Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121901) cyberkind válasza tomsolo (#121900) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen, ez se nagy eresztés, de engem ez érdekelt a gameplay-ek után, viszont annyira nem, hogy Store-ba megvegyem, mert annyira meg nem jó.

(#121902) Crytek
Ha annyira érdekel vedd meg akciósan a Store-ba, nekem ott megvan és megy szépen, az más kérdés, hogy igen, onnan minden jöhetne Steam-re de sajnos nem fog.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#121902) Crytek válasza cyberkind (#121899) üzenetére


Crytek
veterán

Gears of War 1 Ultimate-nek mindenki jobban örült volna

Next PC Upgrade: 2022

(#121903) ayo válasza tomsolo (#121900) üzenetére


ayo
addikt

középszar alatt van az bőven :D inkább a hogyan ne készítsünk játékot kategória

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#121904) Dilikutya válasza CactuS (#121893) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én ezt úgy oldottam meg, hogy évekig nem nyúltam a géphez, és amikor 64 bitre meg több magra váltottam, annyi lemaradásom volt, hogy most egy RX550 is bőven elég. :) És még a Battlefront 2 béta is szépen ment.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#121905) tomsolo válasza ayo (#121903) üzenetére


tomsolo
őstag

Hát jah elég foscsinak tűnik.

Mondjuk érdekes, mennyire nem érzik manapság a mitől játék a játék dolgot.

Ehelyett simán letolnám újra a DeadCore-t ami kb ugyanennyit tud,(cserébe nem is mond mást) mégis végig magasan tartja az adrenalin szintet.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#121906) ZsZso válasza Csapoati (#121890) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Szerintem elég lehet, ha a walletod üres. Amúgy én azt se csodálnám, ha onnan folytatnák a pénztárcavagdosást.

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#121907) Csapoati válasza ZsZso (#121906) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azt nem engedi a PayPal. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#121908) ZsZso válasza Csapoati (#121907) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Jaj, félreérthető voltam, bocsi. G2A Walletre gondoltam.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#121909) echterion válasza ZsZso (#121908) üzenetére


echterion
nagyúr

Azt viszont engedi, tapasztaltam.

**********

(#121910) cskamacska válasza cyberkind (#121887) üzenetére


cskamacska
addikt

Az eredeti "nextgen" konzolok vígan haladnak az elavulás útján a használhatatlanság felé. ;) Xbox One X meg 160k, szóval konzol fronton pont akkora a lehúzás mint máshol.

Épp a friss Elszálltak az árak, vagy most mi van? bejegyzésben került fogalmazásra hogy már megint

de valójában csak a videokártyák és a DDR4 memóriák új bolti ára van nagyon elszállva.
SSD pl kezd pofátlanul beolcsósodni, 500GB MX500 27600 forint és felette. :K

más

Nem publikáltam, így szerintem az uborkával együtt kiszáradt vagy 3 hétnyi anyagom. :B

más

Véletlen találtam ilyet
Készülő játékom: Fear of the World War, van több is Savior weboldalán

Nincs ezzel semmi baj, kis kezdetleges indie fejlesztések, mai profi játékmenet tervezők, grafikusok, programozók sem Witcher 3-al a seggükben jöttek a világra.

Az említésre méltó érdekesség ott leledzik, hogy ezen játékok oldalán ott a letöltés gomb, szépen guglidrájvról lehuppan az egész játék a gépre.. uh mint régen, mikor a népekben még volt némi józan ész és gerinc, no meg a fizetős terítési csatornák elérhetetlenek voltak. :)
Mert hogy ma az ilyen tanuló/hobbi projekteket szó nélkül kivágják Google Play/Steam piacterére pár kopejka és.. ismertség :Y reményében.

És itt qrta el(de nagyon!) a Valve, nem létesített igen bő és promotált ingyen részleget a méreten aluli kis projekteknek, hogy azért a fizetős cuccok se értékelődjenek le, de a John Romero wannabe barbiknak is meg legyen az öröme.

Inkább telibeszarós majdaszkriptmegoldja startup módon bezúdította mindet a rendes boltba, megint csak pár nyavalyás kopejka reményében, nettó tönkretéve a már a belépő szintnél tovább lépett indie fejlesztők lehetőségeit, mert a "szemét" az oly mértékben ellepte a boltot, hogy nem tölt már egy órát sem egy újonnan megjelent játék a főoldalon, így vagy beajánlja a szkript kellő mennyiségű vásárló jelöltnek a közepes indie játékot, vagy éhen döglenek mindahányan, és felvételizhetnek AAA MMO szemetet gyártó nagyvállalatokhoz. :(((

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#121911) cyberkind válasza cskamacska (#121910) üzenetére


cyberkind
félisten

Az árakra ezt tudom mondani, a konzol meg elavulhat, mivel minden konzolport és ott a sok pénz, a PC csak egy pluszlehetőség. Meg elavulhat a konzol amíg ilyen brutál játékok vannak oda a PS exkluzívok, PC-re nincs ilyen se, de van fél millás kártya.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#121912) i2k válasza cskamacska (#121910) üzenetére


i2k
senior tag

Különösen a végével értek egyet. :K

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121913) i2k válasza cyberkind (#121911) üzenetére


i2k
senior tag

Lopom a képet másik fórumba. :B

///A kép címe... :C

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121914) cyberkind válasza i2k (#121913) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezt is akkor. :DDD

A címe meg a szomorú valóság egy része. :K

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#121915) i2k válasza cyberkind (#121914) üzenetére


i2k
senior tag

:K

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121916) reelc válasza Dilikutya (#121904) üzenetére


reelc
veterán

Kis igényeim vannak.
VGA-ra 55e-nél többet sosem adtam. Később sem áll szándékomban. :)
A rendszerem még DDR2-es. Bírja amíg bírja alapon. :)
Majd ha behal, akkor max. 80-85e-ért alaplap+processzor+memória csere. Ebből a memória a legdrágább tétel, mert elhatároztam, hogy abból 8GB fog kelleni most már. :)
Egyszerűen nekem nem ér többet. Ha lenne is egy csomó pénzem feleslegbe, tuti nem ebbe a hobbiba ölném.
Nem vagyunk egyformák, kinek mik az igényei.

[ Szerkesztve ]

(#121917) Crytek


Crytek
veterán

GC 2018: The Dark Pictures - a Supermassive-tól Fain horror és ez már jön pc-re is

Next PC Upgrade: 2022

(#121918) tomsolo válasza reelc (#121916) üzenetére


tomsolo
őstag

újabb unreal engines játékok besírnak 16 gb alatt

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#121919) reelc válasza tomsolo (#121918) üzenetére


reelc
veterán

Elhiszem, és még bőven lehetne sorolni, milyen enginek/játékok nőttek túl rajtam. :)
Nekem a 8GB minőségi ugrás lenne a 4GB-ról. :)

Az új UT-t próbáltam tavaly, úgy érzem sosem készül el. Pláne hogy a cég ugye mással foglalkozik. Pedig egy kis pénzt/embert tolhatnának ebbe is a sok haszonból.

[ Szerkesztve ]

(#121920) i2k


i2k
senior tag

Na, annak, akinek hiányzott a jótékonykodás:

~18000 Ft + utalási teherért 50 játék, JÓTÉKONYSÁGI CÉLZATTAL -- GMG - 50 font.

A bundliban (ABC):
* ADR1FT
* Ballistic Overkill
* Batman: Arkham Asylum
* Beat Cop
* Beyond Eyes
* Biozone
* Bomber Crew
* Castlevania: Lords of Shadow - Mirror of Fate HD
* Castlevania: Lords of Shadow - Ultimate Edition
* Castlevania: Lords of Shadow 2 Digital Bundle
* Crusader Kings II
* Dead Age
* Evil Genius
* F.E.A.R. 3
* Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered
* Frozen Synapse Prime
* Human Fall Flat
* Injustice Gods Among Us Ultimate Edition
* InnerSpace
* Insurgency
* Killing Floor
* LEGO Batman the Videogame
* Magicka (1)
* Manual Samuel
* Metal Gear Rising: Revengeance
* Metal Gear Solid V: Ground Zeroes
* Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
* Mount and Blade
* Mount and Blade Warband
* Mount and Blade: With Fire and Sword
* Next Up Hero
* Peregrin
* Puzzle Chronicles
* Quarantine
* RAGE (1)
* Rocket Knight
* Serial Cleaner
* Sniper Elite 3
* Stable Orbit
* Super Cloudbuilt
* Teleglitch Die More Edition
* The Black Death
* The Flame in the Flood
* The Little Acre
* This War of Mine
* Tower 57
* Toybox Turbos
* War Tech Fighters
* Warhammer: Vermintide End Times (1)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121921) csaba951 válasza reelc (#121916) üzenetére


csaba951
veterán

Játékhoz vegyél konzolt! Komolyan mondom, te azzal jársz a legjobban!

(#121922) reelc válasza csaba951 (#121921) üzenetére


reelc
veterán

Köszi, de én megmaradok PC-snek. :)

Jól elvagyok, hidd el.
Nem zavar, hogy levagyok maradva bizonyos komponensekkel sok-sok évvel. Egyszerűen már nem priorítás nálam a gépfejlesztés, mint mondjuk 2000-2008 között. :)
Ha megunom az ARPG-ket, akkor is ott lesz rengeteg bundlizott játék, amik nagyrésze vígan elfutna nálam, pl. a Batman játékok, Bioshockok, az első Assassin's Creedek, kisebb címek de nagyszerű játékok, stb. sokminden amikre eddig még nem kerítettem időt.

Ha meg úgy alakul hogy össze kell majd rakom, 85e körül az újat, akkora ugrás lesz számomra, hogy minimum 5 évig biztosan elleszek vele. :)

[ Szerkesztve ]

(#121923) i2k


i2k
senior tag

Valami nagyon el van b*sz*dva ezzel a világgal, mert éhezhetnek a játékfejlesztők:

Call of Duty: Black Ops IIII -- 59,99 euro - ~19400 Ft
Call of Duty: Black Ops IIII - DIGITAL DELUXE -- 99,99 euro - ~32330 Ft
Call of Duty: Black Ops IIII - DIGITAL DELUXE ENHANCED -- 129,99 euro - ~42030 Ft

//szerk.: És a kiadók is...

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121924) Dilikutya válasza reelc (#121916) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nekem meg mostanában se időm, se kedvem. Tavasz óta egy játékot sem indítottam el. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#121925) arty válasza Sirandrish (#121882) üzenetére


arty
veterán

az nem a tiéd :) (még annyira sem, mint a 360as címek vagy a sztímes sorok!)

---

crytek - mázlista :) remélem veszel már végre egy gépet és letolod (2-3-4-ből szvsz a legjobb rész)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#121926) arty válasza cskamacska (#121910) üzenetére


arty
veterán

:R

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#121927) cyberkind válasza i2k (#121923) üzenetére


cyberkind
félisten

És ne feledjük azt se, hogy ezúttal már a saját szarjukon, ahol a Steam nem kapja le a 30%-ot minden vételből, mégis maradt minden annyiért mint ott, sőt, de érdekes! :))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#121928) oriic válasza i2k (#121923) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igazabol evek ota semmi valtozas. Hja hogy a magyar Forint a beka feneke alatt van? Nos, erre mit lehet mondani?

Live-Die-Respawn

(#121929) cyberkind válasza oriic (#121928) üzenetére


cyberkind
félisten

Csak most minden pénz az Activision-nek megy, úgyhogy van változás, de mint korábban írtam ez se miattunk jött létre.

Paranormal Cocktivity

(#121930) oriic válasza cyberkind (#121929) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jo nyilvan ezzel ok jarnak jol. Mondjuk kivancsi vagyok mennyit adnak el most igy PC valtozatbol.

Foleg hogy cheaterek mar az open beta alatt is felbukkantak. (Nesze neked Battle.net)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#121931) arty válasza oriic (#121930) üzenetére


arty
veterán

az a baj, h a konzolok miatt meg se érzik majd a pofont, ha lesz egyáltalán :(

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#121932) Crytek válasza oriic (#121930) üzenetére


Crytek
veterán

A Cod WWII-nél mindenki ácsingozott a 2. vh-ra a népnek csinálták volt benne single steam minden... Ennek ellenére PC-n az eladási szám nem érte el a lehurrogott gagyizott Cod Ghost eladási számát ami 1.5 millió volt. Amíg ment a steamspy követtem direkt mikor veri oda ezt a számot...nos az 900k-t sem lépte át addig ....

Szóval ez az új meg battle.net + no single...ha 500k-t eladnak pc-re már rohadt nagy mákjuk van ..... De ezt ugyse tudjuk meg mert nem fognak pc-s adatot közölni az tuti. Én sem égetném magam nyilvánosan :C

Next PC Upgrade: 2022

(#121933) oriic válasza Crytek (#121932) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Evek ota csokken a PC-s COD eladasok szama, par honap alatt a jatekosok 60-70%-a lelep. Nem lepodnek meg ha nehany ev mulva konzol only lenne a sorozat es elfelejtenek a PC-t.

Live-Die-Respawn

(#121934) cyberkind válasza oriic (#121933) üzenetére


cyberkind
félisten

Mi se vesztenénk sokat mert ez abszolút nem az a cím amiért megéri konzolt venni.

Paranormal Cocktivity

(#121935) Agyzuzo válasza oriic (#121933) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Most hogy már single kampány se lesz benne, nem lenne kár érte. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#121936) Crytek válasza Agyzuzo (#121935) üzenetére


Crytek
veterán

De a következő részben már lesz szóval az jöhet pc-re de csak ilyen eshop24 infinite warfare féle 1190ft-os áron :C

Next PC Upgrade: 2022

(#121937) ayo válasza oriic (#121933) üzenetére


ayo
addikt

ésszerű lépés lenne, de gondolom egyből mindenki jajgatna, hogy miért nincs PC-n :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#121938) oriic válasza ayo (#121937) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk ez meg a masik. :D

Live-Die-Respawn

(#121939) Agyzuzo válasza Crytek (#121936) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Honnan tudod? Már most tudják hogy hülye ötlet volt kihagyni? :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#121940) Crytek válasza Agyzuzo (#121939) üzenetére


Crytek
veterán

INTEL IGP-m fejlett AI-jával cseteltem a minap és ő mondta ,hogy a másik cod fejlesztő nem akarja elkövetni ezt a rettentő nagy hibát így lesz benne. Plussz a szomszédom a marika néni is mondta és ő könyvelő szóval igaza van ,így szóval neki jobban is hiszek.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#121941) Agyzuzo válasza Crytek (#121940) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Jól van, akkor elhiszem. Remélem Nintendo 64-re is kijön majd, szeretnék végre next gen minőségben végigtolni egy COD-ot.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#121942) cyberkind


cyberkind
félisten

Csak idők kérdése. :DD

Paranormal Cocktivity

(#121943) i2k válasza cyberkind (#121942) üzenetére


i2k
senior tag

Veszek kettőt, csak ezen az áron!
SLI-ben csak tudja majd a 60 FPS-t, FullHD-n az új Tombi.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121944) cyberkind válasza i2k (#121943) üzenetére


cyberkind
félisten

Azt csak a TI Sli tudja majd, sajnálom! :(

Paranormal Cocktivity

(#121945) i2k válasza cyberkind (#121944) üzenetére


i2k
senior tag

A fenébe, pedig éppen hogy volna 91 millió 363 ezer 792 Ft-om a sima SLI-re, tartok tőle, hogy a 200 milliós Ti SLI kimarad nekem :(

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#121946) pingtest


pingtest
tag

Az úgy oké, hogy mielőtt elajándékozom steam accom átírom email címet is, s akkor megmaradna nekem email címem?

szerk.: Igaz mindegy is. :D

[ Szerkesztve ]

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#121947) arty válasza i2k (#121945) üzenetére


arty
veterán

nekem sajna szar hónapom volt, a 3792 ft nem jön össze.... nem sokon múlt, mindig vágytam sli-re :(
egyet meg nem veszek, magában nem tudja a 60fps-t! :(

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#121948) ayo válasza arty (#121947) üzenetére


ayo
addikt

ezért is rossz ez az irány.... olyan kártya kéne, ami a pocsék fejlesztői portot intelligensen át tudja dolgozni megfelelőre és már egyből beljebb lennénk :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#121949) Crytek


Crytek
veterán

Nézzétek a jó oldalát már csak 2 év és végre lesz árverseny... Akkor már intel is hadba száll és addigra talán az amd is leszáll újból közénk

Next PC Upgrade: 2022

(#121950) cyberkind válasza Crytek (#121949) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem kell azért csodát várni az Intel-től, ez a gond.

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.