Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#134151) TheProb


TheProb
veterán

CRP ma is megkapta a nyeles aspyrint.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#134152) TheProb


TheProb
veterán

Megint elkezdte promózni Microporsche az Xbox pass-os EA Play-t, viszont én továbbra sem látom, hogy PC-n hogy tudnám ezt feltámasztani... Valakinek sikerült vagy már megint valami kavarás van...? :U
Decemberben jól beszopatták már a népet 3 hónapos akcióval és hoppon maradtunk az EA Play-el. Most ismét fel akarnak ültetni a szopórollerre?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#134153) cyberkind válasza TheProb (#134151) üzenetére


cyberkind
félisten

Potom 7 amerikai mihály mindenestül. :D

Paranormal Cocktivity

(#134154) Źşë' válasza TheProb (#134151) üzenetére


Źşë'
addikt

de legalább ezek az egyének igazi Cyberpunkok voltak :DDD még ha a játék annyira nem is :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#134155) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Üdv! A "Big Fish Games" oldal ma reggelre levont tőlem 8.88$-t. Gondolom hülye fejjel, amikor feliratkoztam egy ingyenes játékukra, akkor behúztam valami klub előfizetést is. Valaki el tudja mondani, hogy mi ez és hol tudom lemondani?

Rányomok a "Cancel membership" gombra és kész, törlődik?M Milyen előnyökkel jár ez a tagság? Megéri egyáltalán? illetve gondolom ezt a 8.88$-t már nem tudom visszaszerezni...

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#134156) interstate76 válasza Vertigo18 (#134155) üzenetére


interstate76
addikt

Az ingyenes játékok behúzásához tőlem nem kért kártyaadatokat. Itt mi szerepel nálad? Egyébként szerintem elég, ha a linken látható fizetési módot törlöd, és akkor az ingyenes játékaikat később is be tudod húzni.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#134157) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Yess!!!

Aspyr seems to be working on a Star Wars: Republic Commando remaster

:C :C :C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#134158) Frod válasza l.skywalker (#134157) üzenetére


Frod
addikt

Ohh.
Ennek egészen addig örültem, amíg meg nem néztem, hogy ez az a csapat, akik mindenféle különösebb ráncfelvarrás nélkül, simán csak átportol mai gépekre.
És bár imádtam a játékot, de ma nem venném elő abban a formában.

Do you see the white shadow?

(#134159) l.skywalker válasza Frod (#134158) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én meg gyorsan letöltöttem GOG-ról a régit. :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#134160) cyberkind


cyberkind
félisten

Valaki elvileg bezsákolta a Cdpr forráskódokat. :D

Paranormal Cocktivity

(#134161) Źşë'


Źşë'
addikt

jövő heti free Rage 2 az epicen kiv vagyok mennyire lesz legit :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#134162) Dewo válasza cyberkind (#134160) üzenetére


Dewo
aktív tag

7 000 000 dodó és mindent is megkapunk! :D

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#134163) FunPro válasza Dewo (#134162) üzenetére


FunPro
senior tag

Kell a pöcsömnek ilyen bughalmaz! :DDD

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#134164) Vertigo18 válasza interstate76 (#134156) üzenetére


Vertigo18
addikt

A Billing profiles résznél ott volt az összes adatom, de nem tudtam törölni, amíg nem töröltem ezt a "premium membershipet". Szerintem a regelésnél véletlenül bent maradt valahol egy pipa, megadtam az adataimat és egyből vonta is a következő havit. Tiszta Humble Choice! :D

Mindenesetre köszi a segítséget! :R

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#134165) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Huhúúúúú ... gg.deals elkezdte historyzni a kúcsbótok árait is!

Ez egy igazán jó hír a tegnap rossz mellé (ugyanis lemaradtam a Humble elárazásról ... grrr)

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#134166) interstate76 válasza Vertigo18 (#134164) üzenetére


interstate76
addikt

Igazán nincs mit!

Az ingyen játékok behúzásánál ki kell venni a pipát egy négyzetből (Big Fish Game Club Free Trial), különben 1 hónap múlva megpróbál kiszámlázni 1 havi díjat. Valószínűleg vásároltál tőlük valamit még korábban, azért voltak meg nekik az adataid.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#134167) Dewo válasza FunPro (#134163) üzenetére


Dewo
aktív tag

Jogos,de lesz akinek kell szerintem! :D

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

(#134168) i2k válasza ZsZso (#134165) üzenetére


i2k
senior tag

Na, akkor most lesznek itt bajban azok, akik viszolyogva Szürkét kiáltoznak minden HáEl-ezésnél :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#134169) ayo válasza ZsZso (#134165) üzenetére


ayo
addikt

itadhoz képest mennyivel más ez az új feature?

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#134170) Golden9 válasza ayo (#134169) üzenetére


Golden9
addikt

Az Itad-on van szürke ajánló? :F Mert ha nincs akkor 100%-al. jobb. :D

[ Szeretkezve ]

(#134171) ayo válasza Golden9 (#134170) üzenetére


ayo
addikt

kulcsboltok vannak ott is, ezért kérdem, hogy mi a különbség, mert elsőre nem láttam.

http://jateknaplo.blog.hu

(#134172) Golden9


Golden9
addikt

Ott melyik bolt a szürke? :F :Y Eddig ha valaki megbízható boltot kereset, akkor általában az Itad lista lett neki ajánlva, hogy ott nincsenek szürkék.

[ Szeretkezve ]

(#134173) ayo válasza Golden9 (#134172) üzenetére


ayo
addikt

én egy szót se írtam szürkéről, vagy most a kulcsbolt az szürkét jelent vagy egy oldalt, ahol kulcsokat lehet venni pl. gmg?

http://jateknaplo.blog.hu

(#134174) ZsZso válasza ayo (#134173) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Bocs, kúcsbót = keyshop = szürke .

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#134175) ayo válasza ZsZso (#134174) üzenetére


ayo
addikt

ah, értem, hát az érdekes lépés akkor, köszi!

http://jateknaplo.blog.hu

(#134176) alratar válasza ZsZso (#134174) üzenetére


alratar
addikt

A gmg szürke? Úgy tudtam, hogy az isthereanydeal-len lévő boltok fehérek.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#134177) morfondőr válasza alratar (#134176) üzenetére


morfondőr
őstag

A GMG nagyon nem szürke! Teljesen legális oldal, míg angol fontban mérték a kulcsokat kb. a legjobb árú bolt volt kishazánk valutájára váltva!

[ Szerkesztve ]

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#134178) alratar válasza morfondőr (#134177) üzenetére


alratar
addikt

Volt? Rég nem jártam arra.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#134179) morfondőr válasza alratar (#134178) üzenetére


morfondőr
őstag

Euróból váltva forintra már nem mindig olyan jó az ár, de még így is versenyképes! 1-2 évvel ezelőtt sokszor licitáltak szürke kulcsboltos árak alá az akcióikkal. Én sokat vásároltam ott.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#134180) Mr.Csizmás válasza morfondőr (#134179) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

revolutot közbedugva a fizetésnél most is jó áras.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#134181) l.skywalker válasza morfondőr (#134177) üzenetére


l.skywalker
félisten

Minden "bolt" ami az ITAD-on van, hivatalos viszonteladó.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#134182) alratar válasza l.skywalker (#134181) üzenetére


alratar
addikt

Én is így tudom. Csak @ayo és @ZsZso elbizonytalanítottak.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#134183) ayo válasza alratar (#134182) üzenetére


ayo
addikt

szürke boltokra mondta, hogy kulcsbolt nem a gmg-re vagy az itad listán található bármire.

http://jateknaplo.blog.hu

(#134184) ZsZso válasza morfondőr (#134177) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

A szürkék is legális boltok, csak nem hivatalos viszonteladók. :K

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#134185) Egon


Egon
nagyúr

Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy nem indul el az Epicen anno régen ingyenes Assassins Creed Syndicate. Szimplán lecsukja a taszkot fél mp után, az Eseménynaplóban semmi.
Nézegettem a neten, de olyan infókat találtam csak, hogy telepítsem a D: meghajtóra, meg hasonlók (ezzel az a gond, hogy a gyerek játszana vele a gépén, és neki csak egy meghajtója van, és nem is akarnám szétpartícionálni).
Van erre valami értelmes megoldás?

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#134186) Mr.Csizmás válasza Egon (#134185) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nincs uplay keresztkapcsolása? :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#134187) Egon válasza Mr.Csizmás (#134186) üzenetére


Egon
nagyúr

Nem tudom, biztos van.
Az uplay kliens is fenn van a gépen, ha erre irányul a kérdés.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#134188) Mr.Csizmás válasza Egon (#134187) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

és oda nem aktiváltátok be? mert akkor már elég lenne csak az uplay futtatása, a'la nekem a division2 így ment.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#134189) Egon válasza Mr.Csizmás (#134188) üzenetére


Egon
nagyúr

Nem, nem aktiváltam oda sztem, legalábbis nem rémlik.
Teszek egy próbát, köszi.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#134190) Mr.Csizmás válasza Egon (#134189) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nálam úgy nézett ki, hogy epic, div2 vásár, epic-ből telepítés, start, uplay klienst felhozta magától, saját uplay login, és ott lett, onnantól epic nélkül is ment.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#134191) Urguru válasza Egon (#134187) üzenetére


Urguru
tag

Ha Epicen behúztad nem kell hozzá továbbiakban Epic , Uplayen is indítható. A steamen vett uplay játékok nem indulnak külön. Érdekes , de vacak a steam ;)

(#134192) FunPro válasza Urguru (#134191) üzenetére


FunPro
senior tag

Vagy csak a steam-ben nincs részesedése az epicnek.
Mindenki döntse el maga. :D

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#134193) Urguru válasza FunPro (#134192) üzenetére


Urguru
tag

Nekem nem számít kinek .. mibe .. részesedés. Felhasználói szemszögből ez egyszerűbb nekem . :Y

(#134194) gyimger válasza Urguru (#134191) üzenetére


gyimger
őstag

Steamre vettem a Far Cry 3-at és 4-et, és ott méri a statisztikámat, de Steam felkapcsolása nélkül, Uplayből is indíthatók. Legalábbis amikor anno játszottam velük, így volt a vacak Steamen is.

[ Szerkesztve ]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#134195) Urguru válasza gyimger (#134194) üzenetére


Urguru
tag

Ezek szerint nem minden játéknál , nekem Assassin’s CreedⓇ Odyssey csak steamről indítva megy.

(#134196) i2k válasza reelc (#134149) üzenetére


i2k
senior tag

HuniePop 2 Double Date végigjátszva - legkönnyebb szinten. Pure fun volt :)
Remélem, mire online végigjátszásig eljutok, már Acsik is lesznek, amikért érdemes lesz újra ~30-40 órát játszani vele. :B

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#134197) l.skywalker


l.skywalker
félisten

PC-s megjelenések:
• Code Vein (február 18.)
• Wreckfest (február 18.)
• Dirt5 (február 25.)
• Superhot: Mind Control Delete (február 25.)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#134198) reelc válasza i2k (#134196) üzenetére


reelc
veterán

Köszi! :)
Biztosan megveszem később.

[ Szerkesztve ]

(#134199) i2k válasza reelc (#134198) üzenetére


i2k
senior tag

Nem álltam rá ezekre, csak STEAM feldobta ajánlásként - és felröhögtem az egyik Review-n.
A játék: [Gal*Gun Returns]

A review:
Mom,Dad
I'm sorry again (˵ ͡° ͜ʖ ͡°˵)

Akkor képzelheted :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#134200) reelc válasza i2k (#134199) üzenetére


reelc
veterán

:)
Amit becopyztál ahhoz: "58 személy találta hasznosnak ezt az értékelést"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.