Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33001) Phantomhive válasza Csabee. (#32999) üzenetére


Phantomhive
aktív tag

Használsz valamiféle fülhallgató eszközt?
mi ha azt használtunk, akkor iszonyat durva visszhangokat tapasztaltunk sajnos :(

[...] and on the sixth day God created Manchester

(#33002) vadászcsiga válasza Csabee. (#32999) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ma dél körül beszéltem anyámmal ő panaszkodott hogy visszhangzik a vonal, én nem hallottam semmi ilyet.

(#33003) majestic válasza Kommy (#33000) üzenetére


majestic
őstag

Ez is megtörtént! Sőt a fenti procedurát töltőröl is megismételtem.

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2024), G30

(#33004) Csabee. válasza Phantomhive (#33001) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Igen Headsettel használom, és elég dúrván szar a vonal... akkor nem csak nálam van ilyen?!:.

Üdv: Csabee.

(#33005) LogitechG15


LogitechG15
tag

Ma a kezembekerült egyik osztálytársam i4-e és azt fedeztem fel, hogy gépelésnél más a "kiosztás" mint amihez szoktam 5.0.1-es i4-en sem ilyen van. Mégpedig abban tér el, hogy ha rajtatartom az ujjam pl az "i" betűn először is a kis sávban nem kis betűk ugranak fel, hanem nagy betűk, ami nem annyira szembetűnő, viszont nem jelenik meg x féle i betű hanem csak az "Í" így ha ékezetes betűt akarok írni nem kell huzigálni az ujjam csak rajtatartom és rögtön hosszút dob ki. Plusz a felső sorban ha ottartom az ujjam számokat is írhatok a betűs billentyűzeten... Megkérdeztem a gazdáját, hogy hogy csinálta, mert jb-s és azt gondoltam vmit felrakott rá, de azt mondja eredetileg ilyen volt neki és még csaj is, szóval nem is érti miről beszélek.. :DD Valaki nem tudja, hogy lehet ilyen billentyűzetet beállítani? Mert sokkal kézreállóbb így ékezetes betűket írni.
Ha valaki nem érti holnap vagy hétfőn levideózom miről beszélek :))

[ Szerkesztve ]

(#33006) KonzolKartel válasza LogitechG15 (#33005) üzenetére

Asszem magyar bill. fix. Szifon repon fent van. ios5-ot még nem támogatja.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#33007) LogitechG15 válasza KonzolKartel (#33006) üzenetére


LogitechG15
tag

Elképzelhető, mert 4.3 körüli os van neki rajta. De akkor hogy létezik, hogy nem tud a telepítéséről? :DDD

Más: Annyira kiváncsi lennék, hogy a répában függetleníti a szolgáltató a készülékeket és hogy eddig miért nem szivárgott ki a módszer. expressz.hu-n van egy ember aki angol függő telókat tud véglegesen függetleníteni imei szám alapján (oda sem kell neki adni a telót csak a számot) és ezt sem értem, hogy akkor itthon miért nem?!

[ Szerkesztve ]

(#33008) b4zsi-


b4zsi-
őstag

A következő kérdésnek nem sok köze van iphonehoz, de fontos lenne. A mobilos mobilarénán csak a kedvenc témákat látom. Nem lehet valahogy beállítani , hogy legyen az Itt szóltam hozzá utoljára fül meg az Apróhirdetés fül... Meg a hozzászólásnál se jelenik meg csak az off ( link,kép,dőlt,félkövér hiányzik). Vagy Ti teljes verzióval szerkesztetek "komolyabb" hozzászólásokat?

[ Szerkesztve ]

(#33009) Zoona válasza Csabee. (#32999) üzenetére


Zoona
aktív tag

Néha néha nekemis feltűnt, de csak régebben

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#33010) majestic


majestic
őstag

Akkor legalább annyi segítsetek, hogy a Starking az jó szevíz?

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2024), G30

(#33011) LogitechG15


LogitechG15
tag

Amiket a netről lehet leszedni fw-ket azok megegyeznek a gyárival? Mert holnap egy független 3gs megvételét tervezzük, de egy mekiben találkoznánk és elég necces lenne leszedni ott helyben a fw-t hogy kiderüljön, valóban gyári független-e...:S
ittakary: Köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#33012) ittakary válasza LogitechG15 (#33011) üzenetére


ittakary
nagyúr

Persze. Innen szedheted :)

(#33013) vadászcsiga válasza b4zsi- (#33008) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én teljes verzióban olvasom a fórumot a mobilnezettől agyfszt kapok nem lehet rendesen hsz-t írni sokszor a felkínált szó belelóg az ok gombba és ha megpróbálom megnyomni az x-et ha mégsem kell a szó, elküldi a szöveget felkészen.

[ Szerkesztve ]

(#33014) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

Na felraktam sikerült:)
Viszont nem pakolta át a kontaktokat stb , ezt valahogy még meg lehet csinálni utólag hogy visszarakja?

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#33015) Csabee. válasza Zoona (#33009) üzenetére


Csabee.
nagyúr

A T-mobile állítja hogy náluk nincs gond, hanem a készülékemmel van a baj...

Üdv: Csabee.

(#33016) kisÁdi


kisÁdi
aktív tag

Szerintetek kibír egy napot az iPhone 3GS egy napot kijelzővédő fólia nélkül?Nem akarom hogy karcos legyen.

(#33017) Xero


Xero
nagyúr

Hülye kérdés:
Mivel Pod2G is rábólintott az 5.0.1-re gondoltam feltolom, így marad lehetőségem az SBSettings-re, és talán javul is valamit a 4S, bár nem mintha sok gondom lett volna vele.
Úgy voltam vele, hogy az OTA úgyis az újabb 5.0.1-t rakjak fel. Szóval készüléken gyorsan letudtam a dolgot.
Az elképzelésem ellenére, mégis 9A405-ös build került föl. Nem nagy gond, de úgy vagyok vele, ha már van újabb és ugyan úgy supportált lesz JB fronton akkor mi a francért nem az van fent!?
Nyilván egyből rá akartam küldeni egy alt-updatet betallózva a 9A406-ot, de a kedves iTunes visszadobta. Shsh-m van 5.0.1, 5.0.1(9A406), 5.1b.
Van értelme bohóckodni vele, vagy van valami egyszerűbb workaround a dologhoz?
Első blikkre tinyumbrellara gondoltam, de nincs kedvem nekifutni, ha van valami egyszerűbb.

(#33018) kisÁdi


kisÁdi
aktív tag

Bocsánat a kettő egy napot-ért :R

(#33019) manchester85 válasza Xero (#33017) üzenetére


manchester85
addikt

Jó lenne tudni, hogy milyen hibaüzenetet dobott.

i6 Silver

(#33020) Xero válasza manchester85 (#33019) üzenetére


Xero
nagyúr

A készülék nem jogosult szerinte a betallózott 4A906-ra. Most nyomtam egy sima restore-t. Meglátjuk mi kerül rá.

szerk: Nos a sima restore-ra is ezt dobta. Ezt most nem tudom igazán hova tenni. Utánanézek.

szerk2: Azt hiszem rájöttem. User error volt. TU-ban szerintem úgyhagytam a Cydia kapcsolót.

[ Szerkesztve ]

(#33021) aggressor válasza FefeeX (#32917) üzenetére


aggressor
aktív tag

nekem is vastag dobozban volt.. gyári független, de Angliából hozták. 3 ágú a töltő, de 220-as 300ft hozzá egy átalakító. láttam valamelyik agyvelő 110 voltosnak írta.. az az usa-ban van, ott meg nincs sim kártya.

[ Szerkesztve ]

(#33022) DanielK válasza ferofacee (#32976) üzenetére


DanielK
addikt

Jó kérdés, sajna nem tudom. A 2.-ra a válaszom: beállítások/ mail, kontaktok/új/iCloud és ott felajánlja, hogy újat hozol létre. Ha megvan, akkor az iCloud fülön a Gmailt törlöd és beállítod ezt az újat.

(#33023) _ak_ válasza majestic (#33010) üzenetére


_ak_
addikt

[link]

Let's begin, de gozaimasu!

(#33024) sbazsi


sbazsi
veterán

Adott egy iphone, és egy ipad, és 2 pc.
Az iphone, és az ipad az 1. számú géppel volt eddig kapcsolatban.
A jövőben azt szeretném, hogy az ipad az 1. sz géppel legyen csak kapcsolatban (ezzel ninics is gond), az iphone pedig a 2. sz géppel.
Mi a teendő?
Vagyis: hogy tudom úgy feltenni a 2. sz gépre az itunes-t és csatlakoztatni a telefont, hogy ne törölje a rajta lévő adatokat?
És hogy tudom 1. sz gépről törölni az iphone-hoz tartozó adatokat?

(#33025) aggressor válasza :MTC:kandur (#32665) üzenetére


aggressor
aktív tag

beviszitek a telefont az istyle-be.. igyen megnézik.

(#33026) Kommy válasza sbazsi (#33024) üzenetére


Kommy
veterán

[link]

vagy fogod a saját könyvtárad /music (zene) / iTunes könyvtárat felrakod egy pendrive-ra
felrakod az iTunest a másik gépre, akáthova elhelyezheted a pendrive-ra tett itunes könyvtárat, csak első indításkor nyomd a shift gombot az itunes indításakor és válszd ki az iTunes könyvtárat, benne lesz minden a backup kivételével.

[ Szerkesztve ]

(#33027) fazr válasza aggressor (#33021) üzenetére


fazr
senior tag

Már hogy ne lenne USA-ben sim kártya? AT&T? Unlocked iPhone?

[ Szerkesztve ]

(#33028) sbazsi válasza Kommy (#33026) üzenetére


sbazsi
veterán

:R

ha "pendrájvozok", akkor ha a a music mappába teszem, akkor jól sejtem, hogy shift sem kell :F

(#33029) Kommy válasza sbazsi (#33028) üzenetére


Kommy
veterán

igen jól

(#33030) sbazsi válasza Kommy (#33029) üzenetére


sbazsi
veterán

köszönöm

(#33031) eszgé100


eszgé100
őstag

Keresgélés közben találtam egy ilyen topikot, és azon gondolkoztam jb-vel lehet hasonló munkákat összehozni, vagy ezt csak a droidosok tudják?

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#33032) Lmh


Lmh
őstag

Sziasztok! Alap kérdés: lehet olyat csinálni, hogy ne tudjanak engem hívni ( jelezzen nekik foglaltat vagy nem elérhetőt ) de tudjak kőzben netezni meg minden mást használni?
Előre is köszi!

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#33033) Xero válasza Lmh (#33032) üzenetére


Xero
nagyúr

Vagy airplane mode és wifi kapcsolat, vagy ha mobilnet kell akkor iblacklist JB-el.

(#33034) Phantomhive válasza Lmh (#33032) üzenetére


Phantomhive
aktív tag

Bekapcsolod az Airplane mode-ot, ami ki fog lőni minden vezeték nélküli dolgot, majd ezután visszakapcsolod a wi-fit, hogy tudj netezni.

[...] and on the sixth day God created Manchester

(#33035) Phantomhive válasza Csabee. (#33004) üzenetére


Phantomhive
aktív tag

Ez a headsetek átka és semmi technikai magyarázatot nem sikerült rá találnunk.
Sőt, olyat is tapasztaltunk, hogy ugyan az a bluetooth headset az egyik telefonnál iszonyat visszhangos volt, míg egy másik gyártó készülékénél teljesen élvezhető. :F

[...] and on the sixth day God created Manchester

(#33036) mondomén válasza eszgé100 (#33031) üzenetére


mondomén
őstag

Lehet, itt van pár példa.

(#33037) CoDWaW07 válasza mondomén (#33036) üzenetére


CoDWaW07
őstag

ezeket hogy lehet berakni? :B

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#33038) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

Nem értem. Direkt hagyom futni a háttérben a DataMan-t, hogy mindig nézze az adatforgalmat, erre csak azokat az időpontokat látom, amikor belépek a programba.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#33039) kiki22


kiki22
senior tag

Sziasztok!egy olyan problemam volna ,h van 3 progi amit nem hajlando lefrissiteni az iphone mar hetek ota .nem tudom miert csinalja. Ie4 a keszulek.ha valaki tudna segite azt mekoszonnem

(#33040) samgar válasza kiki22 (#33039) üzenetére


samgar
őstag

Mi a programok neve, illetve mi a hibaüzenet? Jailbreakelt a telefonod?

Oppo Find X5 PRO

(#33041) DanielK


DanielK
addikt

Ez a LEGJOBB gazdasági program. Tegnap volt róluk szó. Ez ötvözi a HomeBudget, MoneyBook, MyWallet+ és Saver összes tulajdonságát. Ráadásul univerzális!

Van kördiagram (Saver), tudja kezelni a több számlát/készpénzt/accountot (HomeBudget), szép a GUI (MoneyBook) és WiFi-n keresztül a gépre mentheted az adatbázist (MyWallet+, bár itt a Dropbox-ba)! :R :C

A neve, ha valaki később itt visszakeresne: Pocket Expense
(Van belőle Lite verzió, először én is ezt töltöttem le. Ha utána megveszed a fizetőset, akkor van lehetőség az adatbázist egy koppintással a fizetősbe migrálni, így semmilyen adatod nem vész el, ha később veszed a fizetőset, és most egyelőre a Lite-ot használod!)

[ Szerkesztve ]

(#33042) pr0bi válasza _ak_ (#32958) üzenetére


pr0bi
senior tag

Ezt a kijelentést kicsit túlzásnak tartom. Mint általában minden Apple-al kapcsolatos téma ez is fel van fújva. Tény, hogy vannak gondok de messze nem akkora a baj.

(#33043) :MTC:kandur válasza aggressor (#33025) üzenetére


:MTC:kandur
tag

köszi. a westendben van, ugye?

★★★★★

(#33044) kenny123


kenny123
addikt

Pár napja felhoztam, hogy írtam egy max sms-nyi szöveget, de ezt az smscounter 7-nek számolta. Valaki azthiszem mondta, hogy ez azért van, mert ékezetes betűket használok, és leredukálódik az sms korlát ilyenkor. Ezt hogy lehet kikapcsolni, vagy valami? Hogy tényleg annyit fizessek, mint ahány sms-t elküldök. vagy wat

yo

(#33045) DanielK válasza kenny123 (#33044) üzenetére


DanielK
addikt

Ne használj ékezetes betűket. Kivéve az "é", mert azt nem számítja bele. Ha kell az ékezet, akkor a visszafelé hajló ékezeteket használd. (gép mellől írok, itt nincs ilyen, de megnézheted, ha írsz) Nagybetűknél akkor sem ajánlott a visszafele hajló ékezet, mert akkor is leredukálja 70 karakterre, amit megírhatsz.

[ Szerkesztve ]

(#33046) kenny123 válasza DanielK (#33045) üzenetére


kenny123
addikt

De úgy alapjáraton nem értem, miért nem szereti az ékezetes betűket? :U

yo

(#33047) DanielK válasza kenny123 (#33046) üzenetére


DanielK
addikt

Egyik telefon sem "szereti", a karakterkódolás miatt van így. Itt olvashatsz többet a háteréről.

[ Szerkesztve ]

(#33048) manchester85 válasza kenny123 (#33046) üzenetére


manchester85
addikt

Mert az sms szabvány így lett anno megalkotva. Ez nem egy olyan dolog, hogy gondolnak egyet, és változtatnak rajta.

i6 Silver

(#33049) Kommy válasza kenny123 (#33046) üzenetére


Kommy
veterán

Mert ez az sms szabványa egy akármilyen telefonról küldött ékezetes sms-ban is max 70 karakter a megengedett.

részlet a wikipedia-ról: Eredetileg 1985-ben a GSM szabványok között definiálták[1], egy üzenettel 160 karaktert lehetett elküldeni[2], ám az újabb készülékek már tudnak kezelni többrészes SMS-eket (a hálózaton keresztül több SMS-ben átmenő üzenetet egy darabban való megjelenítése), illetve a 7 bites kódolás mellett lehetséges 8 bites vagy 16 bites kódolást is választani, így 140, illetve 70 karakter fér egy SMS-be.

[ Szerkesztve ]

(#33050) kenny123


kenny123
addikt

Értem, köszönöm mindenkinek. Most már tényleg kikapcsolom a szótárat.. :D

[ Szerkesztve ]

yo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.