Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#120751) vorosmarti


vorosmarti
senior tag

Van vki köztetek, aki sikeresen elintézett már vmit a HRKgame support-jával?

(#120752) arty válasza Crytek (#120750) üzenetére


arty
veterán

én backer voltam, nem bánom egyáltalán: megjelent, korrekt darab (csak rájöttem h nekem ez a hubos 3d mászka nem ANNYIRA a zsánerem :/ de hátha egyszer a végére érek...)

ha te is nyomod: SZÍVESEN, HOGY MEGFINANSZÍROZTAM SZÁMODRA! :P

---

Dungeons & Dragons: Chronicles of Mystara ákciós! (3.5 eur akár)

[link] - beszállna valaki egy 4-pakkba? ha igen, csak vasárnap t'om megvenni/reagálni/átadni/stb, addig nem leszek netközelben

gameplay

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#120753) Źşë'


Źşë'
addikt

paypalnak erről a valuta váltási fságáról tud valaki bővebb infót? konkrétan 8$ küldtem balanszból egy csókának és azt írta ki hogy díjat számolnak fel amiért átváltják (ezt persze írja is h mennyi), ez a díj esetemben 2.22$ volt... ezeknek nem kicsit mentek el otthonról, valószínűnek tartom hogy 50$ esetében is 2$+valami föle lesz az átváltásért beszedett díj... jó drágán dolgozik náluk a gépi rabszolga... :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#120754) eami válasza Źşë' (#120753) üzenetére


eami
addikt

volt már téma. paypal változtatott, most már balanceból sincs ingyen küldözgetés csak adott országon belül.

(#120755) Crytek válasza Źşë' (#120753) üzenetére


Crytek
veterán

Ezért mentem tönkre no group buy :( :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#120756) Crytek válasza Źşë' (#120753) üzenetére


Crytek
veterán

Ezért mentem tönkre no group buy :( :DDD

Valahova olyan jutányos öszegért lehet küldeni pénzt hogy nekem égett a pofám.Vérlázító, hogy ezt megengedhetik nekik.

Next PC Upgrade: 2022

(#120757) cyberkind válasza Źşë' (#120753) üzenetére


cyberkind
félisten

Valamiből vinni kell a profitot a Tesla-ba.

;]

Paranormal Cocktivity

(#120758) arty válasza arty (#120752) üzenetére


arty
veterán

"Dungeons & Dragons: Chronicles of Mystara ákciós! (3.5 eur akár)" - utolsó embert keresem a 4-pakkba! ;)

steam walletbe is elfogadom (ha úgy engedi a steam a pénzküldést)

---

paypal ügyben - kis türelmet, nemsokára megnyílik EU-ban a pénzpiac, remélhetőleg bedől az egész paypalosdi és/vagy lesz valami tuti alternativája (verseny!)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#120759) maross válasza eami (#120754) üzenetére


maross
veterán

pozitivum hogy eu is egy "orszagnak" minosul

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#120760) i2k válasza maross (#120759) üzenetére


i2k
senior tag

//Az alapján, ahogy Merkel ezt az "országot" kezeli, én nem mondanám pozitívumnak ... de ez ugye más téma.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#120761) arty válasza i2k (#120760) üzenetére


arty
veterán

ésha mondjuk ukrajnához vagy fehéroroszországhoz hasonlítod?

+te nyilván jobban csinálnád ;) meg úgy mindenki...

....és mindezt pláne egy eu-val járó pozitivum kapcsán felemlegetni, éééérdekes.

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#120762) maross válasza i2k (#120760) üzenetére


maross
veterán

valoban mas, most paypal fee-rol volt szo, oruljunk hogy eu-n belul ingyenes. merkelnel meg van rosszabb is, max egy orara bkv-val :DDD.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#120763) ZsZso válasza maross (#120762) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

EU -n belül is csak az € küldés ingyenes tudtommal. Magyarországon belül mindegy a pénznem ha jól láttam. Persze magyar PP -re ha pénzt akarsz tenni, akkor gondolom még mindig csak HUFot lehet tenni, úgyhogy a PP a fostalicska exchange rate -jével már egy frankó fee -t képez.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#120764) i2k válasza arty (#120761) üzenetére


i2k
senior tag

"+te nyilván jobban csinálnád"

Figyi, nem tudom mi van veled mostanában, de annyi negatív kommented van (sőt, szinte mind az), hogy alig ismerek rád...

Másrészt: Merkelnél jobban csinálnám = HELYBŐL be sem engedtem volna annyi menekültet, és/vagy nem akartam volna ill. nem is vertem volna át (önkényesen) az Európai törvényhozáson a 160000-es kvótázást, és semmiképp sem akasztottam volna majdhogynem Hitleresen a bajszom az "állítólagosan" egyenrangú országvezetőkkel emiatt...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#120765) Csapoati válasza i2k (#120764) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez a politika topik lenne? Nálam eredeti játékok offot ír. Ha valami, akkor ez aztán tényleg nem való és nem is kell ide, véleménytől függetlenül.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#120766) arty válasza i2k (#120764) üzenetére


arty
veterán

Merkel és az EU ugye csak a migránsokról szól, semmi másról. Még az EU _melletti_ érvként felfogható fee mentesség kapcsán is fontosnak érezted, hogy kvázi "migránsozz" egyet. Bocs, hogy ÉN voltam a negatív amiért a hsz-ed egyoldalúan negatívnak éreztem és szokás szerint nem bírtam ki kommentár nélkül ;) :P

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#120767) Dilikutya válasza Csapoati (#120765) üzenetére


Dilikutya
félisten

Pedig egy csomó játékban van migránskérdés-kezelés. Gondolj csak bármelyik II. világháborúsra, amikor a német vendégkatonákat kell barátságosan távozásra bírni. Vagy akármelyik birodalomépítő stratégia, amikor jönnek a törökök... :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#120768) arty válasza Dilikutya (#120767) üzenetére


arty
veterán

Papers, please! :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#120769) cskamacska válasza arty (#120761) üzenetére


cskamacska
addikt

Na, ha már pozitív hírek:

Computing Forever - The EU is About to Destroy The Internet #DeleteArt13
Computing Forever - Update on EU’s Copyright Reform Proposal #DeleteArt13

GitHub blog - EU wants to require platforms to filter uploaded content (including code)

"The EU is considering a copyright proposal that would require code-sharing platforms to monitor all content that users upload for potential copyright infringement (see the EU Commission’s proposed Article 13 of the Copyright Directive). The proposal is aimed at music and videos on streaming platforms, based on a theory of a “value gap” between the profits those platforms make from uploaded works and what copyright holders of some uploaded works receive. However, the way it’s written captures many other types of content, including code.

We’d like to make sure developers in the EU who understand that automated filtering of code would make software less reliable and more expensive—and can explain this to EU policymakers—participate in the conversation."

saveyourinternet.eu
savecodeshare.eu

Ha kellően serények a lobbisták, és/vagy kontraszelektált politikusaink, akkor még a mi életünkben szárba szökkenhet valami szaftos disztópia, vagy a túl sok, vagy a túl kevés állami kontroll nyomán. És akkor már csak nosztalgiázva emlékezhetünk arra a régi szép időre, mikor az a pár millió politikai / gazdasági menekült volt a legnagyobb gondunk.. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#120770) gyimger


gyimger
őstag

A Kingdome Come: Deliverance után a Prey-ben is megszívtam, hogy a sztori utánra hagytam a mellékküldetéseket, amire persze már nem volt lehetőség (döntéstől függetlenül). Bár mindkét játékot szívesen kezdem újra.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#120771) ZsZso válasza gyimger (#120770) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Spoiler nélkül el tudod mondani, hogy miért szívtad meg? Egyiket se ismerem és mindkettőnél érdekel, hogy milyen akadályt gördít eléd az, hogy a fősztori után játszanád a mellékküldiket? Olyasmi mint a BotW -ban, hogy a fősztori utolsó missziója után konkrétan vége a játéknak és az utolsó misszió előtti mentéstől kell folytatni, hogy tudj játszani?

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#120772) ayo válasza ZsZso (#120771) üzenetére


ayo
addikt

Olyasmi mint a BotW -ban, hogy a fősztori utolsó missziója után konkrétan vége a játéknak és az utolsó misszió előtti mentéstől kell folytatni, hogy tudj játszani?

????

http://jateknaplo.blog.hu

(#120773) gyimger válasza ZsZso (#120771) üzenetére


gyimger
őstag

A Kingdom Come esetében nem teljesen helyes ez az állítás, de néhány karakter életében nagy változást hozott a sztori előrehaladása, ezért egyes küldetések már nem voltak elérhetőek.
De a Prey-ben a döntéseinktől függetlenül is olyan helyzetbe kerül a bázis, ami megakadályoz minket a további mászkálásban és azonnali megoldást igényel. Spoiler nélkül ennyit tudok mondani. Itt igen, itt utolsó mentés marad, ha ebben a profilban még játszanál.
Amúgy New Vegashoz is van egy mod, ami lehetővé teszi a sztori utáni folytatást, de a legyőzött csoportok a háború után is jelen vannak, úgy meg gáz.

[ Szerkesztve ]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#120774) ZsZso válasza gyimger (#120773) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Köszi az infót. Nem szeretem az ilyet, de védhető, hogy miért van így. Bár mellékküldik 90-95% -át le szoktam darálni a main story előtt, azért jó tudni, hogy ezeknél még komolyabban oda kell figyelni.

@Ayo:
BotW -ben a main story után nem tudsz free-roamolni, hanem kidob a menübe és egy előző mentést kell betölteni, ha még mellékküldetésezni (de szép szó!) szeretnél.
Nyugtass meg, hogy így már nem mondtam hülyeséget! :)

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#120775) i2k válasza gyimger (#120773) üzenetére


i2k
senior tag

Az újkori Prey esetében akkor is gáz volna, ha vissza lehetne menni a helyszín minden területére...
Tekintettel arra, hogy a másodlagos küldetések olyan személyek és jelenségek meglétét követelik, melyek már a történet egyik-másik pontjától nincsenek jelen (nem részletezem, spoilerek miatt)...

A lényeg: teljesen elölről kell kezdeni, ha a teljes kivesézés (és mondjuk a jövőbeli DLC öcsijei nélküli 48 achievement megszerzése is cél).

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#120776) ayo válasza ZsZso (#120774) üzenetére


ayo
addikt

Aha, de ez minden Zeldában így volt, bármikor le lehet ölni a főboss-t plusz kapsz egy end-game mentést és lehet pörgetni tovább mindent. Ez szerintem soha se volt gond bennük, sőt nagyon sok játéknál pont az a para, hogy megölöd a boss-t és vége mindennek, nulláról mehetsz újra. Szóval igazából csak nem értettem, miért jött ide példának

Én Tomb Raider 2013-nál szívtam, mert utána nem tudtam achikat csinálni, mert üres semmi volt csak, ellenségek se respawnoltak, szóval tolhattam volna újra a játékot... :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#120777) ayo válasza ZsZso (#120774) üzenetére


ayo
addikt

Aha, de ez minden Zeldában így volt, bármikor le lehet ölni a főboss-t plusz kapsz egy end-game mentést és lehet pörgetni tovább mindent. Ez szerintem soha se volt gond bennük, sőt nagyon sok játéknál pont az a para, hogy megölöd a boss-t és vége mindennek, nulláról mehetsz újra. Szóval igazából csak nem értettem, miért jött ide példának, mert Zeldákban pont hogy nem szívsz semmivel, ha kitoltad.

Én Tomb Raider 2013-nál szívtam, mert utána nem tudtam achikat csinálni, mert üres semmi volt csak, ellenségek se respawnoltak, szóval tolhattam volna újra a játékot... :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#120778) ZsZso válasza ayo (#120777) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Más Zeldával nem játszottam sajnos csak az utolsóval sikerült, így arra alapozva mondtam. Én nem álltam erre készen amikor letoltam és picit rosszul érintett ezért tudtam ehhez hasonlítani.

Van pár hülye kényszerem. Az egyik ilyen, hogy nekem az valahol jó tud lenni, ha egy általam imádott játék 100% -ban le van tudva. Éppen ezért frusztrált, hogy maradt még jópár collectible és pár mellékküldetés, mielőtt nekikezdtem volna az end-gamenek és mivel 99%, hogy nem játszom újra a végét egy jódarabig ezért ennél a címnél tuti nem lesz meg a 100% életérzés. Pedig annyira megérdemelné (!!!), de kínozni ezért nem akarom magam.
Nekem az lett volna a valhalla, ha valahogy tolhatom az endgame után is (még akkor is, ha játékbeli időt nézve a nagy harc előtt vagyok - azt hiszem máshol is meg tudták így oldani).

Tudom a konzol más téma, de én világ életemben PC -s voltam, így van pár dolog amit egyszerűen csak el kellene fogadnom vagy átállítanom a fejemben.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#120779) ayo válasza ZsZso (#120778) üzenetére


ayo
addikt

Továbbra se értem :)
Az end game után megkapod a save-et és tolod a küldiket, gyűjtöd a cuccokat meg minden. Mi a ebben a gond? Hogy ott a boss? Pont hogy ki lehet maxolni szemben a Tomb Raider 2013-as példával, ahol meg csak újra tudod kezdeni a játékot nulláról.

Szerintem ez nem konzol vagy PC téma. Nem azért ilyen a játék mert konzolos, hanem mert 30+ éve így van.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#120780) ayo válasza ayo (#120779) üzenetére


ayo
addikt

amúgy most jut eszembe final boss után pár dolog változik is. egy részt end game save-ben már benne van %-os arányban, hogy végigvitted + térképen %-osan jelzi, hogy miként állsz, 3 side quest is lesz, meg vehetsz boss fotókat is, jelzi, hogy melyik mini-boss-t nyomtad le + side quest menürészben jelzi, mennyit csináltál meg és mennyi van hátra.
Szóval ezek segítik, hogy könnyebben ki tudd pörgetni 100%-ra a játékot, ami szerinted nem lehetséges :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#120781) ZsZso válasza ayo (#120779) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

"Megkapod a save-et" részre nem emlékszem, azt hittem az általam készített utolsó save -re gondolsz (mert ott ugye értelemszerűen még mindig ott az utolsó misszió). Azt nem láttam, hogy tényleg +1 mentés lett volna utána, de ha Te mondod biztos így van. Valószínű túlságosan elmerültem az önsanyargatásba ahhoz, hogy feltűnjön. Majd rálesek, köszi! :B

#120780: ÓÓóó, az nagyon frankó! Ezt tuti nem vettem észre :). De jó, hogy gyimger felhozta ezt a témát! ;)

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#120782) ayo válasza ZsZso (#120781) üzenetére


ayo
addikt

nincs mit, fura volt, hogy pont olyan játékot hoztál fel, amiben erre mindig ügyeltek. én nem toltam meg fullra, mert a korok gyűjtés nekem annyira nem volt pálya, de azért 400? vagy mennyi összejött az út során, meg minden emléket, képet begyűjtöttem, összes shrine stb, szóval aszem csak az a "pár" korok kellett volna....

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#120783) i2k


i2k
senior tag

Fortified - INGYEN a STEAM-en.
Free Until June 8 at 11am Pacific. Add the game to your account now and keep it forever!

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#120784) Crytek


Crytek
veterán

(#120785) djculture válasza Crytek (#120784) üzenetére


djculture
félisten

Ér ennyit szerinted?

(#120786) i2k válasza djculture (#120785) üzenetére


i2k
senior tag

Minden játék annyit ér, amennyit az a játékos fizet érte, aki játszik is majd vele...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#120787) Crytek válasza djculture (#120785) üzenetére


Crytek
veterán

Nekem a szokásos mód ingyen volt így ez ügyben nem tudok nyilatkozni.Nézel videókat eldöntöd
Állítólag nem rossz a végére (mikor már a kutyát sem érdekli) összerakták..

Next PC Upgrade: 2022

(#120788) djculture válasza i2k (#120786) üzenetére


djculture
félisten

Én kivártam azt is hogy a bf1 +sesson pass 8000-ért kapható legyen és nem 30-ért...

(#120789) Crytek válasza djculture (#120788) üzenetére


Crytek
veterán

Keveset vártál. BF1 lassan origin free lesz... :C :C Várom már nagyon

Next PC Upgrade: 2022

(#120790) tomsolo


tomsolo
őstag

NAEGAIR pawkembär - tréler

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#120791) Frod válasza i2k (#120775) üzenetére


Frod
addikt

jaj, ilyeneket ne is mondj, jelenleg vagy 7-8 mellékküldi aktív, de mindegyik más helyen van, több olyan is ahol még nem is voltam. (bridge, cargo, shuttle, powerplant még teljesen kimaradt eddig)
egyébként kb 15 órám lehet benne eddig, és egyáltalán nem csalódtam benne, azt kaptam amit vártam, ez egy bioshock feat dead space. isteni. már most rettegek, hogy egyszer vége.

Do you see the white shadow?

(#120792) i2k válasza Frod (#120791) üzenetére


i2k
senior tag

Én 113 óra után tettem le a lantot (akkor) 48/48 öcsivel, és 3,6-7 végigjátszással. A kvázi negyedik kifejezetten öcsi-run volt, de még akkor is úgy játszottam, mintha elsőre tenném, ugyanis --- ezt írtam korábban --- a játék bizonyos helyzetekben (események, jelenségek) véletlenszerűen generál.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#120793) Źşë' válasza i2k (#120786) üzenetére


Źşë'
addikt

csak sokszor azt nem veszik figyelembe az emberek hogy megjelenéskor a hypetrain feeling (az eventek, az hogy te vagy az elsők között aki kézbe foghatja a cuccot, első tapasztalatok, haverokkal való játék stb) magával ragad, meg még foglalkoznak az adott játékkal (jobb esetben) - ugye egyrészt az eventek ill. vannak játékosok dögivel, mikor meg már szarért hugyért adják 'mikor már az engine is elavultnak számít nem üt akkorát - az emberben másként marad meg egy olyan cím amit pl előrendelt utólagos csalódottság nélkül és használja, koptatja... most megvennéd a bad company 2-t annyi év után (ami szétmoddolt, xp gain a köbön) nem azt nyújtaná mint amit kezdetekkor (h húzd a karid és cuccaid), de gta5nél is egyébként detto etc. sok klassz emlék ami övezi ezeket a gameket még a kezdetek kezdetén

szóval lehet annak örülni hogy megkaptam occón, csak egy csomó játékélménytől, tartalomtól időközben elesünk, ill. mozinál is mint mikor fanként moziba beülsz egy star wars filmre premierkor vs. pár hónappal később mikor már lecsengett a hypetrain ami a fanokat tüzeli

én már ezt éreztem egy két címnél amit utólagosan próbáltam ki, h ez mai szemmel nem az a cucc mint mikor megjelent kvázi gondolok itt arra hogy idő közben jöttek ki újabb játékok szebb grafikával meg jobb megvalósítással, és a mérce emelkedik és a hype train meg elrobog

ezzel csak annyit akartam mondani h ami iszonyatosan tetszik, azt ne várjuk meg míg "leérik a fáról" mert annak már más íze lesz valószínűleg

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#120794) cyberkind válasza Źşë' (#120793) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem ha valami jó, akkor az is marad, ugyanez a filmeknél spoilerezve vagy mentesen és otthon nézve nyugodtan, ha jó akkor jó.

Nemrég toltam ki megint az Uncharted 4-et, és hát 2 év alatt megkopott a grafika, de a játék még mindig csodálatos.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#120795) Dilikutya válasza Źşë' (#120793) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez de szép csordaszellem dicsőítés volt. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#120796) ayo válasza Źşë' (#120793) üzenetére


ayo
addikt

najó de most a Homefront Revolutionről beszélünk... :D

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#120797) Frod válasza Źşë' (#120793) üzenetére


Frod
addikt

a hype traint el tudod kerülni egy bizonyos kor felett, amit pedig leírsz az max a multi élményekre vonatkozik.
én most kezdtem el a prey-t, egy évvel később, ugyanannyira király érzés, mintha akkor nyomtam volna.
a last of us-t egy pár hete fejeztem be, nem vesztettem semmi élményt ebből kifolyólag, sőt.

Do you see the white shadow?

(#120798) cskamacska válasza Dilikutya (#120795) üzenetére


cskamacska
addikt

:D

"h húzd a karid és cuccaid" viszont valós probléma, mert az egy dolog, hogy egy öreg multi játéknál a veteránok úgyis megkéselnek hiába vagy állig felfegyverkezve(skill gap), de az újabb mainstream játékokban már felszerelésben és elérhető képességek tekintetében is objektív hátrányba kerülsz, ha egy hétig vársz a megvétellel.. :W

Még jó hogy Post Scriptum-ban ilyen susmusok nem lesznek. :K
És persze jön is a teszt hétvége:

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#120799) Dilikutya válasza cskamacska (#120798) üzenetére


Dilikutya
félisten

A multi továbbra sem opció nálam. :) Az újabb multisoknak nem ez a legnagyobb baja, hogy 1 hét után hátrányban vagy a cuccok miatt. Bár ez is elég kreténség, hogy a tudás háttérbe szorul. De sokkal nagyobb gondnak tartom a szar matchmaking rendszereket (beletettem pár órát pl. a CS:GO-ba, öröm volt a nulláról kezdve sokadik szintű játékosok keze által halni), meg azt, hogy agyatlan rohanás az egész. Még a BF1 multija is, kipróbáltam anno a bétát, ami úgy megtetszett, hogy EA Access-ben már csak a single-t vettem elő. Fel-alá rohannak a gépfegyverekkel az I. világháborúban. Sajnos a single sem volt az igazi, pedig az eleje baromi hangulatos a sárral, tankokkal, de később az olasz hegyekben már páncélban meg valami kéziágyúval kellett irtani az ellent...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#120800) djculture


djculture
félisten

Ubisoft főnöke szerint még egy konzol generáció van hátra utána a streaming szolgáltatások fogják váltani az otthoni hardveren játszást.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.