre a 5-öt (februárban már vehetek) és akkor megkapja a 4-et párom. Én így gondoltam ki. Még nem volt apple termékem. Ha nem tetszene, akkor megyek vissza az SGS-re és ő kapja meg a 4-et. :DD
Szerintem nem reklámozná a 4-gyel az új ios-t, ha azon annyira sz*r lenne. :N

(#6630) D@niel válasza manchester85 (#6628) üzenetére


D@niel
addikt

A közepe, az 1. nap megvenni, mert később is ugyan annyi, stb. jó meglátás, +2

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#6631) manchester85 válasza DanielK (#6629) üzenetére


manchester85
addikt

"Szerintem nem reklámozná a 4-gyel az új ios-t, ha azon annyira sz*r lenne."

Most még nem is lesz az, de iOS 6-tal már nem biztos, hogy annyira jó lesz. Márpedig mire kijön az iOS 6, még mindig lesz 1 év hűséged. Tehát mikor a hűséged félúton lesz, akkorra az iPhone 4-nél már két újabb modell lesz. Mondjuk, ha lepasszolod a párodnak, akkor mind1, de valaki mindenképp szarul jár, hidd el. :K Én anno 3G-t vettem a 3GS megjelenése előtt, de az ugyanebben a konstrukcióban 60k volt, nem 110. Azt se birtokoltam túl sokáig csúcsmodellként, de 60-ért ez belefért, 110-ért viszont nem díjaztam volna, ha 1 év után új OS-szel használhatatlanná válna a telefonom. Én már a bevezetéskor is sokalltam ezt az árat, (t-mobile-nál, vodánál egyaránt) de közel egy év után egészen felháborítónak tartom. Ha ez a jövőben is így lesz, rögtön a megjelenéskor érdemes csak megvenni, nincs mese. (Nyilván a használt piacon vagy fekete importnál drasztikusan is eshet az ár, tehát csak a hivatalos beszerzésre gondolok, amibe a külföldi kártyafüggetlen ár is beletartozik, mert az se változott és nem is fog az új megjelenéséig...)

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#6632) Peti567


Peti567
aktív tag

Sziasztok!

Valóban nem lehet az igo primóban kordináta alapján keresni vagy csak én nem találom?
Mennénk Erdélybe a jövőhéten, túrázni is, szükségem lenne erre a funkcióra...

Megvan, tárgytalan, egyebekbe volt.... huhhh :D

[ Szerkesztve ]

(#6633) icecave válasza CragON (#6626) üzenetére


icecave
nagyúr

Ilyen: [link] Sima átalakitóval (kb 300 ft) használható töltésre itthon is.

(#6634) Játékos válasza Peti567 (#6632) üzenetére


Játékos
addikt

De lehet! :K

Keresés menüpont, "Egyebek", ott a koordináták. :K Még a telcsin lévő fotókra is rákeres! :K

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#6635) DanielK


DanielK
addikt

A Vodafone-nál ingyen navigáció van iphone-ra. :C Ez jó! +10E Ft-ért ez is van. :P ;]

(#6636) GALARDO válasza DanielK (#6635) üzenetére


GALARDO
addikt

A T-nél is van. :P

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#6637) CragON válasza DanielK (#6635) üzenetére


CragON
aktív tag

tudtommal lehet rá tenni navigációt mást is és azok is ingyenesek.

(#6638) Játékos


Játékos
addikt

A T-nél Navigon van, ugye?! :U

DanielK:
A +10k-t szerintem kicsit elszámoltad, mert a Magyar-Román IGo 20 dollár a Store-ban. A Vodáé meg csak Magyar, sz'al a 10k-tól igen arrébb vagyunk. :K

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#6639) CragON


CragON
aktív tag

Nokia blucuccos autókihangosító hogy barátkozik meg az Iphone-nal?

(#6640) Nocsesz1 válasza CragON (#6639) üzenetére


Nocsesz1
senior tag

#6585

HAJRÁ VIDI !!

(#6641) Solar_Wind válasza Játékos (#6638) üzenetére


Solar_Wind
senior tag

Navigon, igen. 20 EUR az igo Hun-Rom.

(#6642) CragON válasza Nocsesz1 (#6640) üzenetére


CragON
aktív tag

:R :R

(#6643) CragON válasza R2D20208 (#6608) üzenetére


CragON
aktív tag

Megtettem, :)) holnap személyesen előlegezek. Pénteken megy Németbe.

(#6644) samgar válasza DanielK (#6635) üzenetére


samgar
őstag

De ezek jelentős adatforgalmat bonyolítanak le. Ami külföldön elég gázos :U

Oppo Find X5 PRO

(#6645) DanielK válasza samgar (#6644) üzenetére


DanielK
addikt

Hogy-hogy? Nem offline navigációt adnak? Úgy tudom, hogy egy iGo-t adnak Mo. térképpel. Nem?

(#6646) Játékos: nekem elég a Mo.i navi.

[ Szerkesztve ]

(#6646) Játékos válasza samgar (#6644) üzenetére


Játékos
addikt

Az ingyenes az csak Magyarországi. Az valóban elég gázos külföldön! :DDD
Másrészt nem kell naki "adat", kizárólag GPS jel.

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#6647) Játékos válasza DanielK (#6645) üzenetére


Játékos
addikt

Értem én, csak samgar-nak válaszoltam, saját szavaival. :K Én egyébként megvettem az iGo-t, majd kb. 1 hét múlva kaptam értesítést a Vodától, hogy "jajj, de király! tölthetem le ingyen!" :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#6648) CragON válasza Játékos (#6647) üzenetére


CragON
aktív tag

mennyibe fájt?

(#6649) GALARDO válasza Játékos (#6647) üzenetére


GALARDO
addikt

De úgy tudom az nem IGO Primo.Ugye?

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#6650) JamesHun válasza GALARDO (#6649) üzenetére


JamesHun
addikt

ez még nem, de majd egyszer felfrissítik

adatgenerálása szerintem csak annyi, hogy lecsekkolja az érvényességet, bár azt lehet csak elsőre futtatja le

nekem is megvan a normál igo primo és már horvát térképet is megvettem hozzá
bár elég zavaró, hogy a horvát résznél jó pár dolog (pl a kurzor közelében lévő helyek rész horvát infókat ad ki :P ) nem magyar, nem is angol, hanem horvát

SeriesX: JamesSHun

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.