Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-13 09:39:52

LOGOUT.hu

A Topik fő témája a hazai bankok (kivéve az OTP):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#519) leviske


leviske
veterán

Üdv. Mindenkinek!

Most utálni fogtok, hogy nem olvastam vissza. :DDD

Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek hol érdemes diák számlát nyitni? Természetesen olyan kéne, ami "kezelési költség" szó alatt nem szipkáz le egy csomó pénzt a számlámról a semmire. Az nem zavar, ha többet levonnak, ha készpénzt veszek fel (nem valószínű, hogy gyakran fogom tenni), bár nem hátrány, ha biztosítanak havi 1-2 ingyenes alkalmat.

Nem tudom hogy megy ez, de mondjuk, ha én Forintban berakok pénzt és mondjuk euróban szeretnék vásárolni külföldön, vagy a neten, akkor ők gondolom maguktól átváltják, ugye? (Ez pillanatnyilag a Steam miatt lenne érdekes :)), de ez a későbbiekben változhat.)

Egyelőre aki ki van zárva százszázalékosan, az az OTP. Az egész család csak rossz tapasztalatokat szerzett vele kapcsolatban. Jelenleg leginkább a K&H tűnik érdekesnek, az egész család azt használja, az ügyfélszolgálat is segítőkész, normális emberekből áll jelen tapasztalataink alapján, de gondoltam megkérdezlek Titeket, hátha van a K&H-val is rossz tapasztalat, vagy esetleg tudtok-e jobb alternatívát. :)

Előre is köszönöm a segítséget. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.