Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-13 09:39:52

LOGOUT.hu

A Topik fő témája a hazai bankok (kivéve az OTP):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11651) azbest válasza Narxis (#11646) üzenetére


azbest
félisten

nem tudom ezt hogy papírozzák le vagy mi a trükk... de elvileg 3 hónap ottlakás után kötelező bejelenteni az ottani lakcímet. Elvileg 183 napon túli munkavégzéskor már abban az országban adózni is kellene, ahol valójában a munkát végzed. Ez nem feltétlen friss, de talán támpont [link]

[ Szerkesztve ]

(#11652) KTU válasza Narxis (#11646) üzenetére


KTU
addikt

OTP vagy másik hazai bank devizaszámla rossz ötlet, mindenért pénzt kérnek, még a beérkező utalást is megsarcolják általában 5€.
Hogy hozzáférj a pénzedhez ott is többféle költség jön hozzá, mellé rossz árfolyamon váltanak.
Kérdezd meg utalnak-e ingyen neked EU más országában lévő bankszámlára.
Ha nem ingyen, mennyiért, lehet így is jobban jársz mintha az itthoni bankokat vennél igénybe.
Jövőhéttől (december 15.) változnak az EUR utalás díjai, cikk egy másik újabb.

Regisztrálsz a TransferWise-ra topik.
Aktiválod az EUR számlád, kapsz egy nevedre szóló bankszámlát a német Handelsbank-nál, amire lehet utalni.
Kérsz bankkártyát, (csak fel kell tölteni az egyenlegedre most talán 6e Ft-ot, ezt később elköltheted, vagy utalhatod akárhova bankszámlára) ingyen.
Így még az ingyenes ATM kp. felvét egy része (200 GBP / hó) is meg van oldva, ha többszörözni szeretnéd Revolut és főleg Curve, de még mehet mellé Monese.

Szóval TransferWise, ingyen EUR számla, német IBAN, ingyen kártya is, az utalás pénzbe kerül, de jóval olcsóbb mint az itthoni bankok.
Revolut, "felépíted magad" elején kis összegeket enged (20 - 30 e Ft) feltölteni, fokozatosan kapsz hozzáférést a szolgáltatásokhoz, ingyen utalsz EU-ban, nagyon jó árfolyamon vált, ha meghívóval regisztrálsz a kártya küldése is ingyen van, az ingyen kártya mellé, (csak fel kell tölteni az egyenlegedre most talán 3,5 e Ft-ot, ezt később elköltheted, vagy utalhatod akárhova bankszámlára).

Nagyobb összegeket ezeknél a fintech cégeknél nem tárolok, persze van aki bátrabb,
nincs nevedre szóló betétbiztosítás mint más klasszikus bankok esetén,
de rendszeresen lehet mozgatni akár napi több ezer eurót, akár ingyen.

Később persze szükséged lesz klasszikus bankos eurós számlára az adott országban ahol dolgozol, hogy biztonságban tudd pénzed. De így az elején megoldanám TW-al, meg persze a többi fintech.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#11653) Narxis


Narxis
nagyúr

Köszönöm a válaszokat, szerintem rákérdezek a cégnél, hogy hogy is szokták ezt csinálni mert hátha ők okosabbak.

Thanos was right.

(#11654) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Az általatok ajánlott Erste Privilégium L csomagban voltam/vagyok amit ha jól tudom szeptemberben kivezettek. Milyen ajánlott csomag van helyette?
Szívesen válaszolok kérdésekre, ami segíti a munkátokat abban, hogy folyószámlacsomagot ajánljatok.

Köszönöm a segítséget előre is.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#11655) KTU válasza Narxis (#11653) üzenetére


KTU
addikt

A "szokták" nem egyenlő a választható, elérhető összes opcióval :U
Ezt a szót ha lehet nem használom, főleg kérdésnél, nagyban szűkíti a lehetőségeket, mivel esetleg csak azt ajánlják ami nekik kényelmes.
:)

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#11656) Narxis válasza KTU (#11655) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ha nem marad más akkor választok egy olyan céget ahol az egész fizetést egyszeri utalásban és euróban kapom, van ilyen lehetőségem most is de akkor kinti céggel kell egyezkednem. Meg majd akkor a német bankszámla nyitáshoz is össze kell kaparnom a nyelvtudásom de úgy néz ki hosszabb távon jobb választás mint Revolut-tal építkezni meg ilyenek. :)

Thanos was right.

(#11657) INGJOKE válasza Narxis (#11656) üzenetére


INGJOKE
veterán

Szerintem, ha az "sógorokhoz" mész dolgozni nem kell német bankszámla, jó az osztrák is :D :D :D :D

(#11658) Narxis válasza INGJOKE (#11657) üzenetére


Narxis
nagyúr

A sógorok csak emiatt a cég miatt kerültek szóba, van náluk olyan munka ami érdekel még ha csak annyi időre is amíg kint élve már nem találok jobbat és mert mindenben segítenek. Viszont ezt a fizetési módszerüket a gyakori kérdések közé tették ami azért nem egy szép dolog bár nyilván úgyis kiderült volna még munkaszerződés aláírása előtt ezért próbáltam felmérni a lehetőségeket. Viszont ha ennyire bukta a dolog pénzügyileg akkor marad az eredeti terv, német munka, német adózás, német bankszámla, mondjuk Sparkasse vagy Volksbank aztán ennyi. Azt még nem tudom, hogy addig nyissak-e OTP-nél egy devizaszámlát, hogy addig amíg kint nem kapom meg a német bankszámlát, bankkártyát és első fizetést, addig azt használnám. A legegyszerűbb, legkönnyebb módszereket keresem persze azért úgy, hogy olyan hatalmasat pénzügyileg ne bukjak rajta.

Thanos was right.

(#11659) KTU válasza Narxis (#11658) üzenetére


KTU
addikt

Ha Németország, akkor N26, német banki licenc, (betétbiztosítással)
Ha lesz német címed, itthonról nem megy.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#11660) Narxis válasza KTU (#11659) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ezt lehet teljesen online intézni ha már kint lakom?

Thanos was right.

(#11661) KTU válasza Narxis (#11660) üzenetére


KTU
addikt

Igen, N26 topik

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#11662) Narxis válasza KTU (#11661) üzenetére


Narxis
nagyúr

Kösz ez jónak tűnik. :R

Thanos was right.

(#11663) nimfas válasza Predator2 (#11654) üzenetére


nimfas
addikt

Jövő áprilisban vezetik ki az Erste Privilegium csomagokat, illetve nem lesz S,M,L változat. Ami lesz az pedig tranzakciós adóval terhelt lesz.

A CIB ECO mennyivel jobb ettől?

[ Szerkesztve ]

(#11664) dptrsk válasza nimfas (#11663) üzenetére


dptrsk
addikt

IT és megbízhatóság terén van hova fejlődniük...

(#11665) INGJOKE válasza nimfas (#11663) üzenetére


INGJOKE
veterán

Én Privilégium L-ről váltottam cib eco-ra(bankmonitoros) és az igaz hogy az app fapados, de a gépre telepítős cucc jól működik. A csomag jó, igaz csak két évre szól. Az én "csomagom" most egy cib eco számla egy sima ingyenes Visa kártyával, Erste max hitelkártya + egy revolut számla. Ezekkel mindent lefedek. :)

(#11666) RR-13 válasza nimfas (#11663) üzenetére


RR-13
őstag

A CIB ECO Bankmonitoros igényléssel annyival jobb az Erste új Privilégium csomagjaihoz képest, hogy nem 150 E havi jóváírás kell, hanem csak 100 E, és az összes típusú utalás teljesen díjmentes 2 évig, mivel nem terhelik a tranzakciós díjat sem :N

(#11667) nimfas válasza RR-13 (#11666) üzenetére


nimfas
addikt

Köszi srácok!

Akkor jövőre váltás...
A 150eFt nem gond. Anyám utal automata utalással 150-et 2 nap múlva vissza. 😉

De ha CIB ECO-nál nincs tr adó akkor az lesz.
Kp félvét 150-ig ingyenes?

(#11668) kleinguru válasza nimfas (#11667) üzenetére


kleinguru
addikt

Egyszeri alkalommal max 400-ig CIB automatából vagy a havi 2 max 150K

[ Szerkesztve ]

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#11669) RR-13 válasza nimfas (#11667) üzenetére


RR-13
őstag

Igen, de így már nem szükséges majd utalni 150 ezret, csak a havi 100 kell a CIB feltételhez :K

CIB ECO (Bankmonitornál leadott igénylés esetén:)

"AZ INGYENESSÉG FELTÉTELEI:

100 000 Ft havonta beérkezik a számlára (jövedelem, vagy más)
Az igénylő nem rendelkezik CIB számlával

AZ INGYENESSÉGHEZ TARTOZÓ BANKSZÁMLA HASZNÁLAT:

Készpénzfelvétel ingyenessége:
vagy 2 részletben összesen maximum 150 ezer Ft készpénz felvétele bármilyen belföldi bankautomatából
vagy egy alkalommal készpénzfelvétel összeghatár nélkül CIB automatából (jellemzően 400 ezer Ft maximális felvétel biztosított)
Tranzakciókról a biztonsági értesítés SMS helyett mobil applikáción keresztül érkezik
Bankfiókból nincs tranzakció indítás (és pénztári készpénzfelvétel)"

Ezek a lényegek :U

(#11670) KTU


KTU
addikt

CIB Eco, 2 évig ingyen minden
Aki ilyet szeretne, siessen.
Már csak pár (11) munkanap van ebben évben.

"A promócióban részt vehetsz, ha érdeklődésedet leadod a Bankmonitor oldalán 2019.01.01-2019.12.31. között ...."

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#11671) tibbike01 válasza KTU (#11670) üzenetére


tibbike01
őstag

A harmadik évtől milyen díjak lépnek érvénybe?

(#11672) INGJOKE válasza tibbike01 (#11671) üzenetére


INGJOKE
veterán

A csaj azt mondta a bankban, hogy visszavált a sima cib eco-ra. :D

(#11673) KTU válasza tibbike01 (#11671) üzenetére


KTU
addikt

Kérdeztem az ügyintézőt fiókban, mikor megkötöttem a szerződést,
azt mondta: "óóó majd meghosszabbítják, és minden meg ugyanúgy tovább"
Hát persze, ...........
:N

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#11674) Mercutio_ válasza RR-13 (#11669) üzenetére


Mercutio_
félisten

"jellemzően 400 ezer Ft maximális felvétel biztosított"

Elvileg ;]
A gyakorlatban 150-nél többet nem bírtam még a saját automatából kiszedni :(

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#11675) kleinguru válasza Mercutio_ (#11674) üzenetére


kleinguru
addikt

Jajjj, miért?

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#11676) Mercutio_ válasza kleinguru (#11675) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mert vagy nincs benne több, vagy nem tud több bankjegyet egyszerre kiadni, vagy az is lehet, hogy szoftveresen limitálva van.

Korábban volt itt róla szó, hogy van néhány kiemelt CIB-fiók, ahol már a gyakorlatban is sikerült 400k-t felvenni.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#11677) tibbike01 válasza Mercutio_ (#11676) üzenetére


tibbike01
őstag

Vagy mert 150ezerre van állítva a napi kp felvétel limited :C

(#11678) Mercutio_ válasza tibbike01 (#11677) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha annyira van, akkor ezt is elcs*szték(, mert én magasabbat állíttattam be) mint a kétszeri ingyenes kp-felvétet, amiről külön nyilatkoztam, hogy nem kérem, és mégis beállították - és ezzel kilőtték az addigi OTP-set :W

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#11679) andrás47


andrás47
senior tag

És ha két év után megszűntetem van valami retorzió a CIB ECO-ra ? Ha másik bank számláról utal rá valaki 100 ezer Ft-ot havonta az is megfelel ha beérkezik a számlára ? Köszönöm

(#11680) INGJOKE válasza andrás47 (#11679) üzenetére


INGJOKE
veterán

Az elsőre nem a válasz, a másodikra nem tudom :)

(#11681) Kobe válasza Mercutio_ (#11674) üzenetére


Kobe
veterán

Humbug :) A bankautomatak mindegyike ugy van beallitva, hogy maximum 20 db bankjegyet adhat ki, es a legnagyobb cimlet amit beletoltenek az vagy 10 vagy 20 ezres, eszerint adhat ki 200at vagy max 400at.
Amugy ha olyan atm ben probalod a 400at ahol csak 10ezres van akkor kiirja hogy cimlethiany miatt nem teljesitheto.
Mas korlatozas az atm en nimcs, max ha a kartyara allitott be a tulaj valamit (vagy nem allitotta at a kezdeti limitet)

(#11682) KTU válasza andrás47 (#11679) üzenetére


KTU
addikt

"két év után megszűntetem van valami retorzió a CIB ECO-ra ?"

Ha Bankmonitoros CIB Eco a kérdés, ez már a szerződéskötés után 6 hónappal megszüntethető kötbér nélkül.

"Ha másik bank számláról utal rá valaki 100 ezer Ft-ot havonta az is megfelel ha beérkezik a számlára?"

Igen.
Középiskolás fiamnak is ilyen Bankmonitoros CIB Eco számlacsomagot kértünk.
Nincs jövedelme, de azért szüksége van számlára ill. kártyára.
Küldök neki 110 000 Ft-ot havonta utalással, (nem #withPAY, lehet úgy is elszámolnák, de nem kísérletezek), ő vissza küldi, így teljesítve az ingyen számlavezetés feltétele.

Azért 110 e Ft, mert emelkedhet a minimálbér, és evvel nem akarok szívni.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#11683) PhoenixSzG válasza Kobe (#11681) üzenetére


PhoenixSzG
tag

Erste ATM kiad 40 db bankjegyet is (lehet nem mind, de vannak amik igen).

(#11684) Kobe válasza PhoenixSzG (#11683) üzenetére


Kobe
veterán

A cibesekrol volt szo a kolleganal, ott az a felallas van orszagszerte amit irtam

(#11686) 426os


426os
őstag

Sziasztok!
Hasonló feltételek mellett MKB vagy Unicredit-et ajánlanátok folyószámlavezetésre?
Ami számomra fontos a kondíciókon kívül: Rendes mobil app (gyors limit állítás, eseti utalás, kártya felfüggesztés/letiltás).
BPbank-ról váltanék, ez a referencia (itt a fentiekkel elégedett voltam, más bankkal nincs tapasztalatom).
Bármi egyéb érv/ellenérv, ami eszetekbe jut valamelyik bank mellett/ellen, azt szívesen fogadom. :)

.

(#11687) sifarr válasza 426os (#11686) üzenetére


sifarr
senior tag

Egyiket sem. :N
A mobil applikációkról tájékozódhatsz a google play pontértéke és a hozzászólások alapján. Ez viszonylag megbízhatónak tünik, mert többezres tapasztalai mintát tükröz.
MKB ebbenb tragikus, az Unicredit jó átlagos.
Költségszempontból MKB-nál vannak messze jobbak (+ner-es bank). Az Unicredit kondíciós listájában pedig szinte minden kedvező tétel visszavonásig akciós, azaz bármikor emelkedhet.

(#11688) 426os válasza sifarr (#11687) üzenetére


426os
őstag

Ennél a kettőnél lenne partneri kedvezmény, de ahogy túrtam a kondíciókat, igazából egyikkel sem vagyok lényegesen előrébb...
BpBank Zéró csomagot váltanék, de tulajdonképpen nem látok nagy spórolási lehetőséget egyik számla esetén sem (Magnet, Gránit nem játszik).
Rafi Premium Gold 2.0-t nézem még, feltétel megvan, de ott sem teljesen világos számomra, hogy az utalás az most tényleg ingyenes, vagy elkérik a tranzakciós adót.
A használható appon kívül minél, amire szükségem van: minél olcsóbb utalás bankon kívülre is, a havi 150k ingyen kp felvételi lehetőség, minimális havidíj és vásárlás/tranzakciók utáni értesítés (lehetőleg sms, de nem feltétel).

.

(#11689) sifarr válasza 426os (#11688) üzenetére


sifarr
senior tag

A Rafi Gold 2.0 számlaként jó lenne neked, mivel megfelelsz a feltételeknek. Ennél nincs tarnzakciós adó.
Mobil appja kettő is van. A régebbinek nagyon rossz az értékelése. Az új tudja, amit igényelsz és az értékelése - mondjuk - átlagos. Olvasgasd a hozzászólásokat.
Év végéig a bankmonitoros CIB ECO-t is válaszdhatod. Itt is díjmentes az utalás, csopbeszedés (nincs tr adó sem). A mobil appja az átlagnál jobb. Amit elvársz, azt tudja. De nem tud minden funkciót, de a hiányzók elérhetők internetbankon keresztül. Viszont itt a díjmentesség csak 2 évig tart.

(#11690) azbest válasza headhunter (#11685) üzenetére


azbest
félisten

Ez már januárban sem volt friss dolog, évek óta így van. A fizikai limit adott, az idegen kártyás limit is megvolt már 3 éve is például otp automatánál.
Plusz van bank (pl erste) akiknél cimletet is lehet választani és nem kell 9ezerre végződő összegekkel trükközni, hogy kisebb címletből is adjon.

(#11691) Blackmate


Blackmate
senior tag

Remélem belefér a témába: adott egy webshopos vásárlás, amelyben hibásan lett feltüntetve ár: ~25 000-es piaci ár helyett 8600-ért volt fent a termék.
Utánvétes fizetést kértem, viszont a magyarországi cég megkeresett telefonon és mondta, hogy téves az ár és 24 000-ért tudja adni.
Automatikus visszaigazoló mail érkezett a vásárlást követően, amelyben szerepel a hibás ár, amit azóta egyébként már javítottak a webshopban.
Az oldal ÁSZF-jében szerepel a következő:
"A weboldalunkon megjelent árak bruttó árak, amelyeket rendszeresen ellenőrzünk de az ennek ellenére hibásan megjelent árakért felelősséget nem tudunk vállalni!"
Van-e bármi jogi lehetőségem, hogy megkapjam az árut a kedvezőbb áron?

(#11692) Kobe válasza Blackmate (#11691) üzenetére


Kobe
veterán

Szerintem ez nagyon nem ez a topik :)
Van fogyved.
Amugy eselyed pontosan 0 hogy megkapd a kedvezmenyes aron az arut. A magyar jog szerint a rendelesvisszaigazolas nem minosul teljesitedi kotelezettsegnek, attol mindket fel barmikor elallhat
Visszafele is ha mondjuk megrendeled a cuccot, de nem mesz el a postara erte, akkor a webshop ugyanugy kovetelheti a teljes osszeget? :)

(#11693) INGJOKE válasza Blackmate (#11691) üzenetére


INGJOKE
veterán

Igen az automatikus visszaigazolás még nem szerződés, de ezt tényleg nem ide való. :)

(#11694) Tomi912


Tomi912
újonc

Sziasztok! Erste-s vagyok, tanuló, 18 éves és bankváltáson gondolkozok mert a mobilappja katasztrófális, alig tudom használni, és nem mindig azonnal vonja le a pénzt ami engem ez eléggé zavar. Az UniCredit diákszámlát a CIB EcoForYou-t és a Budapest Bank Hello BB-t néztem. A lényeg az lenne, hogy valami használható mobilappja legyen, az atm-es befizetés jó lenne, az UniCreditnél olyat is lehet hogy kártya nélkül fel tudok venni és már a tranzakciókról mobilappon kapom az értesítést, ami eléggé vonzó. Néztem a kondíciókat is, kérdésem az lenne hogy akinek ezeknél a bankoknál van számlája mi a véleménye. Előre is köszi

(#11695) sifarr válasza Tomi912 (#11694) üzenetére


sifarr
senior tag

Személyes tapasztalatom csak a CIB applikációjával van. Nekem semmi gondom nincs vele. Működik, gyors. Értesítéseket lehet applikáción keresztül kérni, ráadásul ingyenes. A felhasználói értékelése a legjobbak között van.
Unicredit app-jának az értékelése sem rossz, átlag feletti.
A BB-ról lebeszélnének. Nemrég újította meg az app-ját, azóta romlott az értékelése. De lehet, hogy nagyrészt azért, mert a felhasználók ragaszkodnának a régihez. De nem ez a fő ok!
Régóta levegőben lóg a BB eladása. Megvenné az Erste is, de akkor a BB-sek megkapják az Erste appját. Ez neked nem jön be. A fő jelöltek a Takarékbank és az MKB, vagy esetleg egy hármas fúzió.
A Takarékbank nemrég alakult át. Hát az összeolvadás katasztrofálisan sikerült, informatikailag főleg. Az MKB applikációja pedig a legrosszabbak között van.

Végül egy jótanács mint tanulónak. Nézd át az ikes igék ragozását! Nem "gondolkozok", hanem "gondolkozom"! Főleg írásban ez durva hiba. A magyar írásbeli érettségi elúszhat miatta.

(#11696) 426os válasza sifarr (#11695) üzenetére


426os
őstag

Pár hónapja frissült egy nagyot a BB appja, utána elég jó lett. Visszajelzések alapján is kerültek bele újabb funkciók. Most nemrég (talán 1-2 hete) megint frissült egy nagyot, még "fancybb" lett a design, de már a funkcionalitás kárára. Pl a limitek módosítása sokkal macerásabb, többet kell tapicskolni hozzá, illetve a korábbi csuszkás megoldással ellentétben be kell pötyögni az új limitet. Ráadásul a korábban beállítottakat nem jegyzi meg, mindig az aktuálisnál nagyobbakat ajánl. Pl felemeltem 700k-ra ideiglenesen (többnyire bőven 100k alá van beállítva) egy nagyobb vásárlás miatt, utána 1 meg 1,5M-t ajánlott fel, mikor vissza akartam venni. Baromi idegesítő. Egyébként használható, nagyon rossznak azért nem mondanám, de a Revoluté pl jobban bejön.

.

(#11697) kerxy válasza 426os (#11696) üzenetére


kerxy
senior tag

Szerintem pont a BB az, aki figyelembe veszi az ügyfél visszajelzéseket. Ez az újítás most tényleg elég nagy lett és tök más az app, de ha akarnak bele plusz funkciókat, akkor érthető volt, mivel a régiben egy tárcsán kívül más nem volt. Szóval szerintem jó az irány, még valószínűleg reszelgetni fogják, de biztos várják a visszajelzéseket, én már írtam nekik az új app után egyet, és hamar válaszoltak is. Amúgy iOS-en szerintem nem rossz az értékelése, 4.5-ön áll, Androidot nem néztem.

(#11698) Tomi912


Tomi912
újonc

Köszönöm mindenki véleményét, de akinek még van ne habozzon😀

(#11699) headhunter


headhunter
addikt

2019.11.26-án kötött szerződésnél (Bankmonitor CIB ECO), mikor nézik először a kötelező 100.000 Ft érkezését a számlára?

pl.: 2020.04.01-30-ig vagy 2020.03.16-2020.04.15-ig

"...Amennyiben a számlavezetési díj terhelését megelőző hónapban legalább a mindenkori nettó minimálbérnek megfelelő összegű jóváírás érkezik átutalással (saját számlák közötti átvezetés, készpénzes befizetés nem számít bele), akár több tételben is a bankszámlára, akkor a havi számlavezetési díj nem kerül terhelésre, az 0 Ft.

A számlanyitás hónapját követő 3 naptári hónapban a jóváírási feltételeket a bank nem vizsgálja, a havi számlavezetési díj ebben az időszakban minden esetben 0 Ft. Az első számlavezetési díj terhelésére, a számlanyitás hónapját követő 4. hónapban kerül sor..."

(#11700) sifarr válasza headhunter (#11699) üzenetére


sifarr
senior tag

2020.04.01-30-ig

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.