Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#134901) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Erre kíváncsi leszek:
Intel’s new gaming laptop chip beats AMD Ryzen gaming CPUs in benchmarks | PCGamesN

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#134902) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Ismeritek a Snowrunnert?
A MudRunner vagy előtte lévő Spintires lényegében felturbózva. Már a MudRunnert is szerettem, de közel nem toltam bele ennyi időt.

Az egész játék mozgatórugója a fejlődési rendszer. Mindig pont annyira frusztráló, amennyit még elvisel az ember, de így a kitűzött célt megvalósítva igazi siker élmény szokott lenni. Mikor pont kezdene tele lenni a hócipellőd a világ összes sarával ( ;) ), akkor kapsz egy pici fejlesztési lehetőséget és örülsz mint majom a farkának. Na de hogyan fejlődsz? Sandbox stílusban tulajdonképpen azt csinálsz amit akarsz:
- missziókat (a térképen új utakat is hozhatsz létre / pl. hídépítés, stb. /)
- felfedezhetsz
- upgrade -eket kereshetsz

A felfedezés pedig tényleg kifizetődő. Egyrészt kilátókat kell keresni, amik a térkép nagyobb szegletét fedik majd előtted, másrészt az így kimaradt részeken is találhatsz izgalmas dolgokat. Eldugott verdát vagy missziókat. Többször fordult elő velem, hogy miközben épp A -ból B -be tartottam, megláttam egy utat, aztán kíváncsiságból végigmentem rajta és hogy-hogy nem valami igazán finom dologhoz jutottam ennek hála.

A pályák kisebb részekre vannak bontva, mindegyik pályarészben van egy csomó játékidő és 3 vagy 4 régió található az alapjátékban.

Alapvetően egy ultra relaxed játék, de mikor egy személyautóra tervezett úton próbálsz egy nagy nyerges vontatóval minden jóval megpakolva végigmenni, hogy spórolj egy picit a kilométereken akkor azért fel tud menni a pulzusszám.

Game Passban benne van, aki szereti az ilyesmit az mindenképpen próbálja ki!

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#134903) Dilikutya válasza ZsZso (#134902) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ezt, vagy a Mudrunnert adta ingyen az Epic valamikor télen? :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#134904) ZsZso válasza Dilikutya (#134903) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

MudRunnert, de az nekem uncsibb volt. Lehet persze csak a hó fogott meg itt (hatalmas Ice Road Truckers fans voltam, amikor még ment a sorozat), de a vicc benne az, hogy nem sok pluszt ad a játékhoz.

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#134905) FunPro válasza ZsZso (#134902) üzenetére


FunPro
senior tag

Ó, a jó kis spintires.

Már rég kaptam akkora ínhüvelygyulladást, mint attól a játéktól. :D

Haverral kitoltuk a spint meg a mudot hardcore-ban. Ma napig nem tudom hogy bírtuk ki, mert volt, hogy egész nap reggeltől estig vittük, és végig nyomni kellett az r2-t.

Vagy egy hétig fájt még a csuklóm is. :B

A snow is terítéken van, de majd valami steam sale alkalmából.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#134906) maross válasza FunPro (#134905) üzenetére


maross
veterán

Epicen tobbszor volt mar joaras, a 10$ kuponnal. Sokkal sokkal jobban bejott nekem mint a spin es a mud, vegre kiforrott a jatek, es nem csak annyi, hogy A-bol B-be vidd el 2x vagy 3x ugyanazt a farakast. Kb 10 evet lepett elore jatszhatosag terén :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#134907) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Ez az új Battlefield komoly... fogtam a fejem a trailert látva, mennyi faszságot csináltak benne. :)
Hát ez se lesz ingyenes hétvégére se telepítve...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#134908) Mr.Csizmás válasza Dilikutya (#134907) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

fizetős techdemó? :F :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#134909) Maxxy10 válasza Dilikutya (#134907) üzenetére


Maxxy10
addikt

:C

Jöhet gamepass-ba :U

(#134910) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Control a heti ingyenes Epic játék :Y :C

(#134911) Golden9 válasza Maxxy10 (#134910) üzenetére


Golden9
addikt

Elmegy :) . A Quantum Break jobb lett volna.

[ Szeretkezve ]

(#134912) gyimger válasza Golden9 (#134911) üzenetére


gyimger
őstag

A Quantum Break volt már "ingyen" (vagyis bundliban, amit Crytek óta tudunk, hogy ingyen van). A Control nekem úgy maradt meg, mint az a játék, ami a DLC-kkel megszopatott jó sok vásárlót (összes DLC =/= Ultimate).

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#134913) Maxxy10 válasza Golden9 (#134911) üzenetére


Maxxy10
addikt

Még gamepass-ban elkezdtem a játékot de nem fejeztem be... Ha most ingyenesen meglesz tudom ugyan onnan folytatni a játékot?

(#134914) ZsZso válasza gyimger (#134912) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Control is volt már bundliban. :K

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#134915) gyimger válasza ZsZso (#134914) üzenetére


gyimger
őstag

Valóban, az alapváltozat volt.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#134916) Golden9 válasza gyimger (#134912) üzenetére


Golden9
addikt

Lehet, hogy elárazták az "akcióra" készülve, de most az Ultimate is annyiba kerül, mint a sima.
:F 11,590 HUF

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#134917) tisztelturam válasza Maxxy10 (#134910) üzenetére


tisztelturam
tag

Úgy ahogy a Rise of the Tomb Raider volt az előző? :C

(#134918) Ferke[HUN] válasza tisztelturam (#134917) üzenetére


Ferke[HUN]
tag

Remélem, hogy pont úgy! :D

(#134919) cskamacska


cskamacska
addikt

Úgy néz ki itt is teljesen kimaradt, de GoG-on még 19 óráig ingyenes a Warhammer Skulls Digital Goodie Pack, benne Warhammer: Shadow of the Horned Rat játékkal, egybekkel, és a Warhammer 40,000: Mechanicus zenéjével veszteségmentes FLAC és tömörítetlen WAV formátumban. Utóbbi évek egyik legjobb játékzenéje :R , küldöm mindenkinek aki szereti. :K

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#134920) ZsZso válasza cskamacska (#134919) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

:R

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#134921) csuvicsuva válasza cskamacska (#134919) üzenetére


csuvicsuva
őstag

#38240 Volt az, csak nem Goodie Packként és eltűnt a sok offolás között. Én is offoltam rá egyet, de kértem egy törlést (kettővel alatta), mert nem volt igazam.

Természetesen köszönjük, mert ezek szerint többen is átsiklottak felette. Inkább legyen kétszer, mint egyszer se.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#134922) Maxxy10 válasza tisztelturam (#134917) üzenetére


Maxxy10
addikt

Én sose mondtam, hogy az valaha is lesz.

(#134923) i2k válasza Dilikutya (#134907) üzenetére


i2k
senior tag

Akkor nem voltam egyedül :DDD
Telefonról gépeltem be tegnap, SG.hu-ra - Battlefield 2042 témában:

"Vegig olyan erzesem volt, hogy ezt poenra veszik - nem sorolom a jeleneteket, de mindegyikben van 1-1 Darwin-dijas...
Szoval, a vegefele, a visszamaszosnal kezdtem, es a hurrikanbol kirepulesnel vegkepp kapartam a szekemet... Es kozben rosszalloan kuncogtam.
Nagyon ciki trailer."

S akkor ehhez jön még a pletyka, hogy no single player...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#134924) W.Wilson


W.Wilson
aktív tag

Most vettem meg az Ubitól az AC Odyssey-t, de mivel korábban Uplay+ keretében játszottam már vele pár percet, csak az a verzió jelenik meg a kliensben, és nem lehet vele semmit se kezdeni. Én nézek be valamit, van erre megoldás?

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#134925) tisztelturam válasza i2k (#134923) üzenetére


tisztelturam
tag

Nem pletyka, hivatalos hogy csak multi

(#134926) ayo válasza tisztelturam (#134925) üzenetére


ayo
addikt

és nem lesz battle royale sem, amit mondjuk nem értek, COD-ban is nagyon ment a dolog.

single meg szerintem nem nagy érvágás, utóbbi pár résznél se volt valami felejthetetlen, ahogy COD részeknél. multi játékoknál egy kis bónusz max, többséget szerintem nem érdekli, főleg nem azért veszik.

http://jateknaplo.blog.hu

(#134927) l.skywalker válasza i2k (#134923) üzenetére


l.skywalker
félisten

Mondjuk ami campaign volt az 1-ben és az V-ben, sokat nem veszítünk vele :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#134928) W.Wilson válasza W.Wilson (#134924) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

False alarm, két órával a vásárlás után már letölthetővé vált.

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#134929) i2k válasza l.skywalker (#134927) üzenetére


i2k
senior tag

Nálam dupla mínusz, ha egy olyan játékban nincs single player, amit amúgy lehetne sztorival/egyedül játszani, mert adott hozzá minden --- mondjuk, mert eleve olyan a setting, vagy mert egy olyan sorozat része, ami korábban rendelkezett sztori móddal.
Szóval, a Battliefiled is ilyen nekem.
A CoD-nál is belátták, hogy kell. (Ha jól rémlik, a Black Ops-nál volt, hogy mellőzték végül)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#134930) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

noobie kérdés: epic-es ingyen discord nitro serialt hol lehet átvenni?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#134931) l.skywalker válasza i2k (#134929) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ha van értelme, szerintem is jó a campaign. De ami a BF1-ben és az V-ben volt, az nem Campaign, hanem kibővített tutorial. Mint a Star Wars BF1-ben. A 2-ben már valamivel több volt, de összességében ezek nem egyenértékűek egy sztori játékkal és nekem sosem lesznek azok, a hiányukat sem érzem meg.

A CoD-nál is jó kérdés ez a campaign. A CoD MW-ben van sztori és PvP, amivel játszanak sokan, és ott a Warzone, amiben nincs sztori és játszanak vele többszáz millióan.

Az online only shooter-eknél én nem ragaszkodom hozzá, csak ha ütős sztorit tudnak összerakni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#134932) Maxxy10 válasza Mr.Csizmás (#134930) üzenetére


Maxxy10
addikt

(#134933) Anonymusxx


Anonymusxx
aktív tag

Szerintem a Battlefield V-nek nagyon jó volt a kampánya... Hardon 13 óra volt nekem, szóval rövid se volt annyira

[ Szerkesztve ]

(#134934) cskamacska válasza i2k (#134923) üzenetére


cskamacska
addikt

A trailer elég borzalmas, de amit mutattak a lehetőségekből, azért nem rossz. :K
Trailernek is az a fő gondja, mint sok hollywoodi filmnek, hogy vagy 8 évesek, vagy 8 évesek számára írják a forgatókönyvet. Rakás robbanás, a szereplőknek nincs semmi életösztönük, a TV Tropes teljes klisélistája pörög mint a búgócsiga. :o

Ettől független a játék nyilván gyönyörű lesz :R (gyakorlatilag minden Battlefield / Battlefront rész az abszolút maximumot hozta grafikában 2002 óta), és a hatalmas pályákra sem lesz panasz, játékmenet majd kiderül.

"amit amúgy lehetne sztorival/egyedül játszani, mert adott hozzá minden"

Háát, ö, ö

Call of Duty 1, majd a Call of Duty 2 stáblistájánál gyanús volt, Modern Warfare 2 stáblistájánál pedig direkt letaglózott, hogy milyen piszkos sok ember dolgozott hogy azt a 8-15 órás kampányt elém rakják. Egy átlag film elbújhat mögötte. Gondolom ez nem csökkent, sőt. Gyakorlatilag egy több órás animációs filmet kell csinálniuk, a multiból a játékmotor egy része, valamennyi modell és textúra, pár játékmenetbeli elem animációjával együtt, és némi hang amit át lehet emelni. Magát a forgatókönyv alapú "animációs film" részt azt külön ki kell faragni a semmiből, és az bődületes pénz lehet.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#134935) Aljasvip válasza i2k (#134929) üzenetére


Aljasvip
senior tag

A Battlefield 1942, 2142, Vietnam, és Battlefield 2 egyikében sem volt Single player kampány, szóval nehéz lenne azt mondani, hogy ez egy ilyen sorozat a kezdetektől.

A sztori kellett egy időben, hogy el tudják adni a játékot a csak single player játékosoknak is (hacsak nem skirmish rajongó vagy, botok ellen), ma viszont már akkora a multi tér, hogy nem számít ha kimarad. Sajnos.

Én magam nem hiányolom majd a sztorit, kivéve ha egy Bad Company folytatásról lenne szó.

[ Szerkesztve ]

(#134936) tisztelturam válasza cskamacska (#134934) üzenetére


tisztelturam
tag

"8-15 órás kampányt elém rakják"

Ezek hogy sikerültek neked? Csak mert ezek egyike se volt 5.5 óra feletti sőt... (Mielőtt jönne a letámadás nem easy-n játszottam)
~ 2-3 hónapja lett végigjátszva a széria több tagja is. Cod 4 az a legrövidebb a maga 4 órájával.

(#134937) Zolás válasza Aljasvip (#134935) üzenetére


Zolás
addikt

A jó kis Bad Company 2 kampány. Többször is végigmentem rajta. És a multi része is jobban tetszett mint a Battlefield 3 meg az utána következők. Ezt az újat meg se fogom venni. Így a bemutató videó alapján már csak a fortnite táncika hiányzik belőle.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#134938) i2k válasza Zolás (#134937) üzenetére


i2k
senior tag

Bad Company 2 - szinglit is imádtam, multiban meg két 2 katonát maxoltam ti, volt vagy 1000 órám is benne.
Valahol van statom is.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#134939) Źşë' válasza Aljasvip (#134935) üzenetére


Źşë'
addikt

én is örültem volna ha lett volna singleplayer is, így egy valag pénzt elkérnek egy darab multiért, ami ha ingyenes és mikrotranzakciós lenne még jobban megérné (nekik), mert a kompetitív-őrült fiatalok és a régi veteránok játsszák leginkább, utóbbiak igaz hellyel-közzel

játék topikjában olvastam olyat, hogy valaki írta, nem idézem szó szerint: "legalább több idejük lesz a multira, azaz annál jobb lesz" hát nem mintha magát a multi részét olyan nagy meló lenne megcsinálni, egy halom már készen lévő dolog áll rendelkezésükre

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#134940) Frod válasza Źşë' (#134939) üzenetére


Frod
addikt

Maradjunk annyiban, hogy a BF1 és V kampányai erőforráspazarlásra voltak jók legjobb esetben is. Egyáltalán nem hiányzik még egy ugyanilyen próbálkozás.

Más lenne persze ha nekifekszenek, és akarnak egy jó kampányt is csinálni, de a statisztikák is mindig azt mutatják, hogy alig fejezik be a kampányt a játékosok. Pénzügyileg érthető.
Meg azért az utolsó amit dicsérni szoktak a BC2, ami 11 éve volt...

Do you see the white shadow?

(#134941) cskamacska válasza Źşë' (#134939) üzenetére


cskamacska
addikt

Szerintem ez le lett játszva már az Everquest, és a Quake III Arena idejében, ezért kár morcogni. :P Különösen a DICE esetében, BF3-BF4-BF1-BFV-ben is volt single, de minek, csak a Bad Company 1-2 aminek értelmes története volt, és rendesen meg is csinálták.

Ez pont olyan mint a Cyberpunk 2077 folytatásának bepasszírozott multiját várni, egy 100% multi ill single sorozatba nem feltétlen kell a másik. :K

más

Megjelent a Call to Arms - Gates of Hell: Ostfront




Figyelmesek kiszúrhatják hogy ez egy újabb GEM2 motoros játék, ami jogi okok miatt DLC-ként kell hogy kijöjjön. Call to Arms tulajoknak 27 euró, szegény szerencsétlen CtA Ultimate Edition tulajoknak 24 euró, amúgy 40 euró de ebben a teljes Call to Arms is benne foglaltatik.
Leszámítva hogy multiban időnként crashel (bár kevésbé mint a CtA) elég jóra sikerült, rendkívül jól elkapja a Barbarossa korai 1-2 évét mind a single, mind a Conquest, mind a multi terén.
Megvallom, tele a tököm a Sherman/Panzer IV H/T-34 tengellyel, és hogy a játékok alapján a háború 1944 és 45 között zajlott, ehhez képest nagyon jópofa Panzerspähwagen P204 (f)-fel vadászni korai BT-5 variánsokra. :R

Nem is beszélve, hogy a gyalogság végre nem csak töltelék, és a tüzérség mindenre és mindenkire veszélyes. MoWAS-hoz képest elvették a tankgyilkoló csodagránátokat a kisktonáktól, cserébe a tankok valósághűbbek lettek, mire a mozgásképtelen Tigris hátra fordítja a tornyát, addigra az orosz utászok telepakolják a hátulját robbanószerrel, és még rá is festik hogy Sztálintól szeretettel. :)) Sokkal jobbak lettek a hangok, jó a zene, katonák már nem direkt szánalmasan szólalnak meg.

Tldr, újabb Men of War játék, feltupírozva, beépített valósághűség moddal.
Aki a régieket szereti, vagy csak simán világháború-homokos annak kötelező vétel, aki csak egy jó stratégiát keres az nézzen rá. Van Steam workshop és teljes mindenszerkesztő, így várhatóan ehhez is tengernyi mod készül majd.
Még kicsit bugos, így lehet várni pár hetet míg a CTD eltűnik mindenhonnan.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#134942) i2k


i2k
senior tag

Ez a "nekem nem kell multi" vs. "nekem hiányzik a multi" téma olyan, mint a...
...mindenkinek van véleménye róla, de senkit sem érdekli a másé.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#134943) Źşë' válasza Frod (#134940) üzenetére


Źşë'
addikt

nekem tetszettek ezek a "War Stories" kampányok, ötletesek és látványosak voltak
szvsz attól nem lett volna rosszabb a játék, csakis te kapsz kevesebbet a pénzedért, 110€ year1 pass-vel, engem személy szerint dühít ez az extra lehúzás - bár nem muszáj megvenned, nem tudom milyen hátrány származik belőle, mert azt tudni hogy egy valag kozmetikai cuccot dobálnak, majd ez hozza az extra kesht gondolom - aztán ki tudja mennyire lesz p2w a game

valamelyik résznél, már nem emlékszem, de lehet az cod volt - más-más fejlesztőcsapat csinálta a singlit és a multit is... ilyen opció is volna, meg valóban ha meg lehetne venni a multit meg singlit külön az frankó lenne, RDR2 online-t is meg lehet venni külön pl

belegondolok az új generáció vagy szokás a durr bele a multiba, a singleplayer meg kit érdekel, mindenki a kompetitív részéért játszik, cs:goba is minek singli, nem is az én játékom, megmondom őszintén
számomra bf3 óta tele van a játék codból átvett elemekkel, ill. a csalók ezentúl is jelen lesznek, a netkódhoz sem fűzök sok reményt, főleg egy 128?! fős szerveren, eddigi részek hitbox failjei meg sebzés eltűnései, személy szerint ezért én nem fizetek nekik :DDD nem is beszélve az agyatlan sebzésmodellről, és megvalósításokról, értem ez alatt a jármű spawnolást, túlbonyolított animációkat melyek engem felqrtak annak idején.. az új codot ki se próbáltam, ha láttam egy streamert azzal játszani kíváncsiságból néztem pár percet, az megy hogy futsz-rohansz, lootolsz, kempelsz, aztán megint lootolsz, ez nekem nem élvezeted, igaz manapság másak az igények, és más játékok is készülnek - meg lehet nézni a játékipart 2000évek elején, meg most, de a filmiparra ez dettó jellemző (na nem pont a 2000évekre gondolok itt)

(#134941) cskamacska hardline sp kampánya is kellemes emlékként maradt meg bennem pl, más a mérce egy olyan embernek aki tényleg a multi miatt játszik, meg más annak aki csak singli, én valahol a kettő között vagyok, de abból is a cooperative játékmenetet részesítem előnyben, q3nál is a közösség miatt volt jó a multi, nem vérre ment a játék csak merő mókázás volt - a bc2 meg hibái ellenére is jól volt összeheggesztve, az alapok, meg a játék mechanika, ezt szerettem benne, az új bfekből meg pont ez hiányzik, sok idiótaságot vett át másik játékokból, meg csak úgy szimplán üresfejű devektől, akik azt tesztelik mi lehet az eladhatóbb...

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#134944) i2k válasza Źşë' (#134943) üzenetére


i2k
senior tag

Nagyon egyetértünk. :R

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#134945) csaba951


csaba951
veterán

Akinek van aktív Xbox Game Pass Ultimate-ja annak az MS Store-ban hány forintra listázza a Forza Horizon 5 Premium kiadás-t? Van rá valamennyi kedvezmény?

(#134946) SenorGrande válasza csaba951 (#134945) üzenetére


SenorGrande
senior tag

33 490,00 HUF

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#134947) Dilikutya válasza Źşë' (#134943) üzenetére


Dilikutya
félisten

RDR2 Online-t vehetsz külön, de az egyjátékost nem, így ez sem tökéletes konstrukció. :)
De amúgy nyugodtan lehetne külön is árulni az egyjátékos részt, én is felvetettem már régebben is többször, de a kiadók valahogy nem akarnak ezzel foglalkozni. Fejlesztési költsége aligha van, csak akarat kéne.
Bár nem tudni, végzett-e ezzel kapcsolatban bárki becslést, hogy mennyire érné meg külön is kiadni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#134948) gyimger válasza Dilikutya (#134947) üzenetére


gyimger
őstag

Én is írtam ugyanezt nemrég. De ha belegondolsz, a multi a lényeg. Aki a single miatt veszi meg a játékot, talán kipróbálja a multit is, talán rászokik és veszi az aranyrudat. De az a legjobb, aki eleve csak a multit veszi.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#134949) FunPro válasza gyimger (#134948) üzenetére


FunPro
senior tag

Amúgy sokan azt felejtjük el, hogy mi már vénemberek vagyunk. :K

Hiába emlékeznek sokan például arra, hogy milyen volt a quake 1 vagy éppen a 2. A quake most a köztudatban egy arena shooter multiscucc. Ugyanez igaz a cod-ra vagy a bf-re. Lehet, hogy a cod valamikor egy moh vetélytárs volt, most már a bf multi a vetélytársa.

Szóval az ilyen játékokba teljesen megértem, hogy már nincs single kampány.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#134950) Dilikutya válasza gyimger (#134948) üzenetére


Dilikutya
félisten

Talán. De én pl nem, ami meg van véve, egynek se volt a multija elindítva, és ingyenes hétvégékre sem töltök multit.
GTA V-öt indítottam el 1-2 alkalommal, de azt meg lassan indul, és ki is dobált, nekem ahhoz nincs türelmem.
CS:GO volt még elindítva, ha már megvettem, valami 1-2€-ért egyszer, de épp csak játékélmény nem volt benne, nem hasonló nulla szintűekkel rakott össze.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.