Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20001) pr0bi válasza puru (#19997) üzenetére


pr0bi
senior tag

Csak akkor használja, ha Te is használod a Sirit pl. időjárás lekérdezése, keresések stb. Legalábbis szerintem, üresjáraton kizárt.

(#20002) Bagan


Bagan
aktív tag

aki szereti a polcos háttereket, annak itt egy nagy felbontású i4-re :]
http://noob.hu/2011/10/29/iphone4.png

(#20003) papp_no1


papp_no1
senior tag

érdekes statisztika

(#20004) #35104512


#35104512
törölt tag

A helymeghatározás/rendszerszolgáltatásokban ezek mire valók pontosan, melyiket lehet/érdemes kikapcsolni?
Diagn. és használat, Forgalom, Helyalapú iAd hirdetések, Időzóna beállítása, Iránytú kalibrációja, Mobilhálózat keresése

(#20005) Zjunior


Zjunior
veterán

Sziasztok!

vKI MONDJA MÁR MEG LEGYEN SZÍVES HOGY AZ ÉGBE KELL FIFA12 EGYMÁS ELLEN TOLNI IPHONE-ON??
Kiakaszt felvettem barátnak is magamat!
Ipad2 ön akarok 2 iphone-nal játszani!

Please help!

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#20006) máyköl válasza papp_no1 (#20003) üzenetére


máyköl
veterán

Ezzel csak az a baj, hogy míg az Apple 1-1,5 év alatt kidob 1 (egy) telefont a piacra, addig a Samsung 5-6 okostelefont dob ki.

(#20007) vakondvok


vakondvok
tag

milyen fül(agyba dugós) vagy fejhallgatót ajánlotok(ez is olyan legyen ami kiszűri a külső zajokat)? Néha már láttam, hogy volt erről szó, de hátha most más az aktualitása. (i4S-hez)

(#20008) papp_no1 válasza máyköl (#20006) üzenetére


papp_no1
senior tag

erre pedig csak ezt tudom mondani lásd videóban 33.perctől ipodok :))

(#20009) Xero válasza papp_no1 (#20003) üzenetére


Xero
nagyúr

Az Apple nem indul alsóbb kategóriákban, és egy éves ciklusban frissít. Ezzel szemben a Samsung csak úgy lapátolja minden árkategóriában az új modelleket 3-4 havonta. Nem kell ezen meglepődni.
Elég ránézni mennyi az átlagos profitjuk egy készüléken.

(#20010) bandigno válasza AMATŐR (#19973) üzenetére


bandigno
senior tag

hülyeség, én is webes mastercardot használok (otp)! menni fog, csak pénz legyen rajta, első vásárlás értékének azért a 3x-a min. (nekem aktiváláskor ezer huf fölött zárolt)

szerk: több előzés volt, sry, csak most riadtam éjjeles után :DD

[ Szerkesztve ]

(#20011) vadászcsiga válasza vakondvok (#20007) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Itt érdeklődj inkább.

(#20012) majestic válasza bandigno (#20010) üzenetére


majestic
őstag

Én sima (nem dombornyomásos) Otp-s Mastercardot használok és minden további nélkül tidok vásárólni bármennyiért az AppStorban.

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2024), G30

(#20013) válasza puru (#19994) üzenetére



őstag

Nofene! Jönnek elő a Qualcomm hibái minha HTC-ről beszélgetnénk? Nem szeretem a Samsungot de memóriák,SoC-k rártásában jók.

[ Szerkesztve ]

(#20014) majestic


majestic
őstag

Na én jól megszívtam a 4s-el: a vibramotor működésekor recseg a rohadt hangszoró, deúgy, hogy olyan mintha szétesne az egész telefon. Zenénél, csengéskor tökéletes a hangszoró. Mivel webshopon keresztül rendeltem, vissza kellett vinnem egy t-pontba ahonnan továbbítják a webshopnak. 30 nap múlva állítólag visszaadják a pénzt. Jó buli volt az új iPhone...

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2024), G30

(#20015) Miamiquake


Miamiquake
aktív tag

Sziasztok

Tudtok nekem olyan programot mondani i4-re (4.3.5) ami automatikusan vagy legalább valahogy fel tudja venni a beszélgetéseket? Magyarán rögzíti az én hangom és a hívóét is.

Köszönöm.

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#20016) snooze válasza majestic (#20014) üzenetére


snooze
veterán

ilyenkor nem érvényes a 3napos cseregarancia?
az gáz,hogy se telo se pénz 30napig..itt sántit valami..nem?

GO Gunners!!!

(#20017) vakondvok válasza vadászcsiga (#20011) üzenetére


vakondvok
tag

köszi :)

(#20018) gabesszg


gabesszg
aktív tag

Az lenne a kérdésem, hogy iPhone 4s-hez jó a gyári iPhone 4 bumper?

(#20019) snooze válasza gabesszg (#20018) üzenetére


snooze
veterán

nem..a némitogomb miatt..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#20020) máyköl válasza Miamiquake (#20015) üzenetére


máyköl
veterán

Csak JB -vel tudsz ilyen programot feltenni, és 4.3.5 -re csak tethered JB van. Vagy fel van rakva a tethered?

(#20021) Miamiquake válasza máyköl (#20020) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

Nincs JB-elve. De mi a progi neve???

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#20022) bandigno válasza snooze (#20016) üzenetére


bandigno
senior tag

weben keresztüli rendeléskor úgy tudom 8 nap az a 3! szóval sántít vmi! nem oda kellett volna bevinni, hanem visszaküldeni és gyorsabb az ügyintézés, olvasói tapasztalatok szerint!

(#20023) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

kérdésem igazából azokhoz szólna, akik "sima" 4-ről váltottak 4S-re:
térerőben van érdemi változás?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#20024) majestic válasza HUTCHDB (#20023) üzenetére


majestic
őstag

Azt mondták a t-pontban, hogy szervízbe kellett volna vinni, de csak az iphone-t nem cserélik ki azonnal. Nekik is el kell küldeniük valami központi helyre ahol megvizsgálják és csak azután cserélik ki. Ez is legaláb 2 hét. Ma amúgy sem volt nyitva ilyen hely szerintük én pedig keddig nem mertem várni. Nem is kell ez a szar, semmi olyan dolog nem volt benne ami miatt eldobnám magam. Váltani is csak azért váltottam volna mert a csere szinte ingyen lett volna (a régit majdnem ugyanannyiért adhattam. Olna el mint amennyibe ez került volna. Majd jövőre az 5-öst megveszem.

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2024), G30

(#20025) zack


zack
nagyúr

Nekem egyébként az 5-ös szoftverrel nem kicsit romlott a beszéd minősége telefonálás közben. :( Nem tudom mit variáltak, de valamit elkúrtak, mert 4.3.5-nél nem volt ilyen gondom. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20026) kleinguru válasza Miamiquake (#20021) üzenetére


kleinguru
addikt

Ez engem is érdekelne:)!

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#20027) plus44 válasza zack (#20025) üzenetére


plus44
veterán

Alátámasztva!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#20028) sirály69 válasza plus44 (#20027) üzenetére


sirály69
őstag

Én nem vettem észre változást, de nem teljesen jó a hallásom... :DDD

Szerver Hosting Debrecenben

(#20029) HUTCHDB válasza plus44 (#20027) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

ráadásul nálam előfordul, hogy az első néhány másodpercet (amivel indítom a beszélgetésemet...általában bemutatkozás) meg kell ismételnem, mert állítólag nem hallható semmi. :F

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#20030) máyköl válasza sirály69 (#20028) üzenetére


máyköl
veterán

Én sem hallok változást, az viszont jópont, hogy nincs a 3-4mp. -es késés, miután felveszem a telefont. Ez a 4.3x -nél jelen volt...

(#20031) plus44 válasza HUTCHDB (#20029) üzenetére


plus44
veterán

Ez a késés érdekes módon akkor hardveres gond, nem szoftveres, mert nekem megszűnt 5.0val... i4-gyel

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#20032) GALARDO válasza zack (#20025) üzenetére


GALARDO
addikt

Nálam teljesen jó.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#20033) HUTCHDB válasza plus44 (#20031) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

a baj az, hogy az iOS 5-re való frissítés előtt semmi, most meg sajnos jelen van.
egyébként az is érdekes, hogy csak néha néha jelentkezik, és jelzik vissza emberek, hogy ez a gond. (mostanában rá is szoktam kérdeni :B )
ha a csoportunkon belül próbálgatom (ami ugye ingyenes) kb. 3-4 alkalommal nem, majd 1-2 alkalommal ismét jelentkezik ez a gond. :F
én viszont hangminőségbeli romlást nem vettem észre.... :N

ismét megragadom az alkalmat, hogy rákérdezzek azon dologra, hogy a 4S-nél van -e javulás térerőben?

(#20034) plus44 !
köszönöm!

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#20034) plus44 válasza HUTCHDB (#20033) üzenetére


plus44
veterán

ismét megragadom az alkalmat, hogy rákérdezzek azon dologra, hogy a 4S-nél van -e javulás térerőben?

Teljesen hibátlan, kicsit sem megy el. (mármint ha lemész a pincébe akkor nyilván nem lesz), de amúgy minden rendben van vele.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#20035) #35104512 válasza máyköl (#20030) üzenetére


#35104512
törölt tag

Nálam is megszűnt ios5 -el a 3-4mp kihagyás, és a minőséggel sincs semmi probléma.

erre esetleg valaki? :)

[ Szerkesztve ]

(#20036) whitezo88


whitezo88
nagyúr

az miért ha van "retail" Messenger Appnál akkor is szokott jelezni onlinenak, ha kilövöm a futását, valamint néha jön notifikáció ha írnak, néha meg nem.

[ Szerkesztve ]

(#20037) plus44 válasza whitezo88 (#20036) üzenetére


plus44
veterán

Na ez engem is érdekelne, bár lehet nem egyről beszélünk. Facebook Messenges app-járól van szó? Mert nekem ki van kapcsolva a chat, meg ki is vagyok jelentkezve, mégis 24 órában online-nak mutat. :(((

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#20038) whitezo88 válasza plus44 (#20037) üzenetére


whitezo88
nagyúr

MSNről, de akkor nem ritka gond ez :) a push/fetch meg szintén nem űködik tökéletesen, egyszer jön noti, egyszer nem. (mail, facebook, msn, stb)

(#20039) Mr. Teddy válasza whitezo88 (#20036) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Úgy van megcsinálva, hogy bejelentkezve maradsz még x ideig. És ha jön üzi, akkor pushban megkapod. Beállításokat nézd meg. Anno ugye nem volt multitask és ezzel váltották ki azt a paradoxont, hogy online legyen az ember, de azért közbe futtathat más progit is.

(#20040) kisÁdi


kisÁdi
aktív tag

Szerintem az iPhone4S (főleg itt Magyarországon)nem éri meg amennyit elkérnek érte.De ezt gondolom mindenki sejti.Ez az én véleményem de kell fizetni a márkáért(mint minden más nagy márkájú terméknél)és az i4-nél is jóval drágább pedig amennyivel többet kérnek érte(igaz a 4 már 1éves)annyival nem jobb.De ez csak az én véleményem

(#20041) Jojo5 válasza kisÁdi (#20040) üzenetére


Jojo5
őstag

Mennyit kérnek el érte ?
125k 2 év hűséggel 5k\hó-s havidíjjal nem ?
Nézz meg más márkát pl SGS II ha jól rémlik csak 10k-val olcsóbb az 5k\hó-s médiamánia csomagban...

Az I4 16GB-os tényleg nem lett annyival csökkentve, hogy megérje, de nem is baj ezért jött be a 8 GB-os verzió belőle, hogy az legyen a jóval "olcsóbb" kategória :U

Személy szerint engem nem zavar az, hogy az I4 16GB-os verziójáért elkérnek még 110k-t mivel így az én telefonomat ha el akarnám adni nem buknék valószínűleg annyit rajta mintha drasztikusan lecsökkentették volna az árát a szolgáltatónál...

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#20042) kisÁdi válasza Jojo5 (#20041) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

Nem kell felkapni a vizet.Én véleményem.Nem biztos hogy így van.de, :R :R

(#20043) norbesz74 válasza kisÁdi (#20040) üzenetére


norbesz74
aktív tag

Ez kis gyerkőc relatív. Itt magyaroszágon autópályát 3x annyiba kerül 1km, mint német országban és itt még autópálya dijjat is fizetsz és benzinben is fizetsz és adódból is azt fizetsz, akkor ne reklamálj hogy mi nem éri meg az árrát, ha bírka többségnek ez megfellel. És ne politizáljunk munkás ember, de jővőre már csak úgy nevezlek bér rabszolga! UI: nem megsértődni

ui2: Természetben csak a csajodnak fizetsz mielőtt drága triumf bugyit vettél.:)

[ Szerkesztve ]

(#20044) #35104512 válasza kisÁdi (#20040) üzenetére


#35104512
törölt tag

Szerintem sem sok, ez jelenleg az Apple csúcsmodellje, és ennek megfelelően ennyi az ára. Az, hogy nem lett 5" -os kijelzője (ami szerintem pozitívum), meg 6 magos procija 4Gb RAM -al, még nem jelenti azt, hogy nem jobb az i4 -nél. Nyilván váltani én sem fogok i4 -ről, megvárom a következőt, de attól még ez egy csúcsmodell, és többet is tud az i4 -nél.

(#20046) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Üdv mindenkinek!
Elkerülve a legutóbbi időátállítós problémát!
Kell-e vmi extra beállítás a telefonon vagy átállítja magától az időt most? Időre kell mennem reggel...
3GS, iOS 4.3
kisÁdi: Triumph...

[ Szerkesztve ]

(#20047) kisÁdi válasza zolikaDB (#20046) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

Tudom hogy írják csak olvass vissza egy kicsit.

(#20048) greggggg válasza kisÁdi (#20040) üzenetére


greggggg
aktív tag

minden annyit ér amennyit adnak érte. anno a 3g-3gs között is ilyen 30-40ezer volt a különbség. most is kb annyi bár pontosan nem vagyok tisztába a t áraival se a vodafonnal.

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#20049) kisÁdi válasza greggggg (#20048) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

Igaz és ez a szolgáltatónak meg az Apple-nek is megéri ha úgy is megveszik.

(#20050) Zjunior válasza #35104512 (#20044) üzenetére


Zjunior
veterán

Többet bizony és jóval!
Térerő nekem nagyon sokat számított mivel, sokat utazom kis elhagyatott falvacskákba:)
Home Gomb is teljesen más...
Rezgő motor is más és mintha kicsit szebbek lennének a színek!
Kamerában meg olyan különbség van mint a 3GS és a 4 között:))
Szóval teljesen más egy i4-hez képest is nemhogy egy SGS2 höz..Pföööö :Y :R

Work Hard ™- Play Hard ™!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.