Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7101) Gubro válasza hemaka (#7100) üzenetére


Gubro
senior tag

Egeszen konkretan a g+ hasznalhatatlan betaval.

(#7102) Kommy válasza Solar_Wind (#7096) üzenetére


Kommy
veterán

Azok az applikációk hibája hacsak nem nyitja meg magát a Facebook appot.

(#7103) S3cu válasza vadászcsiga (#7092) üzenetére


S3cu
tag

:R

És a iTunes?

No Bass. No Fun.

(#7104) dni


dni
őstag

Sziasztok!

Van egy i4-esem JB-elve volt 4.3.3-as softverrel, szerettem volna egyet restoreozni 4.3.3-ra. TinyUmbrellával lementettem az ShSh-kat, majd indítottam a servert, iTunes-ból nyomtam egy option-restore-t, de restore után recoverybe kerültem. Próbáltam TU-val, fixrecovery-vel kiszedni Windowson és Macen is, de egyik sem ment. DFU-ba raktam PwnageTool_4.3.3-al. utána csináltam megint egy restore-t de újra recovery loop.

Mitévő legyek?

[ Szerkesztve ]

(#7105) horn3t


horn3t
tag

Sziasztok!

Remélem valakinek lesz egy kis ideje és kedve, segíteni nekem.
3G az Iphoneom.

-Egyik problémám, hogy kicsit mintha lassú lenne a telóm. Jelenleg 3.1.3 (7E18)-as verzióm van a telefonomon.
Melyiket érdemes felraknom hogy gyorsabb legyen? Gondolom a 4-es OS alatt lassabb lenne. Nekem annyira nem lényeges hogy mappát tudjak létrehozni.
-Érdemes egyébként a 4-es szoftvert feltenni? Ott ugy tudom lassabb lesz. Illetve mi a különbség a 3 és 4-es rendszer között a mappalétrehozáson kívül?

-A következő kérdésem az lenne, hogy kicsit haldoklik a töltőm kábele, és nem akarom megvárni hogy totálisan szétszakadjon. Hiába blankolom. Tehát a lényeg, hogy láttam egy használmobilosnál, egy utángyártott töltőszettet. Hálózati csatlakozó, USB-s kábel, és autós töltőcsatlakozó a 12V-os aljazba.
Ez mind 3000 magyar pénz volt. Megéri ilyet venni, mert minőségben használható, vagy gyorsan tönkremegy, és inkább jobb minőséget vegyek? 3 évet kibírt a régi.

-Hú azt nem tudom itt lehet-e ilyet kérdezni, de ingyenes GPS progit le lehet rá szedni, ami a GPS vevő alapján tolja akár külföldön is, és nem kerül semmilyen pénzbe?

ELADÓ-->Intel Core Duo E2160,Asus P5b, 2GB Kingmax DDR2 , Gigabyte 7300gt, 300 GB Samsung, 19' Hans-G

(#7106) dni válasza dni (#7104) üzenetére


dni
őstag

fixrecovery terminal:

dni-macbook-pro:~ Dni$ /Users/Dni/Downloads/fixrecovery-osx/fixrecovery43 ; exit;
Initializing libpois0n
No matching processes belonging to you were found
Waiting for device to enter DFU mode
opening device 05ac:1281...
Setting to configuration 1
Setting to interface 0:0

(#7107) manchester85 válasza horn3t (#7105) üzenetére


manchester85
addikt

"Egyik problémám, hogy kicsit mintha lassú lenne a telóm. Jelenleg 3.1.3 Melyiket érdemes felraknom hogy gyorsabb legyen?"

Semelyiket, ez a leggyorsabb. Most komolyan azt hiszed, hogy egy 3 éves telefonra ráteszel majd valamilyen szoftvert, és ezzel máris meg van oldva minden? Egy restore-t megpróbálhatsz, ha nagyon szét van gányolva a teló, de csodát ne várj, legalább is ne a 2011-es szinteknek megfelelőt.

Nem érdemes. Magyar nyelv, sms számláló, de a 3G semmi komolyabb funkciót nem kapott meg, de a legjobb az lett volna, ha már az iOS 4-et se kapja meg...

Nem lehet. Ha T-s vagy, akkor ott a navigon, bár az generál egy minimális adatforgalmat, hogy ellenőrizze, milyen szolgáltatónál vagy, viszont csak Magyarország térkép van hozzá, de legalább ingyenes. Ezen felül pedig számíthatsz arra is, hogy a GPS műholdvétel használhatatlan lesz, a 3G-ben található GPS chip ugyanis nagyon gyenge.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#7108) DanielK


DanielK
addikt

Nálatok mennyit bír az I4 és milyen használat mellett? (pl mi van bekapcsolva, milyen fényerőn használjátok, 2G vagy 3G van bekapcsolva, GPS megy-e?) Mennyi töltési ciklus kell az akksinak, hogy rendesen beálljon? Az SGS-en kb 5 kellett az akksinak. Köszönöm!
(a find my iPhone alkalmazás csak bekapcsolt GPS mellett megy, ugye?)

(#7109) Solar_Wind válasza Kommy (#7102) üzenetére


Solar_Wind
senior tag

Megnyitja a Facebook-ot, be is teszi a nevem, csak a tartalmat nem. Tehát nem jelenik meg a tartalom, csak a hozzászólás.

(#7110) eszgé100 válasza manchester85 (#7099) üzenetére


eszgé100
őstag

köszi, ez jó itt a ph!-n, de a többi oldal esetében más a helyzet, ott marad az ujjrántás a képernyőn. Egy olyan megoldás szerintem jó lenne mint az iPod keresösávja csak függölegesen, hogy minél távolabb húzod az ujjad a gördítősávtól annál gyorsabban scrollozzon

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#7111) manchester85 válasza eszgé100 (#7110) üzenetére


manchester85
addikt

Egyébként iOS 4-gyel gyárilag módosítottak a görgetésen, minél intenzívebben görgetsz, annál gyorsabban halad. Szerintem nincs ezzel probléma. Amúgy meg, a legtöbb fórumon be lehet állítani szerintem, hogy hogy jelenítse meg a hozzászólásokat. Így meg ugye meg is van oldva a probléma, mert az oldal tetejére mindig fel tudsz ugrani egy érintéssel, csak az aljára nem.

i6 Silver

(#7112) horn3t válasza manchester85 (#7107) üzenetére


horn3t
tag

Köszi a gyors válaszokat.

"Semelyiket, ez a leggyorsabb. Most komolyan azt hiszed, hogy egy 3 éves telefonra ráteszel majd valamilyen szoftvert, és ezzel máris meg van oldva minden? Egy restore-t megpróbálhatsz, ha nagyon szét van gányolva a teló, de csodát ne várj, legalább is ne a 2011-es szinteknek megfelelőt."

Most komolyan nem is akarok én csodát tőle, csak arra akartam kilyukadni, hogy hátha lett már optimalizálva, vagy valami ilyesmi, amivel kicsit felgyorsulhatott a régi procihoz képest.
De akkor megnyugtattál, és hagyom ezt rajta.

Akkor nyomok egy restore-t hátha dob rajta valamit. az kb 2 éve nem volt rajta. Jól emlékszem, hogy minden adatot visszatölt rá? A telefonkönyvbe is meg mindenhova? Vagy előtte érdemes egy backupot csinálni?

"Nem érdemes. Magyar nyelv, sms számláló, de a 3G semmi komolyabb funkciót nem kapott meg, de a legjobb az lett volna, ha már az iOS 4-et se kapja meg..."

Na ez nem gond. Akkor nem búslakodok, hogy nincs rajta :D

"Nem lehet. Ha T-s vagy, akkor ott a navigon, bár az generál egy minimális adatforgalmat, hogy ellenőrizze, milyen szolgáltatónál vagy, viszont csak Magyarország térkép van hozzá, de legalább ingyenes. Ezen felül pedig számíthatsz arra is, hogy a GPS műholdvétel használhatatlan lesz, a 3G-ben található GPS chip ugyanis nagyon gyenge."

Most telenoros lettem, gyári függetlenítés után. Hát akkor a navigont se tudom kihasználni, így hogy telenoros vagyok?

ELADÓ-->Intel Core Duo E2160,Asus P5b, 2GB Kingmax DDR2 , Gigabyte 7300gt, 300 GB Samsung, 19' Hans-G

(#7113) manchester85 válasza horn3t (#7112) üzenetére


manchester85
addikt

"Most telenoros lettem, gyári függetlenítés után. Hát akkor a navigont se tudom kihasználni, így hogy telenoros vagyok?"

Nem, de a vodánál pl. van iGO. Szóval, le tudod szedni a vodás iGO-t, és ha nagyon muszáj, beletehetsz egy vodás kártyát, és már megy is. Persze tartós megoldásra nyilván nem lesz jó. De amúgy meg szerintem tök mind1, hisz, mint írtam, a 3G GPS vevője használhatatlan. (Legalábbis ez az én tapasztalatom.) Ami autópályán, az alföld közepén se tartja a jelet, azzal szerintem nem igazán lehet számolni.

i6 Silver

(#7114) kisjimy


kisjimy
aktív tag

Sziasztok!

Nem tudjátok,hogy mikorra várható az Iphone5? Ha soká jön ki akkor az iphone4-et veszek.

(#7115) máyköl válasza kisjimy (#7114) üzenetére


máyköl
veterán

Biztosra senki nem tudhatja, augusztus vége, szeptember eleje kb.

(#7116) P3TR!CK


P3TR!CK
senior tag

Hali!

Van itt valaki olyan aki játszik/játszott Tap Tap Revenge 3-mal ? Leszedtem hozzá csinált zenéket, be is másoltam oda ahová mondják, de a játék nem ismeri fel őket. Valami ötlet ?

(#7117) Gubro válasza DanielK (#7108) üzenetére


Gubro
senior tag

Az akksik kb egyformak, nagyjabol itt is ugyanerre szamithatsz.
Keszenleti ido: egy vagy ket nap, az elobbi a normal, az utobbi a minimal hasznalat mellett.
Nem nagyon ertem, ez miert lenyeg, hiszen estenkent/reggelente radobod a toltore, aztan egy ora alatt ugyis maxon van.

(#7118) horn3t válasza manchester85 (#7113) üzenetére


horn3t
tag

Értem. Oks. Köszi a segítséget.

Más. Megint mindenkihez vagy esetleg ha tneked is van ötleted manchester85 akkor hozzád is :D
Múltkor Esztergomban voltam, és a bazilikánál egy szoláriumban ragadt nő próbált Iphone 4-et eladni. 80e volt az ára, de sztem olyan 40-50-ig biztosan lement volna. Mi lehetett az átverés benne? Ha lopott akkor mi van? Mármint azt nem néztem meg, hogy bekapcsolható-e, mert siettünk, de ha mondjuk simán működik rendesen, akkor ?

ELADÓ-->Intel Core Duo E2160,Asus P5b, 2GB Kingmax DDR2 , Gigabyte 7300gt, 300 GB Samsung, 19' Hans-G

(#7119) máyköl válasza horn3t (#7118) üzenetére


máyköl
veterán

Letiltja a szolgáltató, és nem tudod, csak ipod -ként használni. Gondolom full dobozos volt, számlával, garival... :DDD

(#7120) runner 125 válasza horn3t (#7118) üzenetére


runner 125
nagyúr

..ha, lopott és közelebb van a tűzhöz az eredeti tulaja, simán kinyomozzák, h honnan indítanak róla hívásokat, az-az szépen téged fognak meglátogatni, majd elkobozni.
Ha, meg függő, de nem lopott, nagy az esélye, h a törlesztőrészletekkel elmaradás van, mire szolgáltató blokkolja a hívásindítást, hívásfogadást.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7121) xnace válasza horn3t (#7118) üzenetére


xnace
őstag

40-50 ezret iPodként is megér. Tárterülettől függően :)

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#7122) kisjimy válasza máyköl (#7115) üzenetére


kisjimy
aktív tag

Szia!

Ez magyarországi megjelenés,vagy usa?

(#7123) dni válasza dni (#7106) üzenetére


dni
őstag

Megoldottam.

Frissítettem 4.3.5-re, utána visszaraktam a pwnagetoolal készített 4.3.3-as ipsw-t. :)

[ Szerkesztve ]

(#7124) máyköl válasza kisjimy (#7122) üzenetére


máyköl
veterán

USA.

(#7125) eszgé100 válasza máyköl (#7124) üzenetére


eszgé100
őstag

van amúgy valami konkrét info?

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#7126) Misi1979 válasza horn3t (#7118) üzenetére


Misi1979
őstag

Lehet simán működik, be is kapcsolható, csak épp lemerült, mer' klón.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#7127) cserry193


cserry193
tag

Ahogy megszabadultam a 3Gstől,felmásoltam a képeket a gépre,és rábukkantam egy printscreenre.Szerintem csak az én ifonom volt képes erre :D

(#7128) CoDWaW07 válasza cserry193 (#7127) üzenetére


CoDWaW07
őstag

:D:D:D
Ilyen nekem is előfordult már a 3G-men, főleg iPodban vagy Safariban, főmenüben asszem csak 1szer volt ilyen:)

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#7129) DanielK válasza Gubro (#7117) üzenetére


DanielK
addikt

Köszönöm a választ! Igazából nem zavar, csak gondoltam, hogy megkérdem, ki hogy áll ez ügyben. :)) Igen, azt észrevettem, hogy nagyon gyorsan tölt. :C Ennek örülök! SGS-em nagyjából 3 és fél óra alatt töltött fel teljesen. :F
Hallottam egy ismerősömtől, hogy az iPhone 4 akksija max 1évet bír. Ebben mi az igazság?

(#7130) Misi1979 válasza DanielK (#7129) üzenetére


Misi1979
őstag

Én összesen 2 hétig használtam iphone helyett sgs-t, roppantul idegesített.. mesélnél a különbségekről, amit te felfedeztél?

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#7131) CoDWaW07 válasza DanielK (#7129) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Szerintem nem igaz, van pár ismerősöm akik még tavaly Július környékén rendeltek Amerikából és nekik semmi bajuk sem volt még az aksival, de persze lehetnek kivételes esetek

[ Szerkesztve ]

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#7132) Gubro válasza DanielK (#7129) üzenetére


Gubro
senior tag

Fura lenne, alig egy eves tipus, szoval tul sok tapasztalat nem lehet vele.

(#7133) manchester85 válasza DanielK (#7129) üzenetére


manchester85
addikt

Semmi. kb. 300 teljes feltöltés után lesz a kapacitása 80%-on az új akksiéhoz képest. Tehát az üzemidő kb 20%-kal kevesebb lesz egy év múlva, ha naponta töltöd. Viszont, ha a felénél rakod a töltőre, az csak egy fél töltési ciklusnak minősül, és így tovább, arányosan számítva. Ha 1 nap alatt 100%-ról lemegy csutkára, akkor az minősül pont 1 teljes töltésnek, és abból van kb. 300 a 80%-os kapacitásig. 2 év után se fog tönkremenni az akksid, csak fele annyit fog bírni kb.

Misi1979:

Na ja, bár azért így is kell kicsit bűvészkedni, ahogy elnéztem a videókon. Mondjuk messze nem annyit, mint egy 3G/3GS-nél. :DDD (Én egyelőre nem merném megbontani, az tuti) Bár lehet, hogy mire cserét igényel, bátrabban szét merem szedni. :)

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#7134) Misi1979 válasza manchester85 (#7133) üzenetére


Misi1979
őstag

Ráadásul az akku egész könnyen cserélhető..

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#7135) Gubro válasza manchester85 (#7133) üzenetére


Gubro
senior tag

Hozzateszem, minden telefon akksija ilyen.

(#7136) Karma válasza DanielK (#7129) üzenetére


Karma
félisten

Gyanúsan marhaság. A 3GS-em így két évesen kezdett el nagyon nyűglődni, az Apple meg azóta eléggé bekeményített akku téren (lásd laptopok), nem hinném hogy a mobilakkuból gyengébb minőségűt szereznének be.

“All nothings are not equal.”

(#7137) horn3t válasza xnace (#7121) üzenetére


horn3t
tag

Azért inkább telefonnak használnám :D
De kíváncsi lettem volna mi lehet a megoldás. Vagy klón, ahogy misi1979.

Vagy a másik kettő, hogy lopott volt.

Én mondjuk ettől féltem jobban, vagy attól, hogy valahol egy kisutcában úgy akarják elboltolni, hogy kicserélik sunyiban. :D

köszi a válaszokat.

ELADÓ-->Intel Core Duo E2160,Asus P5b, 2GB Kingmax DDR2 , Gigabyte 7300gt, 300 GB Samsung, 19' Hans-G

(#7138) verser233 válasza hemaka (#6767) üzenetére


verser233
senior tag

uhh, ezért hálás köszönet.-) sose jöttem volna rá :DDD megyek gyönyörködöm most a háttérképben végre :C

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#7139) Misi1979 válasza horn3t (#7137) üzenetére


Misi1979
őstag

Misi1979 nem klón, vagy nem tud róla:))

Vagy ahogy fizetnél, körbevesz pár római és meggyőznek róla, hogy nem is olyan jó telefon az iphone.

Nekem múltkor teszkóparkolóban kínáltak "fehér iphone-t" 70ezerért, ránéztem, a kijelzője jóval kisebb volt..

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#7140) Newyorker


Newyorker
addikt

skacok, hogy tudok a fotókönyvtár nevű mappából a képeket kitörölni?

van egy filmtekercs nevű mappa, abból tudok, de a fotókönyvtárból nem, mi az oka?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#7141) plus44 válasza Newyorker (#7140) üzenetére


plus44
veterán

A fotókönyvtárban vannak azok a képek, amiket Itunes-szal raktál fel, így onnan csak úgy tudsz törölni, la leszinkronizálod újra az adott mappát immáron a törölni kívánt képek nélkül.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7142) Manka76 válasza cserry193 (#7127) üzenetére


Manka76
senior tag

Nem csak a tied. Ma az enyém is ezt csinálta csak restart segített.

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#7143) DanielK


DanielK
addikt

Mindenkinek köszönöm! :R Én is így gondoltam. :DD
Sok battery saver programban (app store) azt írják, hogy havonta egyszer meg kellene csinálni a teljes töltési ciklust (20% alá engeded az akksit és úgy töltöd fel csutkára), mert az javítja az akkumulátor hatékonyságát és élettartamát. A többinél elég a sima töltés.
Erről van valakinek tapasztalata? Így tényleg jobb vagy ez csak marketing a programok részéről?

A TELEFONT MEG IMÁDOM!!!! :C :DDD :DD :D :))

(#7144) plus44 válasza DanielK (#7143) üzenetére


plus44
veterán

Én szinte mindig (95%) 3-4% körülről teszem töltőre 100ig, de van, amikor lemerül teljesen és úgy teszem töltőre de semmi kiugrót nem tapasztaltam ez ügyben. Feltölt aztán használod tovább, csókolom.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7145) Misi1979 válasza DanielK (#7143) üzenetére


Misi1979
őstag

Marketing, mert igazából tökmindegy.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#7146) S3cu


S3cu
tag

Most olvastam, hogy I4-be valami spéci sim kell, igaz ez? Vagy hogy működik? Köszi

No Bass. No Fun.

(#7147) CoDWaW07 válasza S3cu (#7146) üzenetére


CoDWaW07
őstag

Igen, MicroSim kell bele

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#7148) Gubro válasza S3cu (#7146) üzenetére


Gubro
senior tag

Igen, csak a lila alapon sarga pottyos mintaju megy bele.

(#7149) S3cu válasza CoDWaW07 (#7147) üzenetére


S3cu
tag

Hol lehet ilyet szerezni? És persze hogyan lehet átvinni rá az adatokat :)

No Bass. No Fun.

(#7150) S3cu válasza Gubro (#7148) üzenetére


S3cu
tag

Köszönjük Emese... :P

No Bass. No Fun.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.