Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6401) Nocsesz1 válasza snooze (#6398) üzenetére


Nocsesz1
senior tag

Akkor valószínűleg a gmail-odban nem jól vannak a telszámok, én már a daimond-om óta ott tárolom és volt már azóta vagy 10 telefonom mindegyiket rendesen kezelte.

HAJRÁ VIDI !!

(#6402) snooze válasza Nocsesz1 (#6401) üzenetére


snooze
veterán

az oké,mert itunessal meg szépen visszarakta mindet hiba nélkül a gmailest..
és más telomba is..csak ez az exchange nem akarta.. :)

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#6403) D@niel válasza Enjoy (#6400) üzenetére


D@niel
addikt

Köszi. Amit manchester linkelt kommentet megnéztem, anno én is ettől az illetőtől kérdeztem meg az iPhone előfizus dolgokat.

Már csak az a fontos nekem, hogy i5-öt ha megveszem törlesztővel ikon előfizum meghosszabbításával, ne kelljen ott hagynom pluszban néhány tizest, fedezetnek, mert akkor a törlesztő értelmét vesztené. Bár ha nézik, hogy már 18-20 hónapja előfizus vagyok és nem volt gond, megvan a bizalom. :)

Vagy amit mondtam múltkor, hogy nyitok új flotta előfizut, + hozzá csapok mobilnetet amivel megvan a havi 5ezres előfizu, hogy így is meg tudjam venni az iPhone-t, törlesztővel. Múltkor, még jórég mikor flottával akartam iPhone-t venni akkor nem tudtam, mert a flotta már így is elég nagy kedvezmény (ingyen hívok egy jóadag 30ast az országban, családban is párunknak ilyen van), remélem ez azóta változott, mert akkor hagyom az ikont, ha tudok ingyen hívni, ingyen sms, meg nem is kell 1 giga net nekem, hisz ahol én vagyok ott van wifi. Max. egy fél gigás kellene amit majd rá tudok küldeni az iPad-re.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#6404) _ak_


_ak_
addikt

Ha rejtett egy WiFi SSID-je, akkor at iOS meg sem tudja jegyezni ezt? Other opcióval felléptem a hálózatra volt is netem, de egy ki-be kapcsolás (csak simán altatás) után, már nem tudott fellépni. :F

4.2.1 3G

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#6405) manchester85 válasza Enjoy (#6400) üzenetére


manchester85
addikt

Viszont pont a tarifahűség miatt kerül többe alapesetben a hosszabbítás. Hisz ha 18 hónap után írsz alá, akkor végül nem 48 hónapig köt a hűség, csupán 42-ig. (Ahogy JamesHun is írta.) És ugye az se mind1, hogy médiamánis S-ről vagy XL-ről van szó. Hisz aki XL-ben van, és fél évet lefarag, az sokkal jobban jár, mint aki S-ben pl. Ezért is egyénre szabottan drágább a készülék. (iPhone kivételével persze :) )Szóval ez semmiképp sem légből kapott dolog, hogy a tarifahűség bekavar a 18 hónapba, csak azt nem vágja ezekszerint egyetlen egy T-s ügyintéző se, hogy iPhone téren nincs így, és április óta változott a helyzet a webshopban is. (Én infók terén jelenleg itt tartok, de baromira idegesít ez a kavarás, mert nem véletlenül jártam utána anno ezeknek, erre ezekszerint most tök máshogy van minden...)

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#6406) Solar_Wind


Solar_Wind
senior tag

4.3.5-ot feltette valaki?tapasztalat?

(#6407) máyköl válasza Solar_Wind (#6406) üzenetére


máyköl
veterán

Azt mondják, csak biztonsági javítások vannak benne, vagyis semmi egyéb plusz.

(#6408) #35104512 válasza Solar_Wind (#6406) üzenetére


#35104512
törölt tag

Én a 4.3.4 -et sem, megvárom már az 5 -öt, addig minek pakoljak fel ilyeneket hetente :)

(#6409) verser233 válasza kaszassz (#6376) üzenetére


verser233
senior tag

Nekem sem került drágábba csak azért mert még nem járt le a 24 hónap! Viszont nem mindegyik T-nél tudod ezt elintézni, nekem ez a tapasztalatom.

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#6410) D@niel válasza verser233 (#6409) üzenetére


D@niel
addikt

Te hol bizniszeltél? Bp?

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#6411) Enjoy válasza manchester85 (#6405) üzenetére


Enjoy
addikt

Én is végigjártam anno (3GS-ről 4-re váltáskor), s akkor is elég nagy kavarás volt, de végül tisztázódtak a dolgok.. Akkor viszont ismét nekiálltak sz**t keverni T-nél :W
-
Mindenesetre én ugyanannyiért vettem ikon200-zal a 4-est, mint ha új ügyfél lettem volna, pedig nem járt még le teljesen a hűség..
Más készülékekről pedig nem tudok nyilatkozni, mert csak az iPhone végett váltottam anno.
(Persze volt kemény 30napos SGS korszakom, de azt függetlenül vettem.)

[ Szerkesztve ]

► més que un club ◄

(#6412) Otisz válasza Solar_Wind (#6406) üzenetére


Otisz
őstag

Feltettem.
Semmit nem vettem észre eddig :(

(OO[IIII][IIII]OO)

(#6413) D@niel válasza Enjoy (#6411) üzenetére


D@niel
addikt

Már csak az lenne a kérdés, hogy így hűség lejárta előtt ugyan azzal az előfizuval lehet-e törlesztőre venni.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#6414) sirarcheer válasza D@niel (#6392) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Szia Webshopban lehet törlesztőre venni.
Én úgy vettem az i4-et tavaly.
Futár ingyen kihozta, oda adtam Neki az első részletet (mínusz arany pontok) és után havonta törlesztettem.

Nem lehet hogy sokan keverik a tarifahűséget és a sima hűséggel?
Vagyis aki 18. hónapban váltott annak nem volt tarifahűsége csak a T-s hűsége 2 évig?

PSN: sirarcheer

(#6415) D@niel válasza sirarcheer (#6414) üzenetére


D@niel
addikt

Ez oké, mert akkor egyből rendelném is meg majd az i5-öt ha megjelenik a webshop-ban, de én sehol nem láttam a törlesztő opciót. Beléptem a myT-mobile-on, megkerestem az i4-et, ikon200al ugye 114, 2 évvel veszem, rámegyek a megrendelés, aztán ennyi, utána már csak az adatok, meg a megrendelés leadása volt.

Na, de akkor ha most ezt leütöm, teszem azt megtudom venni törlesztőre most az i4-et, akkor a mostani előfizum, ikon200, 2 éves, '09 nov. 16.-ától él, megrendelem az i4-et 2 évvel ikon200-ban, akkor a mostanit magától megszünteti? Mert ha már megveszem, akkor nem szeretném még fizetni azt a pár hónapot ha nem is tudnám kihasználni az új mellett.

Bár szerintem októberben lesz i5 itthon, akkor meg már megvárhatnám a november 16.-át, és nem lesz kavarás, pl. törlesztőnél pár tizest ott hagyni.

Picit bonyorultan fogalmazok

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#6416) Solar_Wind válasza #35104512 (#6408) üzenetére


Solar_Wind
senior tag

Csak azért gondolkodom rajta, hogy felteszem, mert a 4.3.3-hoz nincs meg az shsh. Aztán majd ha jön az 5 és béna lesz :D , akkor tudjak downgrade-elni.

(#6417) whited válasza icecave (#6379) üzenetére


whited
addikt

én megoldottam mert felraktam a 4.3.3-t mikor visszavittem a telefont a t-hómbaa :)
és remélhetőleg a héten már megkapom a másikat :K

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#6418) sirarcheer válasza D@niel (#6415) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Nem emlékszem pontosan de nekem nem volt előtte tarifahűségem, és rengeteget segítettek telefonon.
Én médiamánia s díjcsomaggal vettem.

PSN: sirarcheer

(#6419) sly54 válasza (jan) (#6315) üzenetére


sly54
tag

Van egy pici program,úgy hívják,hogy iringer.Egyből az itunesbe teszi a csengőhangot/30mp/

(#6420) Otisz válasza D@niel (#6415) üzenetére


Otisz
őstag

Az előfizetésnél aláírt 2évet ki kell használnod. Amennyiben megszüntetnéd, akkor kvázi felmondtad a szerződést, és ki kell pengetned a nem kevés kötbért, stb...
Tehát ez a 18. hónaptól élő szerződéshosszabbítás csak egy kedvezmény, hogy hamarabb válthass újabb készülékre, de az új szerződésed induló időpontja a régi lejártának az időpontja lesz, tehát a 24 hónap leteltét követő első naptól.
Nem tudom, hogy ez érthető-e így leírva :F

(OO[IIII][IIII]OO)

(#6421) D@niel válasza Otisz (#6420) üzenetére


D@niel
addikt

Érthető. Szerintem most telefonálok egyet a T-s kontaktomnak. Így, hogy ezek szerint meg kell várnom a 24. hónapot, nem bánom, hogy késik az i5.

Bár remélem tévedsz. Nekem a T-ben mondták ezt a 18. hónap utáni váltás lehetőséget, és akkor megemlíthették volna, hogy ki kell fizetnem a kötbért, ez meg nem elhanyagolható dolog, szvsz. Kötbér itt akkor azt jelentené, hogy a maradék 6 hónap, tehát 6X5ezer, ugye ikon200. Ez szerintem hülyeség. Azért van ilyen 18. hó utáni váltási lehetőség, mert már aranykártyás vagyok, meg nekik is jó ha a vége felé aláírok újabb 2 évet.

Na, telózok egyet aztán leírom mi a stájsz.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#6422) Totheground


Totheground
addikt

Véleményeket kérnék:
Múlt héten külföldön voltam és sikerült alkotni a telefonra egy 183k-s számlát (olyan ~75 mega adatforgalom). A telefonon minden ki volt kapcsolva (data roaming és cellular data is), egyszer kapcsoltam be, mert éjjel eltévedtünk Istanbulban. Akkor is kb 3* néztünk google mapset meg egyszer translatet. Valahogy kétlem, hogy ezek ekkora adatforgalmat bonyolítanának. Az előbb beszéltem a behajtási csoporttal, azt mondták, hogy ha előfordulhat, hogy valami szoftveres probléma miatt történt a túlforgalmazás, akkor jóváírják az összeg egy részét. Ehhez viszont be kéne vinni "szakszervízbe" a telefont, ahol megnézik és adnak róla papirt. Mivel Apple szakszerviz nálunk nincs, a kérdésemre azt mondta az ügyintéző, hogy akkor vigyem be egy nagy T-pontba, ahol van szervíz.
Akkor a kérdések:
1) Tudnak egyeltalán ilyet vizsgálni nálunk bármelyik szervizben? Hogyan?
2) A telefonon iOS5 van, kint még béta2 volt, ami itthon lett frissítve béta4-re. Elküldenek a francba, mert béta van rajta? Pakoljam rá vissza addig a 4.3.5-öt?
3) Resotreoljam/reseteljem mielőtt beviszem? Ugyan ezt nem céges telefonként használom, de vannak rajta olyan adatok, amik bizalmasak.

Köszi

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#6423) verser233 válasza D@niel (#6410) üzenetére


verser233
senior tag

Igen

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#6424) verser233 válasza D@niel (#6413) üzenetére


verser233
senior tag

Lehet, de csak egyet (Mi kettő iphone-t vettünk de csak az egyiket lehetett részletre)

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#6425) vadászcsiga válasza manchester85 (#6374) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én ha információt akarok bármelyik szolgáltatótól soha nem az információt hívom fel hanem személyesen intézem. 10-ból 9 nem tudja merre van az előre. Tisztelet a kivételnek.

(#6426) JamesHun válasza Totheground (#6422) üzenetére


JamesHun
addikt

mintha lenne egy roaming max limit
nézz utána, mert nekem rémlik egy maximalizált összeg EUR ban!
bár lehet az csak hanghívásra vonatkozik

SeriesX: JamesSHun

(#6427) Enjoy válasza whited (#6417) üzenetére


Enjoy
addikt

Miért kellett leadni szervizelésre? :U

► més que un club ◄

(#6428) vadászcsiga válasza Játékos (#6394) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Játékos
A host fájlt átírtad hogy saurik szerverére mutasson?

(#6429) CragON válasza máyköl (#6373) üzenetére


CragON
aktív tag

...viszont érdekes, hogy gsm boltok úgy árulnak 3gs-t, hogy független új magyar nyelvel.
Ezek szerit bele kellett nyúlniuk, nem?

(#6430) whited válasza Enjoy (#6427) üzenetére


whited
addikt

ledobált a hálózatról meg játékok alatt kiadott 1 hibát és elment a hang azt mondták szoftverezés kell neki de az sem segített

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#6431) máyköl válasza CragON (#6429) üzenetére


máyköl
veterán

Miért is?

(#6432) Játékos válasza vadászcsiga (#6428) üzenetére


Játékos
addikt

#74.208.105.171 gs.apple.com

Ez az, ugye? :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#6433) CragON válasza máyköl (#6431) üzenetére


CragON
aktív tag

Árulnak 1 év gyártói és 2 év "sima" garival is. (Az utóbbi biztos bolti,de a különbséget nem értem) A magyar nyelv független gyári 3gs-nél nem alap, nem?

(#6434) Karma válasza Játékos (#6432) üzenetére


Karma
félisten

Igen, de a hashmark miatt az atiranyitas nem el.

“All nothings are not equal.”

(#6435) Kasya válasza JamesHun (#6426) üzenetére


Kasya
nagyúr

EZ lenne az, ha minden igaz.

Visszaolvasva látom, hogy a JB eltűnik reset után. Ez jól hangzik... viszont arról nem nagyon talátam infót (biztos saját hiba), hogy ez okoz-e a rendszerben bármi instabilitást az "eredetihez" képest? Nagyobb esély van a fagyásra, akadásra?

(#6436) vadászcsiga válasza Totheground (#6422) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hát ez drága nyaralás volt én "csak" 18 ezerrel vágtam meg magam még androiddal de nem kegyelmeztek ki kellett fizetnem. Gondolom meg fogják magyarázni főleg ha bétával viszed be hogy na emiatt volt és miért nem használtad a hivatalosan elérhető legujabbal...bla bla.

Én nem véletlenül teszem vissza a hivatalost ha hosszabb ideig külföldre megyek ahogy írtam is neked múltkor. Béta 2-3-mal biztos hogy voltam kint én is külföldön egész pontosan Ausztriában max. fél napot hébe-hóba de nekem nem generált semmilyen forgalmat.

egyszer kapcsoltam be, mert éjjel eltévedtünk Istanbulban
Nem értem miért nem használtál navigációt?

Roamingnak nem tudom mennyi köze lehet a dologhoz de nem volt esetleg bekapcsolva?

(#6437) Játékos válasza Karma (#6434) üzenetére


Játékos
addikt

Értem, Hiába van shsh mentve, Tinyumbrellaval felmegy a 4.3.3, de a végén sehogy nem tudom kiszedni recovery-ből. :W

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#6438) Misi1979 válasza Kasya (#6435) üzenetére


Misi1979
őstag

Igen, nagyobb. Ha ész és utánaolvasás nélkül mindent felpakolsz.

Viszont a JB-nek vannak elvitathatatlan előnyei is, én már csak az sbsettings miatt is jb-znék, ha nem kellene pl a yourvideo, 3gunrestrictor, lockdown, camerabutton, springflash és még kismillió hasznos minialkalmazás.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#6439) Totheground válasza vadászcsiga (#6436) üzenetére


Totheground
addikt

Épp ezért kérdezem, hogy amig beviszem, visszategyem-e rá az aktuális hivatalos verziót. :D

@JamesHun
EUn kívül voltam, ott ilyen nincs.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#6440) vadászcsiga válasza Játékos (#6432) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Igen de # nem kell elé bár ez nem hiszem hogy fontos. Nem tudom sikerült e host fájlt szerezned de ha visszakeresel a nevemmel meg a host szóval, találsz egy eredetit feltöltve. Asszem 2x is belinkeltem már.

[BTotheground]
Én mindenképpen a hivatalossal vinném be mert mondhatod hogy fejlesztő vagy de akkor ők is mondhatjak hogy ott van feketén-fehéren ez egy béta szoftver kizárólag kipróbálásra stb. már nem emlékszem mit ír felrakas után. Örülnék ha sikerülne ejteniük ezt az összeget.

[ Szerkesztve ]

(#6441) JamesHun válasza Kasya (#6435) üzenetére


JamesHun
addikt

The maximum wholesale prices for data roaming fall from €0.80 to €0.50 per MB.
75 mb * 0,5 *280 az nekem nem 180000 amit emlegettél

meg hol az 50 eur max limit és kaptál-e figyelmeztető SMS-t, illetve kérted-e a 50 eur os limited megnövelését

én vodánál 3000 ft ba maximalizáltattam a data roaming limitét elvileg

SeriesX: JamesSHun

(#6442) spuros


spuros
őstag

Sziasztok

Egy haverom iphonjához (4es) ha leakar vmi ingyenes cuccot szedni az appstore-ból akkor is feldobja azt a fizetős felületet ahol a hitelkártya adatokat kell megadni.. Ami free akkor az nem free? Gondolom de, csak vmi csavar lehet a dologban..

Mit kell ilyenkor lépni?

(#6443) Játékos válasza vadászcsiga (#6440) üzenetére


Játékos
addikt

Közben SIKERÜLT! :C :C :DD :R :Y :C

Ha ezek után simán restort-t nyomok, akkor tuti a 4.3.3-ra fog restore-loni? :U

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#6444) Nocsesz1


Nocsesz1
senior tag

Nem tudjátok véletlenül hogy a Viber android és Iphone között is működik?

HAJRÁ VIDI !!

(#6445) vadászcsiga válasza Játékos (#6443) üzenetére


vadászcsiga
félisten

NEM már 4.3.5-re fog mindig a legfrissebbre. Nehogy megnyomd.
Ha a 4.3.3 lenne akkor minek szenvedtel annyit akkor azt mondtuk volna nyomd meg a restore gombot.

[ Szerkesztve ]

(#6446) Játékos válasza vadászcsiga (#6445) üzenetére


Játékos
addikt

:R
A Jóistenke fizesse meg a segítségeteket!!!!
Kétszer!! :K :R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#6447) Totheground válasza JamesHun (#6441) üzenetére


Totheground
addikt

Ismétlem: NEM Uniós országban voltam.

"Customers roaming in another EU Member State no longer need to worry about"

És nem, nem volt figyelmeztetés, egyszer csak nem tudot kapcsolódni a hálózatokra. ezen kívül semmi más.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#6448) kaszassz válasza Nocsesz1 (#6444) üzenetére


kaszassz
csendes tag

Működik, kipróbáltam.

(#6449) kispéé válasza Nocsesz1 (#6444) üzenetére


kispéé
aktív tag

Müködik! Épp tegnap próbáltuk ki! :K

(#6450) JamesHun válasza Totheground (#6447) üzenetére


JamesHun
addikt

jah látom nem EU-s ország volt

SeriesX: JamesSHun

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.